Leerling „BELLETJES" „De Deugdsaeme Waer" WEET U REEDS Extra aanbieding Kattebelletje. BERICHT. BELLETJES. flink Keukenmeisje Prachtig SCHILDERS-ATELIER, IJSKAR meisje Net meisje werkster. meisje dienstbode werkster. net meisje gemeubileerde zit-slaapkamer, flink Meisje, waakhond, fraaie zandsteenen FONTEIN, Autogarage v. hout dubbelwandig Boerenjongens op Brandewijn SLIJTERIJ JE BI1ENK0RF" Quinguina Wijnen Madeira Maiaga-lugue Vermouth Martini en Rossi ALBERT VAN DE LINDE net Meisje of Juffr. Goedktrope trein naar Amsterdam C..S, Haarlem en Zandvoort Bad Venduhuis „Dietrich'Emmastraat 48, Hilversum, Telef. 1214 Veiling van Dinsdag 26 Aug. „THE OLD ENGLISH FASHION AND THE OLD DUTCH FASHION". Prijsnoteering der De fijnste Roomboter 1.18 dat men met advertee- ren in onze rubriek steeds succes heeft? Doet ook U er Uw voordeel mede OUD HOUT. No. 48. (Men kapt op den Brink te Laren dor hout uit de boomen), Tzocc mannen van gemeentewege, die met Inin lijd wat zijn verlegen, die zetten hooge ladders tegen een hoorn en zagen. De zaag zegt krets, de zaag zegt krats, de tak zegt krak en daarna pats en komt op straat geslagen, liet was een hccle oude tak, die kaal van uit de and'ren stak, toevallig was liet dat die brak toen ik passeerde, de splinters vlogen barsch in 't rond, hij 't nederklett'ren op den grond, waarop ze veerde. Ik zag dat oude ding eens aan, zij was zoozoat geheel vergaan, geen enkel blaadje hing meer aan haar naakte huid, ik dacht, terzvijl ik verder reed, en men een ander nedersmeet, aan zout elk mensch natuurlijk zvcct, maar daarom nog niet uit. Hen vogel anno achttien tien zat op die zelfde tak misschien, en op ons oude dorp te zien en schepte een Inchje en zvierp, terwijl hij verder vloog, zout vluchtigs op de ronde boog van Koeszveerds oude brugje. IIij zag geen nare Naarderstraat, die nu een punt is voor den Raad, i n 'op de plek zeaar llamdorff staat geen hloole-hals-bazaar. Ifij zag geen huisje tot museum, en ook geen sclioonheidscomiteum, nj vrouzven met kort haar. IIij hoorde nog geen man die zei, ik zet een hutje op de hei, daar haal ik dan een dame bij die straks gaat scheiden, hij hoorde nog geen zzüarc tram, of iemand die daar onder kioam, om het nadeelig saldo van het ziekenhuis te bestrijden- Ilij zag de Protestantsche kerk niet als een „dorpsbeeld" aan het zzverk, maar evenmin of ez'en sterk als alle dingen, en op die jónge slanke tak, die hier een negerij instak, zat hij voluit te zingen. Dit is ali'een toevallig om 'het rijin. CASTOR Aapval, Kokje, Zwaan, Anny Slikker, Midden, D. Seljee, A. Vos, Mej. Wagenvoort een Vitesse dame. Verdediging, \Y. Kots, Tas, Gnetje Kots, Mej. Imhof. Er ontwikkelt zich een soepeler spel b'j Vitesse, dan de Gooiers bij de vorige wedstrij den ontmoetten. Het spel gaat gelijk op en neer. Lang blijft de stand o0. Na foutief plaatsen van eene der Gooische dames weet de oudste Hunse aan Vitesse de leiding te geven, spoedig gevolgd door een tweede doel punt, 20. Als het vak Kots-Tas c.s. in den aanval komt en aldaar een zeer vlug combinatie spel wordt gegeven, wordt hier spoedig hel eerste doelpunt gefabriceerd. Met dezen stand 2— gaat de rust in. Na de thee duurt het geruimen tijd voor dc Gooiers w"eer succes hebben, 22. Wegens de vallende duisternis word: verder gespeeld met om de 5 minuten een vakv/isse- Ing. Seljee-Vos in den aanval geven ezn razend vlug combinatiespel te zien. waaruit spoedig een doelpunt voor de Gooiers geboren wordt. 