SPORT DOELPUNTENSLAG Roda '46 (zo.) blij met gelijkspel interstop deed de s.v. Achterveld goed: Hilversum ging verslagen naar huis DUITSE LOTTO LEUSDER KRANT VOETBALSTANDEN EN UITSLAGEN Teleurstellend spel van Roda '46 (zat.) 1=3=3 A. Witte opvolger van Roda-trainer Van Keeken Antilopen overtroefden Meeuwen 1 met 7-3 1 Sen ioren-handballers van Impala verpletterden Hios Dames Impala volleybal veroverden de leiding DONDERDAG 20 JANUARI 1972 Afdeling Utrecht: le klas A: VVZA-Kampong CJ1 O Ministerpark-Roda 1- 1 Scherpenzeel-EMM 1- 4 AW-SO Soest 0- 0 Utr b -Amersf. b 4- 1 Standen: Utrechtse bovs 14-26 EMM 14-24 S O. Soest 14-15 AW 15-15 Amersf. boys 14-14 Vesting 13-13 Scherpenzeel 14-13 Roda 14-11 VVZA 14-11 Voorwaarts 13-10 Ministerpark 14- 9 Kampong 14- 5 3e klas A: SVMM-Hoogl. veen 4- 5 Odi-Maluku Muda 2- 1 Achterv.-Hilv. b. 2- 1 Kieviten-Oranje W 2- 1 Standen: Achterveld 11-17 Gooise boys 12-17 De Kieviten 13-17 Maluku Muda 13-15 Lelystad 13-15 Oranje Wit 13-13 Odi 13-11 ARES 11-10 Hilv. boys 13- 9 SVMM 13- 7 Hoogl veen 13- 7 Zaterdagcompetitie: 4e klas A: Roda-Lage Vuurse 0- 0 De Glind-Unicum 1- 1 Laren-FC Loosdr 5- 1 VOP-FC Horst 2- 2 VVA-Bussum 6- 3 Standen: FC Horst 13-22 Roda 12-20 VOP 11-13 De Glind 12-13 Loosdrecht 12-12 Lage Vuurse 14-12 Unicum 12-11 WA 11-10 Laren 13- 7 Bussum 13- 5 Roda 2 - Amersfoortse B. 0-3 Na een half uur wist Amersfoortse Boys, na reeds enkele kansen om zeep te hebben gebracht, een 1-0 voor sprong te nemen Na rust de thuisklup de betere ploeg en zocht voortdurend de aanval Zonder sukses echter. In de 64e minuut namen de Boys tegen de verhouding in een 2-0 voorsprong, die tien minuten voor tijd vergroot tot 3-0. APWC 4 - Roda 3 Roda - Amf. Boys NAARDEN - Roda '46 dat nog steeds zo'n tiental selektiespelers op de zie kenlijst heeft staan was met bange ver moedens naar Naarden vertrokken om aldaar met de wedstrijd tegen Minis terpark aan het tweede gedeelte van de kompetitie te beginnen. Toen er na tien minuten spelen nog geen bal ach ter de Roda-doelman was gewerkt, wat de laatste wedstrijden vast pan doer was, groeide het vertrouwen. Evenwel zouden de rood-zwarten nog voor rust een 1-0 achterstand oplopen. Na rust streden de moedige rood zwarte krijgers nog meer dan in de eerste helft om elke meter grond. Het trok meer en meer in de aanval en kreeg als beloning een doelpunt. Roda leefde weer en het werd ondanks de weinige rood-zwarte supporters weer bijna een ouderwetse arena. Moe gestreden, maar gelukkig alsof er juist een titel was behaald, drentelden na anderhalf uur voetbal de Leusdenaren af naar de kleedkamers. Gelukkig om dat opnieuw overduidelijk was geble ken dat met volle inzet van alle spe lers het degradatiespook weg te houden is. Roda's ambitieuze trainer Van Kee- ken had, voordat de, na later zou blij ken, goed leidende scheidsrechter Puyk het beginsignaal zou geven, zijn jon gens er op gewezen dat bij volle inzet en strijdlust mogelijk moest zijn om bij Ministerpark tot sukses te komen. Een eerste vereiste was om achter de zaak gesloten te houden om zodoende via uitvallen tot winst te komen. In tegenstelling tot de laatste wedstrij den kon Roda '46 na een half uur spe len terug zien op een 0-0 stand Toch scheelde het na vijf