Op de draaitafel Onveilig ver. keer: drie Jk# oorzaken Jk 1 8.v. Achterveld aan top na eerste dag om de A.P.G.M.- Kerstens-beker Jan v. cl. Beek snelste klimmer Los hondenbrood Warme maaltijd Pens KERKDIENSTEN Ons Genoegen Four hands up Teach In Spoke the Lord Creator Veilig Verkeer Nederland Voor al uw hondesport-artlkelen naar de Dibevo speciaalzaak DONDERDAG 1 JULI 1971 4 Voetbaltoernooi s v. Achterveld. Een spelmoment uit de wedstrijd Roda'4 4- Limvio. Foto Janus Visser. ACHTERVELD - Zondag j.l. werd op het Kerstens Sportpark de eerste serie wedstrijden van het tournooi om de A.P.G.M. Kersteas wisselbeker ge speeld. Dit door de R.K. Sportvereni ging Achterveld georganiseerdebeker- tournooi is tevens het sluitstuk van de jubileum viering' ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan. Aan het tournooi wordt deelgenomen door Veense Boys* Barneveld, Hooglanderveen, Roda '46, Limvio en Achterveld. Het zag er aanvankelijk deze eerste dag van het tournooi. wat de weersom standigheden betrof, nogal somber uit De eerste wedstrijden werden gespeeld in een stromende regen Maar na de middag werd het beter VERLOOP VAN DE WEDSTRIJDEN Achterveld - Veense Boys 1-1. Achterveld trad. zoals meerdere clubs deze dag met invallers aan Verdediger Gerbrand Boersen werd erg gemist Veense Boys opende de score door een mistrap van keeper Tolboom. Achter veld kreeg veel kansen, maar kort voor het einde werd door Cor v Marwijk pas gelijk gemaakt Limvio - Roda '46 0-1. Roda, zonder Jan Drost, had aanvan kelijk de handen vol aan het snelle en enthousiaste Limvio. Beide ploegén kregen goede kansen, maar ook hier werden ze vaak gemist Slechts één doelpunt in deze wedstrijd Dat werd gescoord door Roda Hooglanderveen - Barneveld 2-2. Barneveld opende de score en Hoog landerveen maakte op het einde van de eerste helft door Spijker gelijk. Bij het begin van de tweede helft liet de keeper van Hooglanderveen een slap schot door (1-2) Kort voor het einde scoorde Hooglanderveen de gelijk maker Achterveld - Limvio 1-0. Al snel na de start gaf Cor van Mar wijk Achterveld een 1-0 vöörsDrone. Achterveld had een royaal overwicht op Limvio. maar wist dit toch niet in meer doelpunten uit te drukken. Er waren wel voldoende kansen. Een fel slotoffensief van Limvio had geen re sultaat. Barneveld - Veense Boys 1-1. Dit was een gelijkopgaande wedstrijd. Veense Boys nam de leiding Barne veld maakte in de laatste minuut van de eerste helft gelijk. Ondanks ver woede pogingen van beide teams bleef de tweede helft doelpuntloos Hooglanderveen - Roda '46 2-2. In de eerste helft trok Hooglanderveen zich niets aan van het feit dat Roda 46 is gepromoveerd naar de eerste klasse Jan Mossing en Hans Krop zorgden ervoor dat Roda '46 na de eerste helft tegen een 2-0 achterstand aan keek Maar na de rust werden de rol len omgedraaid Een fel Roda wist in de tweede helft toch gelijk te ma ken en was vaak dicht bij een over winning. Jos van de Kooy en Willy Snoek scoorden voor Roda Achterveld - Hooglanderveen 3-1. Het klopte soms op deze tournooidag niet helemaal in de Achterveldse ver dediging. Dat werd door Hooglander - veen op het einde van de eerste helft afgestraft. (0-1). Kort na de start van de tweede helft werd Jan Boer sen in het strafschopgebied gevloerd De penalty werd door Herman Kerkhof onhoudbaar ingeschoten Piet Vos bracht de stand op 2 - 1 Herman Kerkhof rondde een fraaie solo, waarin hij twee keer ten val werd gebracht, met een fraai doelpunt af (3-1). Limvio - Veense Boys 0-3. Veense Boys was in de eerste helft voortdurend in de aanval en dat le verde haar twee doelpunten op. De tweede helft, nu met de wind in de rug: gaf Limvio overwegend de toon aan Maar zij kon toch niet verhin