Gehandikapt Roda '46 verliest van Wijk bij Duurstede 1- n Achterveld won van koploper ASV uit Ankeveen met 2-1 Antilopen I greep KPJ Roda wint met (afcl zaterdag) grote cijfers Volleybal- tournooi HAAIEN TEVREDEN MET TOEGEWEZEN TRAININGSTIJDEN PAASKAART- TOURNOOI w ACHTERVELD VEEL WINNAARS IN RODA LOTTO (l H WIJK BIJ DUURSTEDE Het zat RO DA '46 zondag jl. niet mee. In de eerste plaats had men in de ploeg invallers voor doelman van Zanten en Fred de Smalen die beiden met blessures kampen. Ten tweede het bijzonder zware kleiveld, vol met oneffenheden, waarop geen goed voet bal mogelijk was. Tevens trof men een tegenstander die keihard vocht voor de winst, hard op de man speelde en met verre lange trappen en met veel uittrap pen RODA '46 probeerde uit het spel te halen. Daarnaast was de YVijkdoelman de Heus in blakende vorm. die de wedstrijd voor zijn ploeg heeft gewonnen. Als kijk spel bood deze wedstrijd dan ook weinig voor de trouwe supporters, die de verre reis hadden gemaakt om hun favorieten op een bijzonder glibberig veld te zien spelen. De gastheren gingen al direkt van de aftrap in de aanval en trachtten RODA di rekt op de knieën te krijgen. De wedstrijd begon nogal rommelig, wind en het veld waren hier de oorzaak van. Voordat de rood-zwarten aan deze moeilijke omstan digheden gewend waren stonden zij al achter met 1-0. Dit was in de 12 min. toen invallerdoelman Gerrits een hard schot niet onder kontrole kreeg en de bal via zijn armen in het doel verdween. RODA '46 liet het hoofd niet hangen, groepeerde de verdediging weer en kwam steeds meer tot aanvallen toe. Nog te veel werden de ze kombinatie ste kort gehouden op dit slechte veld, en wist de achterhoede van Wijk met forse trappen steeds te ruimen. In de 25e min. kregen Drost en Hoogland een reële scoringskans, toen de scheids rechter na een vrije trap van Wil Boom, deze twee spelers in buitenspelpositie liet doorspelen. Er ontwikkelde zich tot aan het rustsignaal aan weerszijden enige kansen, maar beide achterhoeden wisten de zaak verder gesloten te houden. Na rust een fel aanvallend RODA, dat nu hulp kreeg van de wind. Toch kwam Wijk bij Duurstede ook nu weer het eerst dicht bij een doelpunt. Toen de achterhoede volko men mistastte op een hoge voorzet, kon de ver uitgelopen doelman Gerrits juist tijdig in zijn doel terugkeren om de ingeschoten bal tot corner te werken. RODA bleef aandringen en kwam tot enkele scorings kansen. Charles Krijgsman kreeg er zo een in de 51e minuut, van de wedstrijd, maar Wijkdoelman de Heus bracht op het nippertje redding. Roda had deze middag geen greintje geluk, want schoten en kop ballen van Jan Drost, die normaal goed zijn voor enige doelpunten, werden op onverklaarbare wijze gestopt. Wijk kwam zelfs met het door hun gespeelde boeren koolvoetbal" tot enkele gevaarlijke uitval len, maar hier wist ook de Rodadoelman raad mee. De tijd verstreek en de rood zwarten werden gehaast. Tien minuten voor het einde volgde er over rechts een doorbraak van Henk van 't Klooster, die gekomen in vrijstaande positie opnieuw zijn schot gekeerd zag. Hoe Roda ook vocht, het lukte niet om naast de gast heren te komen en na twee maal drie kwartier voetbal was RODA '46 een gesla gen ploeg. KVVA 5 RODA 4 4—1 Een leuk gespeelde wedstrijd, waarin de bij RODA voor de eerste maal onder de lat staande Wim van Valkengoed, het on danks de 4 goals uitstekend heeft ge daan. Het was zelfs RODA dat na een kwartier spelen door Fred Timmer de lei ding nam. 01. Hierna kregen zij nog kansen genoeg waarvan er niet een werd benut temeer daar J. Bouw deze middag een beetje bang was uitgevallen. Enkele minuten voor rust wist KVVA de gelijk maker te scoren. 