De IJspret. BEVROREN WATERLEIDINGEN!! leesbibliotheek Rdnaansen APPELBOLLEN Philips, Waldorp en Sière Radio toestellen Radio-Centrale. J. «J. v. HATTUM Plaatselijk Nieuws Soesterberg Techn. Bur. H. J. M. van der Weerd, c.i. Burgem. Grothestraat 32 - Telefoon 2529 Bezorging door geheel Soist en omgeving Burgerlijke Stand Wij maken voor Oudejaarsavond Appelflappen Appelbeignets Saucijzen en amandelbroodjes Sneeuwballen Kalfsvleeschcroquetten Pasteitjes Verder een mooie sorteering gebakjes. B. Grothestr. 11 (h. Anna Paulownal. TELEFOON 2213 NIEUWJAARSDAG GEOPEND AUTOBOTSING. Dinsdagmorgen naderde op de Middel- wijkstraat in de bocht by het woonhuis van Dr. Donker, een truck met trailer, be stuurd door A. J. G. uit Muiden, terwijl te gelijkertijd een luxeauto, bestuurd door J. R. uit Amsterdam, met als inzittenden zijn echtgenoote en een baby, van de tegenover gestelde kant, aankwam. Door de bocht en het uiterst gladde wegdek slipte de trailer en reed op de luxe auto aan. Tegen een boom kwamen de wagens tot stilstand. Wonder boven wonder was het kleine D.K.W.-tje niet gekraakt, waren alle in zittenden ongekwetst en was er alleen maar eenige materieele schade aangericht, die door verzekering wordt gedekt. TOEVALLIJDER IN DE SNEEUW. Maandagavond werd de toevallijder J. R., wonende alhier, bewusteloos aange troffen in de sneeuw op den Dalweg. Per politieauto werd de man, die betrekkelijk spoedig weer bijkwam, naar zijn woning overgebracht. ONRUST VERWEKKERS. Zondagavond maakte de ontslagen baan veger T. S., wonende alhier, nog al eenige onrust op de ijsbaan van Soest Vooruit en weigerde het entreegeld te betalen. Toen hem daarop den toegang werd geweigerd, trad hij brutaal en uitdagend op, met tot gevolg, dat politieassistentie moest worden ingeroepen. De betrokkene verkeerde half onder den invloed van sterken drank. Met enkele vrienden poogde hij de boel daar op stelten te zetten, doch de controleurs ble ven meester van het terrein en de politie verwijderde de onruststokers tenslotte. WATERLEIDING IN WINKEL GESPRONGEN. Zondagavond werd gemerkt, dat in een winkel in zaden en dergelijke aan de van Weedestraat de waterleiding blijkbaar was bevroren en daarna gesprongen, waardoor het water in dien winkel vele centimeters hoog stond en veel winkelwaren waren be schadigd, terwijl de filiaalhouder met zijn gezin niet thuis was. De politie verschafte zich toegang tot het perceel en draaide de hoofdkraan dicht. Er was echter inmiddels reeds vry veel waterschade aangericht. Wilt U graag bewonderd zijn Laat ons dan Uw Permanent verzorgen G. H. v. d. Broek Nieuweweg 4 A Diploma Ned. Kappersschool KERSTBOOM GESTOLEN. Door den bewoner v. G. aan den Heide weg werd Zaterdag bij de politie aangifte gedaan, dat uit zijn tuin een fraaie, groote denneboom was ontvreemd, die dus ken nelijk als kerstboom was weggehaald. Van de daders natuurlijk geen spoor. AANRIJDING. Zaterdag kwam een auto, bestuurd door P. v. d. B. uit Soest vanuit de richting Amersfoort op de Birktstraat aanrijden, terwijl