CRÈCHE BIJ KEGELBANEN 'Spelfestijn in „De Til" werd groot succes fjdtenuüieve bonte - plaatsen gymnastiek lokaal Leusden/Zuid 1970 Carnaval Kamerlid Fransen stelt ninister vragen over rem. Lensden samenwerkingsorgaan Eerste trekking Roda- loterij Overzicht nov./dec. J. Voorburg van „Buitenkist neemt initiatief: Lezing over huidverzorging en pruiken in Leusden IZ. r<Jr:(>('1, Dinsdag a.s. Jaarvergadering O.V.L. Bewoners van Hardenbroek van Lockhorstlaan in het eweer: (ONDERDAG 4 FEBRUARI 1971 Heerlijk ongestoord rommelen in een mand met speelgoed Foto Janus Visser CHTERVELD - Zondagmiddag o- pende de heer J. Voorburg, eigenaar van Cafe-Bar-Kegelbanen Buitenlust, een crèche. Dat dit initiatief door zijn gasten werd aan geslagen behoeft geen betoog. Nu kunnen ouders van kleine kinderen eindelijk eens ongestoord een partijtje kegelen of gezellig iets drinken met vrienden onder elkaar, zonder dat eerst een oppas in huis gehaald is. Hun kinderen worden nu opgevangen in de grote zaal van Cafe Buitenlust, waar zij kunnen spelen met allerlei speelgoed of een spelletje doen onder leiding vaneen lieftallige juffrouw. In uitgaans- of ontspanningscentra's |en horecabedrijven wordt steeds meer aandacht besteed aan het verschijnsel i] dat ouders van kleine kinderen ook wel eens willen relaxen zonder gestoord te worden door hun kinderen Vele grote horecabedrijven hebben een crèche waar kinderen van hun gas ten onder gebracht kunnen worden. Dat de heer Voorburg deze situatie niet heeft onder kent werd deze eerste zondagmiddag wel duidelijk, plm. 18 'lu kinderen werden opgevangen door mej. Dorathe v Wieringen die ervoorzorg- de dat ook de kleinste niets te kort kwamen. ej Het is de bedoeling van de heer Voorburg dat iedere zondagmiddag van 4 tot 7 uur deze crèche geopend is ten einde de ouders enige rustige uurtjes te bezorgen terwijl hun kinderen ver troeteld worden door een lieftallige juf Op de foto: Mej Dorathe v. Wieringen weet de kleintjes best te amuseren Foto Janus Visser. LEUSDEN-CENTHUM - De Katho lieke Plattelandsvrouwen Organisatie, afdeling Hamersveld organiseert op dinsdag 9 februari een avond met als onderwerp huidverzorging; na de pauze wordt aandacht besteed aan pruiken Mevrouw Beekman, uit Nijkerk zal deze avond verzorgen door uitleg te geven over huidverzorging. Zij zal dan tevens bij een der dames demonstreren hoede huidverzorging wordt gedaan en welke middelen hiervoor het beste zijn. Na de pauze verteld mevrouw Beek man iets over pruiken Uit de collectie die meegebracht is kunnen geinteres- seerden ook passen en eventueel kopen Aanvang 20 00 uur in ,,Het Ros Be- yaart" aan de Hamersveldseweg te Leusden-centrum LEUSDEN/C. - De in het weekeinde gehouden spelavond en middag in ,,de Til" georganiseerd door de jeugdbe weging Hamersveld kan een succes worden genoemd. Zaterdagavond wa ren het een 50 tal jongeren vanaf 15 jaar welke aan de diverse wed strijden deelnamen, al bleken hier wel enkele meer voor een beatavond te voe len. Echter eenmaal aan het spel be gonnen kreeg men de smaak te pakken en werd het een gezellige avond. Zon dagmiddag trokken ruim 80 meisjes en jongens van 9 t/m 14 jaar naar ,,de Til" om ook aan deze spelen deel te nemen. Dit werd een groot succes. Gedurende 4 uren hebben lei ders en deelnemers de handen vol gehad hieraan. Onder de klanken vaii een vrolijk plaatje werd er door de# ..jongeren'' bijzonder aktief en vol spanning aan de wedstrijden deelgenomef. Vooral het skippyballen, en een lÉgpuzzle van ,,de Til" gaven nogal noeilijkheden. maar met grote inspaning werd er toch getracht het zo go rl mogelijk te doen. Ook het buiten dt cycles staan de sjoelen trok grote elangstelling. Al met al