Gebroeders Pasker zorgen voor een huzarenstukje GEBROEDERS HOOGLAND BEHEERSTEN R0DA- SNERTL00P UITNODIGING Roda 46 organiseert lotto ten bate van haar jeugdleden Tweemaal winst voor Impala na felle strijd KOPIJ BLIJVEN LIGGEN Volgende week: LEUSDEN HEEFT EEN CARNAVALS VERENIGING JAARLIJKSE AVOND VAN MUZIEKSCHOOL OP 24 JAN. KPJ NAAR UTRECHT DROPPING IMPALA (volleybal) VERSLAAT KOPLOPER HAETITIA ANTILOPEN-A WINT EERSTE PRIJS IN ODIK-TOURNOOI Bijeenkomst Plattelands vrouwen Hamersveld Vrachtauto reed door na aanrijding Rectificatie schoolfoto Burgerlijke Stand (Van de redaktie) Door allerlei omstandigheden (zo als de vervroegde verschijningsda' tum en een griepepedemie in ons bedrijf) is het ons helaas onmogelijk gebleken om deze week tot een vol ledige nieuwsgeving voor Leusden te komen. U zult verschillende berichten en verslagen missen, zoals berichten van de KPJ-activiteiten in Achterveld en ingezonden stukken (over de voet balfoto en de nieuwjaarsreceptie). U hebt het allemaal nog te goed. Wij hopen dat u begrip zult hebben voor deze (voor ons) noodsituatie. Volgende week kimt u beslist in onze courant lezen over: De krcativitelt van de KPJ in Achter veld. Manuele expressie KPJ Wedstrijdavond CPJ Jong Gelre Hessenkar Schutjasconcours Politieberichten Jaarvergadering De Haaien Kandidatenlijsten Provinciale Staten Utrecht Meer over de avond van de Stichting Muziekschool Leusden LEUSDEN Leusden is een vereniging rijker. Namelijk een vereniging om te zorgen voor de onontbeerlijke afleiding bekend onder het woord Leut. In het be gin van de maand februari breekt (en dit vooral ten zuiden van de grote rivieren) het carnavalsfeest los. Men vond dat men ook in Leusden ge organiseerd dit feest moest vieren. De he ren v. d. Hoef en Stegemans besloten dan ook over te gaan tot oprichting van de carnavalsvereniging „De Gouden Klomp". Natuurlijk staat het geheel nog In de kinderschoenen, maar op 7 februari a.s. zal er in de grote zaal van het café-res taurant „de Mof" een groots feest worden georganiseerd. Dit feest zal volgens de organisatoren zijn weerga in de omgeving niet kennen. Veel zal er worden gedaan aan de versiering van de zaal. Een be kende band zal zorgen voor de muzikale entourage. En natuurlijk zullen de bezoekers moe ten zorgen voor de leut. Het wordt door de vereniging „De Gouden Klomp" dan ook op prijs gesteld als iedereen verkleed komt. Volgens het bestuur van deze nieu we vereniging mogen er maximaal 250 mensen de Mof betreden. Dit om te voor komen dat men elkaar teveel op de te nen staat. Er zijn reeds 100 kaarten verkocht, zo dat een ieder die belangstelling heeft v/ordt aangeraden zich zo vlug mogelijk in het bezit te stellen van een kaart. Deze toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij flet- senhandel Osnabrugge aan de Arnhemse- weg te Leusden, bij de heer Stegeman en v. d. Hoef Hohorstlaan 21 en 25 te Ho- mersveld. Dit groots opgezette camnvalsfeest zal beginnen om 20 00 uur en de zaal zal open zijn op 19.30 uur. HAMERSVELD De jaarlijkse muziek avond van de Stichting Muziekschool Leusden zal gehouden worden op zaterdag 24 januari a.s. in de grote zaal van hotel restaurant de Mof te Leusbroek. Voor de pauze kan men luisteren naar een concert van het Amersfoorts jeugdorkest onder leiding van Qui van Woerdekom. Na de pauze worden door enkele muziekpaeda- gogen in een instrumentenparade de mo- gelijkheden van de in het orkest gebruik te instrumenten toegelicht. Uitgevoerd wordt