„De Haaien99 actief Landdag PJGU succesvol KPJ sportdag ondanks regen, een succes „Roda '46" is er nog niet Bloed afname Achterveld heeft nieuwe trainer Puzzelrit Jaarvergadering Roda '46 Schutj as- concours in „De Roskam" Dropping v.v. Achterveld MET RAAD EN DAAD DONDERDAG 19 AUGUSTUS 1971 ACHERVELD - In de stromende re gen begon zondag j 1 in Sportpark ,.Berg en Bos' te Apeldoorn de gewes telijke KPJ Sportdag waaraan ook de afdeling Achterveld Hamersvelddeel- namen. Het weer was zo slecht, dat de aanvang der wedstrijden moest woiden uitgesteld. Om 12.00 uur, terwijl het bleef regenen, werd toch maar be gonnen Als eerste onderdeel van de sportdag werden de atletiekwedstrijden gehouden Bij de 100 meter wisten Ria Berg (afdeling Hamersveld) en Lia de Vette (afdeling Achterveld) zich voor de hal ve finale te plaatsen. In de finale wist Ria Berg zich als tweede te plaatsen Anton van Roomen (afdeling Hamers veld) behaalde bij het hoogspringen de tweede plaats. Tot zover zag heter voor de Leusdense ploegen nog wel hoopvol uit Het zag er naar uit dat zij als af gevaardigden in het team van de kring Amersfoort een goed figuur zouden slaan Maar na deze eerste goede prestatie werden de successen ge ringer als waar men na de intensieve training op had gerekend Jan van Houten (afdeling Hamersveld) bracht het in de finale 100 meter heren tot een zesde plaats Bij het hoogspringen dames en het kogelstoten (dames en heren) wist niemand het tot de ere plaatsen te brengen. Bert van Hamers veld (afdeling Achterveld) eindigde op de 800 meter als tweede in zijn serie Ook Herman van Ruitenbeek was in de eerste Vonde goed op dreef, maai hij viel in de tweede ronde sterk terug Bij de dames estafette (3 meisjes van de afdeling Hamersveld en 1 van de afdeling Hoogland) wist men de derde plaats te bereiken. De heren behaalde in de estafette de vierde plaats Ook de 3000 meter werd een tegenvaller. Ap Hoogland (afdeling Hamersveld) was met zijn 7e plaats de best geklasseerde van de kring Amersfoort. Theus Val kenburg (afdeling Achterveld) werd 15e De zeskamp, een onderdeel waar inten sief voor was getraind, endie in Amers foort zo uitstekend slaagde bracht hier slechts een pover resultaat. Dat kwam voor een deel ook op rekening van de blessures, die de deelnemers hadden opgelopen. Op het laatste ogenblik moesten nog invallers worden aangetrokken De wa terproef. het attractieve onderdeel van de zeskamp, w erd door de Achterveldse ploeg, ondanks de duik van ploegleider Gerard Kok in het koude waterbassin, goed afgelegd. Zij werd tweede. Maar ondanks het mindere resultaat als waarop was gehoopt, hebben deK P J - ers in Apeldoorn een fijne en sportieve dag meegemaakt. Een gezellige dans avond in Apeldoorn vormde het besluit van de Sportdag ACHTERVELD - De R K Sport vereniging Achterveld heeft een nieuwe trainer. De heer C. Ober uit Amers foort heeft vorige week kennisgemaakt met de leden van de Achterveldse voet balvereniging Op een speciaal belegde bijeenkomst werd de heer Ober door de heer H. Legdeur, voorzitter van,.Ach terveld". aan de leden voorgesteld De heer Ober Heeft zijn sporen, zowel in de voetbalsport als in zijn functie als trainer, reeds verdiend Hij was een verdienstelijk voetballer in het Amersfoortse H V C In het sezoen 1970-1971 trainde hij de Amersfoortse club „Sova" En met succes De club werd onder zijn leiding kampioen in haar afdeling. In een toespraak tot de spelers leg difcde heer Ober-de nadruk op de nood zaak van eèn hecjhte teamgeest in een elftal en dé''niet minder noodzakelijke' discipline. 