11. Na rust ging KVVA steeds beter draaien en wist dit ook in Uit de wedstrijd Wijk bij Duurstede-Roda '46. Ook Gerard v. d. Belt kon hier de uitstekende doelman va» jk bij Duurstede niet bedreigen. Foto Janus Visser doelpunten uit te drukken Nadat he tvlot 31 was geworden, wisten de gastheren vijf mmuten voor het eindsignaal van scheidsrechter Westdijk het laatste en vierde doelpunt te scoren. RODA 2 LIMVIO 2 5—5 Een wedstrijd waarin het gemis van doelman Gerrits, ditmaal opgesteld in het eerste team, danig werd gevoeld. Want normaal gesproken had deze wedstrijd door RODA '46 gewonnen moeten worden. Reeds na vijf minuten keek dit team tegen 0-1 achterstand aan. Gelukkig was Jos van Kooy deze middag op dreef en wist bin nen twee minuten tijds de stand om te zetten in een 2-1 voorsprong. Opnieuw kwam Limvio tot scoren en wel in de 30e minuut. 2 2. Vijf minut' 'ater noteerde Jos van Kooy numme* 3-2. Na rust het zelfde beeld. Een r RODA. dat opnieuw de gelijkmakt .oest toestaan. 3-3 In de tiende en vijfentwinstigste mi nuut wisten resp. Jos van Kooy en Slim de voorsprong te vergroten tot 5-3 Deze voor sprong was zelfs niet groot genoeg, want de gasten wisten toch nog een 5-5 gelijk spel uit het vuur te slepen. Verdere uitslagen: Roda 3 Veense Boys 62 Roda A HVC B 1—2 Roda B Don Bosco A 14 Roda a Hoevelaken a 22 Quick f Roda c 4—0 Pupillen: Roda 1 SEC 0—3 Roda 1B KVVA 3—0 VVZA Roda 2 1—0 Achterveld Roda 3 61 Programma 2e Paasdag: Patria Roda l 2.30 uur Roda 2 VVOG 4 12.00 uur Roda 3 BDC 5 12.00 uur Baarn 6 Roda 4 12.00 uur LEUSDEN De zwembadstichting Leusden heeft de trainingsuren voor de zwemvereniging de Haaien bekend ge maakt. De uren die de Haaien tot hun beschik king hebben gekregen zijn de volgede: ie der ochtend van 7.30 tot 9 uur; iedere maandagavond van 19 tot 21 uur. Op deze avond zullen naar alle waarschijnlijk heid de polowedstrijden worden gespeeld. Woensdagavond zwemt met van 18 tot 20 uur in het binnenbad en van 20 tot 21 uur in 't buitenbad. Donderdagavond van 20 tot 21 uur. Op de zaterdagochtend zwemmen de Haaien van 7 tot 9 uur. De zaterdagavond wordt een enkele maal (dit in overleg met het bestuur van de zwem badstichting) ter beschikking gesteld voor het houden van wedstrijden. Zeer sympathiek was de oplossing, die gevonden werd om ook op de zondagoch tend te kunnen trainen. Door het stich tingsbestuur werd besloten om de heer Dietrich op deze uren in dienst te nemen van de stichting en zodoende het perso neel te verlichten. Zo is het ook mogelijk om op zondag te trainen van 8 tot 10 uur. Tevens bestaat de mogelijkheid om m sa menwerking met de bedrijfsleider bij min der druk bezoek een baan uit te leggen. Een zeer verheugd bestuur van de Haaien zal proberen op een goede manier het stichtingsbestuur te bedanken, door Leus den indien mogelijk met zoveel mogelijk man op de nationale kampioenschappen te laten vertegenwoordigen. LEUSDEN Aan de jeugdlotto eindi gend op 21 maart is door 536 deelnemers ƒ514,80 ingelegd. Geen van de deelnemers wist het juiste bedrag te raden. De le prijs gaat nu naar 3 deelnemers die 10 cent van het groede bedrag afzitten. Zij ontvangen ƒ25,74. De 2e prijs is voor diegene die op 20 cent na goed raadden. Hiervan zijn 2 deelnemers, die ieder ƒ25,74 ontvangen. De volgende 5 deelnemers komen voor deze prijs in aanmerking. J. v. d. Berg, Hamers ACHTERVELD Evenals voor de spel en ontspanningsavonden welke de voetbal vereniging Achterveld voor haar leden or- ganiseerd. bestond ook nu voor het Paes- kaarttoernooi