HUIZEN Nieuwsblad voor Huizen PUBLIEKE VERKOOPING De gedeeltelijke Inboedels De echte Gilette Mesjes BELLETJES. Betalend Logee Meisje een net meisje Op te richten Mandolineclub, Pension gevraagd De vrouw en het uilenhuis A.B. Raateland, Drogisterij T. Engelen Naarderstraat Voor adverteert U het best in het Koken - Braden - Bakken Drogen - Steriliseeren, F. A. KIEFT, Stationsweg 441d, Tel. 81, LAREN KOOKDEMONSTRATIES do der gastheeren. Deze zetten de voor hoede aan liet werk, doch deze brengt het ook niet verder dan tot de backs. Lang zamerhand komt Naarden er beter in en geeft van haar overwicht blijk, dqor ach tereenvolgens 2 x het Larensche doel te doorboren. Daarna krijgt Naarden een penalty toegekend, welke door haar wordt ingeschoten. Stand) 30 tegen Laren, met welke cijfers de rust. aanvangt. Na de wisseling heeft Laren liet voor deel van wind achter en is hot met het overwicht der thuisclub gedaan. Wisse lend wordt het spel op beide helften ver plaatst, waarbij Laren de meeste aanval len voor hare rekening neemt. Doch doel punten blijven vooreerst uit. Ten langen laatste weet Van Wingerden uit een goe de voorzet, de eer voor zijn club te red den en den stand op 31 te brengen. Als Naarden neg eenmaal het Larensche net heeft gevonden, komt het einde. BlaricumBarneveld 21. Als scheidsrechter Zieltjens beide ploe gen binnen de lijnen fluit, wordt getosst en stelt Blaricum zich op als volgt: W. Vos J. Aluin, L. Kortekaas H. Methorst, Versteegcn, Fokker S. Aluin, Reinink, B. de Jong, T. Heer schop, Visser. Blaricum staat met 13 man in het veld. Op prijzenswaardige manier verlaat Dek ker in het belang zijner club het veld. Barneveld wint den toss en neemt den wind in den rug, doch tegen de hoogte op. Al direct ontwikkelt, zich een pittig par tijtje voetbal, waaruit na ecnig op en neer gaand spel, de huisclub als de meest aan vallende te voorschijn treed. Afwisselend zijn beide keepers in actie, doch doelpun ten blijven voorloopig uit. Als ongeveer 'n half uur gespeeld is, maakt de midvoor der gasten hands in het strafschopgebied. Een aan Blaricum toegekende penalty wordt door De Jong onhoudbaar ingescho ten. Nadat het spel weer eenigen tijd in gang is, wordt Versteegen wegens wangedrag het veld uitgezonden en moet Blaricum het met 10 man doen. Als de scheidsrech ter denkt, dat de bal uit is over den cor- nerlijn, fluit hij, doch bemerkt zich te hebben vergist. Uit een stuitbal weet Barneveld via den midvoor den gelijkma ker in het net te jagen. De rust treedt in met gelijken stand, 11. Na de wisseling heeft Blaricum het voordeel van den wind. Weer gaat het spel in dezelfde verhouding op en neer. Als ongeveer 15 minuten gespeeld is, haalt Methorst dcri bal op en rent ermede naar voren. Op flinken afstand lost hij een kei hard schot, waardoor het leder in het net belandt en Blaricum leidt met 21. Hierna speelt de thuisclub een verdedi gend» spel. Heerschop gaat achterspelen. Niettemin zijn de aanvallen van Blaricum zeer gevaarlijk en krijgt de doelman der gasten menig pittig 6chot te verwerken. Na nog eenig doelloos heen en weer ge- trap, fluit de scheidsrechter het einde, waarmede Blaricum haar eerste overwin ning in deze competitie noteert. Korfbal. I)e Gooiers