Be Koningin Emma Naaldvakschoo PHILIPS - M s.r. Opleiding tot Costumière CJD GRENSWIJZIGING. IF. WODGTT Tooneelseizoen 1938-1939. FUGERS' RADIO Een pereboom in vollen bloei. K.1ïkiak$ Koffie? Burgerlijke Stand BURGEM. GROTHESTRftAT 51 tevens gelegenheid voormiddag en avondcursussen in verstellen, linnen- en costuumnaaien. AANMELDING DINSDAG EN VRIJDAG VAN 3-4 UUR AAN DE SCHOOL. Koopt Uw radio bij een vakmanI Kerkstr. 3 - Tel. 2786 Bekendmakingen "AK 'S Brandstoffenhandel. ONZE BRANDSTOFFEN VOLDOEN U I Ingezonden h Kopje dat i-j we/kom- t'?W. cent Andere aan te bevelen merkeni Slndang 26 ct. p. l/j pd. Bruinmerk 22 Roganda 18 (Vervolg van pag. 1). zal doen en daarbij zal voldoende gelegen heid zijn nadere nota's in te zenden en 's Raads verder oordeel ter kennis dei autoriteiten te brengen. De Minister beslisi over indiening van een desbetreffend wets ontwerp, zoodat altjjd gelegenheid blijft bestaan bij hoogere instancies zijn meening kenbaar te maken. Over het in dezen moeilijken finantiee- len tyd zoo maar zonder eenige vergoeding cadeau geven van grond heeft spr. zien ook wel eenigszins verbaasd; hy begrijpt niet, dat men tot een zoodanig voorstel is gekomen. Het debat. De heer Kerkkamp acht het een heel groot belang, dat dit gemeentedeel by Soest blijft en wijst op het polderland aan de nieuw te maken wegen in die buurt. De afstanden tot beastingkantoor of stembu reau blijven ongeveer hetzelfde. Dat Soest zich aan de kapel van Isselt nooit veel gelegen heeft laten liggen, is te betreuren, doch dat is geen argument om die kapel nu maar aan Amersfoort over te laten. Moge dit een reden zijn, om in de toekomst meer aandacht van gemeentewege aan die kapel te schenken. De heer Huurdeman wil in het besluit mede opnemen een protest tegen de grond- aankoopen daar door Amersfoort. Men moet aan dat drijven eens duidelijk paal en perk gaan stellen, want als wij zoo door gaan in den zin van den heer Doorman, dan zou er hoe langer hoe meer door Amersfoort geannexeerd worden en tenslot te zou heel Soest opgeslikt worden. En dan zou Baarn aan de beurt komen. Dat is toch geen systeem. Met de meeste klem wil spr. dus in het besluit tegen die grondaankoopen protestee ren. De heer van Dam meent ook, dat het vragen aan de bewoners van dat deel, wat zij het liefste zouden willen, weinig om het lijf heeft. Als de burgemeester hun dat nu gen naïef zouden zijn, kan hij niet inzien en in elk geval is die qualificatie wel wat vreemd gebruikt. Het is voorzeker geoor loofd om zich op de hoogte te stellen en spr. meent zijn plicht gedaan te hebben door enkele bewoners te' bezoeken. Het spijt spr., dat hij tegen het besluit in den voorgestelden vorm zal moeten stemmen. Indien men zou invoegen: „alhoewel de kleinst mogelijke minder heid van een andere meening is" of iets dergelijks, zou spr. wellicht ook vóór kun nen stemmen, doch hy beschouwt het an nexatie-voorstel zeker niet als onaanvaard baar; wij zullen het moeten aanvaarden, omdat het onafwendbaar is. Amersfoort heeft behoefte aan die uit breiding en daarom mag men er niet tegen ageeren (beweging). Slotwoord van den burgemeester. De burgemeester merkt op, dat de kapel van Isselt privaat bezit is, zoodat de ge meente niet zoo heel gemakkelijk maatre gelen kan nemen aan die kapel meerdere bekendheid te geven en het bezoek eraan aan te moedigen. Het lykt spr. niet goed, het protest tegen den grondaankoop in het besluit zelf op te nemen. Verder heeft de heer Doorman nader zulke merkwaardige opvattingen ontwikkeld, dat spr. zich ont slagen acht daarop nog nader in te gaan; een grens, die mee zou moeten loopen met de bebouwing in een aangrenzende ge meente is iets dergelijks ongewoons, dat men er maar beter het zwijgen toe kan doen. Naïef heeft spr. genoemd het toeken nen van een zekere waarde aan de ge sprekken, die de heer Doorman met enkele bewoners daar gevoerd heeft; die gesprek ken hebben geen enkele waarde, dat be grijpt toch een ieder. Spreker zal voorts niet loopen in het Bnrgem. Grothestr. 