VRAGEN AAN B 8 W OVER KONTAKT OVER HEID BURGERIJ VAN DE TOUR UITGEBREID LEUSDER KRANT NDWC- CLUB - KAMPIOENSCHAPPEN TOUR- VARIA RTV MEER DAN 600 LIEFHEBBERS SLECHTS 132 UITVERKOREN tonen interesse in Tour DE OMLOOP VAN HET JANNENDORP TOUR-PRIJZEN-SCHAT UITSLAGEN EN VERSLAGEN LEEST U NATUURLIJK IN DE PETER POST EN MATTHIJS DE KONING KOMEN VAN DONDERDAG 29 JULI EN DONDERDAG 5 AUGUSTUS A.S. Ruiling kopmannen Wietse Willem Wielinga deelnemer T.d.J. 1983.. Openingswedstrijd T.d.J. VERVOLG VAN DE VOORPAGINA Zaterdag 31 juli 1971 DONDERDAG 22 JULI 1971 Drie Leusdense Sponsors ACHTERVELD - In de Tour de Ju nior nemen uit de gemeente Leusden deel de ploegen van Wisman schoenen, Buitenlust, Bouwbedrijf Ossendrijver De groene koerstruien van Wisman Schoenen uit Leusden-Centrum zijn stellig wel in de kopgroep te vinden. Wat te zeggen van Jaap Meyer uit Bad hoevedorp die pas vierde is geworden in het Neerlands kampioenschap van de KNWU adspiranten En dan Wim van Empelen, die één van de kanshebbers is voorde.geletruienals Andrév.. d. Wiel sterk draait, kan er een gooi gedaan worden op het ploegkampioen- schap. De „Buitenlust" ploeg van de heer Jan Voorburg te Achterveld werd een paar jaar geleden internationaal ploegkampioen! De sterkte van de „Buitenlust." ploeg is nu niet goed be kend De ploeg van „Bouwbedrijf Os sendrijver" uit Achterveld heeft als sterke vedetten de klein van stuk man- nekes. Kees v. d. Wereld uit Nieuw koop, André Aupers uit Purmerend (ex geletruiwinnaar) en Rinus Stroes uit Hilversum met daarbij twee Zuid- Limburgers en de Engelsman Simon Deely. Het is wel zeker dat de „Leus dense ploegen" voorin zijn te vinden' s *5 A di ÏAt'jÊimtm ÏJ Vit TOURDORP - Na heel wat bespre kingen is het de Tourorganisatie ge lukt om een AVRO televisieploeg naar Achterveld te krijgen voor reportage opnamen van de Tour de Junior welke ruim twaalf minuten zullen duren. De A.V.R.O. verkreeg hiervoor de exclu sieve rechten temeer daar deA.V.R O. ook een jeugdwielerploeg in de Tour de Junior laat rijden Donderdag in de Tourweek om tien minuten over half tien via Hilversum II zal de AVRO radio een klankbeeld uitbrengen De samenstelling, van dit maar liefst twin tig minuten durende programma is in handen van Han van Essen en Boudewijn Klap. Speciale aandacht zal worden besteedt aan het debuut in Achterveld en wel over drie dagen van het kam pioenschap van Nederland voor jeugd- rensters van 14-15 jaar. Maandagmid dag volgen er klankbeeldopnamen in het grote „Ons Rennershuis" Maan dag na de Tour de Junior volgt een VARA muzikale hulde aan de Tour de Junior tussen 10 en 11 uur. De Tourorganisatie voert verdere besprekingen in Hilversum voor het uitzenden van verschillende radiopro gramma's Radio Veronica blijft da gelijkse Tour de Juniorberichten uit zenden. TOURDORP - Nog enkele dagen en de 14e internationale Tour de Junior zal van start gaan in het Tourdorpje Achterveld. 22 ploegen werden gecon tracteerd met totaal 132 rennertjes van 12-15 jaar uit Belgie, Duitsland, Engeland en Nederland. De Tour van 1970 was amper afgelopen of er werd al weer volop gewerkt aan de Tour 1971. Het begon in augustus 1970 met be sprekingen in Engeland tijdens de We reldwielerkampioenschappen in Lei- cester. Daarna besprekingen, veel cor respondentie in Belgie, Duitsland en naar alle uiteinden van ons land. In de kortst mogelijk tijd was het renners- veld volgeboekt: de Tourorganisatie heeft meer moeite om helaas de hon derden jongens te moeten afwijzen dan om tot een vol rennersveld te ko