Coöperatieve Handelsvereniging Leusden en Omstreken had een bijzonder goed jaar: overschot van bijna 100.000,— i s: Bindingsavond van de reservisten van de Rijkspolitie Fijne dia-avond voor plattelands vrouwen door knap vakman A. E G. M. KERSTENS (63) PLOTSELING OVERLEDEN Geslaagde KPO- jaarvergadering De heer W overleden D. de Vor Leden krijgen hun deel van de winst terug kiekte van Aujesky geconstateerd Een goed en zakenman g begrijpend ing heen: a de rii ,De Haaien' jaarvergadering Uitslagen schutjas- concours Boeiende collectie van fotograaf Frankemolen Algemene W oensdag; begraven )ONDERDAG 21 JANUARI 1970 di O Van de redaktie) LEUSDEN/CENTRUM - Op dinsdag avond 12 januari hield de Coöperatieve Handelsvereniging Leusden enomstre- cen haar jaarlijkse algemene leden vergadering in 't Ros Beyaart. De op- comst was goed. Een groot deel van de 300 leden der coöperatie was aanwezig Dm de resultaten van het afgelopen joekjaar te horen Voorzitter J. P.van de Bremer vond het verheugend, dat de Dpkomst zo goed was In zijn korte in- eiding deelde hij de leden mee, dat de ïandelsvereniging een bijzonder goed joekjaar achter de rug heeft. „Het is vellicht één van de beste jaren geweest tot nu toe in het bestaan van onze ver eniging." Waarschuwend memoreerde lij enkele minder aangename feiten, let bleek, dat de bedrijfsmkomsten an de agrarische bedrijven in deze imgeving aan de kop stonden zo'n vijf, :es jaar geleden. „Sindsdien zijn wij uer echter stil blijven staan. Er is en enkele ontwikkeling meer in deze itreek. We zien hier niet de grotere varkensschuren verschijnen, zoals el- Iers in ons land. We moeten hier rustig >lijven afwachten, maar ook indench- ïng van grotere bedrijfsinkomsten verken." De heer Van de Bremerdeel- le mee, dat onder het personeel een weetal 25 jaar in dienst van de handels vereniging is Het bleef overigens moei vereniging is. Het bleef overigens noeilijk, aldus de voorzitter, om jon- jere personeelsleden aan te trekken. Het assortiment is uitgebreid De le ien kunnen nu o.a. ook koffie en zeep- loeder bij de handelsvereniging betrek en. Ter introduktie kregen de leden ia afloop van de vergadering een half tond koffie mee naar huis Het belang- ijkste nieuws voorde aanwezige leden, as waarschijnlijk de mededeling, dat iet overschot bijna f 100 000.-- be- Iroeg De leden krijgen hiervan een ge- ?elte terugbetaald, om precies te zijn 1/4% van hun afname Hiermee is een taal bedrag van f 96 000,-- gemoeid Ye rest gaat naar het reserve-fonds. )e voorzitter wenste secretaris T. Apeldoorn en bestuurslid J Rijnders 'an harte beterschap De beide heren ;onden wegens ziekte namelijk niet lanwezig zijn. De plaatsverv. secre- aris. de heer J C Schothorst las de lotulen van de vorige vergadering voor, lie zonder op- of aanmerkingen wer- n goedgekeurd De directeur van de Coöperatieve landelsver. Leusden e o., de heer G. |an Loenen begon hierna uitgebreid de jinanciële situatie van de vereniging [int de doeken te doen. Zoals reeds eer- |er gezegd deze situatie is bijzonder rooskleurig. De omzet van voerartike len is weer aanmerkelijk gestegen en »el met 648 000 kg tot een totaal van 10.290 000 kg Dit komt vooral, aldus Ie heer van Loenen. door de sterke iitbreiding van de varkenshouderij De unstmeststoffen zijn met 80 000 kg mhoog gegaan. De omzet brandstoffen WOUDENBERG-SCHERPENZEEL - Vorige week werd in Langbroek en om geving de ziekte van Aujesky geconsta teerd onder varkens en koeien. De ziekte breidt zich momenteel snel uit in de richting van Woudenberg en Scher- ^lenzeel. Het is een felle virusziekte, die in de jaren dertig rond Gouda de Jkop op stak en waarbij toendertijd heel U/:l I \iaa ic nmiralrnmon In rlp nraktiik wat vee is omgekomen. In de praktijk van dierenarts S. Bakker te Langbroek |js de ziekte op 8 bedrijven