AZPC viert jubileum met unieke zwem-estafette R0DA-3 ONGESLAGEN KAMPIOEN; EERSTE TEAM VERLOOR VAN UNITAS Winst voor Achterveld tegen SVMM: 2-4 IMPALA-HANDBALLERS SPEELDEN IN HILVERSUM'S TOERNOOI MET WISSELENDE SÜCCESSEN Door overlijden coach werden wedstrijden afgebroken HERENTEAM HAAIEN LEEP GEVOELIGE 2 0 NEDERLAAG TEGEN POSEIDON I ANTILOPEN DEED MEE AAN PINKSTERKORFBALTOURNOOI Eerste SF- voetEsaltoernooi VIJFDUIZEND GULDEN NODIG GROOTS ZWEMFESTIJN IN LEUSDER BAD SCHERPENZEEL Zondag stond voor het derde team de moeilijke uitwedstrijd tegen Scherpenzeel op -et programma, waarin dit elftal mii as één punt moest behalen om zich kampioen te mo gen noemen van haar afdeling. De be nodigde punt werd ruimschoots behaald, want de roodzwarten wonnen met maar liefst 50 van Scherpenzeel. Deze winst betekende voor dit team een ongeslagen kampioenschap, met maar liefst 81 doel punten vóór en slechts 13 tegen. Vorig seizoen werd dit zelfde team uiteindelijk gewipt voor promotie, daar het de be slissingswedstrijd tegen Hoogland op het neutrale terrein van VVZA verloor. Nadat dit team er —0 zege had be haald op Scherpenz! rd het onthaald op een bloemenhulde. arna de terugreis naar Leusden kon beginnen. Onder dave rend geluid van de loeiende claxons ging de tocht door Leusden-centrum naar het Burg. Buir.ingpark, waar dit team een ere-ronde maakte. Na afloop van deze feestelijke rondrit was er voor deze spelers een gezellige bij eenkomst in café-bar het Centrum. Hier gaf de wethouder \an sportzaken, dc heer Zandbrink, akte de precence. wat door bestuur en spelers bijzonder op prijs werd gesteld. Teleurstellend was echter de reaktie van dc ontvangende vereniging Scherpenzeel. dat voor clezc wedstrijd tegen gebruik in wel entreegeld inde, maar geen bosje bloe men over had voor de nieuwbakken kam pioenen. Dit waren zaken die men niet gewend zijn in de voetbalwereld, maar die gelukkig de feestvreugde niet konden be derven. Het team ging bijzonder zenuwachtig van start tegen een tegenstander die, zon der dat er voor him nog belangen op het spel stonden, zich niet zonder meer ge wonnen wou geven. Na een kwartier voet bal, kregen de rood-zwarten na een mis ser in de Scherpenzeelse-achterhoede, de eerste reële scoringskans, die echter op niets uitliep. Vijf minuten later was er weer zo'n kans. die opnieuw op niet uit liep, doordat Gert Veer en Nico Los el kaar in de weg liepen. In de 23e minuut van de wedstrijd bouwde de goed op dreef zijnde Gerard van 't Klooster een prach tige aanval op en ronde deze aanval met een harde schuiver af, dat ternauwer nood nog door Scherpenzeel-keeper Schipper tot corner verwerkt kon worden De genomen corner bood Wim Morkin de kans om de score te openen maar zijn schot ging huizenhoog over. Drie minuten later was het toch raak, toen Gerard van 't. Klooster na goed doorzetten doelman Schipper het nakijken gaf. Scherpenzeel probeerde met bijzonder hard voetbal de bakens te verzetten, wat echter niet luk te. Vier mmuten voor rust werd Herman van Zandbrink onderuitgehaald en de scheidsrechter kende Roda terecht een vrije schop toe. Vanuit deze vrije schop kwam de bal bij de vrij op rechts lopende Nico Los terecht, die met een prachtige schuiver Roda op een 20 voorsprong bracht. Na rust opnieuw een fel aanvallend Roda-team. dat ondanks de hitte bleef strijden voor een zo'n goed mogelijk re sultaat. In de 55e minuut gaf Wim Mor kin een hoge