.ONDER-DAK" I P. C. li - Laren St. Nicolaas- Cadeaux. Verdediging: heeren P. Tjepkema, F. Tjepkema; dames Lien Diemei, Nel Micr- kens (invalster). De eerste aanval is voor de Gooiers, doch de bal loopt over de eindlijn. Vlug combinecrend brengt Luto hel leder in haar aanvalsvak, doch de verdediging der thuisclub is op haar qui vive. Na ecnigen tijd op en neer gaan van het. spel, komt er meer teekening in. Al spoedig blijkt, dat het aanvalsvak der Gcoicrs zijn ver dedigers kan ontkomen liet middenvak- der thuisclub levert een beter veldspel dan dat der gasten. De aanvallers van Luto hebben tegen de Kotsjes weinig in te brengen. Niettemin is het veldspel van Bet Luto middenvak zeer goed Gaandeweg wordt het vak-Kokje meer en meer aan den arbeid gezet. Zeer ver dienstelijk weet Kokje, uitstekend gehol pen door zijn 3 helpers, zich al en toe vrij te werken. Schot op schot wordt door de Gooiers gelost, doch steeds zonder resul taat. De fout wordt gemaakt, dat als er geschoten wordt, niemand der zwart-groe- nen inloopt, zoodat. na menig schot de bal naar het midden gaat. Zwaan probeert bet met verre schoten, doch ziet het vrrch- teloozc hiervan spoedig in. Komt,*de bal uit de Lu tor verdediging terug, dam komt hij niet. verder dan tot liet mTddenvak, waar Seljee c.s. een zóó subliem spel laten zien, dat er geen door komen aan is. De talrijke schoten der Gooiers leveren allen geen succes. Een schot van Kokje in geheel vrijen stand, rolt civer den maUjd en uit. Dan komt de Luto-aanval eenige momen ten aan het werk, doch geen schijn van kans wordt de aanvallers gegeven. Als tij gers hangen de zwart-grocne verdedigers aan hun tegenpartij. Horman Kots glijdt uit. Zijn partner heeft daardoor vrije kans tot doelen op flinken afstand, met een reu zensprong werpt Herman zich in de lucht en slaat het schietende leder terug. Weer gaat de bal naar het Gooische aanvalsvak, waar na talrijke pogingen t-cit schieten der vier spelers, Kokje eindelijk de score voor zijn club opent. 15 Minuten is er dan ge speeld, 1U. Na het inspelen ontwikkelt zich eenzelf de spel, waarin de Gooiers over alle liniën hunne superioriteit toonon. Sporadise 7/ijn de Amsterdammers in den aanval, waar ze geen kansen geboden krijgen tof doelpunten. Dan volgt er ecnigen tijd van verslap ping in het. steeds werkende Goeie rs aan val- en Luto verdedigings-vak. De Gooiers zorgen, dat er weer in tempo wordt verder gewerkt. Onvermoeid zwe ven de zwart-greene aanvallers om de vij andelijke paal. Een prachtige ren van Kokje gaat door foutief plaatsen van do zen speler verloren. De Amsterdammers werken als paarden teij 'verkrijging van den) gelijkmakelr. Meerdere keeren wordt hun aanvalsvak aan den arbeid gezet.. De Kotsjes verdedig gen échter uitstekend. Jammer verknoeien heide gebroeders meerdere ballen, vcoral Wim, door ze op groote afstanden uit te werpen. Herhaaldelijk wijst aanvoerder Seljee op deze fouten en roept hun toe kort samenspel te geven, waarnaar ze na cenigen tijd eerst gaan luisteren. Het is te zien. dat de gasten iets ver slappen, waarvan de thuisclub gebruik maakt, om het spel geheel in handen te nemen. Talrijk zijn de kansen, welke het slecht schietende aanvalsvak der Gooiers worden geboden. Een schcrt van Martha Roelof Heyrmans rolt over den rand der mand er buiten. Een prachtige ren van Kokje geeft schot over de mand tot be sluit. Een schot in geheel vrijen stand wordt door Kokje gemist. Zoo gaat. het doeir, tot. eindelijk, nadat reeds 38 minuten gespeeld is, Kokje