IIDe Zwaluwen II 12. Om even half drie fluit Delcour beide tea!ms binnen de lijnen. De Gooiers stel len zich als volgt op: Aanval: heeren F. Zwaan, G. Smit, da mes II. v. d. Tonge en II. Wcnkoop. Mid den: heeren Frans Darlang, Freddy Schuurman, dames Delvendiep en Harff. Verdediging: heeren Udo Darlang, Gijs v. d. Ven, dames Gouda van Tinteren en Jet ty Bolléc. Direct nadat de bal in beweging is, ontplooit zich een vlug spel met afwisse lend allo vakken aan het werk. Vooral de verdediging der Zwaluwen werkt uit stekend en maakt vele kansen der thuis club onmogelijk. Daarna is de thuisclub zeker wel haast den geheelen wedstrijd domineerend. Aanval op aanval wordt door haar ondernomen. De verdediging der Zwaluwen verknoeit wanhopig veel kansen door slecht plaatsen, waarbij komt dat het Gooische middenvak in buitengewonen vorm is. De bal komt lange tijden het aan- valsvak der Gooiers niet uit en toch wor den weinig schoten gegeven, doordat het spel dnar te slap is en wordt geconcen treerd op Zwaan-Wenkoop, die echter uit stekend worden bewaakt. De sporadische aanvallen der gasten zijn zeer gevaarlijk. Als 42 minuten gespeeld is, weet Jopiei Worms vocir hen den mand te vinden, waardoor De Zwaluwen de leiding neemt met1 01, met welken stand de rust in gaat. Na de thee hebben dc Gooiers don wind in de rug en laten direct hun overwicht gelden. Doch hoe ook het middenvak den aanval werk geeft, succes blijft voor de thuisclub uit. Talrijke keoren werkt mej. Wenkoop zich vrij voor doel, doch de mooie kansen worden door haar niet ge zien. Ten langen laatste maakt F. Zwaan den gelijkmaker. Met de wisseling komt vak Udo Darlang in den aanval, Zwaan-Wenkoop in het midden, Frans Darlaug-Freddy Schuur man verdediging. Het spel wordt nu ineer en meer ver deeld. Wisselend komen beide auuvallen in actie, echter wel die der thuisclub het meest. Wederom weet het Gooische mid denvak vele ballen te onderscheppen we gens zeer slecht plaatsen der verdediging der gasten. Niettegenstaande het over wicht der Gooiers bezorgt Suze Bollcbak- ker voor dc gasten ten tweeden male de leiding. Een zenuwachtig spel om de victorie wordt verder gespeeld. De spanning wordt steeds hooger. Trots het herhaaldelijke aan het werk zetten, door het midden, weet de aanval der thuisclub geen succes te verworven. De aalvlugge Udo had heden niet een goeden dag. Zijne verdienstelijke rennen bleven veelal uit. Met een onver diende 12-nodorlaag verlieten de Gooiore 2 hot veld. GyinnaHtiek. De gymnastickvereeniging „Vlugheid en Kracht" herdenkt op Zaterdag 1 No vember, 's avonds in hotel Hamdorff, haar 15-jarig bestaan. Een vrij afwisselend programma vult den avoud. Naast verschillend© oefeningen enz. treedt nog op de humorist Louis Contrain. Verder worden een paar humoristische voordrachten gegeven. De gymnastiek-oe- feningen staan onder leiding van den lieer G Kicft, leeraar M. 0. Gedurende de pauze bestaat gelegenheid om de vereeniging op het podium te feli- citeeren. Nadat, het programma is afgewerkt, be staat gelegenheid tot dansen onder leiding \an den heer Ilooymuyer, dansleeraar. Nederlandsche Hockey- en Bandybond. Uitslagen: Amsterdam: Amsterdam-Hilversum 50. Hilversum: Hilversum II-A'dam II 0 Haagsche G. C.Hilversuinsche G. C. Zondag werd op het terrein der Haag sche G. C. een wedstrijd gespeeld tusschen A.