SPO RT Roda '46 succesvol RODA 25 JAAR Imp al a-h andb allers triomfeerden op alle fronten Roda-zaterdag verraste V.O.P. Van Santen Sr. speelde simul- taanwedstrijd Vriendschapstoernooi TTCL dit jaar vervallen 1 VyV-*.. f U.V LEUSDER KRANT De Glind won weer DE HAAIEN NAAR ZEIST DUITSE LOTTO DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1971 6 VS-'- s- <n- -n fl.r r I ITw» LEUSDEN/ZUID - Hoewel het zo merseizoen ten einde spoedt, de zon steeds later opkomt en dus de och- tendtemperatuur steeds frisser begint te worden, gaat de Haaien-jeugd on verdroten met haar training verder. Het is nog steeds geen zeldzaam heid, wanneer 's ochtends om zes uur. als een ieder zich nog eens in bed omdraait, twintig enthousiaste Haai en het Leusder bad induiken Hoewel het aanvankelijk de bedoe ling van de technische commissie was het zomerseizoen met onderlinge wed strijden over 400 meter te beëindi gen zijn de plannen iets gewijzigd. Van de zwemclub Zeist werd name lijk een uitnodiging ontvangen mee te doen aan een zeskamp Na overleg met de jongelui en de technische commissie van Zeist werd besloten aan deze wedstrijden deel te nemen zonder naar een optimaal re sultaat te streven. De ontmoeting wordt in de eerste plaats gezien als een mo gelijkheid allen, die regelmatig de ochtendtraining volgden, nog een start- gelegenheid te bieden. Een beloning voor hun inzet dus. Er is naar gestreefd dat elk slechts één programmanummer voor zijn re kening zal nemen, zodat te verwach ten valt dat zaterdagmiddag zes en dertig jongens en meisjes zich naar Zeist zullen begeven LEUSDEN - Het is bij de schaak vereniging .Leusden" een goede ge woonte geworden dat de clubkampioen simultaan speelt tegen zijn clubgeno ten. Op 31 augustus was het de beurt van de heer Van Santen -winnaar van groep I in de huiscompetitie 1970/'71- om tegen 16 tegenstanders in het strijd perk te treden. Na 2% uur schaken werd door de heer Van Santen de goede score behaald van 50% (acht partijen winst, acht partijen verlies). De simul- taanspeler verloor van mevr. Graaf land en van de heren Tonneman, Bo gaard, Veenendaal, de Qfaaf, Harlaar, Wisman en Van Seventer. Op 14 september a.s. start de huis competitie 1971/*72. Nieuwe leden kun nen nog worden ingedeeld. Een telefoon tje met de heer Harlaar (1710) is voldoende. LEUSDEN - Een iets nauwkeuriger richtende schutter in het team van Roda '46 had de Leusdenaren zondag in het duel tegen het Hilversumse Allen Weer baar aan de volle winst kunnen helpen. Nu werden de punten opnieuw gedeeld, 1-1, wat uiteindelijk toch wel, gezien het vertoonde spel, de juiste oplossing was. Voor het publiek is het een aar dige wedstrijd geworden, alhoewel het verrassingselement nog al eens ont brak, doordat de bijzonder strak lei dende arbiter Martens, de voordeelre- gel in z'n geheel niet toepaste. Direkt na de aftrap begonnen de twee gelijkwaardige ploegen elkaar af te tasten. Doordat de RODA-defensie enigszins traag van start ging kreeg de A W.-voorhoede tot tweemaal toe een fraaie schietkans. Na een kwartier spelen wist doelman Gerrits door een mooie reactie de bal uit de bovenste hoek te tikken Toch zou de Leusdense aanhang het eerst tot juichen komen Fred de Smalen waagde een schot op het A W.