Achterveld behaalde volle winst tegen Gooise Boys Roda 'l(i illusie armer na verlies legen FAK Haaien gaan krachten meten in Yeenendaal De Toekomst wint laatste wedstrijd met klinkende cijfers Roda 3 wint van Montagnands (afd. zaterdag) RODA I (zaterdagafdeling) WON OVERTUIGEND VAN LAREN I ENORME BELANG STELLING VOOR WIELERMIDDAGEN 18 EN 19 APRIL Ons Genoegen: uitslagen DROPPING Impala-meisjes adspiranten verloren Striptocht en oud ijzer-aktie PJGU GAAT NAAR OOSTENRIJK KPJ wint korfbaltournooi BILTHOVEN. Het gaat de laatste t\jd met Roda '46 niet zo best. Na het puntenverlies van do afgelopen weken, hoopten de supporters op herstel. Maar ook de derde konipetitiewedatryd na de winterpauze heeft zondag jl. geen winst voor Roda '46 gebracht. Er werd eigenlyk pas in de tweede heift door do rood-zwar ten hard gewerkt, maar het leverde geen nuttig effekt op. Maar ook de achterhoede draalde niet helemaal zoals we ervan ge wend waren en kwam deze middag dui- deiyk snelheid te kort. Do ploeg van Ge rard van de Belt was van slag, want goed plaatsen en vrylopen das er niet b{j en het spel was ook te trnag. Dit verklaart ook de 2-1 zege van FAR, dat gezien het spelbeeld, de overwinning zeker verdiende. Diep ontgoocheld stapten dan ook do elf Rodaspelers het kleedlokaal binnen, met de wetenschap dal door deze verrassende nederlaag hun kansen op een eventueel kampioenschap waren verloren gegaan. Dlrekt met de aftrap ging Roda in het offensief en al spoedig moest do FAK- doelman Kuus een harde schuiver van Jan Drost onschadeiyic maken. In deze eerste periode kregen de rood-zwarten zelfs enige unieke kansen, maar op hot beslissende moment was er niemand voor het FAK- doel te vinden. FAK speelde veel sneller, waardoor hun uitvallen soms bijzonder ge vaarlijk waren. By zo'n uitval kwam de snelle Haverkamp plots alleen voor de uitlopende doelman Gerrits te staan en wist met een fraaie boogbal FAK aan de leiding te brengen. Een minuut later kreeg Roda opnieuw een unieke kans om gelijk te komen, maar zowel van 't Klooster als Krijgsman mis ten op enkele meters afstand van het FAKdoel, FAK bleef veelvoudig bouwen aan zijn snelle aanvallen en kreeg hier voor ook alle gelegenhoid, daar Roda met teveel mensens in de verdediging liep en zodoende het middeiwcld prijsgaf. Maar belde ploegen kwamen tot aan de rust niet meer tot scoren, alhoewel een snelle kombinatie tussen Drost en van 't Kloos ter byna succes had opgeleverd. De tweede helft was nog maar nnuwelijks van start gegaan of v%or beide doelen ont stonden enkele hacheiyke situaties. Maar het was opnieuw FAK dat in de 50e mi nuut scoorde en wel door linksbinnen Harte. Enige minuten later was FAK op nieuw dicht by een doelpunt, maar de kruising van lat en paal bracht voor Ro- dadoelman Gerrits redding. Na goed voor bereidend werk van Henk van 't Klooster was het Jan Drost die de stand terug bracht tot 2-1. Roda ging meer en nicer op de aanval spelen. De vrye trappen wer den veelvuldiger en het FAKspel werd niet fraaier. LEUSDEN. Montagnands dat zich hun enige nederlaag tegen Roda op eigen terrein nog goed kon herinneren, wilde graag bewyzen dat zy de sterkste waren in afdeling 4e. Al spoedig werd deze overtuiging in de kiem gesmoord toen Harry Pennekamp by de eerste aanval raak schoot 1-0. Nog enkele kansen deden zich voor om de voorsprong te vergroten. Het pakte echter anders uit, toen een vrye trap te gen Roda in de uiterste hoek verdween 1-1. Nog voor rust zorgde Ido d. Berg voor een hoopvolle tweede helft: 2-1. De Montagnands kwamen nu sterker op zetten en weer uit een vrye trap kwam de geiykmaker. Een handsbal van de Roda tegenstanders bracht uitkomst. Good Old Piet Wendel kwam naar voren om de toe gekende strafschop in een doelpunt om te zetten 3-2. Dat