PAVILJOEN LARENBERG Allopathie en Homoeopathie Indische Geneesmiddelen GOOISCHE APOTHEEK Temoe-kawak e.a. AkarBakar armringen THEEHUIS HEIDEZICHT. T.O HET POSTKANTOOR LAREN TELEFOON 124 RUSTIG ZITJE NA FIETSTOCHT EN WANDELING. LAGE NAARDERWEG 77 HILVERSUM Schitterend vergezicht over heide en veld. Gewone consumptieprijzen. Aanbevelend, J. C. BUIJS. Q= Gooische Agenda. Zaterdag 21 Jnni. LAKEN. Gemeentewoning 7.30 uur, openbare les Muziekschool My. tot bev. Toonkunst. BUSSUM. Bijgebouw Industrie- en Huis houdschool van ver. Gooische Vakschool voor Meisjes, Nassaulaan hoek Vlietlann, van 24 uur en van 7—9 uur tentoon stelling. LAKEN. Paviljoen Larenberg. Anthro- posofisch wetenschappelijke cursus. HILVERSUM, Foyer Hof van Holland, half 8, ie voordrachtsavond leerlingen Muziek- Lyceum. NAARDEN, openlucht-samenkomst voor 't Tehuis voor Militairen. Zondag 22 Juni. LAREN. Paviljoen Larenberg Anthro- posofisch wetenschappelijke cursus. NAARDEN-BUSSUM, gewestelijke bijeen komst van den Vrijz. Chr. Jongeren Bond. Dinsdag 24 Juni. HILVERSUM. 8 uur in de Luthersche Kerk, Bergweg. Voordracht door mevr. Mia Kloek-Pirée van': Beatrijs van P. C. Boutens. Orgelmuziek van Ferd. Kloek. NAARDEN. Groote Kerk half 8 vrij orgelconcert onder leiding van Joh. Schoonde rbeok. Woensdag 25 Juni. HUIZEN, 8 uur muziektent uitvoering Chr. zangvereeniging Excelsior. Vrijdag 27 Juni. HILVERSUM, half 8, Hof van Holland, voordrachtavond Muziek-instituut Andriessen. Zaterdag 28 Juni. HILVERSUM, halt" 8. Hof van Holland, voordrachtavond Muziek-instituut Andriessen BUSSUM. Algem. vergadering Gooische Bank des nam. 3 uur, Keizersgracht 442, Amsterdam. Zondag 29 Juni. BLARICUM. Brink bij den Kruis kuil. Concert aangeboden door het Harmonie- gezelschap, gevormd uit employés der Wester Suiker Raffinaderij te Amster dam. Maandag 30 Juni. BUSSUM. Laatste datum aanmelding ge gadigden voor een studiebeurs uit het ge meentelijk Studiefonds. Vrydag 4 Juli. NAARDEN, half 8 Groote Kerk generale repetitie zomeruitvoering. Zaterdag 5 Juli. NAARDEN, 8 uur groote Kerk, zomer uitvoering, dirigent Johan Schoonder beek. Tentoonstellingen LAREN. 31 Mei1 Sept. Kunsttentoonstel ling in Hotel Hamdorff. LAREN, Kunstzaal van Lier, tentoonstel ling van werken van W. Schumacher. BLARICUM, 14 Juni12 Juli, Tentoonstel ling werken van H. B. Diepe rink Jzn., in Bla- ricumsche Boek- en Kunsthandel. kruideniers- en grutterswaren, zal overge plaatst worden naar de plaats, waar eens het goedkoope winkeltje was, dus op de Toren laan, schuin tegenover de pastorie. Deze zaak zal op 1 Juli worden overgeplaatst, tot dien datum blijft ze gevestigd op den Langeweg 139 alhier. Vereeniging v. Vreemdelingenverkeer. Eenige dagen geleden hadden wij een gesprek met den secretaris dezer gemeente, den heer Peters. Hij vertelde ons over de komst van dc \ereemging van Vreemdelin genverkeer hier te Laren en liet ons reeds de eerste menu's zien, die door de schilders ge maakt waren om den gasten een blijvende herinnering te geven Wij bekeken ze aan dachtig, troffen er eenige aardige exemplaren onder aan, een landschapje van deze, eea krabbeltje van die, een stilleventje, een fi guurtje, het was alles frisch en aardig en leuk gevonden. Wij maakten toen de opmerking, dat dit eigenlijk samen bewaard moest worden en dat één. lid met één menu eigen lijk niet veel herinnering uit Laren meenam. Enfin, dat was nu eenmaal zoo. leder heeft zoo zijn specif ieken. z'n> eigenaardigheid, Schulman een winter. Breman een gebouw tje, Gouwe een Arabiertje op een kameeltje: een ander weer geeft z'n ganschc leven in een bloem, of z'n ziel en zaligheid in een gember pot. In elk geval, ieder lid van Vreemdelingen verkeer die onder z'n menu's een aquarelletje vindt, meent