deren dat Veense Boys halverwege de tweede helft haar derde doelpunt scoor de Stand na de eerste dag: Achterveld 3-5 Veense Boys 3-4 Roda 46 2-3 Barneveld 2-2 Hooglanderveen 3-2 Limvio 3-0 Zondag 4 juli a.s. wordt het tournooi voortgezet en besloten. Het programma is als volgt: 11 30 uur Roda '46 - Veense Boys Barneveld - Achterveld 12.35 uur Limvio - Hooglanderveen 13.35 - 14 05 uur: Pauze 14.05 uur. Barneveld - Limvio Achterveld - Roda '46 15 10 uur: Hooglanderveen-Veense B 16.15 uur Roda '46 - Barneveld Evenals de eerste, is ook deze twee de tournooidag de toegang tot het Ker stens sportpark geheel gratis. AMERONGEN - In het kader van de zomeravondcompe titie organiseerde de Ren- en Tour club ..Amersfoort" onder de leiding van de heer Schoenmaker een klim- afdaling met als middelpunt de Ame- rongse Berg. Voor deze onderneming traden 27 liefhebbers aan de start waarin de slechte klimmers via een snelle afdaling hun achterstand teniet konden doen Jan van de Beek bleek hierin de snelste te zijn De alge hele uitslag 1. Jan van de Beek, Barneveld. 7.27 min. 2. Jan Sandbrink, Amersfoort. 7.31 3 Peter Kuijpers, Leusden, 7.51 4. Max de Vries, Amersfoort. 7.52 5. Aart - Jan Schurink, Wouden berg, 7 55 6 Johan Ossendrijver Achterveld, 7.57 7. Dick Vervloet, Amersfoort, 8 00 8 Kees Boogaard, Veenendaal, 8.06 9 Gert Vink, Woudenberg. 8.15 10 Kees Berkhof, Barneveld, 8.16 11. Hans Badenbroek. Amersfoort. 8.23 12. Leo Roeloffs, Amersfoort. 8.24 13. Jan Zwaagman, Barneveld. 8.25 14. Gert van de Heuvel, Amersfoort, 9.29 15. Joop Paschedag. Amersfoort, 8 30 20. Dick Willigenburg, Leusden. 8.47 22. Wout Lansing. Scherpenzeel, 9 15 24. Bert van Schaik. Scherpenzeel, 9.54 25. Peter Horst. Leusden, 10 18 Er werd ook nog een rit in lijn gehou den waarvoor in totaal 25 deelnemers aan de start verschenen Bij de ama teurs bleek Jan Sandbrink de snelste te zijn middels een eindsprint en dit ten koste van Aart-Jan Sandbrink Uit slag amateurs 1 Jan Sandbrink. A- mersfoort. 2. Aart-Jan Schurink, Wou denberg. 3 Max de Vries, Amersfoort. 4 Evert Smit, Amersfoort 5. Gijs Brouwer. Hoogland 6 Ton Brons. A- mersfoort 7. Dick Vervloet, Amers foort 8. Gerrit Heuveling, Bunschoten Johan Ossendrijver die misschien wel iets meer snelheid heeft dan Peter Kuij pers had door het hoge tempo echter te veel kracht verloren om Peter in de eindsprint te kunnen weerstaan Vooral het laatste gedeelte verloor hij veel terrein Uitslag 1 Peter Kuijpers, Leusden. 2. Johan Ossendrijver. 3 Cees Roeloffs, Amersfoort 4 Harry Kok, Hoogland 5 Joop Paschedag, Amersfoort 6 Harry Brouwer, Amersfoort Bij de A-jeugd wist Wout Lansing een kleine voorsprong te be houden op zijn enige concurrent Wim Dekker. Dick Willigenburg won bij de adspiranten voor Jan Geytenbeek. De Scherpenzeler Bert van Schaik en Pe ter Horst uit Leusden Datum: 4 juli 1971 LEUSDEN - C N. H. K 10 uur Ds. Sirag, Bed H SDoop; 19 uur geen dienst R. K K za 7 uur m. m. v. dames koor, zo 7 30 uur, 9 uur Lat. Hoogmis 11 uur dienst met sa menzang; 16.30 uur. LEUSDEN - ZUID N. H K 10 uur Ds. Willemse Amersfoort; 18.30 Ds. Sirag R K K Huize Den Bosch za 19 15 uur; zo. 10 uur Hoogmis, 11.30 uur ACHTERVELD Geref Kerk Postweg: zondag 10 en 19 u.. ds Roggeveen. N.H Keik. Jan van Arkelweg zon dag 14.30 u. kandidaat Westland. Huizen. R.K Kerk maandag t/m vrijdag 8 uur (uitgeZ woensdag), woens dag 19 30 u.. Avondmis; vrijdag: 19.30 u Avondmis; zaterdag: 15 u H Mis; 19 li Avondmis; zon dag 8 u.; om 10 u. Hoogmis (Ned. tekst), 18 u Lof. MET EEN ADVERTENTIIE IN DE LEUSDER KRANT BEREIKT U BIJNA IEDEREEN IN DE GEMEENTE LEUSDEN naast Rob Hoeke zitten. Hij leunde over Robs schouder en vierhandig spat te de boogie-woogie van de snaren. De platenmaatschappij