DUNDLKDAU JU Dfc.lfc.M0LK iy/1 14. In augustus werd in Leusden een Nationaal Ponyconcours gehou den. Op de foto Erna Verweij op Sandra in volle aktie 15. In augustus werd een onbe woonde woning aan de Hamersveld- seweg door de brandweer bij wijze van oefening in de brand gestoken. au£ustus £e voor 18 In september kwamen de tongen weer in beweging in Achterveld. Het betrof ditmaal geen feestelijke ope ning, maar de bedroevende toestand in de waterhuishouding van de Kerk dijk. Inmiddels is één en ander ver beterd. 17. In september werd in Achterveld de gymnastiekzaal geopend, hetgeen gepaard ging met een feestelijke op tocht van alle sportverenigingen van het dorp. 13. Eind juli, begin augustus be sloot Eurowoningen NV de bouw van het plan Rozendaal in oorspronkelijke vorm (1100 woningen) te halveren in verband met de te sterk gestegen loon- en materiaalkosten. Op dat moment was een gedeelte nog in aanbouw, een gedeelte onbewoond en een gedeelte bewoond. Nu, na een half jaar is de situatie nog niet zo heel veel veran derd. Veel Eurowoningen staan nog leeg.Helaas. Voor de gemeente be tekende deze halvering een strop. 24. Aan de Heiligenbergerweg ont stond in november brand in een schuur achter het voormalige tolhuisje Door de aanwezigheid van twee gasflessen werd het gevaar voor de brandweer lieden bijzonder groot. Op de foto het moment, dat één der flessen onL. 27. We besluiten dit jaaroverzicht met wéér een feest. De opening *van| het clubgebouw van Roda '46 Met de bouw begon men, zoals in dit overzicht vermeld staat, in januari 1971 In de cember kon het gebouw in gebruik wor den genomen. De majorettes van Lisi- duna zetten het feest aanzienlijke luis ter bij! 19. Eind september werd het raads lid de heer J. C. T. Kuijpers uit Leus- den/z te Amersfoort gehuldigd voor 36 jaar trouwe dienst in de koninklij ke landmacht. De heer Kuijpers is adjudant-instructeur.

Leusder Krant | 1971 | | pagina 4