'n Trainer kan over nog zo veel capaciteiten en enthousiasme be schikken, zonder de volle 100% mede werking van de spelers bereikt hij niets. Dezejnedewerking vraag ik van jullie. Dan zullen successen voor onze ver eniging zeker niet uitblijven", aldus de heer Ober. Daarna zette de nieuwe trainer het ïrf samenwerking met het bestuur opgestelde trainingsschema, uitvoerig uiteen. Hieruit bleek overdui delijk dat de heer Ober de zaken ener giek zal gaan aanpakken. Tot slot on derstreepte de heer Legdeur nog eens de woorden van de trainer, voor wat be treft de medewerking van de spelers „Slechts gezamenlijk, met inzet van on ze beste krachten, kunnen wij succes bereiken En dat is toch wat wij allen willen Ik hoop, dat er in onze vereni ging een hechte band tussen bestuur, trainer en spelers zal ontstaan", aldus de voorzitter LEUSDEN - Als voorbereiding op de komende kompetitie stonden dit week end opnieuw enkele vriendschappelijke wedstrijden voor de standaardelftallen van RODA '46 op het programma. Zo moest de zaterdag-afdeling het in een thuiswedstrijd opnemen tegen het Hil- versumse Bloemenkwartier en ging het zondagsteam te Waddinxveen op bezoek bij W.S.E RODA - W.S.E. 4-4 Wegens enkele afschrijvingen moest RODA afd. zondag met invallers de strijd aanbinden tegen het in de eer ste klasse van de Goudse Bond uitko mende W.S.E Zo ontbraken onder meer de gebroeders Hoogland, Jaap de Haan en doelman Gerrits. wat voor insiders wil zeggen dat de eigenlijke achterhoede ontbrak op het appèl Al vrij spoedig wist linksbuiten Fred de Smalen de geboden kans tot scooren, ge kregen door een misser m de WSE- achterhoede, te benutten. 0-1. DeWad- dinxveenseploeg wist evenwel gelijk te komen, alhoewel er aan dit doelpunt een buitenspelluchtje zat. 1-1. Nog voor rust wist Jan Drost van uit een vrije schop de stand op 1 -2 te bren gen. Doordat na rust, de soms wat te nonchalant spelende Martin Visser bin nen het strafschopgebied zijn tegen stander onderuit haalde, kreeg WSE een strafschop toegewezen. Deze werd zo als verwacht benut 2-2. Drost wist een prachtige voorzet van Fred de Sma len in een doelpunt om te zetten, terwijl Jos van Kooy op een maginifieke wijze het zelfde deed bij een corner van Jos Pouw 2-4. Vijf minuten voor tijd ver liet spil Van de Belt licht geblesseerd het veld. waarmede tevens schijnbaar RODA's achterhoede ineen stortte, want WSE wist in deze korte periode gelijk te komen 4-4. Al met al een niet al te beste wedstrijd, waarin toch we naar voren kwam dat enkele spelers, zoals o a Wil van den Boom. konditioneel er nog lang niet zijn. RODA 2-1 BLOEMENKWARTIER: LEUSDEN - De geweldige successen, die onze zwem jeugd jiehaald lit el 1 op de Europese jeugdkampioenschappen te Rotterdam zouden ons bijna doen vergeten, dat ook de Leusdei Zwem en Poloclub ,,De Haaien' tracht, niet te veel achterop te geraken. Daarin slaagt men vrij aardig en al moge het zo zijn. dat bij de nationale zwemkampioenschappen finaleplaatsen nog niet voor de pas 4 jaar oude vereniging waren weggelegd, toch heelt men een aardig partijtje kunnen mee- blazen Met 7 deelnemers, uitkomend op 12 programmanummers was" men een waardige vertegenwoordiger van de Kring Midden van Nederland Daaraan voorafgaand was aan Lydia Jagers en Thijs Noorderwier. beiden nauwelijks 10 jaar oud, de eei toe gevallen, te mogen deelnemen aan de N O S.