betekende de tweede nederlaag voor Montagnands en een stimulans voor Roda 3 om door te stoten naar de bovenste plaats. ACHTERVELD De laatste wedstrij den van de wintercompetitie van de schietvereniging „Ons Genoegen" hebben een spannend verloop. Vooral in klasse B en C zijn de winnaars beslist nog niet aan te wijzen. Uitslag: 1. J. J. van Hamersveld 48 punten 2, B. Voskuilen 47 punten i. W. Wittebrood 46 punten 4 C. van Dort 46 punten 5. J. Voorburg Gzn. 46 punten 6. J. E. van Hamersveld 45 punten 7. H. van Ruitenbeek 44 punten 8. W van de Kletersteeg 44 punten 9. H. van de Koedijk 43 punten 10. J. Pepping 43 punten 11. J. Baaiman 42 punten 12. J. Voorburg Jzn. 42 punten Totaalklassement: Klasse A: J. E. van Hamersveld Klasse B: J. J. van Hamersveld H. van Ruitenbeek Klasse C: H van de Koedijk J. Pepping 460 punten 446 punten 446 punten 423 punten 423 piuaUm Roda dacht te scoren door Gerard Hoog land, maar scheidsrechter van Leeuwen keurdo om onbegrypeiyke reden dit doel punt af Doelman Kuus groeide tot grote hoogte en wist by kopballen en vrye trap pen van rosp. Drost en Gerard van de Belt doelpunten te voorkomen. Roda bleef, op een enkele FAKaantol na. aandringen, maar do tyd was te kort. Opnieuw kwam dit enthousiasme van de rood-zwarten te laat, want ln de eerste speelperiode ont brak het hier toch echt wel aan. AUSTERLITZ 2—RODA 2 2-1. Dat Austerlitz midden in bossen ligt wist nion bij Roda '46 wel, maar dat men tegen het twoedo team van Roda '46 een ,,houthakkors"-elftal in het veld stuurde was een verrassing. Het was dan ook in een woord gezegd een bikkelharde en ru we wedstryd. Tot het rustsignaal had Austerlitz een 1-0 voorsprong opgebouwd, doordat zy in de 25e minuut hadden ge scoord Na rust kreeg Roda '46 een straf schop toegewezen, die in de 50e minuut deskundig door André Snoek werd be slist. Een kwartier voor het einde was het Ton Valkengoed die met een fraai doel punt zijn ploeg aan de volle winst hielp. BDCfl—RODA 4 3-2. Al betrekkeiyk snel kwam Roda '46 in deze sportief gespeelde wedstryd door Herman de Ridder een 1-0 voorsprong. Nog voordat de spelers zich tegoed moch ten doen aan de thee brachten de gast heren de stand weer in evenwicht 1-1. Zo ook na rust, want BDC nam 2-1 voor sprong. Evenwel was het Herman de Rid der opnieuw die keeper Lieverse passeerde 2-2 Deze stand bleef tot enkele minuten voor het einde gehandhaafd. In deze laAt- sto drio minuten werd roda-doelman Wim Valkengoed verrast door een hoge bal, denkend dat deze wel over zou gaan, par does in het doel verdween 3-2. Uitslagen Jeugd: Pupillen: Amsvorde 1 Roda 1 2-0; BDC - Roda 2 2-3; SEC - Roda 3 1-2; Roda 1B - Hoogland 1-2. Junioren: Rode A - Quick 4-1; Roda B - Amf. Boys 5-4; Achterveld - Roda a 2-3; KVVA - Roda c 0-1. Programma zondag a.s. Roda 1 - Barneveld aanv. 2,30 uur; Roda 3 - Soesterberg 3 aanv. 12.00 uur; Roda 4 - Soesterberg 4 aanv. 12.00 uur. LEUSDEN. Het eerste zaterdagteam van Roda won overtuigend van Laren 1 en voldeed zo geheel aan de verwachtin gen. Het laag geklasseerde Laren gaf in eerste instantie toch nog meer tegen stand dan verwacht had mogen worden. De oorzaak mocht gezocht worden in het wat royaal omspringen met de geboden kansen door de voorhoede. Ook het la- konieke optreden v.