-teams der bovengenoemde clubs. Van de drie Foursomes, welke 's morgens wer den gehouden, won de Haagsche G. C. er twee. Jhr. A. Calkoen van Limmen en jhr. A. M. Snouck Hurgronje wonnen met. 76 van K. M. A. Enthoven en J. H. C. Sal- berg; R. O'Conor en G. S. Joanides wonnen met 4 en 2 van A. Heldring en J. W. Cra- merus. De door de Hagenaars verloren foursome, gespeeld door jhr. N. .T. C. Snouck Hurgronje en G. Putman, werd door beid© laatstgenoemden met 4 en 3 ge wonnen. De uitslag der Singles, welke in den namiddag werden gespeeld, was de volgen de: jhr. A. Calkoen van Limmen wint met 4 en 2 van K. M. A. Enthovcn; jhr. A. M. Snouck Hurgronje wint met 3 en 2 van J. H. C. Salberg; R. O'Conor wint met 8 en 6 van A. Heldring; G. S. Joannides winti met 6 en 5 van J. W. Cramcrus; jhr. M. C. Snouck Hurgronje wint met 8 en 6 van G. D. Chamberlain; G. Putman Cramer wint met 2 en 1 van S. van der Graaf. De Haagsche Golfclub won den wedstrijd dus met 3 gewonnen partijen tegen de Hilversumsche Golfclub met 1 winstpunt. INGEZONDEN Buiten verantwoordelijkheid der redactie. Geachte Redactie, Gaarne een kl'eine ruimte, waarvoor bij voorbaat mijn dank. Den isen Mei 1924 werd door V.V.V. al- bier een schrijven gezonden aan de Belangen- Commissie voor het Gooi. In dat schrijven werd verzocht, bij de autoriteiten aan te dringen op het tot stand brengen van een streeknet der telefoon in het Gooi en gaarne spoedig antwoord verwacht. Volgens uw blad is er nu 20 October 1924, dus ruim 5 maanden later, vergaderd door die Commissie en besloteninlichtingen over ons verzoek in te winnen. Dit is naar mij werd medegedeeld de eerste maal sinds ons verzoek, dat de Belangen-commissie heeft vergaderd; hoe lang d"e laatste vergadering vóór 20 October plaats had, weet ik niet Hieruit valt te leeren, dat het geen aan beveling verdient, om, indien men spoedig iets wil bereiken, zich voor dat doel te wen- dvn tot de Belangen-commissie. Ik maak daar deze commissie geenszins een verwijt van. Zulke commissies zijn een pro duct van onzen tijd. Uit het feit alleen, dat er belangcncommissies bestaan voor eenigc gemeenten bijten, blijkt ook hier weer, ,dat het begrip „algemeen belang" in onze dagen geheel zoek is, al schijnt het. oppervlakkig bezien, in dit geval juist omgekeerd. Dit hier uitvoerig tot te lichten zou te veel van Uw plaatsruimte vergen. Hoogachtend, Huizen (Gooi) 23-io-'24. Uw dw. Dr. H H. VAN EYK. «k- sa De vijver bij de hut van Mie. Naar men weet is de vijver bij dc hut vau Mie de laatste maanden een punt van bespreking geworden. Do gemeente heeft de gelegenheid' geopend, dat onze jeugd daar baden kan, zij het dan zeer primitief. Het is echter zeer jammer, dat het ge volg van dat baden is geweest (waa'rvan veel gebruik is gemaakt), dat de kinderen dc fietspaden om dezen vijver langzamer hand hebben verwoest. De jeugd had de aardigheid om steenen uit het fietspad te brokkelen en deze als materiaal te beschouwen voor dammen, kasteelen en verbindingen tusschen den wal en het eilandje dat daar midden in ligt. Verschillende malen hebben wij ge wezen op den slechten en zelfs gevaarlij ken toestand