DWS - muziekconcours op zondag 11 oktober Niet met pony's Daverende show van Ekseption PEL maar een Winterprogramma speeltuinvereniging Verdienstelijk spel van Impala -handballers Jeugdschaken Roda-dames organiseren chocolade - letter - aktie Voorverkoop seizoenkaarten de Instuif eugd leiders v.v. Achterveld gevraagd Trimmen met Impala in Den Treek Wandel- puzzeltocht O.V. L. NCVB -avond voor „doe het zeivers" GESLAAGD HI-FI Stereo OPEN BRIEF AAN DE HEER MANDEMAKER KERKDIENSTEN LEUSDER KRANT BURGERLIJKE STAND Medische dienst Leusden 8 OKTOBER 1970 3 ACHTERVELD - Zondag 11 oktober s staat Achterveld geheel in het teken pn de muziek. Op die dag organiseert je plaatselijke muziekvereniging ,,Door Wilskracht Sterk" ter gelegenheid van war 35-jarig bestaan een Federatief Het geheel staat onder van de R K Federatie van Dio Muziekbonden in Nederland. Aan concours - een concertwedstrijd - nemen 12 korpsen deel Voor de lief hebbers van harmonie en fanfaremuziek ial er dus beslist op die dag veel te genieten zijn De organisatoren van ,,Door Wils kracht Sterk werken momenteel op vol -le toeren. Het organiseren van een der gelijk concours brengt zeer veel werk met zich mee Ieder korps moet o a een receptielokaal ter beschikking heb ben En dat vormt in Achterveld met lijn beperkte zaalruimte wel een pro bleem Maar ook dit probleem zal wor den opgelost De organisatoren stellen alles in het werk om het concours lot in de puntjes te verzorgen De deel nemende verenigingen kunnen rekenen op een prettige ontvangst en een goede accommodatie LEUSDEN - CENTRUM - Vanavond nndt in het Hervormd centrum te Leus- den-centrum voorverkoop plaats van lid maatschapskaarten voor de Instuif. Deze aarten geven het hele winterseizoen echt op gratis toegang bij de instuif- ivonden en bij avonden waar grote kos- voor gemaakt zijn, door bijvoor- «eld een band, een belangrijke reduk- Alleen vanavond kan men deze sei- oenkaarten kopen en wel tussen half legen en tien uur. De Instuifcommissie organiseert om veertien dagen een gezellige dans wond in het Hervormd centrum. Op de neeste avonden verzorgt een disc-jocky muziek maar ook treden bands op. De leeftijd van de leden of bezoekers igt tussen de vijftien en 21 jaar, iedereen welkom deze avonden. Zaterdag 10 iktober is er weer Instuif, met muziek erzorgd door d j Jan van Velsen Aan- rang 20 00 uur ACHTERVELD - Cor van Marwijk, de eugdsekretaris van de sportvereniging Ichterveld, zit met de handen in het aar Voor de zes elftallen die nu an de competitie deelnemen en voor nog samen te stellen jeugdteams zijn iet voldoende leiders beschikbaar Het preekt van zelf dat dit de vereniging oor grote problemen plaatst. Zijn er rider de inwoners van Achterveld per- onen die de sport en het jeugdwerk en warm hart toedragen en bovendien en gedeelte van hun zaterdagmiddag «schikbaar willen stellen0, dan zijn ij van harte welkom bij de heer C. in Marwijk, Jan van Arkelweg 19. 