o.m. de Jeugdsymp- honie van Mozart, een concertbewerking van Andriessen van het pianoconcert van Gounod en de drie geconcerteerde prelu des van Gershwin. Kinderen beneden zes tien- jaar hebben vrij entree. ACHTERVELD Nu de KPJ afdeling Achterveld door haar goede prestaties op de kreatieve dag van de Kring Amersfoort in Utrecht mag deelnemen aan de provin ciale wedsti ijden in het Jaarbeurscongres gebouw aan de Croeselaan. hoopt het be stuur dat veel KPJ-leden degenen, die aan de wedstrijden deelnemen, zullen vergezel len om hen aan te moedigen. De reis naar Utrecht zal per bus(sen) worden gemaakt Men kan zich zo spoedig mogelijk opge ven bij de heer W. Tolboom, Kleihofweg 15, tel. 03425-314. ACHTERVELD De voetbalvereniging ..Achterveld" organiseert op zaterdag 17 januari a.s. *n dropping. Alle leden en do nateurs, eventueel met echtgenote of ver loofde kunnen hieraan deelnemen. Ook introduced zijn van harte welkom. Voor dè best geklasseerde deelnemers zijn fraaie prijzen beschikbaar. Vertrek vanaf Hotel „De Roskam" om 20.00 uur. voor onze SHOW van de moderne RENAULT TREKKERS EN WERKTUIGEN o.a. HAGENDORN - MENTOR - RASPE - B0GBALLE enz. 28 - 80 PK U bent van harte welkom op onze (verwarmde) show - met verrassing - welke wordt gehouden van 10 januari -16 uur t/m 19 januari 21 uur ('s zondags gesloten) DAAN VAN DER KOO Y N. V. HESSENWEG 983 ACHTERVELD-TEL. 03425-438 RENAULTDEALER HAMERVELD Evenals vele andere verenigingen heeft ook de v.v. RODA '46 te kampen met de moeilijkheid haar fi nanciële hoofd boven water te houden. De groei van deze vereniging stelt het be stuur voor zeer grote problemen. In tegen stelling van wat velen denken houden de financiële inkomsten geen gelijke tred met deze groei. Deze stijgt in verhouding veel sterker. Ook de voor de voetbalvereniging steeds toenemende kosten vragen een zeer voorzichtig financieel beleid. Ondanks dat er veel voor de jeugd van deze vereniging wordt gedaan meent het bestuur dat de vereniging nog meer zou kunnen (moeten) doen. Maarja, U weet het al wel. Om. dat het bestuur weet dat de inwoners van de gemeente Leusden de jeugd In het alge meen en die van de voetbalvereniging in het bizonder een warm hart toedragen, stelt dit bestuur iedereen in staat om op daadwerkelijke wijze te helpen. Hiervoor organiseert men dan ook een prijsvraag t.b.v. de jeugd. Deze prijsvraag kreeg de benaming Roda-lotto en waarvoor toe stemming is verleend door B en W van Leusden, d.d. 2.12-'69 No. 2639. De sekrotaris van het aktiekomite Roda- lotto, de heer J. v. d. Pol, wonende te Ha, mersveld, Zwarteweg 3, hoopt het eind van deze maand van start te kunnen gaan. Hoe gaat deze Roda-lotto te werk? Op de gratis verstrekte deelnemersformulleren, kan men 10 willekeurig bedragen invul len. De kosten per ingevuld bedraagt 10 cent, Men mag een onbeperkt aantal ko lommen (bedragen) Invullen. Voor een vclledig Ingevuld formulier, 10 kolommen, mag men de laatste twee kolommen gratis invullen. Deze ingevude formulieren, voor. zien van naam en adres en eventueel giro nummer (om Uw prijs over te maken als U winnaar ben) levert men op de nog nader bekend te maken adressen in. De bedragen die men per kolom kan invullen volgen op de bewuste vraag: Wat wordt er deze week ingezet? Door het invullen van een of meerdere bedragen geeft men dus te kennen hoe hoog de totale inleg in de voor die week geldende formulieren zijn Deze prijsvraag staat open voor ieder en loopt dus van week tot week. Wat U kunt