van bedoeld pad, dat vlak langs het water loopt en op verschillende punten zoozeer verzakt was, dat men er daar noodwendig af moest. Het is voorge komen dat een Blaricumsche dame zelfs eens in het donker daar te vallen kwam, van 'de helling afrolde en met een nat pak thuis kwam. Toen is het pad verbeterd en verhard. Dit is gebeurd in September toen het te koud' werd voor baden en zwemmen en de jeugd niet zoo talrijk meer kwam opdagen. Echter, men is al weer bezig geweest de paden te vernielen. Wij vernemen thans dat in dc vergadering der Erfgooicrs zal besproken worden het voorstel der ge meente om vergunning te verkrijgen de paden aan de andere zijde van de passage te leggen. Het is dan uitgesloten dat dc jeugd strooptochten gaat ondernemen. Tevens zijn de kanten der vijver aan het verzakken. De wallen van zand worden uitgegraven, ondermijnd, dienen voor spel letjes en verglijden langzamerhand in den bodem der vijver. Dit punt wordt thans ook onder de oogen gezien. Men is voornemens om de wallen van steen te maken. Dit lijkt ons niet al te geschikt, omdat liet baden dan absoluut uitgesloten is. Zou het niet mogelijk zijn aarde aan te bren gen en gras te laten groeien. Eerstens zal dit aardiger lijken1 dan ruwe steenen, tweedens is het voor de kinderen een beet je confortabeler. We kunnen niet vergen, dat onze kleintjes met de blooU pootjefc over de keien tippelen en krabbelen. In elk geval, men zoekt naar een goede op lossing daar en dat is niet overbodig en ongewenscht. De watertoestand is daar ook treurig, maar daar schijnt nu eenmaal niets aan to doen te zijn. Gevonden. Een zwart leeren portemonnaie met 85 cent en twee penning, een snoeimes, een witte kip met bruine borst, een kin- derschoentje, een rijwielstuur met belas tingplaatje, een schilderij voorstellende een dame. Een bruinlcderen damospautoffel (nieuw no. 39), een jong hondje, een buigtang. Protestanten Bond. Uit de jaarvergadering van den Ne- derlandschen Protestantenbond, afdeeling Laren en Blaricum, die dezer dagen plaats had, ontleenen wij het volgende: Het bezoek van de godsdienstoefeningen was dit jaar aanmerkelijk toegenomen. Deze zullen, te beginnen met 2 November a.s., voorloopig worden gehouden in het meer geriefelijk zaaltje van het Stations hotel (met afzonderlijken ingang). In uit zicht werd gesteld het aantal beurten uit te breiden. De heer P. A. Timmers werd gekozen tot bestuurslid, terwijl het bestuur tevens nog met een persoon werd aangevuld, n.l. de heer J. Fokkens. De nieuw© zangbundel is al verschei dene muien gebruikt, terwijl een dame, lid der afdeeling, op zich nam voor de orgel bespeling te zorgen, van welk voornemen met warmen dank werd kennis genomen. Voor T. bouwfonds zal worden gecollec teerd. Ten behoeve van de algemeene ar men te Laren werd f 50 beschikbaar ge steld. Als eerste spreker voor een avond bijeenkomst in November a.s. zal optre den Ds. Klaver uit Hoorn met een reli gieus-litterair onderwerp. Ecnige dames stelden zich beschikbaar voor propagandawerk. Kleine herrie's eu groote gevolgen. Gisteravond was het een groot, ka baal in de woning van den heer M. alhier. Het was er. zoo'n heidenschc herrie, dat de buren er over klaagden en naar de po litie wilden gaan. Hét