UITSLAANDE BRAND. UITSLAG PHILIPS PRIJS PUZZLEI Vechtpartij in plaats van vriendschappelijke Wedstrijd. |JFUGERS' RADIO, Kerkstr. 3, Tel. 2786J Het 25-jarig bestaan der Luchtvaartafd. te Soesterberg. Woonhuis aan de Waldeck Pyrmontlaan in vlammen opgegaan. J. Th. VOSKUILEN Soesterberg f 35000 gezinnen in Nederland koken reeds Eiecirisch „KWAK" H Volledige lijst van prijswinnaars ter inzage bij: Het programma der feestelijkheden. Maandagmiddag omstreeks kwart voor drie brak brand uit in het landhuis, ge naamd „De Paddestoel" aan de Waldeck Pyrmontlaan 35, bewoond door Mej. C. P. Koster. Deze was bezig voorbereidingen te tref fen om naar elders te verhuizen en had al veel ingepakt. In de kamers was daardoor veel verpakkingsmateriaal, pakstroo, pa pier e.d. aanwezig. Op een petroleumka chel kookte zy water voor de thee, doch toen zij met eenige boeken daarlangs liep, struikelde zij, waardoor die kachel omviel en de petroleum zich over de met matten belegden grond verspreidde. Binnen een omzien stonden de vloer en de gordijnen en de twee kamers in brand en aan blus- schen was toen niet meer te denken. Di rect werd de brandweer gealarmeerd, die ook ditmaal weder buitengewoon spoedig aanwezig was en binnen een zeer korte spanne tijds met drie stralen water gaf, zulks met tusschenschakeling van de mo torspuit. Doch toen zij aankwam, had het vuur reeds zulks een omvang genomen, dat de vlammen reeds van alle kanten uit het huis sloegen en het rieten dak in lich ter laaie stond. Daartegen was natuurlijk toen weinig meer uit te richten. De bran dende rietdeelen vlogen door den vrij ster ken wind in de richting van den rijks straatweg en kwamen zelfs tot op den Brinkweg terecht. Maatregelen werden direct genomen, dat deze brandende rietdeelen geen brand el ders konden veroorzaken, wat mocht ge lukken door een nauwkeurig toezicht en contróle. Alle vertrekken van het landhuis, be faamd door hetgeen daar zich al zoo in vroeger tijden heeft afgespeeld, waarbij wij denken aan twee binnenbranden al daar en aan het bewusteloos worden van twee dames, die er een hondenkennel hiel den, branden geheel uit. Alleen de muren bleven staan met een gedeelte van het hek om het platte dak. Een op ruim tien meter afstand staande groote schuur (waarin voorheen de paarden van de daar geves tigde manege waren gehuisvest) werd ge heel gespaard. Mej. K., die aldaar een pension hield, kon vrijwel niets van haar inboedel red den; inboedel zoowel als huis waren ver zekerd. Eerst tegen half vijf kon de brandweer weder inrukken en gedurende den avond moest nog door een wachtsman een oogje in het zeil worden gehouden. AUTO VERNIELT AFSLUITBOOM. Maandagmiddag te 4 uur reed een groo te hoog opgeladen truck met oplegger der firma Stork uit Hengelo, bestuurd door den chauffeur' B. J. E. uit die plaats van uit de richting Baarn naar Amersfoort toe over den overweg te Soestdyk. Waar juist een trein zou naderen, werden de afsluit- boomen nedergelaten, nadat het stopbord was voorgedraaid. De chauffeur bemerkte dat blijkbaar- te laat of probeerde er nog juist door te komen, in elk geval, de hoo- ge lading kwam in hevige botsing met den nederdalenden spoorboom, die zeer ernstig werd ontzet en van oftderen vrijwel geheel afbrak. De trein moest door een stationsbeamb te met de roode vlag worden opgehouden en had daardoor 3 minuten vertraging. Te gen den chauffeur is proces verbaal opge maakt. Groot tumult op een voetbalveld. V. WEEDESTR. Tel. 2458 Onze collectie Armbandhorloges is onovertroffen I Alle uurwerken onder garantie. Nieuwste modellen HORLOGEBANDEN en RIEMEN. POSTDUIVEN VEREENIGIN G „DE ZWALUW". Uitslag der gehouden wedvlucht vanaf Chateauroux, op 26 dezer; afstand 650 K.M. Duiven gelost te 5.45 uur met Z.W.