De Heeren Van t weten dat een hoed, HANDELSHUIS altijd voldoet Overtreding der Auteurswet. EERSTE HULPH0EK]E an binsbergen's bank n.v. alle bank- en effectenzaken Ingezonden jg I Burgerlijke Stand Plaatselijk Nieuws 0 EERSTE AMERSFOORTSCHE VERHUISONDERNEMING r. H. Bunk Zn., Puntenburgerlaan16, Tel. 1295 W^m Voor SoestJ. NOORDIJK - BUNTWEG 8 P. NIEROP f! lil, (Vervolg van pag. 1). „Het is toch wel zéér eigenaardig, dat U die fouten en veranderingen precies zoo in Uw blad hebt overgenomen, als U dat blad niet leest en uit andere bron put!", merkte de /president fijntjes op. De verdachte was zelf voor die logica ongevoelig; er was niets van aan, niets overgenomen en de vermelde bekentenis in het proces verbaal tegenover den recher cheur was geheel uit de lucht gegrepen en ir strijd met de waarheid. Alle berichten in zijn blaadje zgn en waren volkomen ori gineel en van schending van het auteurs recht van anderen is dus geen zweempje waar. De president gaf het toen maar voorioo- pig op met dezen verdachte en ging over tot het verhoor van den tweeden verdach te, de drukker en uitgever van het blaadje, G. H. K., in de hoop, dat dit verhoor eeni- ge lichtpunten zou geven in deze zich zoo eigenaardig ontwikkelende zaak, waarbij bekentenissen worden herroepen en proces sen verbaal van valschheid worden beticht. Doch ook deze tweede verdachte wist heelemaal nergens van en was onschuldig als een lam. Hij wist heelemaal niet, waar over het eigenlek ging en kon zich zelfs eenige overtreding van de bepalingen van de Auteurswet niet indenken. Hij bemoeide zich mc l de redactie van het blaadje in het geheel niet, dat was uitsluitend zaak van S. De officier van justitie, die vanwege de oorspronkelijke bekentenis maar geen moeite had gedaan nog den rechercheur en de getuigen op te roepen, zag zich door deze veranderde houding der beide verdach ten voor een direct onoplosbare puzzle ge plaatst; het bewijs was thans op deze zit ting niet te leveren, waarom hij terugwij zing verzocht naar den rechter-commissa- ris in stiafzaken, teneinde alsnog een ge rechtelijk vooronderzoek te doen instellen. De president achtte dat thans ook de eenige oplossing, teneinde in deze zaak de noodige klaarheid te brengen, met welk voorstel de Rechtbank zich vereenigde. Nadat dit onderzoek zal zijn gehouden, en daarbij alle getuigen zullen zijn gehoord, mag verwacht worden, dat de sfeer wel wat opgeklaard zal zijn en de rechtbank zich een juist beeld voor oogen krijgt, wat er nu eigenlijk precies is geschied. Wij komen dus op deze zaak nog nader terug na de hernieuwde behandeling voor de Utrechtsche Rechtbank. Onze lezers zullen misschien wat ver baasd zijn van het bovenstaande kennis te nemen, daar zij tot dusverre daarover niets in ons blad hebben aangetroffen. De feiten kunnen zij nu echter wel uit het boven staande opmaken. Wij voor ons zelf vinden het verre van aangenaam genoodzaakt te zijn geweest tegen het bewuste blaadje te ageeren door het indienen van een klacht over de schen ding van ons auteursrecht. Doch bij alle dingen zijn grenzen, die men nu eenmaal