juist tegelijkertijd uit de Eikenlaan een auto kwam rijden, die door P. v. W. uit Schiedam bestuurd werd. Op de krui sing konden de bestuurders hun voertuigen door het gladde wegdek niet meer houden, zoodat een botsing volgde. De eene wagen gleed kalmweg tegen den anderen aan, zon der dat de bestuurders daar iets tegen kon den doen. Door de gelukkig geringe snel heid was de aangerichte materieele schade gering. DE ACTIE DER SOESTER SLAGERS LOOPT TEN EINDE. Flink succes. Nu het einde van de maand December in zicht is, loopt ook de groote actie der Soester Slagers ten einde. Zooals men weet, hebben die een propaganda-maand-actie gevoerd onder de slagzin: ,,E^t meer vleesch", waarbij voor elk bij een deelne mend Soester slager besteed bedrag van 25 cent een bon werd verstrekt; 75 van die bons geven recht op één gratis toegangsbe wijs voor een kindervoorstelling in de maand Januari, waarvoor nadere bijzonder heden nog zullen worden bekend gemaakt, maakt. Reeds thans kan worden gezegd, dat die actie buitengewoon goed geslaagd is, want niet alleen sparen velen de bonnen, doch ook de weekomzetten van de slagers zijn aanmerkelijk gestegen. Dit succes mag men de Soester slagers ook van harte gunnen, daar algemeen be kend is, dat zij goed vleesch van prima kwaliteit leveren tegen prijzen, die wer kelijk laag zijn te noemen. Onze Soester slagers staan alom bekend, als prima vak- mensohen en dat wint altijd op den duur. Mede daardoor is ongetwijfeld hun actie zoo goed geslaagd. Tot en met 31 Decëm- ber worden de bonnen nog verstrekt. UITSLAANDE SCHUURBRAND. Vrijdagmiddag omstreeks half vier kon digde de sirene brand aan en bleek een hou ten schuur, staande achter het perceel Nieuweweg 46, bewoond door G. W., in lichter laaie te staan. De hulsvrouw had daar een fornuis gestookt, om vleesch te rooken en had het vuur nogal flink opge pord en voor betere trek en meer rookont wikkeling de kachelpijp er maar uitgeno men. Een vonkje was op den zeer brandba ren inhoud gevallen, bestaande uit bossen stroo e.d., zoodat het geen verwondering behoefde te wekken, dat het geheel in kor ten tijd in lichter laaie stond. Hoewel de brandweer, die weer zeer spoedig ter plaat se was, een straal vanaf de naastbij gele gen brandkraan uitgelegd had, kon worden volstaan het vuur te dooven door het op werpen van sneeuw met schoppen, zoodat geen water behoefde te worden gegeven. Twee geiten en een varken konden nog uit de schuur worden gered, waarbij het var ken echter reeds twee brandwonden had opgeloopen. Eenige inventaris kon nog uit de schuur worden gered, die zelf vrijwel geheel is uitgebrand. In de afgeloopen dagen, en zeker vooral ook met Kerstmis, kon naar volle wensch van de ijspret worden geprofiteerd. Was het de eerste dagen van de vorst erg koud door den sterken guren wind, en waren de volgende dagen niet aanlokkelijk door het zware sneeuwkleed, de laatste dagen en speciaal de beide Kerstdagen waren voor de liefhebbers van de schaatsensport bui tengewoon aantrekkelijk. In drommen zag men ze dan