iets specifieks Larensch te heb ben, iets uit dat oude, landelijke, echte be roemde boschrijke artistieke Laren. Immers, de burgemeester heeft hun dit ook wel doen voelen. Het is zeker niet te betwij felen of het hoofd onzer gemeente heeft vele pogingen gedaan om onze kunstenaars tegen over het publicum van buiten af hoog te hou- den, hetwelk ook zeer gewaardeerd wordt. Maar ter zake. Woensdag j 1. is de be doelde vereeniging hier te Laren na haar be zoek aan Hilversum, aan de grenzen onzer gemeente ontvangen. Dit gebeurde om 12.20 v.m. nabij den tol bij het Sint Janskerkhof. Na deze eerste kennismaking werd over de Vredelaan. St. Janstraat, Engwcg, Brink naar het hotel Hamdorff gereden, waar de lunch zou worden gebruikt. De burgemeester hield hier bij aankomst een speech. Het zou ons heden te ver voeren deze geheel over te drukken, .hetwelk ook niet noodig is, daar verschillende opmerkingen en mededcelingcn, die wel over hetzelfde punt moesten zijn, vervat zijn in de speech welke onze burgemeester hield in het paviljoen te Larenberg, waar Z. E. A. de heeren burge meester van Noord-Holland begroette. O.a. zeide spreker weer iets over de eenvoudigheid waarmee Laren haar gasten zou ontvangen, omdat het maar een eenvoudig dorp was met ..geen arena's, geen parken, geen opera's, geen concertgebouwen, enz. enz." kortomniets van dat al. Verder herinnerde spr. er aan, dat wij hier 6000 inwoners hebben, dat wij een eigen sy steem van bebouwing bezitten (men zie ons blad van vorige week over de vereeniging van burgemeesters), dat het landelijk schoon hier gespaard is. Dit alles zeide spr. in den vorm. die daarbij past en daarvoor geschikt is. Aan het einde verwelkomde spr. speciaal den voorzitter, professor Treub, waarop hij een glas ledigde ter verwelkoming. Hierna antwoordde deze in het kort. waarbij hij dankte voor de attentie van de kunstschil ders en eindigde met de verzekering uit te spreken, dat velen een aangenamen indruk van Laren mee zouden nemen. Daarna begon men te lunchen, welke bezigheid uit den aard der zaak een zwaar maar gezellig accent op zulk een dag legt en werd daarna per auto een tocht gemaakt onder geleide van onzen burgemeester naar Blaricum, waar Z E. A. dc burgemeester Klaarenbeek zijn opwachting maakte. Daarna werd in de richting Huizen gestuurd en verloor het gezelschap zich over de grenzen van het gebied, waarop een La rensch correspondent zich mag en dient te bewegen. Auto-besteldienst. Dc heer H. G. dc Wit heeft sedert kort een auto-besteldienst geopend van Laren en Blaricum op Amsterdam v.v. Door de groote voordeelen, die deze dienst biedt, maken steeds meerdere inwoners hiervan gebruik Het is inderdaad een groot gerief, dat goe deren en boodschappen des morgens voor 11 uur (Zaterdags voor 9 uur) aan het kantoor opgegeven, vrijwel steeds nog denzelfden dag worden bezorgd, waarbij de firma een billijk tarief in rekening brengt. Voor verhuizingen is er een speciaal tarief vastgesteld. Gezien den ijver, welke de ondernemer aan den dag legt om het publiek te gerieven, niee- nen wij de firma een voortdurenden bloei te mogen voorspellen Voor verdere bijzonderhe den leze men de advertentie in dit nummer. Tramplannen. In de Eerste Kamer heeft dc heer Polak het vraagstuk der wegen besproken. De Minister heeft bij de behandeling der waterstaatsbegrooting meegedeeld, dat de tramplanneir voor 't Gooi voor onbepaalden tijd zijn uitgesteld. De kunstzaal Vos. De kunstzaal van wijlen den lieer Vos alhier, sinds gedreven door Mevr. Vos, zal van af heden worden gereorganiseerd en wor den omgedoopt in de firma „Rogmans en Vos". Het ligt in de bedoeling der com pagnons 0111 meer schilderijen exposities tc geven, meer goede kunst, en het fabriekswerk