- wind; aankomst le duif 3 uur 44 minuten 55 sec., de 26e of laatste duif 4 uur 51 min. 45 sec. C. Karstens 1; J. Grift 2; E. Herwaarden 313; J. Groen 417; A. Janssen 59 24; A. de Rooij 618; H. Gorissen 810 23; A. A. v. Dorresteijn 112225; G. Someren 14; G. Fox 15; A. Rijksen 1626; A. Kaats 19; B. v. Boeyen 20; H. Smit 21. PADVINDERSDEFILé VOOR PRINS BERNHARD. De verjaardag van Prins Bernhar wordt overal in het land door de padvin ders op bijzondere' wijze herdacht. De Am- sterdamsche Padvinders houden een groot kampvuur. Voor de drie districten, die het dichtst bij het Paleis Soestdijk zijn gele gen, n.1. Utrecht, 't Gooi en Amersfooit. zal het een bijzondere dag zijn de verjaar dag van den Koninklijke Commissaris voor de padvinders. Z.K.H. heeft zich bereid verklaard de padvinders uit die districten een défilé af te nemen tusschen 5.30 en 6 uur. Welpen, verkenners en voortrekkers van de verschillende vereenigingen zullen in één stoet voorbij trekken en aan hun vreugde uiting geven op dien dag. GECOMBINEERDE ZOMERVERGADE RING VAN DE JONG- HERVORMDEN. De vereenigingen van Jong Hervormden uit Soest, Baarn, Hilversum en Bussum, zullen a.s. Vrijdagavond 1 Juli een gecom bineerde Zomervergadering houden in de Ernst Sillemhoeve, het buitenhuis van het Ned. Jongel. Verbond. Deze vergadering wordt georganiseerd door de afdeeling Hil versum. Als spreker zal optreden Ds. J. F, Roth, Ned. Herv. Predikant te Hilversum, met het onderwerp: „Geloof". Een dames koor zal enkele liederen ten gehoore bren gen. GESLAAGD. Te 's-Gravenhage slaagde voor deel van het notarieel examen de heer H. Beijer alhier. J(2 AJAXD.O.S. Zondagmiddag had op het Be Quick-ter- ein op den Eng een voetbelwedstrjjd plaats tusschen de voetbalelftallen der plaatselijke R.K. voetbalverenigingen Be Quick en Dios. Deze wedstrijd, die niet in competitieverband van de R.K. Voetbal bond stond, was slechts als een vriend schappelijke wedstrijd bedoeld, doch is ont aard in een. zéér onvriendschappelijke vechtpartij. Volgens mededeeling van den scheidsrechter werden de gemoederen zeer verhit door buitengewoon ruw spel van W. A. van A., van Dios, die de spelregels meerdere malen overtrad. Toen deze daar mede doorging en zelfs den keeper G. A. R. van zijn tegenpartij Be Quick tegen het hoofd schopte, wilde de scheidsrechter hem het veld uitzenden, doch de gemoederen uitten zich toen rechtstreeks. Een broeder van R. wond zich daarbij zoo op, dat hij het veld opliep, en een ware kloppartij ont stond daar. Andere spelers mengden zich ook in den strijd, die zéér warm werd en waarbij vele toeschouwers zich ook lang niet onbetuigd lieten het werd een ware algemeene kloppartij, waarbij rake klap pen vielen. Vele personen liepen daarbij verwondingen op, meest vleesch- schaafwonden. Later moesten meerderen zich onder dokters handen stellen en prijk ten zij met alles behalve fraaie sportieve pleisters. W. A. v. A., diens broeder P. v. A. van Dios en G.A.R. en diens broeder H. W. R. van Be Quick dienden later bij de gemeen telijke politie aangifte wegens mishande- iing in. De politie heef deze zaak direct in onderzoek genomen en proces verbaal werd opgemaakt. Te zijner tijd zullen de schuldigen zich dus voor den Politierech ter te Utrecht hebben te verantwoorden. GESLAAGD. Geslaagd te Utrecht voor het speciale diploma voor den Middenstand de H.H. B. v. d. Breemer en A. P. Stalenhoef. GEM. FINANTIEN. Zooals reeds eerder werd gemeld, zal te Soesterberg, ter eere van het Jubileum der L.V.A., op Zaterdag 2 Juli a.s., aan- van 5.30 uur n.m., de wedstrijd AJAX I— D.O.S. I worden gespeeld. Zeer zeker belooft deze wedstrijd inhoo- ge mate interessant te worden, daar beide vereenigingen 1ste