2—3- Successievelijk weten Vitesse en dt Gooiers rrg 1 keer de mand te vinden, waardoor de Gooiers eene 4—3 overwinning boeken. Friso (Leeuwarden)Gooiers, 35. De prettigste ontmoeting op haar tour was v.'el die tegen Friso. Deze club geeft vrij een spel, gelijkende op dat der Westelijks clubs. Het forsche, brute der overige Frieschc clubs mist ze. Op het prachtige speelveld stellen de Gooiers zich op, gelijk als te Builen. In den aanvang gaat het spel vrijwel op en neer en treedt de rust in met 11. Na de thee weten de Gooiers 4 en d'e Friezen 2 maal de mand te vinden. Mc' dezen wedstrijd werd de tour door F' 0 land en Drenthe, waarvan :'c Gooiers over 't geheel genomen de aangenaam te her inneringen medebrengen, beëindigd en werd Sneek niet bezocht, 't geen oorspronkelijk het program wel vermeldde. Postduiven. ..De Reisduif". Zondag 10 Augustus hield de Post duivenvereniging „De Reisduif" te Laren een wedvlucht van Courselles Motte (België), afstand 205 K.M, Losgelaten 10 uur 40 minuten. Uitslag: 1 W. Teileman 2 uur 32 min. 35 sec. 2 J. Snelder3. W. Teileman 4 W. v. d. Laan; 5 W. Wiegers;6 W. Telleman; 7 J. Klaver; 8 W. v. d. Laar; 9. W. Wiegers; 10 W. Telleman; 11 B. C. Kok; 12 W. Wiegers; 12 J. Klaver; 13 J. Klaver; 14 W. Wiegers; 15 W. Snelder16 idem 17 B. C. Kok 18 idem; 19 W. Wiegers; 20 Jac. de Leeuw. De zilveren medaille werd alzoo ge wonnen door den heer W. Telleman. De Postduivenvereeniging „De Reisduif" heeft volgend programma der aanstaande vluchten 17 Augustus vlucht vanaf Chimay (Frankrijk). 24 van Noyon (Frankrijk). Voor de navlucht der oude en jonge duiven luidt het programma 17 Augustus van Zaltbommel24 Augustus van Breda 31 Augustus van Lier7 September van Schaerbeek 14 September van Soignies; 21 Sep tember van Courselles Motte 28 Sep tember van Chimay. „De Zwaluw". Zondag 10 Augustus hield de Post duivenvereeniging De Zwaluw" te Laren eene wedvlucht van Mons (België), 224 K.M. ^Uitslag: 1 N. Wiegers, aankomst 11 uur 27 min. 23 sec. 2| G. Koster3 N. Koster4 Kuyer5 J. Bakker6 G. Koster; 7 J. Koster; 8 J.Kok; 9 Kuyer; 10 Bergman; 11 idem; 12 idem; 13 W. Bakker; 14 N. Wiegers; 15idem; 16 Lensselink 17Bergman; 18 W. Bak ker 19 Maas; 20. Kuyer; 21 J. Koster; 22 G. Koster. De Postduivenvereen. ,,De Zwatuw" heeft voor oude en jonge dieren volgend programma voor navluchten 17 Augustus van Eindhoven 24 Augus tus van Hasselt; 31 Augustus van Huy 7 September van Jemelle en 14 Sep tember van Arlon. GYMNASTIEK Vlugheid en Kracht. Dezer dagen werd in „'t Bonte Paard" te Laren door de gymnastiek vereeniging „Vlugheid en Kracht" een goed bezochte ledenvergadering gehouden. Besloten werd o.a. om op Zondag 17 Augustus a.s. een fietstocht voor leden en adspi- ranten te houden, naar Zeist, Driebergen, Woudenberg en via Soesterberg terug. Vertrek 's morgens 9 uur van af den Brink Verder werd ter kennis der leden gebracht, dat de onderlinge wedstrijden voor dames en meisjes worden gehou den op Woensdag 27e en voor heeren en jongere leden op Vrijdag 29e dezer maand Deze wedstrijden gaan om ver schillende prijzen. Met groote meerderheid van stemmen werd besloten het 15 jarig bestaan der vereeniging feestelijk te herdenken, door het geven van een feestelijke