op den achtergrond te stellen. Thans zijn, ter gelegenheid van het jubileum van den be roemden schilder J. H. Weissenbruck, een drietal doeken van dezen geëxposeerd. Het zijn drie prachtige stukken, die algemeen de aandacht trekkeneen haven, cn twee land schappen. Critiek is hier overbodig. Weissen bruck weet uit niets bijna, een machtig ont roerende invloed te geven. Zijn werk doet zooveel vermoeden, behalve dat het zoo over tuigend sterk en knap is Den 1 Juli a.s. zal dc zaal Rogmans en Vos een belangrijke tentoonstelling van schilder werk geven, waarop wij nader terug komen Overreden. De hond van den heer Keesing alhier, een mooie herder, werd gisteren ter hoogte van dc Koezweerd op den Brink door een voorbij vliegende auto overreden De auto reed kalm door, terwijl de bestuurder het zeker moet hebben gemerkt, daar de wielen het stomme dier tweemaal over het lichaam reden. Hevig jankend cn over den kop duikelend viel het beest neer, maar liep zijn baas daarna toch nog 11a tot aan de dienstverrichting. Dc inmiddels ontboden veearts constateerde geen doodelijke inwendige kneuzingen, zoodat het dier allicht nog opknapt. Dit is van dit jaar de vijftiende hond die door een auto wordt overreden. Dc anderen waren allen bijna on middellijk dood. Dat deze er nog zoo afkwam is een raadsel. Larensche Harmonie. De Larensche Harmonie heeft ingeschre ven voor het groot Nationaal Federatief Mu ziekconcours, dat georganiseerd wordt door de Haagsche leden der Ned. Federatie van Harmonie- cn Fanfaregezelschappen. Dit con cours wordt gehouden op 17 en 24 Augustus a.s., in den prachdgen tuin van „de Bataaf", in de Schcvcningsche Boschjes, Ons corps komt uit in de 2de afd. fanfare. A.s. Vrijdag 27 dezer kan men de Harmonie weder hooren. Het geeft dan een concert op den Brink alhier. Vereeniging van Blinden. Gisteravond heeft de Larensche Har monie een concert gegeven op liet terrein van het café „de Gooische Boer", voor de Ver eeniging van Blinden. Om half acht kwamen de leden, gedeelte lijk per fiets, gedeeltelijk per tram, aan. Er werd tot kwart over negen gespeeld, tot den tijd n.l. dat de Vereeniging weer met den trein moest vertrekken. De heer Boendermaker, voorzitter der ver eeniging, dankte de Harmonie, dat ze zoo vriendelijk was geweest om voor de vereeni ging een zoo mooi concert welwillend te geven, op welke speech de directeur, de heer Van Leeuwen, in het kort antwoordde en hierbij o.a. opmerkte, dat het op den weg van de vereeniging lag om zulke liefdadige doelein den haar volledige medewerking te verleencn. Op beide speechen werd hartelijk geap plaudisseerd. De leden der vereeniging werden allerhartelijkst getracteerd. De nummers, een ouverture „Berlin wie es lacht und weint", eenige marschen, waaronder „de Rotterdamsche vlag", hadden veel succes. Het corps was geheel voltallig. Zonder licht. Gisteravond werden 'hier eenige jongelui bekeurd, een zekere B. en een zekere v. d. V. alhier wonende, wegens het rijden zonder licht. Ook eergisteren werd de lieer K. en cchtgenootc bekeurd voor hetzelfde feit. Onsmakelijke overtreding. R. M reed den a\ond van den i5den dea alhier met een wagen, welke overbela>t was met vloeibare mest. De kar was zoo slecht sluitende, dat overal de sporen zichtbaar cn ruikbaar waren, hetwelk ook den neus der politie niet kon ontgaan. Dc heer M is bekeurd voor dit feit, alsook omdat hij zonder licht reed dien avond Geslaagd. 