De Haaienwonnen hun zwemzesk Nieuws van de tafeltennisclub Leusden (TTCL) Na aanrijding met bus doorgereden Nuttige oefen- wedstrijd Achterveld versloeg dames-senioren HVC-amateurs Wat kost de kankerbestrijding Tachtig deelnemers aan puzzeltocht Dropping was succes Bloedafname in Achterveld Inbraak op Kersten's sportpark „Heineken-rit" Ledenstop opgeheven E. Heiligers op kop Impala-handbal KPJ uit Albergen op bezoek in Lensden DONDERDAG 26 AUGUSTUS 1971 LEUSDEN - Dit is een vraag, die juist tegen de tijd van de jaarlijkse in zameling voor dit doel, en dat is eind augustus, steeds weer actueel wordt Immers, de opbrengst van de kollekte bepaalt voor een groot deel het bedrag, dat aan dit zo belangrijke werk kan worden besteed. De medische zijde van het kanker- probleem komt hier niet bij ter spra ke, daar de geldinzameling volledig los staat van het wetenschappelijk kan keronderzoek. Dit laatste, in feite dus de besteding van de ingezamelde gel den, is de taak van de Stichting Ko ningin Wilhelmina Fonds - Nederlandse Organisatie voor de kankerbestrijding De Vereniging Koningin Wilhelmina Fonds heeft uitsluitend een commer ciële opdracht Commercieel klinkt mogelijk wat vreemd in verband met de bestrijding van een ziekte, maar hoe zou men het anders moeten noemen! Kankerbestrijding is nu eenmaal een zaak van partikulier initiatief en het bijeen brengen van het hiervoor jaar lijks benodigde geld is een commer ciële aangelegenheid En bovendien geen geringe zaak, want mede tenge volge van de doorlopend stijgende kos ten,. wordt het steeds moeilijker de inkomsten gelijke tred te doen hou den met de zo bitter noodzakelijke uitgaven Stellig zullen deze in dit lo pende jaar de f6.000 000,- overschrij den. Millioenen die er moeten komen! Van u. van ons allemaal' Stagnatie in de voortgang van een dergelijk ob ject is zonder meer ondenkbaar En ieder jaar staat het Koningin Wilhelmina Fonds weer voor dit pro bleem Ieder jaar moet een zo nodig nóg dringender beroep op de offer vaardigheid van het publiek worden gedaam Het vertrouwen daarin is ech ter nog nimmer beschaamd Hierdoor kon b v in 1969 een bedrag van ca f3 200 000,- ter beschikking worden gesteld van het grote kankerresearch- centrum .Het Nederlands Kankerin stituut zomede ca fl 225.000.- aan het Rotterdams Radio Therapeutisch Instituut Aan de dertien over het gehele land verspreide kleinere kankercentra kon in dat zelfde jaar f460 000,-; voor Fellowships. Stagebeurzen en di verse wetenschappelijke onderzoeken f360 000,- worden afgedragen en hier mede is de lijst van uitgaven verre van volledig. Dit moet ook dit jaar weer kunnen Het is daarom, dat wij uw medewerking inroepen voor de a s kollekte. Kan kerbestrijding is een zaak die ons allen aangaat Uw geit wordt goed besteed Steun het werk van het Koningin Wilhel mina Fonds en geef met milde hand als men u om een bijdrage vraagt. En mocht u om de een of andere reden niet in staat zijn op deze wijze te geven, het gironummer van het Koningin Wil- helminafonds is 26.000 Amsterdam WARSCHAU - Er zijn mensen, vo$r wie de hondsdagen'' een begrip van alle dag is. STOUTENBURG - ,,Ik ben fout ge weest," sprak de 45-jarige H. K. uit Stoutenburg, die op 2 maart te Hoe velaken een bus van de VAD had aan gereden en daarna' niet was gestopt om zich bekend temaken, maar was doorgereden. ,,En zoiets," aldus ver klaarde de Utrechtse politierechter, mr. C. Laan, staat in de wet als een misdrijf te boek." De Stoutenburger maakte er overi gens helemaal