een goede belangstelling. Er werd in ..De Hessenkar" waar de wed strijd werd gehouden gehouden, met. veel animo gekaart. De vele prijzen waren dan ook zeker de moeite waard om het beste beentje voor te zeten. Bij he klaverjassen werd Paul van Nimwegen met 4758 punten winnaar .Roel van Druten behaalde de eerste prijs bij het schutjassen met 93 punten. Uitslag klaverjassen: 1. P. van Nimwegen 4758 punten 2. J. van Rossum 4622 punten 3. Mevr. van Dijk-v. Druten 4598 punten 4. W. Voskuilen 4596 punten 5. B. Tolboom 4521 punten 6. Mej. G. van Dijk 4379 punten 7. H. Smit 4378 punten 8 A de Loor 4316 punten 9. Mevr. v. Dijk-v. Halteren 4167 punten 4125 punten 4093 punten 4024 punten 4012 punten 3964 punten 3951 punten 3924 punten 10. J. van Hamersveld 11. Mevr. van de Goes 12. Th. Wijntjes 13. H. Apeldoorn 14. G. Voskuilen 15. H. van de Goes 16. J. Kerkhof 17. Mevr. v. Druten-v. d Pol 3848 punten 18. Mevr. van Bekkum 19. Mevr. van Rossum 20. R van Nimwegen 21. Mevr. v. Dijk-v. Dalen 22. H. Herder 23. H Rutte 24. J Burgers Uitslag Schutjassen: 1. R. van Druten 2. H. Smaal 3. A. Wolffenbuttel 4. Mevr Kerstens 5. F Kerkhof 6. J Zieltjes 7. Mevr. Wolffenbuttel 8. H. Legdeur 3785 punten 3630 punten 3546 punten 3196 punten 3176 punten 3001 punten 2904 punten 93 punten 78 punten 76 punten 63 punten 58 punten 56 punten 47 punten 47 punten rijs in aanmerking. J. v. d. Berg, Hamers- i ru /~^T TT Trp T A 0 C1 T"1 AT eldseweg 58 .Hamersveld; J. Schipper, i rM ,|M I I I r\ f*) u") T i N Vlasakkerweg 26. Amersfoort: A. ter Raat j Acaciastraat 6, Amersfoort; G. Veer. Pauw "T) /^nL7" A l\f straat 1. Amersfoort en St. v. d. Berg jr., l\V Hamerveldseweg 58. Hamersveld. De 3e prijs gaa naar J. J. H. de Goede Leenaert Nicasius. Dwarsstraat 21. Amersfoort en ACHTERVELD De leider in het schut- j jastoernooi van „De Roskam", W. Rijn- C. Wilborts .Haydnstraat 264, Tilburg. Zij ders heeft zijn plaats moeten afstaan aan raadden op 30 cent na juist en ontvangen ƒ12,75. LEUSDEN Afgelopen zaterdag moest Antilopen 1 het opnemen tegen Meeuwen 1 uit Putten. Doordat de Antilopen de eerste wedstrijd van de Meeuwen wonnen stonden de Meeuwen in de kompetitie met twee punten achter. Deze twee punten konden zij nu in Lensden terughalen. Dit is hen ook gelukt. Na een paar minuten schoot Meeuwen reeds raak 0-1. Hierdoor lieten dc Antilopen-spelers zich intimi deren, maar toch nog vlug hierna kon men de stand door middel van een strafworp in evenwicht brengen 11. Door nervositeit die bij de Antilopen heerste, ging er nog al eens een bal ver loren .Sprekend is dit wel. want de Meeu wen lieten twee mooie kansen onbenut. Normaal mag men toch aannemen, dat 'n strafworp wordt omgezet in een doelpunt de Meeuwen misten ze echtei. Hier had den de Antilopen van moeten profiteren. Maar ondanks dat maakte de Meeuwen twee doelpunten kort na elkaar zodat An tilopen tegen een achterstand van 1-3 op keek. Er werd nog wel alles op alles gezet om nog een gelijkspel te forceren. Maar de Meeuwen wisten met een prachtig af standsschot de afstand nog groter te ma ken 4-1. Tien minuten voor het einde scoorden de Antilopen nog een keer: 4-2. Kort daarna was het de beurt weer aan de Meeuwen. Dit betekende dp genadeslag 5-2. Over het geheel kon men spreken van Ti goede wedstrijd waarbij dc Meeuwen een grote rol speeldlen. In de kompetitie staan dc Meeuwen en Antilopen nu gelijk zodat er nog een eventuele beslissingswedstrijd zou kunnen volgen Programma 28 maart 1970: 14.15 uur: Antilopen 2 SVMM 3 16.00 uur: Antilopen 1 SVMM 2 i 2e Paasd3g toernooi Soeterbv. artier: dit belooft een sterk toernooi te worden er doen ploegen uit Hilversum. Amsterdam, Veldhoven, Leusden en Amersfoort aan mee. Vertrek van het sportpark tussen 9.15 en 9.30 uur. ANTILOPEN RDZ B Antlnpen A ha ddeze week niet zo'n pech als het eerste twaalftal van Antilo pen. Ze speelde zaterdag voor de tweede maal een wedstrijd tegen RZD B. Dc eer ste wedstrijd had Antilopen gewonnen met 7-0. Picter Kraai kamp 2x: Rudi Lith 4x; Marian Osnabrugge lx; Bert van Loenen lx; Henk Duinsbergen lx en Marijke de Ridder lx brachten dc eindstand van deze wr*,,'1'.