gevolg van deze herrie was echter, dat dó vrouw van den heer M. vanmorgen geéchauffeerd het bu reau kwam binnenstormen met de mede- deeling dat haar huurder, de heer D„ zijn kamers di© hij gehuurd' had, afgebroken had. „Afgebroken?" „Ja meneer de inspeo teur! tot den grond toe afgebrokenSa pristi! dat was óók wat! Direct werd er een agent op. afgezonden. Deze nam eens kalm de dingen op, liet den huurder uit praten en vernam dat deze steed6 over hoop lag met zijn hospita. Gisteravond was de heer M. ecnigszins luidruchtig thuis gekomen cm er was zoo'n kabaal ontstaan, dat de heer D. maar van plan was z'n woning t© vrijwaren voor tumult en een dikkeren wand te maken. Hij had zelf destijds deze kamer op den zolder gebouwd en getimmerd met toestemming van do eigenaars. Thans brak hij met eigen hand af wat hij eens uit eigen por temonnaie had opgebouwd. Wie zou hem wat doen? ,,'t Is me te veel kabaal" zei hij, „ik wil een dikkere afscheiding heb ben voor het lawaai." Daar in het contract alleen staat dat de huurder de boel moet overdoen bij z'n vertrek in den toestand, waarin het was, Bij vooruitbetaling per vakje 60 cent; dienstaanbiedingen 40 cent, beide per vakje van 6 regels, iedere regel meer 10 cent. Belletjes worden aangenomen Te Blaricum Bureau Melk- straat, Huize Ellen en Blari cumsche Boek- en Kunsthandel Telefoon 376. Te Eemnes door H. Hagen en J. v. Hengel. Te Laren aan het Burcan Stationsweg 441 d, Telef. 81. verblijf aangeboden bij alleen wonende dame te Laren. Br. fr. letter Z. bureau Laarder Courant De Bel, Laren. gevraagd voor de morgenuren. Adres Mevr. v. d. TAK, Houtweg 485c, Laren. GEVRAAGD voor dc ochtenduren, 8 tot 12, om lichte werkzaamheden te verrichten. Villa de Borne, Leemzoolscheweg 656. Laren. te Laren vraag D. en H. Leden boven dc 16 jaar. Inl. bijCOR DOKTER, Zevenend 138 B, Laren. te Laren voor man, vrouw en 3 kinderen (2 meisjes en 1 jongen; Br. met prijsopgave per maand letter A. bur. Laarder Courant De Bel, Laren. zou do heer D. zeker gerechtigd zijn, om de kamer af tc breken. Dit doet hij en de politie ziet geen overtreding in dit feit. Nu bouwt hij weder op de fundamenten 'n nieuwe kamer op; de waiiden van gewa pend beton, want „er zal rust zijn" zegt de heer D. en geef hem eens ongelijk. Ech ter, het is de kwestie maar of hij wel 'n nieuwe kamer mag optrekken. Maar dat zijn zaken voor den rechter. Leerdam te Laren. De firma Rogmans en Vos, alhier, hoeft hedenmorgen een interessante ex positie geopend in glas en kristal. Wij komen op dez© tentoonstelling nader te rug, maar vermelden reeds dat er glas werk is uaar ontwerp van Dr. Bazel, De Lorm, Copier en Lanooy. Inbraak. In het gebouwtje naast dc villa van Mej. Fcrwerda, staande bij de Kennel Tromp, nabij het reservoir van dc water leiding, alhier, is gistermiddag omstreeks 3 uur ingebroken. In dit gebouwtje, waar- iu meubelen geborgen waren, is een draai raam pjc ingedrukt. De dieven hebben di verse luiurartikelen ontvreemd. Mej. F. was eenigen tijd van huis. In dien tijd heeft een onverlaat even zijn slag geslagen. Mej. F. heeft den laatsten tijd zelf in dit hufsje gewoond omdat, de villa ver bouwd werd. Juist een dag vóór de in braak had genoemde dame weer intrek in haar villa