geen drukte over. Zonder meer erkende hij ruiterlijk. Hij kwam op die dag uit een uitrit. Natuurlijk had hij de botsing gemerkt. Het was gebeurd op de Westendorpstraat. Daar bij was de bus van achteren bescha digd geraakt. ,,lk kan zelfniet verklaren waarom,'' zei hij. ..rnaar ik ben sneldoorgerlden en heb mijn auto neergezet bij Van Nimwegen, ook in Hoevelaken Ik werk te daar wel eens. Nooit heb ik iets van een botsing of zo bij de hand ge had en ik rij al 25 jaar Omdat ieder een me kent in die buurt, was de politie heel vlug bij me. Ik heb toen later ook zelf aangifte gedaan ,,Ja," zei de politierechter, .rnaar toen was het al te laat." ,,Ik moet in een paniekstemming zijn geweest," lichtte verdachte nader toe Hij bleek al enige jaren in verband met evenwichtsstoornissen arbeidsonge schikt te zijn De laatste tijd ging het wat beter en af en toe werkte hij wel voor halve dagen. De schade aan de bus was meege vallen, ongeveer f 190,--, dat be drag was via de verzekering vergoed. Aan zijn auto had hij een schade van f 200,-- Zijn rijbewijs had hij eigen lijk niet zo hard nodig. Wel was het zo, dat hij op een plek woonde, waar in de nabijheid geen busverbinding was Waarom is deze mandoorgere den?" vroeg de officier van justitie, mr. J C van den Berg, zich af, ..was hij in paniek, was hij bang zijn rijbewijs kwijt te raken, was hij bang voorde straf, voor de boete of eventuele ern stige gevolgen?" Toch zag de officier de eerlijk alles opbiechtende K. niet als een ..zwaar""' geval". Bovendien was alles erg mee gevallen Daarom vroeg de officier een geldboete van f 80,-- subs acht dagen en vier maanden ontzegging van de rijbevoegdheid, echter geheel voor waardelijk met een proeftijd van twee jaar. De politierechter kon zich geheel met de strafmaat verenigen en veroor deelde Gerard K conform de eis van de officier tot tachtig gulden boete en vier maanden voorwaardelijke intrek king van het rijbewijs. LEUSDEN - Of het was om aan de slanke lijn te gaan doen, of de propa ganda voor wandelen of mogelijk dat de op 3 augustus totaal verregende wan- delpuzzeltocht de deelnemers zo goed was bevallen dat zij grote reklame ge maakt hebben, een feit werd het dat de Wandelpuzzeltocht welke de Kath jeugdbeweging organiseerde in plaats van de verregende bijzonder grote belangstelling trok Precies 80 deelnemers, jongeren vanaf 16 jaar en gehuwden, vertrokken vanaf ,.'t Ros Beyaart" om de uitge zette tocht trachten te volbrengen De ze tocht welke geheel in de kern was uitgezet, was door de organisatoren be slist goed verzorgd en uitgezet Wel was het aantal uitgezette voetangels en klemmen niet gering, het was dan ook goed lezen" en uitkijken. Wel was aandacht geschonken aan hen die verkeerd liepen dat zij dan toch wel weer op het goede pad terecht kwamen. De stemming was prima en iedereen was tevreden over deze tocht ook als hij of zij. de kneepjes niet tijdig had- onderkent en zodoende niet alles had opgemerkt of niet de controleposten had aangedaan Dat er wel eens fout gelopen werd bleek ook wel uit het feit dat enkele controleposten maar 10 of 12 deelnemers bij zich kregen Na afloop was het in ,,'t Ros Beyaart' een zeer gezellige boel Onderling werden de ervaringen uitgewisseld, LEUSDEN/CENTRUM - In een vriendschappelijk partijtje handbal, maakten de dames senioren van ..Im pala" zondag voor het eerst kennis met het spel in deze klasse. Ofschoon niet getraind viel het op het eerste gezicht nogal mee Tegen het eerste team van A.A.V uit