30 Telef. 2363 - Soestdijk GED1PL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw bril. ook volgens recept van H.H. Oogartsen, een VERTROUWD ADRES I van 814 September 1938. GEBORENAlbertus Gerardus, z. van A. G. Kradolfer en E. Zandboer, Sinnema- plein 6; Helen Lyda, d. van G. de Wal en M. H. J. Plug, Soesterb.straat 65; Martinus Jacobus, zoon v. M. J. Brandt en A. A. Die pen, Sophialaan, 27; Petronella Johanna Maria, d. van J. H. J. Wike en J. H. El frink, Eigendomweg 83; Adriana Cornelia, d. van E. J. Koudijs en. E. A. Jansen, Soes terb.straat 52; Ingeborgh, d. v. W. Kam- minga en D. G, Aninga, O. Utr.weg 7; Rijk je Clasina, d. van P. C. Veldhuizen en R. v. d. Schagt, Belvédèreweg 3a; Willem Gijs- bert, zoon van J. Kuyvenhoven en H. Scherpenzeel, Laanstraat 24; Wilhelmus Richardus, z. van H. R. Stalenhoef en J. C. v. d. Heuvel, Klaarw.weg 99. ONDERTROUWD: A. W. Tijhuis, 22 j., filiaalhouder, Baam en M. v. Zuilen, 20 jaar, Kon.laan 105; A. J. Verkerk, 23 jr., caféhouder, v. Weedestraat 1 en J. v. d. Broek, 22 jaar, Hartweg 8; H. Fakkeldy, 27 jaar, chauffeuv, Baarn en H. P. van Asch, 29 jaar, Kerkpad Z.Z. 9; W. Vriet- hoff, 29 jaar, brouwer, R'dam en J. de Roode, 29 jaar, Hartmanlaan 27; W. A. van Asch, 24 jaar, stucadoor, Soestereng- weg 54 en J. G. Stalenhoef, 25 jaar, Oude Grachtje 19. GEHUWD: A. G. Cornet, 28 jaar, con- structieteekenaar en C. M. C. v. d. Kolk, 22 jaar; G. M. Majoor, 32 jaar, timmer man en J. A. Steman, 22 jaar, Heuvel- weg 15; A. J. van Lierop, landb., 28 jaar en J. G. van Roomen, 24 jaar, Hoevela ken, Rijksweg A12a. zou vragen, dan zouden diezelfde menschen net omgekeerd praten, als ze nu tegen den heer Doorman hebben gedaan, dus dat geeft heelemaal niets. De heer Doorman is afgegaan op het geen hij gelezen heeft en als dat nu blijkt onjuist te zijn, dan wil hy gaarne volko men ongelijk bekennen. Echter handhaaft hy zyn principieele meening over het alge- meene belang dezer annexatie. Wat de kapel van Isselt aangaat, de his torische waarde daarvan is werkelijk ge ring, dat houdt spr. vol. Het algemeene be lang ziet hij, in deze zaak voorzeker aan de kant van Amersfoort en daarom kan hij geenszins met het zoo afwijzende advies van B. en W. medegaan. De burgemeester herhaalt, dat grenswij ziging eerst aan de orde mag komen, als alle andere middelen uitgeput zyn, en dat is nog lang niet het geval. Verschillende middelen zijn zelfs nog niet eens beproefd! D&t s. steem is de logische ontwikkeling van een dergelijke zaak en waar men niet eens de moeite heeft genomen die andere middelen zelfs maar te beproeven of te overwegen, kan over dit rauwelijksche voor stel tot annexatie eigenlijk geen woord goeds worden gezegd. Het is staatrechte- lijk volkomen onjuist. De heer Doorman vraagt, welke middelen de burgemeester hier op het oog heeft. De burgemeester antwoordt, dat diverse mogelijkheden bestaan voor samenwerking tusschen twee aangrenzende gemeenten, voor gemeenschappelijke regelingen, voor onderlinge overeenkomsten en ook voor een rooge» tam», itreekplan. Geen dier moge lijkheden is ifs maar beproefd. De heer Doorman wijst nog op de tot stand gekomen annexaties van Haarlem met Heemstede, van A'dam met de rand gemeenten en meer. Deze annexatie acht spr. ook billijk en als Amersfoort zich nog meer zou uitbrei den naar den kant van Soest