-doel en doordat de bal via het lichaam van een der tegenstan ders van richting werd veranderd, was de in prima vorm verkerende A W - doelman Van der Laan. kansloos 1-0. Terwijl de gehele RODA-ploeg nog aan deze verrassende voorsprong dacht, wisten de bezoekers binnen de minuut de gelijkmaker te scoren Bij een hoge voorzet greep de hele RODA-defensie ACHTERVELD-JEUGDDORP - Ook de tweede wedstrijd van de nieuwe competitie is voor De Glind in winst geëindigd. Evenals vorige week trof fen de Glindse aanvallers vier maal het doel van de tegenpartij. Voor Ach terberg, enkele maanden geleden opge richt, was dit de eerste competitie wedstrijd. Tegen deze achtergrond bezien speelden de Achterbergers be slist een redelijke partij voetbal; al leen is het jammer dat ze geen betere keeper hebben. In het begin van de wedstrijd ging de strijd tamelijk gelijk op Na 20 minuten kwam de Glind op gelukkige wijze aan een 1-0 voorsprong. Een misverstand tussen keeper A Rijksen en B. Westerveld bracht Gijs van de Berg vrij voor doel en deze speler had geen enkele moeite om het net te vin den. Enkele minuten later scoorde Van de Berg ook liet tweede doelpunt en nog voor rust gaf Aart Mosterd z'n club een 3-0 voorsprong Na de rust bleek dat Achterberg zich nog niet gewonnen gaf De Glind miste op het middenveld duidelijk Ton Koudijs, die geblesseerd langs de kant bleef. Na vijf minuten dacht Ach terberg te scoren, toen uit een vrije trap de bal over het muurtje in het net verdween. Keeper T de Groot deed zelfs een stapje achteruit om de bal de doellijn te laten passeren. Hij had namelijk wel gezien wat de Ach terbergers niet zagen, n.l dat „de scheidsrechter het teken voor een indi recte vrije trap gegeven had Enkele minuten later kwam Ach terberg tot op 3-1. Geheel onnodig werd de bal in het strafschopgebied met de hand gespeeld. In eerste in stantie wist keeper De Groot de straf schop te keren, maar toen werd de teruggeslagen bal Jiard in het doel geknald. Een kwartier voor tijd werd het 4-1. Een mooie aanval werd door Jan Blom met een slap schot besloten, maar tot verrassing van iedereen liet de keeper de bal rustig in het doel lo pen. Enkele minuten voor tijd werd de eindstand op 4-2 bepaald. Uit een corner werd de bal op keurige wijze door een Achterbergse aanvaller in de uiterste bovenhoek gekopt. Afdeling Utrecht: le klas A: VVZA-Ministerp. 0- 0 Kamp.-Scherpenz 1- 2 Roda-Allen Weerb. 1- 1 EMM-Utrechtse b 2- 0 Sp. O. Soest-Voorw. 1-4 Vesting-Amersf. b. 1- 2 Standen: EMM 2- 4 Scherpenzeel 2- 4 Amersf. boys 2- 2 S O Soest 2- 2 Voorwaarts 2-2 Roda Vesting Allen Weerbaar VVZA Utrechtse boys Ministerpark Kampong 2- 2 2- 2 1- 1 2- 1 2- 1 2- 1 1- 0 3e klas A: Lelystad-Odi 6- Hoogl. v -Gooise b. 0- Ares-Kieviten 4- Oranje Wit-Hilv. b. 1- Zaterdagcompetitie: 4e klas A: Unicum-Loosdr. De Glind-Achterb. Laren-Bussum Roda-VOP 0- 2 4- 2 1- 3 1- 0 Standen: Gooise boys 2- 4 Standen: Ares 2- 3 De Glind 2- 4 Hilvers boys 2- 3 Loosdrecht 2- 3 Achterveld 1- 2 Roda 2- 3 SVMM 1- 2 Achterberg 2- 2 Lelystad 2- 2 VOP 2- 2 De Kieviten 2- 2 Lage Vuurse 1- 0 Maluku Muda 1- 0 Unicum 1- 0 Or. Wit 1- 0 Horsterbuurt 0- 0 Hoogl. veen 2- 0 Laren 2- 0 Odi 2- 0 Bussum 2- 0 val, zijn tegenstander moet fel sprin- Uit de wedstrijd Roda '46 - Allen ten om hem bij te houden, maar zijn Weerbaar. schot zal net naast gaan. Jan Drost op volle snelheid ten aan- Foto Janus Visser. niet in, waardoor A.W.-aanvoerder Van Diemen in vrijstaande positie de bal via het hoofd tegen de touwen kon wer ken 1-1. Bijna zouden de Hilversum mers opnieuw tot sukses zijn gekomen, maar de RODA-doelman wist juist op de doellijn redding te brengen. RODA begon de zaken energieker aan te pak ken en schiep zich zodoende enige kan sen. Een rush van Drost liep op niets uit doordat de Hilversumse doelman zich juist in de baan van het schot wierp. Even later wist hij een schuiver van Krijgsman in de rechter beneden hoek onschadelijk te maken. Het zelfde lot onderging een schot van De Sma len, die daarna in tweede instantie kei hard de doelpaal trof. Na rust verloor de thuisklub te vaak de slag op het middenveld, waardoor A W. diverse malen rustig de aanval kon opbouwen Toch zouden de rood-zwar- ten in deze tweede speelperiode de betere kansen krijgen Nadat Drost een maal de bovenkant van het latwerk had getroffen, kreeg hij in de 64e minuut de mooiste kans op het winnende doel punt Nadat hij door was gebroken, kwam hij oog in oog te staan met de uitlopende A W.