Phonogram plaatste twee vleugels in de zaal en de repetitieperiode die volgde heeft twee volle weken muziek van pure klas se opgeleverd, die zijn hoogtepunt vond in de studio-sessie, die op de LP ,,Four hands up" werd vastgelegd. Zo ging dat ongeveer. Het resultaat ligt nu op mijn pickup en het is een ver rassend resultaat Want hoewel we Rob Hoeke's bijzonder swingende greep op de vleugel bijzonder goed kennen en waarderen, was deze plaat toch nog een verrassing. Boogie Woogie Battle. Rob Hoeke en Hein van der Gaag heb ben remise gespeeld in een forqpida- bele partij vol verrassende varianten Bijgestaan door sologitarist Ben de Bruyn, bassist Wil de Meyer en slag werker Paul Lagaay, ontstond een plaat met twaalf nummers, waarvan slechts één niet van het duo Hoeke-Van der Gaag is. Dat is het nummer ,,The Harry Lime Theme" van de beroemde zitherspeler Anton Karas. Maar ook daar heeft het duo uiteraard weer een geheel eigen kijk op gehad. Hoe het ook zij, ,,Four hands up" is een plaat, die bij iedere jazz, boogie-woogie, R&B of andere muziekliefhebbe. in de smaak zal vallen. Het is puur muzikaal genot. Soms gaat het van stil-in-een-hoekje- me,t-de-Blues-alleen-zijn, dan bran den de zekeringen zowat door. Kort om: vakmanschap met artistieke hoog standjes. Uitgebracht door Phonogram op Philips 64T3 013. In uiteraard voor treffelijk stereo. ACHTERVELD - Tijdens de-onder linge wedstrijd met geweer op de bui tenbanen te Scherpenzeel, werden dooi de schutters van ,,Ons Genoegen" de volgende resultaten geschoten Joh van de Hengel 93 pnt. J. van Rossum 92 pnt J van Nimwegen 91 pnt C Bothof 90 pnt J J van Hamersveld 86 pnt G. Schimmel 83 pnt H van Ruitenbeek 81 pnt J. E. van Hamersveld 80 pnt J. Pepping 79 pnt J Voorburg 79 pnt H van Nimwegen 75 pnt Totaalklassement: J. van Rossum 467 pnt Joh. van de Hengel 449 pnt H. van Ruitenbeek 430 pnt J Pepping 412 pnt J J. van Hamersveld 383 pnt H van Nimwegen 376 pnt NIEUWE PLATEN, BELUISTERD EN BESPROKEN Rob Hoeke staat in Nederland bekend als De man van de Boogie Woogie en de R&B Muziek, die de pan uitswingt Geweldige, sfeervolle muziek, pittig, vol temperament en bovendien in bij zonder fijne arrangementen gebracht Vorig jaar december, zegt het verhaal, zat Rob Hoeke op een trieste dag wat mijmerend achter zijn piano en zei: ,,Ik zou een boogie-woogie LP willen maken met twee vleugels Dat moet een razende kick geven."'Nu was toevallig op dat moment pianist Hein van der Gaag in Nederland, de man die als een van de weinigen de jazz zonder consessies trouw is ge bleven. En Hein van der Gaag ging Neil Diamond fijne LP Kort geleden verscheen een nieuwe LP van Neil Diamond Brother Love's Travelling Sal vation Show" is de titel van deze bijzonder fijne langspejer, die ik iedereen van harte kan aanbeve len. Wat deze suksesvolle kleer makerszoon uit New York deze keer weer op de plaat zet is zon der meer bijzonder fijn en gaaf. Bovendien nog allemaal eigen werk ook. En als dat nog niet genoeg is: grotendeels zelf ge produceerd. Deze komponist-zan- ger-producer hèèft het gewoon Zijn muziek is boeiend, zijn zang idem dito. De liedjes zijn een voudig, maar blijven langer han gen dan de doorsnee songs van dit genre. We willen wel graag een etiket op plakken, maar dat heeft weinig zin, want het is een smeltkroes van muzikale ideeën: country-rock, soul, beat. Soms meent men herkenningspunten te ontdekken, overeenkomsten bij voorbeeld met Johnny Cash. of dan weer met Donovan, soms Dylan- achtig. Het zit er allemaal in, maar Neil Diamond behoudt zijn eigen stijl, zijn eigen sound. En dat is belangrijk, want het is een bijzonder goed geluid Goed voor hits, zoals zijn geweldige Sweet Caroline. Bijzonder gaaf is ook het nummer