op, zou 't ook zeer logisch zijn, dat Amersfoort nog meer gaat annexeeren. Eventueel zou dan zelfs wel de geheele gemeente Soest geannexeerd kunnen worden (opschudding en protes ten). De heer van Dam acht deze redeneering wel erg vreemd. Er zou meer voor te zeg gen zijn Jdat Soest zich ging uitbreiden naar Amersfoort toe! (gelach). De heer Doorman begrijpt tenslotte niet den aankoop dier gronden door Amers foort en ziet ook de billijkheid daarvan valletje, dat de hr. Doorman listig zet en is niet van plan zijn eerstgeboorterecht voor een schotel linzen te verkoopen. Als de heer Doorman dus vraagt, om het raads besluit te verzwakken, door te gewagen van een minderheid, die er anders over zou denken, dan zegt spreker: „dat nooit". Het besluit moet zoo sterk mogelijk zijn geargumenteerd. Daarenboven acht spr. het totaal onjuist om in een besluit een be paalde stemmenverhouding weer te geven, hetgeen tot allerlei moeilijkheden voert. Wat het zwaarste is, moet maar het zwaar ste wegen en het belang van Soest brengt mede, dat geenerlei afstand van grondge bied aan andere gemeenten geschiedt. De heer Kerkkamp wijst er nog op, dat indien Amersfoort een tekort aan industrie terrein heeft, men daar verdere gegadig den dan maar naar Soest moet verwijzen en dat geenszins een argument is, om dat Soester industrie-terrein te annexeeren. De burgemeester zegt, dat hij het stand punt van den heer Doorman, dat het alge meene belang het belang is van den groot ste, van den sterkste, in geenendeele deelt of billijkt. Dat lijkt een zeer verkeerd prin cipe. De heer Doorman heeft dat ook niet op die wijze zoo scherp geformuleerd. De burgemeester antwoordt, dat het be toog van den heer Doorman daar toch in feite op neerkomt. Het is in het kort pre cies gezegd, wat de heer Doorman bedoelt. Tenslotte worden de discussies gesloten en wordt het volstrekt afwijzende advies van B. en W. zonder hoofdelijke stemming aangenomen onder aanteekening voor den heer Doorman, dat hij geacht wil worden tegengestemd te hebben. Nadat de burgemeester de leden heeft bedankt voor de steun, die zij aan het voor stel van B. en W. hebben willen verleenen, wordt de vergadering dan te kwart over elf gesloten, waarmede deze Commissie uit de ingezetenen tevens weder is ontbonden. De Kunstkring „Het schouwspel" te Amersfoort stelt thans ook de bewoners van Soest en Baarn in de gelegenheid, om van de abonnement-tooneelvoorstellingen gebruik te kunnen maken. Dit abonnement omvat vijf avonden van alleen eerste rangs gezelschappen. Het vorig seizoen werden b.v. de volgende gezelschappen gebracht: Rika Hopper, Saalborn, Jan Musch, Cor v. der Lugt Melsert en het A.B.C. Cabaret. Voor het nieuwe seizoen werd reeds nu be slag gelegd op: „Rasmus de Wonderdok ter", een pracht creatie van Louis Saal born en op „Lodewijk de Elfde", met Jan Musch als koning. Een serieus Fransch costuum-stuk. En dan brengt de Kunst kring „Het Schouwspel" verder nog vyf cultureele film-avonden w.o. „Pareh, de Macht van de kris". Een Indische speelfilm. Men Tensen's autobus onderneming werd eene overeenkomst getroffen, het vervoer is dus eveneens in goede handen. Zonder twijfel zullen de inwoners van Soest en Baarn het toejuichen, dat ze thans in de OVERLEDEN: Keyer Hilhorst, 90 jr. geh. met M. v. Isselt, Kerkstraat 18. Vestiging van 8-14 Sept. 1938. D. Gutter met gez. van Doornspijk naar Verl. Talmalaan 9; G. C. Bernard, inw. van Bunnik naar Soesterb.straat 125; A. L. Valkenier, inw., van Echteld n. Beetz- laan 41; A. W. Stoffer-Derksen, met k., van Amersfoort naar Birktstraat 40; B. G. L. Schmidt, met vrouw, van Den Haag naar Kolonieweg 17. Vertrek van 814 September 1938. G. C. Roest van Soesterb.straat 103 n. A'dam, Willemsparkweg 133; D. C. Banse- ma, van Birktstraat 35 naar Breda, Kon. Mil. Academie; P. J. H. Nelissen, van Amersf.straat 20 naar Ned. O.