klas K.N.V.B. spelen; Ajax als veteraan, die reeds 6 maal het landskampioenschap behaalde en voor de jonge Utrechtsche 1ste klasser D.O.S. ge wis geen gemakkeljjken tegenstander zal zijn. Dat de Benjamin echter blyk zal willen geven van zijn kunnen tegenover zijn oude ren en beproefden klassegenoot, ook daar van zijn we overtuigd. Waar beide vereenigingen spelers bezit ten, die op zichzelf beschouwd reeds een lust zijn om te zien spelen, daar kan men verwachten, dat de belangstelling enorm groot zal zijn. Tevens is dit een. mooie gelegenheid om den nieuwen midvoor van het Neder- landsch elftal, P. Dumortier van D.O.S., aan het werk te zien, daar deze Zondag i.l. in het Nederl. elftal een goed debuut heeft gemaakt. HULDIGINGS-COMITé LUCHTVAART- AFDEELING. Het Huldigings Comité, dat gevormd is uit de Burgerij, met het doel te komen tot de aanbieding van een Huldeblijk aan de Luchtvaartafdeeling, ter gelegenheid van haar zilveren jubileum, brengt het volgende ter kennis: Op 1 Juli zal door den Burgemeester on zer Gemeente, Mr. W. A. J. Visser, des roormiddags te ongeveer kwart voor twaalf aan de L.V.A. worden aangeboden het Huldeblijk van Soesterberg's Burge rij, dat bestaat uit een monumentale vlag- gestoel met vlag en wimpel. Deze vlaggestoel is geplaatst op het ter rein, begrensd door den verkeersweg Soes- Geslaagd te Utrecht vooi genoemd exa men de heer F. A. Mud, boekhouder Gem. Gasbedrijf alhier. Onze hartelijke felicita biën. 25-JARIG JUBILEUM. Op 4 Juli a.s. hoopt de heer J. G. van Es, wonende aan de Schrikslaan 43 alhier den dag te herdenken, waarop hij voor 25 jaar werd aangesteld als teekenaar bij de Ne- derlandsche Spoorwegen. HOUTEN LOODS TE SOESTERBERG AFGEBRAND. Maandagmiddag omstreeks 4 uur ós op het Geniekamp te Soesterberg een groote houten loods, dienende voor bergplaats van allerlei artikelen tot den grond toe afge brand. Waarschijnlijk doordat een soldaat in de loods een eindje nog brandende ciga- ret heeft weggegooid, is de brand ont staan. Eigen militair personeel der Genie heeft de vlammen gebluscht, doch de loods met inhoud brandde vrijwel geheel uit. As sistentie van de brandweer was niet noo- dig. FRIEZEN DEI. A.s. Zondag wordt in Birkhoven te Amersfoort de Jaarlijksche Friezendei ge houden. VECHTPARTIJ OP DE BEUKENLAAN. Donderdagavond kregen twee inwoners op de Beukenlaan verschil van meening over de gedragingen van een hond een hunner. Dat liep zoo hoog, dat de een, ze kere H. C., den ander met de hondenzweep een striem gaf, waarna deze, M. S,, wonen de aan de Beetzlaan C. een flinke duw gaf waarbij C. op den betonweg kwam te vallen en 'n vrij ernstige wonde aan het hoofd opliep, waarvoor hij zich onder dok ters handen moest stellen. GOEDE EN GOEDKOOPE MATRASSEN In de étalage bij de Wed. W. J. van Ee aan de van Weedestraat 7a vindt men drie draaiende matrassen van het fabrikaat Epeda. Deze laten U zien, hoe de kwaliteit Royal van paardenhaar is gemaakt, afge dekt met witte watten, de kwaliteit Pala ce vervaardigd van extra'goed, veerkrach tig paardenhaar, afgedekt met schuimwat- ten en luxueus uitgevoerd en de kwaliteit Victoria van plantenvezel, afgedekt met watten. Deze matrassen zijn met veel zorg ver vaardigd en voldoen aan hooge eischen. Ze zijn alle voorzien van luchtroosters voor de noodige luchtverversching binnen in de matras, de duurdere soorten zelfs met meerdere roosters aan beide kanten. Op al le Epeda-matrassen verleent de Wed. van Ee 15 jaar volledige garantie, wel een be wijs, hoezeer zij zelve overtuigd is van de prima kwaliteit dezer matrassen. Men zie ook de advertentie in dit num- na enkele jaren, van propaganda, wel een bewijs, dat het bevalt en niet duur is. De aanleg is gratis, het is alleen