HET GOOI IN BEELD G. J. van Zanten Rtissuiu Oud-lioofd ccncr bijzondere lagere school, benoemd tot ridder i/d orde v. Oranje Nassau Be huldiging der artisten op het Gemeentehuis te Laren. Ofschoon de omstandigheden zeer ongunstig waren is de foto uitnemend gc-slaad. (Foto Jac. Faassen) Mej. E. H M. Bahlniann Bussuni, Voorzitster li. K. Meisjes-patronaat, benoemd tot ridder i/d orde v. Oranje Nassau De viering vait het 25-jarig jubileum van Mej. II A. Buis en den heer A. Arkenbout De officieele opening van de nieuwe R. K. School aan de Vossiuslaan te Bussuni. aan de Koningin Enimaschool tc Bussuni. (Foto Simon.) (Foto Simon.) Het Auto-ongeluk te Crailo. Bovenstaande photo is genomen van Biaricum afkomende. Men ziet de w itte kranten op den grond, die het spoor voorstellen dat de chauffeur Karstcn volgde. Bij de laatste krant had de botsing plaats. De heer d'e Grecf kwam de scherpe bocht uit. aan het einde, rechts, en wilde oversteken. De gemerkte auto is van den heer Boissevain. d'e achterste van den heer de Grcef. Men ziet de afpalingen door d: politic. Foto Razen. De he^r J. J. van Cape 11e Huizen, benoemd tot ridder i/d orde v. Oranje Nassau Het Auto-ongeluk te Crailo. Beide auto's, de voorste (G.844) van den heer Boissevain bestuurd door Karsten. d'e ach terste in elkaar gezakt, van den 'heer de Grcef. De beide auto's werden vlak na de botsing gephotografeerd. Men ziet duid'elijk dat de auto's na de botsing ver uit elkaar en geheel omgedraaid zijn. Folo Raven. Het Auto-ongeluk te Crailo. Foto Raven. De auto van den heer de Gi'eef, geheel en al vernietigd. Deze kiek werd genomen, een half uur na de botsing der wagens, precies zooals ze daar lagen. De plek waor de heer de G. van de zitbank met kussen en al werd neergcslingerd is gemerkt met, een kruisje. Het Auto-ongeluk te Crailo. Foto Raven. De auto van den heer Boissevain Men ziet aan de ind'eukingen duidelijk, hoe deze wagen den anderen heeft genomen in de vaart Ook bemerkt men, dat deze Hudson heel wat zwaarder en sterker gebouwd was en den schok dus vrij goed heeft doorstaan.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 4