- 3H GOOISCHE APOTHEEK Van liet bezoek van H. M. de Koningin aan Hilversum Abonnementsprijs slechts 6 cent per week of 70 cent per drie maanden. Tel. 81. T.O HET POSTKANTOOR LAREN - TELEFOON 124 OPLEIDING VOOR APOTHEKERSASSISTENT Tentoonstellingen LAREN. 15 Aug.15 Sept. Tentoonstelling van werken door S. Garf in den Kunsthandel Rogmans en Vos. LAREN. 31 Meii Sept. Kunsttentoonstel ling in Hotel Hamdorff. BLARICUM. Tentoonstelling van weef- naald- cn kantwerken. LAREN. Atelier Jaeob Faassen, Nieuwe weg. Tentoonstelling van werken van Gooisclie schilders. Treurig. In den nacht van 13 op 14 Aug. is door de politie een zekere vrouw W. uit Hilver sum op den openbaren weg in zwaar be schonken toestand aangetroffen.Men trof haar alleen aan. Ze was met gezelschap uil ge weest, Ze werd ter ontnuchtering in de cel ie Laren gezet waaruit ze den volgenden mor gen vroeg werd ontslagen. De tentbewoners. Het woirdt langzamerhand een manie om te gaan kampeeren in onze gemttente. De aanvrage is zoo onrustbarend groot, dat in de politieverordening opgenomen is een bepaling, waarinjvermeld staat, dat allen die bier in de gemeente hun tenten willen opslaan, toestem ming jflfoelen vragen aan B en W. Er zijn thans 20 a 30 tenten in onzte bos- schen neergezet. Er zijn er natuurlijk onder, die al van cuds hier elk jaar worden geplaatst, maar bij de jaren groeit het getal der kam peerders. Het zijn nicest Amsterdammers, maar men komt ook van elders. Heele gezin nen wonen zelfs samen in zoo'n klein tentje, l^e politie vei leent toestemming aten jongens of meisjes afzonderlijk. Er mogen géén ge mengde gezelschappen in één tent onderge bracht worden. Deze week komen weer 20 tenten alhier. De Licderlafel uit Amsterdam zal dan met eenigte leiders hier eenige dagen verblijf houden. Men is over het algemeen in onze gemeente van oordeel, dat deze bewoners meer last dan lust geven. Er zijn er bij, die hun etenswaren voor wekten meenemen en dus onze winkeliers geen cent laten verdienen. De politie is van meening. dat er op den duur beslist ingegrepen moet worden. Het getal groeit onrustbarend aan. Laf. Gisteren is bij de politie alhier aangifte gedaan door twee tentbewoners, dat zij hun tent eenige dagen in de Turfstraat onbeheerd hadden laten staan cn dc-ze in hun afwezig heid was gtestolen. De politie heeft onderzoek gedaan, echter nog zonder resultaat. Kussensteler. In het huis van den heer Frans Lange- veld, wonen thans tijdelijk eenige andere be woners. Vanmorgen werd bij de politie aan- giitc gedaan, dat m den afgeloopcn nacht ee nige kussens van stoelen, die voor het huis cn achter het huis waren geplaatst, zijn gte stolen. De politie doet onderzoek. Rogmans cn Vos. De firma Rogmans en Vos houdt dezer dagen een expositie \an werken van S. Garf. Er zijn in het geheel 24 doeken geëxposeerd. De tentoonstelling is alle dagten geopend van 15 Aug. tot 15 Sept. a.s. Gevonden voorwerpen. Een zakmes, een damespartemonnaie met eenig gteld, een keteltje, een groene regenjas, een regenjas met fluweclen kraag. Bevolkingsregister. GEVESTIGD: Mej. T. van der Haak van Kollumcrland naar St. Janstraat 4. Mej. D. M van Marissing van 's Gravenliage naar Nieuweweg 403. A B. Kloover van Eemnes naar Molenweg 316. Wed. C. M. Drcsbergen- Koopman en gezin van Amsterdam naar Ta felbergweg 663. J. C. Rogmans van Amster dam naar Stationsweg 441a. Wed. II Huizer- Montauban van Swijndregt van Amsterdam naar Jordaan 38c. Mej. A. G. Schossig van Duitschlaud naar Brink 418. VERTROKKEN Mej. B. Weinreuter naac Hilversum, Torenlaan 41. Mej. G. Kubes naar