genomen. De politie kreeg eerst 's avonds 8 uur mededeeling. Mej. F. ontdekte om half vijf de inbraak. Het is zeker jammer dat de aangifte zoo laat ge schiedde, want het spoor van den dief was in dien tijd! reeds zoo uitgewischt, dat onze speurhonden geen werk konden ver richten. In de duisternis moest de agent de boel opnemen. Bovendien regende het sterk, zoodat ook nabij het raampje geen voetsporen meer waren op te nemen. Ver schillende getuigen zijn verhoord, doch zonder resultaat. Alleen is een dame ge signaleerd in do buurt vau het huis. Er is ontvreemd een koffertje met reis- benoOdigdheden, wat alpaca-zilver. Men kan opmerken dat het bijna een onmogelijkheid is dat iemand op klaar lichten dag naast een woonhuis inbreekt, maar dit is toch niet zoo onbegrijpelijk. Hoe vaak gebeurt het niet, dat een ven ter, een obscuur zwerver, die zoo vaak zonder vergunning hier probeert te vcr- koopen en zoodoende het politiebureau ontloopt, langs onze huizen schooit, of 'n mopje muziek blaast. Het ligt voor de hand dat zoo iemand, bemerkende dat. geen mensch in huis is, zijn oogen eens laat dwalen langs dingen die hij wel ge bruiken kan. Intusschen, de politie doet nog ijverig onderzoek. Dit is weer eens een wuarschuwing voor onze plaatsgenoo- ten, dio eenzaam wonen, 0111 het. huis niet onbeheerd achter te laten. Een venijnige waakhond, die aan de ketting liggende steeds flink kabaal maakt, kan al veel on aangenaams voorkomen. Merkwaardige vondst. Wij kunnen ons voorstellen dat men een portemonnaie verliest, oen ring, een zakdoek, maar een groot schilderij? Van nacht vond men nabij het Bluk een niet geteekend inuar fraai geschilderd dames- ]X)rtret. „Het is niet zoo vreemd" zeide ons de politie, „want zie die annalen maar een door, daar staan nog wel andere din gen in." Inderdaad verliest men vreemde zaken als b.v. een koe, een paard en wa gen, een kind, een tafel, een stoel, een broek, een paar kousen, een linkerschoen. Al deze dingen zijn hier wel eens verlo ren, dan is een schilderij nog maar een kleinigheid. Intusschen, het portret dezer jonge dame, het is positief een Larensche, want ze heeft een bekend gezicht, staat thans op het bureau. Ze glimlacht aller liefst en allerbeminnelijkst tegen binnen komende veuters en woonwagenbewoners, tegen de Duitschc dienstmeisjes, die 'n pas komen halen etc. Wie is de maker of maak ster? hij of zij melde zich spoedig. De da me wacht. Rechtszaken Kantongerecht Hilversum. Apenliefde. Jonkman G. W. tc Huizen had op de Lindelaan aldaar mej. G. B., dienstbode, aangesproken, die met haar vriending R. Sch wandelde. Het galante voorstel luid de: of ze met hem mee wou gaan. Of dit voorstel op erg bedeesden toon geuit was omdat beklaagde nog wel wat jong mag heetenin allen gevalle beweerde het meisje dat ze 't niet gehoord had. Dus ook geen jawoord ontvangend, stak onze ridder op 't onverwachts zijn been uit zoo dat de schoone struikelde en in de modder terecht kwam, die wel zacht was, maar 'n leelijken afdruk op haar schort achter liet. ITij beweerde, door zijn makkers ge roepen, zich wat wild omgedraaid te heb ben, waardoor bij ongeluk dit beentje over was ontstaan. Getuige II. Sch wist echter wel beter en zoo zou onze held een eersten stap