winnen, hangt af van de medewerking die U alle andere verlenen. Want de prijzen zijn: le prijs 15% van de inzet; 2e prijs 10°o van de inzet; 3e prijs 5°o van de inzet. Bij meerdere goede inzendingen worden de prijzen gedeeld. Heeft niemand de to tale inleg goed geraden, dan komt diege ne in aanmerking die dit bedrag 't dichtst benaderd enz. voor de 2e en 3e prijs. Er worden dus elke week 3 of bij meerdere goede oplossingen meerdere prijzen en wel per giro of postwissels uitbetaald. De prijsbepaling vind plaats op maandag en worden dezelfde week in de Leusder Cou. rant gepubliceerd. De netto-opbrengst komt in zijn geheel ten goede aan de jeugd van RODA '46 en daarom straks., aan de slag. De eerste klap is een daalder (of nog veel meer) waard. LEUSDEN Geboren: Hendrika A., d. van J. Th. de Groot en Th. M. van 't Klooster. Hamersveldseweg 105; Petra A., d. van L. R. C. J. M. Pelgrom von Motz en M. I. de Voogd, Esdoornhof 1; Petrus A. W., z. van W. J. Blom en A. J. Hilhorst, Horsterweg 24; Gerardus J J„ z. van A. G. Steenbeek en P. J. Kok, Hessenweg 70; Martinus. z. van G. Steenbeek en E. Kaats, Hessenweg 68; Reindert G., z. van W. G. van Gils en G. van Veen, Prinses Margrietlaan 2; Dita, d. van H. de Rijke en W. Lenten, Prinses Irenelaan 11. Gehuwd: H. W. Pol en H. M. Smal; J. D. W. Scheffener en W. T. Vossensteijn; G. J. de Weert en H. Nijmeijer; D. F. van Voskuilen en A. Hekkers; A. Pater en M. J. Wouters; J. J. Vrijhoef en J. M. Blom; J. Leijssenaar en H. B. de Rijke; A. W. Veldhuijzen van Zanten en W. E. Schreu- der; W. de Rijke en A. van Loenen; W. Th. van Dijk en W. M. J. van Valkengoed; J. Dorresteijn en W. van der Horst; IJ. van Nijkerk en I. Meerbeek. Overleden: Maria J. G. E. Roufs. 86 jr; Aart Zwart, 77 Jr, e.v. A. van Daatselaar. UTRECHT Zondagavond zwommen de Haaien in het prachtige overdekte bad te Utrecht. Geheel onverwacht werden er toch weer prachtige resultaten behaald. Hanneke den Herder zwom voor de eer ste maal de 100 meter vrije slag in de leeftijdsgroep onder de twaalf jaar, haar tijd van 1.35,9 sec geeft hoop voor de toekomst. Sjaak Rljnders stelde teleur zijn tijd van 1.24.4 seconde is zeker bene den zijn stand. Maria v. d. Heiden daar entegen zorgde op de 100 meter rugslag voor de eerste verrassing in 'n zeer goede stijl zwom zij naar een tijd van 1.33.7 se conde, dit is slechts 1 tiende van een seconde boven het bestaande club- rekord. Hans Pasker was de eerste die wer kelijk zorgde voor vreugde in het Haaien* kamp. Zijn tijd op de 100 meter rugslag v/os namelijk 1.31.8 seconde. Dit bete kende een verbetering van het clubrekord met maar liefst 6,7 seconde. Na dit num mer kwamen de Haaien uit in het num mer 100 meter schoolslag jongens onder de zestien jaar. Als eerste zwom Wou ter Vrolijk die blijk gaf van een goede aanleg op deze slag met een tijd van 1.33.2 seconden bleef hij niet ver van het bestaande clubrekord dat een tijd is van 1.31.4 seconde. Na deze goede start op de schoolslag kwam Ries Pasker aan de start direct was het al zichtbaar dat Ries snode plannen had. Met een prachtige lenige slag gleed hij door het water. Zijn keerpunten wa ren nog wat aan de zwakke kant, maar met een goede inzet kwam hij tot een tijd van 1.26.5 seconde. En met deze tijd zorgde Ries voor een geweldige vreugde in het haai enk amp, want hij sloeg twee vliegen in een klap: het rekord onder de zestien jaar verbeterde hij, moor ook het al oude rekord van Dirk Verstegen dat sinds het bestaan van deze