11 Voor het ex urnen akte L. O. is geslaagd mej. M. v. cl Breemer alhier. Demonstratie met tractors. Dinsdag en Woensdag j. 1. zijn Luj het kamp te Laren op de heide en. op 't Laarderhoogt" proeven genomen met een nieuw soort Duilsche tractor van geheel ander systeem dan de tot dusver beproef de tractors. Deze tractor, een „Lanz" wordt met ruwe olie gestookt. De motor, een tweo tact, heeft geen magneet doch het gasmengsel wordt ontstoken door middel van een gloeikop (gloei kopmotor), welke vooraf wordt verhit. Dc gloeikop wordt verwarmd door een gewone benzinelamip. Deze motor hoeft dus het voordeel dat er geen kleppen behoeven te zijn, geen dif ferentieel, geen magneet en is tevens zeer voordeclig in 't gebruik. (Ougovecr een rijksdaalder per werkdag). Verder heeft de- motor een regulateur waardoor het mogelijk gemaakt is dat er niet. meer gas verbruikt wordt dan voor trekkracht liehoeft te worden aangewend. Dc tractor, waarvan de wielen niet zijn ingericht om in het open terrein tc opereeren kan ook benut worden voor den landbouw, bij dorschmachine's, dynamo's etc. omdat ter weerszijden een tpoulio en een vliegwiel zijn aangebracht, waarover een riem kan komen te loopen. Door middel van het vliegwiel wordt de motor aangeslagen. Rechts om aangeslagen gaat de tractor vooruit, links om achteruit. Dc afge werkte gassen worden door een zich bovenop bevindeinden pijp afgevoerd. Door het mindere aantal toeren, verge leken bij een „Fordson" loopt deze tractor geruisloozcr hetgeen wel een voordcel is, want als men dc „Fordson's door Naar- den'-s straten hoort, donderen dat hooren en zien vergaat dan begrijpt men pas dat dit een groot voordeel is. Om nu tot do demonstratie terug te komen. Den eersten dag werden onder leiding van den kapitein der Artillerie II. F. II. C. C. A. von Freitag Drabbe, Commandant van de 3e Schoolcompagnie „en petit, comité" proeven genomen met twee vuurmonden vun 15 L. 15 houwitser, elk van pl.m. o'A ton gewicht achter de „Lanz". Dit vrachtje werd stapvoets tegen het „Laarder hoogt" opgetrokken, toen werd halverwege den helling terugge reden, alwaar gekeerd werd en de „Lanz" wederom z'n vrachtje boven bracht. Toch voldoet hij o. i. niet. zoo goed als de „Fordson", daar dezxs in het terrein het beter doet en op den weg 'n veel grootere snelheid kan ontwikkelen. Proeven hebben aangetoond dat laatstgenoemde tractor mot dezelfde vracht deze hoogte met go- mak met een 10 k 12 K. M. vaartje neemt. Den tweeden dag werden de proeven voortgezet, terwijl verschillende commis sies en ingenieurs aanwezig waren terwijl tevens de commissie voor auto-tractie aan wezig was. Wij merkten o.a. op den heer Inspecteur der Vesting-Artillerie, den kolonel Insin- ger; den kapitein van Oudendijk-Pieterse; den Commandant van de Schoolcompagnie der Motordienst te Haarlem, den kapitein K. A. Rövonkamp, den Commandant der 3e Sch. Cio. den kapitein H. F. n. C, C. A. von Freitag Drabbe; den heer directeur der Artillerie Inrichtingen van Dam; den garnizoens Commandant Overste J. D. Schaap, verschil lende officieren van an dere wapen9 terwijl eenige groot industricelen en burger autoriteiten op motorgebied aanwezig waren. Eenige ver tegenwoordigers van de „Lanz" fabrieken gaven de noodige inlichtingen. Beide dagen heeft een „Fordson" met hetzelfde aantal vuurmonden ,de proef neming gevolgd om daardoor een verge lijking te kunnen maken. Een gezellige pleisterplaats Hcidcziclit. De lieer J. C. Buijs, die al jaren lang een melksalon heeft in do Leeuwenstraat alhier, welke salon velen wel bekend zal zijn, heeft sinds eenigen tijd ook; een aardig restaurant geopend op den Lage Naarder weg, nabij het gebouw van „Stad cn Lande". Dt' wandeling uit Hilversum naar dit landelijk plekje zal dus gezelliger wor den, daar men nu op het riendelijke terras van dit hotel kan neerstrijken. De eigenaar heeft overal rustieke meubeltjes neergeplaatst, in wier midden zonnescher men zy'n neergezet. Ook zijn er eenige kleine prieelen gebouwd, waarin ook ge makkelijk zittende stoeltjes en banken zijn geplaatst. Ilot