-Indië (Ti- mor); H. Nijhof van Soesterb.straat 184 naar Apeldoorn, St. „Hoenderloo"J. H. Gillebaard van v. Lenneplaan 14 naar den Haag, Aardbeistraat 10; H. Gluvers van Kolonieweg 5 naar Huizen, Bremheide Kinderh.; H. W. Howell van Heideweg 41 naar Amsterdam, Sarphatiepark 11; H. Millecam van Soesterb.straat 20 naar De Bilt, Middenlaan 17; Wed. H. M. Manders idem; M. Huizen(ga, van Verl. Postweg 100 naar Drieb. Rijsenburg, Boschstraat 151; H. Klos, met, vr., van Pr. Hendrik laan la naar De Bilt, Nachtegaallaan 6; M. v. d. Wende van Soesterb.straat 125 n. Schiedam, Gem. Ziekenhuis; W. Furstner, met vrouw van Steenhoffstraat 12a naar A'dam, Valeriusstraat 81hs.; J. J. Wagen makers, van Birktstraat 84 n. Groningen, Bij de Sluis 2; M. v. d. Lans van Prins Bernhardlaan 58 naar Den Haag, Helmer straat 152; J. Mulder van L. Brinkweg 72 naar A'foort, Rijnstraat 47; M. E. Helle- waard van Kampweg 86 naar Haarlem Boogstraat 40; B. C. v. d. Borght v. Lucht vaartaf d. naar Zeist, Barnscheweg 53; S. Volbeda, id.; M. Batenburg van Toren straat 2a naar H'sum, Neuweg 75; J. de Wit, met gez., van Wald. Pyrmontlaan 34 naar A'dam, le J. v. Heydenstr. 119 hs. A. D. v. d. Berg van Hartmanlaan 15 n. Apeldoorn, 't Zonnehuis Beekbergen; J. Th, de Hoogt van Steenhoffstraat 46 n. Ensche de, Larinksticht; A. Houtlosser van Kon. laan 21 naar A'foort, Evertsenstraat 31; C. Th. Kettenburg, met gez., van Prins Bernhardlaan 14 naar Hilversum, Lange- straat 59f. Verhuizingen binnen de gemeente van 8—14 Sept. 1938. T. E. E. Harmsma van Schrikslaan 59 naar Oranjelaan 9; Wed. T. van Laar-Hout veen van Molenstraat O.Z. 1 n. Middelwijk- straat 6; J. van Laar, met vr., id.; W. J. van Zutphen van Steenhoffstraat 45a naar v. Weedestraat 6; J. Adriaanse, met gez. id.; A. G. Kradolfer, met gez., van Rade- makerstraat la naar Sinnemaplein 6; K. Knies, met vr., van Eigendomweg 56 naar 77; J. G. v. d. Bosch van Gallenk. Pels- weg 6 naar Hartmanlaan 15; J. E. Bol, id. G. van Beusekom, met gez., van Wald. Pyrmontlaan 61 n. Talmalaan 11. .gelegenheid zijn, om zich het komende sei zoen van vijf- of tien prettige avonden te geenszins niet in;"er is in eik geval veel te kunnen verzekeren. Zie voor verdere gege- ELK MODEL UIT VOORRAAD LEVERBAAR TYPE 752A F 167.50 (Officieel) DIENSTPLICHT. Inlevering van RUksgoederen. De Burgemeester der gemeente Soest, brengt ter kennis van de gewone dienst plichtigen der landmacht, die op 1 October naar de aanvullingsreserve overgaan, dat, voor zooveel deze gemeente betreft, de volgende regeling van de inlevering van ijksgoedeien, bedoeld In artikel 39, twee de lid, van de Dienstplichtwet, voor dit jaar is vastgesteld. 1. Verplichting om rijksgoederen in te leveren. Behoudens vrijstelling (zie hierna onder punt 6) is de groot-verlofganger van de landmacht, die op 1 October a.s. naar de aanvullingsresei ve overgaat, krachtens het bepaalde in artikel 39, tweede lid, van de Dienstplichtwet, verplicht de hem ver strekte rijksgoederen, met uitzondering van schoenen en haarkam, voor zooveel die goederen niet reeds eerder zijn teruggege ven, op het onder punt 2 bepaald tijdstip in te leveren. Tot de hier bedoelde dienstplichtigen behooren zij, die behooren tot de lichting 1923, met uitzondering van hen, die de eerste oefening met een andere lichting hebben beëindigd, en b. de gewone dienstplichtigen van ande re, lichtingen, die met de lichting 1923 de eerste oefening hebben beëindigd, met uit zondering van hen, die reeds eerder naai de aanvullingsreserve zijn overgegaan. 