-'d op 10 0. Uit de wedstrijd k.c. Antilopen-Meeuwen. Wil Kraalkamp in duel met haar tegen standster. Foto Janus Visser LEUSDEN Toen uiteindelijk een achtste nian zijn diensten aan kwam bie den was dc VCU ploeg gerechtigd om binnen de lijnen te verschijnen en de strijd aan te binden tegen Roda 1. Van strijd was uiteraard geen sprake, het werd een saaie vertoning, die het aankijken nauwelijks waard was. De dappere VCU 8 hadden geen enkel verweer tegen de rood-zwarte overmacht. De Roclamannen deden van tijd tot tijd hun plicht en scoorden wanneer h etzo uit kwam. Ook psychisch had Roda de zaak in handen. Want had het met de rust 020 gestaan dan zou geen enkele VCU man nog lust gehad hel:ben om zich nog eens drie kwar tier te laten vernederen. Tot de rust werd de schade voor VCU beperkt tot 0-8. Reglementair moet ook een tweede helft gespeeld worden, dus ging de vertoning die nu nog saaier en vervelender werd door. De Roda achterhoede ging voetballen zoals Feijenoord 't tegen FC. Oebele deed en dat leverde VCU twee treffers op. De scheidsrechter had in deze wedstrijd slechts een moeilijkheid, dat was het no teren van de doelpunten Dat bleek dan cok na 'afloop toen de Rodaspelers hun doelpunten optelden: Frans Baan 4x; Rien v. d Berg 3x; Dicl: Opstellen 3x; Jack de Smalen 2x: Teus de Kruif 2x ;Ko de Kruif lx en Ben Kleter lx. Ook is nog ge constateerd dat VCU zelf ook nog twee doelpunten bij eigen doelman maakten waarvan één door de achtste man. Het enige positieve van de reis naar Overvecht is dat Roda 2 punten rijker is en niet voo reen tweede maal deze trip hoefde te maken. Roda zal nu van minimale inspanning moeten overschakelen n?ar de maximale 1 inspanning a.s. zaterdag tegen Soesterberg Soesterberg die nu de ranglijst aanvoert heeft na de 0-2 nederlaag op eigen terrein tegen Roda. bewezen toch tot de beste te behoren Zeker zijn zij belust op revan che en dit moet voor Roda een waarschu wing zijn. Hopelijk zal Roda ook deze moeilijke klip in hun voordeel weten te omzeilen. RODA 3 WOUDENBERG 4 1—2 Kampioenskandidaat Roda 3 liet. een steek vallen tegen Woudenberg. In een ge lijkopgaande strijd nam Woudenberg al na 15 minuten spelen de leiding door een onhoudbaar schot van de geel-zwarte mid- voor. Roda gaf zich niet direkt. gewonnen en drukte Woudenberg met de rug tegen de muur. Eenmaal assisteerde een Wou denberg verdediger zijn doelman wat de scheidsrechter niet ontging. Te gehaast nam Gert Vaarkamp de strafschop en het schot werd gestopt. 15 minuten na de rust was het Piet v. d. Wel die een doelpunt maakte zoals hij dit alleen kan en de wed strijd was met een stand van 1-1 weer open. Dit gold echter ook voor Wouden berg en kort voor tijd ging nummer twee achter Koos Wiggers in de touwen. In deze 1-2 kwam geen verandering meer. zodat Roda 3 de taak krijgt om het verloren ge raakte terrein te heroveren. Programma zaterdag 28 maart. a.s. Roda 1 Soesterberg 1 15.45 uur Hulshorst 2 Roda 2 15.45 uur G. Voskuilen. Vanaf de eerste tot en met de vierde ronde bezette Rijnders de eer ste plaats. In deze 5e ronde was hij min der gelukkig. Hij behaalde 57 punten. G. Voskuilen behaalde er 92 en deze goede prestatie leverde hem de eerste plaats op in het totaalklassement. Winnaar van de 5e ronde werd Th. van de Hengel met 95 punten. Verderde uitslag 5e ronde: 2 G. Voskuilen 92 pnt. 3. G. Steenbeek 80 4. Mevr Lammers 78 5. E. de Wns 79 6. G. van de Pol 77 7. H. Turan 66 8. Mevr. Jansen 65 9. J. Zieltjes 61 10 W. Rijnders 57 11. N. Lammers 57 12 J. van Laar 57 13. H. van de Hoef 56 14. G. van de Broek 54 15 G. Hilhorst. 