men. De belangstelling uit binnen- en buitenland is meer dan enorm te noe men. Dagelijks zullen berichten via Radio Veronica worden omgeroepen terwijl een televisiereportageploeg van de AVRO een reportage komt maken. Joop Zoetemelk - vorig jaar tijdens de Tour in Achterveld - sprak zijn bewondering uit en Neerlands sterkste Tour de France renner krijgt nog van zijn moeder te horen. „Joop als je niet naar Achterveld gaat, dan moet je wel een sportbeker sturen". De Ach- terveldse tourleider was net te laat om Joop's broer te contracteren voor de Tour, want ook deze knaap weet wat fietsen is Matthijs de Koning stond net op het punt van vertrek naar de Tour de France en schonk een beker: „Ja uiteindelijk meneer heb ik het wielrennen voor- het eerst gedaan en geleerd in de Tour de Junior" aldus Matthijs die vanuit Frankrijk ons een goede Tour wenst. De ereprijzenschat is weer enorm. Van Koning Boudewijn van Belgie werd een grote eremedaille ontvangen en zojuist kwam ook de ere medaille van Prins Bernard op het Tourkantoor binnen. Verdere schenkin gen van Bernardus Kardinaal Alfrink, de West Duitse Bondsambassadeur, de Commissaris van de Koningin in de provincie Utrecht, de gemeente Leus den, de gemeente Barneveld, de burge meester van Almelo, de Nederlandse Dames Wielren Club. Elk jaar weer werkt het tourbrain om iets toe te voegen aan het toch al rijke wielermenu. Tour 1971 brengt de volgende nieuwigheden: deelname van Engelse rennertjes, een leiders- prijs (groene trui), de omloop gaat via de Klettersteeg, zodat de kijkers de snelle karavaan tien keer langs zien komen De meeste strijd is op de streep bij start - finish aangezien telkenmale op de meet de groene trui wordt betwist Voorts komt er een speciale Tourwinkel en wel net voorbij het Tourkantoor, de EHBO kreeg eigen emblemen en een vaste centrale post, voorts matenaalposten met kostbare wielijes, in mini tourdorpje „Wout Peel" gonst het van wielerverhalen, voorfs buiten de Tour de Juniorklas sementen o m het jeugdrensterskam- pioenschap van Nederland. En dan te bedenken dat nu al fantasierijke ge dachten verwijlen bij Tour 1972 Het rennershuis „OnsGebouw"biedt plaats aan alle rennertjes (zonder enige krimp), voorts is er de apart afgeslo ten kleedgelegenheid der rensters ge vestigd alsmede de centrale post van de EHBO, met buiten de startklare auto van EHBO-voorzitter de heer W. W. v. Dijk, compleet uitgerust! Heel veel medewerking o m van adjudant Hartman te Leusden, de ge meentewerken en van alle goedwillen de duizenden kijkers. Niets wordt aan het toeval overge laten en mits het mooi weer is zal het opnieuw een prachtige koersweek wor den. IVUt Ji. -r»# va^r-c^y-- /J** Mei ürcJK blidcns doRRc wy tynRe fan de berte fan üs xo.xrmjc en broerkc Wietse Willem wielinga J. willing a-rtnsma ló-kc Jacob Jankc Jcltje •\nn.i Maaike m Drachten, S july 1971 Privé-a'd/cs: Mounein 8 N S. ACHTERVELD - Bij de dagelijkse Tourpost kwam onderstaand geboortekaartje binnen van Wietse Willem - een broertje van Jorke Wielinga die zeer sterk enkele keren aan de Tour de Junior heeft deelgenomen - en de inhoud spreekt voor zichzelf Wietse Willem is vroeg genoeg voor aanmelding Tour 1983, want het is nu eenmaal zo dat ieder jaar de Tour de Junior al een jaar eerder is volgeboekt! TOURDORP - Wegens contractuele verplichtingen tegenover de sponsors Voorbij's Beton en Bouwbedrijf Ossen drijver Achterveld zijn er twee wijzi gingen in de rennersindelingen van de Tour de Junior. Voorbij's Beton heeft als kopman aangetrokken Kees van