geconsta- erd. In Woudenberg is de ziekte aargenomen op twee bedrijven en in (cherpenzeel op 1 bedrijf. De ziekte komt voornamelijk voor ider varkens, met name zijn het de jonge biggen die er vaak het slachtoffer van worden. Ook onder de koeien komt deze ziekte - zij het in mindere ma te - voor. De dieren worden traag in hun bewegingen, krijgen evenwichts stoornissen, jeuk, stampen en schuren. De ziekte tast de hersenen aan, de die ren zijn meestal binnen 24 uur dood. Pasgeboren biggen worden meteen ïn- jespoten. De boeren in het gehele district rond angbroek zijn gewaarschuwd, om bij Eventuele verschijnselen, direct mel- ng te doen bij hun veearts. Geadvi- leerd wordt honden en katten zoveel ogelijk vast te houden, omdat zij mo gelijke smetstofverspreiders kunnen zijn. Dierenarts Bakker verklaarde met nadruk, dat er geen rede is tot paniek. De bestrijding wordt ter hand genomen door speciale hyginische maatregeln te treffen. Koeien en varkens dienen iarbij zoveel mogelijk gescheiden ge- louden te worden. De ziekte valt niet jnder de veewet. Er is derhalve gen ettelijke meldingsplicht. Op de jaarvergadering van de Coöp. landelsver. „Leusden en Omstreken" In Leusden-C. werd dinsdagavond door le heer A. J. van Beek op deze besmt- lijke ziekte geattendeerd. heeft weer een veer moeten laten en is met 145.000 kg gezakt Ten aanzien van deze post merkte de directeur op dat de spoorhjnaansluiting van de han delsvereniging zal komen te vervallen De reden is o m de steeds dalende ver koop van brandstoffen, maar ook de ver hoogde tarieven van de NS Het blijkt goedkoper te zijn de aanvoer per schip naar Amersfoort te laten geschieden om vandaar over te laden op vrachtwagens De spoorlijnaftakking, die vernieuwd moest worden, zou een dubbele huur moeten opbrengen, wat voorde handels vereniging niet lonend meer is In to taal is de omzet van de vereniging met 595 000 kg gestegen Ook de eigen produktie van melk- voeders is aanmerkelijk gestegen. Uit het overzicht bleek, dat de handelsver eniging in het afgelopen boekjaar 652.000 kg meer geproduceerd heeft Van de 8467.000 kg zelf geproduceerde mengvoeders is 5.576.000 kg in meel- vorm, 2 588.000 kg brok en korrel en 333 000 kg gemengd graan In totaal kocht de vereniging 735.000 kg meng voeders aan. De tot. omzetten in meng voeders was als volgt: varkensvoeder 4.919 000 kg (4 190.000 kg in 1968/69). pluimveevoeder 1 741 000 kg (tegen 1.877 000 kg in '68/"69) en rundveevoe der 2.769 000 kg (tegen 2 483 000 kg in '68/"69). Dit betekent dat het afgelopen boekjaar 879.000 kg méér werd omge zet. of wel ruim 10 procent De totale omzetten in geld zijn. f 4 763 124 - - (tegen f4.295.235.-- in '68/'69). Een hogere omzet in geld van bijna 11 pro cent. De afLevering in bulk neemt elk jaar toe Totaal heeft de handelsvereniging in het afgelopen boekjaar 2976.000. kg bulk afgeleverd. Dit is ruim 35procent van de mengvoeders. Vorig jaar ('68/ '69) was dit ruim 25 procent Het vol gend boekjaar verwacht directeur van Loenen weer een hoger percentage om dat er weer enkele silo's zijn bijge bouwd Uit de vergadering weidde vraag ge steld of de boeren, die hun bedrijf beeindigen en dientengevolge ook geen lid meer blijven van de vereniging, hun deel uit het reservefonds terugbe taald krijgen De heer Van Loenen: „Het reserve-fonds is voor het opvan gen van eventuele verliezen. Deze post is eigenlijk nu al veel te laag.omdatde risico's steeds groter geworden zijn Van terugbetalen is dus geen sprake Het voorstel van het bestuur om het overschot terug te laten vloeien naai de leden, werd met applaus ontvangen De heer J vd Berg uit Stoutenburg toezicht inplaats van de heer P J v.d Wolfshaar, die periodiek aftredend was en zich niet meer herkiesbaar stelde De heer J Loseinan werd herkozen als lid van het bestuur. De heer A J. van