minuten geen haar of alles was weer vanouds geweest. Aanvoerder Van de Belt timede een ho ge voorzet verkeerd, waardoor de bal over hem heen ging en de gevaarlijkste man van Ministerpark in ideale poso- tie kwam te staan. Maar ditmaal ont brak Vrouwe Fortuna niet, want het schot van midvoor Delis trof buiten bereik van doelman Gerrits de paal. Weinige minuten later zou de bal bo ven op de doellat komen, zodat Roda opnieuw niet over geluk mocht klagen. Uit de wedstrijd Ministerpark-Roda '46. Fred de Smalen komt net enkele centimeters te kort om een fraaie voorzet af te ronden. Foto Janus Visser. Roda'46 speelde in deze eerste periode met de felle zon pal in het gezicht, waardoor vooral de defensie diverse malen alle moeite had om hoge ballen juist te beoordelen. Deze scherpe zon hielp na 31 minuten Ministerpark bij de totstandkoming van het eerste doelpunt. Een hoge voorzet werd door de felle zon verkeerd beoordeeld, waarna Wim van de Boom te laat reageerde om mid voor Delis van zijn treffen af te houden. 1-0. Roda trachtte via counters tot de gelijkmaker te komen, docht mistte voor het Ministerparkdoel de koelbloe digheid om een enkel kansje af te straf fen. Vlak voor rust zou de thuisklup bij een snelle doorbraak opnieuw tot sukses komen, doch Ben Kleter haalde juist op de rand van het strafschopge bied de op het doel afstormende Naar- denspeler onderuit In de tweede helft begon Minister- park kennelijk beangstigd door de 1-0 voorsprong Geen wonder dat de rood zwarten dan ook direkt na de aftrap ten aanval trok. Roda had nu weinig moeite de tegenaanvallen af te slaan en door het laaiend enthousiasme kreeg men de bal steeds in eigen bezit om eerst aarzelend, maar daarna op volle kracht aan de tegenakties te begin nen. Vooral de goed spelende back Gerard Hoogland wist met zijn snelle opkomen steeds opnieuw zijn voorhoede te stuwen. Dit alles resulteerde in een prachtige kopbal van Jos van Kooy, die echter al even prachtig werd ge stopt door Ministerparkdoelman Man denmaker. Doch een kwartier voor tijd zou het wel raak zijn. Na bijzon der goed doorzetten van Henk van 't Klooster kwam de bal voor het Minis terparkdoel terecht, waarna Kos van Kooy het vonnis kon vellen, 1-1. Al hoewel Roda de wolle winst rook, bleef het bij deze stand Ondanks matig voet bal, een mooi resultaat, dat bereikt werd door zich voor de volle honderd procent te geven. Soest 6 - Roda 5 Roda 7 - SEC 7 Roda 8 - Quick 11 PROGRAMMA ZONDAG A.S. Roda 2 - Soesterberg Roda 8 - Soest 10 Soest 4 - Roda 3 ACHTERVELD - Achterveld heeft i de eerste competitiewedstrijd na de vrinterpauze gewonnen. Hilversumse Boys werd met 2-1 verslagen, maar het winnende doelpunt werd gemaakt door Hilversumse Boys. Ach- terveld had weliswaar met veel pech te kampen, maar het elftal in zijn ge heel draaide toch niet lekker. De win- terrustperiode is doorgaans voor het team geen erg gunstige. En er is toch echt niet stilgezeten. Bijna ieder week eind werd er gevoetbald. Maar al stak de thuisclub niet in haar beste vorm, Hilversumse Boys zag toch geen kans dit uit te buiten. Haar voorhoede miste een afwerker, zij leverden overwegend hun strijd op het middenveld. Bijna de gehele wedstrijd rammelde het in de Hilversumse defensie Vooral in de