KLAP UITGEDEELD TIJDENS CARNAVAL Vervolg aanbie dingsbrief B en W VOOR DE RECHTBANK: Algemene leden vergadering ijsclub „Zwanenburg" AMERSFOORTER STAL AUTO EN REED ZONDER RIJBEWIJS DUIZEND KILOMETER \a achtervolging gegrepen: Te verwachten investeringen gemeente Leusden in de jaren 1972 t/m 1976 Te verwachten investeringen aan sportvoorzieningen in 1972 t/m 1976, waarvan prioriteit nog vastgesteld dient te worden Te verwachten investeringen aan weg verbeteringen in 1972 t/m 1976, waarvan prioriteit nog vastgesteld dient te worden Investeringen, waarvan de betreffende begrotingswijzigingen zijn goedgekeurd en waarmede nog geen aanvang is gemaakt Schutjas- oernooi van „De Roskam" Ketting- botsing Disco- dancing komt terug in Achterveld Nier gekneusd na botsing lOfJDERDAG 18 NOVEMBER 1971 9 LEUSDEN - Een ruzie tijdens een iirnavalsviering op 7 februari 1970 in jifé ,,De Mof" te Leusden gaf aanlei- ijjog tot klappen. Minstens één klap, die jou zijn gegeven door de 25-jarige jjoDteur Wim M. uit Leusden en geïn casseerd door de 37-jarige medisch- (otograaf J. Minnaart uit Utrecht. M. jotkende niet te hebben gevochten, Baar verklaarde pertinent de Utrech- er geen klap te hebben gegeven. Min- ijart zei in elk geval een klap te heb- go gehad; onder meer werd de bril cao zijn neus geslagen en hij moest xeven dagen in het ziekenhuis worden rerpleegd. Maar hij wist niet, wie die jap had gegeven. Zijn verzekering aeost dat echter wel te weten in ver- •md met het claimen van de schade, jeel belangrijk werd toen de Kroonge- uige in deze zaak, de 23-jarige Fre- ierik Barbillion uit Den Helder, bouw- nkker van beroep, die pertinent kwam jertellen, dat hi] had gezien hoe ver achte Minnaart een klap had gegeven. Het was voor de oficier van justitie, gr. F. G. Wustenberg, en de officier ran justitie aanleiding het Wim M. lenlaste bewezen verklaard te achten. De raadsman, mr. Van der Lely was iet hier helemaal niet mee eens. Na de teroordeling conform de eis tot een geldboete van f50,- subs, twee dagen, «sloot hij zich nog te zullen beraden jver hoger beroep. ,lk ben die avond in De Mof wel aan st vechten geweest", vertelde de Leusdenaar, maar niet met hem, maar iet mijn zwager We vochten een fa miliekwestie uit, over en weer werden Slappen uitgedeeld. Verder heb ik nie mand geslagen. Die mijnheer ken ik he imaal niet" De Utrechter kwam getuigen, dat hi] die avond vrij laat inDe Mof" was ge komen. Er was een ruzie, waarbij hij probeerde de zaak te sussen. Maar op eens kreeg hij een klap ,,Veel van het gebeuren", sprak hij, ,,weet ik niet meer. Ik herinner me nog, dat ik naar het toilet was geweest Terugkomende zag ik dat er in het gangetje gekrakeel was. Ik sprak een paar rustige woor den en toen had ik meteen een klap te pakken. Tegenover de politie heb ik al verklaard: ik weet niet van wie" Helemaal positief met zijn verkla ringen was de Helderse bouwvakkerdie ook ,,in de ring" was geweest ,,Ik lag met hem (B. wees op de verdachte) op de grond te rollen, ik zei tegen hem: en nou is het afgelopen, hè. Maar toen zag ik hem opstaan en via het gangetje naar buiten lopen. Daar stond de heer Min naart. die de zaak probeerde te sussen en toen een klap kreeg van verdachte, dat heb ik duidelijk gezien". De Leusdenaar was het niet eens met die verklaring. ,,Ik ken deze mijnheer niet", sprak hij, ,,ik heb niet met hem gevochten, alleen met mijn zwager". ,,Dat vechten met die zwager was la ter pas", verklaarde de bouwvakker. Getuige Minnaart toonde zich niet rancuneus. Hij verklaarde ,,Ach. het was tenslotte een feestavond, we hadden allemaal wat alcohol gebruikt. Ik had er helemaal geen behoefte aan rancuneus op te treden naderhand. Maarde