Beek kreeg tijdens de vergadering de gelegenheid om een korte inleiding te houden over een nieuwe ziekte, die onder varkens was uitgebroken Het betrol de ziekte van Aujesky. Deze felle virusziekte, aldus de heer van Beek. was vorige week ge constateerd in Langbroek en verplaat ste zich toen snel in de richting Scher- penzeel-Woudenberg. Ongeveer tien a vijftien bedrijven hadden, aldus spre ker. reeds te kampen met deze ziekte De heer Van Beek waarschuwde de aanwezige leden voor deze ernstige ziekte en ging in op ziekteverschijnse len. zodat de leden zelf konden consta teren ol varkens aan deze ziekte lijden of niet. De heer Van Beek drong aanop het nemen van stipte hygiënische maat regelen, waardoor veel kan worden voorkomen en vooral een tijdig waar schuwen van de dierenarts. Ook koeien kunnen door deze ziekte worden aange tast, hoewel minder f rek went dan met varkens het geval is. De overheid, aldus de heer van Beek. neemt nog geen vee stapels over, zodat de schade voor de veehoudei zelf is Bij tijdige waar schuwing van de vee-arts kan echter nog veel worden gered. Hij adviseerde om ook alleen maar biggen en zeugen te kopen van bedrijven, waarvan men ze ker weet, dat ze kerngezond zijn (zie verder elders in ons nummer in apart bericht) Na afloop van de bijzonder geslaagde vergadering werd een nummer uitge loot van de geldlening en werden diverse landbouwgereedschappen onder de le den verloot, waarna voorzitter Van de Bremer deze bijzonder geanimeerde vergadering sloot met een dankwoord aan de leden en het personeel der han delsvereniging. c5 ACHTERVELD - Na een kort verblijf in een ziekenhuis te Frankfurt (D.), waar hij genezing zocht is op 51% jarige leeftijd, geheel onverwacht, overleden de heer Willem Dirk de Vor, wonende te Amersfoort en in leven directielid van de Gebroeders De Vor Achterveld n.v. te Achterveld. Hij werd geboren in het veehouders gezin van de heer De Vor te Lexmond die drie maanden geleden op 76 jarige leeftijd is overleden In dit hard wer kende gezin leerde ook hij om daad- WOUDENBERG - In de grote zaal van het Verenigingsgebouw aan de Schans te Woudenberg hebben de re servisten van de rijkspolitie, komen de uit de gemeenten Leusden, Rens- woude en Woudenberg maandagavond een bindingsavond gehouden In een grote kring hadden de re servisten met hun dames in de zaal plaats genomen te midden waarvan zich ook bevonden burgemeester en mevrouw Van der Post-Monchen uit Leusden. burgemeester en mevrouw Hosang-Kassenaar van Woudenberg en Renswoude alsook luitenant Van den Hoorn van de staf van het districts bureau-De Bilt, de groepscommandant der rijkspolitie van de groep Leusden, de heer Hartman met echtgenote, de opperwachtmeesters der rijkspolitie de heren Hoorn en Draaijer, van de pos ten Renswoude en Woudenberg alsmede vele leden behorende tot de groep Leus den uit eerder genoemde drie gemeen ten. De reservist, de heer De Witte uit Woudenberg, sprak woorden van welkom tot de aanwezigen waarbij hij zich in het bijzonder richtte tot de beide burgemeesters en luitenant Van den Hoorn. Na gewezen te hebben op het doel van deze bindingsavond en de aanwezigen een gezellige avond toewensend was het burgemeester Van der Post, die in een korte toespraak de wenselijkheid van een bindingsavond voor de reservisten toelichtte. Alle aanwezige dames en heren heb ben luerna aan een schietwedstrijd deelgenomen waarna burgemeester Ho- sang de prijzen uitreikte daarbij de wisselbeker voor de dames ten tweede male uitreikende aan Mevrouw De Witte uit Woudenberg Bij de heren was de eerste prijswinnaar de heer Hoefakker uit Leusden Ook de overige aanwezigen moch ten prijzen in ontvangst nemen als Mevrouw Van der Post (Leusden), Me vrouw Oskamp (Renswoude), Mevrouw Hoefakker (Leusden) en Mevrouw Hart man (Leusden), respectievelijk