Glory Road" of het onstuimig-emotionele .Brother love's Travelling Salvation Show (de titelsong van de plaat) en dan hebben we het nog niet gehad over ,,Dig In", met een prachtig ritme ofLong Gone" Overigens ook de andere songs hebben de zelfde kwaliteit als de eerder ge noemde. Het is alleen eén kwestie van wat is je voorkeur Wat mij betreft een dijk van een plaat. ,,Warm" aanbevolen. Uitgebracht door de platenmaatschappij Pho nogram NV te Amsterdam op UNI 6369 608. In uitstekend stereo. Severine LP rnèt ile Eurovisiehit Yves Dessca ((tekst) en Jean-Pierre Bourtayre (muziek) schreven het chan son, waarmee de fraaie SEVERINE het Eurovisie Song Festival 1971 won ,,Un banc, Un Arbre, Une Rue" Ze kreeg er 128 punten voor, een over tuigende score Van de Festivaluitzen ding af (3 april) tot aan vandaag toe blijft de single op de Europese hitpa rades hangen. Zoals bekend kwam Sé- verine uit voor Monaco, een gastvrij oord voor ieder die talent heeft. Maar Séverine komt uit Parijs, waar ze op 10 oktober 1949 geboren werd. (Werkelijke naam: Josiane Grizeau). Séverine is een ontdekking van Jean-Christophe Averty, dè man in Frankrijk voor het maken van betere TV-shows, of dat nu een portret van de surrealistische schilder Salvador Dali geldt of een geestige Franse versie van Shake- Speare's Midzomernachtsdroom Averty hoorde Séverine twee jaar ge leden in een bekende club, de Gold Drouot. Ze werkte daar niet full time, maar overdag zat ze als sekre- taresse op een bank (niét de bank van haar liedjes, maar een geldhuis) Averty liet haar twee Engelse liedjes in zijn programma .Passing Show" zingen. Dat eindigde in een plaatkon- trakt, met als eerste resultaten ,,Pas- sager de la pluie" en .Sympathy". Als gewoonlijk was Averty's beoor delingsvermogen van een van zijn dis cipelen weer juist geweest. Een andere belangrijke man in haar carrière was de komponist Georges Aber, die haar menig gei'nspireerd vers in de sopraangevooisde keel goot. Men vindt ze bijeen op de eerste LP van Séverine. die natuurlijk ,,Un Banc, Un arbre, Une Rue" heet. Op deze schitterende LP treft men twaalf chansons aan. Moderne chan sons, als het ware geschreven voor Séverine. De liefhebber van dit genre zal er ongetwijfeld bijzonder veel ge- nbegen aan beleven Mijn enige be zwaar is, dat deze Franse persing -zo -zoals vele anderen van Franse makelij- wat scherp uitvalt qua geluid. Dat is zelfs niet met het gedeeltelijk wegdraaien van de hoge tonen te corri geren en daarom enigszins storend. Voor de rest is het een plaat, die ik van harte kan aanbevelen bijdefranco- fielen, die óók hun hart hebben ver pand aan SéverineUitgebracht door Phonogram te Amsterdam op Philips 6332 001. Chirpy chirpy Lally Stott Of hel op prijs gesteld wordt weten we niet maar .chirping Lally" wordt in zijn tweede vaderland Italië ook wel Lady Godiva genoemd vanwege de niet geringe lengte van zijn haren. Lally komt, maar dat had u waar schijnlijk al geraden, uit Engeland, uit Liverpool om precies te zijn. En wie heeft hij daar wel eens ontmoet en wie mag hij tot zijn persoonlijke vrien den rekenen? Juist, de Beatles Paul McCartney en George Harrison. De vriendschap dateert uit de tijd dat Lally op zestien jarige leeftijd mee speelde in de groep ,,The Phantoms", de formatie speelde in het voorpro gramma van de Beatles die toen ove rigens ook nog volledig onbekend wa ren. ,,The Phantoms" werden na enige tijd vervangen door een formatie die on der de naam Denny Syton Group" geruime tijd met succes in Duitsland opereerde en het zelfs tot een tweede plaats op de Duitse hitparade wist te brengen met het nummer .Along came Jones". Interne troebelen waren ech ter de oorzaak van dat zowel de naam als de zanger vervangen