verze keringsmaatschappij dacht er anders over". „Daarom is de zaak ook zo laat aan gebracht", sprak de officier van jus titie, die in zijn requisitoir voorts op merkte, ,,We hebben hier een volledig ontkennende verdachte en één positief (Vao de Redaktie) LEUSDEN - Na een achtervolging door de eigenaar en de politie, werd londag. een gestolen, auto,, bestuurd; door de 19-jarige Amersfoortej ,P C. K., klemgereden en de inzittenden iogerekend. De wagen ,een Mercedes, eigendom tan de heer H W. J. uit Leusden/C., aiste de wagen in de nacht van vrij dag op zaterdag, nadat hij hem bij Albert's Corner had geparkeerd. Hij lichtte de politie in en enkele kennis sen. Eén van hen zag toevallig de ?estolen wagen in de omgeving van luis ter Heide rijden. De politie werd direkt gewaarschuwd, terwijl de ken- ais met zijn zoon (in twee wagens) de ichtervolging inzetten LEUSDEN/CENTRUM - Op vrijdag 26 november wordt in het ,,Ros Bey- lart" te Leusden-centrum een al- semene ledenvergadering gehouden van !e ijsclub „Zwanenburg". De agenda voor deze statutaire ver- ;adering is als volgt: 1 Opening 2. Ingekomen stukken 3. Notulen oprichtingsvergadering 4 Verslag van de secretaris 5 Verslag van de penningmeester 6 Benoeming kascommissie 7. Verkiezing opengevallen plaats in het bestuur. Kandidaten zijn: de heer W M Renkers en de heer P Droog. 8. Vaststelling vergoeding avond en tree 9. Regeling toezicht en onderhoud van de ijsbaan 10. Vaststelling winterprogramma U Mededelingen van het bestuur 12 Toestemming aanvraag Konin klijke goedkeuring 13 Rondvraag 14 Sluiting. Na afloop van het officiële gedeel te zullen er een tweetal korte films worden vertoond, waaronder een film- impressie van de Elfstedentocht 1963 Alle schaatsliefhebbers zullen hier ze ker van genieten' SLUITINGSDATUM CONTRIBUTIE-BETALING Het bestuur van de ijsclub wil al le inwoners en nieuw-ingekomenen van Leusden nogmaals op de sluitingsda tum van de kontributie-betaling wijzen. De contributie is f6,- per lid, en f 1- per gezinslid onder de 16 jaar Volgens het huishoudelijk reglement moet de contributie voor 1 decem ber zijn betaald. Bij latere betalingen wordt de kon- tributie per lid met f5,-verhoogd. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heer J. Dijkstra, Oranjelaan 14 te Leusden-Zuid en de heer R. M. Bergsma, Berkenlaan 19 te Leusden- centrum Eventuele kontnbutiebetalingen kun nen geschieden op giro 278135 van de Raiffeisenbank te Leusden t g v. IJs club „Zwanenburg", onder vermel ding van de naam (namen) van het lid en de voornamen van de gezins leden. ACHTERVELD - In Hotel „De Ros- -im" vindt vrijdag 19 nov. a.s. de tweede ronde van het Roskamschutjas- tournooi plaats. Dit concours bestaat uit zes avonden. Voor het eindklasse ment worden vijf kaartavonden geteld, die de eerste avond hebben ge- t, kunnen er dus ook nog aan deel nemenNa de eerste avond hebben de heren H. Turan en J. Schouten zich t 93 punten aan de kop geplaatst, derde plaats wordt, ingenomen door Eggenkamp met 80 punten Aan vang 20 00 uur. LEUSDEN - Op de Arnhemseweg vond vorige week een kettingbotsing plaats. Het ongeluk gebeurde toen F. T. V. met zijn personenauto op de Arnhemseweg reed, richting Wouden berg. Een andere personenauto, bestuurd door A. V. reed hier achter en be merkte te laat dat F. T. V voorsor teerde, om linksaf te gaan, en botste op de auto van A. V. Een derde perso nenauto die achter de beide wagens aanreed, bestuurd door D. de K. uit Woudenberg reed vervolgens weer op de wagen van A. V. Materiële schade was het gevolg Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. getuige en boven nog iets meer, name lijk de duidelijk door de politie gecon stateerde „schade" aan