vereniging niet verbeterd kon worden (met maar liefst 3,4 seconde). Of dit nog niet genoeg was, Ries zit met deze tijd dicht in de buurt van de nationale limiet. Na deze krachtexplosie van Ries hadden de Haaien hun kruit verschoten. Doch uit deze prestaties blijkt wel. dat de Haaien, die momenteel toch trainen in een eigenlijk te klein bad, beschikken over potentieel sterk materiaal. LEUSDEN Dit weekend heeft Impala 2 zwaar bevochten zeges (van de dames junioren en meisjes adspiranten) in de wacht gesleept. Beide tsams speelden te gen het altijd sterke Limvio uit Baam. De dames-junioren moesten ditmaal al hun reserves in de strijd gooien om de winst mee naar huis te nemen. Dat dit het wedstrijdpeil ten goede kwam is be grijpelijk. Moesten de dames in de vorige wedstrijden genomen nemen met een ge makkelijk gewonnen wedstrijd, nn kon men al de aanwezige talenten demonstre ren. Het werd dan ook een zeer boeiende strijd, die voor de supporters een lust voor het oog was. Direct na het begin was het Nel v. d, Boom die met een prachtig schot scoor de. Dit is een sterk punt van Nel die de tegenstanders vaak Juist ln het begin van de strijd weet te verrassen 10. De vreugde in het kamp van Impala was ech ter van korte duur, een gaatje in de ver dediging werd direct afgestraft 11. Van beide kanten ging men echter hard en fel door. Vooral Impala wist een klein veldoverwicht te grijpen. Dit overwicht werd door Bep Schoonderbeek en Truus v. d. Geer benut. Zij wisten ieder met een moei doelpunt de score te verhogen naar 31. Dit was tevens de stand waarmee de rust inging. Na rust (hetgeen bij zaalhandbaal be staat uit het wisselen van speelhelften, waarna men meteen doorgaat met spelen', wist Impala uit te lopen tot een stand van 5—1. Deze doelpunten werden ge maakt door Ina van Roomen en Greet v. d. Belt. Limvio, een ploeg die van geen wijken weet, wist echter met een prachtige in zet terug te komen tot een stand van 54. Verder liet Impala het echter niet komen men wist de stand zelfs nog wat geruststellende te maken (64). Dit was tevens de eindstand. In deze spannende en boeiende strijd viel vooral het spel van Ans v. d. Grooteveen op. Zonder iemand te kort te doen weet dit meisje met haar spel de verdediging van Impala toch wel een zekere faam te bezorgen. De meisjes-adspiranten leverden een prestatie, die zeker niet onder die van de dames lag. De eerste wedstrijd die tegen Limvio werd gespeeld werd verlo ren. Ook nu verwachtte men niets anders. Maar de talrijke supporters wisten het spelpeil van Impala tot een grote hoogte op to voeren. Zonder vrees ging men ten aanval. Dit resulteerde al spoedig in een mooi doelpunt van Yvonne v. d. Valk, Limvio kwam direct terug en maakte gelijk. Tot de rust bleef de stand gelijk. Na de wissel kwam Impala pas goed los. Een „kogel" van Marian v. d. Sant liet het net achter de keepster van Limvio bollen 21. Willy Schoonderbeek wist de stand met twee goede doelpunten schijnbaar veilig te stellen 41. Doch Limvio is er de ploeg niet naar om eerder op te ge- ven dan na het laatste fluitsignaal Zij wisten de stand terug te brengen naar 43. Dit joeg de spanning op tot grote hoogte. Met voortreffelijke verdedigen van Impala, die in de keepster Engelien Lagerwey een doelverdedigster heeft, die iedere wedstrijd beter wordt, hielpen Im pala door de laatste toch wel benauwde minuten heen. Na het laatste fluitsignaal brak er dan ook een stormachtig gejuich los onder de aanhangers van Impala. Het is