547. De navolgende harmonie- en fanfare korpsen nemen aan het concours deel Fanfare St Caecilia, Ammerzoden, Harmonie St. Martinus, Oud Zevenaar; Fanfare St Caecilia, Hoogland; Fanfare Kunst na Arbeid, Houten; Fanfare Concordia, Driel O.B.; Harmonie Zieuwent, Zieuwent, Harmonie Dr Schaepman, Tubbergen, Fanfare Liefde voor Harmonie, Roelof- arensveen, Harmonie Wilskracht, Amersfoort; Harmonie Jubal, Oosterveen; Harmonie St Lubuinus, Deventer, Fanfare St Caecilia, Geesteren (O) De heren Marinus van 't Woud, Hil versum, Joh K. Pinkse, Amsterdam en J van Ossenbruggen uit Haarlem vormen de jury Zeer zeker een jury die kri tisch zal toeluisteren, maar zij vormt tevens een garantie, dat het juiste aan tal punten aan de deelnemende korpsen zal worden toegekend Het erecomité voor dit muziekfestijn bestaat uit de navolgende personen LEUSDEN-CENTRUM - Nadat de V.v L O S Impala enige tijd de overal in 't land begonnen trimacties heeft ge volgd en de goede resultaten daarvan heeft gezien, heeft 't bestuur van deze vereniging besloten ook in Leusden daar mee te gaan starten. Dit om te komen tot een verantwoorde lichamelijke conditie-training, voor hèn, die normaal niet van hun stoel komen en toch voelen dat hun uithoudingsvermogen achteruit gaat, terwijl ze zich niet ge roepen voelen om echt aan gymnastiek te gaan doen De eerste bijeenkomst, 's morgens van 8 45 tot 9.45 uur zal plaats vinden a s 10 okt. Men komt bijeen op de hoek van de Trekerweg- Ooievaarshorsterweg De kosten bedra gen 12,50 per maand, waarbij inbegre pen een ongevallenverzekering, zodat de deelnemers volkomen gedekt zijn. Zowel dames als heren zijn van harte welkom. Nadere inlichtingen bij: de fam. E R. Raayen, Wilgenlaan 80, Leusden-Cen trum, tel 1785 W A van Zandbrink (voorzitter) Loco- burgeineester van Leusden W Jansen, Pastoor te Achterveld. J A. van de Ven, Kapalaan te Achter veld. Zuster Silvia, Direktrice Huize St Jozef J H A. Boersema, Arts te Achterveld M J A Nabuurs, Dierenarts te Achter veld A P G M Kerstens, Hoofd van de R.K Basisschool A W Zandbrink, Dir coop boeren leenbank H Ossendrijver. Raadslid H Huppelschoten, Aannemer. E. A M van Bergen-Rijcke, Erelid De concerten worden gehouden in ,,Ons Gebouw" Om 12 00 uur vindt de offi ciële ontvangst van de juryleden, ere comité, dirigenten en voorzitters plaats in Hotel ,,De Roskam" te Achterveld Daarna volgt de officiële opening door de heer W A van Zandbrink, loco- burge meester van de gemeente Leusden Om 13 00 uur vangt het concertconcours aan Op de dag voorafgaande aan het con cours, op zaterdag 10 oktober a.s., zal ,,Door Wilskracht Sterk", haar jeugd drumband en ..Lisiduna" uit Leusden met haar majorettes een muzikale rond gang door het dorp maken Aanvang 17 00 uur. De organisatoren van het muziek festijn doen een beroep op de Achterveld- se bevolking om de dag van het concours de nationale driekleur uit te hangen LEUSDEN-CENTRUM - Op maandag 12 oktober wordt er door de Nederland se Christen Vrouwenbond een ledenver gadering georganiseerd in het Hervormd Centrum te Leusden-Centrum. Aanvang 20.00 uur. Iemand van de Sikkens fabrieken uit Sassenheim zïl demonstreren wat men allemaal met verf en aanverwante arti kelen kan doen. Er zullen veel tips voor ,,Doe-het-zelvers" gegeven worden. Voor deze avond zijn ook de leden van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen en de leden van de Katholieke Plat telands Vrouwenbond uitgenodigd. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOÖOOOOOOOC LEUSDEN - Op zaterdag 10 oktober wordt door de Oranjevereniging Leus den weer de jaarlijkse wandelpuzzel- tocht door de prachtige Trekerbossen gehouden. De tocht start op het erf van de boerderij van de heer G. v.d. La- gemaat, Ooievaarshorsterweg 7, hoek Trekerweg. Van half twee tot half drie kan er gestart worden in de categorieën 13 t/m 15 jaar; 16 jaar en ouder; onge huwd en gehuwd. Leden van de Oranjevereniging kun nen gratis meedoen op vertoon van lid maatschapskaart. Ook op vertoon van een bijkaart kan men gratis meedoen, dus voor elk gezin, lid van de OVL, staat deelname gratis open voor twee perso nen' Deelname-kosten: niet-leden van 13 tot 15 jaar f 1De overigen f2,-- per persoon De prijsuitreiking vindt plaats in het Ros Beyaart, 's avonds om acht uur. LEUSDEN/ZUID - ,,Voor mij was Jt een geslaagde avond Wegens het abliek dat zo geboeid luisterde. En ituurlijk ook, omdat het geen puin- )op is geworden, zoals onlangs in evelaken Dat zijn voor mij genoeg idenen om dit evenement geslaagd te lemen." Aan het woord is organisator irry Visser uit Leusden/Zuid, die een in de meest gewaardeerde pop-groe- tn van Nederland, de Haarlemse ,,Ek- fption," naar de Markthal in Amers- ort haalde voor een daverende show in drie-en-een-half-uur Het aantal bezoekers (ca 500), was njdag de 2de oktober juist genoeg a de gemaakte onkosten te dekken Natuurlijk had ik het fijner gevon- m als er enkele honderden mensen «er waren gekomen Het is tenslot- mijn werk, maar bovendien zou het sfeer in de Markhal zeer zeker ten lede zijn gekomen. Zo'n halfvolle zaal et niet zo erg gezellig aan. Waar- ihijnlijk zijn we het slachtoffer ge- orden van het weer. Het onweerde en tende namelijk ontzettend en dat weer- udt natuurlijk altijd een grote groep «nsen, die onder betere weersom- bndigheden naar alle waarschijnlijk- 'td wel zouden zijn gekomen. Erg Tuner. Maar toch ben ik wel tevre- o Het had ook allemaal anders kunnen P«n Stel je voor, dat het pu- 'ek de boel had afgebroken, zoals!' kele weken geleden in Hoevelaken gebeurd Dat zou een heleboel ver- !$t hebben en het is vooral in mijn roep altijd beter om zoveel moge- li mensen te vriend te houden Wat ik verder ga doen.' Natuurlijk ik door met het organiseren van der- l'jke avonden Waarschijnlijk echter volgende keer niet in de Markthal zaal is eigenlijk niet zo geschikt ör het optreden van een pop-groep. ontbreekt er nog al aan de juiste Rustiek. waardoor de muziek niet zo overkomt In de zaal, als gewenst is. Bovendien wil ik het nu nog groter aanpakken, bijvoorbeeld met een aantal top-groepen uit Nederland. Daar heb ik dan natuurlijk een veel grotere zaal voor nodig Welk gebouw het gaat worden, weet ik nog niet, maar ik ben er wel al hard mee aan het werk. Financieel gezien dan misschien niet het sukses dat te verwachten was, in artistiek opzicht had de avond bijna niet beter kunnen zijn Wat Ekseption" te horen gaf, was gewoonweg af. Stuk voor stuk zijn het eerste klas muzikanten, de 6 ..Ekseptionisten," hoewel pianist/ organist en inspirerende leider Rick van der Linden de duidelijke winnaar is. Op hem steunt de gehele groep. De ma nier, waarop hij zich in zin muziek uit leeft, toont, dat voor hem muziek leven is Al gauw was het publiek helemaal ,,in," en hun blijk van waardering ma- mifesteerden zij in een daverend applaus en een luide begroeting bij de beken de nummers van .Ekseption,zoals ,The Fifth," .Julia" van