uitvoering in de 2e helft der maand Oclober. De ze avond zal worden opgeluisterd door diverse atracties. KUHST Ku nutzaal Faassen. In dvs' kunstzaal van Jacob Faassen al hier is een fraaie tentoonstelling van schil derijen van Larcnsche schilders en schilderes sen. De vorige maal heb ik reeds over het werk van eenigen der exposities geschreven. In dit artikeltje weusch ik t'e wijzen op nog niet vermeld werk. Alle. eerst wil ik dan even stil staan bij ecnige doeken van mevr. Lucie Wittig Kcijscr. Ze 'ht'eft weer één van haar sterke en felle graniums geëxposeerd. Het is een kloek en forsch doek, de fonkelende roode bloemen treden uit den toef overtuigend naar voren en zijn in hun roerlooze kracht tot een kleurharmonisch geheel geworden. Mooier echter vind ik nog haar watericltes die tus- schen de ranke lijnen der spitse stergels drij ven. Dit doek -heeft veel elegance en even wicht. I11 het contcter en den achtergrond is mevr. Wittig Keijscr niet het sterkst Ze houdt van speciale domincerende dingen Haar voor liefde is de bloem. Men vindt hier op deze expositie een goed specimen van haar kunst. Van Schagen heeft er vier kleine doekjes, waarvan mij het huisje in het kooivcldje en het bootje in het water het meest beviel. Annie Bruin heeft een fijn aquarelletje geëxposeerd', een nieuw studietje, en vormt een mooie teekening met veel stemming en met cel mooie dingen. Mvr. Bruins hee't «Liman erk een goed doek op de jaanijksche exposit'e hangen. Er valt ui haar werk een >terkc voor uitgang te bespeuren. Manus v. d. Ven geeft "een gaaf stilleven Anemonen", dat als altijd van technische geachevcerdhcid getuigt. Hans Bolemans geeft een vlotte schets van een woonschip en Jan Terwey draagt een oude studie bij, een kleurig landschap Vermelden we verder nog, dat Mevr. Haverkom ditmaal een zeer fijne 'herfstmiddag geeft, een zeer stemmingsvol doek, grijs en bezonken, ,dan hebben wij wel het voornaamste genoemd. Faassen's atelier is een hoekje, waarin a".- tijd wat moois en artistieks is aan te treffen. Thans heeft de hëer Faassen weer een zeer mooi Fransch servies geëxposeerd. Het is een zeer bijzonder bezit, dit servies, en ik meen. dat het er (gehoord de prijs) niet erg lang zal staan. Verder zijn er eenige fijne bonbonnières en armringen aanwezig, alsmede een paar sterke hutsneden en eenige beeldjes van Corsari. Alles saamgenomen is deze ex positie een bezotek overwaard en laten we hoo- pen, dat ze vruchten afwerpen zal, vruchten, aan wier nadere beschrijving ik mij niet overgeven zal. B. BOEK EN TIJDSCHRIFT DE WERELDTAAL, propagandablad voor Esperanto, bureau J. v. Hengel, Eemnes. De tijd dat men met één gemakkelijke hulptaal in alle landen der wereld terecht kan, is niet ver meer. Reeds nu wordt onz"e aarde om spannen door een doeltreffende organisatie van Esperantisten, die boven eigen enge gren zen in de eerste plaats Wcreldbroeders zijn. voor wie in hun gemeenschappelijk ideaal spraakverwarring niet meer bestaat. Komen niet sedert lang jaarlijks duizenden leden van een 50-tal verschillende natiën samen op een congi'es (deze maand te Wecnen gehouden) waar een weck lang alle zittingen, voorstellin gen, godsdienstoefeningen eit afzonderlijke vak besprekingen uitsluitend in- Esperanto worden g'evoe-:d. Wordt niet op de zittingen van den Volkenbond het gc-bruik van Esperanto