de aanschaf van het fornuis of het comfoor en die zijn van zulk prachtig materiaal, dat ze jaren een sieraad in Uw keuken z\jn. U kunt ze op gemakkelijke voor waarden van de P.U.E.M. koopen, tegen lage rente. - Inlichtingen bij: Electro Technisch Installatie Bureau NIEUWE WEG 11*-— TEL. 2379 terberg-Soest en de beide toegangswegen, welke vanuit de riching Soesterberg en Soest naar het Vliegkamp leiden. Het Huldeblijk is belangeloos ontwoipen door den Utrechtsehen architect D. Ver hoeven Jr., terwijl de heer A. Mulder te Soesterberg zich eveneens belangeloos met het dag. toezicht op de uitvoering van het werk heeft belast. Voorts werd de Utrecht sche Beeldhouwer W. van Kuilenburg be reid gevonden, belangeloos de inscriptie aan te brengen. In overleg met de Hoofd Commissie zal worden zorg gedragen, dat de Soester- bergsche ingezetenen van de overdracht getuige kunnen zijn. Des namiddags van 14.30 tot 16.30 uur eal op het terrein der L.V.A. de Comman dant der Luchtvaartafdeeling recipieeren, Op deze receptie zal de Burgerij vertegen woordigd zijn door het Gemeentebestuur en heb Huldigings Comité. Voorts zullen die Vereenigingen en Or ganisaties, die den Commandant wenschen te complimenteeren, zich ter receptie door hunne, Dagelijksche Besturen kunnen doen vertegenwoordigen. Deze beperking in af vaardiging is gewenscht, in verband met het te verwachten groot aantal bezoekers. Als meest geschikte tijd voor vereenigin gen, enz. geldt van 15.00 tot 15.30 uur. Des avonds ten 10.30 uur zal door de Soesterbergsche Vereenigingen een groo- serenade worden gebracht aan de L.V.A., tijdens den Corpsmaaltijd, welke in het Of ficiers-Casino zal worden gehouden. Door de Soesterbergsche zangers zal een speciaal hiervoor vervaardigd Huldi gingslied ten gehoore worden gebracht. Op Zaterdag 2 Juli, des voormiddags te elf uur, zullen de Luchtvaarttroepen, na een marsch door Soesterberg, welke be doeld is als een Huldebetoon aan de Bur gerij, voor de autoriteiten defileeren bij het Theehuis Soesterdal. De Burgerij kan, door zich in grooten getale langs den weg te scharen, van haar medeleven met het zilveren feest der LVA en haar waardeering van voornoemde geste doen blijken. Des namiddags, 2 Juli, van 2 tot 4 uur wordt den leerlingen van alle Soesterberg sche scholen een feest aangeboden door de L.V.A. Onder begeleiding van een tweetal mu ziekkorpsen zullen de kinderen zich naar het terrein van de L.V.A. begeven. Tijdens de Jubileumdagen zullen op het terrein Rademakerstraat hoek Kampweg enkele vliegtuigen worden geplaatst. Van 28 Juni tot en met 9 Juli wordt in Hotel Huis ten Halve een Huisvlijttentoon- stelling gehouden, georganiseerd door de Commissie der Onder Officieren. Deze ten toonstelling zal door de Soesterbergsche schooljeugd, in klassikaal verband, gratis kunnen worden bezocht. Het ligt in het voornemen van de Hoofd commissie L.V.A.-Jubileum, de Burgerij van Soesterberg in de gelegenheid te stel len de Luchtvaartafdeeling te bezichtigen op een nader vast te stellen datum in de maand Juli. Voor zoover de beperkte geldmiddelen, waarover het Huldigingscomité beschikt, le ea 2e prijs voor cliënten van fj GEVONDEN VOORWERPEN. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: kappers-knipkaart pakje badgoed zilveren armband bruine portemonnaie damestaschje met inhoud roode ceintuur hooivork belastingmerk in étui jongensrijwiel oude fiets Wilhelminalaan 20 Zandvoortweg 165, Baarn Ossendamweg 10a Nieuwstraat 6 Braamweg 89 Anna Paulownalaan 12 Burgemeester Grothestraat 7 Kolonieweg lb Hartmanlaan 70 Regentesselaan 7 dit toelaten, zal aan den toegangsweg naar het Vliegkamp, de Banningstraat, een feestelijk aanzien worden gegeven. De Burgerij wordt verzocht door het uitsteken van Vlaggen, enz. het feestelijk aanzien van het dorp te verhoogen. Het Werk-Comité geeft gaarne hierbij uiting aan zijn groote erkentelijkheid voor de van zoovele zijden ontvangen steun, waarbij met bijzondere waardeering gewag is te maken van de samenwerking en hulp, die het Comité van de door den Comman dant der L.V.A. ingestelde Hoofd-Commis- sie tot voorbereiding van het Zilveren Ju bileum, heeft mogen ondervinden. £Jaar waarheid kan worden getuigd, dat in het bijzonder de Voorzitter dezer Hoofd Com missie, Majoor J. H. Sar, alsmede de Se cretaris, 1ste Luit. C. J. M. Nass, al het mogelijke hebben gedaan om den arbeid van het Comité te vergemakkelijken. Mogen, mede door den arbeid van dat Comité, de eerste dagen van Juli niet al leen bij de L.V.A., doch ook bij de Burge rij van Soest en S'berg, die zoo onafschei- denlijk met de Jubilaresse zijn verbonden, nog lang in de aangenaamste herinnering blijven. Het Werk-Comité Huldiging-L.V.A. be staat uit de heeren C. Top, Voorzitter, J. G. Drewes, Secretaris, J. Baars, Penning- meeser; J. J. D. v. d. Berg en J. B. M. Bremer. X£3-." DE huisvlijtttentoonstelling IN HUIS TEN HALVE. De voorbereidingen voor de (Huisvlijt- tentoonstelling in „Huis ten Halve", geor ganiseerd door de Commissie der Onder- Officieren bij de L.V.A., hebben hun be slag gekregen. De groote zaal, uitgelegd met de ruimte, welke anders voor het too- neel is bestemd, is thans omgetooverd in een prachtige tentoonstellingszaal, waar de laatste hand gelegd is aan het inrichten der stands, .b' We werden even in de gelegenheid ge steld een rondgang te mogen maken door zaal, waar het .tentoongestelde op smaakvolle en overzichtelijke wijze is on dergebracht, geordend en gerangschikt op een wijze, zooals men slechts in een mu seum aantreft. De velerlei voorwerpen en werkstukken, stille getuigen van wat met ambitie en geduld, niet zonder kunstzin vaak, in den vrijen tijd thuis werd ver vaardigd, op lange winteravonden, zijn een lust voor deioögen. Het werd alles ge wrocht door personeel der militaire Lucht vaart en het is haast vanzelfsprekend, dat veel wat hier- iwordt tentoongesteld op de Luchtvaart Afdeeling en haar geschiede nis is geïnspireerd. Maar er is nog zoo veel anders en zeer origineels, waarop de vindingrijkheid der makers zich heeft ge richt. In elk geval kan een bezoek aan deze stijlvolle tentoonstelling, die de verwach tingen van velen ver overtreffen zal, een ieder wordt aangeraden. Uit alles blijkt, dat de organisatoren dezer tentoonstelling vakkundige menschen zijn, terwijl de jury bestaande uit deskundige buitenstaanders, een zware taak zal hebben om de prijzen toe te kennen. Gedurende de tentoonstelling wordt el- ken avond in de tuin van „Huis ten Halve" een bal-champêtre gehouden. Achter „Huis ten Halve" is het Luna park gelegen, geëxploiteerd door de Gebr. Hommerson en Vermolen. HULDIGIN GS-COMITé L. V. A. Bovengenoemd Comité deelt het volgen de mede, in de eerste plaats bestemd voor de Besturen der deelnemende Vereenigin gen en Organisaties aan de Serenade op Vrijdagavond 1 Juli a.s. Plaats van samenkomst: Verlengde Schoolweg bij het Gymnastieklokaal. Men wordt verzocht uiterlijk 9.30 uur aanwezig te willen zijn. De volgorde in den stoet is door onze Commissie bij loting vastgesteld. Na het eerste Muziek-Corps gaan in een groep de zangers, die het Huldigingslied ten gehoo re zullen brengen. Er wordt gemarcheerd in rijen van 4 personen. De stoet zal worden geflankeerd door fakkeldragers^ die den geheelen stoet zul len omsluiten;' Deelname buiten den stoet zal niet mogelijk zijn, echter zal ook voor Soesterbergsche ingezetenen, ook al mar- cheeren zij niet achter eenige organisatie gelegenheid zjjn