beginperiode rukte zij vaak ver op en dat leverde voor Jan Kerkhof na vijf minuten al een goede kans op als er iemand was meegekomen. Maar dat werd helaas verzuimd Zijn snelle doorbraak ging nu de mist in. Van een veldoverwicht was geen sprake, beide ploegen speelden snel maar veel on samenhangend. Achterveld kreeg onge twijfeld de beste kansen In de vijftien- BARNEVELD - De strijd om de BDU-wisselbekers is een nieuw jaar inge- gtan Er zal opnieuw heftig worden gestreden om de fraaie bokalen in de kasten de clubs te krijgen. Na een volledig sportweekeinde, waarin vrijwel niets behoefde te worden afgelast kwamen er toch weinig schokkende veranderingen ln de standenlijst. De ploegen die aan de leiding gaan, behielden hun fraaie posities waarbij we vooral de voordelige doelsaldi van de doelpuntentegenkant willen memoreren. De standen zijn: Doelpunten voor: 1 Roda (za) 2. Woudenberg 3 De Glind 4 Otterlo 5. Scherpenzeel (zo) 6 Achterveld 7 Advendo 8 Harskamp 9. Scherpenzeel (za) 10. SDCP 11 Maluku Muda 12. Barneveld (za) 13. Rood Wit }4. De Kieviten }5 Barneveld (zo) 16. VVOP 1.7. Stroe }B. Terschuurse boys IJ. Roda (zo) Veluwse boys 21. SDVB 22 SDS - 2|- Lunteren IH- Valleivogels Renswoude Doelpunten tegen: 12-37 1. Rood Wit 13- 8 12-31 2. Roda (za) 12- 8 12-28 3 SDVB 12- 8 13-26 4. Barneveld (zo) 12-10 13-26 5. Maluku Muda 12-12 11-25 6. Woudenberg 12-12 12-25 7. Otterlo 13-13 13-25 8. De Kieviten 13-14 12-22 9. Veluwse boys 14-14 14-22 10. Achterveld 11-15 12-21 11 Lunteren 13-16 13-20 12. Valleivogels 13-17 13-20 13. Stroe 13-19 13-19 14. Renswoude 12-20 12-18 15. Roda (zo) 14-22 14-18 16. De Glind 12-22 13-17 17 SDCP 14-24 14-17 18. Advendo 12-24 14-17 19. Scherpenzeel(za) 12-25 14-16 20. Scherpenzeel(zo) 13-26 12-14 21. Barneveld (za) 13-26 13-13 22. Terschuurse boys- 14-30 13-13 23 VVOP 14-33 13-10 24. SDS 13-36 12- 9 25. Harskamp 13-39 ACHTERVELD - Vele persoonlijke duels werden gestreden tussen Ach terveld en Hilversumse boys. Hier komt de Achterveldse linksbuiten te laat om gevaarlijk te kunnen worden. de minuut lanceerde Jan Kerkhof een keihard schotopdeHilversumse-veste. Het scheen een zeker doelpunt, maar terwijl het publiek al juichte, verstoor de de paal de illusie van een voor sprong Beide teams zetten alles op alles om het eerst op winst te komen en hierdoor werden wel eens schoon- heidsfouten gemaakt Er waren ook wel te forse spelmomenten, zonder dat ech ter van een onsportieve wedstrijd kan worden gesproken. Na een half uur spelen kreeg Jan Kerkhof de bal we derom goed toegespeeld. Hij schoot wederom hard tegen de paal. De keeper greep mis en de hard terugstuitende bal werd in tweede instantie door Kerk hof perfect ingeschoten (l*-0). Nauwe lijks een minuut later was deze voor sprong bijna teniet gedaan. Achterveld liet da aandacht even vérslappen en er ontstond een gevaarlijke situatie voor het doel Een gevaarlijk schot werd door keeper Tolboom echter onschadelijk gemaakt Achterveld was in deze pe riod^ technisch de betere ploeg, maar Hilversumse Boys wist dat door heel hard werken te compenseren Tien mi nuten voor de rust kreeg Achterveld nogmaals een goede kans de voorsprong te vergroten Het was de in deze wed strijd wel heel bijzonder Jan Kerkhof die vrouwe