Amersfoort, dat een klasse hoger speelt, werd een royale overwin ning behaald, maar ook werden enkele zwakke plekken zichtbaar Ook kon het gebeuren dat er met een voorsprong van 5 of 6 doelpunten plotseling de klad inkwam, men de teugels wat liet vieren en men het nogal speels ging bekijken. Met als resultaat dat de ge routineerde tegenpartij vier doelpun ten scoorde Zoiets kan in competitiewedstrijden fataal zijn. Maar trainer van Beek zal hiertegen zijn maatregelen nemen, dat is hem wel toevertrouwd. De verwachting is wel gerechtvaar digd, dat ..Impala" hefin de competitie wel zal redden. Men moet tegen er varen ploegen spelen, maar het tempo ligt niet zo hoog dat Impala hiervoor behoefd te zwichten Nellie van de Boom, anders meestal topscoorster, verdedigde nu het doel Het resultaat was prima. De doelver- dedigster is dus geen probleem, ter wijl er in de ploeg zeker 5 of zes be kwame scoorsters zijn waar menige vereniging Impala" om zal kunnen be nijden. Als de dames de aanwijzingen en training van de heer van Beek goed aanvaarden zal de ploeg een gevaarlijke en schotvaardige aanval kunnen vor men. Er werd zondag op een verhard veld gespeeld, namelijk asfalt. Dit heeft als voordeel dat men niet van het weer afhankelijk is en dat er snel gespeeld kan worden Voor de keepster is er speciale beschermende kleding nodig omdat een val op het asfalt hard aan komt. In de toekomst is de verwachting dat de verharde velden steeds meerge- bruikelijk worden Competitie van start. Aanstaande zondag gaat de competitie van start voor alle teams. Het programma luidt Damesjunioren 2e klasse D Impala - S.DV 12 00 uur Damessenioren 2e klasse C Impala - Limvio 2 om 13.00 uur. Beide wedstrijden op het sportpark te Leusden Heren senioren 2e klasse A E M M -Impala om 13 00 uur, op het sportpark Wasmeer te Hilversum ACHTERVELD - De door de aktivi- teitskommissie van de R K Sportver eniging ..Achterveld georganiseerde dropping is, ondanks de bijzonder slechte weersomstandigheden op vrij dag jl. toch succesvol verlopen. Ruim 30 deelnemers waren aanwezig om de tocht te maken De door Hans van de Goes en Gerard van Dijk uitgezette tocht was soms niet eenvoudig, maar was perfekt uitgezet. Uitslagen 1. A Smit en echtgenote 50 strafpunten 2 H Smit en echtgenote 61 strafpunten 3. A. Kalshoven - J. van Dijk80straf - punten. 4. Fr Kerkhof Mej. A Vos 89 strafpunten. 5. G. Vriezen - Mej. de Graaf 91 strafpunten. 6. P van Nimwe gen - H Kerkhof jr - G Boersen 97 strafpunten 7. H van Dijk en echtge note 97 strafpunten. ACHTERVELD - De Achterveldse senioren voetballers hebben het afgelo pen weekeinde intensief oefenwedstrij den gespeeld. Alle vier seniorenell- tallen hebben gespeeld Het eerste elftal speelde op het Kerstens sport park een wedstrijd tegen H.V.C. 3 (Amateurs). De Amersfoortse formatie^ onder lei ding van de befaamde oudspeler van HVC. Bas Pauwe sr heeft tegen de verwachting een nederlaag geleden. Het Achterveldse team liet zich in het geheel niet intimideren door H V C Al direkt na de aftrap trad zij de tegenstander met snel en direkt voet bal tegemoet. De kwaliteit van het spel lag aanzienlijk hoger dan tijdens een week geleden toen het team deelnam aan een tournooi van Unitas te Veenendaal Vooral aan de mandekking werd veel zorg besteed Na een kwartier bracht Jan Kerkhof zijn club opeen 1 - 0 voor sprong. Voor de rust scoorde hij nog maals en liet zodoende de Amersfoor- ters tegen een 2 - Oachterstandkijken Tijdens de tweede helft deden beide ploegen het