SPORT RODA '46 WINT DE KERSTENS-BEKER Dames voetbal onder KNVB- vlag Uitslagen examens Don Bosco Leusden Barneveld op oude ansichten Speksnijder opnieuw in AVRO Cross INGEZONDEN Engeland- reis M. Tijmensen-v. d. Kamp geen spreekuur Plotseling geremd Geslaagd Gevonden en verloren voorwerpen Kerkdiensten Leusden LEUSDER KRANT Op zaterdag 7 augustus groot pony- concours in Leusden/C. Tegen boom gebotst Programma Roda '46 TREKKING RODA '46 LOTERIJ Vergadering over dames voetbal in Achterveld Uitslagen Ons Genoege J DONDERDAG 8 JULI 1971 Gaarne verzoek ik U onderstaand artikel als ingezonden mededeling in Uw editie van 8 juli a s te plaatsen: Uit Uw antwoord in de editie van 1 juli 1971 blijkt, dat de kosten van de Engelandreis f19000,- hebben bedra gen. Als het spieekwoord ,,de kosten gaan voor de baat uit" bewaarheid wodt, zullen de baten waarlijk niet gering moeten zijn Met dank voor de plaatsing. K. A Linse, Koningin Sophielaan 16, Leusden (Z.) Leusden, 5 juli, 1971. Mijne Heren, Hiermede verzoeken wij U onder ingekomen stukken .Storm" het vol gende artikel te plaatsen: Uit het verslag van de raadsverga dering d.d. 17 juni j 1 in Uw blad Nr 9 d.d. 24 juni lazen wij, dat er tijdens de behandeling van het voorstel tot het voteren van Hfl 19.000,- inzake de Engelandreis in de raad nogal wat verontwaardiging is ten toon gespreid over ons ingezonden stuk d d. 15 juni. Tot onze spijt hebben wij moeten con stateren dat de strekking van onze kri tiek te bestemder plaatse niet is over gekomen zoals wij ons dat hadden voor gesteld. Het bevreemdt ons. dat uit onze kri tiek op de genomen besluiten een min achting voor de kwaliteiten en de per sonen der raadsleden zelve is gedestil leerd. Het behoeft o i. nauwelijks betoog, dat zulks allesbehalve onze be doeling is geweest. Wij hebben er slechts met klem de aandacht op willen vestigen, dat wij de doelmatigheid op dit moment, gezien voorbereiding en voorlichting, van deze reis sterk in twijfel trekken De recht matigheid vandegenomenbeslissing hebben wij geenszins in twijfel getrok ken. Wij hebben evenmin willen suggere ren, dat wij de raad maar naar huis zouden willen sturen. De suggestie in de raadsvergade ring om t.z.t. aan de hand van het tijdens de reis verzamelde fotografisch materiaal een voorlichtingsbijeen komst over deze materie te organise ren juichen wij van ganser harte toe. Wij hopen bij die gelegenheid, of zo mogelijk nog eerder, een antwoord te krijgen op de door ons te berde ge brachte vragen Tot slot willen wij ter bevordering van een goede verstandhouding tussen raadsleden en burgerij nog opmerken, dat wij met dit ingezonden stuk alleen maar inhaken op de democratische rechten en gebruiken om het door de ge kozen vertegenwoordigers gevoerde beleid doorlopend te toetsen. Wij be treuren het, dat onze brief dergelijke emotionele reacties ten gevolge heeft gehad. W.g. een tiental bewoners uit Leusden/ Zuid te weten. G Bolk; mr W. M Bun- nik; N. Cohen-Veltman; B W Furst; Drs J. de Gooyer, P Klumper; Drs D. W. de Knijff; ds Th. M. Loran; Jac Maurer, J. Wisse. DIERENARTS v. B. v. Oosterhoutlaan 40 LEUSDEN-Z. Tel. 03490-10761 houdt wegens vakantie van3t.m. 11 juli Boekbespreking Het pas verschenen boekje ,,Oude kijk