wederom succes heeft. Do wisseling brengt de Kotsjes in den aanval. Ook in deze opstelling zijn de cwart-groemen superieur. De aanvallers willen hun kort, vlug en sluitend spe geven, doch krijgen daarvoor weinig kans. Hunne verdedigers zijn waakzaam. Niette min werken zo zich, ieder voor zich, meer dere kansen vrij. Slechts 2 minuten is het spel weer aan den gang als Helman vlak voor paal zijn zich vrij werkenden broer het leder toespeelt, welke laatste kans ziet het 3e doelpunt te maken. Neg slechts 1 Yi minuut zijn allen wcor in actie of mej. Van Dam fabriceert het 4e doelpunt. Rust komt met ongewijzigden stand. 40 voor de Gooiers. Na de rust is de cerate aanval weer voor de Gooiers. Het aanvallende vak Seljee krijgt werk in overvloed, vooral doordat de Luto-verdediging slechts naar het midden vak plaatst, waar vooral Wim Kots uit blinkt door zijn goed opstellen. Geruimen tijd blijft de bal in het CTooische aanvals vak. Aanvankelijk komen de aanvallers der thuisclub niet. vrij, doch nadat zij het tempo verheogen, gaat het beter. 14 Minu ten is gespeeld, als Seljee kans ziet het 5e doelpunt te maken. Hierna komt Luto, eenigen tijd in den aanval. Alles wordt er door de gasten op gezet om den achterstand te verkleinen. Tn kort, doch ietwat rommelig spel, zwe ven zij om de paal. De verdedigers, 'het eerst wat kalmpjes opvattend, zien dat ze moeten aanpakken, *t geen ze dan ook doen. VTnnig hangen de zwart-groenen aan hun tegenpartij. Vooral de Gooische <lames Veldhuizen en Roelof Heyrmans werken verdienstelijk. Weer komt de hal hij Seljee c.s. Een schot van Seljee vliegt uit de mand. Even daarna mist dezelfde een vrije kans Daarna gaat het leder weer naar de Lu- to-aanvallers. waar liet eenigen tijd blijft. Een der spelers der gasten zal doelen, als mej. Veldhuizen den bal uit handen slaat. Een straf worp brengt voor de gas ten geen succes. Eenigen tijd blijft Luto nog aanvallend, doch kansen tot deden worden haar niet gegeven. Door een onvergeeflijke fout van een der uto hoeren krijgt Nic. Bakker 3 maal achter elkaar gelegenheid tot doelen uit volkomen vrijen stand, waarbij het laatste schot door de mand gaat. 41 Minuten na de rust is dan gespeeld. Nauwelijks is in beginopstelling weder aangevangen of Krikje maakt 70. Onmid dellijk daarop komt de bal weer in het aanvalsvak der thuisclub. Een der Luto- verdedigers zal het leder weer naar het midden zenden, als Zwaan het in handen van Kokje terugslaat, die geheel vrij staande 80 maakt. Een paar minuten is nog slechts te spe len. Het vak Kots zet er alles op nogmaals de score te verhoogen, doch de verdedigers geven niet thuis. Vlak voor het einde maakt Herman Kots met een mooi schot 90. Bijna onmiddel lijk wordt het einde gefloten. Tot het laatst gaf de Amsterdamsche club goed partij. Echter hadden ze stellig 23 doelpunten verdiend. Het spel der Gooiers was alzijdig beter af. Het plaatsen, net opstellen, hot veldspel was bij de Gooiers beter, meer volmaakt. De Gooiers hebben door deze zege zich annmorklijk vaster op de hoogste plaats in hare afdeeling gevestigd. Do scheidsrechter leidde uitstekend. Een groote schare toeschouwers volgde dezen gewichtigen wedstrijd. De Gooiers 2Excelsior 3 2I. Als het aanvangsuur Zaterdagmiddag half drie is aangebroken, is er geen scheidsrechter aanwezig. Bij onderling goedvinden hanteert Seljee do fluit. De reserves der Gooiers stellen zich op als volgt: Aanval Hoeren: Frans Darlang, G. Smit; Dames: 11. Wenkoop en Jetty Bollée. Midden lieer en: H. Soer, Freddy