wat rustiger aan H.V.C kreeg wel kansen, maar wist deze niet te benutten De Achterveldse verdedi ging, zonder Gerbrand Boersen. wist zich overigens uitstekend te handhaven Er vielen geen doelpunten meer in de tweede helft. De overwinning voor Ach terveld was zeer verdiend Programma voor a s weekeinde Zondag 29 augustus speelt Achterveld 1 haar eerste kompetitiewedstrijd tegen Hooglanderveen 1 Het elftal van Hoog landerveen heeft vergeleken met het vorig seizoen een sterk gewijzigde sa menstelling. Er staan onder andereni- ge jonge spelers, de beste junioren van het vorig seizoen, opgesteld Deze eerste kompetitiewedsti ïjd belooft al meteen een zeer attraktieve te worden en dat ook zo eens te beluisteren is voor de organisatie beslist waardevol maar ook hoogst interressant. Door de voorzitter van de jeugd beweging, de heer G. Th v.d Hengel, werden na afloop de prijzen uitgereikt nadat eerst een toelichting was gege ven op de route. Ook werden uitzetters en andere medehelpers dank gebracht voor het vele werk eraan verricht. De uitslagen werden 16 jaar en ouder le en 2e prijs Greet v d. Belt en Annie Voskuilen 10 stip 3e t/m 5e pr. Gerdj v ,d. Kletersteeg. Truus en Lia Bokkers met 11 strp in 1.32 uur. 6e en 7e pr Gina v Eyden en Gerda Hilhorst met 11 strp in 1 33 uur. 8e en 9e prijs Harry v d Tweel en Jan vd Bremer met 11 strp. in 1 46 uur 10 t/m 12e pr. Jos Vrijhoef Betty v Daatselaar en Jan v.d. Bre mer met 11 strp in 1 46 uur Betty v Daatselaar en Cox v d. Hen gel met 12 strp. in 1.55 uur. Gehuwden le pr mevr C Herder- Mossink 8 strp. 2e en 3e pr mevr. Houtveen-v 't Klooster en mevr Hout veen-Herder 9 strp 4e en 5e pr. H. Tolboom en T. Tijmensen 11 strp 6e pr mevr D Herder-v. t Kloos ter 11 strp 7e pr. mevr G Herder- Voskuilen 12 strp. 8e t/m 10e pr mevr Bokkers-Roest, mevr v.d. Veen-v Burgsteden en de heer v. Winterswijk 13 strp Verder programma 12 00 uur Ach - terveld 2 - Amerfoortse Bovs 5 12.00 uur Achterveld 3 - Amerfoortse Boys 6 Zaterdag 28 augustus. Junioren 16 00 uur Achterveld A - VVZ A. 16.00 uur APWC B - Achterveld B Pupillen 13.00 uur Amerfoortse Boys 1 - Achterveld 1 13 00 uur Achterveld 2 - Woudenberg 3 13 00 uur Achterveld lb - Amerfoortse Boys lb ACHTERVELD - Evenals voorgaande jaren zal de E H.B O afdeling Ach terveld in samenwerking met het Ne derlandse Rode Kruis de inwoners van Achterveld en omgeving ook nu weer in de gelegenheid stellen bloed af te staan voor de medemens in nood. Ieder een vanaf 18 jaar en niet ouder dan 65 jaar komt hiervoor in aanmerking mits goed gezond De bloedafname zal plaatsvinden op dinsdag 31 augustus a s in Ons Gebouw" van 19.30 uur tot 21 30 uur. Nu er sprake is van een groot te kort aan bloed, ook in de ziekenhui zen. hopen de organisatoren, dat de oproep om bloed af te staan, grote weerklank bij de bevolking zal vinden Alle inwoners zullen zoveel mogelijk aan huis worden bezocht. Men kan zich dan voor bloedafname opgeven en tijd e.d. regelen. Degenen die on verhoopt geen thuisbezoek ontvangen, of bij dit bezoek niet aanwezig zijn zijn vanzelfsprekend op de bloedafna- meavond eveneens van harte welkom. LEUSDEN/ZUID - De Leusder Zwem- Poloclub ,.De Haaien' orga niseerde j.l zaterdag een zwemzes kamp Behalve de A- en B-ploeg van de Haaien namen hieraan deel A Z PC Amersfoort de Bevers Dieren Esca Arnhem 't Gooi Bussum Dat de prestaties van de Haaien onder de bezielende leiding van trainer-coach van Oosten een stijgende lijn vertonen bleek ook nu weer overduidelijk, want menig