op Barneveld", uitgegeven door de Barneveldse Drukkerij Uitgeverij NV te Barneveld, is niet alleen keurig drukwerk, alle reproducties zijn even helder en fraai. Maar ook de korte, duidelijke tekst is van prima kwaliteit; niet alleen verantwoord, maar zij ver raadt tevens de kennis van en de liefde voor Barneveld en zijn historie bij de samenstellers In de inleiding is op uitnemende wijze verwerkt de kijk op Barneveld van vroeger ter zake kundige mannen als O G. Heldring (1841), vanSligtenhorst, enz en van de 7 huidige samenstellers, die Barnevelds eigen en regionale positie in kort bestek de revue laten passeren van middeleeuwen tot 2000 Ook het voorwoord van burgemeester K. v. Diepeningen, getuigt van veel waardering voor dit prachtige prenten boekje, dat niet alleen de oudere Bar nevelders dankbaar zal stemmen bij deze bij uitstek Barneveldse revue, maar ook de jongeren stellig zal sti muleren in hun groeiende belangstel ling voor de historie van dorp en streek en hen zodoende helpen in en aan de juiste kijk op de maatschappij-struc tuur van nu en later, wat ook voor hen onmisbaar is voor een goed be stuur en beheer van gemeenschap, huis en haard. Moge het door duizenden Barneveldse gezinnen bekeken en gelezen worden; het is tegelijk een soort recreatie en een onmisbaar nut En moge het na volging vinden in alle plaatsen van de Gelderse Vallei en omgeving Amersfoort, juni 1971 J. D. H. v. d. NEUT. HAMBURG - De winnende getallen in de Duitse lotto zijn: 7 9 21 29 41 49 Reservegetal 42 Olympianummer 2155. U HEBT PERSONEEL NODIG? |Wlj weten hoe moeilijk die te ikrljflen Hebt u het al met een advertentie in de Leusder Krant geproboerd? DOKTER LANTING Afwezig van vrijdag 9 juli tm. vrijdag 30 juli Dokter den Toom neemt waar Weekend 10-11 juli 1971. (Alleen voor spoedgevallen). LEUSDEN Voor de praktijken van de artsen Boersema. Lantink en Den Toom zal komend weekend waarnemen: dr. Boersema, Julianaweg 5, Achter veld, tel 03425-222 (dienst vanvrij dagavond 18.00 tot maandagmorgen 8.00 uur). De wijkverpleging wordt waargeno men door- zr. Van Kalkert, De Roo van Alderwereltlaan 11, tel. 03490- 15818. (Van de redaktie). LEUSDEN/ZUID - De bestuurder van een personenwagen, K. H S. uit Woer den, moest vorige week donderdag op Doornseweg zo plotseling remmen, dat de achter hem rijdende personenwagen- bestuurder J J. K uit Zeist een bot sing niet meer kon vermijden Ret on geluk gebeurde, omdat een voor S. rij dende wagen plotseling linksaf sloeg. Beide wagens werden beschadigd, er deden zich geen persoonlijke ongeluk ken voor. LEUSDEN - Aan de Rijksuniversi teit te Utrecht slaagde voor het kan didaatsexamen rechtsgeleerdheid de heer K. W. Spaans uit Leusden. (Van de redaktie;. LEUSDEN - Bij de rijkspolitie te Leusden/Zuid zijn de volgende gevon den en verloren voorwerpen aangege- GEVONDEN Een drevel VERLOREN Een herenzegelring met blauwe steen zonder initialen, rood met blauwe sjaal, sleutelbos met vier sleutels, w.o. huis sleutel en sleutel van achterdeur, schoen met steunzool, maat 25, zilve ren ketting met rond plaatje waarop Peter André Hoeben", een donker blauw regenpak Inlichtingen verstrekt de rijkspo litie te Leusden, tel. 03490-17673. LEUSDEN/CENTRUM Ned. Herv. Kerk: 