uitzicht uit Heidezicht is werkelijk prachtig. Men ziet; over den landweg heen uit. op weide, bouwland, heide en in de verte zwaar bosch. Men weet dat men hier eenigszins hoog ligt, zoodat het pauorama daardoor nog wcidscher wordt. De tuin waarin men zit is aardig aan gelegd, een paar bloemenmanden met geraniums, eenige heesters brengen er 'n friflsche noot aan. Do consumptie is er billijk. Alles saamgenomen, wij kunnen dit ge zellige café, dat velen dezen zomer zeker zullen bezoeken en waar velen wel de thee zullen gebruiken op warme dagen, wanneer men de stad ontvlucht, met ge noegen de aandacht onzer lezers aanbe volen, terwijl wij tevens naar de annonce in dit. blad gaarne verwijzen. De Kerk. In verband met het op hoogte komen van toren en spits waaide heden de vlag van den nieuwen kerktorende houten spits is reeds af en het geheel kan nu beter overzien wor den de tweede toren rijst heel wat slanker omhoog dan zijn eeuwenoude broeder in 't dorp. trouwens dc grondslag is 5 M. bij 5 M., van den bestaande 61 bij 61 M., daardoor ook is hij minder massief en minder zwaar; de hoogten zijn resp. 33 en 35 M.; in den toren komt zoowel een klok als een luidbel, de laat ste zal een gewicht van 1200 K.G. verkrijgen; bij den bouw hebben zich geen ongevallen voorgedaanhet uitschieten van een giek daar gelaten, wat geen ongeluk tengevolge had, is alles technisch naar wensch verloopcn. In de binnenruimte is men thans bezig de massieve spanten in elkaar te zetten, die 't kerkdak zei len schragen, balkgevaarten van ver over de 1000 kilo die opgeheschen moeten worden; de forsche steunconsols in de bijmuren zijn reeds geplaatst. Teleurgesteld. Een dochter van J. S. was Maandag avond in opgewonden toestand, naar men ons mededeelde over een teleurgestelde liefdes uiting. De buren maakten van een en ander natuurlijk nog meer beweging dan de persoon in kwestie, cn dit maakte het geval nog erger, 't Was beter, dat bet publiek zich met derge lijke zaken niet ging bemoeien, dan keert de rust gewoonlijk spoedig terug. Weggeloopen. Bij een familie aan den Nieuw Bussum- merweg was Dinsdagmorgen een jongen van 12 jaar voor enkele dagen als loge opgeno men. 's Morgens had het ventje gevoetbald en tegen ongeveer één uur zou hij wat gaan wan delen op het rijwielpad bij De Jager, en waarsohijnlijk omdat hij te ver was gcloopen was hij verdwaald. De politie werd gewaar schuwd, toen hij na een uur nog niet thuis was. Men toog op pad en gelukkig werd hij na eenig zoeken weer gevondeneen heele geruststelling voor de verontruste pleegouders. Rechtszaken Inbraken in het Gooi. Heden heeft de Vierde Kamer der Rechtbank te Amsterdam den 28-jarigen los werkman A. O. Smit, uit Hilversum, schuldig verklaard aan een der drie hem ten laste ge legde inbraken in het Gooi, in den aanvang van 1923 gepleegd, en hem veroordeeld ter zake van diefstal in vereeniging met recidi\e tot twee jaren en zes maanden gevangenis straf. Het O.M. had zes jaar cn twee maanden gcëischt. Van dc hein mede ten laste gelegde mede plichtigheid aan de inbraak in de villa van mej. Ruding te Bussum, waarvoor 'het O. M. veroordeeling tot 3 jaren gevangenisstraf had gevorderd, werd beklaagde vrijgesproken. Diner a f 3.50 Dimanche Ie 22 Juin 1924 Oeufs Russes Potage d'Asperges Contrefilet de Boeuf a la Tijroliënne Mignon de Veau Compote mêlée Pouding tricolore Fruits De 31-jarige architect-koopman uit Blari cum, die zich te verantwoorden heeft gehad ter zake van medeplichtigheid aan den in den avond van 23 April 1923 in liet post- en tele graafkantoor te Blaricum gepleegdcn diefstal, werd veroordeeld tot negen maanden gevan genisstraf. De eisch was tien maanden. VERKOOPINGEN. Bussum. Woensdag zijn in hotel „de Roze- booni" door