2. Plaats en tijd van inlevering. Hij, die volgens de onder punt 1 opge nomen bepalingen rijksgoederen moet in leveren, is verplicht die goederen aan te bieden te Baarn, Gymn.lokaal v. d. Prinses Julianaschool, ingang Dalweg op 30 Sep tember 1938, des voormiddags te 10.15 uur (precies). Van de inlevering wordt in het zakboek je een aanteekening gesteld. 3. Kleeding enz. bij de inlevering. Als een bijzondeie merkwaardigheid kan vermeld worden, dat in den fruittuin van den Heer Blom aan de Beckeringhstraat een Noord-Hollandsche Suikerpeerboom voor de tweede maal in vollen bloei staat. Deze boom liet half Juli zijn blad geheel vallen, maar geholpen door de warme na tuur vond hij 't schijnbaar nog te vroeg om de winterrust in te gaan en nu staat hy in vollen bloei, zooals het eigenlijk in April- Mei had moeten zijn van het volgende jaar. landstormkorps, waarvoor hij is geregi- streeid, die goederen inleveren. 7. Uitstel van inlevering en inlevering op een andere plaats of op een anderen dag. De Commandant van het indeelings- district kan desgevraagd vergunning ver leenen of in het onder punt 5 omschreven geval verplichten de inlevering in Decem ber a.s. te doen geschieden. De Commandant kan ook vei gunning vreleenen om in een ander distrcit, op een andere plaats binnen zijn district of op een anderen dag de goederen in te leveren. Verzoeken als boven bedoeld kunnen ter gemeente-secretarie worden -ingeleverd. Zij woiden dan aan genoemden comman dant doorgezonden. Bij het verleenen van een vergunning, als hierboven bedoeld, brengt de commandant van het indeelingsdistrict onder de aan dacht van den dienstplichtige, dat de ver gunning geacht wordt te zijn vervallen, als hij niet volgens de gedane aanwijzingen daarvan gebruik maakt. 8. Verplichtingen van hem, die de goe deren reeds heeft ingeleverd. Hij, die de goederen reeds heeft ingele verd, behoort vóór of op den voor hem be paalden dag van inlevering aan den com mandant van het indeelingsdistrict of aan den officier, die met het in ontvangst ne men van de goederen belast is, zijn zak boekje, en, indien het oorlogszak-boekje niet reeds is ingeleverd, ook dit boekje te vertoonen, te doen vei toonen of toe te zen den. Indien van de inlevering in het zak boekje geen aanteekening is gesteld, be hoort hy zorg te dragen, dat bij het zak boekje tevens wordt gevoegd het aan hem - uitgereikt bewijs, dat de inlevering heeft De dienstplichtige is verplicht bij de|tg had inlpvArino- in hnre-erkleedinp- te verschil- veel aangekocht. Dat sprekers beschouwin-vens de advertentie in dit^ blad. Kantoor: v. Weedestr. 41. Tel. 2676 Huls: Vondellaan 17 Telcf. 2307 Bestelhui!Garage Tak, Eikenlaan. Tel. 2636 nlevering in burgerkleeding te verschij nen. Hij moet voorzien zijn van zijn zak boekje en, indien dit nog niet reeds is in geleverd, ook van zijn oorlogszakboekje, en is verplicht te zorgen, dat de rijkskiee- dingsstukken en de verdere tot zijn verlofs uitrusting behoorende rijksgoederen bij de inlevering in denzefden staat verkeeren, waarin ze by zijn vertrek met verlof ver keerden. 4. Reis naar de plaats van inlevering. De verlofganger, die buiten zijn verblijf plaats rijksgoederen moet inleveren, ver richt de reis naar en van de plaats, waar de inlevering moet geschieden, op eigen kosten. Kan hij niet zonder het doen van uitga ven voor de reis aan de op hem rustende verplichting voldoen, doordat hij verblijf houdt in een plaats, van waar de plaats van inlevering niet zonder het passeeren van een veer, brug of tol kan worden be reikt, dan ontvangt hij van den burge meester zijner verblijfplaats een passage biljet voor de heen- en voor de terugreis. Is het noodzakelijk den verlofganger, die in het geval, bedoeld in het vorig lid, ver keert, gedurende de reis te doen overnach ten, dan wordt hem voor rijksrekening door middel van inkwartiering huisvesting en voeding verstrekt. 