-zwemwedstrijden Organisatorisch heeft men bij „de Haaien in korte tijd eveneens een re putatie gevestigd, hetgeen o m. tot uitdrukking kwam bij de opening van het Bosbad te Leusden. Het is spijtig, dat men voor de wintermaanden slechts over een klein instructiebad kan beschikken om aan de 300 leden training te geven. Deze ruimte is uiteraard veel te beperkt om grote verwachtingen aan het pres tatie-niveau te mogen stellen. Het buitenbad, goed verwarmd doch met een handicap van zeer slechte keerpunten en finishplaatsen, leent zich daartoe beter. Deze zomer heeft men bovendien de mogelijkheid van een vroege ochtend training ten volle benut. Vanaf het moment van de opening van het bad, begin mei, tot aan de huidige dag trainen (om zes uur 's mor gens!) telkenmale twintig jeugdige, ent housiaste jongens en meisjes. De resultaten van deze zeel intensieve ti aining zijn dan ook met uitgebleven Op tie j 1 zaterdag gehouden trainings- wedstrijden voor de middellange al- Standen (voornamelijk 400 m) vielen de clubrekords als rijpe appels van de boom. Niet inindei dan 22 keel werden records gevestigd en verbeterd De grote uitblinkers waren daarbij Irma den Herder. Lydia Jagers (beiden onder 10) Hans Kroon en -bovenal- Hanneke den Herder onder 12 en Jan Wanrooy ondei 14 Vooral beide laatstgenoemden zorgden voor een ware triomftocht waarbij beiden zelfs de bestaande recordtijden bij de dames, resp. de Jieren deden ver bleken' Jan Wanrooy's tijd was met 5.33 bijna een volle minuut sneller dan het bestaande rekord bij de onder 14-jari- gen en 17 seconden onder dat van de heren Zaterdag a.s. krijgen de jongelui de kans met sterfte tegenstanders als A.Z.P.C. Amersfoort. Esi uit Arnhem, de Bevers uit Dieren en de Futen uit Amstelveen (de oude club van Ada Kok) in een zeskamp hun krachten te meten Zij zullen zich daarbij niet onbetuigd laten. Op lange termijn gezien begint men zich reeds voor te bereiden op de viering van het eerste lustrum in mei volgend jaar. Definitief is er volgens onze infor matie nog niets, maar men fluistert van een grootse internationale zwemont- moeting met ploegen uit Denemarken, Duitsland, Zwitserland, FraijJórijk en Engeland Ongetwijfeld een spectacu lair feest, dat stellig voor het recre atiegebied Leusden van niet te misken nen betekenis zal zijn. De nieuwe trainer van s v veld" de heer C. Ober. De heer Ober verklaarde ons dat hij, na enige keren de spelers van „Ach terveld" te hebben gadegeslagen tij dens de wedstrijden, er van overtuigd te zijn dat er met het. beschikbare spe lersmateriaal succes te behalen is „Ik heb feezien, dat er dusdanige indi viduele kwaliteiten onder zijn. dat er bij een intensieve training een goed elftal uit te formeren moet zijn Maar nogmaals, dan moet ik volledig op de medewerking van de jongens kunnen rekenen. En dan zal het kampioenschap, waar Achterveld al zo vele jaren op heeft gehoopt, beslist geen onhaalbare kaart meer zijn", aldus de heer Ober LEUSDEN - Ondanks drukke werk zaamheden aan het in aanbouw