Fortuna niet aan zijn zijde had die wederom tegen de paal schoot Achterveld werkte hard om nog in de eerste helft de te kleine voorsprong uit te breiden, maar bijna geheel Hil versumse Boys trok zich in de verde diging terug, er was geen doorkomen aan. Direct na de start van de tweede helft trok Achterveld fel van leer. Er ont stonden goede kansen, de Hilversum se verdediging was snel in paniek, maar er werd niet gescoord. Achter veld wist het niet uit te buiten De tegenstander wist zich na tien mi nuten aan de Achterveldse druk te ont zetten en nu werden de rollen omge draaid. Er ontstond een onoverzichte lijke situatie voor het Achterveldse doel. Er werd aan beide zijden be hoorlijk geklungeld maar het resultaat was dat Hilversum de gelijkmaker wist te scoren. Hierdoor werd Achterveld wakker geschud. Het was verrassend te zien hoe snel Achterveld weer ge concentreerd ten aanval trok om even later weer geheel uit formatie te zijn gespeeld Uit een van deze aanvallen in de 15e minuut trok Jan Kerkhof alleen op het vijandelijke doel af Hij speelde de bal wat ver voor zich uit. Een Hilversumse verdediger meende Kerkhof de schietkans te moeten ont nemen door op de keeper te moeten terugspelen. De speler had zich ech ter al geconcentreerd op het schot van Kerkhof en greep nu op de veel te har de terugspeelbal mis (2-1). Een kwar tier voor het einde kreeg Jan Kerkhof een kans om de overwinning veilig te 2-2 Een goede wedstrijd van dit met vijf jeugdspelers voorziene team In de 5e minuut werkte Wim van de Water een voorzet van kleine broer Kees goed af 0-1. APWC zocht het hoofdzakelijk in hardhard, waar de rood-zwarten geen verweer tegen hadden Na een 1-1 ruststand liep APWC in de 66e minuut uit tot 2-1 Roda vocht verbeten terug en in de 72e minuut had Hans Greefhorst sukses door de stand in evenwicht te kunnen brengen. 3-0 Jan Houtveen schoot reeds in de der de minuut de bal achter de Boysdoel man Koot. 1-1. Nadat Piet Daatselaar een strafschop had gemist was het en kele minuten voor rust Nico Los die wel sukses had. 2-0. In de 57e minuut was het tenslotte Gert Veer die Roda aan een 3-0 zege hielp 2- 1 1- 1 2-18 12 00 uur 12.00 uur 12 00 uur LEUSDEN - In de heer Witte hoopt het bestuur van de Leusder voetbalver eniging RODA'46 een waardige opvolger gevonden te hebben van de heer Van Keeken. De huidige trainer, Fred van Keeken, zal per 21 februari a.s. RODA '46 gaan verlaten. Dit besluit heeft hij moeten nemen, doordat voor verbete ring van zijn maatschappelijke positie hij een kursus in Middelburg gaat vol gen Vrijdag jl heeft het bestuur zijn opvolger bekend gemaakt en deze aan de leden van de afdeling zondag voor gesteld. De heer Witte begon zijn voet balloopbaan bij de derde klasser Vic toria Boys uit Apeldoorn. Via Roburen Velocitas kwam hij bij Exelsiorin Rot terdam terecht Zijn laatste wedstrij den heeft hij gespeeld in de toenmali ge profklup Zeist. Na beëindiging van zijn voetballoopbaan begon Witte aan zijn trainerskarrière. Het Amersfoort se KWA werd twee jaar door hem ge traind, waarna hij bif Barneveld terecht kwam. Op dit moment bezat de heer Witte geen vereniging meer, doordat hij zojuist dezelfde kursus die Van Kee ken gaat volgen, heeft beëindigd Per ingang van 1 