de LP .Beggar Julia's Time Trip" en .Rhapsody in Blue." Ook bij een introduktie-nummer van de Amerikaanse groep Chicago was de zaal ebthousiast. Een enkele fan uitte zijn gevoelens op zijn eigen, speciale ma nier door zich lang uit op de (koude) vloer te vlijen, Geen mens echter, die zich daar ook naar iets van aantrok. De avond kenmerkte zich overigens door een uitermate rustig verloop Zeer dapper was het optreden van de Amersfoortse groep ..Pethenhu dat zich in een var de pauze's liet horen Het was de bedoelüg geweest dat ..Pethenhu" in het voorprogramma zou optreden, maar doordat ie installatie van ..Eksep tion" al om 6 uur op het toneel stond, ging dat een jbeetje moeilijk Daarom werd dus besoten dat zij een van de pauzes zouden,vullen. wat bij het publiek zeer zeker it de smaak viel. Zeker geen gemakkelijke opgave om tussen het optreden van etn groep als Ekseption" te moeten spelen, daarom dus alle lof voor .Petheiiht" LEUSDEN - De jeugdschakers scha ken niet met pony's, maar met gewone Paarden, Torens, Lopers enz. op ech te borden. Ieder die 10 jaar of ouder is en dit mee wil maken kan dit heel gemak kelijk beleven. Dinsdag a.s 13 okto ber begint het jeugdschaak seizoen weer bij schaakvereniging LEUSDEN in het Burgemeester Buining Park, in de voet bal kantine, van 18.45 uur tot 19.45 uur. Jongens en meisjes kom eens kijken, of vraag aan je vader of moeder of ze mee komen om te zien hoe dit schaak- uurtje er in de praktijk uitziet. Verschillende jeugdschakers zullen al wel persoonlijk bericht ontvangen heb ben, maar ieder van jullie die schaken wil leren, of al een beetje kent en het beter wil gaan doen wordt dus van har te uitgenodigd Voor allen geldt wel, en dat moeten we echt benadrukken, kom op tijd!' De heer de Jager en Rogier van San ten stellen zich namelijk voor deze schaakopleiding weer een wedstrijdvorm te geven, vandaar dat op tijd komen noodzakelijk is voor de indeling, en je tegenstander niet onnodig hoeft te wach ten. Bij voldoende opkomst zal er n in deling zijn in meerdere roosters en er is dus ook weer kans op promotie en degradatie, wat de spanning beslist zal verhogen. Het boek dat bij de Teleac LEUSDEN-CENTRUM - Voor insiders is het al lang geen geheim meer dat de voetbalvereniging Roda'46 alle mogelij ke moeite moet doen om de financiële touwtjes van de vereniging aan elkaar te kunnen blijven knopen De buitenstaan ders" hebben dit vorige week weer eens kunnen lezen in het verslag van de kort geleden gehouden jaarvergadering. Evenwel heeft de aktieve voetbalvere niging Roda'46 grootse plannen, o.a. de verwezelijking van een eigen clubhuis in het Burg Buiningpark te Leusden Om dit clubhuis tot stand te kunnen brengen zullen de leden van de vereniging dit zelf in hun vrije tijd gaan bouwen. Daarnaast zal een deel der benodigde gelden bij een gebracht moeten worden, waartoe al enkele akties zijn gevoerd Een nieuwe zal de chocolade-letter-aktie zijn Tot heden werden al deze akties gevoerd door de bestuurders met medewerking van de leden zelf uiteraard. U begrijpt dat deze bestuurders overbelast werden om naast hun normale verenigingswerk ook nog deze extra werkzaamheden te moeten verrichten Gelukkig hebben on langs de echtgenotes van deze bestuur ders ..de koppen" bijeen gestoken