ook langs Eemweg en den Melmweg naar de Eem trekken. Hoewel de ze rivier niet zoo erg mooi voor de schaat senrijders was, was er toch een vrij be hoorlijke baan gemaakt. Het stuk tusschen Baam en Soest was vrij goed, en ook wel goed geveegd. Alleen waren er eenige min der goede stukken in. Naar Amersfoort toe was het ijs echter aanzienlijk minder en was ook veel minder geveegd. Toch heb ben velen nog op de beidé Kerstdagen met genoegen van déze banen geprofiteerd. Op sommige oogenblikken was het er bepaald druk. Het was daar dus echt oud Hollandsch winterweer en velen zijn op de schaats ge komen, en hebben pret gehad. In jaren was een dergelijke ijspret niet meer voorgeko men, zoodat men er thans lustig van pro fiteerde en den achterstand van jaren poog de in te halen. Ook de bekende ijsbaan der Vereenigirig voor Vreemdelingen Verkeer Soest Voor uit aan den Eemweg mócht zich verheu gen in een groote belangstelling. Met moei te was het bestuur en de actieve IJscóm- missie er in geslaagd ondanks den zwaren sneeuwval meerdere banen geheel vrij te krijgen; het ijs was prachtig en van prima kwaliteit, spiegelglad. De breede midden- baan werd geheel vry gehouden voor het kunst- en schoonrijden, terwijl voor de hardrijders gelegenheid te over was op de drie gereed gemaakte buitenbanen, waar van een heel breede. Over den toestand van het ijs zelf was men algeheel vol lof. Het was buitengewoon prettig rijden op deze ijsclub, die bestaat uit ondergeloopen land, waarop dus alle gevaar ten eenenmale is uitgesloten, en die zoo uitgestrekt is, dat. er altijd meer dan voldoende ruimte over blijft, zelfs bij het drukste bezoek. Ook de consumptietent had natüuurlyk een druk bezoek en velen kwamen 'zich na eenige baantjes eens wat warmen. De nieuwe re geling met de rijwielstalling, op een terrein terzijde van den weg, waar men voor slechts 3 cent zijn fiets kon stallen, vol deed zeer goed, en de politie had nu prac- tisch geen last meer, dat men maar kalm weg zijn fiets neerwierp, in de sloot langs den weg. Toch kwamen velen loopende, daar het dikke pak sneeuw hen blijkbaar had afgeschrikt, en niet ten onrechte, van het bestijgen van de fiets. Speciaal op den Eersten Kerstdag was het prachtig weer,, tusschen 1 en 3 uur in het zonnetje op de spiegelgladde ijsbaan bij vijf tot zes graden vorst, waande men zich in een wintersport-oord. Toen de zon weg ging, werd het aanzienlijk kouder. Ook op den Tweeden Kerstdag was et- een druk bezoek. De avonden, van 7 tot 10 uur, met de nieuwe verlichting op de'baan, waren erg in trek en velen waagden nog een baantje. Soest-Vooruit boekte in dezen tijd ook nog meerdere leden, terwijl veel seizoenkaarten tegen 't verlaagde, gepubli ceerde tarief, werden uitgegeven aan het Verkeer shuis. Door de felle koude in het begin en de sneeuw wat later, bleek het niet góed mo gelijk, eerder wedstrijden te organiseeren dan direct na Kerstmis. Toen stonden op het programma Dinsdagmiddag om 2 uur een wedstrijd voor Soester werkloozen om spek en bruine boonen, vijf