clubrecord sneuvelde. Jan Wan- rooy vestigde maar liefst twee nieuwe records en wel op de 100 meter vrije slag en 100 meter vlinderslag voor jongens onder 14 jaar Deze prestatie leverde ook Hanneke de Herder Door haar toedoen werden de tijden op de 100 meter vrije slag en de 100 meter vlinderslag voor meisjes onder 14 jaar weer scherper gesteld. Met niet minder dan zeven eerste plaatsen, kwamen de Haaien met een ruime puntenvoorsprong op de eerste plaats, gevolgd door AZPC uit Amers foort De puntentelling gaat als volgt Bij elke serie ontvangt de eerstaan- komende 7 punten, de tweede 5 punten en vervolgens elke volgende 1 punt minder Niet starten of diskwalifica tie 0 punt De uitslag van het punten totaal. De Haaien A 201 punten AZPC 189 punten Esva 141 punten de Bevers 107 punten 't Gooi 102 punten De Haaien B 92 punten Dat de Haaien op de goede weg zijn bewijst bovenvermelde uitslag Vanaf mei wordt er elke morgen hard ge traind, waardoor de prestaties omhoog vliegen Daarom is het zo jammer dat de accomodatie van het binnenbad tij dens de wintermaanden eigenlijk te klein is. Hierdoor zullen de prestaties wel iets terugvallen. Er zijn plannen voor uitbreiding, maar wanneer dit gaat gebeuren is helaas nog niet bekend. In de afzonderlijke series werden door de eerste drie de volgende tijden afgedrukt 50 meter rug jongens onder 10 jaar: 1. Thijs Noordewier De Haaien 45 1 2. Berjan Cornelisse 't Gooi 45.9 3. André Korver Esca 47 5 50 meter rug meisjes onder 10 jaar: 1. Astrid ten Seldam De Haaien 46.3 2 Mirjam Goedhart De Haaien 46.8 3. Ellen Kraaikamp AZPC 48.0 100 meter vrij meisjes onder 12 jaar: 1. Hanneke den Herder De Haaien 1.17.4 2. Marianne Elbertsen Esca 1 22.2 3. Ria Kernpenk Bevers 1.23.9 100 meter school jongens onder 12 jaar: 1. Frank v.d. Hurk De Haaien 1 38.1 2 Geert Vos Esca 1.40.0 3. Hans Kroon De Haaien 1.44.6 100 meter school meisjes onder 14 jaar: 1. Marcella v Bemmel AZPC 1.29.6 2. Carina Weijn Banningh Esca 1.32.2 3. Leonieke v.d Berg AZPC 1 32.5 100 meter vrij jongens onder 14 jaar: 1 Marcel Rens AZPC 1.08 6 2. Ronnie v.d Giessen AZPC 1.09.9 3. Jan Wanrooy De Haaien 1.10.5 ACHTERVELD - Inde nacht van vnj- da op zaterdag is wederom - nu voor de derde keer - ingebroken in de kan tine van het Kerstens Sportpark De onverlaten hebben zich, na een deur te hebben geforceerd, meestergemaakt van een stereo-instalatie ter waarde van f 800.--. een bedrag aan geld en snoepgoed e d De stereo-appara- tuur was het eigendom van een der leden van de sportvereniging die op de avond voor de inbraak, na de door de vereniging georganiseerde dropping voor een gezellig stukje muziek had gezorgd De politie heeft de zaak in onderzoek Van de dader(s) óntbreekt elk spoor ACHTERVELD - De door de Auto- Motor- en Bromfietsclub Achter veld" georganiseerde ..Heinekenrit heeft op zondagmorgen j 1. een redelijk aantal deelnemers naar Achterveld doen komen De rit was door de heren A van Veenschoten en P Saul perfekt uitge zet Winnaar van de rit werd de heer A. van de Brink uit Ede I A van de Brink, Ede, 32 strafpun ten 2. A Brekhof, Ede, 64 strafpunten 3. H Schopping. Hilversum. 153 straf punten. 4 G Bos, Amersfoort, 212 strafpunten A ten Hoed. Utrecht, 212 strafpunten. 6 P Spriel, Harmeien, 217 strafpunten 7 J Bebing, Wouden berg, 256 strafpunten 8. C van Das- Ier, Voorthuizen. 262 strafpunten 9 H van Druten, Achterveld. 273 straf punten. 