Schuur man; Dames: Martha Harf, Rick Delven- diep. Verdediging Heeren: Udo Darlang, Gijs v. d. Ven"; Dames: Gouda en Ity van Tin teren. Direct nadat liet spel een aanvang heeft genomen, is Excelsior het eerst in den aanval. Daarna vermeesteren de groen zwarten het leder en zetten hunnen aan val aan het werk. Eenigen tijd gaat het spel wisselend op en neer. Vele kansen gaan wegens slecht plaatsen voor de thuisclub verloren. Gaandeweg komt er meer teekening in het spel. Do gasten vertoonen een spel. superieur aan dat der thuisclub. Het aan valsvak der eensten heeft aanhoudend den bal in zijn midden. Telkens en telkens zweven de blauw-gele aanvallers om de paal. Zéér gevaarlijke momenten worden geschapen door liet onvoldoende dekken van Gcaida van Tinteren. Met het middenvak, hetwelk in vorige wedstrijden zeer goed voor den dag kwam, is het aanvankelijk droevig gesteld. Soer en Schuurman, vooral de laatste, maken van do zaak een pretje. Vooral dank zij het taaio verdedigen van Udo Darlang en Gijs v. d. Ven blijft dc stand tot 5 minuten voor de rust blank. Mevrouw de Wit opent de score voor de gasten met 01. Na de hervatting is Excelsior wedeicnn nanvalend1 Aanhoudend is de bal in haa. aanvalsvak. Door geforceerd schieten, vooral door Groenhuizen, wordt, getracht de score op te voeren, doch Udo Darling bewaakt dezen speler zeer goed. Een kort. poesje gaat het spel wisselend op en neer, doch dan nomen de gasten hot spel weer in handen. Scherpe aanval len worden door hen ondernomen. Schot op schot wordt door Groenhuizen c.s. ge lost. Als 10 minuten na de rust gespeeld is. verhoogt deze speler den stand tc.t 02 Bij de Gooiers komt vak-Udo nu in den aanval, Frans Darlang c.s midden en valc- Soer-Schuurman verdediging. De snelle Udo is in den aanval op geen stukken na zoo goed als in de verdediging. Zijn meesterlijke rennen blijven weg. Ilij wacht af, of er wat komt. Deze opstelling be- teekent dus oen verslapping voor do thuisclub. Als men nog daarbij rekent, dat dc bal slechts weinig keeren dcor het midden heen komt en Excelsior haren aan val aanhoudend tot aanpakken aanspoort, dan is het nog te verwonderen, dat. doel punten aan blauw-gele zijde zoolang uit blijven 21 Minuten is gespeeld als Excel sior 03 fabriceert. Kort daarop maakt Gijs v. d. Ven vrij onverwacht 13. Bij de wisseling komt vak Soer-Schuur- man in den aanval, Udo es. in» het midden er. Frans Darlang verdedigen. Deze opstelling geeft heter partij. Wis selend guat bet spel nu crp en neer met beide aanvalsvakken in actie. Riek Del- vendiep verkleint den achterstand tot 23, doch Snel maakt even later 24. In begin-opstelling spelende tot het ein de. blijft dc stand ongewijzigd 24 en kun nen de Gooiers-rcserves tevreden met dit resultaTlt zijn. Voetbal. Rectificatie. In dc vorige editie vermeldden wij abu sievelijk de uitslag E M.M. 3L.V.V. 2 als 30; dit moet dusdanig veranderd, aar L.V.V 2 met dezelfde cijfers heeft gewon nen. V.-v. Bliiriciim officieel. De elftal-commissie bestaat uit dc hoeren: J. Petersen, J. Klaassen, A. Tak, J. Roegiest en G. Muurling. Laren 2Tabor 2 33. In een vrij omfortuinlijk'en wedstrijd, vooral in de tweede helft, hebben de reser ves van Laren een zekere overwinning zich laten ontgaan. Met een voorsprong van 30 vlak na de rust, is het einde ge komen met 33 gelijk. Tnbor werd hier bij nog geholpen door den spil der gust- heeren, die met een onhoudbaar schot.... in eigen doel schoot. Als scheidsrechter C, J. Knollenburg dc ploegen binnen de