toch wel een wiekend wat vele weer een goede ontspa ling heeft ge geven. juist het doeljwaarvoor dit jongerencentrum werd esticht. Mede ook om andere jongerer roepen op een avond rtiet te hinderen )m gelijk met hen een beat(dans)avon te houden werd ns afgeweken. ;aterdagavond: Klooster 83 1 pnt, 3 Lenie oon v. Roomen pnt hiervan in deze vorm De uitslagen waren le ronde 1 Bart pnt, 2. Ton de Ouden v.d Berg 79 pnt. 4 A 78 pnt 5 J Kuiper 77 LEUSEN/ZUID - Op zaterdagavond 20 februari a.s. organiseert de car navalsvereniging ,,De Gouden Klomp" een grandioze carnavalsavond in ,,De Mof" te Leusden Z. Aanvang 20.30 uur met een grootse opening. Aan deze avond zullen meewerken, het Ji- juana Combo o.l.v. Cees Pouw en een boerenkapel. Evenals vorig jaar worden er weer 3 prijzen uitgereikt aan de best ge kostumeerde feestneuzen, n.l. één voor het zotste paar van de avond, één voor beste groep of familie, en één voor de zotste en best gekostumeer de carnavalsganger. Alle leden hebben gratis toegang op vertoon van hun lidmaatschapskaart, niet leden die toch ook carnaval wil len vieren kunnen voor deze grandio ze avond kaarten verkrijgen op de vol gende adressen, G. v.d. Hoef, Hohorstlaan 21 te Leus den C. tel 03496 - 1485. A G. Stegeman, Hohorstlaan 25, Leus den C M Osnabrugge, Arnhemseweg 93, Leusden Z. tel. 03498 - 1461 J. Th P Visser, Driftakkerweg 6, Leusden. Het voorlopige bestuur hoopt dat u al len op zaterdagavond 20 februari om half negen in De Mof aanwezig zult zijn om gestoken in uw zotste carnavals uitrusting samen een grandioos en klinkend carnaval te vieren. van Leasde 2e ronde: 1 Ton de Ouden 81 pilt. 2. Th v. Garderen 69 pnt. 3. Leo v.d Tweel en 4 M. de Vries 66 pnt. 5. Pedro vd Veem 63 pnt TondeOudenbehaal- de hoogste scores bij het speerwer pen, kegelen en skippyballen. Lenie v d Berg werd dit bij het touwtje sprin gen en dobbelsteenwerpen M deVries was de beste ballenwerper en moest bij het ringwerpen deze eer delen met Leo v.d Tweel. Zondagmiddag werden de jeugdige deelnemers gesplitst in de leeftijden tot 12 jaar en 13 14 jaar. Hier werden de uitslagen t/m 12 jaar, 1 Wim v.d Kleterstecg 201 pnt, 2 Piet Tolboom 179 pnt 3. Vincent Brou wer 159 pnt Jos Hilhorst 154 pnt 5 en 6 Ton van Klooster en Cor v.d Belt 153 pnt. 13 en 14 jaar 1 Theo Broekman 172 pnt 2 Willy Schoon- derbeek 167 pnt 3 Benny Hamers 156 pnt. Henk v.d. Hengel 136 pnt. 5 Mar- greet Traa 134 pnt <7 I-gemeenteraad* fractie LEUSDEN lid Franssen (P' meente Leusden krijgt gelijk de Zoetermeer en die hebben. Het wens geformulee ministers van van financien. Hij vraagt de zicht van de f Leusden per 1 van samenvoegin tenburg), 1 janu 1971 Zijn tweede waar dat de tv te Leusden gering een bi H Tweede Kamer- wil dat de ge- a financiële steun oillooiingsgemeenten 11e aan den IJssel nerlid heeft zijn in vragen aan de bienlandse zaken en nisters een over- ii#;iele toestand van 1969 de datum an Leusden en Stou- 1970 en 1 januari j luidt: ..Is het nieuwe gemeen- ning van de re- 1 iere taak heeft in hel kader van de ontwikkeling van Midden-Nederland en dat om die re den van regeringszijde is aangedrongen om alle energie te wijden aan de ont plooiing van de Gemeente als woon stad"? Hierop sluit de vraag aan of Lens den, bij bevestigend antwoord, dan kan rekenen op een extra financiële steun De financiële niet al te rooskleu rige toestand van de gemeente werd door de P.v.d.A.