50 16. A. van de Broek 44 Totaalklassement na 5 rondent 1. G. Voskuilen 88? pnt 2. W. Rijnders 386 3 Th. van de Hengel 350 u 4. H. van de Hoef 341 5. N. Lammers 334 u 6. H. Turan 332 I» 7. E. de Wijs 328 8. Mevr. Lammers 313 9. J. van Laar 292 10. J. Zieltjes 284 O 11. G. Hilhorst 283 12. Mevr. Jansen 2280 13. G. Steenbeek 194 14. G. van de Pol 153 kbs&svtvk. ACHTERVELD De belde K.P.J.-tfftS lingen ln de gemeente Leusden, Hamer» veld en Achterveld, nemen op Tweede Paasdag deel aan de door de Kring Amer» ioort van de KK.P.J. georganiseerde vol leybaltoernooi. De wedstrijden worden ge houden ln de Sporthal te Amersfoort. Er wordt gespeeld op vier velden. Het programma voor wat betreft de afdelingen Hamersveld en Achterveld luidt als volgt: 10.30 uur: Achterveld-Soest; Eemnes-Ha- mersveld. 11.00 uur: Achterveld-Eemnes: Hamers- veld-Hooglanderveen; Achterveld A-Achter- veld B; Hamersveld A-Hamersveld B. 11.30 uur: Hoogland Hamersveld A; Ha mersveld B Achterveld A. 12.00 uur: Soest Hamersveld; Achterveld- Hooglanderveen B; Hooglanderveen-Ach terveld B. 12.30 uur: EemnesyHamersveld A; Achter veld A-Hooglanderveen. 13 00 uur: Achterveld-Hamersveld; Hoog- land-Hamersveld B; Hamersveld A-Achter- veld B. 13.30 uur: Hoogland A-Hamersveld: Eem- nes-Achterveld B. 14.00 uur: Achterveld-Hooglang B: Achter veld A-Eemnes; Hamersveld B-Hooglan derveen. 14.30 uur: Hamersveld Hoogland-Achterveld B A-Achterveld A; 15.00 uur: Hamersveld-Hooglanderveen A; Hamersveld B-Eemnes: Hooglanderveen- Ha mersveld A. 15.30 uur: Achterveld-Hoogland A: Hoog land B-Hamersveld: Hamersveld B-Achter- veld B, Hoogland-Achterveld A. 16.30 uur: Achterveld-Hooglanderveen A. 17.00 uur: Scheidsrechters-Selectieteam. Des avond zal tot besluit van het kring volleybaltoernooi in „Ons Gebouw" te Achterveld een dansavond worden gehou den met medewerking van .The Explains'. Abonnementsprijs 1,80 per 3 maanden Avertentietarieven: losse plaatsingen /0.15 p mm over 1 kolom: Ingezonden mededelingen 2Vzx het normale tarief: contracttarieven van 12 7% ct per mm ACHTERVELD De v.v. Achterveld heeft in een goede wedstrijd koploper ASV uit Ankeveen verslagen. Het was een spannende wedstrijd. Achterveld heeft de kostbare punten beslist niet ca deau gekregen. Zij hebben zich volledig moeten inzetten om het aanvalsdriftige ASV tc beteugelen. Vooral in de eerste helft had de Achterveld-verdedigers met keeper Bertus Tolboom weer onder de lat de handen vol. Maar de verde digers hebben zich goed van hun taak gekweten. Door deze overwinning op de bovenste club van de ranglijst is de rol van Achterveld in de strijd om het kam pioenschap nog niet uitgespeeld. Met een inzet zoals in deze wedstrijd is zij beslist nog niet kansloos. ASV liet er geen twijfel over bestaan wat haar plan voor deze wedstrijd was Direct vanaf de aanvang werd een fel offensief ingezetAchterveld trad in een sterk gewijzigde formatie waarvan de opstelling van Henk Rut-te in de voor hoede wel de meest spectaculaire was de tegenstander fier tegemoet Het feit dat ASV een tegenstander van formaat is, imponeerde de Achterveld-ploeg in het