Utrecht. Rietstraat 24. B. van Kleef-Vermaas ten gezin naar Hilversum. Stationsplein 14. N. T. van den Brink naar Oostste'lingswcrf. (Oosterwolde) Weepcrpolder. De kerkhofoprit. Men schrijft ons: Den 15en December 1920 kwam alhier ter plaatse het derde nummer uit van het orgaan der Vereenigi.ig Blaricumsch Be lang. van welk blaadje slechts (5 exempla ren toentertijd zijn verschenen. Tn bedoeld nummer (wij herlazen ze dezer dagen weer) kwam een artikel voor. waar boven stond gedrukt „liet Kerkhof". In bedoeld artikel wordt met nadruk gewezen op den treurigen toestand, waarin de weg, die naar hot kerkhof voert, verkeert. Toen wij dit artikeltje gelezen hulden, kwam de gedachte op „cn wat zou er in die vier jaren, nadien wel niet gekeurd zijn?" We hebben toen een wandeling ge maakt langs den Berkweg, leidende van het dorp naar het Kerkhof, aldaar de si tuatie in oogenschouw genomen en de te rugtocht aanvaard door de meent, die er aan grenst. Het is dunkt ons goed even enkele passage's aan te halen uit dit ar tikeltje uit Blaricumsch Belang en ik kon lil eigenlijk wel iu zijn geheel overnemen. Sinds dit artikeltje is niets aan den weg gebeurd. We laten het aan het oordeel over van den leyjj -wien dit te wijten is. Ik Ices: 1 5 Dectnnnej- 1920: „Een lange snialleJvrulle zandweg met •^allerlei bulten en bobbels; een weg die destijds is ontstaan door lu-t gemeenschap- pil ijk belang der boeren, dat 1s .de w die leidt naar de algemeene begraafplaats. Een weg met lijkkoets en volgrijtuigen onberijdbaar, een -gedeelte van het jaar zelfs onbegaanbaaren toch bevindt zich ongeveer aan het einde van dieu weg de algemeene begraafplaats. En vgrder op lees ik: Een verharde weg tot aan de Meent liehbcn we reeds, en is er nu met een weinig goeden wil van daar uit niet een weg te projecteeren!" De schrijver maait mij het gras voor de voeten weg, want dit was ook het aller eerste wat men denkt en wil uitspreeken, wanneer men op het kerkhof staat en de meent overziet, de meent, die vlak aan den verharden weg grenst. Het is mij onbegrijpelijk hoe men daar een kerkhof heeft gemaakt, zonder er bij te denken dat men er ook komen moet. Een kerkhofoprit is hij uitstek een weg die goed bereden moet kunnen worden en dan nog wel onder de meest rustige omstan digheden. Een hreede lijkwagen moet hot sen en botsen met kist en al ovov de bob bels en gaten. Hij zal er hij regendagen in wegzakken, hij zal er hij winterdagen, als het vriest, storend hard overheen bonken en springen Van passage is geen sprake. Wanneer nu een protestant begraven wordt en het treft zoo, dat een boerenkar de stoet tegemoet komt, dan moet óf het één of het ander gebeuren. De lijkwagen moet in de kool of de rogge of de boer. Ik meen dut in beide gevallen, degene die uit moet wijken woedend zal zijn over een dergelijke onhebbelijke noodzaak. Dat niet alleen. Stel u voor dat hier een arme be grafenis langs gaat, dan zal men door de modder moeten sjouwen middenin, ol de stoet /al zich, aan de kan ten loopende, moeten ontbinden, wat een niet eerbiedig cachet zal geven. Het kerkhof zeil ligt schitterend. Het is een heerlijk stil en poëtisch plekje. Het witte hek is uiterst verveloos, de paden zijn verwaarloosd, het gras is vei* in bloei geschoten en lijkt een strooveld, het doodenhttisje is oud en even eens verveloos. Wil nien de kans niet loopen dat een oneerbiedige begrafenis plants heeft met. een familielid, dan moet men aan Dr. Roder vragen of deze toestemming ver leent dat liet andere kerkhof van die ge meente wordt opengesteld. Wij vragen ons af, wat beteekent