pond van elk als eerste prijs, 4 pond als tweede, 3 pond als derde en 2 pond als vierde prijs. Het spek was tegen zéér verlaagden prijs be schikbaar gesteld door. liet lid van Soest Vooruit den heer Vos, namens de Directie van de Slagerijen der N.V. De Tijdgeest, alhier, een geste, die op prijs is gesteld. Ondanks het dooi-weder Dinsdagmiddag zijn deze wedstrijden toch doorgegaan en er was veel belangstelling voor. Er was geen inleggeld en geen kosten voor fietsenstal ling. Op deze wedstrijden komen wij in ons volgend nummer nog nader terug. Voor Woensdagmiddag waren wedstrij den in Schoonrijden uitgeschreven, voor pa ren en voor heeren. en dames afzonderlijk, ook alleen ingezetenen vanSoest tegen fraaie prijzen, terwijl op Donderdagmiddag een groote Hardrijderij op de korte baan was georganiseerd voormannelijke en vrouwelijke Ingezetenen van Soest boven de 16 jaar, om flinke geldprijzen. Het in leggeld daarvoor, evenals voor den wed strijd van Woensdagmiddag, was bepaald op 0.50 per persoon.. Op het moment van afdrukken van dit blad staat het door de inmiddels ingevallen dooi nog niet vast, of deze wedstrijden wel zullen kunnen, door gaan; waarschijnlijk wel niet, doch dan wor den ze uitgesteld tot verder.;vrlezend weder, dat Wij dezen winter toch nog wel eens een tweede maal zullen krijgen. Daaromtrent volgen dan nog nadere mededeejingen en publicaties.-i j Doch tot en met Tweeden Kferstdag heeft sportief Soest,op vele' .wijden daijkhaar van het ijs geprofiteerd. VAN DER HUCHTSCHOOL. DE HEER VAN ASSELT VRAAGT ONTSLAG. Naar men ons mededeelt, heeft het hoofd van de van der Hucbtschool aan de Molen straat van de stichting Engendaalschool, tegen 1 Maart a.s. wegens gezondheidsre denen ontslag aangevraagd, wat hem op de meest eervolle wijze i? verleend. In zijn plaats is,ais hoofd tegen dien datum benoemd de heer J. G. Nynoff, thans onderwijzer te Steenbergen. DAMCLUG „O.D.G." Ondanks de koude waren bijna alle spe lers de vorige week Woensdagavond opge komen, waai door de onderlinge wedstrij den gehouden konden worden. Van Egten boekte wederom een over winning en G. Reeringh werd thans het slachtoffei. Reeringh is in de laatste wed strijden niet gelukkig met het boeken van succes. De match van Egten-Reeringh was reeds vrij spoedig geëindigd, doordat van Egten weldra schijfwinst wist te behalen en Reeringh geen gelegenheid kreeg zich te herstellen. Mochten wij de vorige maal melden, dat Grasmayer na een onfortuinlijk begin zich herstelde, deze meening- werd ;bevestigd door het resultaat, dat hij thans boekte te gen Muis, die de vorige maal de fraaie prestatie verzichtte door van P. Reeringh te winnenMuis en Grasmayer speelden een spannenden strijd en kwamen tenslotte tot een verdeeling der punten. E. Kuiper, een der kampioenspretenden werd overspeeld door E. Veerman, die het kunststukje verrichte een der sterkste spe lers te verslaan. Opvallend is het verschijn sel, dat de jeugdige speleis, die het vorige jaar weinig presteerden, thans op den voorgrond treden. Het spel