voorzet, waarna de bat be landde bij de 2e paal en Gerard van 't Klooster magnifiek inschoot 30 De enige gevaarlijke aanval van de gas ten, in de 57e minuut, werd door doël man Dick Veenendaal via een fraaie red ding tot corner verwerkt. Enkele minuten later wist Nico Los een comer op de juis te wijze af te ronden en dat betekende 40. In de 65e minuut werd het zelfs 5(1 door dat Gert Veer een pass van Van 't Klooster op de juiste wijze wist af te ronden. Enkele minuten voor het eind signaal werd het zelfs bijna 60. maar doelman Schipper wist de kopbal", van Roda-aanvoerder Cor Veenendaal fraai uit zijn doel te werken. Toen scheidsrechter J. de Goede deze wedstrijd affloot, was het een dolle vreug de bij de rood-zwarten, die het voor de RODA 3 kampioensteam. eerste maal in de geschiedenis van sterk tegen de theoretische kanshebber Roda '46 hadden gepresteerd dat een derde elftal kampioen werd en daarmede promoveerde naar de reserve derde klasse Het elftal, bestaande uit de spelers, Dick Veenendaal, Jan Prinsen, Arie Houtveen. Wim van de Water. Herman Zandbrink, Cor Veenendaal. Hans Greefhorst, Wim Morkin, Nico Los. Gert Veer, Gerard van 't Klooster en leider Henny Mosing, dat zich na deze wedstrijd door eenheid en kameraadschap opgewerkt zag tot kam pioen van de reserve vierde klasser C. RODA-UNITAS 1—2 Het eerste team, met invallers voor spil Van de Belt, Jos van Kooy. Cor Hoog land en Joop de Haan, begon bijzonder Uit de wedstrijd RODA '46—R.K. Unitas: Een uitstekende reactie van de U..:;as- doelman na een afstandschot, afgeruwd door Wil Boom. Unitas. Reeds na vijf minuten moest een schot van Fred de Smalen, via de paal redding brengen voor doelman Brekel- mans. Dezelfde doelman verrichtte later een fraaie redding door een kopbal van Jan Drost over de doellat te tikken. Toch nam Unitas de leiding, doordat in valler De Kruif foutief ingreep 01. Roda gaf de moed niet op en kwam drie minu ten later zelfs gelijk. Jan Drost ontving de bal van Charles Krijgsman, waarna Drost de ver uitgelopen Unitas-doelman Brekelmans met een fraaie boogbal het nakijken gaf. Het werd zelfs nog bijna 21 voor de rood zwarten, maar Unitas doelman Brekelmans wist het afstand schot van Wil Boom op fraaie wijze on schadelijk te maken. Na rust had vooral Wim Mohlman pech met zijn gevaarlijke kopballen, die op mirakeleuze wijze door de doelman on schadelijk werden gemaakt. In de 60e mi nuut speelt De Kruif geheel onnodig te rug op zijn doelman en Unitas linksbui ten J. Drost is er als de kippen bij om doelman Gerrits te passeren 12. Inval ler Merig weet voor Unitas nog zelfs een derde doelpunt te scoren, dat om onbe grijpelijke redenen door de matig leiden de scheidsrechter Meier wordt afgekeurd. Roda zakte danig af en Unitas kreeg en kele scoringskansen, die echter op niets uitliepen. De enige troost na deze neder laag was, dat Jan Drost opnieuw een doel punt had gescoord en daarmede zijn kop positie op de schutterslijst wel zal be houden. HILVERSUM De Impala-handbalaf deling nam met twee teams deel aan het traditionele Pinkstertoernooi van de Hil- versumse handbalvereniging. Beide teams moesten reeds om tien uur aantreden voor de eerste wedstrijden. De dames- junioren tegen een ploeg uit Wuppertal/ Elberfeld. Tegen deze veel sterkere te genstander viel geen eer te behalen, of schoon een leuk tegenspel werd geboden. Met 41 werd het onderspit gedolven en de eer werd gered door Annie