de tweede, derde, vierde en vijfde prijs terwijl ,de heren Evertsen (Leusden), De Witte (Woudenberg). Bruggink (Renswoude) en Van Doorn (Wouden berg) in gelijke volgorde prijsw innaars werden naast nog anderen die het er minder goed afgebracht hadden Hierna is men nog geruime tijd ge zellig bijeen geweest, terwijl gelegen heid tot dansen werd geboden Jaa r\ ergadcring KPJ-aldcliiig I lamtTsvchl LEUSDEN/C[-NTRUM - ViijilaE 22 januari vindt de jaarvergadering vanrle K P J. afdeling Hamersveld plaats, 111 „De Til" te Lensden/Centrum Het programma is als volgt Opening, jaarverslag penningmees ter, jaarverslag secretaresses, be stuursverkiezing. afscheid van Gerard van 't Klooster Bestuurskandidaten zijn Willie Roest, Ida van de Bremer. Rene Vrijhoef Namen van eventuele tegenkandidaten kunnen schriftelijk worden ingediend voor de vergadering, voorzien van vijf handtekeningen Na de pauze wordt er afscheid geno men van de heer De Wijze, sportleraar Er wordt besloten met Bingo onder lei ding van de heer Piet Valkenet, waarbij mooie prijzen te winnen zijn Het bestuur hoojit dat voor dit jaai - lijkse hoogtepunt veql belangstelling bestaat en dat door een massale belang stelling zal blijken dat het werk van de twee scheidende personen is gewaai - deerd Aanvang 20 00 uur KPJ Achterveld houdt leden vergadering n ACHTERVELD - Op donderdag 21 januari a s houdt de K.P.J afdeling Achterveld haar jaarvergadering. De ze wordt gehouden in ..Buitenkist" Dit in tegenstelling tot hetgeen in de circulaires is vermeld. Hierin werd „Ons Gebouw genoemd. Op deze avond zal een uitgebreid verslag worden gege ven van de aktiviteitcn van het afge lopen jaar. Tevens zal in grote lijnen het programma van het aanstaande seizoen bekend worden gemaakt Men kan zich op deze avond ook opgeven voor het voetballen, zowel heren als dames en voor deelnameaande K P.J - vierkamp op 11 maart a.s. Hieraan neemt o.a. ook de afdeling Hooglan derveen deel LEUSDEN/CENTRUM - De Neder landse Bond voor Plattelandsvrouwen startte het nieuwe jaar met een fraaie dia-avond, op maandag 14 januari in het Hervormd centrum. De voorzitster, mevrouw J. Berends-Buiter, verwel komde de aanwezigen en in het bijzon der de heer Frankemolen, fotograaf uit Voorburg, die deze avond verzorgde. Het onderwerp van de dia-serie was „Van al wat mooi is, in stad en land. merkwaardig of amusant, van eigen land en buitenland." Het was niet zomaar dia's kijken met toelichting Het ging hier meer om het foto-technische aspect De beel den werden begeleid met uniek aange paste muziek, zodat de onderwerpen suggestiever overkwamen De apperatuur van de heer Franke molen was zeer ingenieus. Vanaf een centrale plaats werden muziek en beel den geregeld. Een bijzonder effect gaf het systeem van twee projectors met een beweeg bare schuif voor de lenzen. De schuil bedekte eerst de ene lens en daarna de andere lens zodat steeds een projector het doek belichte De beelden vloeiden hierdoor in elkaar over, en hét hinder lijke steeds lege projectiescherm tus sen de beelden door bleef achterwege. Allerlei onderwerpen kwamen aande orde, steeds met bijpassende muziek De eerste serie ging over hoge objec ten die het landsschap versieren of ontsieren Het begon met kerktorentjes van vriendelijke dorpjes in Holland en bui tenland. gevolgd door hoge fabriekspij pen en hoge hijskranen in de havens van Rotterdam Een serie over dieren had ieders belangstelling. Het begon met beelden van de geitenmarkt in Friesland, verder paarden en pony's en tot besluit een blik op het luie leven van een kat. De muziek gaf elk dier het geluid wat er bij paste De opnamen uit Denemarken waqen bijzonder mooi De dia's waren na zes uur 's avonds gemaakt en dit gaf eéTT heel apart lichteffect. Een Deens ge bruik om met midzomernacht een strooien heks op een