10 u ds J Noord- mans, Appingedam. R K. K za. 7 uur m m v. dames koor, zo. 7.30 uur, 9 uur Lat Hoogmis, 11 uur dienst met sa menzang; 16 30 uur. LEUSDEN/ZUID Ned Herv. Kerk 10 u.: dsJ.Kawar- man, Driebergen. r. K K Huize Den Bosch za 19.15 uur. zo. 10 uur Hoogmis; 11.30 uur. ACHTERVELD Geref Kerk, Postweg: 10 en 19 u. ds Roggeveen. Ned Herv. Kerk 9 30 u. Eerw heer Liefting, Voorthuizen R.K. Kerk: maandag t/m zaterdag 8 u (uitgez. woensdag), woens dag 19.30 u.: Avondmis, donder dag 11 u.: Huwelijksmis; zater dag 19 u Avondmis; zondag 8 u Om 10 u.Hoogmis, 18 u. Lof vy/.iv: LEUSDEN - Dezer dagen heeft een delegatie van de Afdelingen van de Kon. Ned. Voetbal-Bond ophetKNVB-sport- centrum te Zeist een bespreking gehad met een delegatie van de Nederlandse Dames Voetbal Bond. Uiteraard is daarbij uitvoerig van gedachten ge wisseld óVer de ontwikkeling van het damesvoetbal in Nederland, terwijl te vens de verhouding tot de UEFA ter sprake is gekomen. Na enkele besprekingen tussen beide delegaties is over e.e.a. algehele over eenstemming bereikt en heeft het be stuur van de Nederlandse Dampsvoet- blabond medegedeeld zich en bloc te zullen aansluiten bij de KNVB. Hier- doo is dus bereikt dat het damesvoet bal binnenkort geheel door de KNVB zal worden georganiseerd Zoals men reeds eerder uit publikaties heeft kun nen vernemen wil RODA '46 bij vol doende en vooral serieuze belangstel ling voor deze nieuwe tak van sport voor de dames, de mogelijkheden be studeren om ook in Leusden de organi satie van het damesvoetbal ter hand te nemen. Teneinde een juist inzicht te verkrijgen van de dames, bij wie se rieuze belangstelling voor damesvoet bal aanwezig is, worden deze vriende lijk verzocht zich op te willen geven bij RODA's sekretaris: J P. H.v.d Berg, Hamersveldseweg 91, Leusden/C Tel. 1580 ACHTERVELD - Onder stralende weersomstandigheden is zondag j.l. het tournooi om de A.P.G.M. Ker stenbeker en daarmede tevens de ju bileumviering ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de R.K. Sport vereniging Achterveld besloten. De fraaie A.P.G M. Kerstensbeker is ge wonnen door Roda '46. Pas in de aller laatste wedstrijd viel de beslissing. Voor de aanvang van deze wedstrijd waren er nog drie kanshebbers, Roda'46, Achterveld en Veense Boys. Roda'46 wist in deze laatste wedstrijd, met meerdere sensationele en emo tionele momenten als gevolg van du bieuze scheidsrechtersbeslissingen, de stand gelijk te houden en daarmede de fraaie wisselbeker voor een jaar mee naar Leusden te nemen. Wedstrijdverloop van de tweede tour- nooidag: Roda '46 - Veense Boys 2-2. Veense Boys nam al snel na de start de leiding Deze 0-1 stand bleef gedu rende de eerste helft. Kort na het begin van de tweede helft bracht Jos van Kooy de balans weer in evenwicht Even later strafte Jos van de Kooy het te ver uitlopen van de Veense Boys doelman af met een tweede doelpunt. Veense Boys zette een fel slotoffensief in en dat resulteerde in de laatste minuut in de gelijkmaker 1 Barneveld - Achterveld 1-4. Achterveld toonde zich in deze wed strijd overwegend superieur Verras send snelle aanvallen, vooral in de eerste helft, leverden al snel twee doelpunten van Herman Kerkhof op Uit een vrije trap bracht