niet kan overschreden, zonder zich aan ern stige moeilijkheden bloot te stellen. Dat drukker, uitgever en „directeur" van het Soester Advertentie Nieuws die grenzen overschreden hebben, spijt ons voor hen, doch het gaat nu eenmaal niet aan gratis te profiteeren van het werk, de moeiten en de kosten van anderen, ten eigen bate en zeker niet als een zoodanig profiteeren kennelijk is ingesteld om die anderen, van wie men profiteert, nadeel en schade te berokkenen ten bate van eigen portemon- naie. Wij stellen er prijs op de redactie van onze bladen zoo goed en uitvoerig mogelijk te doen zijn en zooveel mogelijk alles uit gebreid te verslaan, wat in onze gemeente gebeurt; daaivoor sparen wij kosten noch moeite, alles ten voordeele van onze lezers. Meenen nu anderen, dat er daarnaast in deze gemeente nog behoefte is aan een an der blad wel, dé&rover kan men dan verschillend denken doch tegen die mee ning en de uitvoeringen ervan zullen wij als zoodanig geen stelling nemen. Doch men behoort dan niet onze bladen en de exploi tatie daarvan aan te vallen en te belagen met wapenen, die men tevoren van ons heeft weggenomen en die, al dan niet op nieuw opgepoetst, gebruikt worden om te pogen daar den reehtmatigen eigenaar ver wondingen mede toe te brengen. Een derge lijke strijd achten wij unfair. Wil men aanvallen, best. Wil men met de wapenen in de hand at taqueeren, voortreffelijk. Wij staan paraat en zullen dan trachten te pareeren. Doch laat men dan den strijd voeren met eerlijke middelen en bovenal met wapenen die men zich zelf heeft aangeschaft, heeft gekocht en betaald. En geen piqué's trachten te geven met een rapier, dat men eerst heeft weggeno men van zijn tegenstander! Met de goede gewoonte, om gedurende een rechtszaak over de mérite's daarvan niets te publiceeren, al eer de justitieele uitspraak is gevallen, willen wij voorze ker niet breken. Over het misdrijf zelve, de bewijsmiddelen en het onderzoek zullen wij dus momenteel verder zwijgen: daarin is thans het wooi-d aan de rechterlijke macht, die daarover in volle vrijheid, naar recht en billijkheid zal oordeelen. Aan het bovenstaande neutrale verslag van de Rechtbankzitting van j.1. Dinsdag middag wenschen wij dus niets toe te voe gen en willen wij thans geen nadere be schouwingen vastknoopen. Alleen achtten wij ons genoodzaakt onze lezers even, heel in het kort een uiteenzet ting te geven van hetgeen is gebeurd, op dat zij met eenig inzicht in zaken over het verdere Verloop zelve zullen kunnen oor deelen en zich niet behoeven af te vragen, hoe een en ander nu eigenlijk wel precies in elkander zit. Hoewel wij zulks tot dus verre nog niet hadden gedaan, meenden wij in het belang dier lezers op dit moment een korte uiteenzetting onmogelijk ach terwege te kunnen laten, zulks ter voor koming van mogelijk verkeerd inzicht. julianaplein 5 - soest tel. 2241 (2 lijnen) safe - inrichting Buiten verantwoordelijkheid der Redactie J(S Oegstgeest, 31 October 1938. Mijnheer de Redacteur, Korten tijd geleden smaakte ik het ge noegen, een paar weken de gast te zijn van het prachtig