Hoogland met een uitstekend schot, dat boven het hoofd van de keepster tegen het net vloog De tweede wedstrijd ging tegen HHC, de organiserende vereniging. Deze ploeg was niet zo sterk als de Duitse meisjes en Impala kon haar gewone spelletje ont plooien. Het begon direkt al goed met een 10 voorsprong. Na een afgekeurde tref fer. ging men volop door en liep men zelfs uit tot 51. Door een lichte inzin king ln de verdediging van Impala wist Hilversum echter terug te komen en kwam oj 54, maar een verwoed slot- offensief van Impala leverde voor de Leus der ploeg toch een einduitslag van 75 in hun voordeel op. Tijdens deze wed strijd stopte Ans v. d. Grootevheen zelfs een penalty en wist verder haar doel keu rig te verdedigen. Doelpunten werden ge scoord door: Regina v. Eyden (3x), Nel van de Boom (lx), Ine van Roomen (lx), Truus v. d. Geer (lx) en Agnes v. 't Klooster (lx). Tegelijkertijd speelden de adspiranten, eerst tegen HHC. Dit werd voor Impala de mooiste strijd van de dag Tegen de goed spelende Hilversumse meisjes, werd uit stekend spel vertoond. Na een rustssand van 11 kwam Impala nog achter met 4—3, maar zeer enthousiast spelend, el kaar met gave ballen in schietpositie bren gend, werd een zwaar bevochten overwin ning van 5—3 uit het vuur gesleept. Pun. ten werden gescoord door Wil Schoon- derbeek ((2x), Yvohne de Valk (2x) en Marian v. d Sandt (lx). Een compliment voor de hele ploeg is hier op z'n plaats, De tweede strijd verliep niet zo best. Tegen VJDO uit Purmerend werd met 8-5 verloren. Hierbij dient echter te worden opgemerkt dat VJDO oudere meisjes had opgesteld, die reeds eerder bij de junioren speelden. Maar dit gebeurt tijdens toer. nooinen wel meer en is iets waar eens men rekening mee moet houden. Impala wist in te lopen tot 65, maar de strijd duurde toen niet lang genoeg meer om winst nog in de wacht te kunnen slepen. De leider van de jeugd bij de Hilver sumse gastheren, de heer W. Elbertsen (Een goedé bekende van Impala) was als coach van een team meisjes present en vuurde ze zelfs hevig aan. Daarna trad hij als scheidsrechter op bij de wedstrijd VJDO-Impala. Na afloop van deze wed strijd ging liij gewoon naar liet secretari aat. waar hij enige tijd later in elkaar zakte en ter plaatse overleed. Er heerst* grote verslagenheid bij alle deelnemers en deelneemsters en na een kort beraad met de bestuurders en leiders, werd be sloten het hele toernooi af te breken. Al le deelnemers kregen een herinnerings- vaantje uitgereikt, waarna een stille uit tocht liet einde betekende van een dag, die zo goed was begonnen en door het prachtige weer zeker een geslaagd toery. nooi zou zijn geworden. ACHTERVELD De voetbalvereniging Achterveld heeft in Maarn SVMM met 24 verslagen. Voor beide ploegen stond niets meer op het spel en dat was dan ook goed te merken. Achterveld trad aan met maar liefst vijf invallers. Er werd aan bei de zijden slordig gevoetbald. Een totale inzet om te winnen ontbrak. Ook het fraaie zomerweer zal de spelers parten hebben gespeeld. De wedstrijd ademde een sfeer van „het moet nu eenmaal". Achterveld keek in deze wedstrijd twee maal tegen een achterstand aan. In de slotfase zorgde Jan Kerkhof met twee treffers voor definitieve zege. De aanvangsperiode gaf een rommelig spelbeeld te zien. Het Achterveldse team met haar vijf invallers had moeite de juis te vorm te vinden. De Maamse ploeg die toch ook niet uitblonk, wist