de Wereld 15 jaar uit Nieuwkoop en Bouw bedrijf Ossendrijver heeft als kopman Garry Scholtens 15 jaar uit Delfzijl ACHTERVELD - Daags voordat de „grote" internationale „Tour de Ju nior" zal beginnen in het Tourdorpje Achterveld zullen meer dan 150 ren- stertjes en rennertjes hun openings wedstrijden houden en wel in de om loop van het Jannendorp. De start- finish is op de Jan van Arkelweg hal verwege „De Vivo" en „De Vliert". Het programma is als volgt- 1 uur start over 4 ronden voor renners v^n 8 jaar 1.35 uur start over 4 ronden voor renners van 9 jaar 2.15 uur start over 8 ronden voor renners van 10 jaar 2.50 uur start over 8 ronden voor renners van 11 jaar 3.15 uur start over nog. iftet bekend aantal ronden voor renster- tjes van 8-13 jaar 3.45 uur start kampioenschap van Ne derland jeugdrensters 14-15 jaar op grotere omloop. Het rennersveld is als volgt: 8 jarigen: Sjako ten Brink, Cor v. d. Haar en John Kruis uit Utrecht; Ronnie Breeman, Las v. Lil en Nico Knijn uit Amsterdam; Richard Severs uit Soesterberg, HennieBavelaar, Ed ward Dijkhuizen, Eddie Kuyvenhoven uit Leiden, Kees Tunders uit Halste ren, Geert Jan de Roo uit Zutphen; Ronnie Veeke uit Sprundel, Denny Hee- ren en Johan Versteylen uit Sint Wil- lebrord; August v. Mighem, Richard Thijs, Johan Brands uit Etten-Leur; Ronald de Ligt, Joop v Meegen uit Arnhem; Klaasie Soelaard uit Utrecht 8 jarigen: John Pirard, Jan Ver baand en Richard Gommers uit Breda b. De vraag „in hoeverre vrijheid verleend en beperkingen opge legd moeten worden" in ver band met de voortuinen aanleg. Kan het College aangeven wanneer deze enquête wordt gehouden, hoe lang de verwerking van de enquête duurt en wanneer op deze onder werpen met de bewoners van Leus- den-Zuid wordt teruggekomen? 7. VOORLICHTING-AMBTENAAR Meermalen is tussen raad en 'College gesproken over de wen selijkheid van het aanstellen vaneen voorlichtings-ambtenaar. Door het College zijn ten aanzien hiervan reeds suggesties gedaan. De voorlichtings-ambtenaar zou tot primaire taken krijgen: a Voorlichting van de individuele burgers en vooral nieuw inge komen burgers b Algemene voorlichting door middel van publikaties over de gemeentelijke plannen. Is het College met ons van me ning, dat gezien de huidige grootte van de gemeente Leusden een kon- takt burgerij - overheid optimaal kan zijn, dat deze mogelijkheid thans niet ten volle wordt benut en dat hierom aanstelling van een voor lichtings-ambtenaar - eventueel in part-time - geen uitstel kan leiden? PUBLIEKE TRIBUNE Daar thans uit een kommentaar van de Leusder-Krant is gebleken, is aan alle belangstellenden van de openbare raadsvergadering d d. 17 juni 1971 niet de gelegenheid ge boden deze bij te wonen Naar onze mening was ruim schoots voldoende ruimte in de raadszaal om deze belangstellenden in de gelegenheid te stellen de de batten te volgen. Kan het College mededelen, waar om niet alle belangstellenden in de gelegenheid zijn gesteld de raads vergadering te volgen? Is het College met ons van me ning, dat in het vervolg alle be schikbare ruimte hiervoor dient te worden benut. En wil het Colle ge hiervoor de geëigende maatrege len nemen? Aldus de vragen van D'66enP v d.A aan b. en w van Leusden 9 jarigen: Peter Tomassen, Ronnie de Groot, Bennie Boelen, Rik Kruis, Wim Wooltman uit Utrecht; AdneHeus en Rudy Kuyvenhoven uit Leiden; Har ry Karmiggelt, Jan Breedveld en Eddy Riteman uit Zutphen, Ruud Hekken, Ron Driessen, Albert de Nijs en M. Bouw meester uit Amsterdam, Antoon Bode- wits. R. Westrop en