gelegen en zeer gerenom meerde hotel „de Boschvijver" te Soest. Neergezeten op één der vele rustieke ban ken in de nabijgelegen bosschen, werd m'n aandacht getrokken door een daar passee- rend wielrijder, die om één zijner armen een groene band droeg. De vorschende blik ken door den kalm voortpeddelenden heer links en rechts geworpen in bosch en over hei, deden mij reeds vermoeden, te doen te hebben met iemand, die op surveillance was en die z'n taak niet opvatte als een sine cure. Terug gekomen in m'n hotel, vernam ik, dat bedoeld wielrijder lid was van de vrijwillige boschwacht te Soest. Tevens mocht ik vernemen, welke de doelstellingen van deze boschwacht zijn. Op m'n vele wan delingen in de boschrijke omgeving van m'n hotel ontmoette ik later meerdere ma len een groengearmbande surveillant, waar uit ik concludeerde, dat gver en plichtsbe trachting bij meergenoemd corps in ruime mate voorhanden zijn. Ik kan niet anders dan de gemeente Soest feliciteeren met 't bezit van een dergelijke instelling. Ook den commandant-oprichter vair de vrijwillige boschwacht kan ik gelukwenschen met zijn prachtig initiatief. Op deze wijze toch zijn de gevaren voor vernieling door vandalen, of door een te laat ontdekte brand tot ge ringere proporties teruggebracht. Ook zal 't misschien zijn voorgekomen, dat wande laars, die zich wat al te ver in de schoone naituur gewaagd hadden, door een bosch wacht op 't rechte pad werden terugge leid, waardoor zij nog juist bijtijds aan lunch of diner tegenwoordig waren. Reeds aanstonds had ik de wensch ge uit in deze door de natuur zoozeer begun stigde plaats terug te keeren, om ook m'n jongens ten volle te doen genieten van de ongeëvenaarde kleurenpracht en de rijke nuanceeringen, welke de Soester bosschen, vooral in de herfst, aan het verwonderde oog vertoonen. Evenwel één overweging maakte me huiverig. De terreinen zijn zoo uitgestrekt en er -bestaan nog steeds ongu re elementen, belagers van de reine kinder ziel. Nu echter is deze vrees bij mij verdwe nen. Ik weet, dat de vrijwillige boschwacht, vooral ook in dit opzicht, buitengewoon waakzaam is en in nauwe samenwerking met het ijverige politiecorps van Soest op treedt. Waar politie en boschwacht hun taak aldus opvatten, moet er wel een groo- te preventieve kracht van uitgaan, hetgeen de schitterende omgeving van Soest nog aantrekkelijker maakt voor de touristen. Ik heb den indruk meegenomen, dat de Soestenaren trotsch zijn op hun onvergelij kelijke mooie bosschen en heidevelden. Evenzeer mogen zij trotsch zijn op de ener gieke wijze, waarop deze èn door de politie èn door de vrijwillige boschwacht be schermd worden. U, mijnheer de Redacteur, dank voor de verleende plaatsruimte, v. d. P. naar Beetzlaan 47a; H. Langman, inw., van Nijkerk naar Amersf.straat 1; A. C. van Schalkwijk, inw., van Hoogland naar Amersf.straat 75a; C. van Ginkel, inw., van Baarn n. Vaardehoogtweg 9; G. Voer man van Zeist naar Postweg 47a; H. Neg enhuis van Kampen naar Postweg 47a; G. Th. Knijf, inw., van Den Haag naar Kerk straat 9; R. Lazar, inw., van Amsterdam naar