in den stoet mee te trek ken; ook deze moeten gaan in rijen van vier. Het Comité doet een dringend beroep op alle deelnemers te zorgen voor een orde lijk geheel; een vlot verloop is dan verze kerd. De te volgen'route is als volgt: Verl. SchoolWèg, Rademakerstraat, Ban ningstraat, Lt. Koppenlaah, Postweg, dab dwars over hét Vliegkamp naar het Of- Terug langs Banningstraat, Kampweg, v. Maarenstraat, Verl. Postweg, Radema kerstraat naar Gymnastieklokaal, waar de stoet wordt ontbonden. Nadrukkelijk wordt er hierbij op gewe zen, dat deelname aan den stoet alleen is toegestaan aan Soesterbergsche ingezete nen en dan nog in het verband van den te vormen stoet. Voorts wordt nog medegedeeld, dat in verband met het Défilé op Zaterdag 2 Ju li, corporaties en vereenigingen, welke als zoodanig hiervan getuige willen zijn, wor den verwacht des v.m. half elf bij het Theehuis Soesterdal. In verband met het feestelijk te her denken 25-jarige bestaan der Luchtvaart- Afdeeling te Soesterberg zullen op 1 en 2 Juli te Soesterberg verschillende herden kingsplechtigheden worden gehouden, waarvan het programma ln het kort als volgt is samengesteld: VRIJDAG I JULI. 10.30 uur: Plechtige herdenking van het 25-jarig; bestaan der L.V.A. op het terrein van het Vliegkamp. Krans- legging bij het Monument der ge vallen vliegers. Toespraken door Z.E. den Minister van Defensie J. J. C. van Dijk, den Commandant der L.V.A. luitenant-kolonel-vlieger F. A. van Heyst, den Luitenant Ge neraal J. H. Reynders, Chef van den Generalen Staf, waaronder de LVA rechtstreeks ressorteert, (toegan kelijk alléén voor genoodigden, hou ders van witte kaarten, die om 10.15 uur aanwezig moeten zyn). 11.45 uur. Aanbieding van het huldeblijk der Soesterbergsche burgerij aan de L.V.A., bestaande uit een monumen tale vlaggestoel aan de Soesterberg- schestraat. 14.30 tot 16.30 uur. Receptie bij den Com mandant der L.V.A. op het Vlieg kamp. (voor Dagelijksche besturen van plaatselijke vereenigingen bij voorkeur van 15.00 tot 15.30 uur.). 19.30 uur. Korpsmaaltyd der Officieren in het Officiers Casino (besloten). 20.00 uur. Luchtvaart revue in Hotel Boschlust te Zeist (alleen voor hou ders van kaarten). 21.30 uur. Opstelling voor de Serenade der vereenigingen aan den Verlengde Schoolweg. 22.30 uur. Serenade dezer vereenigingen voor het Officiers Casino met mu ziek en zang. ZATERDAG 2 JULI. 10.30 uur. Opstelling van bezoekers van het Défilé voor het Theehuis Soester dal. 11.00 uur. Marsch door Soesterberg van alle Luchtvaart troepen te Soester berg aanwezig, gevolgd door een De- filé der troepen voor de autoriteiten voor het Theehuis Soesterdal. 14.00 uur. Opstellen van den kitiderop- toeht nabij het Sterrebosch .Vertrek vandaar met twee muziekcorpsen naar het Vliegveld. 14.00 tot 16.00 uur. Kinderfeesten en sport- demonstraties op het Vliegveld dooi de kinderen. 17.00 uur. Prijsuitreiking aan de win naars van het Voetbaltoumooi der L.V.A. 17.30 uur. Voetbalwedstrijd Ajax IDOS I op het veld der V. en A.V. „Soes terberg" aan den Kampweg. 20.00 uur. Luchtvaartrevue in Hot. Bosch- lust te Zeist (alleen voor houders van kaarten). 21.00 uur. Groot Luchtvaartfeest te Laren (besloten). MAANDAG 4 JULL 20.00 uur. Luchtvaartrevue in Hot. Bosch- lust te Zeist (toegankelijk voor het publiek, voor zoover nog plaatsen beschikbaar zijn). DINSDAG 5 JULI. 20.00 uur. Luchtvaart revue in Hotel Boschlust te Zeist (toegankelijk voor het publiek). WOENSDAG 6 JULI. 10 tot 11 uur: Vertrek der vliegtuigen van af het Vliegveld te Soesterberg voor het maken van de groote es- kadervlucht. 13 tot 14 uur: terugkomst der deelnemende vliegtuigen aan de groote eskader- vlucht op het Vliegveld te Soesterb.

De Soester | 1938 | | pagina 2