van Veerman is beduidend vooruit gegaan en zou het ons geenszins verwonderen, als deze speler in uet volgende seizoen een der borden in het eerste tiental bezet. Dat W. Veerman het tegen P. Reeringh niet kon bolwerken, was te voorzien. Des niettegenstaande heeft hij kranig partij ge geven, maar moest in het eindspel den ge- routineerden tegenstander de winst laten. Ook Kanters beet danig van zich af in zijn party tegen Waal. Jammer was het, dat Kanters bi den stand van zes tegen zes een grove blunder maakte, toen hij zijn te genstanders drie schijven cadeau gaf. An ders had hy groote kans gemaakt de partij in remise te doen beëindigen, alhoewel Waal door toepassing, der opsluiting in een gunstiger positie verkeerde. De partij van OoVd-C. van Es beloofde een vreedzame remise te worden, toen van Oord, die overigens t verdienstelijk speelde, een minder sterke voortzetting koos, waar door van Es kwam te beschikken over 2 dammen en 2 schijven tegen van Oord 1 dam. In dezen stand lijkt ons. een overwin ning van v. Es zeker. Voor heden, Woensdag, zijn geen compe titiewedstrijden vastgesteld, daar dan een „bliksemWedstryd" wordt gehouden, waar aan ook niet-leden -gratis kunnen deelne men. Deze gong-wedstrijd vangt aan te 8 uur in hotel „De Gouuden; Ploeg" en hier aan zijn fraaie prijzen ver'bonden. Ook kreeg O.D.G. bericht van het be stuur van den U.PjD.B., dat de eerste match gespeéld zal i worden op 2 Januari a.s. te Amersfoort tegen Wit-Zwart II. De gedetailleerde uitslag luidt: Wit: Zwart: G. Reeringh-D. van Egten 0-2 J. Muis-D. Grasmayer 1-1 E. Kuyper-E. Veernpan 0-2 W. Veerman-P. ReeVingh 0-2 J. Kjanters-D. Waal 0-2 H. van Oord-C. van Es afgebr. MILITAIRE MUTATIES. By K.B. is belast met de waarneming van de functie van inspecteur der militaire luchtvaart, tevens commandant van de luchtvaartbrigade, de luitenant-kolonel F. A. van Heijst, van het wapen der infante rie, zulks onder eervolle ontheffing uit zijn functie van commandant van de lucht- vaartafdeeling. Zijn henoemd en aangesteld: 1. Tot commandant van het 1ste regi ment luchtstrijdkrachten, de majoor H. G. van Voorthuysen van het wapen der infan terie; 2. Tot commandant van het 2de regi ment luchtstrijdkrachten, de luitenant-ko lonel J. H. Sar, van het wapen der infan terie; 3. Tot commandant van het 3de regi ment luchtstrijdkrachten, de luitenant-ko lonel L. A. M. Koppert, van het wapen der Infanterie. Zijn bij de militaire luchtvaart benoemd tot: a. ingenieur in vasten dienst: jhr. ir. A. Kratfenhoff en ir. C. Plooij; 'b. administratief hoofdambtenaar in vasten dienst: B. A. Ingenegeren en W. E. Stoorvogel; c. technisch hoofdambtenaar in vasten dienst: F. C. van Gyen; d. technisch ambtenaar in vasten dienst: T. P. de Haas en C. J. van Scherpenzeel. VVEDSTRIJÖÈN A.G.A.V.S. Vorige week hield de Gymnastiekveree- niging „A.G.A.V.S.? in het turnlokaal weer haar jaarlijkscjie onderlinge wedstrij den, waarvoor, ondanks de felle koude, ook van de zijde van het publiek groote belang stelling bestond. De wedstrijden stonden onder leiding van den heer E}, van Schalkwijk en mej. I. de Ru, belden leeraar M.