-gemeenteraadsfrak- tie van Leusden bij haar Tweede Ka mercollega's aanhangig gemaakt ineen uitvoerige brief van de Leusdense PvdA -ers naar het kamerlid Franssen, die gespecialiseerd is in gemeente-zaken. Het wachten is nu op de minister. LEUSDEN-CENTRI'M - Op dinsdag 9 februari houdt de óranje Vereniging Leusden haar jaarvergadering in Het Ros Beyaart' te Leuiden-centiurn. Op deze avond worden de te organiseren festiviteiten van dit'jaar besproken De agenda is als volgi 1 Opening 2. Notulen vorige vergadering 3 Jaarverslag 1970 4 Jaarverslag 1970 penningmeester 5 Benoeming kascoiimns.su 6 Vaststelling koritributie 1971 7 Bestuursverkiezing, wegens pui lu diek aftreden vandeheren: A Nuor- lander. Jac. Berg, W. van de Veen. T. G. Herder en J Vaarkamp, allen herkiesbaar Leden kunnen tegenkandidaten in leveren mits ondertekend dooi 5 le den 8 Bespreking feestelijkheden 1971 9 Rondvraag en sluiting Indien de tijd het toelaat zullen na de vergadering dia s worden vertoond van de herdenking en verdere festivi teiten van 1970. Het bestuui stelt de aanwezigheid van loden en belangstel lende zeer op prijs, om gezamenlijk de activiteiten van dit jaar te bespreken. Aanvang 19.30 uur LEUSDEN/CENTRUM - Vorige week woensdagmorgen is ten kantore van de Amersfoortse notaris mr Van Schalk de eerste trekking verricht vandedoor de Leusdervoetbalvereniging RODA'46 onder het motto ,.RODA thuis ineen eigen huis' georganiseerde loterij De prijs van honderd gulden viel op .lot nummer 598. Deze door de minister goedgekeurde loterij bevatte in totaal 1000 loten De prijs per lot was f25 -. te betalen in eens of desgewenst in 10 gelijke maan delijkse termijnen De hoofdprijs is een Volkswagen-Kever, terwijl daar naast een tien maandelijkse prijs is van f 100.- De trekking van deze lote rij zal elke laatste woensdag van de maand plaatsvinden en eindigen op woensdag 27 oktober 1971 De tweede trekking zal dus zijn op woensdag 24 februari a.s. Alle loten blijven tot de laatste trekking van kracht, zodat in theorie dus op één lot alle prijzen kunnen vallen. De opbrengst van deze loterij komt ten goede aan het te bou wen klubgebouw van RODA 46, dat door de eigen leden opgebouwd zal worden op het Burg Buiningpark en waarvoor veertien dagen geleden de eerste spade in de grond werd gezet AMERSFOORT - Toetreding Nijkerk - De gemeenteraden van de bij het Sa menwerkingsorgaan aangesloten ge meenten hebben inmiddels bijna alle ingestemd met de toetreding van Nij kerk tot het Samenwerkingsorgaan Het woord zal daarna aan de gemeenteraad van Nijkerk zijn, die nog formeel een besluit tot toetreding moet nemen Zoals in het vorige overzicht al werd vermeld wonen vertegenwoordigers van het gemeentebestuur van Nijkerk - in afwachting van de toetreding - de ver gaderingen van het dagelijks bestuur al bij. Datzelfde gebeurt door verte genwoordigers van Baarn, Bunschoten het werk van het Samenwerkingsorgaan willen orienteren Secretariaat - Met ingang van 1 de cember 1970 treedt mr B J M Gudde op als secretaris van het Samenwer kingsorgaan De heer Gudde is de op volger van mr R Streng, die medio 1970 zijn functie als secretaris neer legde in verband met het aanvaarden van een andere werkkring Plaatsver vangend secretaris is mr H A. van Malkenhorst Het secretariaat blijft gevestigd op het adres Westsingel 43 Malkenhorst Het secretariaat blijft gevestigd op het adres Westsingel 43 te Amersfoort Toepassing van de Woonruimtewet - De aangesloten gemeenten hebben inde loop van 1970 nieuwe gemeentelijke richtlijnen vastgesteld, die de Woon ruimtewet voorschrijft met het oog op de verdeling van de beschikbare wo ningvoorraad Op voorstel van het Sa menwerkingsorgaan zijn deze richtlij nen zoveel mogelijk gelijkluidend ge maakt. In verband met de woningschaar- ste hebben de gemeentebesturen tevens besloten aan woningzoekenden, die van buiten de regio komen, de eis te stel len dat zij economisch aan de regio gebonden zijn Woningzoekenden van buiten, die geen binding