5. Verhindering. De inlevering kan onder verantwoorde lijkheid van den dienstplichtige namens hem door een ander geschieden. Verkeert de dienstplichtige om een of andere reden in de onmogelijkheid zoowel bij de inlevering in October te verschijnen als om de inlevering door iemand anders te doen geschieden, dan verplicht de com mandant van het betrokken indeelings district hem zijn goederen in te leveren in December a.s. 6. Vrijstelling van Inlevering. Van de inlevering is vrijgesteld, voor zoover de kleeding nog passend is en voor een behoorlijke opberging en een be hoorlijk onderhoud kan worden zorg ge dragen a. de dienstplichtige, die als „bijzondere vrijwilliger" is geregistreerd. b. de dienstplichtige vrijwilliger van het vrijwillig landstormkorps motordienst, en c. de dienstplichtige vrijwilliger van het vrijwillig landstormkorps vaartuigendienst, voor zoover hij is ingedeeld bij een stia- tegisch detachement. Komt de onder a bedoelde „bijzondere vrywilliger" in zoodanige omstandigheden te verkeeren, dat een behoorlijke opber ging of behoorlijk onderhoud van de hem verstrekte rijksgoederen hem niet meer mogelijk is, dan kan hij, indien hij naar de aanvullingsreserve is overgegaan, met toe stemming van den commandant van het 9. Nieuwe oproeping voor inlevering. De groot-verlofganger, die boven om schreven verplichtingen niet naleeft of wiens goederen bij de inlevering blijken niet in den vereischten staat te verkeeren, kan nogmaals worden verplicht rijksgoederen in te leveren. Bij de inlevering staat de groot-verlof ganger onder de bevelen van den officier, die met het in ontvangst nemen van goe deren belast is. Soest, 1 September 1938. De Burgemeester voornoemd, W. A. J. Visser. jgj Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Geachte Redactie. Verzoeke plaatsing van het navolgende, bij voorbaat mijn dank. De feesten in Soest, alhoewel steeds schitterend geslaagd, ken merken zich door gebrek aan voldoende Muziek. Bij de blijde intocht van het Prin selijke Paar was dat reeds sterk naar voren gekomen. Door de winkeliers aan de Soes- terbergschestraat is toen eenigszins aan de behoefte om meer muziek, voldaan. Nu bij de feesten van het 40-jarig Regeevingsju- bileum van H.M. de Kbningin is het gebrek aan meer muziek nog sterker naar voren gekomen. De heer Bartelsman erkent dat ook ten volle in zijn ingezonden stuk. Wil len we in Soest over voldoende muziek kun nen beschikken, dan is het dringend noo- dig, dat we komen tot oprichting van een tweede orkest,, en wel in Soest-Zuid. Velen zullen mij wijzen op de groote kosten daar aan verbonden, doch daar is reeds een op lossing voor. De Vereeniging Soest-Zuid telt 200 leden. Indien elk lid, donateur wordt tegen één cent per week en de ver dere huisgenooten boven de 21 jaar even eens, dan is het financiëele gedeelte reeds in orde. Als zij, die kunnen spelen, en zij, die willen leeren spelen, zich opgeven, dan hebben wij bij volgende feesten voldoende muziek. Gezien de behoefte reken ik op de volle medewerking van den heer Baitelsman en het Bestuur van P.V.O. Zij, die met bovenstaande sympathisee- ren of willen medewerken, worden verzocht naam en adres te zenden aan den heer Chr. C. Schults, Soesterbergschestraat 55. Adhaesie betuiging met bovenstaande mocht ik reeds eerder ontvangen van het Bestuur der vereeniging Soest-Zuid. Hoogachtend, CHR.C.SCHULTS.

De Soester | 1938 | | pagina 2