het, dat men er een gemeentelijke begraaf plaats op nahoudt, terwijl de gemeente zich niet bekommert ont haar bezit en de gemcenlenaren maar laat sjouwen en ploeteren.... met hun dooden N.B. liet gemeentelijk kerkhof is prachtig, ik bedoel de plaats. Wij vragen ons af. Is er nu werkelijk niets aan te doen, dat. men met vereende krachten oen weg aanlegt van den Meent- weg over een klein stukje van deze Meent naar deze - begraafplaats? Moeten er vier jaren overheen gaan en eenige tientallen raadszittingen pnsseeren, vóór cén der raadsleden bij de rondvraag eens deze treurige zaak te berde brengt? De vraag destijds van „Blaricumsch Be lang" was volkomen gemotiveerd en het. is bedenkelijk dat men deze vraag heeft aan gehoord meteen glimlach van „ja., hebt. U geld? weet U er iets 011?" Jubileum. Heden. Vrijdag 15 Augustus, viert de Z. Eerwaarde Heer Pastoor B. J. M. Mütcr zijn zilveren priester-jubilteum. Het spreekt, dat deze dag niet onopgemerkt voorbij gaat cn heeft men dan ook zich beijverd op verschil lende wijzen den Herder zijne aanhankelijk heid te toonen. teerstens cn voornamelijk uit de kringen der geloofsgcnooten. natuurlijk, doch ook daarbuiten. Een Feest-commissie 'had zic"h gevormd, bestaande uit de H.H. E. Eek. J Makker, R. van 't Klooster, W. Eek, I. Mak ker, P. van Klooster. H. Butselaar, A. van Stoutenburg, H. A. Geerars cn A. de Bruin. Door vrijwillige bijdragen der parochianen was een bedrag bijeen gebracht, voldoende om Pen gouden Miskelk te doen maken, welke als feestgave werd aangeboden. Hierover later nader. De feestcommissie heeft o.a. ook gezorgd voor een feestelijke ontvangst, welke Donder dagavond plaats had. De intocht. Tegen 7 'ure werd de stoet opgesteld voor de pastorie, 6 riiiters te paard ten een 40- tal fietsers. De meesten waren voorzien van vlaggetjes in de kerkelijke kleuren g'eel-wit, andere hadden nationale vlaggen. Ieder was in Zondagsgewaad, velen hadden een bloem in 't knoopsgat, verschillenden de rijwielsturcn versierd; smaakvol ten toepasselijk was eene versiering met witte en geele dahlia's. Om 7 uur zette de stoet zich in beweging en begaf zich langs Binnendijk naar de ge meentegrens, waar halt gehouden werd. Een auto, waarin het kerkbestuur. de heeren E. Eek. J. Makker en R. v. 't Klooster reed vooruit om den jubilaris van het station te Baarn af te halen. Ten 7.37 arriveerdte Z.Eerw. per trein van Rheden en. \y.erd na een welkomstgroet van liet Kerkbestuur in de auto genoodigd. Een tweedte auto volgde, waarin de broeder van den jubilaris, Z.Eerw. Heer J. Th. J. M. Mütcr. Pastoor te Martensbroek en eenige andere familieleden. Titen minuten voor acht bereikten de auto's de eerewacht, welke zich rechts van den weg had opgesteld. Eenige ruiters voor de auto's, cn daarachter de wielrijders en eenigte ruiters. De stoet werd geopend door de heeren H. de Bruyn en H. Butselaar. Toten de optocht in 't zicht kwam. begon de klok der R.K. kerk te beieren, totdat men voor de pastorie halt hield. Op den dijk, zoowel als langs de hagen, hadden zich honderden belangstellenden ge plaatst. waarvan de mannen het hoofd ont blootten. De inecste katholieken hadden dte vlag uitgestoken, velen met wit-geele yvimpels. Ten acht ure bereikte men de Pastorie. De Loco-Burgcinteester, de heer B. Groen, opende liet portier en dc lieer Pastoor stapte uit. Langs den met vlaggcdoek, opschrift en spa rreg roten versierden toegang betrad de jubilaris zijn woning. De fecst-coinmissie begaf zich eveneens naar binnen, terwijl de optocht 11a uitdeeling van sigaren, ontbonden werd. IIcl geschenk. Na