met één der samenwerkende gemeenten hebben, zullen dan ook niet voor toewijzing in aanmerking komen zolang het aantal woningzoekenden inde Eemland-gemeenten nog aanzienlijk is De hierboven bedoelde voorwaarden zullen alleen gesteld worden ten aan zien van bepaalde categorieën goedko pe - dus veelgevraagde - woningen (Meer gespecificeerd: premie- of vrije sector-woningen welke een kale huur prijs van f275,- per maand niet te bo ven gaan en daarmede qua stichtings- kosten gelijk te stellen eigen woningen) Woningbouw - De samenwerking binnen Eemland-verband zal. naar het zich laat aanzien, belangrijke vruchten kunnen afwerpen voor de woningbouw in de regio. De minister van volkshuisves ting en ruimtelijke ordening heeft laten weten dat hij Eemland als zgn tekort- gebied zal gaan behandelen. Dat zal onder meer inhouden dat aanvragen om njkssteun van de tot het tekortgebied behorende gemeenten prioriteit zullen genieten, hetgeen betekent dat zij met voorrang door de provinciale advies commissie en het departement zullen worden behandeld Tot het tekortgebied behoren de ge meenten mersfoort. Baarn, Bunscho ten, Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden en Soest Het dagelijks bestuur van Eemland heeft de minister te ken nen gegeven dat Nijkerk zijns inziens zeker ook bij het tekortgebied moet worden gerekend. Om van de aanwijzing als tekort- gebied het volle profijt te trekken zal nauw samenspel tussen de Eemland- gemeenten enerzijds en provincie en rijk anderzijds onontbeerlijk zijn Dooi de werkgroep ..woningvoorziening Re gio Eemland", waarin vertegenwoor digers van de gemeenten en het pro vinciaal bestuur zitting hebben, worden gegevens verzameld over de behoefte aan woonruimte en de op kort ee aan woonruimte en de op korte en mid dellange termijn beschikbare bouwmo gelijkheden. Voorlopige cijfers zijn al aan het ministerie toegezonden. Bin nenkort zal de werkgroep het resul taat van de inventarisatie neerleggen in een rapport, dat een overzicht zal geven van de wenselijke en mogelijke woningbouw in de komende jaren in het gehele Eemland-gebied Het dagelijks bestuur heeft in het vorenstaande aan leiding gevonden de minister te vragen alle gemeenten in het Eemland-gebied ten aanzien van de subsidiering van de woningbouw in te dëlen in dezelfde klasse (klasse 1). Grondbeleid - De werkgroep grond beleid van het Samenwerkingsorgaan legt momenteel de laatste hand aaneen rapport, waarin wordt nagegaan op welke wijze de bij Eemland aangesloten gemeenten meer eenheid brengen in hun beleid ten aanzien van de verwerving van grond. In een volgend overzicht ko men wij daarop nog terug Verkeer - De toekomstige verkeers verbindingen aan de oostzijde en de zuidzijde van Amersfoort, waarbij vooral het tracé van Rijksweg 28 vanaf - globaal - de Leusderheide tot het klaverblad Hoevelaken in het geding is, werden op 19 november 1970 be sproken door vertegenwoordigers van de Eemland-gemeenten en vertegenwoordigers van rijks- en pro vinciale waterstaat Onderwerp van gesprek was een door een werkgroep van deskundigen van rijks- en provin ciale waterstaat en van de gemeenten opgesteld rapport over de verkeersver bindingen tussen en rond de gemeenten Amersfoort. Hoevelaken, Leusden en Hoogland De in de nota neergelegde voorstellen zullen - na te zijn aange vuld - worden voorgelegd aan het da gelijks bestuur van het Samenwerkings orgaan en vervolgens aan de Eemland- gemeenten Openbaar vervoer - Op 9 december 1970 had een door het gemeentebestuur van Amersfoort gearrangeerde dagcon ferentie plaats met eejj groot aantal ondernemingen op het gebied van het openbaar vervoer Aanleiding was het door prof Schaechterle uitgebrachte