februari a.s. komt deze Amersfoorter bij RODA'46 in dienst, om na een inwerkperiode het werk van Van Keeken over te nemen. LEUSDEN - Evenals de eerste wed strijd tussen beide teams, is het ook nu weer voor Roda '46 een bijzonder lastige wedstrijd geweest. Lage Vuur- sche probeerde vanaf het begin op al lerlei manieren door vertragende ak- ties de thuisklup uit haar spel te ha len. Het was ook nu weer de fout of misschien wel het gebrek van de rood zwarten geweest, dat de ploeg niet haar eigen spel kon spelen Alleen met tempo voetbal is een klup als Lage Vuursche te verslaan. Ondanks dat trainer Leander tijdens de trai ning en voorbereiding zijn jongens hier voldoende op had gewezen, brachten deze er in de praktijk maar weinig van terecht. Voor rust had Roda een licht veld overwicht - vooral door het sterke middenveld - maar doelnjpe kansen kwamen er nauwelijks De aanvallen resulteerden wel in een serie vrije schoppen en corners. Maar men was niet bij machte hieruit te scoren. De tegenakties van Lage Vuursche waren duidelijk minder in aantal, maar door slordigheden in de defensie des te ge vaarlijker. Vooral Kees Snel tastte in de beginfase nogal eens mis, maar dankzij het goed ingrijpen van doelman Henk de Vries wisten ook zij niet te scoren. Na rust speelde Roda met wat meer overleg en de Lage Vuursche- voorhoede kreeg praktisch geen kans meer tegen de steeds beter ingrijpen de defensie. Vooral Kees Snel her stelde zich bijzonder knap van zijn zwakke start. De thuisklup begon steeds meer aan te dringen, waardoor de J)®- zoekers steeds meer de defensie moes ten versterken Hoewel er goed via de vleugels werd gespeeld bleven echte doelrijpe kansen achterwege. Schutter Harm Prophitius was door trainer Leander in de voorste linie geplaatst, maar ook hij kwam te weinig in stel ling om met zijn befaamde schoten suk ses te hebben De overige voorhoede- spelers verzuimden ook steeds om direkt te schieten, en moesten nu zo nodig eerst een mannetje passeren waardoor er dikwijls een wir-war van spelers in het strafschopgebied van de bezoekers was te vinden. Het laat ste kwartier greep Leander naar een beproefd middel door Ko de Kruiff als breker" naar voren te sturen. Ook dat mocht echter niet baten, al was hij tot tweemaal toe dicht bij een doel punt Het werd een wedstrijd zonder doelpunten, wat voor Roda '46 bijzon der teleurstellend was Teleurstellend vooral ook doordat koploper Horst een punt verspeelde en Roda '46 de kans had gehad om een gedeelde eer ste plaats te bereiken. COBU BOYS-RODA 3 0-13 Het derde team van de afdeling za terdag stevend lijnrecht op een kam pioenschap af, want ook dit elftal van het Amersfoortse Cobu Boys kon de Roda-doelpuntenmachine niet stoppen Met de rust was het reeds 0-5 waarna Roda zich zonder al te druk te maken op eenvoudige wijze uitliep tot een 13-0 monsterzege Deze monsterzege m korfbalcijfers geeft nog maar een zwak overzicht van Roda's sterk over wicht in deze wedstrijd. Doelman Joop Mater kreeg o a deze middag geen enkel schot te verwerken RODA 2-VOP 2 Uitslagen afd jeugd: Amsvorde c-Roda A Roda B-De Glind SEC a-Roda a Roda b-Woudenberg b APWC c-Roda c Roda d-Quick j 4-0 HAMBURG - De winnende getallen in de Duitse lotto zijn 6 21 22 35 38 48 