-doelman, maar on danks de reeds aangeheven toejuichin gen zagen de supporters de bal enkele centimeters naast gaan. Vlak voor het laatste signaal van arbiter Martens bleef de gehele A W.-achterhoede voor vermeend buitenspel staan, waardoor Henk van 't Klooster allen door icon gaan. Maar ook hij was niet koelbloedig genoeg om dit foutje af te straffen, waardoor de volle winst verzekerd was geweest. Nu kon de Hilversumse ploeg, voor de eerste maal in haar zeventig jarig bestaan uitkomend in het afde- lingsvoetbal, tevreden met een punt huiswaarts keren. Verdere uitslagen Scherpenzeel 2 - Roda 2 1-2 Roda 3 - Amsvorde 4 7-2 VELE AKTIVITEITEN Buiten het voetbal om is de vereniging ook vol aktiviteit Spreekbeurten, film avonden, waren altijd een groot sukses. De bekende kaarttoernooien voor leden en donateurs is alom bekend. De laatste jaren stond tevens een sportuitwisse- ling met Geulse Boys op het program ma Om de touwtjes aan elkaar te kun nen blijven knopen heeft men vele financiële akties met sukses gevoerd Een jubileumkommissie werd voor eni ge jaren terug in het leven geroepen, om de festiviteiten rondom dit 25 ja rig jubileum te organiseren En thans is men voor de derde maal in de geschiedenis van de vereniging, druk doende met bouwaktiviteiten, en wel voor het prachtige klubhuis dat door de leden in hun vrije tijd zelf wordt ge bouwd op het Burg. Buiningpark. TOEKOMSTONTWIKKELING RODA '46, thans met 7 senioren elf tallen in de afdeling zondag en 4 in de afdeling zaterdag, en met 6 junioren-en 6 pupillenelftallen tn de afdeling jeugd, hoopt de stijgende lijn in de komende jaren voort te kunnen zetten. Het be stuur, samengesteld uit P A. M Wen- del, voorz., J. P H. van den Berg, sekr.; H. Klasens, penn m. en C. A. Leyenaar, J v. d. Pol, J. Houtveen, D. Opstelten, W Tijmensen en A. Snoek, heeft de vaste overtuiging dat men onder de huidige omstandigheden de toekomst met gemotiveerd optimisme tegemoet kan zien De bestuurlijke en organisatorische kant van de vereni ging is in goedé banen geleid en het enthousiasme onder de leden is groot. De trainingen, op het dringend nood zakelijk aan uitbreiding toezijnde trai ningsveld van het sportpark, worden goed bezocht en de rivaliteit, waarbij de vriendschap op de eerste plaats blijft staan, is groot. Tevens telt de vereni ging vele aanhangers, die hun klub met alles een gezonde toekomstontwikkeling van RODA '46 (voor velen RODA-Uni- ted) meewerken. Een toekomstontwik keling die, als zij zich, voortzet zoals het in de laatste vijf jaar is geweest, de voetbalvereniging R(echt)0(p) D(oel) A(f) een nog waardevoller plaats in on ze gemeente zal geven, terwijl zij, die de gelederen bij RODA '46 komen ver sterken, tesamen met hen die er reeds zijn, hun sport en ontspanning in vreug de kunnen beleven. DEN HAAG - Na vier wedstrijden in de eredivisie hebben drie spelers vier doelpunten gemaakt Het zijn Janusz Kowalik (Sparta), Ruud Geels (Go Ahead Eagles) en Lex Schoenma ker (Feijenoord). Zij delen de eerste plaats op de topscorerslijst De stand aan de kop is. 1/2/3- Kowalik (Sparta), Geels (Go Ahead Eagles) en Schoenmaker (Feije noord) allen 4 4 Brokamp (M.V.V 3 5/12. De Jong (NEC), Swart (Ajax), Klijnjan (Sparta), Vrauwdeunt (DWS), Hasil (Feijenoord), Schrijvers (NAC), Pleumeekers (MVV), Olsen. (FC, Utrecht) allen 2 <v f HAMBURG - De winnende getallen in de 36ste Duitse lotto zijn- 1 10 19 25 31 34 reser.vegetal: 6 Olympianummer: 6894 LEUSDEN-ZUID - Op 30 augustus werd tijdens de clubavond een uurtje uitgetrokken voor een informele ver gadering, waarop enkele zaken be sproken werden, zoals: jaarlijks te houden vriendschaps-tournooi, de fi nanciële positie en de indeling van de teams voor de competitie 1971-72. Mede in verband met de financiële positie moet het Vriendschaps-tour nooi, dat vanaf de oprichting jaar lijks werd gehouden, dit jaar komen te vervallen Van uitstel komt echter ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ik LEUSDEN - Ook het standaardelftal van de afdeling zaterdag heeft vriend en vijand verrast door het sterke VOP met 1-0 te verslaan In de eerste helft vooral was RODA duidelijk de betere ploeg. Door een ongekende inzet en door het spel in de breedte uit te voe ren schiepen de rood-zwarten zich enkele fraaie kansen. In de 20e minuut wist Johan Kolthof via een kopbal te scoren. Enkele minuten later zou dezelfde speler rakelings over schie ten. RODA zette diverse fraaie en snel uitgevoerde aanvallen op, die ech ter op niets uitliepen doordat men het juiste richtingsgevoel niet had. Zo liet Henk Ruler tot tweemaal toe een mooie kans liggen om tot scoren te komen. Terwijl VOP voor de rust spo radisch tot aanvallen kwam en zelfs duidelijk aangeslagen was, lukte het RODA niet, ook in de tweede periode het overwicht te behouden. VOP kwam meer en meer in het offensief en begon het de RODA-defensie steeds moeilij ker te maken. Het was vooral aan uitblinkers André Snoek en doelman De Vries te danken dat VOP niet tot scoren kwam. Door middel van snelle uitvallen bleef Roda bijzonder gevaarlijk, maar evenals in de eerste 45 minuten was ook nu het afwerken van een aanval er niet bij Tot het einde van de wedstrijd bleef de spanning volop aanwezig Vlak voor tijd juichte geheel VOP reeds voor de gelijkmaker, maar tot ieders verba zing wist doelman De Vries het vlie gend schot uit zijn doel te ranselen en daarmede de winst veilig te stellen RODA is op de goede weg om dit jaar eindelijk eens hoge ogen te gooien voor het kampioenschap, alhoewel trainer Leander nog wel het een en ander aan zijn ploeg heeft bij te schaven Aanvankelijk leek het er op dat deze wedstrijd geen doorgang zou vinden, daar de aangewezen scheidsrechter niet op kwam dagen. Na goedkeuring der beide partijen nam RODA's penning meester Klasens de opengevevallen plaats in Na afloop waren beide par tijen het unaniem eens dat Klasens deze taak uitstekend had volbracht. P.rogramma: Zaterdag Sportmiddag jeugd. Aanvang 13 uur. Zondag. Roda-Dames - Achterveld, aanvang 14 uur. Roda selektie - Feyenoord (veteranen), aanvang 15 uur beslist geen afstel »n zal dit immer geslaagde evenement in 1972 zeer zeker plaats vinden. Bestuur en leden waren (terecht) van mening dat in ieder geval iets gedaan moet worden en stelde het bestuur voor in decem ber een gezellige Bingo-avond te hou den, waarmede de TTCL dus toch zijn jaarlijkse feestavond heeft. Penningmeester Plasmeijer zag zich verder gedwongen de tegenwoordig zo vaak gebruikte argumenten van steeds stijgende kosten en lasten" te bezigen om een voorstel tot verhoging van de contributie in te dienen Daar de contributie -vergeleken met de andere verenigingen in de buurt- vrij laag is, werd het voorstel zonder veel discussie aangenomen. De contribu tie bedraagt nu f 3,50 per maand Voor jeugdspelers t/m 16 jaar is dit f 1,75 per maand In dit verband id het verheugend