eenigte rust voor de reizigers werd door den lieer E. Ectc met een korte speech namens de Feest-coininissie liet geschenk, een gouden Miskelk, aangeboden, hetwelk Z.Eerw. blijde in ontvangst nam. Onder het gebruik van eenige versnaperin gen bleef men nog een tijdje genoegclijk bijeen. Zondag. Hedten, 15 Augustus, is het voor het Katho lieke deel der bevolking Zondag. De zaken, aan katholieken toebehoorende. zijn gesloten en op 't land wordt nitet gewerkthet heele doip schijnt gedompeld in Zondagsrust. Reeds zeer vroeg, voor zeven uur, zag inen veten in Zondagsch gewaad ter kerke gaan, waar om half acht ure een gelezen H. Mis plaats vond, met algemteene H. Communie, waarvan, naar wij vernemen, druk gebruik ge maakt werd. Het hoogtepunt van den dag lag echter in de Plechtige Heilige Mis- Reeds 0111 10 uur zag men allterwcge Ecm- nessera in Zondagsgewaad ter kerke trekken en iceds om 10 uur stroomde deze vol. De kerk, welkte nog geen eeuw oud is, mist •het decoratieve en kunstvolle der kerken der Middeleeuwen en moet in gewonen tijd een vrij killen indruk maken. Niet techter lieden. De witte kolommen langs de wanden waren van kolom tot kolom verbonden door slingers sparrengroenvan liet knooppunt hing op iedere pilaar een slinger naar beredenboven liet knooppunt een geel-wit vlaggtetje. Ook de preekstoel was met een enkel slingei sparre- groen getooid. Met deze eenvoudige versiering was een zeer gelukkig, smaakvol resultaat ver kregen. De tegenstelling tusschcn 't ditepdon- kere sparregroen en de hagelwitte -muren maakte een rustigen, beschaafden indruk. Hoofd- en Bij-altaar waren met witte blotemcn versierd, terwijl talrijke lange, slanke was kaarsen 'hun rustige vlam ten hemel zonden. O111 kwart over tien was de kerk, welke ca. 400 zitplaatsen bevat, geliteel gevuldveel man nen en vrouwen in de oude hoerendracht, welke in zijn eenvoud -heel wat mooier is dan i.te smakelooze kleeding van tegenwoordig. Rechts van den kansel staat liet vaandel der R.K. Wcrkliedenverec-niging St. Joseph, te Eemnes. Bijzonder opgemerkt werd onder de bezoe kers een artillerie-officier in groot-tenue, welke eenige minuten voor half elf met familieleden van Z.Eerw. dc kerk betrad. Onder ate aanwezigen werd dc tekst van een te zingen feestlied uitgedeeld, hetwelk door het koor, begeleid door het orgel, ingc- za werd. Dte deuren achter in de kerk gingen open en langzaam schreed naar binnen een stoet van 40 bruidjes, allen in 't wit. keurig gekleed. Dc eerste droeg een bloemenmand, waar boven in zilveren cijfers 't gtetal 1899. Volgen bruidjes met bloemen, met vaandels en daar achter met palmen; liet laatste bruidje droeg een bloemenmand met 't getal 1924aldus symboliseerde de stotet de geheele ambts periode van den Herder. Dc stoet beweegt zich langzaam, rustig, re gelmatig door den middengang, staat sttl, keert om. buigt voor 't altaar, keert weer 0111 en begeeft zich in de richting der pastorie. Weer zetten koor en orgel het volgende feestlied in 't Blijen lited van dank'brc hulde. Klinkt vandaag op kindertoon, Onze wenschen, onze bede. Stijgen oj) tot Godes troon. Zouden wij niet dankbaar zingen, Nu ons Herder jubileert, Nu wij juichend Hem omringen Die ons 111 Gods plaats bestuurt Laat dan Herder U btegroeten Door Uw dank'bre kinderschaar, Moge God Zijn zegen schenken, Bronchitisi en andere borstaandoeningrn genezen met AKKER's 1 Abdijsiroop Zegen, voorspoed menig jaar. ITij verleene U kracht en hulpe, In 't volbrengen van Uw plicht, Onze trouw in U te volgen Maak' de zorg, de last U liclv. Wat wij U op heden wenschen Vragen