zijnde klubhuis en de organisatie rond het komende 25 jarig jubileum, heeft men bij RODA '46, één der twee Leusdense voetbalverenigingen, tijd gevonden om te vergaderen Op maandagavond a.s. gaat men bij ROA '46 de jaar lijkse algemene vergadering houden in het Ros Beyaart. Naast de jaarverslagen van de se- kretaris en penningmeester vermeldt de agenda als voornaamste punt d£ be- stuurs- en kommissieverkiezing. Bij de bestuursverkiezing moeten voor de he ren W. Kreikamp (afd. jeugd) en N Klunder (penn.m.) nieuwe bestuursle den gekozen worden. Door het bestuur hiervoor voorgedragen de heren J. Hofland en H Klasens, terwijl de heren P A. M. Wendel, C A Leyenaar zich herkiesbaar hebben gesteld. Als kandidaten voor de zondagskommissie worden voorgedragen de H H W.,J Snoek, H Houtveen en H. Morsing terwijl dit voor de afd. zaterdag zijn de H H. R. v Buren, H. de Vries en R v d. Velde Bij verkiezing zal de afd. jeugd bestaan uit de H.H W. krei kamp, A. Snoek en J. Kramer LEUSDEN/CENTRUM - Zoals reeds vele jaren het geval is, zal ook dit jaar weer in Leusden een bloedafname- avond woden georganiseerd door het Nederlandse Rode Kruis en wel op maandag 30 augustus a s. van 19 - 22 uur in het „Ros BeijaartHamers- veldseweg 54 te Leusden-Centrum. In het belang van de medemens wor den hierbij alle gezonde Leusdenaren tussen de 18 en 65 jaar uitgenodigd aan deze avond medewerking te verlenen en een kleine halve liter bloed af te staan Eén dezer dagen zullen de leden van de EHBO-vereniging U persoonlijk be zoeken waarbij U zich dan kunt opgeven als donor voor deze plasma-avond. U doet toch mee? Vele patiënten zullen U dankbaar zijn In de eerste speelperiode waren beide ploegen aardig aan elkaar gewaagd. RODA wasaf en toe iets sterker en wist dit via een doelpunt van Snel uit te drukken. Een fraaie kans om meer afstand te nemen van de bezoekers werd niet benut, daar Henk Ruler een straf schop miste. Na rust werd het een ge zapig partijtje voetbal, zonder inzet en lijn Bloemenkwartier drukte RODA te rug op eigen helft en kwam dicht bij een doelpunt Zelfs moest de lat eenmaal redding brengen voor RODA-doelman De Vries. RODA kwam niet verder dan enkele uitvallen, waaruit Hartwigsen eenmaal wist te scooren. 2-0. Opnieuw kreeg even later Ruler een opgelegde kans, doch hij faalde opnieuw door alleen voor de doelman gekomen te zijn nog naast te schieten. Enkele mi nuten voor het einde wist Bloemenkwar tier via ee kopbal de achterstand te verkleinen tot 2-1 Ook in deze wed strijd kwam naar voren dat de ploeg van Leander er bij lange nog niet is om in de komende kompetitie een rol van betekenis te kunnen spelen. Programma zaterdag a s RODA-comb. naar tournooi Hoevelaken RODA-comb naai ZVV Zwammerdam Zondag as. RODA 1 en 2 - s.v DPW 2 30 u RODA 3 en 4 - Barneveld 12.00 u ACHTERVELD - De Auto-motor en bromfietsclub ..Achterveld" organi seert op zonag 22 augustus a s. een puzzelrit. Deze zal niet, zoals gewoon lijk. des middags worden verreden, maar des morgens De inschrijving vindt plaats in café ..Buitenlust" Hes senweg 337 te Achterveld vanaf 9 00 uur De eerste deelnemer start om 9.30 uur. Het feit dat de rit des mor gens wordt verreden en de rustige wegen die door de uitzetters zijn ge- kozengarandeert de deelnemers een prettige rit zonder de drukte die des middags nogal