reservegetal: 34 olympianummer 6375 ANTILOPEN 1-MEEUWEN 1 7-3 LEUSDEN - Zaterdag j.l. moesten de rood/zwarten een moeilijke tegenstan der overwinnen n.l. de Meeuwen uit Putten. Beide ploegen hadden dezelfde aantal wedstrijden en punten behaald en voor Antilopen zou het van groot belang zijn deze wedstrijd te winnen om de aansluiting met de top niet te verliezen. Onder leiding van dhr. Vliet- stra, die de wedstrijd goed in de hand had, zagen de toeschouwers een span nende wedstrijd. De Antilopen-ploeg bestond uit: Her- ma Stoffer, invalster Nel van Loenen, Kees Hendnkse, Bert Hop en Gert Nieuwenhuis verdediging Na het eerst aftasten van de moge lijkheden moest Meeuwen aan de nood rem trekken, met als resultaat een strafworp, die door Kees Hendrikse feilloos werd genomen 1-0 Meeuwen liet dit niet op zich zitten en maakte al gauw gelijk 1-1. Na het wisselen der vakken liep deze aanval iets gesmeer der, zodat een mislukt schot door Gert Nieuwenhuis werd opgevangen en in zijn sprong en dus op snelheid omhoog werd gewerkt en verdween de bal door de mand 2-1 Er werd snel en goed ge speeld en weer gaf Meeuwen een straf worp weg, door Jeanet van de Lagemaat tijdens haar doelpoging de bal uit haar handen te slaan Deze keer strafte Gert Nieuwenhuis het af 3-1 De doelpunten volgden elkaar snel op, want voor rust had Nel van Loenen een afstandsschot in de mand laten val len en daarmee de stand vergroot en had Antilopen een veilige voorsprong op gebouwd van 4-1. Na rust bleef Antilopen aandringen en na goed samenspel knalde Kees Hen drikse ook op afstand de bal inde mand 5-1. Nu was het weer de beurt aan Meeuwen en hadden ze eindelijk een antwoord op het energieke spel van An tilopen 5-2. Het bleek dat de Leusde naren hun kruit nog niet verschoten hadden, want Jeanet van de Lagemaat zag uiteindelijk haar zwoegen beloond en met een doorloopbal bracht zij de stand op 6-2. Nadat Kees Hendrikse de stand op 7-2 zette, kon Meeuwen nog een maal de mand vinden 7-3 Een mooi resultaat voor de Anti lopen. die hiermee hebben getoond echte korfballers te zijn en over het fiasco tegen Woudenberg heen zijn ANTILOPEN a-D.O.S.C. a 0-0 Programma: Woensdagavond 29 jan te Hoevelaken Telstar pup -Antilopen pup. aanv 18.30 Donderdag 20 jan te Hoevelaken. Telstar combinatie-Antilopen 2 Telstar comb -Antilopen 3,beiden spe- - ien.om 19.00 uur..Dit zijiLvriendschap^ pelijke wedstrijden mikro Voor de kompetitie. Zaterdag 22 januari sporthal De Bilt. R.D.Z c-Antilopen b aanv. 13.00 uur Zaterdag 22 jan sporth. Schuilenburg te Amersfoort Antilopen 3-M.I A. 2aanvangl8 30uur. PROGRAMMA VOOR ZONDAG 23 JANUARI A.S.: Dames junioren: Impala - BHC om 11.35 uur in Sporthal ,,De Koppel" te Amersfoort. Dames senioren: Impala-Amersfoort 3 om 17.50 uur in Sporthal ,,De Kop pel" te Amersfoort. Ter gelegenheid van het 40-jarig jubi leum van de K.P.J.-Achterveld speel den de K.P.J.