lijnen fluit, stelt Laren zich op als volgt: A. van Vliet K. Majoor, J. Godijn .T. Bus, Schaapherder. J. Bakker C. Bijl, v. Reenen, J. v. d. Puyl, M v/d Puyl, Th. v. d. Water Al dadelijk ontwikkelt zich een vlug partijtje voetbal, waarbij respectievelijk beide voorhoeden op verkenning uitgaan Eenigen tijd gaat vervolgens het spel wis selend op en neer. Na verlo ip van eenigen tijd komt or meer teekening in de spel- verhoudnig en krijgt Laren steeds meer de overhand. Aanval op aanval wordt door haar ondernomen, doch buitenspel of do backs der gasten voorkomen verdere resul taten. Niettemin kan het niet uitblijven, dat de thuisclub haar overwicht in doel punten omzet. Voor de rust heeft ze dan ook tweemaal succes van de voet van ha ren middenvoor. Na de wisseling is het aanvankelijk de zelfde spelverhoudmg, waaruit Th. v. d. Water ten derde male den keeper der gas ten hot nakijken geeft De gasthecren ach ten dezen stand reeds voldoende en voelen zich hepaald zeker van een overwinning. Nonchalant en laks wordt er verder ge speeld. Slot en verband zijn er bij de gast- hecren uit. Dankbaar tracht de voorhoede der gasten hiervan to profitoeren. Een vlug Cc intiinoorend opbrengen brengt haar her haaldelijk voor of door de achterhoede. Ten slotte scoort de linksbinnen van de gasten 31. In een volgend opbrengen van Tabor staat de voorhoede dezer vlak voor het La- rcnsehc doel. Schaapnerder zul uit een scrim age den bal naar het midden zenden, dcich jaagt met een onhoudbaar schot den bal in eigen net. 32. Weer komen de Taborancn opzetten, weer zweven ze aanhoudend op de helft der thuisclub met het resultaat, dat de midvoor der eersten den gelijkmaker in het net deponeert, 33. Blijkbaar vindt de thuisclub dit toch wel een beetje te erg, althans ze begint tenminste weer wat beter aan te pakken. Menige aanval wordt door haar onderno men, doch steeds zonder resultaat. Met ongewijzigden stand 33 komt het einde en heeft Laren 2 een zekere overwinning min rif meer opzettelijk verloren. Een paar zeer zwakke plekken in hot elftal zullen naar aanleiding dezer ont moeting wel versterkt worden door aan brenging van betere krachten. Victoria 2Laren 3 11. Zondagmorgen vond de ontmoeting Vic toria 2Laren 3 plaats. Als scheidsrechter M. Parsser beide ploegen binnen de lijnen fluit, stelt Laren zich op als volgt: L. Bouwman G. Wortel, H. Majoor A. de Leeuw, J. A. Smit, L. A. Baylé C. Grob, G. van Strijland, Louis Baylé, J. van Reenen, v. Wingerden Als het leder aan het rollen is gebracht, ontwikkelt or zich de cerate momenten een doelloos heen en weer getrap, waarbij se rieuze en goed opgezette aanvallen uit blijven. Do aanvallen van Victoria stuiten op Wortel of Majoor. Laren verkent even eens eenige keeren het vijandelijke ter rein. Zoo gaat het spel wisselend op en neer en is de krachtsverhouding van beide ploegen vrijwel gelijk. Voor do rust weet iedere ploeg het net des tegenstan ders te vinden, Victoria was het eerst de gelukkige, daarna Laren, waar van Win gerden Het doelpunt: voor zijn rekening nam. Nu de wisseling gaat het spel in dezelfde verhouding verder. Echter wordt er nog al vrij forsch gespeeld, waartegen de scheidsrechter niet afdoende oiptrad. Met ongewijzigden stand' komt het einde, wat de verhouding van het spel weergeeft. BlaricumB.S.C. 2 (Bussuin) 22. Vriendschappelijk. Blaricum besteedde haren vrijen compe- titiodag doc.r een oefenwedstrijd te spelen tegen de B.F.C.