eens op de wegen kan ontstaan Na afloop staan er voor de meest succesvolle deelnemers een aan tal fraaie prijzen ter beschikking ACHTERVELD - In hotel „De Ros kam" wordt op vrijdag 20 augustus a.s wederom een schutjasconcours gehou den. Aan deze kaartwedstnjd kan door iedereen worden deelgenomen Aan vang 20.00 uur. Met het grote „Ros- kamtournooi" in het vooruitzicht is dit een goede gelegenheid voor de wed- strijdkaarters om zich nu alvast „in te kaartenZóa-fè gewoonlijk, zijn er ook nu voor de meest succesvolle deel nemers een aantal fraaie prijzen be schikbaar. ACHTERVELD - De aktiviteitskom- missie van de R.K. Sportvereniging Achterveld organiseert op vrijdag 20 augustus a.s. een dropping De start is vanaf het Kerstens Sportpark. Deelne mers dienen uiterlijk om 20.00 uur aanwezig te zijn. De organisatoren hebben alles in het werk gesteld om er een gezellige avond van te maken Er zijn voor deze dropping een aantal zeer mooie prijzen beschikbaar De route is zodanig uitgezet, dat ook degenen die nog nooit aan een dropping hebben deel genomen, haar met succes zullen kun nen afleggen INDELING LANDMACHT - Ik ben opgeroepen voor de eerste oefening in Militaire «dienst In tegenstelling tot wat ik bij de keuring had verzocht en daarna nog schriftelijk bij de ïnde- lingsraad heb gevraagd, ben ik bij de infanterie geplaatst Aangezien ik een studie volg voor Landmeettechnicus N.L.F., moet ik voor het examen 100 meetdagen hebben. Als ik in dienst niet bij een landmeetkundig onderdeel wordt geplaatst is het voor mij onmogelijk ge worden om dit aantal te bereiken, zodat de studie voor het theoretisch gedeel te weinig effect sorteert, omdat de theo rie niet door praktijk wordt aangevuld Nu wilde ik graag weten welke moge lijkheden er zijn om alsnog bij een landmeetkundig onderdeel geplaatst te worden? Antwoord: Wij nemen aan, dat u een belangrijk punt over het hoofd heeft gezien, n 1. wanneer u wordt opgeroe pen voor de eerste oefening bij de in fanterie dat dit behoort bij de algeme-, ne basisopleiding, zodat het nog hele maal niet zeker is, dat de indelings- raad met uw verzoek geen rekening zou hebben gehouden. Het is dus wel heel goed mogelijk, dat u, na deze basisop leiding, automatisch wordt overge plaatst naar een landmeetkundig on derdeel Om hierover meer zeker heid te hebben, raden wij u aan om wanneer u inde opleidingskazernebent aan de kommandant te vragen wat voor plannen men heeft voor uw „toekomst in het leger", na uw basfsopleiding Strookt dit niet met uw verzoek, dan kunt u bij hem opnieuw een verzoek tot overplaatsing indienen SYD BARRETT/PINK FLOYD - Kunt u mij helpen aan het adres van zanger gitarist Syd Barret, welke voorheen speelde bij de groep Pink Floyd? Antwoord: U kunt hem bereiken via zijn platenmaatschappij Bovema, Tul penkade 1, Haarlem, tel. 023-280750, welke voor direkte doorzending aan hem kan zorgdragen. Dit adres kunt u ook gebruiken voor Pink Foyd. WOUDENBERG - Het was goed toe ven op de boerderij en de terreinen van de heer D. van Beek te Werkhoven tij dens het ochtend-gedeelte van de land dag der P.J.G.U. op zaterdag 14 au gustus 1971. Men moet daar geweest zijn om die geheel eigen sfeer te kun nen weergeven, die er heerst en hangt bij de verschillende belevenissen. Een zeer veelzijdig en goed georganiseerd programma