voor dit nog Jonge team van Impala een extra stimulans deze overwinning, want het betekent een toch nog eervolle plaats in de ranglijst. Programma voor zondag a.s. 18 januari. BDC-Impala (meisjes ads.) te Soest 10.15 uur. Achilles 4-Heren Impala te Utrecht 11.45 uur. LEUSDEN Impala 1 (heren) ls het nieuwe jaar goed begonnen. Hefc team trad op volle oorlogssterkte aan tegen het in de competitie nog ongeslagen Lae- titia. Het was een wedstrijd, die door het Leusdense team gewonnen moest worden, wilden zij niet, dat hun tweede plaats in gevaar zo komen. De eerste set begon goed voor Impala. Via keiharde smashes werd Laetitia ge heel teruggedrongen. Zij liepen zelf uit tot 9—2 toen een tegenstander een wis selspeler in het veld liet komen. Een spe ler die met veel schreeuwen en praten het Impala-team uit de concentratie haal de. Protesteren hierover tegen de scheids rechter hielp niets en deze rommelige set ging met 18—16 wat onnodig verloren. De twee volgende sets was Impala ech ter gewaarschuwd en liet zich niet meer intimideren door de veelpratende tegen stander. Verdiend wonnen zU dan ook de twee volgende sets. Zodat de einduitslag Im pala 1-Laetitia 1 2—1 was. Donderdagavond 22 januari a.s. speelt Impala thuis tegen SVH. VERLOREN EN GEVONDEN LEUSDEN: Gevonden: poncho, hand schoen en een schaats. Verloren: 1 paar laarzen. Tnlichtingen: rijkspolitie te Leusden. HAMERSVELD De voetbalvereniging RODA '46 organiseerde zaterdag JL voor haar senioren, juniorenleden in de bossen van het landgoed den Treek-Henschoten een veldloop. Om twee uur was het die middag verzamelen in de kantine op het Burg. Buiningpark, waar de bijna 40 deel nemers in groepen van vier man werden ingedeeld. Men nam individueel aan deze bosloop mee maar daarnaast in ploegver- band, om zodoende ook de mindere lopers een reeële kans te geven voor een goede eindklassering. Na deze indeling werden de deelnemers per auto naar het te belo pen parcours vervoerd, wat 's morgens door de heren Wendel en van den Berg en onder het toeziend oog van trainer van Keeken was uitgezet. Om klokslag drie uur gingen de deelnemers van start om het bijna 4 km lange traject tweemaal te lopen. Door de weersomstandigheden, het was dooiend weer, was dit parcours vol met glibberige paadjes en de diverse heu veltje, bizonder moeilijk te belopen. De gebroeders Hoogland en van 't Klooster waren wel de favorieten bij deze bosloop In deze volgorde kwamen zij dan ook als koplopers voor de eerste maal door, ter wijl Wim Valkengoed verrassend vierde doorkwam. Dat deze vier lopers bizonder snel van start waren gegaan bleek uit het feit dat de rest van het lopersveld al op vele minuten achterstand lag. Enkele waren na deze eerste ronde reeds zo vermoeid, dat zij met bedenkelijk gezichten aan de tweede ronde begonnen. Maar van opgeven wilden zij evenwel niet weten, want dan werden zij in hun eer aangetast. Wie zou als eerste komen? Dit kon men geen mogelijkheid worden veron. dersteld aan de finish. Een van de gebroe ders Hoogland, of Henk van 't Klooster, die zeer gevaarlijk is als het op een eind spurt aankomt? Of zou Valkengoed voor een verrassing zorgen? Maar zie, als eer sten kwamen Ap en Cor Hoogland en de finish afstormen. Ap Hoogland aan kop en zijn broer Cor als tweede. Vlak voor de finish moest er nog een sterk steigende heuvel beklommen worden, waarna als laatste de gevaarlijke afdaling kwam Juist in deze verradelijke afdeling ging koplo per Ap Hoogland onderuit, waardoor