10 W van Meurs, Utrecht, 274 strafpunten De eerstvolgende rit van de A M B C ..Achterveld" wordt gehouden op 26 september a s. 100 meter rug meisjes onder 16 jaar: 1. Helga Viets Bevers 1.19.3 2. Clary Lingeman Bevers 1.22 5 3 Corrie Jansen Esca 1.25.0 100 meter school jongens onder 16 jaar: 1 Gerco Schonewille AZPC 1 20.3 2. Jaap Wolfswinkel De Haaien 1.29 7 3. Peter Rob Bloemendaal De Haaien 1 32 2 100 meter rug dames: 1. Marry Stavast Bevers 122.2 2 Vmanda Rikken Esca 1.23.7 3. Ietje Deutz AZPC 126:3 100 meter school heren: 1. Gerco Schonewille AZPC 1 21 2 2. Hans Spithoven AZPC 1.21.7 3 Ries Pasker De Haaien 1.24.2 50 meter vlinder meisjes onder 10 jaar: 1. Lydia Jagers De Haaien 47.6 2 Ellen Kraaikamp AZPC 48 4 3. Irma den Herder De Haaien 48.5 50 meter vrij jongens onder 10 jaar: 1. Berjan Cornelisse 't Gooi 39.2 2 Thijs Noordewier De Haaien 40.1 3. Ton Kuypers Esca 42.4 100 meter vlinder meisjes onder 12 jaar: 1. Marianne Elbertsen Esca 1.37.1 2 Hanneke den Herder De Haaien 1.37.9 3 Ria Kernpenk Bevers 1.46.4 100 meter vrij jongens onder 12 jaar: 1 Hans Kroon De Haaien 1.23.8 2 Erik Goedhart De Haaien 1255 3 Frank vd Hurk De Haaien 1.263 100 meter vrij meisjes onder 14 jaar 1 Ada Sfreddo AZPC 1 11 1 2 Trees Sfreddo AZPC 1.16.9 3. Nicoletta v d Heiden De Haai« 1.19 3 100 meter vlinder jongens onder U jaar: 1 Rob de Otter Esca 1.18.0 2 Marcel Rens AZPC 1.25.2 3. Jan Wanrooy De Haaien 1.25.9 100 meter school meisjes onder K jaar: 1 Marcella van Bemmel AZPC 1.29 2. Jeltje van Essen Bevers 1.5 3 Leonieke v.d. Berg AZPC 1.31) 100 meter vrij jongens onder 16 jaar 1 Rob v d Hoven Esca 1.12.1 2. Hans Pasker De Haaien 1 13 6 3. Gerco Schonewille AZPC 1 13.8 50 meter school meisjes 10 jaar 1. Irma den Herder De Haaien 4fc; 2 Simone Fokkema AZPC 49.9 3. Carolien Koopmans AZPC 50.8 100 meter vrij dames: 1. Anke Rijnders AZPC 1.03.3 2 Petty Vonhof AZPC 1.08.0 3 Clary Lingeman Bevers 1.09.3 100 meter vrij heren: 1. Gert Meyboom Bevers 1 04.9 2. Hans Spithoven AZPC 1.05.0 3. Herman Boers Esca 1 05 9 .LEUSDEN-CENTRUM - Het afgelo pen competitiejaar -was het, doordiver- se omstandigheden en oorzaken, niet mogelijk verenigingsnieuws en uit slagen door te geven voor publikatie in de Leusder Courant". Dat u dus over onze Vereniging in de Leusder Courant" niets heeft aan getroffen, is geheel en al aan onszelf te wijten - en ligt bepaald niet aan de Leusder Courant". Vanaf nu echter zullen wij u regelmatig op de hoogte houden van ons ,,wel en wee". Over het afgelopen competitiejaar behoeven wij niet ontevreden te zijn. De eerste competiehelft (de selectie competitie") leverde de volgende re sultaten: le klasse TTCL-1 5e plaats 2e klasse TTCL-2 5e plaats 3e klasse TTCL-3 le plaats 3e klasse TTCL-4 4e plaats 3e klasse TTCL-5 6e plaats 4e klasse TTCL-6 3e plaats Misschien ten overvloede merken wij hierbij op dat ieder team is inge deeld in een bepaalde klasse. Deze klassen zijn weer onderverdeeld ineen aantal afdelingen en elke afdeling be staat uit 6 teams. Na de eerste com- petitiehelft is de dan behaalde plaats bepalend voor een klassering in de tweede competitiehelft, ineenpromo tieklasse" dan wel een „degradatie- klasse". De nummers 1 t/m 3 plaat sen zich in een „promotieklasse" Nu wordt dan de tweede competie helft gespeeld waarna de nummers 1 en 2 van een promotieklasse promove ren en de overigen zich in hun klasse handhaven. In de degradatieklassen handhaven de nummer 1 t/m 4 zich in hun klassen, en degraderen de nrs. 5 en 6 naar een lagere klasse. De resultaten na de tweede compe tiehelft waren als volgt, degradatie le klasse TTCL-1 4e