te melden dat na de ..oproep" ineen vorig nummer van de Leusder Krant, de eerste twee nieuwe seniorenleden en een juniorlid konden worden inge schreven Nog vier junioren kwamen een avondje ..sfeer proeven" en onge twijfeld zullen ook d>ze jongelui bin nenkort op de ledenlijst vermeld staan Het is te verwachtei. nu het eerste schaap" over de dan is, er nog velen zullen volgen Specikal junioren t/m 16 jaar zouden bijzolder welkom zijn, zodat het de moeite zou lonen dat deze hun eigen avond krijren onder leiding van één of meer oudtre spelers. Voor de jongelui zou di! nóg gezelliger zijn Dus jongens en meisjes in Leus den: ,,Zin in tafelteniissen?" Kom gerust eens -geheel vrijblijvend- kijken in de kantine van het Burge meester Buining Sportpark Iedere maandag vanaf 7.00 iui De indeling der teams voortle vol gende competitie, is lis volgt le klasse - TTCL 1: A van Klompenburj, P Plasmeijer. G. Diettrich 2e klasse - TTCL 2: P v Bekkum, H Clevink, A. v. Eys. 3e klasse - TTCL 3: N. Kleefstra, mevr Kleefètra, F Ra ve. B Berger 3e klasse - TTCL 4. F Kooyman, L Bro»kema, W. Ooster hof, res. B Kuiter 3e klasse - TTCL 5: J v d. Vijzel, G ie Hart, mevrouw Rommers-Stade, res P Buitenman. F. Struyckenkamp Ongeacht de ccmpetitieprograrn- ma's, die op dit moment nog niet precies bekend zijn' kan nu al gezegd worden dat het voir ons eerste en vijfde team zeer zwaar zal worden Met ingang van deze competitie heeft Je Bond een gewijzigd speelsysteem ingevoerd Na het spelem van de eer ste competitieheltt plaatsen de teams zich niet voor verder spelen (in de tweede competitiehelft) in een pro motie- of degradatie- groep, maar promoveren de nummers 1 en 2 auto matisch naar een hogere klasse, heb ben de nummer 3 en 4zichautomatisch in hun klasse gehandhaafd en degrade ren de nummers 5 en 6 naar een lagere klasse TTCL 1 ziet zich ernstig gehandi capt doordat het moet uitkomen met twee spelers, die in de le klasse vrij wel geen ervaring hebben, terwijl het vijfde team gevormd moest worden uit spelers die tot heden vrijwel steeds 4e klasse hebben gespeeld. Niette min ook gewaarschuwde tafeltenners tellen voor twee en misscnien is ten aanzien van de groepsindelingen vrou we Fortuna een beetje op de hand van TTLC. LEUSDEN - Toen om 2 uur de hand balwedstrijd Impala - A.A.V. 2 moest beginnen leek dit in eerste instantie een fiasco te worden, omdat de scheids rechter niet kwam opdagen. Na overleg met de trainer-coach en handbalbe- stuur werd telefonisch kontakt gezocht met diverse scheidsrechters uit de omgeving. Uiteindelijk werd aanslui ting verkregen met de heer R. Dra ger uit Leusden, die net thuis was vanuit Utrecht, waar hij ook een wed strijd had gefloten. Hij verklaarde zich meteen bereid onze heren-senioren- wedstnjd te fluiten In tegenstelling met de wedstrijd van vorige week namen de Impala-heren het spel in handen en kwamen ze zelfs met 3-0 voor te staan. Het begon al in de tweede goed opgezette aanval, toen Henk Uneken in een break-out 1-0 scoorde voor Impala. Dit gaf onze jongens moed en Theo Prinsen scoorde nog 2x, zodat .Impala" met 3-0 voor kwam te staan. A.A.V.die in het be gin dacht aan Impala" een zacht eitje te hebben, had wel misgegokt De A.A.V.