Kerkpad N.Z. 20; M. A. Th. M. Exler van den Haag naar Banningstraat 55; B. van Wegen, inw., van Hoogland n. Birkt- straat 58; Joh. Verhoeven, inw., van Bus- sum naar Steenhoffstraat 46; P. J. de Bree met gez., van Haarlem naar Pelikaanweg H. van Oostenburgge, m. vr., van De Bilt naar Smitsweg 10; G. Heuff, inw., van Maarn naar Kerkpad Z.Z. 96; J. Barleeus, met gez., van Hilversum naar Stadh.laan 112; G. Breeuwer, met vr., van Beemster naar Beukenlaan 16c; A. Rüllang, inw., van Beemster n. Beukenlaan 16c; C. Heymann, inw., van Enschede naar Hartmanlaan 33; W. A. Hartman, inw., van Hilversum n. den Blieklaan 67; G. Boekhoudt van C.B.R. naar Heideweg 26; J. W. Wouters, inw., van Zeist naar Amersf.straat 2; P. Horne, met vr., van Rheden naar Talmalaan 24; R. Okel van Hengelo (C.) naar Vosseveld- laan 19a; J. J. Mulder met gez., van Am sterdam naar Kerkpad N.Z. 20; Wed. M. C. v. d. Berg-de Wilde van Baarn naar Kbn.laan 72; G. Jansen, inw., van Leusden n. O. Grachtje 6; G. Bongers, inw. van Hil versum n. Kon.laan 156; J. A. S. Steckhahn, inw., v. de Bilt n. Kon.laan 85; H. v. Deven ter van Renkum naar Kerkstraat 21; J. G. Noest, met gez., van Utrecht naar Lt. Koppenlaan 14; H. C. Yanse, met vr., van Bloemendaal naar Stadh.laan 132. Vertrek van 27 Oct.2 Nov. 1938. C. M. G. H. van Zeeland van Kostverlo- renweg 5 naar De Bilt, Soestd.weg 244; H. W. de Rijk, met gez., van Eikenlaan 9 naar Zuilen, D. M. Plompstraat 28; Th. A. Kraayenbrink, van O. Utr.weg 2b naar Zuilen, A'damschestraatweg 591; J. E. de Nies-Peeters, m. k., van Hartmanlaan 32 naar Amsterdam, Herschelstraat 5hs; P. Lammertse, met vr., van Schrikslaan 36 n. van 27 Oct.—2 Nov. 1938. GEBOREN: Hendrik Cornelis, zoon van G. J. Roosen en L. v. d. Kuil, Pr. Bernhard- laan 8e; Leendert Marinus, zoon van J. H. Verzaal en M. J. Geytenbeek, Burg. Gro- thestraat 34; Maria, d. van S. Dijkstra en G. van Doorn, Verl. Postweg 25; Hendrik Arie, zoon van H. v. d. Baan en A. Ver meel*, Kerkstraat 45; Gerrit, zoon van A. Reyerse en W. Haage, Molenstraat W.Z, 58; Hermanus, zoon van G. N. v. d. Graaff en J. P. Dorsman, Schoolweg 22a; Susanna, Gesina Maria, d. van J. J. v. Hattum en E. A. M. Hulscher, Burg. Grothestraat 11; Johannes Gerrit, zoon van G. F. G. Smit en A. E. v. Oest, Julianalaan lc. ONDERTROUWD: A. G. Kamp, 45 jaar, koopman, Wald. Pyrmontlaan 13 en T. Wille, 39 jaar, Amsterdam; G. Verwoerd, 20 jaar, fabr.arb., Braamweg 88 en A. v. Steeg, 22 jaar, Kolonieweg 5; Th. Wigt- man, 28 jaar, landarb., O. Grachtje 6 en G. Janssen, 21 jaar, Leusden. GEHUWDEN, v. d. Horst, 25 jaar, elec- tricien en A. G. S. Kuypers, 26 jaar, Hui zen, Seringstraat 18; H. K. Holstege, 33 jaar, waterbouwkundige en R. Hebbink, 26 jaar, A'dam, La Placestraat 89 boven; L. den Duik, 28 jaar, suitelakei en A. M. Rot teveel, 27 jaar, Sophialaan 12. OVERLEDEN: Johanna Hendrika Bos, 69 jaar, ongeh., Pr. Hendriklaan 8; Cor- neille Frangois Haver, 81 jaar, geh. met J. C. Quellhorst, Julianalaan 54; Maria Hu- berta Arts, 76 jaar, wed. van M. C. P. Kru- se, K. Bergstraat 6; Pieter Butzelaar, 68 jaar, geh. met