-reserves. Als scheidsrechter fungeerde de heer »S. Aluin te Hilversum. Nadat deze beide ploegen binnen de lijnen heeft gefloten, stelt de thuisclub zich op als volgt: Vos J. Aluin, T. Heerschop E. Bos, Verateegen, Fokker I), Dekker, ReiiiThk, B. de Jong, IT. Mot- horst. Visser. B F.C. wint den toss en neemt liet voor deel van de zon. Nadat aanvankelijk een doelloos heen en weer getrap is vertoond, komt er meer teekening in het spel en ge raken beide ploegen beter er in. Kalm en fraai wordt er gespeeld, waarbij Blaricum liet beste spel geeft. Goed combinecrend brengt hare voorhoede het leder naar vo ren, doch voorloopig bezweert de achter hoede der gasten ecnig onheil Dan is het de B.F.C.-middcnlimo, die goed opblengen de hare voorhoede aan den arbeid zet. doch evenmin met cenig resultaat. In een uitval van de thuisclub krijgt de Jong den bal aangegeven. Onmiddellijk lost hij een venijnig schot op doel op groo- ten afstand en met succes. Ongeveer 20 minuten is gespeeld. Stand 10. B.F.C. vindt, deze verhouding blijkbaar geflatteerd. Alle zeilen worden bijgezet om den achterstand in to buien, waarl ij ze na omstreeks 10 minuten succes hoeft. Met gelijken stand vangt de rust aan, 11. Met de hervatting Heeft. Blaricum haar opstelling weer eens gewijzigd. Boi en Verateegcn gaan voor in de reehterwing spelen, Dekker en Reinink nemen de rechtshalf en spilplaats. Weer wordt het spel aangepakt evenals in de eerste speelhol ft, doch nu wegen beide ploegen meer tegen elkaar op. N- 10 minuten spelens jaagt Vers teeg en uit oen scrimage voor doel, den bal in net. 1"* ]Y$l Langen tijd wordt liet spel wisselend op beide helften gespeeld. doch vooreerst weet geen der partijen het net te v'r Na 30 minuten» spelens hebben de gasten geluk en wederom wordt het gelijk. Stand 22 Als de bal weer aan het rollen is, pakt Blaricum onstuimig aan. Ze is dan ook spoed'g in de meerderheid. Schot op schot wordt gelost op het Bussumsche heilig dom. doch evenveel pech vergezelt de schutters. Versteogen lost een keihard schort tegen dc bovenlat. De bal gaat weer naar het midden. Bos en Methorst schie ten een paar keer vlak voor het doel over. Met gelijken stand, 22, komt het einde aan deze zéér vriendschapjielijk gespeelde ontmoeting. Blaricum gaf beter spel te zien, dan we in de competitie van haar ge wend zijn. D"e scheidsrechter leidde correct. Golf. I Zondag hebben op de banen van dc Hil- vcrsumschc Golfclub de B-teams van de club en de ITaagsche Golfclub een retu.n-match gespeeld, die de Hilversummers met 6 tegen 3 punten hebben gewonnen. 's Ochtends werden de foursomes gespeeld, die allen door Hilversum werden gewonnen, n.I. Proctor en Chamberlain slaan Putman Cramer cn ten Bosch met 6 en 5: Immink en Ci'cmers slaan Mancck en Heyster met 4 en 3 Dudok van Heel cn van der Graaf slaan Smalt en La Chapello met 6 cn 5. In den namiddag wonnen Hilversum en Den Haag ieder drie van dc zes singles, n.l. Proctor slaat ten Bosch 3 en 2. Immink slaat Maneck 3 'en 2, Dudok van Heel slaat Smalt 2 up, terwijl Den Haag de volgende partijen won. n.l, Putman Cramer slaat Chamberlain 4 en 3. Heyster slaat Cieiners 4 en 3. La Cha- pelle slaat v. d Graaf 3 en 2. De wedstrijden werden door prachtig weer begunstigd en de greens waren over het algemeen in goede con ditie. maar zeer snel. Kegelen. Het kegelconcours, uitgeschreven door den Gooi- en Ecmlandschen Kegelbond om den zilveren Wichman-beker. is Zondag beëindigd. De beker kwam ditmaal in het bezit van het iste vijftal van Recht Vooruit te Hilversum. Licht op! De heer P. J. B., uit Hilversum, is alhier