hoge stapel krat ten in zee te sturen en de stellage daar in brand te steken leverde mooie schouwspelen op. Ook kreeg men de krijtrotsen te zien. Deze grillige formaties waren qua be lichting en compositie bijzonder knap genomen. Door de mooie collectie dia 's toonde de heer Frankenmolen zich niet alleen een vakman maar ook een goe de muziekleraar en een knap artist werkelijk zich in te zetten hetgeen in zijn latere leven nog meer tot uiting zou komen, vooral tijdens de oorlogs jaren Na een krijgsgevangenschap in 1940 voelde sergeant De Vor zich ver plicht om verder te strijden tegen de Duitse bezettende macht Toen gedropte Geallieerde piloten gevaar liepen ge vangen genomen te worden verborg hij meerdere keren - met groot gevaar voor zijn eigen leven - deze in zijn huis In 1944 trok hij het Kanaal over en volgde in Engeland de zware para- chutistenopleiding om daarna ingezet te worden in bezet Nederlands gebied voor spionagediensten c.q om mee te werken aan de bevrijding van ons on derdrukte hongerende Nederland. In Engeland zei hem een lid van The House of Commens (z.g. Tweede Kamer) dat het hard nodig was om zich in te zetten voor oplossing van de hongersnood in Nederland Ondernemend als hij was. liet hij tractoren uit Engeland komen voor de Nederlandse boeren Hieruit ontstond later de handel in tractoren engrondverzetmachines en op 1 april 1957 vestigde hij een bedrijf te Achterveld, hetgeen nu in gans Ne derland bekend is onder de naam van Gebroeders De Vor Achterveld n.v Hij ontving de onderscheiding wegens de vele verdienste door hem verricht van Generaal President Dwight Eisen hower Veel interesse had hij inde ge schiedenis over het dorp Achtervelden sprak graag met de bewoners van het dorp dat hij lief had. Niet alleen voor zijn echtgenote Mevrouw L de Vor- Ordeschewski en voor zijn broer - me- dedirekteur - de heer C. M de Vor maar ook voor zijn 35 werknemers is het verscheiden van deze begrijpende meelevende verstandige man een groot verlies. De begrafenis zal plaats vin den donderdag 21 januari 1971 te 3 uur op „Rusthof" te Amersfoort J M. Sch O LEUSDEN/CENTRUM - Het jaarlijks schutjasconcours wat de A.B.T.B. en de. jeugdbeweging organiseerde trok weer een groot aantal belangstellende. De gehuwde dames lieten het er deze keer enigszins bij zitten. Toch hebben 64 personen een bijzonder vlotte en ge zellige avond beleefd in ,,'t Ros Bey aart". Ook de spanning bleef er de ge hele avond in. Ook nu werd weer geen wanklank gehoord. Om ieder aan zijn trekken te laten komen had de leiding er drie groepen van gemaakt bij de puntenbetorzeling. Wel werd geheel door elkaar gekaart. De uitslagen werden Dames: 1 Annie van Roomen 87 punt, 2 Mevr. v Daat- selaar-Horst 79 punt. 3 en 4 Truus Bokkers en Mevr. Pouw 78 punt 5. Ans v. d. Grootevheen 71 punt 6. Annie Hoogland 70 punt Heren 1 A v Es- veld 95 punt 2. Ant v Daatselaar 75 punt, 3 J Th v d Berg 71 punt. 4 P Hilhorst 69 punt. 5 Ant v Daatselaar 68 punt. 6. J v. de Heiden67punt. 7 en 8 H. Tolboom en Arie v Daatselaar 65 punt. Jongens: 1 Jos. Vriihoef 89 2. Ad. v. d Berg 88 punt, 3. Hans v d' Groo- tevhpen 84 nnnt. 4. Ab Hoogland 83 punt. 5. Henk Bokkers 81 punt. 6. Joh. Vrijhoef 68 punt, 7 Ton v. d Groote vheen 67 punt, 8 Jan Herder 65 punt. 9 W Tijmensen 58 punt. 10. Tonden Ouden 57 punt. ACHTERVELD - De dames van de K.P.O afdeling Achterveld hebben in „Ons Gebouw" hun jaarvergadering ge houden. Een geslaagde vergadering, want de opkomst was, zoals gewoonlijk ook nu weer zeer goed. Het aktieve ver enigingsjaar 1970 passeerde nog een maal de revue. Op de gehouden bijeen komsten werden door deskundigen di verse onderwerpen aangeroerd, zoals het ontstaan van edelstenen, de flora van Brazilië, een reisbeschrijving met dia's van Rome, Wenen en Tsjecho- Slowakije. Er waren instruktieavonden