als voor allep verstaanbare tusschentaal door Ja pan en vprdere landen met klem voorgestaan. Bestaan niet in Tsjtcho-Slowakijc staats examens voor een diploma in deze taal, even als Finland subsidie verleent aan de Espe- rantogro'epen en in tal van gemeenten in Engeland. Amerika en Duitschland deze taal als leervak op de scholen groot succes heeft, /oodat de leerlingen briefwisseling aanknoop ten met andere werelddfeelcn? Ook in ons land werd deze hulptaal als leervak ingevoerd op ten gemeenteschool en het blindeninstituut te Amsterdam, terwijl geregeld in ons land exa mens worden gehouden voor diploma A en B tot groot voordcel op handelsgebied. Tijdens den oorlog reeds bewees Esperanto onschat bare diensten, terwijl nu de internationale Radio-oproepen zich gretig op dit hulpmiddel werpen om in wijden kring begrepen te wor den als ware de wereld één land met één taal. Ook in ons Gooi heeft dit nieuwe hulpmiddel door de oprichting der Gooische Esperanto- Vereeniging voor goed zijn intrede gedaan en kan men zich voor deelname aan cursussen wenden tot bovcngenocniden J. v. Hengel, uitgever van het maandblad waarvan ons een paa-- nummers ter recensie werden toegezon den. Dient in de eerste plaats een zriticus onpartijdig te zijn, wij kunnen niet helpen in dit geval sterk partijdig voor dit ideaal ver keersmiddel op te komen, waardoor wij zelfs briefwisseling hadden met Mongolen en Tur ken en waarin we vertalingen uit onzt: letter kunde bewerkten, waarvan o.a. het Lied der Zee van Hélène Swarth in een Japansch club orgaan werd overgenomen. Ware het geen misbruik van de gastvrijheid des uitgevers, wij zouden hier niet meer te stuiten zijn als een vat waarvan 't spongat is opengeslagen. En menig lezer, de reclame er zoo dik op ztende liggen, zou de bekende plaat nastamelen: „Ach vader, niet meer!" Hiermede dus veiligheidshalve: Basta! Predikbeurten Zondag 17 Augustus. Blaricuni. Ned. Herv. Kerk voorin. 10 uur: Ds. D. G. W. L. Roder. Laren. Ned. Herv. Kerk, nam. 7 uur: Ds. D. G. W. L. Roder. Geref. Kerk, Pijlsteeg, voorin. 10 uur en nam. 5 uur: Ds. J. H. Sillevis Smitt. Eemnes-Binnen. Ned. Herv. Kerk voorin. 10 uur Ds. H. H. Ynzonides. Eemnes-Buiten. Ned. Herv. Kerk voorm. half 10 uur en nam. 2 uur Ds. W. J Kolkert. Eemnes Buiten. Maandag 18 Augustus. F.yangelisatie in „de Lindeboom", nam. 730 uur, spreker de lteer J W. Hagen, Gods dienstonderwijzer. BURGERLIJKE STAND LAREN. ONDERTROUWD: G. J. H. Simons en T. H. de Boer. GETROUWD: P. Klaver *n Ch. E. van Wijngaarden. OVERLEDEN: Cornells van der Veen. oud 54 jaren, echtgen. van J. Bakker; Jacob Witzenhausen, oud 33 jaren, echtgen. van J. H. Diender. BLARICUM. GEBORENJohannes, zoon van Evert Lanphen en van Wilhclinina Tak. ONDERTROUWD: Hendrikus Lam en Maria de Leeuw. GEHUWD: Jan Vis en Irma Roza Catz. EEMNES. GEBORENJacob, zoon van Jacob van Oveteem en Mina Slager. ONDERTROUWD: Johan Hendrik Wil helm Haverkamp. oud 23 jaar,, en Louisa Pctronella Ynzonides, oud 23 jaar. BUSSUM. GEBORENLambertus, zoon cn Andrea Theodora d. v. H. Ernst cn W. Lam; Nicolaas Johannes Hermanus, z. van J. P. van Rps- sum en G. van den Berg. Hendrikus Gerardus, z, van L. Rigrer en H. van Blaricum. Gerrit, zoon van E. de Jager en L. M. van GelderenGerardus Christiaan Maria, z. van V. Sm eek es en M. C. Vos. OVERLEDENHelena Landsaat, 39 jaar, echtg. van