Gerrie Honigh uit Zaandam; Hans Tijs en Deny Fans- korf uit Etten-Leur, Rinie Jongenelen uit Roosendaal, Rinie Snepvangers uit Sint Willebrord; Eddy Sienot en Gerrit Jansen uit Arnhem 9 jarigen: John Mertens en Eric de Ruyter uit Breda 10-jarigen: Edwin Severs uit Soes terberg, Aloys Goosen, Alex Jansen, Tijmen Koet, Alfred Robijn, Patrick Weeren en Nicies Werkhoven uit Lei den; Leon de Bruin uit Halsteren; Ger tie Franken en Albert van Langen uit Zutphen; Ferry Jong uit Amsterdam; John Zeydeveld, Cornelis Heemskerk, Cornells Klap, Ronnie v. Zanten, Ger rie v 't End, J. Hoffer, Rik Hacken en Boudewijs Schellingerhoudt; Eddy Vee ke uit Sprundel; Albert Voorst uit Am sterdam; Wim Meyboom, Evert Her- meling en Fons Holdermans uit Arn hem 10 jarigen- Antoon v. Oers, Frank de Bakker e Stefke Joris uit Breda. 11-jarigen: Paul v. Megen en Joop Meulblok uit Utrecht; Arthur Severs uit Soesterberg; John Kuyvenhoven, Joop Ouwerkerk, Jos Gieseman uit Leiden, Gerard Lebbink uit Klaren- beek; Theo Dam en Ed de Wijn uit Amsterdam, Wouter de Graaf, P. Hof fer, Klaas de Boer en Andre Man- naart uit Zaandam; Tiny v. Rijsber- gen, Johan Koevoets, Johan Beers, Tiny Muiten uit Sprundel; Stanny Strij- bosch uit Best; Sjon Nathans uit Arn hem en Riny den Brabander uit Bel gie, Bram Gardenier uit Vlaardingen; John Meyer uit Vlaardingen. 11 jarigen: Willie v. Oers, Victor Rennen, Wimke de Groot en John Gub- bels uit Breda. TOURDORP - In zijn zeer drukke bowlingcentrum aan de Bovenkerker- weg in Amstelveen had de zesdaagse keizer Peter Post toch nog wel even tijd om te praten met de Achterveldse Tourleider. Het aangenaam gesprek leverde in elk geval op, dat 's werelds sterkste zesdaagse renner Peter Post volgende week woensdagavond een kijk je komt nemen bij de Tour de Junior te Achterveld Dan zal er ook een afspraak ge maakt worden in Rijpwetering met Joop Zoetemelk of het hem mogelijk is (vorig jaar was hij ook in de Tour week) eveneens naar de Tour de Ju nior te komen kijken Mathijs de Ko ning, die debuteerde in de Tour de Fran ce (hij begon zijn loopbaan in de Tour de Junior), komt zelf een sportbeker brengen in de Tour de Juniorweek ACHTERVELD - Vorig jaar organi seerde de Tour de Junior in Achter veld ook het clubkarapioenschap van de Nederlandse Dames Wielren Club. Dit is toen een goed succes geworden en daarom heeft de N.D.W.C. besloten op nieuw dit kampioenschap te laten ver rijden in Achterveld. De strijd zal voor het publiek zeer zeker mooier zijn dan vorig jaar, daar de rensters nu der tien keer de start-finishlijn passeren, aangezien de omloop via de Kletter steeg is, zijnde 13 x 3.9 km. Aanvang van de wedstrijd om ongeveer vier uur. Aan dez£ wielergala zullen onder meer deelnemen de ex wereldkampi oene Keetie Hage uit Sint Maartens dijk^- (Zeeland), Neerlands jongste KNWU licentiehoudster de nog maar 15 jarige Willy Kwantes uit Zaandam, baankampioene van Nederland Eef Hel der, eerst off. kampioene van Neder land, Hennie Hondeveld-Faber uit Apel doorn. De grote sportbekers voor de eerste drie aankomenden zijn beschikbaar ge steld door Opa Vlootman uit Amsterdam en de kampioens trui door Manus Brink man wielerpaleis uit Rotterdam. Aan dit evenement nemen voorts deel de rensters- Corrie Boon, Den Helder,- Mini Brinkhoff, Zevenaar; Diny van Berlo, Mierlo Hout; Drina Barends, Drempt; Maria Baptist, Heussen; Bet sy van Driel, Ochten; Gre Donker, Krommenie; Fya Fobbe, Apeldoorn; Willy Goossens, Steenderen; Bella Hage, Den Haag; Keetie Hage, Sint Maartensdijk; Hennie