rapport over het openbaar vervoer in en naar Amersfoort. In verband met het regionale belang zijn ook vertegen woordigers van Eemland-gemeenten 's middags bij het gesprek aanwezig geweest Het gesprek zal t.z.t. in regionaal verband worden voortgezet, nadat eerst een aantal wensen en mogelijkheden met betrekking tot het openbare vervoer in kleine kring is onderzocht en op zijn mérites beoordeeld. Het dagelijks be stuur van het Samenwerkingsorgaan zal bovendien binnenkort een gesprek heb ben met vertegenwoordigers van de Nederlandse Spoorwegen over het toe komstige railvervoer in het Eemland- gebied. Gezondheidszorg - De gemeenten Baarn, Bunschoten. Eemnes, Hoogland en Soest overwegen een intergemeente lijke gezondheidsdienst op te richten, die de taken van deze gemeenten op het gebied van de volksgezondheid zal moeten gaan uitvoeren De noodzaak om de gezondheidszorg een nieuwe basis te geven doet zich vooral in Soest sterk voelen Het dagelijks bestuur heeft deze gelegenheid aangegrepen om de com- rtiissie volksgezondheid van het orgaan nen Eemland opererende gezondheids diensten nog eens te bezien. Voorkomen moet immers worden dat bepaalde ge meenten ongewild buiten iedere af spraak of regeling zullen vallen spraak of regeling zullen vallen. Bestemmingsplannen - Op voorstel van de commissie ruimtelijke ordening van het orgaan werd aan het gemeente bestuur van Soest bericht, dat tegen het ontwerp-bestemmingsplan ..Industrie terrein Soesterberg' uit regionaal oog punt geen bezwaar bestaat Het dage lijks bestuur besprak verder zesvoor- bereidingsbesluiten van vier gemeen ten Slechts ééndaarvan ontmoette aan vankelijk enige bedenkingen. Na een verklarende toelichting kon het dage lijks bestuur zich ook met dat voorbe- reidingsbesluit verenigen. Opbouw en werkwijze van het Sa menwerkingsorgaan - De heerW. Hus- lagé, lid van het dagelijks bestuur van het orgaan, stelde een discussienota sa men over de werkwijze en de doelstel lingen van het orgaan In de nota wordt ingegaan op de werkzaamheden van het orgaan in de eerste twee jaar van zijn bestaan Tegen de achtergrond van die gege vens wordt een aantal voorstellen ge daan voor een veranderde werkwijze en voor een uitbreiding van dp samen werking in de toekomst. Het dagelijks bestuur heeft over de inhoud van de nota nog geen standpunt bepaald. Om de gedachtenwisseling daarover zo goed mogelijk op gang te brengen is de nota toegezonden aan de leden van het or gaan en aan degenen, dieop ambtelijk niveau bij het werk van het Samenwer kingsorgaan betrokken zijn. I LEUSDER KRANT j Advertenties: losse- plaatsingen 16 ct per mm. L Kleintjes: 18 ct per wimrd' Kontraktprijzen op aanvraag. [Abonnementsprijs f2,25 f per kwartaal Losse nummers: 20 ct LEUSDEN - Naar aanleiding van de in de Amersfoortse Courant en de Leusder Krant" van 21 dezer gepu bliceerde brief, welke het aktiecomité van de Ouder-commissies der beide Lagere Scholen in Leusden-Zuid aan burgemeester en wethouders der Ge meente Leusden hebben aangeboden t.a.v. de spoedige realisering van een gymnastieklokaal aldaar, hebben bewo ners van de Van Hardenbroek van Lock horstlaan hun verwondering en be zorgdheid geuit over de in deze brief door het comité voorgestelde bouw plaats Bij de handtekeningaktie lang de huizen werd deze bouwplaats niet speciaal genoemd, terwijl deze in de brief aan B en W. wel werd vermeld. Dit heeft zoals te begrijpen de nodige wrevel bij de bewoners opgewekt. Ver der achten de bewoners de voorgestel de bouwplaats niet in overeenstemming met het bestemmingsplan, terwijl ook de geluidshinder en de te verwachten parkeerproblemen de bewoners een doorn in het oog zijn. Zij hebben dan ook besloten zich