%n de achterhoede, waar vooral Teus de Krulf zich schuldig aan maakte, was hier niet vreemd aan. Het resulteerde in maar drie goals, waar van Laren er geheel onverwacht een van op zyn naam bracht door bovengenoemde oorzaken. Jack do Smalen scoorde helde doelpunten voor Roda, zodat de stand 2-1 word. De mannen uit Laren begonnen zleli hevig te verzetten, aangemoedigd door het sukses van dit ene doelpunt. Zy kwamen dan ook nog enkele malen dicht by een doelpunt. Zover kwam het echter niet, al moest de paal eenmaal de helpende hand bieden. Inmiddels had de Roda aanval niet stil gezeten, want zon der iu aanmerking te komen voor schoon- heidspryzen hadden Rien v. d. Berg, Dick Opstelten en Frans Baan de score opge voerd naar 1-5. Dat een aehterspeler van Laren nog eens knalhard de bal in eigen doel schoot was slechts een formaliteit. Programma zaterdag 11 april a.s. Roda l - Grift Boys 1 15.45 uur. Roda 8 - SEC 5 13.45 uur. RODA II. Het tweede zaterdagteam van Roda heeft het zelfvertrouwen weer gevonden. Het combineren ging goed, zodat er al gauw een doelpunt volgde van Rookhui- zen 1-0. Roda had de wind in de rug en viel keer op keer aan. na een kwartier was het weer raak 2-0. Net voor de rust maakte SDCP door een fout in de verde diging van Roda er 2-1 van. Na de rust was Roda niet meer te houden, 't Veld schoot in de eerste minuut al raak. In dc 2e mintuut was het Co Maanen die er 4-1 van maakte. Door een vrye trap van SDCP werd het 4-2. Hierna bracht P. v. Dyk en weer van Maanen de eindstand op 6-2. LEUSDEN. De Haaien zullen zater dag 11 april a.s. hun krachten gaan me ten met verschillende andere verenigingen uit dc kring Midden Nederland. Enkele nieuwe krachten zullen de Haaien op deze wedstrijden vertegenwoordigen o.a. Marie Louise Bot en Irma den Herder belde 8 jaar oud. Zeer nieuwsgierig is men ook naar dc prestaties van Wilma do Wild. De complete opstelling van de wedstrijd zwemmers en zwemsters ziet er alsvolgt uit: TOURDORP Er is van wielrenners- zijde enorme grote belangstelling voor de wielermiddagen op 18 en 19 april a.s. in het Tourdorpje Achterveld. Op 18 april is de deelname zo enorm groot dat tiental len renners helaas moeten worden afge wezen temeer daar het rennersveld van lol geheel is volgeboekt. Wanneer het. or ganisatorisch uitvoerbaar is zullen 200 wielrennertjes aan de wedstrijden in Ach terveld deelnemen. Zover ons bekend is nog nimmer ln Nederland een zo groot aantal jeugdrenners van 1016 jaar in wedstrijden op één middag tegen elkaar uitgekomen. Op 19 april staat het Tourdorpje Ach terveld wederom ln grote belangstelling want dan zal er worden verreden het club kampioenschap van de Nederlandse Da mes Wielren Club. Bij goed weer verwacht men heel veel publiek. Daarom heeft men mede dank zij de persoonlijke inzet van de adjudant van politie te Leusden de heer Hartman de be schikking gekregen over uitstekende sta len dranghekkenafzetting. De toegangs prijs is voor iedereen één gulden en de baten komen weer geheel ten goede aan de jeugdige wielrenners. In onze krant van volgende week komen wij nader op dit grootse en unieke wielergebeuren uitvoerig terug. 50 meter schoolslag meisjes onder de tien Jaar: Lia Jögers, Wilma de Wild, Karin Cohen, Irma den Herder en Marie Louise Bot. 50 meter schoolslag jongens onder de tien jaar: Thijs Noorderwicr, Gerard van Egmond, Erik Scholten, Mark Bennink. 100 meter vlinderslag meisjes onder de twaalf jaar: Hanneke den Herder. 100 meter vlinderslag jongens onder de twaalf jaar; Sjaak Rynders. 100 meter vrye slag meisjes onder de veertien jaar: Jeanette den Herder, Ma rina v. d. Heiden, Nicolet v. d. Heiden, Hclma van Leuveren, Inge Heuting, Ma rieke Mols en Guusje de Vries. 100 meter vrije slag jongens onder de veertien jaar: Jan Wanrooy. Hans Pasker, Georg Dietrich, Jaap Wolswinkel, en Rob Brinkert. 100 meter wisselslag meisjes onder de zestien jaar: Aurora van Uffelen. 100 meter wisselslag jongens onder de zestien jaar: Ries Pasker, Wouter Vrolijk en Co de Ryk. 100 meter schoolslag dames; Gerda Roest en Thea v. d. Hengel. 