Barneveld hierna de stand op 1-2 Achterveld bleef het beste van het spel houden en in de eerste helft scoorden Cor van Marwijk en Piet Vos elk nog een keer. Zodoende was met rust een 1-4 voor sprong voor Achterveld bereikt. In de tweede helft deed de Achterveldse voorhoede het wat kalmer aan, het accent werd meer op de verdediging gelegd Barneveld bleef aandringen, maar er vielen in de tweede helft geen doelpunten meer. Limvio - Hooglanderveen 0-1. Limvio kreeg in de eerste helft enige zeer goede scoringskansen welke ech ter niet benut werden. Ook Hooglander- R.K. Techn school ,,Don Bosco", Dodeweg 6-a, Leusden. Diploma's uit gereikt juni, 1971 3e klas Timmeren: A. v. d. Berg, Leusden, H. v. d Berg, Achterveld; W Koenders, Renkum J Kok, Hoeve laken; J v. Middelaar. Hoevelaken, M. Paashuis, Lichtenvoorde; H v Ruitenbeek, Stoutenburg; B Schoon- derbeek, Leusden, A v Zandbrink, Leusden 3e klas Schoenmaken: F Buchrnhor- nen, Eindhoven; R. de Jong, Amster dam; B. Spijker, Raalte 3e klas Metaalbewerken (T-stroom): T Brugts, Amersfoort, R v d Hen gel, Leusden; D Konijn, Spierdijk, T. Konijn, De Weere, P v. d. Kraats, Ede, T. Loornan, Soest, F Meijers, Rotterdam; C. v. Oevelen, Amersfoort; K Woudenberg, Amersfoort, G. Ze- man, Apeldoorn. 3e klas Metaalbewerken (P-stroom): P. v. Beek, Zwolle; J. Bomhoff, Amers foort; P Franssen Den Bosch; C. v Hamersveld. Achterveld: H. v Ha- (Van de redaktie). LEUSDEN/ZUID - Vrijdag vond op de Arnhemseweg een ongeval plaats. Door ongekende oorzaak raakte de bestuur der van een personenauto J. J. K. uit Hoensbroek van de weg schampte tegen een boom en kwam enkele meters ver der tot stilstand De wagen werd totaal vernield. Er deden zich geen persoon lijke ongelukken voor. mersveld. Achterveld, P. Hoekstra. Enschot; A Hoksbergen, Hengelo; Y de Jong, Amsterdam, F. Leferink, Zut- phen, J. Mannaerts, Tilburg; R Mans handen, Amersfoort; H. Rijsemus. Ede; R van Schaik, Lopikerkapel; R v. d. Tol, Bunnik, B de Vette, Terschuur, W. Weijburg, Hilversum; R Witte brood, Achterveld; W Poppelier, Zwijndrecht. 4e klas Elektrotechniek: G. Blom, Leusden; W Boerdijk, Eindhoven; J v d. Boogaard, Horssen; L Budel, Arnhem, J. v d Burgwal, Achterveld, T Greefhorst, Leusden; P de Groen, Wormerveer. W Herder, Leusden. H Hoekstra, Enschot, G Kools, Breda, J Krivka, Vleuten. F. v. d Last Amersfoort, H. Meijerink, Enschede. R Moormann, Eibergen; A Nuyten, Amersfoort; L Overmars, Raalte; J Pohlman, Amersfoort, H Plompe. Diemen; B v. d. Poort. Amstelveen, F. Rigter, Blaricum, F v. Veenen- daal, Utrecht, H v. d. Weem,Vught;P Willeinse, Rijswijk. Vuto-dagcursus: H. Bakkum, Maarn. A Benjamins, Amersfoort J v d Berg, Achterveld, J Brouwer, Soes- terberg; M. CordierdeCroust, Amers foort. H v d. Devssel. Soest; P. v Dijk, Laren, W Èybergen, Wouden berg; E Gaarthuis, Amersfoort; A Hazelaar. Amersfoort, W. v, Houdt, Soest. J. Karstens. Zwaagdijk; F. Koe man. Zwaagdijk-Oost, C. Kreyns, Ede, A Tolboom, Hoogland; T. Tijmense, Leusden/C. B. Westerbeek, Den Dol- der, M. v d. Zijden, Zeist, F. v. Dam men, Baarn, A Evsbroek, Amersfoort; W. Hagen, Soest; K. Hamstra, Nijkerk, J Jansen, Blauwkapel, T Koudijs, Woudenberg; F. Krivka, Vleuten, M. Kroon. Rijswijk; G. Lodeweges. Amersfoort; B