bekeurd wegens het fietsrijden zonder licht Larensche Biljartclub. Gisteravond had in het Stationshotel ten tweeden male een bijeenkomst plaats van bil jartspelers. De definitieve constitutie der ver- eeniging zal binnenkort geschieden. Verkeerde bezorgdheid. De politie alhier werd dezer dagen opge beld door iemand, die mededeelde, dat tegen over zijn huis een land was. Op zichzelf is het opbellen van de politie, nóch het feit dat tegenover iemands huis een land is, 'een bij zondere vermelding waard, doch op dc vraag, wat er dan met dat land was, gaf de betrok kene ten antwoord„er loopen 's nachts nog paarden op". Hierop kon onze politie slechts rcagccren met dc vraag: „Mijnheer, bent u van buiten of uit de stad?" De/A; vraag werd dooi den opbellenden dierenvriend niet begrepen, waar na de politie verder expliceerde: „Mijnheer, wanneer u langer dan vandaag buiten woont, dan weet u wel. dat omstreeks dezen tijd van het jaar de paarden algemeen nog buiten loo pen. D'e staltijd is wel nabij, maar zoover zijn wre nog niet De dierenvriend, die natuurlijk geheel te goeder trouw was. bleek met dit antwoord tevred'en en belde af. Een dure vergissing. Vanuit het Stationshotel werd het poli tiebureau opgebeld in verband met een fiets, die „net gestolen was" Het signalement van de fiets werd opgegeven en onmiddellijk bc-ldc de politie dringend Naarden en Amsterdam op, t'en einde den fietsendief in zijn vermoede- lijken gang naar Mokum te stuiten. Even later werd weer van uit het Stations hotel opgebeld met de verbluffende mededee- ling, dat gebleken was dat het maar „een grap" was geweest. Iemand had de fiets weg gezet. en den betrokken eigenaar schrik aan willen jagen, door voor te geven dat de fiets gestolen was. Tableau. Onze inspecteur, de heer Hoogvorst. kwam nu tot de conclusie, dat deze „grap" d'e ge meente f 4.aan telefoongesprekken zou kos ten. Hij stelde zich met de betrokkenen nader in verbinding, waarna bleek, dat hier geen sprake was van 'een grap, maar van een „ver gissing" Deze taalkundige nuance brengt evenwel geen verschil in het bedrag aan tele- phoonkostcn dat dc gemeente moet betalen. Waarschijnlijk zal dit evenwel in overleg met dengene, di'e zich vergist heeft, tot een mini mum voor de gemeente worden teruggebracht. Ongelukken-statistiek. In hot eerste halfjaar vau 1924 had den hier 172 verkeersongevallen plaats, on der welke 5 ernstig eir 58 licht lichamelijk letsel veroorzaakten, terwijl 72 slechts ma- teriëeLe schade tengevolge hadden. Perso nen-auto's veroorzaakten 39 ongevallen, vracht-auto's 10. motorrijwielen 7, stoom tram 1. rijwielen 30. autobus 5, paarl cn wagen 22, ïu 58 gevallen kregen personen een ongeluk zonder aanrijding, waai onder 31 voetgangers, terwijl 20 vaste v or wer pen worden beschadigd. In 4 gevallen wei-d procesverbaal opge maakt. De ongevallen werden 4 maal ver oorzaakt door niet rechts houden. 2. maal door verkeeid uitwijken. 8 maal door ver keerd oin den hoek rijden. 7 maal door 't nalaten van teekens, 6 maal dcor slip pen, 4 maal door technische gebreken aan 't voertuig, 5 maal dooi- 't op hol slaan van een paard, 9 maal door verkeerd uit wijken of oversteken, 4 maal door spelen op straat, 1 maal door vastklemmen aan voertuigen, 1 maal door springen op i-n be weging zijnde autobus, 96 maal door on bekende oorzaak. In totaal kregen 103 personen een ongeluk: 40 beneden den leeftijd van 16 jaar, 40 tusschen 16 en 30 Jaar en 23 boven 30 jaar. Tusschen 6 en 12 uur voormiddags hadden 33, tusschen 