hiervan ech ter te profiteren en scoorde na 13 min. dc eerste goal fl0). SVMM viel veel aan, maar die aanvallen waren te onsa menhangend en ook de afwerking liet veel tc wensen over. Zij waren maar zelden gevaarlijk. De Achterveldse defensie func tioneerde goed en had niet veel moeite met het afslaan van de aanvallen. Na 25 minuten kwam Achterveld op gemakke lijke wijze cp gelijke hoogte met SVMM. Een Maamse verdediger kwam in een LEUSD'mN" In de overtuiging tegen Poseidon een fikse overwinning te beha len gingen de heren van De Haaien te water om hun eerste wedstrijd te spelen in deze competitie. Hoe bedrogen kwa men zij uit. Niet De Haaien, maar Posei don gaf de toon aan. Individueel waren De Haaien stuk voor stuk de meerderen (Foto, Janus Visser) 1 van dc Poseidon heren. Doch als team was het geheel in een woord waardeloos. Zij werden verslagen met eigen wapens. I Poseidon speelde vanuit de verdediging en hield deze gesloten, geholpen door spe lers van De Haaien, die in een bosje voor het doel van de teenstander gingen lig gen. Vooral Henk Rijnders bezondigde zich hier aan een van de stelregels bij het polo: komt er e^n aanval, maak het doel van de tegenpartij vrij, De Haaien speel de als een stel beginnelingen, die de een voudig.\.e tactiek van het waterpolo niet "heerst. In de verdediging kon men slechts eken dat Chris v d. Wel en in zekere mate ook Pim de Smalen hun positie be hielden. Piet de Bree ging te ver mee naar voren en kou op deze manier dcor ge brek aan snelheid het gat niet meer op vullen. - Mi:-- T&Na-V'V Uit de wedstrijd RODA '46R.K Unitas: Een beheerste reactie van Jan Drost ver sloeg de uitgelopen doelman van Unitas (geheel links op de foto), hetgeen het enige doelpunt van RODA opleverde. (Foto: Janus Visser). HUIZEN Antilopen heeft met al zijn leden meegedaan aan het op 2e Pinkster dag gehouden toernooi te Huizen. Het prachtige weer droeg er toe bij. dat deze dag een succes geworden is. De ploegen waren over het algemeen in wat hogere klasse ingedeeld in de competitie dan de Antilopen. Dit was waarschijnlijk de oor zaak dal dc resultaten die de Antilopen hoekten iets minder waren. De adspiranten A wisten, ondanks deze handicap toch nog een 2e prijs te verove ren. De uitslagen van Antilopen 1: Antilopen 1-Juko 3 3—1 RDZ 1 -Antilopen 1 6—4 Sp?i"\ 1-Antilopen 1 21 Opval as de wedstrijd tegen RDZ Deze v :1 werd op een veld gespeeld dat to t aan de daarvoor geldende maatst. -oldeed. Ook had de scheids rechter ae wedstrijd niet in de hand, met het gevolg dat de spelers zelf hun regels bepaalden met alle gevolgen vandien. Antilopen 1-Sparta 1. In deze wedstrijd lieten de Antilopen zien wat ze waard zijn. Sparta, dat op promoveren staat en een klasse hoger speelt dan Antilopen 1 wist deze strijd met maar één punt ver schil in haar voordeeld.te beslissen. De uitslagen van Antilopen 2 zijn: Antilopen 2-Hemurenge 2 0—2 Antilopen. 2- Keskren 0—0 RDZ-An'lilopen 2 64 Adspiranten A: Antilopen A-Hemurenge A 41 Antilopen A-Vinken A 32 Midlandia-Antilopen 4—1 Door deze wedstrijden hebben de ad spiranten laten zien dat zij in de compe titie toch zeker voor het kampioenschap in aanmerking komen. Adspiranten B. De adspiranten B hebben in dit toer nooi twee wedstrijden verloren en één ge wonnen. De pupillen waren in het geheel niet gelukkig, zij moesten met 3 neder lagen naar huis terugkeren. O a. Vinken E. Amersfoort en RDZ F bleef hun de baas. team. Dicky