Ö. te Utrecht. De ju ry werd gevormd door de heeren: D. C. Mantel, E. de Neufvllle, beiden te Utrecht, J. van Doorn uit Amersfoort en D. v. d. Berg uit Zeist; detelcommissie door de heeren: H. Dippel, H. de Groot, D. Smid en W. Wiestra, allen leden der afdeeli.ig senio- rei). De wedstrijden hadden een prachtig ver loop; in aile afdeëilngen was er 'veéranimo, Wij verkoopen deze 100°|o NEOERLANDSCHE APPARATEN met 100°. erkende SERVICE. Buntweg 22 Telefoon 2777 Soest terwijl met spanning de kamp om de wis selbekers gevolgd werd. De navolgende uitslagen werden vastge steld: Meisjes A: 1ste prijs, O. Hendriks, 29 punten; 2. R. v. d. Akker, 281 -3. R. Mar- celis, 28; 4, J. de Ridder, 27%5. R. van Eijden, 27. Meisjes B: 1. A. in 't Hout, 35 p.; 2. S. Klomp, 34; 3.T. Bleukens, 33%; 4. J. van Lankeren, 33%; 5. R. Brouwer, 31. Adsp. Dames: A: 1. H. Westra, 44; 2. H. bij 't Vuur, 43%; 3. R. bij 't Vuur, 41; 4. R. Bluekens, 40; 5. J. Mulder, 39. Adsp. Dames B: 1. M. Los, 57; 2 M. Bluekens, 55; 3. C. van Boeijen, 53; 4. J. in 't Hout, 51%; 5. A. Bakkenes, 46%. Dames A: 1. Mevr. N. Vermeer, 45; 2. D. Los. 44; 3. D. van Doesburg, 43%; 4. mevr. J. van Mill le Noble, 43%. Dames B: 1. D. Kennedy, 52; 2. T. Klomp, 52; 3. L. Bijleveld, 44%; 4. T. Stemerding, 42; na loting met B. v. d. Laak. 42. Jongens A: J. in 't Hout, 36% p.; 2. B. Vermeer, 34%; 3. A. Noordanus, 33; 4. E. Poortinga, 33; 5. B. van Lankeren, 30 6. A. v. d. Hoorn, 30. Jongens B: 1. J. Kemperman, 35; 2. H. Buijs. 35; 3. W. Couturier, 34; 4. C. de Graaff, 34. Adsp. Heeren: 1. J. v. d. Kamp, 40; 2. H. v. d. Kamp, 37%; 3. J. Montauban, 30; 4. P. Galjart, 28%. Heeren A: 1. A. van Gameren, 27; 2. de 4; N. de Graaf van De Bilt naai Sinnema- plein 8; C. van Hinte, met gez., van Zuilen naar Beetzlaan 36; A. L. L. Veiwey. inw.. van Ned. Indië n. Pr. Bernhardlaan 8b. Vertrek van 16-22 Dec. 1938. D. Kerkhof met gez., van Nieuweweg 29a naar De Bilt, Konijnenlaan 7; Chr. Langer- mans van Birktstraat 26d n. Nijmegen, Mesdagstraat 50; G. J. Oldenkotte van Vredehofstraat 2 naar R'dam, Schiekade 80; G. W. Vis van Lt. Koppenlaan 1 naai Utrecht, Maka§serstraat 67; J. Mooyaart van Soesterb.straat 125 n. Den Haag, Lin destraat 16; H. Chr. Schmitz van v. Wee destraat 61 naar Hilversum, Hilvertsweg 71; D. Schouten met vr., van Talmalaan 25 naar Bloemendaal, Verl. Koepellaan 9; M A. Eijkhout van Vredehofstiaat 2 n. Delft, O. Delft 203; G. J. J. Memelink, van Soes- terbergschestraat 31 naar Ermelo, Spoor- laan 22; J. Pastunink, van Rademakerstr. 27 naar A'fort, Utr.weg 266; H. v. d. Broek met vr., van Kon.laan 85 n. Zaandam, Aca ciastraat 7; G. Dioppert van Luchtvaart- afd. n. Den Haag, Laan van Meerdervoorl 104; G. P. v. Schaik, van Andriessestraat 4 naar Noordwijk „Sancta Maria"; G. J. J. de Bruijn van Kampw. 