en ge zegd dames daar moeten we iets aan doen Ln gezien de tijd van de dolle Mina's geen gekke gedachten Wat onze mannen doen, daarin willen wij niet ach terblijven voor Roda'46. Zodoende weid onder leiding van de ec htgenote van de voorzitter van Roda'46. mevrouw Wen- del. een dames-comité gevormd die een zgn. chocolade-letter-aktie zal gaan voeren Deze aktie zal van start gaan op maandag 12 oktober a s. De dames zullen dan in verband met de komende Sinter klaas chocoladeletters te koop aanbie den, die men na bestelling begin decem ber thuis bezorgd zal krijgen LEUSBROEK - Aan de Rijksuniversi teit te Utrecht is geslaagd voor het kan didaatsexamen Psychologie de heer H K F Kaldenbach De heer Kaldenbach behaalde dit cum laude Dual B. en O Teleton Siemens Blaupunkt National Tijdens de op 16 september jl ge houden raadsvergadering werd het ver zoek van de voetbalvereniging Roda '46 om een eigen clubhuis op te mogen richten in het Burg Buiningpark te Leus den, behandeld. Dit zgn recht van opstal was voor de vv Roda '46 nodig om in aanmerking te komen voor een subsi*- die van de Nederlande Sportfederatie. In zowel het Centrum als in de Amers foortse- en Leusder Krant hebben we de behandeling van dit verzoek tot recht van opstal door de raad van Leusden kunnen lezen. Naar aanleiding van en*- kele door u gedane uitspraken bij be-- handeling van dit agendapunt, willen wij u via deze weg vriendelijk verzoeken enige duidelijkheid te brengen, de dui delijkheid waar de politici het zo vaak over hebben 1 Volgens u is de voetbalvereniging weinig sociaal voelend Daar het bestuur de mening is toege daan dat juist het tegenovergestelde het geval is, verzoeken wij u vriendelijk om een duidelijke omschrijving te wil*- len geven van de inhoud die u geeft aan weinig sociaal voelend. 2. Voorts stelde u dat Roda '46 het bestaande gebouw (kantine) moielijk kan dekken met andere verenigingen. Kunt u dit verder verklaren daar de vereniging de huidige kantine deelt met de schaak-tafeltennis-,korfbal en hand balvereniging en de vereniging te nim mer afwijkend staat tot verzoeken van andere verenigingen om de ter beschik king zijnde kantine en terreinen voor een bepaalde dag of bij een gelegenheid af te staan0 3. Waarop baseert u dat de voetbal vereniging Roda '46 in een isole ment leeft en dat volgens u nog eens verstevigd zal worden bij realisering van ons klubgebouw? 3 Waarom zou bij realisering van dit toch wel grootse plan van Roda 46 dit een staat in een staat gaan vor men. Het bestuur der v v Roda '46 P A M. Wendel, voorz J.P.H. van den Berg, sekr N J.G. Klunder, penn.m ZOEKWEDSTRIJD VOOR IEDEREEN' Onder het motto: Zo maar een spel, brengen wij voortaan iedere week een speciale prijsvraag voor onze abonnee's waarmee leuke prijzen te winnen zijn Het is een simpel spelletje, wat alleen wat speurzin ver eist. Wat is namelijk de bedoeling? SPELREGELS Elke week verstopt de redaktie van de Leusder Krant in haar adverten tiepagina's een advertentie, die beslist foutief is. Dus geen advertentie, waarin een correctie-fout is blijven zitten, nee een beslist niet juiste advertentie. Voorbeeld: TWEE EMMERS HALEN, EEN BETALEN, BIJ GROENTEHANDEL/ SPECI AALBAKKERIJ AD WISMAN. Trekkerstraat 809, Achterveld, telefoon 03499-16758. U voelt zelf wel, dat