100 meter schoolslag heren: Hans Hola en Wim v. d. Hoofdakker. De wedstryden zullen aanvangen om 18.30 uur in het overdekte bad te Veenendaal. Vertrek naar Veenendaal vanaf 't Ros Beyaart te Hamersveld om 1730 uur. Ploegleider de heer Boshuis. ACHT8ERVELD De Auto- motor- en bromfietsclub „Achterveld" organiseert op zaterdag 11 april a.s. een dropping. Deze is dusdanig uitgezet dat ook onerva ren deelnemers een goede kans maken een van de aantrekkelijke prijzen te win nen. Iedereen kan aan dit sportieve evement deelnemen. Vanaf 20.00 uur kan men voor de deelname inschrijven in „Buitenlust" te Achterveld. LEUSDEN. De meisjes-adspiranten Impala handbal bonden onder zeer gure weersomstandigheden de stryd aan tegen Limvio uit Baarn, op het sportveld aldaar 'n Fikse nederlaag moest hier worden ge ïncasseerd. Met 8-0 moesten de Impala meisjes het hoofd buigen voor een op alle fronten beter spelend Limvio. Zoals de vorige week reeds was voorspeld, dat het fel aanvallende spel van een sterkere te genstandster Impala wel eens zou opbre ken, is nu zeer zeker uitgekomen. De Baamse meisjes wisten prima gebruik te maken van grote verdedtgingsfouten en schoten bovendien met grote precisie en snelheid. Reden genoeg om aan verschil lende onderdelen by de training nog eens extra aandacht te besteden. Een zwak punt is zeker nog het klemvast vangen van de bal. Natuuriyk zal men dan ook moeten zorgen dat men elkaar de bal goed toespeelt. We hebben van de adspi ranten zeker veel betere wedstrijden ge zien, dan deze tegen Limvio of was het misschien een zgm Off Day Programma voor zondag 12 april uiter aard allemaa.l uitwedstrijden: 12 uur: LVV - Impala dainesjunioren te Laren. 13 uur: Nederhorst - Impala heren senio ren te Nederhorst den Berg. 14 uur: Nederhorst - Impala meisjes ad- spiranten idem. HAMERSVELD. Het eerste team van de schaakvereniging „de Toekomst" is er In geslaagd haar laatste wedstryd tegen „Den Dolder 2" om te zetten ln een klinkende overwinning. Met niet minder dan 8'/2-1'/j werden de gasten naar huis gestuurd. De volgende heren brachten een vol punt binnen: v. d. Wcyden, Mosterd, Ilarlaar, v. Egdom, Boogaard, Zwart en J. Lagerwey, terwijl de heren Streiwig, Kuiter en Veenendaal de halve winst be- haaldden. Een goede prestatie! De kans op promotie naar de 2e klasse, terwijl vorig jaar al naar de 3e klasse werd gepromoveerd, is hierdoor behouden. Nu zal met grote inzet getracht moeten worden, de te spelen beslissingswedstrij den te winnen, waarna opnieuw een pro motiefeest georganiseerd kan worden. Dat er niet alleen om „punten" geschaakt wordt, bewees „de Toekomst" op 24 maart in een enerverend Paas„snelschaak toer nooi" waarby per wedstryd slechts in to taal 5 minuton bedenktijd per speler Is toegestaan. Wordt deze limiet overschre den dan is de vlag op de klok onverbidde- lyk, valt deze nameiyk omlaag dan is de wedstrijd verloren. De heer van Santen kwam als overwin naar uit het strijdperk en kon derhalve het grootste aantal eieren mee naar huis nemen. In dit toernooi werd er gestreden in 4 groepen van 8 personen waarbij de hoogstgeplaatste 2 van Iedere groep in de finale - poule kwamen. Gedetailleerde uitslag van deze finale: 1. v. Santen. 2. v. d. Weyden, 3. J. Lager- wey, 4. de Jager, 5. Kuiter, 6. Zwart, 7. Harlaar en 8 Boogaard. Natuuriyk ging er geen enkele deelnemer zonder het klppenproduct naar huis en menig kippenei werd reeds tijdens het toernooi geconsumeerd om gezamenlyk met het gebruikeiyke drankje de concen tratie hoger op te voeren. ACHTERVELD De voetbalvereni ging Achterveld heeft uit de wedstrijd te gen Gooise Boys de volle winst behaald. Het technisch overwicht van Achterveld in aanmerking genomen was de 20 uit slag misschien wel niet erg bevredigend, de impasse waarin het elftal in de voor gaande wedstrijd verkeerde, schijnt tc zijn overwonnen. Vooral dc eerste helft van de wedstrijd was aantrekkelijk. Achterveld overklaste duidelijk haar tegenstander en met iets minder pech