werd: Danny Syton Show Groep werd Motown en de musici verplaatsten hun werkgebied van Duitsland naar Italië. Motown beschikte duidelijk over kwaliteit, want in 1967 ontvingen zij een eerste prijs voor hun compositie ..Prendi La Chitarra E Vai" (wat zoiets betekent als Neem je gi taar op en wandel) tijdens het Canta- giro oftewel Songfestival van Italië. Na dit niet geringe succes besloot Lally definitief in Italië te blijven en in de Laars van Europa ontstond dan ook de Grote Doorbraak: Chirpy, chirpy, cheep, cheep Sommige critici horen in de Stott-compositie duidelijk het sjil pen van kanaries maar Lally vindt dat de woorden leuk bij de muziek passen. Intussen is de eerste LP van Lally Stott ook in Nederland verschenen, uitgebracht door de platenmaatschap pij Phonogram te Amsterdam Een langspeler, waarop Stott zo'n 10 songs heeft gezet, waarvan uiteraard .Chir py Chirpy Cheep Cheep" de bekendste is, maar ook ..Jakaranda" belooft een hit(jë) te worden. Of het er werkelijk uitkomt is natuurlijk de vraag Op dit moment staat het nummer opde34e plaats van de Veronica Top veertig en wellicht komt het nog hoger. Ove rigens biedt de LP nog wel meer fraai hitwerk. Luister er eens naar Op Philips 6323003. In uitstekend stereo. 9CCOOOOO De Enschedese popgroep Teach In verrast de popwereld met een prachtige single Spoke the Lord Greator", In een originele en moderne bewerking van een divertimento van Haydn(ChoraleSt Anthony's), dat eveneens door Brahms gebruikt werd in de beroemde ,,Haydn Variaties". Teach in heeft er een ge heel eigentijdse bewerking van gemaakt en het resultaat is bijzonder de moeite waard. Een hitschijf? Het zit er wel in. Op de achterzijde van deze sfeervolle single: .Darkness of life", gekom- poneerd door twee deden van de groep Koor Verdeed en Henk Westendorp. Uitgebracht door CBS/Artone te Haar lem op CBS 7144. Het is een triest feit, dat sinds een aantal jaren de drie vakantiemaanden nog steeds tot de zwartste periode van het hele jaar behoren. De ongevallen- cijfers van het Centraal Bureau voorde Statistiek tonen het voor 1970 opnieuw aan. In juni, juli en augustus van dat jaar vielen er op de Nederlandse wegen 840 doden en ruim 19.500 gewonden. Hoewel een daling vergeleken met het jaar daarvoor (908 doden en 20.000 gewonden) blijven de cijfers voor Vei lig Verkeer Nederland echter schok kend genoeg om opnieuw een landelijke campagne te starten op het tijdstip dat de vakantievoorbereidingen in volle gang zijn. Van de honderdduizenden, die er de komende maanden weer op uittrekken voor een vakantie in binnen- of buiten land staat vast dat een groot aantal over onvoldoende rijervaring en ver- keersinzicht beschikt, factoren, die het vorig jaar veelvuldig tot ernstige onge lukken hebben geleid Drie belangrijke oorzaken van die ongevallen blijken te zijn. - foutief inhalen, - onvoldoende afstand houden. - vermoeidheid achter het stuur. Het zijn deze drie punten, waarop zich de voorlichting van Veilig Verkeer Nederland speciaal zal richten. Ten einde te trachten in deze situaties ver betering te brengen heeft Veilig Ver keer Nederland de afgelopen weken een grote hoeveelheid voorlichtingsmate riaal laten vervaardigen, zoals 20 000 affiches, 10 000 raambiljetten en 350 000 folders, waarin in vier tallen waardevolle adviezen worden gegeven. Gedurende de weekeinden zullen deze folders in de komende maanden door een tiental ambassadrices persoonlijk worden uitgereikt in alle wegrestau rants, aan grensposten en op andere plaatsen, waar veel vakantiegangers worden verwacht. Ook de surveillance- groep van de Rijkspolitie zal zich met de verspreiding bezig houden, met name op autosnelwegen. Om te wijzen op het gevaar van inhalen op drukke