Duinsbergen, geplaatst als midachter, kon op deze manier ook mee in de aanval, want haar plaats werd di rect overgenomen door een van de mede speelsters. Truus Hamers, die haar eerste wed- strijd speelde sinds twee jaar terug, had I nog wat aanpassingsmoeilijkheden. Zij werd na de eerste helft clan ook vervan gen door Barbara van de Wel die deze I speelster zeer goed verving. Op het doel wist Thea van den Hengel enkele zeer mooie reddingen te bewerkstelligen. Laga I kon na dc rust wat meer vat op het spel i krijgen door goede wisselspeelsters in het water te brengen. Verder dan een stand van 32 Iconden zij niet komen. Daarna moesten zij toestaan dat met goed samen- :1 tuscen Nel van dc Boom, Geivla Roest en Dicky Duinsbergen een eind stand werd bereikt van 52. Over het ge heel genomen een zeer goede wedstrijd, die voor de toekomst het een en ander doet beloven. Met deze uitslag hebben dc dames tevens dc leiding genomen in de onderlinge competitie bij De Haaien om in het bezit te komen van de polobckcr. duel met Anton van Dalen in een moei lijk parket en dacht zich hieruit te kun nen redden door op de keeper terug te spelen De SVMM doelman had hier blijk baar niet opgerekend, het voor een terug speelbal wel wat harde, maar beslist niet onhoudbare schot verdween in de tou wen (11). Achterveld kwam hierna be ter opzetten, maar de aanvallen resul- eerden niet in doelpunaen. Van enig spel- overwicht was in deze eerste helft geen sprake. Het laatste kwartier van de eerste helft bracht geen verandering meer in de gelijke stand. Na de pauze had SVMM korte tijd het beste van de wedstrijd. De tweede helft was zes minuten oud toen de Achterveld doelman voor de tweede keer moest ca pituleren (21). Achterveld behoefde ech ter niet lang tegen deze achterstand aan te kijken. In de 12e minuut benutte Gerrit van Bekkum de hem toegespeelde bal uit stekend en bracht hij de balans weer in evenwicht (22> Na dit doelpunt kwam Achterveld er geleidelijk beter in. De aan vallen werden talrijker en gevaarlijker, maar paal en lat verhinderden enige ke ren een opvoering van de score. De Maarnse defensie werd steeds vaker uit formatie gespeeld door deze aanvallen en twintig minuten voor het einde moest zij het hoofd buigen voor een hard schot van Jan Kerkhof (2—3). Achterveld ging nu nog sterker opdringen en Maarn zag geen kans meer hiertegen een vuist te ma ken Ruim tien minuten voor het einde scoorde Jan Kerkhof voor de tweede maal en bracht hij Achterveld op een veilige 24 voorsprong De laatste mmu ten waren weinig opwmdend, Maarn had zich met de nederlaag verzoend en Achter veld vond het welletjes. In de stand kwam geen wijziging meer. Achterveld heeft in deze competitie nu nog twee wedstrijden te spelen tegen Kie viten en Hooglanderveen. Deze wedstrij den zouden nog wel eens voor een attrac- tief einde van de competitie kunnen zor gen. Niet de plaats op de ranglijst speelt in deze wedstrijden een rol, maar tussen Achterveld enx de beide genoemde clubs heerst een grote overigens sportieve rivaliteit. Deze wedstrijden hebben min of meer het karakter van een derby. Alle drie deze clubs zullen ongetwijfeld alles op alles zetten om niet zozeer de punten aan de lijst toe te voegen, maar om de overwinning op de buurtgenoten te smaken. LEUSDEN Op zaterdag 6 juni a.s. wordt door het voetbalelftal van SF Lucht en Warmteteelinieh n.v. uit Amersfoort voor de eerste maal het