verdachtes neus. Ik vind dit allemaal net genoeg om tot een bewezenverklaring te ko men Ik eis tegen verdachteeen geld- bote van f30,- subs drie dagen". „Ik acht het helemaal niet bewe zen", zei de raadsman in zijn plei dooi. Er zijn die avond wel meer vechtpartijen geweest. Mijn cliënt heeft het echter alleen aan de stok gehad met zijn zwager over een familiekwestie, die ik hier niet verder uit de doeken wil doen. Ik wil wel aannemen, dat getuige Barbillion te goeder trouw is, maar hij moet zich gewoon vergissen De schade aande neus van Minnaart staat daar geheel los van. Dat dit hier nu een soort verlengstukje van de verzekering wordt, stuit me tegen de borst Allerlei pijnlijke zaken worden nu weer opgerakeld" De politierechter zei veel waarde te hechten aan de positieve verklaringen van getuige Barbillion. Ook hij achtte in combinatie met de andere gegevens de ten laste gelegde mishandeling be wezen. Mr. De Vries kon akkoord gaan met de door de officier gevorderde straf en veroordeelde de Leusdenaar tot een geldboete van f50,- subs, twee dagen. Zoals gezegd deden verdachte en raadsman niet meteen afstand van hun recht om in deze zaak in hoger be roep te gaan. Toen de jongelui in de gaten kregen, dat zij gevolgd werden, reden zij rich ting Den Treek, in de hoop de achter volgers op die manier af te schudden. Dat was echter ijdele hoop, want nau welijks waren ze in de bossen uitge stapt, of de politie rekende hen in. K. zat niet alleen in de wagen. Ook een andere jongen en een meisje had den deelgenomen aan de rit. K. be kende, dat hij de wagen had gestolen en er in het weekend verschillende pleziertochtjes met vrienden en ken nissen mee had gemaakt. In totaal ongeveer zo'n duizend kilometer. De kofferruimte bleek opengebroken te zijn en enkele voorwerpen daaruit waren verdwenen. De politie schat, dat er zes a zeven jongeren bij de zaak zijn betrokken. Het meisje, dat zondag in de wagen met de beide jon gens werd gesnapt, gaat vrijuit. K. was niet in het bezit van een rijbe wijs. FILMAGENDA AMERSFOORT ACHTERVELD - De jongeren van Achterveld en omgeving hoeven niet bang te zijn zich deze winter op de zondagmiddag te moeten vervelen. Evenals vorig jaar worden in „Ons Gebouw" namelijk weer disco-mid dagen gehouden De geweldige sfeer en de goede muziek, die disc-jockëy Harry Visser draaide, waren redenen door te gaan Er is een wijziging m de zondag middagen gebracht. Die ene middag zal voortaan speciaal bestemd zijn voor jongeren boven de 16 jaar. De andere zondagmiddag zal verzorgd worden door het K P.J. en zijn speci aal bestemd voor de jongeren onder de 16 jaar. Ook deze kunnen zich dan op de dansvloer begeven. Er wordt op de ze beneden de 16 jaar middag geen alcohol geschonken. Ouders die een kijkje willen nemen op een van deze middagen zijn van harte welkom De eerste middag die bestemd is voor de ouderen (waarbij wel alco hol zal worden geschonken) zal op zondag 28 november worden gehou den. Verder dus om de veertien dagen Laten we hopen dat het weer net zo gezellig wordt als vorig jaar. Filmprogramma voor de speelweek van donderdag 18november t/m woens dag 24 november 1971. AMERSFOORT GRAND THEATRE Van donderdag t/m maandag (uitge zonderd vrijdag en maandagmiddag) „Wat zien ik" 18 jr Vrijdagavond brengt toneelgroep Theater „De rit over het Boden- meer Aanvang 8.15 uur. Dinsdagavond Utrechts Symfonie Or kest Aanvang 8.15 uur. Woensdagavond Wim Kan Aanvang 8.00 uur. CINEMA AMICITIA Donderdag t/m woensdag „Blue Mo vie" 18 jr. Zaterdag- en woensdagmiddag. 2.00 uur. Zondagmiddag 1 30 uur „Groot Kinderfeest: „Flipper en de pira ten". a.l. (in kleuren). Nachtvoorstelling: zaterdagavond, aanvang 11.30 uur, „Shalako". 