provin ciale wegen met een indringende tele visiespot in kleur vervaardigd, die op geregelde tijden en voorafgaande aaude vakantiepieken veitoond zal worden. Eveneens zal via de televisie aandacht besteed worden aan het belang om uit gerust en fit achter het stuur te zitten. FOUTIEF INHALEN Inhalen is en blijft een gevaarlijke manoeuvre, en wel in het bijzonder op 2-baanswegen. Dat is begrijpelijk omdat we hier vrijwel altijd met tegemoetko mend verkeer te maken hebben Jaar lijks gebeuren er dan ook zo n 45.000 ongelukken, die te wijten zijnaan(ver- keerde) inhaalmanoeuvres Om het goed te doen wordt u geadviseerd vóór u gaat inhalen niet te dicht achter uw voorligger te kruipen, maar tijdig naar links te gaan U krijgtdaneerderzicht op het naast en voor de in te halen auto gelegen weggedeelte Kijk tevoren in binnen- en buitenspiegel of u niet zelf wordt ingehaald Deze ..lange' inhaal manoeuvre, tijdig ingezet en zo snel mogelijk voltrokken, verdient uit vei ligheidsoverwegingen beslist de voor keur boven de techniekvan ,,ik rij wel door tot ik niet verder kan en zie dan wel verderHaal alleen in als u zeker weet dat het veilig kan en als u nog zekerder weet dat u er wat mee opschiet Voor wat de komende vakan tiemaanden betreft, wanneer de wegen overvol zijn met geroutineerde en niet- geroutineerde rijders, adviseren wij u ..Inhalen? - Vergeet het maar!" AFSTAND HOUDEN Uit verschillende analyses van ver keersongevallen, die de Rijkspolitie maakte op autosnelwegen blijktdat bijna de helft van de ongevallen een gevolg is van onvoldoende afstand houden, Een gedrag, dat basisoorzaak is van die specifieke autosnelwegen blijkt dat bijna de helft van de ongevallen een gevolg is van onvoldoende afstand hou den Een gedrag, dat basisoorzaak is van een van die specifieke autosnel wegongevallen met veel slachtoffers, de kettingbotsing Verslappen van de aandacht (door vermoeidheid, door af leiding in en buiten de auto of door het opsteken van een sigaret) is vooral in de vakantietijd de inleiding van de zgn kop-staartbotsingen Groot is ook het percentage automobilisten, dat door onkunde of gebrek aan rijervaring te weinig afstand houdt. Een algemene vuistregel voor het houden vande juiste veilige afstand is moeilijk te geven Een formule, die door Rijkspolitie en Veilig Verkeer Nederland als bruik baar wordt geacht, is de minimum vei lige afstand in meters is gelijk aan de helft van de snelheid Voorbeeld bij 100 km snelheid - 50 meter afstand Belangrijker is echter dat onervaren automobilisten - zoals nieuwe rijD'e- wijshoud(st)ers - komende weken de nodige praktijk opdoen in het afstand houden alvorens lange vakantieritten naar het buitenland worden onderno men VERMOEIDHEID Wie vermoeid achter het stuur aan een lange reis begint, zal spoedig er varen dat zijn aandacht verslapt Eec levensgevaarlijke situatie, die in voor afgaande vakantieperiodes veel ernsti ge ongevallen veroorzaakt heeft Auto rijden is een vermoeiende zaak. voor al als de ritten lang zijn, het weer warm en de wegen overbevolkt Houd daar rekening mee Achter het stuur moet uw devies zijn. ..geef uw aandacht geen vakantie". Houd u onderweg aan lichte maaltijden en rijd niet te lang achter elkaar door. ,,Twee uur rijden, een kwart uur rust" is een goede regel. Ga dat kwar tier de auto uit om even te ontspan nen. Op deze manier heeft u de meeste kans om alle obstakels die op uw vakan- tieweg liggen aan te kunnen en zonder brokken in uw vakantieoord te arrive ren. alles voor tuin en dier met 50% abes 1.60 per kg 1.60 per kg 0.70 per >/2 kg 1.20 per kg Ook voor al uw honden verzorgingsmiddelen s maandags gesloten! HAMERSVELDSEWEG 58 LEUSDEN-C. - TELEF 03498-1693

Leusder Krant | 1971 | | pagina 4