Cor zijn kans schoon zag om zodoende de laatste meters af te leggen als koploper en zodoende als eerste te eindigen. Zeer sportief feliciteerde hij hierna zijn broer met zijn tweede plaats en zei: „Door jouw val. ben ik gelukkiger wijze winnaar ge worden". Deze ervaren crossers, o.a. deel genomen aan de AVRO-crosses, hadden niets dan lof over dit prachtig uitgezette parcours, wat uiteraard een gunstig ge luid was voor de organisatie. Individuele uitslag: 1. Cor Hoogland in 29 min. 42 sec.; 2. Ap Hoogland in 29 min 46 sec.; 3. Henk van 't Klooster 32 min 44 sec.; 4. Wim Valkengoed in 34 min.; 5. Adrie van Kooy in 35 min. 44sec. Groepsverband: 1. Opstellen, Tala Pessy, I. v. d. Berg, v. Zandbrink met 56 punten; 2. Ap Hoog land, v. Lier, v. Duinsbregen, Valkengoed met 58 punten; 3. W. de Kruif, de Haan. W. v. d. Berg, E. Schoonderbeek met 70 punten; 4. T. de Kruif, Slim, A. v. Kooy, M. v. d. Breg met 73 punten; 5. C. Hoog land, Telkamp, M. Schoonderbeek, v. Dijk met 74 punten. Later kon voorzitter Wendel in de kanti ne de beste individuele lopers, alsmede de drie beste groepen hun veroverde prij zen uitreiken. Maar het zou geen echte snertloop zijn, als de erwtensoep zou ont. breken. De door mevr. van den Berg, ver zorgde snert werd dan ook smaakvol door de deelnemers na deze zware inspanning naar binnen gewerkt. VERDER NIEUWS De voor donderdag 10 januari vastge stelde lezing van de assistent van Bonds coach George Kessler, de heer Ron Groe ne woud, waarin hij de diverse facetten van de voetbalsport voor de leden van Roda '46 zou toelichten, moest worden uitgesteld. Dit kwam doordat ook de spre ker niet aan de inmiddels welbekende Honkonggriep kon ontkomen en zodoende het moest houden, en er zo snel geen plaatsvervanger gebonden kon worden. De Groenewoud Heeft inmiddels toegezegd om, op een nog nader te bepalen datum, deze causerie voor de Rodaleden te willen houden. Terwij de grote broers In Den Treek lie pen, waren de kleintjes in de Amersfoort- se sporthal om deel te nemen aan het tweede gedeelte van het pupillen-zaalvoet baltoernooi. Ook nu meer werd het voor treffelijk georganiseerd door de v.v. Cobu Boys. De Roda-pupillen moesten deze mid dag 3 wedstrijden spelen resp. tegen Rens. woude, Quick en Ysselmeervolgels. De rood-zwarten wisten ook deze middag niet te scoren, maar door het goede keepers werk van G. v. Eyden en T. Broekman eindigde alle wedstrijden, evenals de vo rige keer, met een 0-0 stand. Dat het moei lijk is om in twee maal drie minuten voet. bal te scoren, bleek wel uit het feit dat al leen poulewinnaar Quick twee maal het doel wist te vinden. De einduitslag in pou le B was: 1 Quick 10 punten; 2. Soester- berg 8 punten; 3. Roda '46 7 punten. Na afloop kregen alle deelnemers nog een leuke herinnering aangeboden door de v.v. Cobu Boys. Dit werd door de jongens bi zonder op prijs gesteld, waarmee dan ook een eind kwam aan dit tweede gedeelte van dit grootse jeugd toernooi. Alle kna- pen hebben zich ln deze sporthal weer uit kunnen leven in hun sport voetbal, maar in de wetenschap dat het voor hun polio maatjes geld opbracht. HAMERSVELD De goede hoop om traditiegetrouw weer met prijzen uit Bar- neveld te komen is maar voor een gedeel te gelukt, maar de Antllopen-Jeugd heeft een leuke middag gehad. Antilopen A. Deze ploeg heeft hard moe ten werken om de prijs mee naar huis te nemen. In de eerste wedstrijd tegen Odik A zag het cr eerst niet rooskleurig lilt, omdat Antilopen al gauw tegen een