dat niet kan. Er zijn uiteraard tal van combinaties ogelijk Aan u de taak om de foutieve advertentie uit de krant te halen, die op te plakken op een brief kaart, geadresseerd aan: Zo maar een spel, redaktie Leusder Krant, Postbus 67, Barneveld U kunt uw oplossingen inzenden tot a s. dinsdag morgen 12 uur. Oplossingen, die na dit tijdstip bij ons binnenkomen, komen helaas niet meer in aanmerking voor een prijs. Bij meerdere goede oplossingen worden de prijzen verloot. De juiste oplossing wordt in het volgende nummer bekendgemaakt. LET WEL alléén op de kaart geplak te advertenties zijn geldig. De PRIJZEN De prijzen voor deze week zijn als volgt le prijs f 10- (beschikbaar gesteld door de redaktie van de Leusder Krant) plus: een lekkere cake van Bakkerij Schouten te Achterveld. 2e.prijs; Gratis inleg spaarbankboekje van f5,-- bij de Coëp Raif- feisenbank te Achterveld. 3e.prijs 1 zaklantaarn, beschikbaar gesteld door de firma Coen v.d. Berg te Leusden Centrum. 4e.prijs een eigengemaakte leverworst, beschikbaar gesteld door Sla gerij Spaans te Leusden Centrum. 5e.prijs: 1 fles Lotion, beschikbaar gesteld door kapsalon v.d. Koedijk, te Achterveld. Voor de volgende week hebben wij weer andere prijzen klaar liggen, eveneens beschikbaar gesteld door onze adverteerders. Veel succes toegewenst! ONZE VORIGE PRIJSVRAAG Wij wijzen u nog eventjes op onze vorige prijsvraag (in het nummer van 1 oktober), waarin wij u vroegen een variant te bedenken op een bestaand spreekwoord. U kunt voor die wedstrijd nog inzenden tot a.s. dinsdag morgen! REDAKTIE. kursus gebruikt werd zal worden ge hanteerd. wat de logische spelopbouw ten goede zal komen De opkomst kan niet groot genoeg zijn en ouders als tegenwicht van alle nuttige lichamelijke sporten, is het voor elk kind erg goed 'n uurtje met deze mooie denksport de hersenen te aktl- veren. Mogen we dus zeggen tot Dinsdag 18 .45 uur? Hier volgen zoals gebruikelijk de uitslagen van de 4de ronde voor de klub kompetitie Rooster 1, Mosterd-de Ja ger 1-0, v d Weyden-Lagerwey 1-0, Veenendaal-v Egdom 1 -0, Schram-Bloe- mendal 0-1, v d Tang-Boogaard 0-1, Struiwig-Harlaar Vj-Vj Rooster 2; Wis- man-Kraaikamp 1-0, v. Santen Jr -Dijk stra Jr 1-0, de Ridder-Emo 1-0, Horst- Dijkstra Sr. 1-0, v d. Steeg-Graafland 0-1, Lamme-v. Buuren '/z-Vj Geen spektakulaire uitslagen, Mos terd haalde zijn eerste winstpunt, en hem kennende, weten we dat als hij de smaak te pakken heeft, hij 'n kwaaie te genstander zal zijn, dit natuurlijk in de meest sportieve zin van 't woord' De partij Lamme-v Buuren werd meer MINI-schaak, het. aantal zetten zal zo om en nabij de 15 geweest zijn, en el kaar vrezende werd er snel tot remise besloten. LEUSDEN/CENTRUM - Doordat de zomer weer voorbij is en het spelen voor de kinderen buiten en in de speel tuin er weer op zit, komt de speel tuinvereniging met een winterprogram ma. In het gebouw van de speeltuin vereniging ,,Blijhof" worden op maan dag en woensdag allerlei activiteiten verzorgd door de jeugd. Op maandag van 18 30 tot 20 30 is er een jongensclubje, vanaf 7 jaar tot en met de 6de klas van de lagere school Onder leiding van de heren Punt, Tolboom en Dolf Groenendijk gaan de jongens houtsnijden, houtzagen en schilderen enz Woensdagmiddag tussen 14 00 en 15.30 wordt er met