moest worden afgewerkt en bewees eens te meer, dat de P.J.G.U. nog wel degelijk een belangrijke agra rische kant bezit. De afgevaardigde le den der onderscheiden afdelingen kon den vanaf 8.00 uur hun krachten meten in het melkerbeoordelen, waarbij op allerlei dingen egelijk moet worden gelet. Rund en melker moeten beide aan hun trekken komen, terwijl het materiaal niet wordt vergeten. In deze serie eindigde D Veldhuizen Woudenberg als eerste, terwijl als nummer twee C. A. Oostveen uit Ab coude en nis nummer drie A Schimmel uit Woudenberg uit de bus kwamen. De rundvee-beoordeling, waarbij alge mene bouw, type, hoogte en beenwerk beharing en melktekens een rol spelen gebeurde in een aantal ronden. Na de eerste ronden bleven uitein delijk een achttal over, die mondeling getest werden en de gelegenheid kregen hun visie toe te lichten voor een zeer deskundige jury nr. 1 Ruitenbeek, Linschoten. nr 2. H Oudenes, Oude water nr. 3. Cor van Oostveen, Ab coude, 1 Bij het beoordelen van varken gaat het om exterieur en fokwaarde. De humor ontbrak ook hier niet Het drie tal varkens dat moest worden beoor deeld en met vleeskeurings-merkinkt van een letter op de flank was voor zien, waren niet altijd bereid om in ei kaars buurt te blijven. Als dan een var ken wegliep, kon men beluisteren „Die schaamt zich natuurlijk" of „ziet van verdere deelneming af" enz De ijve rige adspirant-deskundigen, waarvan verschillende echt ook wel de nodige deskundigheid bezitten knielden met hun formulieren om inderdaad de bees ten zo duidelijk mogelijk te kunnen be oordelen met de kwalificaties: A, AB, B en B- Het letten op de exterieurs is in het belang van de fokkerij vanmest- varkens Bij de conditie gaat het er mede om hoelang een zeug als zodanig kan meegaan, terwijl de lengte belang rijk is in verband met de hoeveelheid kilo's karbonades, die men te zijner tijd uit het varken kan snijden Dit toch is de kostbaarste massa vlees uit het dier De haasjes zijn natuurlijk nog iets prijziger, maar daarop wordt zeker niet gefokt Ook bij de varkens,beoordeling ging D Veldhuizen meCdeëerste.pnjsstrij ken. terwijl J van Laar eveneens van Woudenberg tweede werd, en de derde plaats werd opgeeist door J. Blik- kerswijk uit Bunnik. Van de heer Ver- noy kregen wij een zeer deskundige toelichting op de paardenbeoordeling Deze enthousiaste deskundige vertelde hoe men aan de tanden de leeftijd kan bepalen, hoe je het beoordelen van een paard alleen maar kunt leren, als je er wezenlijke interesse voor hebt. 1. C. A v Oostveen, Abcoude. 2 G v. Selm, Abcoude, 3. E v. Oostveen- Staal, Abcoude Zou men in het oosten geen kenners meer hebben9 De wedstrijd trekkerbehendigheid eiste veel van de deelnemers. Soms leidde een mislukking tot hilariteit bij anderen, maar groter nog was het kameraadschappelijk leedvermaak, als later de lacher ook bleek „af te gaan" 1 W Putman, Langbroek 2. R. van Dijk, Bunnik. 