J. Hilhorst, Burg. Grothe- straat 25. Vestiging van 27 Oct.2 Nov. 1938. W. Nortier van Baarn naar Vredehofstr, 37; J. J. v. d. Paauw, inw., van Deventer 1.29 - 1.6' 2.45 - 3.25 - 3.90 - 5.25 weg 7; S. Dijkstra, met gez., van van Maarenstraat 9 naar Verl. Postweg 25; P. J. v. d. Griend, van Banningstraat 43 naar Amersf.straat 67; Ph. Bakker van Torenstiaat 2b naar Vosseveldiaan 19a; J. F. Lenten, met gez., van Dorrestein- weg 31 naar Beukenlaan 20c; F. Lenten idem; R. Lenten idem; Th. H. Mac Gil- lavry met vr., van Braamweg 110 naar Bartolottiiaan 45. PAROCHIEWERK OP NIEUWERHOEK. Vrijdag-, Zaterdag- en Zondagavond j.1. werden in het Parochiehuis St. Ludgardis filmavonden gegeven, die telkens stampvol bezocht waren; die voor de kinderen door 250. Zondagavond riep pastoor Smit allen het welkom toe en hij is verheugd, dat telkens zoovelen zijn opgekomen, daar het de band onderling versterkt. De film is opgenomen door kapelaan Vehmeyer en door den heer Voskuilen op een Asso van 8 m.M. Deze film geeft een beeld van het werk in de parochie en daar is spreker trotsch op. Daarop werd allereerst een Journaal ge toond van het IJselmeer e.o. en daarna vertoonde de film het werk der parochie, die een zeer goed beeld gaf van wat er gedaan wordt. VERHUIZINGEN RMEBSFODRT VAKKUNDIG INPAKKEN VAN GLAS EN AARDEWERK ENZ. - BERGPLAATS VOOR INBOEDELS PRIJSOPGAAF WORDT VRIJBLIJVEND VERSTREKT R'dam, Balkenstraat 13a 2; J. p. M. van Keulen, met vr., van Kjlaaiwaterweg 52 naar R'dam, Ploegstraat 35b; B. v. Norden van Soesterb.straat 188 naar Ermelo, Hui ze Veldwijk; C. J. A. Broens van v. Maa renstraat 2 naar Zuilen, Jac. Jonkerstraat 7; L. J. Elferink, id.; S. M. Fidder van v. Lyndenlaan 10 naar Ermelo, M 28a, Nun- speet; G. v. Eek van Batenburglaan 15 n. Wijk bij Duurstede, Achterstraat 52; C. J. Rahusen van Kon.laan 50 naar Den Haag, Obrechtstraat 37; J. Hartman, met gez., van Talmalaan 24 naar Delft, Lipkensstr. 13; G. J. Verwey van Amersf.straat 23 n. Utrecht, Catharijnesingel 76; C. Harte veld van Birktstraat 34 naar Zeist, P. Wert- weinstichting; C. A. van Logtenstein van P. v. d. Breemerweg 1 naar Eemnes, Wak- kerendij-k 154; Wed. M. G. Poort-v. d. Wiel, van Braamweg 40 naar A'dam, Ruysdael- kade 225; A. Jorna van Luchtvaartafd. n. A'foort, Soesterw. 331; W. E. v. d. Burgwal van Birktstraat 75 naar Barneveld, Kal- lenbroekerweg 36; W. Greife van Amersf. straat 75a naar A'foort, Leusderweg 251; J. Meerding van O. Utr.weg la naar Rot terdam, Dordtschelaan 107b; D. Atsmavan Nieuwstraat 48 naar A'dam, Insulindeweg 222 i; W. L. van Koekenberg, met vr., van Da Costalaan 7 naar A'dam, Baarsjesweg 184 hs.; Wed. G. Schoppenhauer-v. d. Berg m. zn., van Kerkpad Z.Z. 86 n. Utrecht, Schillerlaan 12; M. Visch van L. Brinkweg 45 naar Harderwijk, Gr. Marktstraat 1; G. W. Schothorst, met vr., van v. Weedestr. 43 naar A'foort,Lange Bergstraat 32; G. Bartelsman van Kerkpad Z.Z. 25 n. Ned.- Indië; G. Klamphorst van v. Lyndenlaan 14 naar A'dam, Kon.weg 168; M. R. Andries- sen van Pr. Bernhardlaan 4 naar Hilver sum, Nassaulaan 26; J. Mouton van Pr. Bernhardlaan 4 naar id.; R. Hebbink van Kon.laan 19 naar Amsterdam, Laplacestr. 