v Loenen. Leusden- Z C v. Middelaar, Hoogland; T v Middelaar, Hoogland. A. Oostveen, Co- then; B. Schaap, Soest A Schreuder, Doorn, R. Schwager, Bilthoven; P. v. Vliet, Den Dolder, L. Wildenburg, Soest; M. de Wit, Utrecht Uit de wedstrijd Roda '46 - Barneveld. Roda-speler Henk van 't Klooster is de Barneveld-verdediging gepasseerd maar zijn schot zal net naast het doel belandén. Foto Janus Visser. oooooooooo^oooooooooooooo veen, zij het in mindere mate, kreeg goede kansen. Ook hier werd slordig mee omgesprongen, maar kort voor de rust werd er toch een van benut en bracht Hooglanderveen de stand op 0-1. De tweede helft wogen beide teams goed tegen elkaar op. Er werd serieus gestreden, maar er werd niet meer gescoord. Barneveld - Limvio 5-1. Barneveld had zich goed hersteld van de gevoelige nederlaag tegen Achter veld Met snel en effectief aanvalspel werd Limvio overrompeld. Niet min der dan vijf keer werd de Limvio-veste doorboord. Limvio bleef haar sportieve taak echter voorbeeldig vervullen en smaakte hierdoor het genoegen om als zwakste deelnemer aan het tournooi in deze wedstrijd haar enige doelpunt te scoren. Achterveld - Roda '46 0-3 In deze belangrijke wedstrijd voor de A.P G.M Kerstensbeker tussen twee serieuze kandidaten kon Achterveld haar spel zoals tegen Barneveld op geen stukken na evenaren. Reeds na vijf minuten nam Roda de leiding. Ach terveld was voortdurend in de aanval, maar paal en lat stondende gelijkmaker in de weg Halverwege de tweede helft verraste Roda met een hard schot keeper Tolboom voor de tweede maal. Achterveld zette toen alles op alles maar de Roda defensie gaf geenkrimD. Toen tien minuten voor het einde Jan Drost de stand op 0-3 bracnt was net een bekeken zaak. Hooglanderveen - Veense Boys 0-0. Hoewel Veense Boys ook nog een kans hebber was voor de wisselbeker, kwam het in de wedstrijd toch niet tot uiting. Het was over het algemeen genomen een matige vertoning. Het meerdere wedstrijden spelen op een dag met hoge temperaturen speelde hierin ook ze ker een rol. Men kwam in ieder geval niet tot doelpunten Met de diverse goede kansen die toch ontstonden werd, vooral door Veense Boys nogal slor dig omgesprongen. Roda '46 - Barneveld 0-0. Deze wedstrijd moest de beslissing brengen welke van de drie clubs, Ro da '46. Achterveld of Veense Boys, de beker voor een jaar in haar prij- zenkast mocht plaatsen Reeds in de eerste minuten werd duidelijk dat het een spannende wedstrijd zou gaan wor den Beide ploegen, in de afgelopen competitie elkandersrivalen in de strijd om het kampioenschap, gingen in een hoog tempo van start Jammer genoeg werd de sportieve sfeer indeze wedstrijd geweld aangedaan door on juiste beslissingen van de scheidsrech ter, dit op aanwijzing van de grens rechter. Tot twee keer toe werd een doelpunt, een van Barneveld en een van Roda '46. afgekeurd Hierdoor ont stond niet alleen binnen, maar ook buiten de lijnen een geprikkelde sfeer. Gelukkig bleef het allemaal binnen de perken, zodat het bijzonder prettig verlopen tournooi niet eindigde in een onprettig einde. Buiten de afgekeurde doelpunten werd er niet meer gescoord De stand bleef dubbelblank en dat be tekende voor Roda '46 de wisselbe ker. Na afloop van het uitstekend