SF voetbaltoer nooi gehouden en wel op het Burgemees ter Buiningpark aan de Bavoortseweg te Leusden/Centrum. Het toernooi zal om 10 uur beginnen, terwijl de nale, gespeeld door de win naars van de 2 poules, ongeveer om 17 uur zal plaatsvinden. De officiële aftrap zal geschieden door mevr. J. van der Schaaf om 9.55 uur. Aan het toernooi nemen de volgende be- drijfselftallen deel. Haceka n.v., Noach nv Van Gend Loos, Wolter Dros nv, Ne- nafa nv. High Voltage nv, Bronswerk Nijkerk nv. Electrofact nv. Pon nv en SF Lucht- en Warmtetechniek nv. TOURDORP ACHTERVELD De 13e internationale Tour de Junior Achterveld zal ongeveer tienduizend gulden gaan kos ten en zo dit bedrag bereikt wordt is men verzekerd van 'n goede basiskas. Minstens 4 weken werk werd er verricht op het Tourkantoor om alles organisatorisch zo goed mogelijk te krijgen. En zwaar onder deel zijn zeker de financiën. Door 't bar koude aprilweer zijn de nationale jeugd- wielerwedstrijden en het clubkampioen schap van de Nederlandse Dames Wielren Club geen financiële successen geworden. Indien de drie tot viehonderd mensen die een gratis kijkje namen bij de hoek Hessenweg-Jan van Arkelweg de toegangs prijs hadden betaald van start tot fi nish dan had men de kas niet behoeven aan te spreken. Diet de medewerking van de gemeente Leusden kan het voor 1971 zeker wel een financieel beter succes wor den. Niet dat er subsidie behoeft te wor den gevraagd maar mogelijk kan de Jan- nendorpronde worden ingeschakeld, mits de zijkanten van het asfaltwegdek tussen de VIVO en de Vliert verbeterd zouden kunnen worden. Inmiddels zijn na vele besprekingen in heel Nederlad en ook in Duitsland toch bijna vijfduizend gulden toegezegd en is liet al zeker dat de navol gende bedrijven een zesmansjeugdploeg contracteren: B.uavus; Holland verzeke ringen; Middenstand; Fa\orit Salemink; Nieuwstad; Navobi; Mars; Wisman Schoe nen; Voorbij's Beton; Luyck's Buitenlust; Foto Fortgens; T.B.S.; Bouwbedrijf Os sendrijver; Remia; Helfrost diepvriezers; Kokke Sportkleding. Besprekingen moeten nog gevoerd wor den in Amersfoort, Amsterdam en Gronin gen. En waneer alle rennertjes kunnen worden geplaatst in de gastvrije Tourgast gezinnen van Achterveld en Leusden dan is ook dit onderdeel goed geregeld zodat de duizenden kijke* s kunnen genieten van een uniek jeugdwielerspectakel. Ondanks dit gebrek in de verdediging ontstond het eerste doelpunt uit een prachtig afstandsschot van Poseidon dat over het water ketste en zodoende keeper Speksnijder volkomen verraste. Het tweede doelpunt ontstond uit een reeds lang verwachtte situatie de Haaien fel in de aanval zelf en steeds maar weer het doel van Poseidon blokkerend. Posei don kwam in het bezit van de bal en speelde deze met een ver 4chot door aan een vrij liggende voorspeler, die met het grootste gemak keeper Speksnijder kon passeren. Poseidon ging op balbezit spe len. De Haaien verloren deze wedstrijd vol komen verdiend met 2—0. Willen zij in deze competitie iets willen inbrengen, dan zullen zij hun tactiek wel over een andere boeg moeten gooien. In verhouding tot de heren bracht het adspirant-jongensteam het er heel wat beter af. Zij speelden tegen het goede team van Flevo. Een team, dat om zijn snelheid bekend staat. Het team van De Haaien ging te water met de opdracht: houdt de verdediging gesloten en probeer voorzichtig een aanval op te bouwen. Dat dit lukte bleek wel uit het feit dat