gezamenlijk te rich ten tot B en W. van de Gemeente Leusden en tot de leden van de Raad van deze Gemeente in een door de be woners ondergetekende brief, welke op 26 januari j.l namens hen werd aangeboden aan Burgemeester Mr. A H. van der Post door ir. W J. A. M van Breen. De inhoud van deze brief was als volgt: Leusden, 25 januari 1971. Aan het College van Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Leusden Edelachtbare heren. Met grote verwondering en bezorgd heid hebben ondergetekenden, bewoners van de Van Hardenbroek van Lockhorst laan, kennis genomen van het artikel in de Leusder Krant" van donderdag 21 januari j.l., betreffende de zgn bliksemaktie van de Ouder-Commissie van beide basisscholen in Leusden- Zuid om tot een zo snel mogelijke re alisatie te komen van een gymnastiek lokaal aldaar, waarbij als mogelijke bouwplaats het grasveld naast de be staande speeltuin achter de Van Har denbroek van Lockhorstlaan wordt aan bevolen. Uiteraard zijn ondergetekenden ook van oordeel dat spoedig een gymnas tieklokaal in Leusden-Zuid ter beschik king moet komen. Echter - - de aan beveling voor de bouwplaats geeft on dergetekenden rede tot grote bezorgd heid In het bestemmingsplan voor Leus- den-Zuid wordt de strook grond achter de tuinen van de huizen gelegen aan de Westzijde van de Van Hardenbroek van Lockhorstlaan bestemd voor jiar- kaanleg en voor de agrarische sektor Hierin mag zonder meergeenverande ring worden gebracht, temeer daar er alternatieve mogelijkheden voor de bouw van het gymnastieklokaal zijn, t w - de grond gelegen Oost van de beek bij het kruispunt Kon Julianalaan en de Roo van Alderwereltlaan. - de strook grond gelegen tegenover de Christelijke Lagere School (West zijde van de Prinses Margrietlaan); - de strook grond gelegen Noord van de van Diepenheim Scheltuslaan, ter hoogte van de nieuw aan te leggen Maanweg Het moet mogelijk zijn uit deze alternatieve bouwplaatsen, ook al zou hiertoe door de Gemeente grond van paticulieren aangekocht dienen te wor den, een juiste keus te doen zonder afbreuk te doen aan de bedoeling van het bestemmingsplan, om voor de be woners van dit deel van de Gemeente Leusden een groenstrook om het woon gebied te creëren waarin men rustig kan wandelen en zich verpozen Zodra een gymnastieklokaal in deze groenstrook zou worden gebouwd, zal van rust weinig sprake meer zijn. aangezien de gebruiksfrequentie voor wat betreft de beide Lagere Scholen en mogelijke sportverenigingen uiteraard zeer hoog zal zijn Bovendien zal deze gebruiksfrequentie een grote lawaai hinder (niet alleen veroorzaakt door aankomende en vertrekkende sportbe oefenaren, maar mede door de sport beoefening zelve) voor de omwonenden tot gevolg hebben, terwijl deze juist dit gedeelte van Leusden-Zuid als woongebied hadden gekozen, in verband met de daar heersende rust, de aan grenzende groenstrook en de daarach ter liggende weiden. Voorts zal zich tengevolge van de grote gebruiksfre quentie een parkeerprobleem in dit gedeelte van het woongebied Leusden- Zuid gaan voordoen, wat praktisch on oplosbaar zal blijken te zijn Daarbij komt dat de enige toegangs weg naar de voorgestelde bouwplaats het wandelpad in deze parkaanleg is. hetgeen inhoudt, dat dit pad overdag en zeker ook 's avonds voor wandelaars praktisch onbruikbaar wordt. Ondergetekenden verzoeken u dan ook met klem de door het aktie-comi- té gegeven aanbeveling t.a.v. de bouw plaats af te wijzen en een keuze tema ken uit de hieryoor weergegeven alter natieve mogelijkheden, terwijl zij te vens spoedig van het door u in te ne men standpunt t.a.v. het vorengestel - de willen kennis nemen Met betuiging van hoogachting.

Leusder Krant | 1971 | | pagina 3