J. J. Pel. ONDERTROUWD: L. H. Treling en B. G. A. van EijdenL. Calis en G. de Nies; J. J. Hoff en C. H. Schutting. H. Hofman en W. Aleva. GEHUWD: G. J. Klaver en W. Ekkelboom Th. W. Rooscnmaallen en V. P. M. Hoebee; P. Smit *n E. WirthC. M. Pompe en M. Leupen. MARKTBERICHTEN PURMEREND, 12 Aug. Kaas. Aangevoerd 75 stapels. Fabrieken f 62, met rijksmerk f 63 boëren f 58, met rijksmerk f 62; Goudsche met rijksmerk f 63. BODEGRAVEN, 12 Aug. Kaas. 340 wa gens. Prijzen f 6068. rijksmerk ie s^ort f 6871, zwaardere f 76, 2e soort t 60—65. Handel vlug. HILVERSUM. 13 Augustus 1924. Boter f 1.251.30 per K.G.2000 eieren 88* ct. 17 koeien; 65 biggen f814; 25 schrammen f 2030. Handel in vee flauw. Oude kippen f 0.751.25 p. st.; jonge kippen f23 p. st. snijboonen 3035 ct. p. K.G.spercieboonen 3035 ct. per K.G. Aanvoer 60 zak. Belletjes worden alleen bij vooruitbetaling aangenomen. DE ADMINISTRATIE. Bij vooruitbetaling per vakje 60 cent; dienstaanbiedingen 40 cent, beide per vakje van 6 regels, iedere regel meer 10 cent. Belletjes worden aangenomen: Te Blaricum Bureau Melk- straat, Huize Ellen en Blari- cumsche Boek- en Kunsthandel Telefoon 376. Te Eemnes door H. Hagen en J. v. Hengel. Te Laren aan het Burean Stationsweg 441 d, Telef. 81. Mevr. Oldewelt. Houtweg, Laren, vraagt wegens vertrek harer meisjes naar Oostenrijk een Keuken-Werkmeisje en een Tweede-Meisje. Mevr. Dudok de Wit zoekt tegen 16 October een P. G. met goede eetuieschriften, en een flinke WERKSTER voor eensindeweek, Direct te beginnen. Zich 's avonds aan te melden Rozenlaantje, Lagedaal. Laren. Te huur voor f 350.per jaar, dito met ruime kamer erbij, f550. per jaar. Adres P. VAN ES, beëedigd Ex pert-Taxateur-Assuradeur te Laren, Brink 709. te koop tegen billijken prijs. Te be vragen bij H. Hagen, Eemnes. Gevraagd een dat koken kan. om 14 dagen mee naar Noordwijk te gaan. Aanmel den 's avonds 7—8 bij Mej. H. Catz, Torenlaan, Blaricum. gevraagd voor Amsterdam (gedu rende de schoolvacanties te La ren), loon 30 gulden per maand, vrije wasch Aanmelden liefst voor Zondag of Zondags van 79 uur 's avonds. Mevr. Kor ff, Houtweg 488, Laren. Kunsthandel Rogmans Vos. t. o. Postkantoor. Laren, vraagt voor direct een Gevraagd v. halve d., n. ben. 16 j. in gez- Z. K., of flinke werkster v. 4 halve dagen bij mevr. Wagema- ker. „De Rust', Zwaluwenweg Blaricum. Flinke gevraagd voor dag en nacht of alleen v. d. dag. Aanm.'s avonds na 8 uur, Huizerweg 224, Blaricum. Mevr. Dresden, villa „Tjedo" Eemnesserweg, Laren, vraagt voor direct, voor de ochtenduren een flinke B. z. a. Voor huish. of bij een kind. Br. bureau LAARDER COURANT DE BEL. letter P. Te huur aangeboden net met of zonder pension, Huizer- straatweg bij Naarden. Brieven lett. Y. Bureau Laarder Crt. „De Bel Laren. Met 1 September gevraagd hoog loon en verval, of een WERKSTER voor alle dagen. Pension '1 Matthijssenhout, Bla- gevraagd bij G. J. Haas, Zeven end 2t Laren, Coiffeur. Loon f5. per week. Aangeboden goede te bevragen. Huize „Berkenheide". Drift 12, Blaricum. TE KOOP ook als bloembak te gebruiken, tuinhuisje (lighal) met glas af gesloten. en uiteenneembaar, kippenhokken uiteenneembaar, kunstmoeders, broedmachines, raskippen, w. en zw. en Ruff Orpington, w. Rijn lander, k. Plym. Rock, col. Wyan- dotten, lichte en donkere Brahma. Te zien Groot Htrtoginnelaan 14, Bussum, ook op Zondag. Adwerteeren doet verko open Advertentiën. GETROUWD Mr. J. VIS. advocaat en procureur, en IRMA CATZ, die, mede namens wederzijdsche familie, dank betuigen voor de be wijzen van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Leeuwarden, 14 Augustus 1924. Blaricum, van prima ft. 2.