men een 00 gelijkspel in de wacht wist te slepen. Taotisch gezien speelden deze jonge knapen heel wat beter dan hun gro te broers. Hulde! DAMES ZEVENTAL VAN DE HAAIEN ZETTEN HUN EERSTE WEDSTRIJD IN WINST OM (5—2) In een goed bekeken wedstrijd wisten de dames van De Haaien hun eerste over winning in de wacht te slepen. Met veel snelheid en een zeer goed gesloten verde diging gaven zij de dames van Laga maar zeer weinig kansen. Er werd goed ge plaatst en vooral het innemen van eikaars plaatsen was het sterke punt van dit LEUSDEN Ter gelegenheid van hun 60-jarig bestaan houdt de AZPC uit Amersfoort een unieke zwemgebeurtcnis op 23 mei a.s. bier in het zwembad te Leusden. Dc aanvang van deze toch wel zeer bijzondere manisfestatie zal zijn om 16.30 uur. Wat is nu eigenlijk het bijzon dere? Wel, AZPC uit /Amersfoort heeft de stoute schoenen aangetrokken om een estafette te organiseren. Op zich niets bij zonders, maar de 100 x 100 meter vrije slag estafette gemengd is toch wel iets dat nog niet eerder vertoond is. Niet al leen in Leusden, maar over de gehele we reld niet. Zo kan het voorkomen voor zover we goed zijn ingelicht dat er een wereldre cord wordt gevestigd op deze monsteraf stand. t Dat deze gehele organisatie wel het een en ander met zich meebrengt is te begrij pen. Daarom heeft men de wedstrijd ver deeld in poules van 10 zwemmers(sters). Iedere poule wordt afzonderlijk gewaar deerd. Tussen iedere poule wordt, een zgn stuntnummer verzwommen. Het resultaat van deze stunt wordt tevens meegeteld in de totale puntentelling. Deze stunt bestaat uit het zwemmen van 50 meter en uit te voeren alsvolgt: Zien welke vereniging het snelste bestuur heeft door een bestuurslid of T C. lid zo snel mogelijk de 50 meter te laten zwem men. Het zwemmen met een open para plu, luchtbeddenrace. teveel om op te noe men. De heer Sieb Bolman, een van de bekendste figuren uit de zwemwereld, zal speaker zijn en tevens beslissen welke stunt na iedere poule zal worden ver- zwommen. Aan deze wedstrijden zal deelgenomen worden door o.a. Flevo Nijkerk. de Haaien Leusden in samenwerking met Z.V. Naarden, De Robben uit Hilversum. Neptunus en Sedna gecombineerd en na tuurlijk de organiserende vereniging AZPC Tijdens het verzwemmen van de esta fette zal het zwembad tf Leusden een ker misachtige aanblik geven. Er zullen na melijk allerlei attracties op het terrein aanwezig zijn. De Haaien uit Leusden zullen zoals eer der vernoemd deelnemen met vijftig man. Rob Eaesjou, Hans de Smalen. Gerrit Hey, John op 't Hof. Maarten Sprengers, Nel v. d Boom, Hans van Loenen, Ate Scholtus, Hans Hamers, Nico van Zanten, Pim de Smalen, Piet de Bree, Corrie Rijndes. Marian Vrolijk. Marieke Mols, Lolkje Kuipers, Rob Brinkert, Peter Rob Bloemendaal, Erik Krol, Guusje de Vries, Inge Heuting Sjaak Berg, Ron Dokter. Marga Grootkop, Monique van Poelgeest, Cecile Schwenke, Eric Goed hart. Rob Cornelis, Bart Peters, Thea v. d. Hengel. Willem v. d. Hoofdakker, Dicky Duinsbergen, Coby Duinsbergen, Henk Rijnders, Ingeborg Swarts, Wouter Vro lijk, Gerard Pasker, Co de Rijk, Ria Ha mers T.k Willigenburg. Imo Manten, Truus Hamers, Thijs Noorderwier. Ria Roest, Aurora van Uffelen. George Die trich, Henk Hols. Chris v. d. Wel, Hans Brouwer en Willem Meyboom. Al deze deelnemers worden om 16.00 uur op het terrein van het Leusderzwem- bad verwacht. Ploegleider is de heer Bos huis.

Leusder Krant | 1970 | | pagina 6