3 H van Wijk. Bunnik De bedrijfstechnische wedstrijd bracht een aantal deelnemers naar een ander bedrijf, dat inde beschikbare tijd moest worden „doorgelicht". Onvoldoende „in the picture" om daarover iets zinnigs ,te kunnen op schrijven, ging Uw correspondent an dere activiteiten bekijken, en genoot van de vaardige vingers dei' meisjes leden van de P.J.G.U., die met elkaar wedijverden in het bloemstukjes ver vaardigen op houten of metalen pol lepels Ware kunstenaressen schuilen er onder de vrouwelijke plattelands- jeugd Het zal de jury moeilijk zijn ge vallen om de volgorde der derde en vol gende prijzen vast te stellen. De num mers een en twee kwamen zeer verdiend toe aan Rieke van Egdom, Woudenberg en Dicky Davelaar te Leusden. Bij het vervaardigen van silhouetten uit papier waren de prijzen voor 1. L Hofland. Harmeien 2. J v. Egdom, Woudenberg Knap werk werd geleverd bij het pop pen en koppen maken. De eerste prijs was voor Nel Eykelenboom, de tweede prijs ging naar mevrouw v d. Lage- maat-van Dijk Pudding en vla-flip bereiding ging het beste af bij 1. D. v d Lagemaat, Lang broek. 2. Riet van Dijk, Linschoten. Tussen de bedrijven door kon men op het terrein de leeftijd raden van een jeugdige bok, een activiteit waartoe ook Uw verslaggever zich liet verleiden De tijd zal leren hoever hij er naast zat Echt gelachen ook hebben wij bij de stand waar men het nuttige met hetaa- gename kon verenigen Ieder kon een spiegelei bakken, kreeg daaronder een snee witbrood met ham op een kunststof bord en kon het geheel nuttigen met ge bruikmaking van plastic vork en mes De kosten bedroegen een gulden, maar het zien van sommiger onhandigheid was ook voor de meisjes bij deze stand zeker eei} daalder waard Geestige puzzels waren opgehangen met flarden van foto's en geniepige vra gen, die men kon beantwoorden a rai- son van twee kwartjes Koffie en koe ken vlogen weg, zodat het bedrijf al weer redelijk „schoon' was, toen de laatsten vertrokken naar de sportter reinen te Bunnik voor de middagacti- viteiten. Alvorens tot de beschrijving van de middagactiviteiten over te gaan mag niet onvermeld blijven, dat het minis- lerie van C R.M in de persoon van de heer De Ruiter uit Arnhem vertegen woordigd was en dat de voorzitter de heer De Ruiter dan ook bijzonder har telijk welkom heette. Het is uiteraard stimulerend voor de P.J.G.U., dat men van deze zijde ook eens komt kijken, hoe de gelden der verleende subsidie's hun goede vruchten afwerpen De bedrijfstechnische wedstrijd bracht de winst bij de heer T Hamoen uit Harmeien, de tweede prijs bij D. Veldhuizen van Woudenberg en de der de prijs bij T. van Apeldoorn te Leus den. Bij het opsporen van fouten bij trekkers mocht de voorzitter van de af deling Woudenberg, de heer G. v. Don selaar zich eerste noemen. Ook bij het versieren van flessen en jampotten liet Woudenberg zich in de vrouwelijke leden als winnaar met ere noemen. A. Wolswinkel werd eerste en G. v d Glind behaalde de tw eede prijs Bij het raden van de plaatsnamen waren de eerste drie plaatsen voor Wouden- bergse dames, resp mej. R. v. Egdom, mej. C. v. Woudenberg en mej J v Egdom De sportwedstrijden in de middag, zo nu en dan heftig bespoeld door fikse regenbuien boden zicht op een sportieve strijd Aansporingen van de meest ver schillende soort kruidden de lucht en leidden dikwijls tot spontaan gelach De uitslagen waren: Dames: 100 meter hardlopen: 1 A. Slegt, Oudewater 2. J. v. d Lagemaat, Leusden 3. R van Donselaar, Woudenberg 800 meter hardlopen 1. A v d Lagemaat, Langbroek 2 N. Eikelenboom, Oudewater 3. H. v d. Pol, Woudenberg 4 x 100 meter estafette: 1. Woudenberg 2 Oudewater 3. Abcoude Hoogspringen. 