89boven; A. G. S. Kuypers van Prins Bernhardlaan 18 n. Huizen, Seiingstr. 18; C. Horde van Schoolstraat 20b naar Some ren, Speelheuvelstraat 3; M. Middag van Rademakerstraat 6b naar Tiel, Rozenstr. 24; P. v. Logtenstein van P. v. d. Bree merweg 1 naar Hoogland, Liendert c84; R M. van Amerongen, met k., van van Lenneplaan 5b naar R'dam, Voornsche Vliet 11c; S. Lok-Blank van Wieksl.weg W.Z. 3 naar Baarn, Utr.weg >62; M. Boer- dam-Schippers van Middelwijkstraat 44 n. H'sum, Zeedijk 27a; J. P. Blaauboer van Hartmanlaan 12 naar H'sum, Eikbosscher- weg 18$; H. C. Spruyt van Luchtvaartafd. naar Naarden, pol.troepen; C. v. Rouwen daal, met k., van Korteweg 19 n. Utrecht, Jansveld 9bis. Verhuizingen binnen de gemeente van 27 Oct.—2 Nov. 1938. Th. v. Horen van Ëmmalaan 18 naar Braamweg 92; J. Kanters var. P. v. d. Breemerweg la naar Kerkpad N.Z. 13; W. de .Vries, met vr., van Klaarwater- weg 89 naar Ferd. Huycklaan 24; A. v. d. Toorn, met gez., van Stadh.laan 132 naar Wilh.laan 15; J. M. v. Wegen van P. v. d. Breemerweg 6 naar K. Brink- De opnamen waren zeer igoed, en duidelijk waren de personen te onderscheiden, 't Dé filé voor den Burgemeester, Mr. W. A. J. Visser, op 6 September 1938 en de vlag- overbrenging naar Amsterdam, wei'd zeer duidelijk op het doek gebiacht. De film van de Parochiefeesten was de hoofdschotel. Meermalen werd er geapplau- diseerd bij spannende momenten; zij gaf een zeer goed duidelijk beeld van hetgeen gedaan is op dien dag. Daarna liep een aanvullingsfilm: „de grenscommies", die eveneens zeer goed ge- Het was een echt gezellige avond. SOESTER SCHAAKCLUB. GEVALLEN UIT DE PRAKTIJK. Telefoon! Spreek ik met de E.H.B.O. Ja meneer, met een E.H.B.Q.-er- wat heeft U! Komt U gauw, er is een automobiel verongeHukt in de Birktstraat, hoek Bar tolottilaan Voordat de E.H.B.O.-er nadeie inlich tingen kon krijgen, was de telefoonver binding verbroken door haakoplegging. Wat nu? Groot alarm slaan Alle doktoren op bellen. Ziekenauto. E.H.B.O.-ers oproepen en de groote veibandkist voor massa-on gevallen achter zich aansleepen? Na en kele seconden beraad (kalmte is altijd aan te raden, is zelfs noodzakelijk), besloot hij eerst per fiets poolshoogte te gaan nemen. Wel stak hij, naast het kleine verbanddoos- je, hetgeen hij altijd bij zich draagt, eenige snelverbanden en driekante doeken bij zich. Ondeiweg* ziet hij een doktersauto staan. Hij aarzelt niet, stapt af en belt bij het perceel aan. De dokter is present en gaat direct mee. De E.H.B.O.-er laat zijn fiets staan, stapt in den doktersauto en samen rijden ze naar de plaats van het on geval. De dokter vraagt onderweg, wat er ge beurd is. Alleen weet ik, dat er een auto busongeval heeft plaats gehad, zegt de E.H.B.O.-er, die telefonisch onvolledig was ingelicht, maar zekerheidshalve heb ik U maar gewaarschuwd, omdat ik Uw wagen zag staan. Inderdaad bleek bij aankomst, dat er een autocar was aangereden en er verscheide ne gewonden waien. Ei- was reeds een medicus ter plaatse, zoodat de tweede aankomende, na harmo nisch overleg, het aan den eersten kon over laten. De E.H.B.O.