we iederen morgen weer, Als we eigen onmacht voelen. Bidden tot den lieven Heer. Dat Hij in Zijn Vaderliefde Uwe zorgen, goedheid, löfen, Hier op aarde met Zijn zegen, Met zichzelf in 's Hemels wpon. Weer klinkt het lied, dat thans ingtezonden is; dc Bruidjcsschaar begeeft zjch naai liet altaar, gevolgd door 4 Geestelijken, waaronder de jubilaris en zijn broeder. De kleinste bruidjtes worden geplaatst op banken voor het Bij-altaar, de grootste op de Communiebank, de palmen worden op de Coinmunictafel ge legd. de bloemen op het Bij-altaar geplaatst, de vaandels rechts ter zijdte. Dte II. Dienst ncemt'cen aanvang. Wegens ter perse gaan van dit blad moet het vervolg van de kerkelijke \iering blijven liggen tot ons Dinsdagnummer, evenals het vc:<lag der verdere feestelijkheden van heden. Goedkoope trein. I11 deze maand van nog echte zomer- uitstapjtes vestigen wij gaarne de aandacht op onze advertentie der Ned. Spoorw. Mij., waarbij op Donderdag 28 dezer een pleizier- trein wordt aangekondigd van af Amersfoort. Baarn. Utrecht en Hilversum naar Zandvoort voor den geiingen prijs van f 1.25 en 1" 2. retour vanaf Hilversum. Kaartcnverkoop van 21 tot 27 dtezcr. Uitvoerige verslagen van devolgende wedstrijden zijn reeds opgenomen in het Dinsdag nummer van deze week, welk nummer uitslui tend bij de abonne's wordt bezorgd. Voetbal: Lar. elftal-Comb. H.V.V. 't Gooi. Oefenwed strijd Blaricum tegen com- binatie-Hilversum. Korfbal: Ready De Gooiers W. W. M. D. (Hemrik)— De Gooiers (Laren). Sportliefhebbers, aboiv neert U op dit blad. Leesgeld slechts 6 cent per week of 70 cent per drie maanden. SPORT Voetbal. Algemeen Overzicht. De laatste v/eken voor de aanstaande competitie worden door diverse clubs nog zoo nuttig mogelijk besteed. Het programma der vriendschappelijke ont moetingen, zoowel als dat der oefenwed strijden op eigen en vreemd terrein worden in de resteerende maand nog afgewerkt. L. F. C. ontvangt a.s. Zondag op bezoek de vereen. Pluvius uit Amster dam. Deze club komt met een paar elftallen in auto's aan. Om 11 uur komen L. F. C. III en Pluvius II. om 2 L.F.C. II en Pluvius I tegen elkaar in het veld. De bedoeling is bij goed weer met de auto 's een rondrit door hej te maken. Om 11 uur vertrekken de jongens die om 2 uur moeten spelen. Om 2 uur zij die om 11 uur tegen el kaar gekampt hebben. Het bezoek heeft dus v/el een zeer vriendschappelijk karakter. L. V. V. heeft nog geen wedstrijd vast gesteld voor a.s. Zoudag en zal ver moedelijk wel rust hebben. De v. v. Blaricum gaat op bezoek naar Naarden II, waar ze een medaille wodsttijd heeft te spelen. Vertrek uit Blaricum om 1 uur. Larenschc TourclubL.Y.Y. 22. Woensdagavond vond onder geringe l>e- Inngstelling van het puliek eene ontmoe ting plaats tusschon de Larenschc Tour club en L.V.V. op het L.F.C.-terrein om oenen zilveren krans, uitgeloofd door eerstgenoemde club. De Tourclub bestond uit 1 speler uit L.F.C. I en verder uit jon gens van L.F.C. II en III. L.V.V, was eveneens met eene combinatie uit hare elftallen in het veld verschenen. Dv eerste anvallen zijn voor L.V.V., doch de Tourclub neemt het leder over, forceert een vinnigen uitval en na 4 mi nuten spelens noteert, deze haar eerste doelpunt, bijna onmiddellijk gevolgd door een goed opbrengen bij L.V.V. inet tot re- treft men op onze fotopagina 3 groote prachtopnamen aan. 1. Een buitengev/oon gelukkige op name van Koningin en Prinses. 2. De hooge bezoeksters staande op het bordes van het Raadhuis. 