18 jr. CITY THEATER Alleen donderdag. „Hercules tegen de zoon van de zon". 14jr. (Cinema- Scope-kleuren). Vrijdag t/m woensdag: „De nood lottige keus" („The naked choice"). 14 jr. (CinemaScope-kleuren) REMBRANDT THEATER Van donderdag tot en met woensdag: „Sex and life". 18 jr. AANVANGSTIJDEN Grand Theatre: Zaterdag. 2.00, 6.45 en 9.00 uur; zondag: 2.00, 4.15, 6.45 en 9.00 uur; maandag alleen 7.45 uur; donderdag 2.00 en 7.45 uur Cinema Amicitia: Zaterdag: 6.45 en 9.00 uur; zondag: 4.15, 6.45 en 9.00 uur; woensdag alleen 7.45 uur; overi ge dagen 2.00 en 7.45 uur City Theater: Zondag. 2.00, 4.15, 6.45 en 9.00 uur, overige dagen: 2.00, 6.45 en 9.00 uur. Rembrandt Theater: Zaterdag en zon dag. 2 00, 6.45 en 9.00 uur. Overige dagen alleen 7.45 uur. Het is te verwachten dat binnen en kele maanden het huisvestingsprobleem van de leerlingen van de openbare ba sisschool ,,'t Palet" te Leusden-Zuid zal zijn opgelost, aangezien opdracht is verstrekt tot het bijplaatsen van een zogenaamd mobiel lokaal. Uitgaande van de huidige stand van zaken mag worden aangenomen, dat de bouw van de vier lokalen bij de open bare basisschool „De Wegwijzer" te Leusden-centrum, alsmede de bouw van een openbare kleuterschool in het bestemmingsplan Rozenboom, medio 1972 zal zijn voltooid. De in 1970 in het leven geroepen commissie onderwijs heeft getoond een belangrijk bijdrage te kunnen leveren in de bevordering van een goede com municatie tussen de diverse instan ties op onderwijsgebied en het ge meentebestuur. Wij verwachten dat de ze commissie eveneens een belang rijke steun zal zijn bij de ontwikkeling van het onderwijs in de nbije toekomst JEUGDWERK Het is verheugend te kunnen con stateren, dat de diverse in de stateren, dat de diverse in de gemeen te aanwezige jeugdverenigingen in het algemeen goed functioneren, hetgeen onder andere tot uiting komt in de voor het komende jaar opgestelde gediffe rentieerde activiteitenprogramma's. Het is te verwachten dat medio 1972 genoemde kleuterschool leeg zal ko men, waarna wij zo spoedig mogelijk die stappen zullen ondernemen, die de totstandkoming van bedoeld project zullen bevorderen. De realisatie van voornoemd jeugd centrum zal tevens de mogelijkheid openen definitief te komen tot de in stelling van een jeugdraad, die he laas het afgelopen jaar nog niet van de grond is gekomen Het behoeft im mers geen betoog dat een eventueel ge meentelijk subsidie afhankelijk dient te worden gesteld van een goede organi satie en coördinatie van het jeugdwerk. tennisbanen op het Burgemeester Bui- ningpark door de Lawntennisvereni- ging „Lockhorst" worden uitgebreid. Genoemde lawntennisvereniging zal een en ander zelf tot stand brengen zonder financiële steun van de gemeente. Door toename van het aantal leden van de diverse sportverenigingen wor den de velden op het Burg. Buining- park optimaal benut. Uitbreiding van dit park dient dan ook ernstig te wor den overwogen. De snelle groei (van de bevolking maakt uitbreiding van het aantal gym nastieklokalen noodzakelijk. De reali sering van een gymnastieklokaal in Leusden-zuid heeft in dit verband onze aandacht, ook naar de verwezenlijking van een sportzaal te Leusden-centrum wordt gestreefd. Wij hopen U in het ko mende jaar hierover nader te kunnen inlichten. Momenteel wordt door de Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport Leusden een rapport met betrekking tot de reorganisatie van die Stichting voorbereid. Wanneer hierover meer Jaar: Omschrijving 19721 1973 Aanleg van 2 tennisbanen met bijkomende werken in het Kerstenssportpark Gymnastieklokaal Leueden-zuid Gymnastieklokaal Leusden-centrum Sportzaal Lcusden-centrura Uitbreiding zonneweide zwembad Instructiebad Leusden-centrum Aanleg handbalveld by BurgBuiningpark Aanleg korfbalveld by BurgBuiningpark Aanleg hockeyveld b\j Burg. Buiningpark Verharding trainingsveld BurgBuiningpark Uitbreiding kleei^accommodatie BurgBuiningpark 1974 100.000,— 650.000,— 650.000,— 1.200.000,— 90.000,— 1.200.000,— 90.000,— 90.000,— 90.000,— 100.000,— 40.000, 4. 