schoten tegen en juist over de lat zou de voorsprong met de rust aanmerkelijk groter zijn geweest. Het eerste kwartier van de wedstrijd was de strijd nog tamelijk gelijkopgaand. Toen na dat kwartier Henk Rutte de stand voor Achterveld op 10 bracht kwam hier echter verandering in. Achter veld nam het initiatief geheel in handen en bezorgde de Gooise Boys defensie han den vol werk. Menigmaal ontstonden pa nieksituaties voor het doel van de gasten Een groot aantal hoekschoppen was hier van het gevolg. Tien minuten na zijn eer ste doelpunt kreeg Henk Rutte wederom een goede kans te scoren, het harde schot ging echter juist over de lat. De strijd bleef zich geheel op de Gooise Boys helft afspelen maar de talrijke Achterveld aan vallen resulteerden toch niet in doelpun ten. De met man en macht verdedigende gasten wisten dat met kunst en vlieg werk te voorkomen. Achterveld had vrouwe Fortuna ook bepaald niet aan haar zijde. Dat moest Jan Kerkhof erva ren. In een tijdsbestek van een minuut kreeg hij twee unieke kansen. Het eerste schot trof de lat, het tweede scheerde daar juist overheen. Achterveld bleef sterk aandringen en één minuut voor de KPJ-prograrnma HAMERSVELD. Voordat het zo merseizoen met zyn sportwedstrijden en vakanties begint, vraagt de K.P.J. afde ling Hamersveld nog eenmaal de aandacht \an de leden en belangstellenden. Op het programma staan verschillende activiteiten. Op maandag 13 april wordt er een striptocht georganiseerd, door Ha mersveld. Een striptocht is een vorm van puzzeltocht die nog niet eerder in onze gemeente is gehouden. Een extra reden dus om mee te doen. Do striptocht is uitgezet door Gerard van 't Klooster en de heer A. J. de wyze, wordt wandelend uitgevoerd. De start vindt plaats in „het Ros Beij- aard" en begint om kwart voor acht. De inschrijving is gratis, voor de winnaars zyn leuke prijzen beschikbaar gesteld. Op zaterdag 25 april wordt er weer een oudyzer actie gehouden. Het bestuur van de K.P.J. vraagt aan iedereen oud ijzer tot zolang te bewaren. Het wordt bij u aan huia opgehaald. De opbrengst van deze actie is voor een deel bestemd voor de parochiaan Antoon Voskuilen, die voor de missie werkt in Maaseiland in Kenya. Het bestuur hoopt dat deze actie, voor een mooi en goed doel. weer net zo'n succes zal worden als de actie van twee jaar geleden. rust bracht Gerrit van Bekkum via de paal de stand op 2—0. Na rust kon Achterveld niet het spelpeil van de eerste helft bereiken. De tegen stander kreeg beter vat op het spel. De Achterveld verdediging was echter steeds op haar post. Keeper Tolboom kreeg in deze tweede helft slechts eenmaal een werkelijk gevaarlijk schot te verwerken. Gooise Boys bleef wel alles op alles zet ten om de eer te redden, maar haar aan vallen waren te onsamenhangend om veel gevaar op te leveren. Tien minuten voor het einde kreeg Jan Kerkhof nog een goe de kans de stand op 30 te brengen. Hij schoot echter wederom tegen de lat en was hierdoor beslist de meest onfortuin lijke speler van het elftal. Het bleef dus 20 en er kwam in deze stand geen ver andering meer. Achterveld 2 heeft in een goede wed strijd Veense Boys met 2—1 verslagen. Uit de diverse goede combinaties waarmede Achterveld haar aanvallen opbouwde gaf H. Smaal zijn club de leiding (10). He laas werd deze voorsprong door een fout iu de verdediging even voor de rust weer teniet gedaan. Veense Boys benutte deze kans feilloos en maakte gelijk (1—1). In de tweede helft zou het tot acht minuten voor het einde duren alvorens een sterker LEUSBROEK. De plattelands-jonge ren van Leusden, die zyn aangesloten by de P.J.G.U. gaan deze zomer naar een van de meest geliefde vakantielanden: Oosten rijk. Deze reis, die duurt van 24 Juli tot 1 augustus, staat ook open voor niet-leden van de