38 n. A'foort, Utr. weg 266; J. S. Dubbeld van de de Beaufort- laan 14 naar Zeist, Dolderscheweg 164; E. M. J. Keve-Boon van Beetzlaan 56 naar Zeist, Dold.weg 164; L. H. A. Wüidemann van K^rkpad Z.Z. 104 naar A'dam, Kei- 'vil Vü Vü Vis- VÜ Vü '<&2- VÜ Vü Vü Vü Vü Vü Geus, 26; 3. R. Ouwerkerk, 25%; 4. T. Spier, 25. Heeren B: 1. A. Hooveis, 63; 2. J. de Mooij, 52%; 3. T. van Duin, 52%; de 2 laatstgenoemden bij loting. De heer A. Hoovers werd voor de twee de achtereenvolgende maal winnaar van den heerenbeker; zoo hij het volgend jaar wederom wint, wordt deze zijn eigendom. Mej. Kennedy won achtereenvolgens voor de derde maal den damësbeker, die daai- mede thans haar eigendom wordt; De da mes Kennedy en Klomp behaalden beiden 52 punten; op voorstel der jury „werd toen de Olympische methode toegepast,'waarbij de som van de kwadraten der behaalde punten per toestel genórheh werd." Het "re sultaat hiervan was voor beide genoemde dames respectievelijk 413 en 403 punten. Na afoop werden door den voorzitter van A.G.A.V.S., luit. Kol. J. H. Sar, met een toepasselijk woord de prijzen uitgereikt, waarbij voorts aan de jury en telcommissie dank werd gebracht, alsmede aan den heer C. P. van Beest en een tweetal dames-se nioren, voor de belangelóoze behartiging der theeschenkerij. Tot zijn spijt moest spr. memoreeren, dat de Regeering nog steeds niet inziet het groote nut van ver plichte lichamelijke oefeningen, terwijl de ze in verschillende landen reeds van staats wege werden geregeld. Spr. besloot met een opwekking tot het pübliek om door lid te worden of anderszins de gymnastiekbeoe- fening te helpen bevorderen. van 1622 December 1938. GEBOREN: Everdina Wilhelmina Maria, d. van J. C. M. Vastbinder en E. M. Th. v. Tienen, Lt. Koppenlaan 13; Elisabeth Jo- hanna, d. van N. Werkhoven en R. Wil- lemse, Eemweg 7; Anna Maria, d. van G. Werkhoven en H. C. Schouten, Gallen- kamp Pelsweg 13. ONDERTROUWD: D. A. M. Amesz, 52 jaar, Stadh.laan 35 en O. S. Witte, 40 jr., Stadhouderslaan 35. GEHUWD: geen. OVERLEDEN: Mart-inus Johannes van Fulpen, 8 jaar, Molenstraat W.Z. 4. Vestiging van 16-22 Dec. 1938. J. Klein met gez., van Hilversum naar Noorderweg 11; J. W. van Hengel met 7r. van Ginneken naar Amersf.straat 77; C. van Haringen van Utrecht naar Sinnema- plein 8; L. van Schaffelaar, inw., van Nr. Amstel naar 2e Heeserlaantje 8; J. H. Reu- len van Bloemendaal naar Kolonieweg lb; G. Klaassen, inw., van Hai-derwijk naar O. Tempellaan 4; A. de Graaf, inw., van Nijmegen naar Soesterb.straat 125; N: Kframer, inw., van Hoorn naar Amersf. - straat 119; Wed. C. A. W. Broggel-Muldei* inw., van Amsterdam naar Kampweg 62a; C. J. W. Stier van Amsterdam naar Burg. Grothestraat 71a; G. A. Schrikker van Am sterdam naar Banningstraat 94; I. Loen, inw., van Haarl.pièer naar Nassaulaan 14; M. van Deuveren, inw.', van Stoutenburg naar Staalwijklaan 4; Th. Geerkens, met gezin, van Amsterdam naar Schoutenk.