-ers lieten het er echter niet bij zitten, ze scoorden 5x achter elkaar in het Impala" doel, zodat de stand inmiddels 3-5 was geworden in het voordeel van A.V.V. Even leek het alsof onze heren in dezelfde impasse zouden geraken als vorige week tegen E .E.M., maar dit was verkeerd gedacht. Door een obstructie van één van de A A.V -ers kreeg Henk Snijder net voor de rust nog een penalty toege wezen, waardoor de ruststand op 4-6 werd gebracht in het voordeel van A.V V 2 Na de rust bleven de Impala-heren het spel aanvoeren. A V.V kreeg nog één maal de kans om te scoren en de rest van de doelpunten was voor Im pala". Er werd door hen na de rust nog 14x gescoord, waarvan 5x door Henk Snijder Deze speler weet wel iets van handballen af. In het penalty's nemen had hij echter pech, 2x werd door de tegenpartij gestopt, maar 3x is scheepsrecht dacht Henk en hij zat, on danks oplettendheid van de tegenpartij was hij niet te stuiten Ron Hartogsveld nam 2 doelpunten voor zijn rekening en Theo Prinsen benutte de kansen die hij kreeg volle dig, zodat hij na rust 5x de kans kreeg om te scoren. Al met al was het een sportieve wedstrijd waarin alle spelers volledig hun krachten hebben gegeven om deze overwinning te be reiken Ook keeper Henk Rijndersdeed weer voortreffelijk werk. Wanneer Im pala haar conditie nog wat opvoert en goed op de verdediging let, zal iedere Uit de wedstrijd Impala-AVV. Een van de Impala-spelers scoort met een prachtige worp één van de vele doelpunten. Foto Janus Visser. tegenstander een harde dobber heb-1 ben aan Impala" De eindstand isl 16-7 geworden voor Impala. Een ver-| diend resultaat. 3 FRAAIE OVERWINNINGEN! Het was een goede zondag voor de handbal deze keer, want alle team: wonnen hun wedstrijd en de wijze waarop dit gebeurde, stemt tot tevre denheid. Iets, wat op de eerste zondaj| nu niet direct het geval was. Onder ideale weersomstandighedeo| togen de dames senioren naar A A V. in Amersfoort en lieten er geen twij fel over bestaan wie het sterkste was. Al spoedig was het 1-0 voor ImpaUl door Gina v. Eyden en bij de rust wasl het 4-1. Rustig en degelijk spelergij liep Impala verder weg van de tegen stander met soms mooi aanvalsspel| dat op regelmatige tijden weer een doel punt opleverde, terwijl er verdedigen! nog wel eens foutjes vielen, maar daar werd door A.A.V zeer slecht op gereageerd. Zo verscheen er meerden malen geheel vrij een speelster voortel doel van Impala, maar slechts 2 maill werd dit in een doelpunt omgezet Daft werd er bij Impala beter geschoten ei£ met succes, wat een eindstand oplever de van 11-7. Nel van de Boom wasu! het doel goed op dreef en stopte eiugej felle schuivers op knappe wijze Doelpunten: Regina v. Eyden 5] Greet van de Belt 2x, Truus van d;| Geer, Agnes van 't Klooster, Ina visft Roomen en Annie Hoogland allen lift De dames Junioren speelden in Hil-ft versum tegen H.H.C. 2 een formidabeft le wedstrijd. Snel en pittig en netaift de vorige week moesl er eerst een acbfl terstand zijn, voor het goed gaiw draaien H.H.C. had een ploegj'- st»p vige en snelle meisjes, die makkelijl en goed schieten, zeer beweeglijk zijv en over een goede verdediging en keep -r ster beschikken Toen Impala een doelpunten achter stond leek het d bedenkelijk veel op dat Impala een fikaP nederlaag te slikken zou krijgen Dodr het pleit wel voor het moreel dat mal tegen zo'n tegenstander toch weert» overhand wist te krijgen en te behoeft den Steunend vooral op een enornftj conditie werd de overwinning uit ter vuur gesleept Tegen het einde was tóL zo dat Impala de lakens uitdeetö£ en bewees de goede vorm weer vol komen te pakken te hebben. Engelicft Lagerwey was enorm in vorm en bija^ niet te passeren en had een zeer grn aandeel in de overwinning. Eindstand. 8-4 voor Impala en doel punten van: Wil Schoonderbeek 5.x e Yvonne de Valk 3x. Programma voor zondag 12 septecj bera.s.: Dames senioren Impala - Amersloc^ 2, om 10.00 uur. Dames junioren: Impala - B H.C om 11.00 uur Heren senioren: Impala - B H.C. om 12.00 uur. Allen op het sportpark alhier

Leusder Krant | 1971 | | pagina 6