P.J.G.U. Do kosten van deze 8- daagse vakantie-trip bedragen f 190, Wanneer men inlichtingen hierover wenst of zleh alvast wil opgeven, dan kan men het beste organisator Jonnie van Loenen bellen onder nummer 034981443. Deze vakantie-reis is overigens niet de enige aktiviteit, die door de P J.G.U. wordt ontplooid. Vorige week hield de P.J.G.U. een geslaagde bingo-avond in het Her vormd Centrum De spelleider was de heer Kuypers, die vele leden met mooie prijzen naar huia zag gaan. De eerstvolgende samenkomst is op mor genavond, 10 april, wanneer alle leden met een touringcar naar de Snip en Sn&p-revue ln Theater Carré te Amsterdam gaan. De bus verrekt precies om half zeven van café restaurant „De My" aan de Arnhem- seweg te Leusden. Bovendien staat er voor de maand april nog een volksdansavond op het program ma. Ook hebben de leden nog een dans avond in het vooruitzicht. Deze laatste dansavond van dit seizoen wordt gehou den op zaterdagavond 18 april ln café restaurant „De My" te Leusden. Er zal gedanst kunnen worden op muziek van The Silvertown Rhythm Stars uit Schoon hoven. Wat de zomeraktivitelten betreft: evenals voorgaande jaren heeft de P.J.G.U. weer een zomerrelsjo van 1 dag in petto. Dit eendagsrelsje wordt georganiseerd In sa menwerking met de P.J.G.U.-afdcIingen uit Woudenberg, Langbroek en Rhenen. Het ligt tevens in de bedoeling wederom een Vierkamp te organiseren met de bo vengenoemde P.J.G.U.-af delingen. Over dit alles krijgt u nog wel nader bericht- Achterveld het winnende doelpunt kon scoren. Uit een goede voorzet van N. Wes- sels schoot H. Smaal voor de tweede keer in deze wedstrijd onhoudbaar ln (21). De verwoede pogingen van Veense Boys om stand verandering te brengen leden schipbreuk op de hechte defensie van Ach terveld. Als bijzonderheid zij nog vermeld dat zowel Veense Boys als Achterveld in deze wedstrijd beide een penalty misten. Verdere uitslagen: Junioren: Achterveld A-Roda 23 KVVA g-Achterveld b 10 Pupillen Achterveld l*Cobu Boys 01 Achterveld 2-VVZ 2—1 Het programma voor 't a.s. weekeind is als volgt: Zaterdag 11 april: Junioren A-HVC D Pupillen: Cobu Boys 1-Achterveld 1 Achterveld 2-VVZ 3 Zondag 12 april ODI '58-Achterveld 14.30 uur ACHTERVELD De afdeling Hamers veld van de KPJ is de grote triomfater geworden van het volleybaltoernooi van dc KPJ kring Amersfoort. Zowel het he ren als het damesteam A zijn ongeslagen kampioen geworden. Een zeer goede pres tatie! Het hcrenteam van Achterveld plaatste zich derde, het damesteam A als vierde. Aan het toernooi dat gehouden werd in de Sporthal te Amersfoort, werd door alle afdelingen var de kring Amers foort deelgenomen. De voorzitter van de kring Amersfoort, dc heer W. van Dijk van de afdeling Hoogland, sprak zijn vol doening hierover uit. „Voor de sportieve evenementen van de KPJ bestaat een goe de belangstelling. Daarom hebben wij ook in het zomerprogramma hiervoor een gro te plaats ingeruimd. Wij rekenen ook dan op een grote deelname, zoals aan dit toer nooi". Direct na het openingswoord van de kringvoorzitter vingen dc wedsrijden aan. Zij namen een groot deel van de dag in beslag. De 15 deelnemende teams 8 heren en 7 damesteams kwamen elk een keer tegen elkaar in het strijd perk. Einduitslag van het toernooi: Heren: 1. Hamersveld 2. Hooglanderveen 3. Achterveld 4. Hoogland A 5. Eemnes 6. Soest 7. Hoogland B 8. Hooglanderveen I Dames: 1. Hamersveld 2. Eemnes 3. Hamersveld B 4. Achterveld A 5. Hooglanderveen 6. Achterveld B 7. Hoogland Het toernooi werd besloten met een dansavond in „Ons Gebouw" te Achter veld. Muzikale medewerking verleenden „The Explains". Tevens werden op deze avond de prijzen uitgereikt. Het geheel vormde een fijn besluit van een uitste kend geslaagd kringtoernooi.

Leusder Krant | 1970 | | pagina 5