- weg 73; C. Reek van Amsterdam n. Steen hof fstraat 55; J. de Korver, inw., van Vlaardingen n. Julianalaari 92; B. W Goos- sens van Leusden naar Erlcaweg 4; H. Boerwinkel van Amersfoort naar Ericaweg zersgracht 351 1J. Robbertsen van Nas saulaan 14 naar Doorn, Acacialaan 6; P. v. d. Steur van Amersf.sti. 122 n. Emma- stad CCur.); J. A. Abbas, met gez., van Wald. Pyrmontlaan 35 naar Centr. Bev. Register; I. van Beek van Wald. Pyimont- laan 10 naar idem; W. Hoplan-v. Kooi van Laanstraat 70 naar idem; B. Snijders met vr., van v. Lenneplaan 10 naar Overschie, P. de Hooghplein 17; W. R. Middelaar, met gez., van Ossendamweg 24 naar A'foort, Lorentzstraat 34; A. R. G. Heimberg van Hartmanlaan 33 naar A'dam, Middenweg 132; Wed. L. W. d. LangeLe Comte, van Wilhelminalaan 4 naar den Haag, G. Dey- nootweg 79; C. de Vries, van Kon.laan 24a naar Den Haag, G. DeyriootWég 79; JT v. Vliet van Molenstraat W.Z. 22 naar Erme lo, Groot Emaus. Verhuizingen binnen de gemeente van 1622 December 1938. E. Kamphorst met gez., van Akkerweg 10 naar Doi resteimveg 55; J. F. van Huffel met vr., van Molenstraat W.Z. 66 naar K. Kerkstraat 3; A. v. Vugt idem; C. H. J. v d. Lugt, met gez., van L. Brinkweg 35d n. Kerkstraat 18; M. Walet van Beckeringh- straat 13a naar Nieuweweg 4a; M. H. J. Houtman-Visser van Beetzlaan 40 naar Heuvelweg 2; Wed. M. Hihorst-v. Isselt, van Kelkstraat 18 naar 16; D. Maagdelijn, met gez., van Mariastraat 6 naar den Blielc- laan 31; C. Huigen met gez. van K. Brink- weg 21 naar Krommeweg 9; D. J. Rekké, met gez., van Kampweg 48cc naar Verl. Postweg 11a; G. Ch. Derks, met gez., van Kerkpad Z.Z. 24 naar Eemstraat 4; J. H. van Heiningen van Schoolstraat 23 naar Kon.laan 61; A. J. Mol m. gez., van Bak- kersweg 3 naar Kerkstraat 38; N. v. d. Veen van Nieuweweg 110 n. Gallenkamp Pelsweg 18; A. v. d. Leur, met gez., van Dalweg 2 naar Schrikslaan 44; W. Koning van Rembrandtlaan 4 n. W. Pyrmontl. 60. RADIOPROGRAMMA DER BUITEN- LANDSCHE STATIONS. WOENSDAG 28 DECEMBER. 9.30 Diversen; 11.05 Londen Reg.; 12.20 Brussel Ned.; 2.20 Droitwich; 4.20 Radio Paris; 4.50 Londen Reg.; 5.20 Droitwich; 6.20 Londen Reg.; 7.00 Radio Centrale Soestcfijk; 8.05 Londen Reg.; 8.35 Droit wich; 9.20 Brussel Ned. of diversen; 10.50 Droitwich. DONDERDAG 29 DECEMBER. 9.30 Diversen; 11.20 Droitwich; 12.35 Brussel Ned.; 2.20 Droitwich of diversen; 3.20 Keulen; 4.20 Londen Reg.; 5.20 Droit wich; 6.20 Diversen; 6.35 Brussel Fr.; 7.00 Radio Centrale Soestdijk; 8.00 Diversen: 9.20 Budapest of diversen; 9.45 Droitwich. VRIJDAG 30 DECEMBER. 9.30 Diversen; 11.05 Londen Reg.; 12.35 Brussel Ned.; 2.30 Londen Reg.; 3.20 Keu len; 4.20 Budapest of diversen; 4.50 Droit wich; 6.20 Brussel Ned. of diversen; 6.35 Keulen; 7.00 Radio Centrale Soestdijk; 8.00 Londen Reg.; 9.20 Budapest of diversen; 9.45 Droitwich. ZATERDAG 31 DECEMBER. 9.30 Div.; 11.05 Londen Reg.; 12.35 Brus sel Ned.; 2.30 Keulen; 2.50 Londen Reg.; 4.50 Droitwich; 6.20 Londen Reg.; 6.50 Keu en; 7.00 Radio Centrale Soestdijk; 8.00 Di versen; 8.50 Brussel Ned.; 10.50 Budapest of diversen; 11.35 Droitwich; 12.35 Paris Radio. Wijzigingen voorbehouden. WIJ ONTDOOIEN ZF. .SL.ECTR1SCH. GEEN BRANDGEVAAR. Dtt moênijkste gevallen in korten tijd verholpen. M. VISMAN Burg. Grothestraat 36 TELEFOON 2595

De Soester | 1938 | | pagina 2