over levensmiddelen, fotografie, kos- metica, pruiken en dergelijke. Tesamen met de A.B.T.B. en de K P J werd het Isidorus gevierd. Aan het feit, dat Nederland 25 jaar geleden werd bevrijd, werd veel aandacht besteed. Het jaarlijkse oogstdankfeest werd een succes. Een bijzonder interessante avond werd verzorgd door Kolonel Boshaardt van het Leger des Heils. Een film van het grote Achterveldse sportevenement, de Tour de Junior, viel ook goed in de smaak. Al deze en ook de hier niet ge noemde aktiviteiten tesamen zijn een bewijs van een aktief verenigingsjaar. In de vakature, ontstaan door het over lijden van het bestuurslid, mevrouw B. van de Hengel - van de Hengel, werd voorzien door de verkiezing van me vrouw R van Nimwegen- van de Hen gel. De voorzitster, mevrouw M. van Wieringen-Visser en het bestuurslid, mevrouw A van Dijk- van de Hengel, die periodiek aftredend waren, werden herkozen Na de pauze werd de avond verder verzorgd door de heer J. M. Schouten, allereerst met een dia-quiz. MevrouwA. Noordman- van Dijk kreeg het laagst aantal strafpunten en werd zodoende winnares Daarna werd er met veel animo bingo gespeeld. OT slot dankte mevrouw van Wieringen de er Schouten voor zijn aandeel in de geslaagde jaarvergadering en de leden voor het in het bestuur gestelde ver trouwen LEUSDEN/CENTRUM - Morgen avond (vrijdag) zal de Leusder zwem en poloclub ..De Haaien haar alge mene ledenvergadering houden in't Ros Beijaart De avond begint om kwart voor acht Het bestuur rekent op een flinke opkomst ACHTERVELD - Op 63-jarige leef tijd is in het St. Elisabeth Ziekenhuis te Amersfoort de heer A.P G.M. Ker- stens onverwacht overleden. De heer Kerstens heeft in zijn leven in Achter veld gedurende bijna 30 jaar een be langrijke rol vervuld, niet alleen op onderwijsgebied, maar ook op velerlei ander maatschappelijk terrein De heer Kerstens werd op 5 oktober 1907 te Zegge (N B in een onderwij zersgezin geboren Hij volgde het voet spoor van zijn vader en werd ook onder wijzer Alvorens hij in 1941 als hoofd van de R.K. Lagere School te Achterveld werd genoemd was hij hoofd der R.K School te Bokhoven (N B.). Al snel na zijn benoeming te Achterveld ontplooi de de heer Kerstens aktiviteiten op ve lerlei terrein. Hij werd direkteur van het R K. parochiële zangkoor. Hij was oprichter van liet Achterveldse Feest comité en hierin ontpopte hij zich als een groot organisator ln 1946 leverde hij als mede-opi ich- ter een belangrijke bijdrage tot de op richting van de Sportvereniging Achter veld, waar hij later vele jaren voorzit ter van zou zijn. Ook was hij vele jaren voorzitter van de katholieke Volkspar tij. afdeling Achterveld-Stoutenburg. Ook was de heer Kerstens landsbe stuurder van de K N.V.B afdeling Utrecht. Als zodanig bekleedde hij hier in diverse belangrijke functies en ver wierf zich een grote bekendheid in het gehele distnkt Utrecht. Als bestuurslid van de N.K S. heeft hij enorm veel voor de jeugd gedaan. Hij was de grote ani mator van de Juegdsportkampen. die zich al heel snel een grote populariteit verwierven. Hij trad ook op als docent van de jeugdleiderscursus van de K N V B. De heer Kerstens heeft een zeer be langrijke bijdrage geleverd aan de tot standkoming van het Sportpark te Ach terveld De naam hiervan - Kerstens Sportpark - is een eerbewijs voordeze grote inzet van de heer Kerstens He laas is deze belangrijke tot standkoming van een van idealen de laatste geweest, welke hij voorde Achterveldse gemeen schap heeft mogen verrichten De begrafenis van de heer Kersten* vond gistermorgen plaats op het R.K Kerkhof aan de J. van Arkelweg na af loop van een gezongen Heilige Eucha ristieviering voor zijn zielerust in de Parochiekerk van de Heilige Jozef te Achterveld. Er was bijzonder veel be langstelling.

Leusder Krant | 1971 | | pagina 3