achterstand keek van 01. Rudie Lith brak echter door en scoorde 11. Weer was het Odik dat het antwoord klaar had 21. Toen kon Pieter Kraaikamp ge* lijk maken 22. Tot Rudie Lith de eind stand bracht in het voordeel van Antilo pen 23. Tegen Sparta kon men niet scoren, maar ook Sparta had het er moeilijk mee. Het bleef 0—0. De volgende tegenstander was Amersfoort en deze ploeg, hoewel het een voorsprong nam van 0—2, heeft toch ver loren van Antilopen. Het was erg span nend, want Pieter Kraaikamp draaide op volle toeren en kon gelijk komen 2—2. Toen rudie Lith een strafworp kreeg te nemen miste hij, door de .zenuwen". Weer een overtreding van Amersfoort, maar nu schoot Rudie raak. Amersfoort kwam ge lijk 33. Even voor het einde liet Pie ter de bal door de mand gaan en dat be tekende winst voor zijn ploeg, De laatste wedstrijd moest gewonnen worden om de le prijs te ontvangen. Are na speelde te fel wat een strafworp ople verde, heiaas gemist door Rudie, maar Helma van Buren ving de bal op en plaat ste terug naar Rudie en deze miste niet voor de tweede maal 01. Er werd aar dig gespeeld en weer kon Rudie Lith een goed aangegeven bal van Helma van Bu ren door de mand gooien 02. Hoewel Arena weer een 6trafworp weggaf, werd die door Bert van Loenen gemist. Door HAMERSVELD Op woensdag 21 ja* nuari om 20 uur zal in het Hervormd cen trum voor de eerste keer dit jaar een bijeenkomst van de Plattelandsvrouwen worden gehouden. De handwerkzaak Mil- lefiori uit A'foort heeft zich bereid ver klaard deze avond te verzorgen. Er zal een tentoonstelling gehouden, en een demonstratie gegeven worden over al lerlei soorten handwerken die voor de le den interessant zijn. Men zal zich kunnen oriënteren en vragen stellen over allerlei moeilijke details die men bij het beoefe nen van de naaldkunst tegen kan komen. Belangstellenden zijn van harte welkom. deze overwinning kon de ploeg de enige prijs, een beker, naar Leusden brengen, i Antilopen B, heeft alleen uit zijn 2e wedstrijd tegen Odik c winst kimnen ha len door doelpunten von Johnnie Lith en Henk Duinsbergen. de overige wedstrijden hebben zij echter verloren. Antilopen c. Deze ploeg bestond uit vrij wel nieuwelingen en ook zij konden geen winstpunt scoren, wel heeft Kenny Tol boom 't nog geprobeerd maar met 1 doel punt kon hij het niet verhinderen dat het niet erg lukte. Antilopen pupillen. De spelers en speelsters van de Jongste telg van de An- tilopenfamilie kwamen voor het eerst in een wedstrijd uit en hadden sommige hefc moeilijk om in een vak te blijven, wel de den zij erg hun best en waren erg enthou siast. Dirk Jan Kuiper was de enige ge lukkige die een doelpoging zag gelukken. Al met al een leerzame middag en de volgende maand (14 februari) kan men weer proberen om nog betere resultaten te bereiken. LEUSDEN Een personenauto door J. W. uit Leersum, stond op de Arnhemse- weg bij hotel „De Mof" voorgesorteerd om links af te gaan, waar hij links werd ge passeerd door een inhalende vrachtauto, die de personenauto aan de linkervoorzij de aanreed. De vrachtauto reed na de aanrijding door, maar zijn kenteken kon worden opgenomen. ACHTERVELD Onder Jannes Donke laar van Emelaar staat: „een broer van Donkelaar", maar dit moet zijn: „Dirk van de Veen uit de Spaarpot, overleden." MEDISCHE DIENSTEN WEEKEND 17-18 JANUARI 1970 ISDBN: Voor de praktijken van dr Boersema, Lantlnk en Den Toom: Art: dr Boersema, Kon. Julianalaan 5 Achterveld, tel. 03425-222.

Leusder Krant | 1970 | | pagina 5