3. Het défilé der vereenigingen. Voorts pOi tretten van Burgemeester Reymer en Oud-Burgemeester Gülcher van Hilversum, wien de onderscheiding van Officier in de Orde van Oranje Nassau werd ver leend en de prijswinners van de wedstrijden van den Kaderland storm in het Kamp Laren. Deze illustraties komen voor in het tweede blad, welk blad uitsluitend bij de abonné's wordt bezorgd. Verzeker U de ontvangst van „Het Gooi in beel door een abonnement op dit blad. Abonnementen worden aangenomen Laren: Stationsweg 441d. Blaricum: Melkstraat. Huize „Ellen'". EemnesVoogdenerf. ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■«■■■■■a Wonden veroorzaakt door branden, snijden of stooten. builen en insectenbeten dadelijk behandelen met AKKER"# Kloosterbalsem sultaat, dat na 7 minuten do stand 1—1 gelijk wordt. Daarna verovert L.V.V. liet terrein en is geruimen tijd meester van het veld. De Tourclub wordt herhaaldelijk ingesloten, doch tot rust komt geenc verandering iu den stand. Na 'dc wisseling gaan beide partijen vrijwel gelijk tegen elkaar op. De doelman aan beide zijden wordt meerdere malen aan het werk gezet. Als 25 minuten gespeeld is, weet Bleier- veld voor de Tourclub uit een scrimage voor het L.V.V.-doel 21 te maken. Bij een aanval van L.V.V. loopt de kee per dor Tourclub wat gevaarlijk ver uit, met gevolg, dat Richter voor L.V.V. den gelijkmaker fabriceert. Met dezen stand komt het einde. De ontmoeting wordt 2 maal 7K- minuut verlengd zonder wijziging in de cijfers te brengen. Na eenig gedelibereer wordt be sloten tot loting, waarbij de Tourclub de gelukkige is en in liet bezit van den krans komt. Korfbal. Algemeen overzicht. „Do Gooiers" spelen voor de zomer competitie eon barer laatste wedstrijden en Wel tegen Excelsior II. We verwachten eene flinke overwinning der zwartgroenen. „De Ilinde" heeft haar twaalftal vast gesteld, te weten: Dames: A. Delvoiidicp, S. Del vond iep, M. Greofkes, A. Ilouet, E. Schoon der heek. G. Schoonderbeck. II e e r e n: Engelen Greofkes, Jansen. Koster, Schoonderbeck, I.Tsel muiden. Reserves dames: Majoor, Vonk, v. d. Water. Idem heeren: Van Arnhem, D'el- vendicp, Majoor. W. K. (Jubega)De Gooiers 22. Maandagavond speelden de Gooiers een vriendsehappelijken wedstrijd op ha ren tour door Friesland en D'ronthe tegen de kam pi oensclub van het Noorden. De op stelling van de Gooiers was als vólgt: Aanval: A. Vos, W. Kots, Grietc Kots, B. Wagenvoort. Midden: Tas, Ivokjo, incj. Imhof, Annie Slikker. Verdediging: D. Walstra, Grashouw en 2 W. K.-dames. Aanvankelijk ontwikkelt zich een gelijk op gaand spel. De verdediging der gasten spee-i liet open. groote spel, waardoor de Friezen den bal 'Herhaaldelijk onderscheppen en menig benauwd oogenblik aan dte Gooiers bezorgen. Kokje weert zich in het middenvak geducht, waardoor menige doorbraak der Friezen voor komen wordt. Door gevaarlijk overnemen der Gooische verdediging weet een der W.K. htecren vrij tc komen en zijne club de leiding tc geven. Rust gaat in met io voor W.K. Na de thee ontwikkelt het aanvalsvak een vlug. sotepel spel, met als gevolg, dat Kots spoedig den gelijkmaker fabriceert. Het vak Kokje-Tas is nu in den aanval, dat \an Vos-Kots in de verdediging. W.K. weet na geruimen tijd op minder faire wijze een dotelpunt te forcceren, doch Kokje deponeert kort daarna den gelijkmaker door de inand. Met dezen stand 22 komt liet einde en werden de spelers op liarttelijke wijze ge- tracteerd. Vitesse (Beilen)Gooiers, 34. Het veld was hier door den regen zeer glad geworden, wat nog al eenige afbreuk aan de spelkwaliteit deed. Dc Gooiers zijn opgte- stcld als volgt:

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 2