georga1 niseerde tournooi werden de prijzen aan de deelnemende clubs uitgereikt door de heer W. A. Zandbrink, wet houder der gemeente Leusden, onder wiens portefeuille ook sportzaken ressorteert. Hij sprak er zijn vreugde over uit dat er nu ook in Achterveld, dankzij de uitstekende accommodatie van het Kerstenssportpark, dergelijke tournooien kunnen worden georgani seerd ,,Ik hoop dat in de toekomst het tournooi om de A.P.G.M Kerstens wisselbeker een jaarlijks sportevene ment zal blijven waarin vriendschapen sportiviteit hoogtij zullen vieren," al dus de heer Van Zandbrink. Hierna ontving aanvoerder Jan Drost van Roda '46 uit handen van mevrouw Kerstens-van de Broek de fraaie A.P.G.M. Kerstens wisselbeker. Deze overhandiging ging gepaard met een enorm applaus van alle aanwezigen. De heer H. P. T. Rutte, vice-voorzitter van de R. K. Sportvereniging Achterveld besloot het tournooi met dank te bren gen aan allen die hebben medegewerkt om het tournooi te doen slagen. Een spe ciaal woord van dank richtte hij tot de scheidsrechters en het cabineper soneel die geheel belangeloos beide tournooidagen hebben gewerkt. Einduitslag van het tournooi: 1 Roda '46 5 7 8 4 doelgem. 2 2. R.K.S.V.Achterveld5 7 9 6 doelgm. 1 5 3. Veense Boys 5 6 7 4 4 Barneveld - 5 5 9 8 doelgem. 1 12 5 Hooglanderveen 5 5 6 7 doelgem. 0.86 6. Limvio 5 0 1 11 KRANT BETALEN? Ons kantoor is geopend van 10 - 12 uur en van 14 tot 16 uur (behalve tijdens het weekend). LEUSDEN - Met het einde van he; A.P.G. Kerstenstoernooi te Achterveld, waarop RODA '46 als kersverse eer ste klasser niet teleurstelde en prachtige wisselbeker wist te verove ren, is tevens een einde gekomen aai het voetbal '70/'71. Na een korte va- kantieperiode zullen de spelers weet het opgestelde oefenprogramma oefenprogramma dient ter voorbe reiding van de komende voetbalcom. petitie, dat in het week-end van 28-1 augustus a s weer van start zal gaan Tijdens de afwerking van dit program ma zullen diverse spelers zich weet waar moeten maken, daar men RODA '46 thans geen vaste elftalle: meer bezit Hierdoor zal o.a. de spor tieve rivaliteit tussen de speleijs on derling ten top gevoerd worden voci een plaats in een zo'n hoog mogelijl elftal Met voorbehoud van enkele fak- toren komen wij tot de volgende dat voor de afdeling Zondag- 8 augustus: RODA '46 1 naar Veenendaal 11 augustus RODA 1, 2, 3. thuis tegen VVZA Amersfoort. 15 augustus: RODA 1 en 7 veen 22 augustus RODA '46 thuis tegen de klub van oud 11 doelman Kooymans uit Schiedam. RODA 2 en 3 thuis tegen Barnevek Verder lopen nog divers onderhan delingen voor ontmoetingen voor dedi verse reserve-elftallen 1 naar W S E. in Waddim AMERSFOORT - Vorige week woem dag vond ten kantore van notaris Vi Schaik te Amersfoort de 6e tussei tijdse trekking, van de onder het mott: RODA THUIS IN EEN EIGEN HUIS gf organiseerde loterij plaats. De pri; van honderd gulden viel ditmaal oplo! nummer 331. Zoals reeds eerder ver meld, willen we nogmaals herhalend* de reeds getrokken nummers gedureos de gehele loterij blijven meespelen. D opbrengst van deze loterij komt gehe; ten goede aan het nieuwe klubhuis deze vereniging, dat in aanbouw is het Burg. Buiningpark aan de Bavoor seweg. Avond aan avond zijn