300.000,— 1975 1976 Uitbreiding gemeentehuis Bouw schaftruimte Leusden-zuid Diverse machines gemeentewerken Verbetering Leusbroekerweg ten westen Val.leikanaal (In ruilverkavelingsverband Bouw ó-klassige basisschool Leusden-centrura Bouw 3-klassige kleuterschool Leusden-centrura Bouw openbare lagere school Achterveld Verbouwing voormalige R.K.jongens- en kleuterschool te Leusden-centrum Hogedruk-nevelspuit brandweer Uitbreiding garage en schaftruimte openbare werken Diverse machines gemeentewerken Vrachtauto gemeentewerken Bouw twee 6-klassige basisscholen Leusden- centrum Bouw twee 3-klassige kleuterscholen Leusden- centrura Diverse machines gemeentewerken Bouw 6-klassige basisschool Leusden-centrum Bouw 3-klassige kleuterschool Leusden-centrura Bouw 6-klassige R.K.basisschool Achterveld Diverse machines gemeentewerken Bouw scholen Diverse muchines gemeentewerken Bouw scholen Te ramen kapitaals uitgaven 25.000,-- 20.000,— 800.0:0,-- 300.000," 300.000,-- 1.445.000,-- 75.000,— 110.000,-- 20.000,— 55.000,-- 1.600.000,— 600.000.-- 2.460.000,— 20.000,— 300.000,-- 300.000,-- '.00.000,-- 1.920.000,— 20.000,— p.m. 20.000,- 20.000,-- P.rc. 20.000,— (Van de Redaktie) - LEUSDEN/CENTRUM - Nadat de 17-jarige Amersfoortse A. G. M. K. zaterdagmiddag op de Burg. de Beau- fortweg te Leusden/Centrum in bot sing kwam met een lesauto, waarvoor ze niet tijdig kon stoppen, bleek dat zij vermoedelijk een gekneusde nier had opgelopen. Zij werd onmiddellijk overgebracht naar het St. Elisabeth- ziekenhuis te Amersfoort. Het ongeluk gebeurde, doordat de lesauto achter een geparkeerde wagen stopte om een tegenligger te laten passeren. De achter de lesauto rij dende bromfietser kon niet meer tij dig afremmen en botste tegen de ach terkant van de auto. Het meisje kwam te vallen en werd door de passerende auto geraakt. Omschrijving investering Geraamde kapitaals uitgaaf Bouw openbare kleuterschool te Leusden-centrum 310.000,— Bouw bijzondere R.K.kleuterschool te Leusden- centrum 310.000,— Uitbreiding openbare basisschool "De Wegwijzer" te Leusden-centrum 650.ooo,-U Bouw mobiel lokaal by openbare basisschool "'t Palet" te Leusden-zuid 72.000.-U 1.5^2.000,-r Omschrijving investering Geraamde kapitaals uitgaaf Te ramen uitgaven gewone dienst Bavoortseweg, verbreding rijwielpad 30.000 Bavoortsewegverbetering uitmonding sportpark 20.000 Dodeweg, wegdek 30.000 Dodeweg, aanleg rijwielpad - Emelaarsewegverbetering bermen in 5 jaar (elk jaar voor f.7.000, 35.000 Griftdijk, verbetering 10.000 Hessenweg, binnen bebouwde kom, herstraten in gedeelten (1e jaar voor f.50.000, 2e en J>e jaar elk f.25.000, 100.000 Hessenweg, buiten bebouwde kom, verbetering rijwielpad Horsterweg, aanleg rijwielpad - - Jan van Arkelweg, verbetering bermen 10.000 Kanaalweg, herstraten 4.000 Kon.Julianawegbinnen bebouwde kom, herstraten 11.000 Laapeersewegverbetering - Langesteeg, verbetering - Leusbroekerweg, ten oosten Valleikanaal, ver betering Lockhorsterwegverbetering 45.000 -- Ooievaarshorsterwegverbetering 25.000 -- Schoonderbekerwegverbetering - -- Stoutenburgerlaanverbetering bermen 30.000 Trekerweg, 1e gedeelte, verbetering - Vieweg, verbetering 6.000 Wegen in Leusden-zuid, verbetering - Zwarteweg, aanleg rijwielpaden - 356.000 -- Verbetering Burg.de Beaufortweg Bouw nieuwe R.K.basisschool "StBernadette" in bestemmingsplan "De Wetering" Uitbreiding Chr.kleuterschool "De Springplank" met 1 speel-werklokaal Bouw. twee mobiele lokalen voor kleuteronderwijs Bouw twee mobiele lokalen voor basisonderwijs 340.000, 800.000,— 165.000,— 192.000,— 192.000.