geheel niet. Tegenover de snelle en ge vaarlijke ASV aanvallen stelden zij een vechtlust die bij de talrijke supporters enthousiasme kweekten. Toen na zeven minuten Jan Kerkhof Achterveld de lei ding gaf werd dit dan ook beloond met een enorm applaus. Uit een goede voor zet. van Henk Rutte kon Kerkhof, via de lat, de stand voor zijn club op 10 bren gen. ASV kwam steeds feller opzetten en het was vooral in deze periode dat de verdedigers van Achterveld alle zeilen moesten bijzetten om de voorsprong te behouden Maar zij slaagden hier voor treffelijk in. De zo zwaar bevochten voor sprong bleek een goede stimulans te zijn Na een kwartier zag het er zelfs naar uit dat Achterveld de voorsprong nog zou vergroten. De aanstormende Jan Kerkhof werd echter, toen hij vanuit een goede positie wilde schieten, vakkundig onder uit. gehaald. Een minuut later kreeg hij wederom een goede kans, doch het schot was te onbeheerst en ging ver naast. Gedurende de rest van de eerste helft gaf ASV overwegénd de toon aan. Hun aanvallen werden goed opgebouwd, zij waren snel en gevaarlijk, maar op het allerlaatste moment werd er teveel ge treuzeld. Achterveld kreeg zodoende steeds weer de kans het gevaar te be zweren. Bij een grotere schotvaardigheid zou het voor Achterveld bepaald niet zo gunstig zijn verlopen. In het slotoffen- sief van ASV in deze eerste helft moest keeper Tolboom ook twee keer reddend ingrijpen. Vooral zijn voorlaatste was van grote klasse. LEUSDEN De ASV-aanvallers hidden niet veel in te h'-pn^n tegen de Achter veld-verdediging. In de tweede helft kreeg Achterveld een betere greep op het spel. De aanval-1 len werden talrijker en er waren perio- j den van sterk speloverwichtASV stelde Achterveld 2 heeft de trijd tegen NSC 3 met 41 gev on. t. Een forse wedstrijd waarin Achterveld met de rust met 01 achterstond. Na rust keerde echter alles in het werk om haar positie het getij en zorgden H. Smaal. N. Wes- van leider in de afdeling ook op het bur gemeester Buiningpark waar te maken. De wedstrijd werd hierdoor veel harder, maar ontaardde toch niet in een onspor tief duel. Beide ploegen gaven de wed strijd een spannend aanzien. Een kwar tier voor het einde zag ASV toch kans om op gelijke hoogte met. Achterveld te komen Aanvoerder Dick Bouman wist heel behendig de Achterveld-defensie te verschalken en keeper Tolboom het na kijken te geven (1—1). Het laatste kwar tier werd de spanning zo mogelijk nog groter. Beide ploegen probeerden met een grote inzet een beslissing te forceren In de allerlaatste minuten van de wed strijd scoorde Achterveld de zo kostbare winnende goal. Jan Kerkhof gaf een af gemeten pass naar Henk Rutte die de bal prompt achter de ASV-doelman depo neerde. Direct daarna kwam de zege nog even in gevaar, maar het'werd door kee per Tolboom goed bezworen. seis. Jan Grotenhuis en H. Verstay voor een flinke Achterveldse overwinning. Achterveld 3 behaalde haar eerste over winning in deze competitie door BDC 5 te verslaan met 0—3 Deze doelpunten werden alle drie door Gerard van Ha mersveld JEzn gescoord. De junioren A moesten met 9 man in Woudenberg met 3—1 het onderspit delven. Johnny van de Burgwal redde hier de eer. De junioren a leden tegen Hoogland een gevoelige 7—1 nederlaag Hier werd het enigste Achterveldse doel punt gemaakt door Jos van de Burgwal De pupillen 1 speelden tegen KVVA 3 Uitslag 11. Achterveld scoorde een te rugspeelbal in eigen doel. Het jongste elf tal. pupillen 2 bezorgde RODA 3 een forse nederlaag. Zij wonnen met 61. Adri Hoefkens scoorde 4 keer; Adri van de Heuvel twee keer.

Leusder Krant | 1970 | | pagina 8