Faber-Honde- veld, Apeldoorn; Eef Helder, de Wou- de; An Kleyn, Schiedam; Willy Kwan tes, Zaandam; Areke van de Laar, Aalst, Marieke Langendijk, Opmeer; Anneke Lute, Castncum; Ria Luthvens, Schaarsbergen; Erna Meskers, Arn hem; Carla Nolten, Geleen; Ans Nij- mijer, Tilligte; Irene Trompert-Paul, Den Haag; Truus v. d. Plaat, Gelder- malsen. Nel Streef, Nieuw Lekker- land; Karin Vos, Rotterdam; Betsy van IJken, Baarn. Op de foto: Keetie Hage wereldkam pioene wielrennen op de weg komt naar Achterveld op zaterdag 25 juli. TOURDORP - Ieder rennertje doet zijn best in de Tour de Junior. En daarom mag ook ieder rennertje aan spraak maken op één van de grote schenkingen. Op spannende wijze zul len op de grote feestelijke prijsuitrei king in het rennershuis „Ons Ge bouw" gratis onder de rennertjes wor den verloot de: junior fiets geschonken door rijwiel- fabriek M. Pon te Amersfoort herenpolshorloge geschonken door de firma Coenen uit Achterveld foto-camera geschonken door Foto Fortgens te Amersfoort DE TOURGASTGEZINNEN ontvan gen op de eerste dag via hun Tourren- nertje van de Tour de Juniororganisa tie zelf: een Toursierglas, een Tour- melkbeker, een kuipje Remia marga rine. DE TOURWINKEL zal net voorbij het tourkantoor staan. De jeugdige verkoopstertjes Gemma, Helma en Hermins Schouten verkopen er Tour de Juniorsouveniers: mooie witte sport tassen, glazen, bekers, parkeerschij- ven, etuikam, etuipennen, kranten, kaarsen, asbakken, speldjes, Tourpet jes en proviandzakken enz. enz. De op brengst is voor de Tour de Junior - jeugdwielrenners. BLIKSEMKRANTEN worden 's nachts gedrukt en kunnen door de ren ners (gratis) in het Tourwinkeltje wor den afgehaald. Hierin staan verhalen, die de renners zelf mogen inzenden bij het Tourkantoor, de uitslagen en alle verdere wetenswaardigheden van de Tour van dag tot dag. DISCOAVONDEN zijn er op woens dag en vrijdagavond in de Tourweek, gratis voor de renners. Alle andere dans en springlustigen twee gulden toegang, opbrengst voor de wieler- jeugd. Einde om half elf. Renners zijn vbrplicht om kwart voor elf in het Tourgastgezin te zijn, op de andere avonden geldt verplicht in Tourgastge zin te zijn om half tien uiterlijk FEESTELIJKE PRIJSUITREIKING is op zaterdagavond half 8. Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar o.m. voor de Tourgastouders (niet ae kinderen). Wil men verzekerd zijn van een plaats dan dient men de bon (werd al in bezit gesteld, tegelijk met de ploegindeling en Tourgastgezinnen- lijst) nu al in te leveren in de brieven bus op het Tourkantoor Komt men te laat met het inleveren echt dan kunnen wij onmogelijk meer mensen in de zaal laten er is nu eenmaal plaats tekort! Er komen toch al zo'n 400 man in de zaal! Voor alle anderen (eigen ouders- supporters) is er practisch geen plaats meer, behoudens degeen die voor de Tour de bon hebben toegezonden. DE TOURLEIDER is in de Tourweek enorm druk met de organisatie zodat hij alléén tijd heeft voor de rennertjes en als er nog een minuut overschiet voor anderen DE TOURGASTGEZINNEN hebben alléén een rennertje in de Tourweek en met de aanhang als ouders, broertjes, zusjes, supporters enzovoorts en voor eten en drinken kan men terecht (dat behoeft niet in de Tourgastgezinnen) in „Buitenlust", „De Hessenkar" en „De Roskam", dat zijn de gelegenheden die er voor zijn! TOURDORP - Twee zaken zijn zeer belangrijk om het voortbestaan van de internationale Tour de Junior te ver zekeren. Dat zijn n.l. de duizenden guldens die de sponsors neertellen en de gastvrije Tourgezinnen