HET GOOI IN BEELD If m <*&-■ De heer G. D. J. Vrijdag, sedert 1 Januari 1915 werkzaam als inspecteur Aan politie te Hilversum, is deze maand benoemd tot hoofdin specteur in die Gemeente. De heer (i. 11 II oude link thans Chef van het Station Bussum, die W oensdag onder talrijke blijken van belangstelling zijn veertig-jarig jubileum als spoorwegambtenaar heeft gevierd. Mej. A. Lenstra herdacht de vorige week den dag waar op zij voor 25 jaren aan de School voor Lager Onderwijs te Naarden verbonden werd. Foto Gooisch Fotobureau. De lieer M. J. Verouden, beambte bij de afdeeling Bevolking en Belasting te Bussum die op 10 Dec. a s den dag herdenkt dat hij voor 40 jaren in gemeentelijke diensten trad. Hierbij 3 opnamen van de goedgeslaagde Pluimveetentoonstelling. gehouden te Bussum. Links: Wit Angora konijn, dat een ten prijs en verschillende eere-prijzen behaalde en voorts den beker. Inzender A. Graauwmans te R'dam. Daarnaast de Witte Indische loopeend die een le prijs alsmede 2 eere-prijzen behaalde, Inzending van Sluis. Wec-sperkarspel. De derde opname, het waardevolle Siameesche poesje Tarsan, Foto's Gooisch Fotohurcau. Lad in gilleest er der N. S., heeft op 11 December j.l. zijn 25-jarig Ambts jubileum bü de N. X. her dacht. De heer J. Schets, Het Dorp Huizen in Gooiland van den Tafelberg te zien in 1739. „Om de Zilveren Sleutels". Vorige week zijn in Leiden de beekende jaarlijksche korfbal serie- wedstrijden gespeeld. Ben spannend oogenblik uit den wedstrijd Vitesse IIGooier», welke Jaatsten niet 10 wisten te winnen. De heer v. Milligen, de groote kunstenaar, ervaren pacda- goog en buitengewoon bekwaam mu ziekhistoricus. wordt a.s Zondag 75 j. De Tafelberg bij het Dorp Huizen (Naar een oude penteekoning). De heer Carl Tobi uit Amsterdam, die benoemd is tot re gisseur van de Larensche tooneelver- ecniging „Scorpio."

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 4