— per literpot Beleefd aanbevelend, AC.W1LLARD-HARTMANN Molenweg 345 Laren TELEFOON 199 Speciale aanbieding voor bruiloften en partijen Aanbevelend, P. C. v. d. BrJnkweg 360 LAREN N.H. Per 1 of 15 Sept. gevraagd een in klein gezin, voor hulp in de huishouding (P. G.j, genegen om met de vrouw des huizes alle voor komende werkzaamheden te doen. Salaris f6.— per week met vol ledige opname in het gezin. Brieven letter V. Bureau N. Bus- sumsche Courant, Vondellaan 28, Bussum. NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. op DONDERDAG 28 AUGUSTUS 1924. Prijzen voor HEEN en TERUG: 2e klasse 3e klasse Van de stations Amersfoort, Baarn, Utrecht C.S en Maartensdijk J Van station Hilversum f 2.25 2— f 1.50 f 1.25 Slroolbllfcttcn vermeldende dienstregeling, kaartverkoop enz, zijn kosteloos aan de stations en aan het reisbureau te Utrecht, Lange Jnnssiraat II, verkrijgbaar. Dagelijks worden MEUBELS uit alle om liggende plaatsen gehaald, vaor de ten overstaan van Notaris A. PERK Ditloting 1923/14 van den 14" Aug. '24 onder politioneel toezicht. Prijzen zijn gevallen op de volgende nummers: le prijs Friesche Staartklok op no 295. 2de prijs Kapstokkleed no. 142. 3e prijs Collier van Venet. kralen op no 189. Verder op no 's 101 140 123 124 264 139 75 161 4 9 61 103*118 164 82 - 136 228 80 265 192 245 2. Prijzen blijven acht dagen ter beschikking van de winners. Niet afgehaald vervallen alle rechten Afd. De fijnste Melange 75 Afd. per pond Hoogfijne vette Stolksche 70 ct. dito oude Stolksche 98 ct Goede Goudsche Kaas 50 ct Pracht kwaliteit Edam 75 ct. Goede 55 ct. Boter Prima Melange 65 Plantenmargarine 60 Goede 50 en 40 Kaas per pond Geurige Leldsche Kaas 55 ct. Oude 90 ct. Zwitscrsche Kaasjes p. st. 10 ct Grulëre Kaas, per ons 25 ct. Idem in portions, p. portie 30 ct. Afd. Fijne Vleeschwaren (hoofdzakelijk Tieleman 6 Dros) per ons Gekookte Achterham 35 ct. dito gestoomde 32 ct. Gekookte Schouderham 25 ct. Hamspck (mager) 18 ct. Rookvlccsch (muisje)35 ct. (van het stuk) 26 ct. Lunchworst20 ct. Gekookte Worst 16 ct. Plockworst20 ct. Botcrhammcnworst .14ct. Parijzer 20 ct. Saucisc de Boulogne. 30ct. Grove Metworst 22 ct. Berliner Leverworst Saksische Smeerworst Kalfsleverworst Haagsche Leverworst Procureurspek Ba^on Holl. Ontbijtspek dito zonder zwoord Corncdbcef Pekelvleesch Gekookte Tong Vlecschkaas Duitsche Cervelaat Geld. Rookworst p. p. per ons 20 ct. Het. 18 ct. 10 ct. 26 ct. 28 ct. 20 ct. 22 ct. 10 ct. 25 ct. 60 ct. 25 ct. 40 ct. 90 ct. Afd. Vetwaren Gesmolten Reuzel Gesmolten Rundvet p. p. p. p. Mager Spek p. p 60 Geldersche Worst grof of fijn 90 Bankethammetjes, met been 55 ct. I circa 6 pond zonder 75 ct. J Paardenvleóssh of vleeschwaren van tweede en derde rangs fabrieken, believen wc zelf ook niet. dies bij ons niet te koop. Uitsluitend goede cn gezonde voeding tegen de meest billijke priizen. Dagelijks hooren en bezorgen. Tel. 98. Minzaam aanbevelend, De Directie der De Deugdsaeme Waer" Naarderstraat 694 - LAREN - Telefoon 98

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 5