van Ach terveld, Stoutenburg en Leusden/Cen trum die meer dan 100 rennertjes de gehele Tourweek gratis gastvrijheid schenken! De Tour de Junior is een Koninklijk Goedgekeurde vereniging en alles staat onder goede controle van het bestuur en de ruim dertig leden. Meer dan veertienduizend gulden zijn er nodig om het evenement te kunnen financieren. Niemand van de renners gaat met lege handen naar huis en het prijzenschema is zo ingesteld, dat niet alles naar de sterke renners gaat, want ook de „achteraankomers" wor den goed bedacht: ook zij hebben het' wielerspectakel gebracht! De verdeling der prijzenschat is ongeveer als volgt: De ploeg „sportorde" ontvangt zes grote bekers. Vooral het onderdeel „sportorde" neemt een belangrijke plaats in en is gebaseerd op o.m. niet op de voetpaden rijden, niet te laat op de bijeenkomsten, 's avonds na half tien niet in Tourdorp vertoeven, geen kleding laten slingeren, kortom die zaken, die ook in het gewone leven zo behoren. Zes grote bekers zijn er ook voorde winnende internationale kampioens- ploeg. Om ploegkampioen te worden, worden de volgende tijden berekend: Van maandag tot en met vrijdag de snelste tijden van de twee snelsten van 14 en of 15 jaar en daarbij ge voegd de snelste tijd van één 12 en of 13 jarige renner Het ploegenklasse- ment wordt afgesloten op vrijdagavond Bij de tijden wordt niet gerekend de tijden van de persoonlijke tijdritten maar van de gewone etappes alsmede de tijd van de derde aankomende van de ploegentijdrit. Vier gele truien en vier grote be kers voor de individuele winnaars in iedere leeftijdsgroep, dus na de slot etappe van zaterdae gerekend. Hier onder valt ook de tijd van de tijdi (niet van de ploegentijdrit). Er zijn twee leidersprijzen (2 groe ne truien) één voor de 14-15 jang« en één voor de 12-13 jarigen Bij ie dere omloop (bij start-finish) worde: de eerste drie renners opgenomei nummer één krijgt 3, nummer 2 krijc 2 en nummer 3 krijgt 1 pnt. Puntento taal wordt berekend van maandag en met vrijdag. De nummers één van iedere le tijdsgroep ontvangen de gele truien de grote gele trui beker, de nummers 2-3-4-5 van iedere leef tij dsgrcej ontvangen een sportbeker De beide groene-trui winnaars oef vangen ook een sportbeker Totaal di dertig sportbekers. Dan ontvangt ïedr re renner een kleurrijk herinnerirgs vaantje, een Kokke bidon, een Micte- lin verrassingspakketje, een Tour balpen en een Tourglas. De sterkste Belg ontvangt de ereme daille van Koning Boudewijn^de sterk ste Nederlander de eremedaille vu Prins Bernhard, de sterkste Duitser de eremedaille van de West Duitsi Ambassadeur, de sterkste Engelsmu de eremedaille van Bernardus Kardi naal Alfrink. Dan zijn er nog enkelf ereprijzen waarover de prijzencom missie zich nader zal beraden Boves al dient gesteld te worden dat de ren ners niet worden „begraven" onder vele prijzen en geschenken, dat m het sportieve doel voorbijstreven, maf. bereikt dient te worden dat het een oc- vergetelike sportweek is. En daarOE worden er veel onkosten gemaakt aai aankoop van tientallen vlaggen, geluK f1000,-, schilderwerk f 1000,-, allééi aan porto al f 1000,-, prijzen en schen kingen Tourgastgezinnen en Tourwis- kelvoorraad f4000,-, Tourkantoor- werkzaamheden-besprekingen in binnei en buitenland f500,-, hurenf 500,-, ma terialen f2000,-. Daarom hoopt de or ganisatie dat iedere kijker het keurii verzorgde programmablad zal kopea want de f 1.25 hiervoor betaald, isvog de jeugdwielweek, de internat. Tour6 Junior.

Leusder Krant | 1971 | | pagina 4