de kleuters gespeeld on der leiding van mej Paula van Ginkel Woendagavond van 18 30 tot 19.30 ls er een clubje voor meisjes van 7 tot en met negen jaar, onder leiding van mevrouw van Zwieten en mej Fri da Hofland. Daarna van 19.30 tot 20.30 is er een groepje voor meisjes van 10 jaar tot en met de 6de klas, mevrouw de Graaf, mej. Wies Schaap en mej. Bea van de Veld hebben de leiding over deze groep. Om de kosten te dekken wordt er van de kinderen een dubbeltje per keer gevraagd. Het Sint Nicolaasfeest is vastgesteld op zaterdag 28 november Maandag 12 oktober gaan de clubjes van start. Het bestuur van de speel tuinvereniging hoopt dat vele kinderen van deze leuke middagen zullen profi teren. LEUSDEN/CENTRUM N.H.K. 10 u ds Willemse, Amers foort (HA) 19 u - ds uit Driebergen. R.K K;..- za. J, 7.30, 9u\«» Hoogmis. 11, 5 30 u 6 30 u Lof LEUSDEN/ZUID N H.K. 10 u ds de Vries, Zeist, 18.30 u de heer van Eeden, U- trecht. R K K. Huize Don Bosco; 18 30 u 10 u Hoogmis, 11 30 u Amersfoortse Gerf Kerk, Nieuwe Leusder Kerk. 10 u ds Thomas. 7 u ds v.d Hoorn. Westbroek Opstandingskerk; 9 30 u ds v.d Hoorn, 7 u geen dienst. ACHTERVELD R.K K. Maandag t/in zaterdag 8 u (uitgezonderd woensdag) woensdag 19.30 u.: zaterdag 19.30 u avond mis. zondag 8.u. Hoogmis om 10 u 18 u.: Lof Postbus 67 BARNEVELD Tel. 03420-3141 LEUSDEN - De meisjes adspiranten speelden een zeer verdienstelijk par tijtje handbal tegen Limvio in Baarn Ofschoon het veld en de bal door de regen spekglad waren werd er 'n rede lijk goed spelletje opgevoerd Limvio, zoals altijd 'n goede tegenstander, kwam zelfs met 2 doelpunten aan de leiding, doch voor de rust was het weer gelijk (2-2) Na de rust ging het gelijk op met goe de kansen voor beide partijen, waarbij Keepster Engellen Lagerwey opviel door enige fraaie reddingen Ook Willy Schoonderbeek en Yvonne de Valk, dié voor de doelpunten zorgden, en niet een permanente bewaking kregen, wisten zich meerdere malen via snelle uitvallen mooi vrij te lopen, en waren ondanks hun bewakers steeds gevaarlijk. Beide partijen scoorden nog eenmaal, zij het dat van Impala nog 2 doelpunten af gekeurd werden 'n Verdiend gelijkspel dus als afsluiting van het veldhandbal- seizoen. De dames Jun. lieten door een slech te opkomst, (men was met slechts 6 speelsters) '41 punt achter in Neder- horst den Berg tegen de club van dien naam Ook hier 'n in goede vorm ste kende Ans v d Grootenheem in het doel, die veel moest redden en dat uitstekend deed Reglna v Eyden kreeg 'n bal in het gezicht en moest met 'n bloedneus eerst verzorgd worden, doch ging daarna weer gewoon verder De einduitslag werd 4-4 en de doelpunten waren van Nelly v d. Boom 2x Agnes v 't Klooster en Reglna v. Eyden bei den lx. LEUSDEN Geboren Helena Clara, d v M Bleeksma en M J A Brokmeier. Natascha Angelique Joyce, d.v W J Kilsdonk en C J. Broeker, Anita Pe- triene, d.v. H v. Andel en H Slob Gehuwd Th H. J Huurdeman en W C. van den Hengel. J Ramaker en E. Wal let. Overleden; Tros, Mathias Gerhardus, oud 42 jaar, echtgenoot van L. C. van der Vooren, wonende te Leusden WEEKEND-DIENST Alleen voor spoedgevallen Voor de praktijken: Boersema, Lan- tink en Den Toom heeft komend week end dienst. Dr. Boersema, Julianaweg 5, Achterveld, tel 03425-222.

Leusder Krant | 1970 | | pagina 3