— 1.689.000,— Tegen de verwachting in hebben de jeugdactiviteiten in de „Grote Kuip" in het afgelopen jaar niet een bevre digend peil bereikt. Onder een nieuw bestuur lijkt inmiddels een kentering ten goede te zijn ingetreden. Wij menen dan ook, dat de van ge meentewege beschikbaar gestelde ge bouwen te Leusden-centrum en te Leus- den-zuid, „De Til" en „De Grote Kuip", het komende jaar weer in een behoefte zullen voorzien. Door het niet vrijkomen van de R.K kleuter school aan de Bavoortseweg te Leus den-centrum, hebben wij in 1971 niet kunnen overgaan tot realisering van het destijds door de Stichting „Ruimte voor de Jeugd" opgestelde plan om te komen tot een jeugdsociëteit voor alle gezindten ter plaatse. SPORT Met de groei van de bevolking neemt ook het aantal sportverenigingen in on ze gemeente toe. In 1971 werden een ijsclub „Zwanenburg" en een gym nastiekvereniging „Avanti" opgericht. In overig met de ijsclub wordt ge zocht om tijdig tot een definitieve ac commodatie te komen Eveneens in 1971 werd de Tennis Club Achterveld opgericht, welke ver eniging tot nu toe echter nog niet over een accommodatie beschikt. Na vast stelling van de prioriteiten met be trekking tot de nieuwe investeringen, zal blijken, wanneer deze tennisbanen kunnen worden gerealiseerd Ook zal in 1972 de kantine bij de bekend zal zijn, zullen wij U hierover nader informeren. Door de Zwembad stichting Leusden is een commissie in gesteld, die zich heeft belast met de voorbereiding van de uitbreiding van het instructiebad Gedacht wordt hierbij aan een uitbreiding van de huidige ac commodatie met een 12% x 25 m. bad. De commissie hoopt in de loop van 1972 te kunnen rapporteren. SOCIALE ZORG Ondanks de door het Rijk genomen maatregelen, - verschuiving van enke le kosten naar de rijksbegroting en verlening van een bijdrage van 50"^ in de kosten van bijstand aan thuiswo nenden -, nemen de kosten van so ciale zorg jaarlijks toe. Deze jaarlijkse toeneming van kos ten kan ondermeer worden verklaard door a. stijging van de kosten van bijstand aan thuiswonenden door regel matige verhoging van de basisnor men voor de verlening van bij stand in verband met hogere kos ten levensonderhoud; b stijging van de kosieu van bijstand ten behoeve van elders verzorgden in verband met voortdurende ver hoging van de verzorgingskosten en toeneming van het aantal te plaat sen personen SUBSIDIES De vraag naar gemeentelijk subsi die voor verschillende doeleinden neemt geleidelijk toe. Gezien de be perkte budgettaire mogelijkheden zal ons college bij het te voeren subsidie beleid dan ook alle zorgvuldigheid be trachten Wij verwijzen in dit verband naar ons voorstel aan U d.d. 6 septem ber 1969, nr. 90. De daarin neerge legde gedachten, waar U zich zonder voorbehoud heeft achtergesteld, bezit ten naar ons inziens nog steeds hun waarden. Wij zijn dan ook van mening dat over toekomstige subsidie-aan vragen op grond van concrete om standigheden dient te worden beslist, met inachtneming van voornoemd raadsbesluit. KLEIN HAVIKHORST Met betrekking tot de hofstede „Klein Havikhorst" is ons gebleken, dat bij de laatste onderhandelingen over grond aankopen geen belangstelling voor dit bedrijf als ruilobject bestaat. Overeen komstig het in Uw raad uitgesproken verlangen zijn de voorbereidingen tot de verkoop van de hofstede „Klein Havikhorst" gaande. Wij hopen bin nen niet al te lange tijd U een voorstel tot verkoop te doen.

Leusder Krant | 1971 | | pagina 9