KONINGINNEFEEST GEM. LEUSDEN (vervolg) Sportdag voor Ron's personeel VRIJDAG 8 MEI 1970 's ."Middags konden de kinderen van leas den centrum in Leusden-zuid zich verma- ken op de (famerveldseweg in Leusden- cent rumwaar de Oranjevereniging I us- den verschillende attractieve spelletjes had georganiseerd, waarvoor gezien het bijzonner gure weer veel belang stelling bestond, zowel van de zijde van de jeugd als van de ouders, die zich ook best amuseerden. Hier één van de wed strijden in zaklopen (Foto Leusder Courant) Koninginnedag in Leusden werd goed be gonnen met een prachtige aubade voor het gemeentehuis te Leusden-Centrum, door kinderen van de scholen in de ge meente Leusden. (Foto Leusder Courant) Dat er werd gezongen, bewijst deze foto! (Foto Leusder Courant) i&iVdsSnnectag: eze jonge spoi lep niet een oran.n ag p 0én van de 'ortvelden, maar het is e fotograaf liet duidelijk of hij lu vlagt voor de Dningin dat hij een grens- ■chter in de dop is. i Achterveld kon men gedurende de estdagen de tentoonstelling Oorlog en erzet in de R.K. school bezichtigen, aast verzameld oorlogsmateriaal en fo- >'s kon men enkele honderden tekenin- en bekijken, vervaardigd door de ierr lingen van de hoogste klassen van de ba sisscholen in de gemeente Leusden. Op de foto: één van de soms fantasie-rij!' gete kende werkstukken. (Foto Leusder Cuu.ant) De heatgrnep S O Four die In Ons Gebouw voor een stampvolle zaa' sp?- 'ie. (Foto: Janus Visser). Koninginnedag: Polonaise in hel Ros Beyaert (Foto. Janus Visser). Koninginnedag: Zittend ritmisch bewegen op de dansvloer in de hal van v. Heugten. (Foto: Janus Visser). (Van de redaktie). LEUSDEN Op zaterdag 23 mei wort, in het burgemeester Burning sportpark te Leusden een sportdag georganiseerd door en voor het personeel van Pon's Automo bielhandel De teamwedstrijden gaan te gen de sportvereniging in Leusden. met welke gemeente sterke banden zullen ont staan. zodra Pon zich in Leusden-Zuid heeft gevestigd De individuele nummers zijn een onderlinge aangelegenheid Om dat deze wedstrijden de gehele dag in be slag zullen nemen, zal er een massale lunch worden gehouden, waarbij heiegde broodjes en koffie tegen kostprijs "de deur uitgaan" He: evenement zelf zal bestaan uit een vijfkamp verspringen, hoogspringen, kogelstoten, honderd en .vierhonderd meter hardlopen. De loop- nummers voor de dames zijn 80 en 200 meter Voor de vijfkampnummers kan ook afzonderlijk per onderdeel worden ingeschreven. De teamsporten zijn: voet ballen. volleybal en tafeltennis.

Leusder Krant | 1970 | | pagina 3