op 't glibberige liefdespad met f 1'5 ol' 15 dl hechtenis moeten bckoopen, had niet de rechter daar het nog al goed was afgeloopen en beklaagde werkloos is, het gevalletje tot f 85 d. teruggebracht, waarmede beklaagde genoegen neemt. Of hij van de gelegenheid gebruik heeft ge maakt, het weer goed te maken door de dames thuis te brengen, waarvan er een wegens 't lange staan op de tribune flauw was gevallen, kunnen wij verder niet mee deden. Dierenbescherming. J. v. d. B. was te Bussum bekeurd met een voorgespannen paard vol open wonden, veroorzaakt door wrijving door 't tuig. Na een rustkuur had het beest opge knapt zijn werkkring hervat. Eisch f 15 15 d. BURGERLIJKE STAND EEMNES. GEBOREN: Antonio Petrus cn Petrus Antonlc, zoons van Rutger Koppen en Ja- cobn Cornelia Voskuilen. HUIZEN. ONDERTROUWD: Gerrit van der Hulst en Klaasje Woucla. GETROUWD. Jan Molenaar, 21 j. en Geertje Schram, 20 j. GEBOREN: Harmen, z. v. Klaas Baas en Truitje Kas; Willemina, d v. Dirk Heinon en Aagje Lodder; Lijsje, d. v. Klaas Klein en Jannetje Bos. NAARDEN. OVERLEDEN: Johannes Wilhelmus Ber- nardus van Hulst, oud 52 jaren, echtgenoot van G. D. J. Kuijpers; Antje vau Meurs, oud 5 jaren, d. van W. van Meurs en van A. de Gooijer. ONDERTROUWD: G. J. A. Litjens c-n M. C. Vrakking. Bussum. GEBOREN: Marie Louise, d. v Th. F. Boerlage en A. J. Clausing: Harry, z. v. G W. Boomsnia en G. de Vries; Anna llé- lene, d. v. M. A. J. Schuurmans en M. G. W. v. d. Heisteeg; Margarotha, d. v. P. .1 la Lau en B. I. W. Bosch; Nicolaas, z. v. B. Nijhof en M. M. van Voorst; Dirkje, d. v. B. Nijhof en M. M. van Voórst; Alfred, z. v. M. S. Israels en B. Drukker; Froderik, z. v. F. Loos en J. M. Baars; Catharina Adriana, d. v. C. M. J. van Uden en C, M Paay man. GEHUWD: Th. J. Brands met M. Luyt; G. J. A. van dón Berg met G. G. W. v/« 1 Heisteeg; P. H. Eypo met J. C. G. Leeu wenkamp; .T. van Rooyen met M. de Boer; A. J. F. van den Burg niet J. Kok. ONDERTROUWD: F. G. de Vaal met M. Lazoe; W. Kamerling met J. E. Evers. OVERLEDEN: Aautje van Meurs, 5 j. (Naarden); Johannes Stefanus Simeon Bal let, 72 j., echtg. v. .T. A. M. Frankemölle, door T. LANGENHORST. Interessante geschiedenis, welke in Laren en Blaricum afgespeeld wordt en waar bekende personen in voor komen. Prijs f0.65, franco per post f 0.75. SIMON DE BOKKESTAL, Laren. zijn verkrijgbaar bij t.o. Garage v. Amersfoort, Tel. 294 en TELEF 228 1 zonder electriciteit, gas, kolen, hout of petroleum doch MET GLOED Woensdagmiddag 29 October bij van 2.304.30 uur op ons Hannovera-Qrudefornuis en verder iederen Woensdagmiddag. LAREN N.H, Makelaar L. SCHULMAN, zal publiek verkoopen op Donder dag 30 October 1924, 10 uur precies, In Gebouw „CONCORDIA" te Laren N.H. (Bioscoopzaal Hotel Hamdorff) afkomstig van de familie BRODHAAG, Villa „De Goudsbloem", Dr. HAMELBERG te Laren e.a. Waarbij verschillende fraaie Ameublementen voor salon cn huiskamer, eenigc antieke Kasten, Schrijfbureaux, Ledikanten, Bedden, Gordijnen, Zeilen, Kachels, Tapijten waarbij fraaie Axminster Tapijten, Glas, Porcelein, Aardewerk, Keuken Inventaris enz. enz. inilrriarfpn Dinsdag van n.m. 1—8 uur 's avonds Ay AUüy uil Woensdag van 10 tot 5 uur.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 3