nu ree; enkele maanden lang de vele vrijvn lige bouwers bezig de grote wensdroa in vervulling te brengen. Het metsel werk is inmiddels achter de rug, te: wijl het dak ook zijn voltooiing nade; zodat men aan de afwerking kan begu nen. Deze grote prestatie en getuigen s van durf en geweldige inzet ondervc r tijdens de j.l. gehouden vergaderingu v efraad van Leusden bij diverse afge r vaardigden alle waardering. Na ei E„ heftig debat werd RODA's initiati m gehonoreerd met een eenmalige su! sidie van f 10.000,- als bijdrage in bouwkosten. Door het verlenen van dei [p gemeentelijke subsidie valt nu te vei wachten dat de provincie Utrecht achter zal blijven en eenzelfde bedr zal bijdragen voor de kosten. Uit de wedstrijd Achterveld - Roda '46. Jan Drost is enige Achtervelders te snel af en zal met een prachtig schot het derde doelpunt voor Roda sco ren. Foto Janus Visser. LEUSDEN-C. - Zaterdag a.s. zal Daan Speksnijders opnieuw starten in de A.V R O.-cross die verreden wordt op het Eurocircuit te Valkenswaard. Speksnijder, die in de eerste A.V R. O. - cross geheel kansloos door motorpech uitgeschakeld was en» daardoor geen snelle tijd kon realiseren, is daarmee een ervaring rijker geworden Vandaar dat hij de algelopen weken weer druk aan het sleutelen is geweest om zijn wagen weer sterk te verbeteren, daar bij gesteund door zijn beide monteurs en de n.v. Carpet Center Holland uit Soest, die dit alles financieel moge lijk maakt. Daarom heeft hij de beide motoren voorzover nodig kunnen reviseren en heeft hij de elektrische bedrading ge heel vernieuwd omdat daarin voor namelijk de oorzaak van het falen in de eerste A.V R O -cross te vin den was. Tevens heeft hij een nieuw stel banden gemonteerd, die een breder loopvlak hebben omdat zijn tractor banden voor het Eurocircuit geheel on geschikt bleken te zijn. Ook zijn ver snellingen heeft hij weer verbeterd, zodat het schakelen nu sneller kan ge beuren hetgeen met een rally-cross waarin op tijd wordt gereden, enige seconden kan schelen. ACHTERVELD - De R.K Sportve eniging Achterveld belegt op dondt dag 8 juli a.s. (vandaag) in de kan!) op het Kerstens sportpark een t> eenkomst om de interesse voord mesvoetbal in Achterveld te meti Het bestuur is van mening dat minimum aantal van 18deelneemst< gezien het feit dat er in Achtem al enige dameswedstrijden zijn speeld, gemakkelijk haalbaar is A dames die zich voor de voetbals^ interesseren zijn des avonds om 20 uur van harte welkom in de kanli iet ite kh ACHTERVELD - De onderlinge V strijd met geweer van deSchietveb an; ging ,,Ons Genoegen" leverde cki overwinning op voor H. van Ruit beek Op de buitenbanen te Scherpt laa zeel schoot hij een fraaie serie' 96 punten en heeft hiermede het fc takt met de kopgroep weer voller hersteld. J. van Rossum behoudt het totaalklassement de leiding j een voorsprong van 24 punten. Uitslag 6e ronde: H van Ruitenbeek Bothof van Rossum Lagerweij Schimmel van Nimwegen Joh. van de Hengel van de Kletersteeg van Dort van Nimwegen E. van Hamersveld Pepping Totaalkïassement van Rossum van Nimwegen Joh van de Hengel H. van Ruitenbeek C Bothof W. van de Kletersteeg G. Schimmel J Pepping H. van Nimwegen W. Lagerweij ml ikt

Leusder Krant | 1971 | | pagina 4