1. Janette v. d Lagemaat, Leusden 2. Elly Maayen, Oudewater 3. Nel Eikelenboom, Oudewater De kraamverzorging doet mej De Lange duidelijk veel genoegen, zij deelt het goede met de kraamvrouwen, maar verliest daarmee echt punten op dit nummer, waarin zij, evenzeer als mej. v d. Pol van Woudenberg zeker tot zeer goede prestaties zou kunnen komen Volgend jaar een poosje te voren op wat schraler voer zou zeker geen kwaad kunnen Kogelstoten 1. Eef v. d. Pol, Woudenberg 2. N. Eikelenboom, Oudewater 3 D. v. d. Lagemaat, Langbroek Verspringen 1. A. Slegt, Oudewater 2 J v d Lagemaat. Leusden 3 Bets v d Lagemaat Leusden Hink-Stap-Sprung 1 J. v. d Lagemaat, Leusden 2. B v. d Lagemaat, Leusden 3 Ria v Donselaar. Woudenberg Touwtrekken 1 Woudenberg 2 Öudewater 3 Langbroek Heren 100 meter hardlopen. 1 Jan Veldhuizen, Woudenberg 2 Gert de Vries, Oudewater 3 Nico Pauw, Linschoten 1500 meter hardlopen 1. Joop Borst, Linschoten 2 Maas v d Glind, Woudenberg '3. T Verhagen, Bunnik 4 x 100 nieter estafette 1 2. 3 de Woudenberg Bunnik Linschoten Hoogspringen: 1 Dirk Versteeg. Woudenberg 2. Tijmen Jetten. Woudenberg 3. J Treur, Langbroek Kogelstoten: 1 J Borst, Linschoten 2. A v d. Louw, Oude water 3. N. Eikelenbooni, Oudewater Verspringen 1. Gert de Vries, Oudewafer 2 Piet Rietveld, Benschop 3 G. v d. Lagemaat, Langbroek Hink-Stap-Sprong. 1. N. Fikelenboom, Oudewater 2. Dirk Versteeg. Woudenberg 3 Gert de Vries, Oudewater Touwtrekken 1 Langbroek 2. Oudewater 3. Bunnik De einduitslag der sportwedstri luidde: 1. Woudenberg met 77 punten 2. Oudewater met 70 punten 3. Leusden met ongeveer 50 pa >1 Tot sportvrouw vah het P.J.G.U - werd gekozen Janette v. d Lagi.r r< van Leusden. Tot sportman Ger Vries van Oudewater. Tot Miss At, iK fee werd benoemd Lize Hofland Harmeien, terwijl de titel mister Pf boom werd toebedeeld aan Kees Zadelhoff te Abcoude. Alle uitsü S werden bekend gemaakt tijdens zeer gezellige avond, waaraan g( muzikale medewerking werd verl- door het Utrechtse gezelschap Jol K en de Moody's t/rt Ton/iclo^ Jolanda Voors Amsterdam 8 jaai Connie Meyer Vlaardingen 8 jaai Stella van Kuyen Naaldwijk 9 jaai Hilda Dijk Vianen 10 jaai Petra Geelkens Stein 10 jaai Christa Santbrink Amersfoort 10 jaai Lenie Keiman Utrecht 10 jaai Ria Meyer Vlaardingen 10 jaai Marjan Geelkens Stein 11 jaai Marianne Janssen Rotterdam 11 jaai Janny de Jongh Apeldoorn 11 jaai Maria den Tieter Utrecht 11 jaai Joh.van Bruggen Amsterdam 11 jaai Marianne Gardenier Vlaardingen 12 jaai Trudy Goossen Leiden 12 jaai Romy Pietersz Brummen 12 jaai Willy den Tieter Utrecht 12 jaai Helma Tomassen Utrecht 12 jaai Reinalda v.Geest Utrecht 13 jaai Manja Verschoor Geleen 13 jaai Corrie Almekinders Amersfoort 13 jaai RENSTERS 14 15 JAAR: Anne Solomon Engeland Barbel Brabender Duitsland Christa Mense Duitsland Barbara Pawslovski Duitsland Carla Nolten Geleen José v.Gestel Arnhem Dineke v.d.Willige Rijsse: Elsloo Rotterdam Geleen Apeldoorn Stein Utrecht Apeldoorn Glanerbrug Apeldoorn Arnhem Rotterdam Oldenzaal Marly Stevens Marion Bax Mariet Beckers Greet Bosch Marlies Geelkens Maria v.Geest Els Gerritsen Gerda Heupink Hennie de Jongh Willy Merts Ineke Muilwijk Annemieke Mulder Rieneke Stamsnyder Enter Rianne v.Treyen Halsteren Anneke Been Doetinchem Netty Loudy Munstergeleen. Jeanette v.d.Plaat Arkel Thea Schakel Hardinxveld

Leusder Krant | 1971 | | pagina 4