12 en 8 uur 117 en van 8 tot 6 uur 's morgens 22 verkeersongevallen plaats. Huwelijksvoltrekking. Onder groote belangstelling had heden te Blaricum de huwelijksvoltrekking plaats tusschen Mej. Maria Cornelia Boissevain en den heer J. H. de Jong. arts 1* Laren. In de Protest, kerk. die feestelijk met groen en bloe men was versierd door den bloemist M. Zec- gers alhier, had d'e huwelijksinzegening plaats door Ds. de Jong uit Amsterdam, die in het Fransch zijn toespraak hield. Dc kerk was tot aan de laatste plaats toe bezet. Het „Witzand" was eveneens in 'een bloe- menpaleis herschapen. BURGERLIJKE STAND BLARICUM. GEBOREN: Marinus, z. v. L. J. Roke- I)ra nd en J. J. van Beek. HUIZEN. GEBOREN: Jacobus, z. v. Johannes "1 iic^- dorus Schoenmakers en Johanna Gesina Kerk- heide; Gerard, v. Harmen Kruijning en Trijntje Slokk-er, Klaas, z. v. Arie Moll en Nelletje Kerkmeester; Harmen, z. v. Harmen Lustig en Gijsje Veerman. OVERLEDENHendrika. d v. Jan Baas cn Evcrtje Veerman, t jaar; Gijsbcrtjc Rebel, echtgenoote van Lambert Den Oude. 70 jaar; Maria Suzanna Engclberts. echtgenoote van Dirk Dolman, 69 jaar; Hendrikje Visser, echt genoote van Pieter Kos, 74 jaar. NAARDEN. GEBORENClasina Emma Maria, d. van H. W. de Gooijer en M. W. Post; Dic-uwcrtje, d. van A. van Rooijen cn A. Vuijst; Mietje, d. van W. Vuijst en C Houlhuijzen. OVERLEDENCornell's Johannes Beuker, 21 jaren, zoon van L. Beuker tn A. Baltus; Aaltje Gerritsen, 63 j.. echtgenoote van W. J. van Daatsclaar; Kaatje Voerman, 73 j. wed. van A. M. Kools. GETROUWD: G. J. A. Litjens en M. C. Vrakking. Buiisuin. GEBORENMaria Philippina. d. v. C. Hcykamp en L. E. A v StraatenAlberta Cornelia, d. v. C. Heykamp en I.. E. A. van StraatenCatherina Hendrika, d v. J. v. d. Hulst en D. YkemaHcnricus Xicolaas Maria z. v. M. Jansen en P. A. Diebfcn Alida Hen- drina. d. v. E. J. v. Essen cn A. M. v Kuik. Simona Alida Antonia, d. v. J. A. van Moorst en A. Roeten Margaretln Maria, d. v. P. J. Kurver en A. C. Wagener; Cornelis, z. v. C. van Rosmalen en J. Dikken Clemen tina Arnolda, d. v J. H. J. van Dinteren en IT. dc Groot. ONDERTROUWDJ. M van Opstal en E. C. W. van den HoornG. J. Jacobs cn M. A. F. Veldhuis; W. T. Bleucl cn K. de Gooycr; W. J B. Gróter en C. C' M. dc Jong; J. Klaver en C. W. Brouwer; II. Westhof tn E D M. van der LindenA. Vuijst en J. M. van Voorst; B. van Reeri.cn cn S. M. Hilhorst. GETROUWD: W. Kamcrl'.ng cn J. E. Evers; IT. Everts en C. M. B. Visinan. OVERLEDENJoseph Hubert Ignaz Georg Herbermann, 59 jaar, echtg van A. M. B. Adolfs. MARKTBERICHTEN AMERSFOORT, 10 Nov. Aangevoerd 44 wagens. 11.900 K G. Prijs f 6169 per 50 K.G. Handel vlug. OUDEWATER, 10 Nov. Kaas. Aangevoerd 108 partijen 4860 stuks, 24.300 K.G. Gestem pelde ie soort van f 6870, 2e soort f 6568. zwaardere f 7073. Handel vlug. FAILLISSEMENTEN Faillissementen. Failliet verklaard7 Nov., N. G. Bende, slager, Bussum. Ieplaan hc/ek Heerenstraat. Rechter-comm. m.\ J. G. de Vries; Curator mr G. M. Mensing, van Charante. Amster dam. Keizersgracht 416. Failliet verklaard: H. A. van Laar te Hil versum, Hilvertsw'eg 14-16. R.-C- mr. N. de Beneditty. Cur. mr. P. J, Westrik te TLh er- suin, Gijsbrccht van Aemstelstraat 1. In Handelsbelangen is opgenomen de lijst van crediteuren in het faillissement van J. J. Mols, Rijwielhandelaar te Laren. Het passief bedraagt f 7737.57. Advertentiën Be icht hiermede de ort vanest eener ruime collectit Men zie vooral de uit- gebreide étalage.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 3