pl degradatie 2e klasse TTCL-2 3e pl promotie 3e klasse TTCL-3 3e pl. degradatie 3e klasse TTCL-4 le pl. degradatie 3e klasse TTCL-5 le pl promotie 4e klasse TTCL-6 5e pl Alle teams hebben dus hun oorspron kelijke klassering behouden. Het 3e team ontging op het nippertje de pro motie door een beslissingswedstrijd om de 2e plaats met 6-4 te verliezen De resultaten van het le team werden toch wel ongunstig beinvloed door de lang durige afwezigheid door ziekte van Piet de Bree Tot zover een overzichtje van de afgelopen competitie 1970/71 De nieuwe competitie vangt aan op 27 september en wij zullen de nieuwe indelingen publiceren zodra deze de finitief door de competitieleider zijn vastgesteld. Intussen kunnen wij tot ons grote genoegerf mededelen dat de ledenstop. die 2 jaar geleden noodgedwongen moest worden ingesteld, is opgeheven Door diverse oorzaken (verhuizing, drukke werkzaamheden, studie) hebben enkele leden bedankt of hebben zich tijdelijk teruggetrokken Ieder die iets voor tafeltennis zou voelen, nodigen wij gaarne uit eens geheel vrijblijvend onze clubavonden te bezoeken (iedere maandagavond aan vang half acht in de kantine van het Burg Burning Sportpark) U kunt dan eens geheel vrijblijvend de (prettige) sfeer proeven Mocht u eerst nadere inlichtingen wen sen dan kunt u zich tot één der onder staande bestuursleden wenden, diei graag alle vragen zullen beantwoor den. N. Kreefstra, Pnncenhoflaan 13 Leusden-Centrum. Telef.. (03496) - 1552 P. Plasmeijer, Nassaulaan 10 Leusden-Zuid. Telef.. (03490) - 18116 Voelt u in principe iets voor tafei tennis? Het kan u de in deze tijd z gewenste ontspanning en lichaamsbe weging verschaffen. Zou u zich lieier niet als competitiespeler willen „bio den" bedenk dan dat er meerdere le den zijn die uitsluitend 's maandan voor hun plezier spelen. Ook deze „plezierspelers" kunnen dus terecht Op de clubavonden wordt uitsluitend 11 verenigingsverband gespeeld - en 0' schoon dan natuurlijk geldt ,,hoe mee: zielen, hoe meer vreugd", bent u toe) vrij om niet te komen als u dat eeü niet zou passen. Wij hopen vele nieuwe gezichten az: te treffen' BESTUUR TTCL LEUSDEN/CENTRUM - In het ki der van de uitwisselingsweek-ein!' zullen zaterdag 28 en zondag 29 a gustus de K P.J. leden uit Albergen# tegenbezoek brengen aan de K P.J Hi mersveld Het programma ziet er als volgt Zaterdag 28 augustus. 11 uur aankom? van de gasten in de jongerensoos „9 Til" Hamersveldseweg 30, Leusda centrum Verdeling over de gastgezit nen. 12.00 uur' vertrek naar de g gezinnen. 14 00 uur: wandel puzzeL tocht in de omgeving van Leusda Start en Finish in ,,de Til' 203 uur Feestavond in ..DeTil" met 1» dewerking van disc-jockey ..Gootj' Zondag 29 augustus 11 00 uur. jcs gerenmis omlijst met GospelsonjS Na de kerkdienst staan de deuren të ,,De Til" weer wijd open. 14.00 uö Revanchewedstrijden. Dames en bf renvoetbal en volleybal Tot slot rt partijtje voetval onder de titel mengd Dubbel" 19.30 uur prijsui' reiking van de puzzeltochten en sporf wedstrijden in de Til". Daarna voi het afscheid en vertrek van de gasté uit Albergen. ACHTERVELD - Het schutjasc» cours van .de Roskam" is gewonS door de heer E Heiligers. Hij behazü uit de drie gespeelde partijen 94 punttf 1. E. Heiligers 94 punten, 2 N. Laö mers 80 punten, 3 J. van Hamers veld 79 punten, 4 W Rijnders punten. 5 E de Wijs 63 punten.' J. van Laar 62 punten. Op 17 september a s wordt het la* ste schutjarconcours van het zomerss zoen gehouden.

Leusder Krant | 1971 | | pagina 4