-er bleef echter den aan wezigen medicus assisteeren de gewonden, die vele glas- en snijwonden hadden, te hel pen verbinden. Kleine wondjes werden be handeld met jodium en verbonden met hy- drophylegaas en leukoplast, terwijl snij wonden voorloopig werden afgedekt, om bij den medicus thuis gehecht te worden. Alles bij elkaar genomen, bleek het nog al meegevallen te zijn. Het had echter er ger kunnen zijn. DAMCLUB „O.D.G." De competitie-wedstrijden van den St. Gooischen Schaakbond vangen volgende week aan en wel moeten het 2e, 3e en 5e tiental uitwedstrijden spelen. Het 2e tiental gaat naar Zeist, het 3g tiental naar Naarden en het 5e tiental naar Soesterbeg. Al deze wedstrijden zijn op 7 November a.s. Uitslagen van den winterwedstrijd Groep 1-A: GorterVeenendaal 10 Schreuderv. d. Heyden 01 HeckerDr. Veldh. v. Zanten 10 Groep 1-B: Ds. CramerReiche V2Y2 Timmer Sr.Goedhart V2 Groep n-A: KeveSpakman 10 FloorTh. de Ruig 10 Gundelachv. Dijk 10 AningaBlom 10 Groep n-B: W. v. MeggelenA. de Bruin 01 RoordaK,uyken 01 Groep III-A: Schenkv. d. Wal 01 Groep M-B: v. d. FTier'Heuff MtY2 Mevr. v. d. HeydenErp 10 Volgende clubavond moeten de hang- en uitgespeelde wedstrijden worden uitge speeld. De resultaten van de onderlinge wedstrij den, welke Woensdagavond j.1. in Hotel „De Gouden Ploeg" zijn gespeeld, luiden: D. GrasmaijerH. Kraay 02 D. WaalT. P. Niemantsverdriet 20 J. KlantersW. Veerman 20 G. M. van EekE. Veerman 02 J. VeenendaalR. Dam en 02 B. van EsP. Reeringh afgebr. D. van EgtenC. van Es 02 J. MuisH. van Oord 20 De volgende partijen zijn vastgesteld voor a.s. Woensdag: B. van EsD. Grasmaijer. E. VeermanR. Damen. G. M. van EekD. van Egten. C. van EsG. Reeringh. H. KraayT.P. Niemantsverdriet. W. VeermanH. van Oord. D. WaalJ. Muis. E. KuyperJ. Veenendaal. P. ReeringhJ. Kantera. Voor den aanvang dezer partgen zal een korte vergadering worden gehouden, waar in benoemd zal worden de nieuwe voorzit ter der vereeniging, in verband met het bedanken van den heer W. F. Jas. OPBRENGST COLLECTE. •De huis aan huis collecte, welke op 1 en 2 November 1.1. is gehouden voor het Ne- derlandsch Bijbelgenootschap, heeft opge bracht een bedrag van 129.74. Men zegt allen, die daaraan hebben medegewerkt of hebben bijgedragen, hartelijk dank. Degenen, die niet thuis waren of om andere reden niet in de gelegenheid wa ren hun bijdrage te geven, kunnen dit nog doen bij den heer J. J. van Amerom, Vin- kenweg 33 te Soestdijk (Gironummer 9080). V-Ï. i MTbebbenNIEROPi hoorden vóór Zij bronden heel den winter door IAMCUHAM 90 - 92 ttUA 2SS Het best gesorteerde adres te Amersfoort gevonden voorwerpen. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: bruinlederen handsch. blauw kindermutsje belastingmerk rozenkrans oorbel fietspomp schortje grgs taschje paar kinderwantjes bruine dameshandschoen zakmesje Vinkenweg 29 Vinkenweg 29 Soester Engweg 48 Steenhoffstraat 20 Bakkersweg 6 politiebureau Soesterengweg 48 Koninginnelaan 44 Braamweg 49 Julianalaan 72 politiebureau

De Soester | 1938 | | pagina 2