notaris Scheffelaar Klots in vei ling gebracht Perc. 1. Een houten villa. Thierenswcg no. 6, verkocht voor f 4460. Perc. 2. De helft van een dubbele villa. Singel 118. verkocht voor f8000. Perc. 9. Een villa, ter zijde van de Fort- laan. no T. ve-okcht voor f 15.100 Perc. 11. Een perceel bouwterrein aan de Albrechtlaan hoek Rostocklaan. verkocht voor f 9100. Perc. 13. Een villa aan den Bikbergerweg onder Naarden, verkocht voor f 19.400. De overige perccelen werden opgehouden. Door de notarissen M. Kluvcr en C. G. Pauw van Amsterdam werd de halve villa Regentesselaan 9, verkocht voor f 8500. De lunchroom „Kotimiep" aan de Gen. dc la Reijlaan 22, door notaris E. H. van Meer in veiling gebracht, werd opgehouden voor f 29500. Vragen en antwoorden Uitsluitend voor abonné's. Vraag: Als mijn vrouw komt te overlijden, mag ik dan mijn meubelen verkoopen? Mijn kinderen zijn allen getrouwd cn hebben allen goed hun brood. Antwoord U kunt de goederen na overlij den tot u nemen, dus ook verkoopen. maar de waarde zou in mindering komen van uw erf deel. Maakt u wederzijds een testament. Vraag: Wordt er een blad uitgegeven voor kruideniers of grossiers in kruidenierswaren? Zoo ja. wie is de uitgever? Antwoord: „De Ned. Kruidenier", Centraal Uitgeversbureau, N.Z. Voorburgwal 232, Am sterdam. „De Ned. Grossier", zelfde uitgever. „Weekblad v. d. handel in kruideniers- en grutterswaren", uitg. C. Misset, Doctinchem. BOEK EN TIJDSCHRIFT DE WERELDPOST van 12 Juni bevat: Portret Lord R. Cecil. Werk aan den win kel. Pinksterbuien. Is Beieren een repu bliek of een koninkrijk? Nieuws uit Duitsch- land en Spanje (11 kiekjes). De Rcgcering- crisis in Frankrijk (plaat). De Beschuldi ging. Het is hemeltergend, mijnheer! Allerlei nieuws (6 opnamen). Kortenhocf en zijn schilders (n opnamen). Sam Dresden (portret). Dc Epsom Derby Een liefde in de Sahara (4 plaatjes). Koninklijk bezoek aan Drente (5 kieken). Dc Marathon Utrecht-Amsterdam (3 foto's). De juwec- len van Lombok. Vervulde plichten (roman). AANBESTEDINGEN Te houden aanbesteding. HUIZEN. 19 Juni bet verbouwen van een woon- en winkelhuis, gelegen aan de Lindelaan No. E 143 a, door architect W. G. F. Oversteegen Jr. Huizerweg 252 A, Blaricum. BUSSUM 23 Juni, 12 uur in „de Rozen- boom", a. het bouwen van een bloemen winkel met kantoor kelder enz. b. de onderbouw van 11 bloemkassen, met verwarmingskelder enz. (Arch. E. Verschuijd, Hilversum). WEESP 24 Juni 11 uur in gemeente huis: bet leveren van 1100-1400 M3. duin zand voor slootdemping. (Gemeentebestuur Weesp.) HILVERSUM. 27 Juni iu het Wijkje- bouw aan de Diependaalsche laan en Fuehsiastraat in 5 perccelen. Architect D. A. van Zanten, Hilversum Werncrlaan 22, (alleen leden Ned. Herv. Kerk te Hilversum komen in aanmer king.) HILVERSUM, 25 Juni, kantoor 's Gra vel tfndscho weg 145, 10 uur: le. uitbreiding der hygiënische melkin richting aan den Amcrsfoortschen weg. 2e. de verbouwing van perceel Eikbos- schcnveg 122 (Arch. C. de Groot Jzn. AMERSFOORT. 27 Juni het maken van closet- en urinoir inrichtingen in scholen, (openbare werken Amersfoort). 's GRAVELAND, 4 Juli. Hotel „Het Wapen van Amsterdam", het amoveeren van de licstaande en het bouwen van een pakhuis te 's Graveland (Architect. J. H. Burger te 's Graveland.) Uitslag aanbesteding. Voor rekening van den heer F. Schip per IJz. werd Donderdag aanbesteed het bou wen van een brandstoffenbergplaats te Huizen. Hiervoor werd voor timmerwerk als volgt ingeschreven: C. Brassen Dz. f 1045.00; L. Rebel Az. f1154.00; Joh. .'rwelius f1240.00. cn Gerrit Kos Az. f 2044.00. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Het metsel werk is opgedragen aan J. Vlaanderen, allen alhier.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 2