-ers genaamd de Kruis- jagers een voetbalwedstrijd tegen de F.C. Kela uit Soest. Foto Janus Visser. stellen. Uit een vrije trap schoot hij goed in. maar om er ontmoedigd van te worden, hij schoot voor de zoveelste keer tegen de paal Hilversumse Boys had zich door de goal in eigen doel niet laten ontmoedigen Achterveld kreeg het door haar fanatieke aanval len in het laatste kwartier zelfs zwaar te verduren. Meermalen zat zij zwaar in de verdrukking en liet zij zich ge heel insluiten Er kwam in de slotperiode nog al eens wat kunst en vliegwerk aan te pas, maar de verdediging wist zich goed te handhaven. Door deze, zij het wat gelukkige overwinning, handhaaft Ach terveld haar fraaie positie in de kop groep volledig. ACHTERVELD - Jan Kerkhof, in het midden, kan zich ook nu niet tus sen de Hilversumse spelers door worstelen. Hij had vele malen pech met zijn schoten maar werd dan ook vaak door twee spelers afgestopt. LEUSDEN - In een snelle en aan trekkelijke wedstrijd won Impala met groot vertoon van macht van Hios 2 Vooral in de eerste helft liet men zeer snel en goed handbal zien met een enorme inzet en elan. Via zeer gevarieerde aanvallen, waarbij het ge hele team naar voren trok, werd de vijandelijke verdediging uit elkaar ge trokken en van de gaten, die vielen werd gretig gebruik gemaakt Na de rust die inging met een voorsprong van 11-3 voor Impala, ging het iets rustiger aan, doch dat verhinderde niet dat de doel punten bleven doorgaan en de eindstand van 23-10 liet aan duidelijk niets te wensen over Blijft men zo draaien als deze zondag, dan zit er voor de he ren nog een mooie kans op een kam pioenschap in Zondag 30 januari ont moet men in de vertrouwde sporthal Schuilenburg DSO uit Utrecht Wordt hiervan gewo hen dan is men een hele stap verder en stijgen de kansen enorm Voor de doelpunten zorgden deze zon dag Henk Uneken 6x. Theo Prinsen 4x, Ron Hartogsveld 4x. Henk Snijders 3x, Gerard Voskuilen 3x, Henny Eliveld 2x, Sjaak v Doorn lx De dames senioren moesten voor het stprkere BDC 2 het hoofd buigen zij het mei ere. ronder nu direct van falen te spreken, moest gezegd worden dat de dames uit Soest be slist beter waren Men was sneller en met de bal steeds gevaarlijk. Voor al het schieten was afenwasinhet doel Nel v d Boom niet formidabel opdreef geweest, dan was er misschien een af gang van gekomen. Nu bleef de schade beperkt tot 8-5 en kan men de kansen op een kampioenschap wel afschrijven Nu behoeft men hieronder niet direct in zak en as te zitten, want nu de druk van moeten winnen verdwenen is, kan men nu de competitie verder rustig uit spelen en een tweede of derde plaats zit er nog altijd in. Hiermee kan men ook best tevreden zijn De doelpunten kwamen van: Annie Hoogland, Agnes v. 't Klooster, Ine v. Roomen, Regina v. Eyden en Nel v. d. Boom (penalty) allen lx. LEUSDEN - Het eerste team heeft, door van Vios 6 te winnen, de leiding in de competitie overgenomen van Uni Cornus. In de eerste set begonnen de Vios meisjes zo sterk, dat Impala in de verdediging moest. Al gauw stond men met 6-11 achter. Door een time out te hebben aange vraagd. ging het wat beter met Impala en kon men weer bijkomen op de stand ,11-11 Impala bleef de zenuwen de baas en kon deze set winnen met 15-13 De tweede en derde set werden gemak kelijk gewonnen. Bij vlagen draaide het team zeer goed en daardoor is de zege geen moment meer in gevaar ge weest De setstanden waren 15-13, 15-8 en 15-6. IMPALA 2-SFK 3-0 De tweede ronde van de competitie is goed van start gegaan voor het twee de damesteam De 3-0 zege wasechter met zo'n hele grote prestatie, want de tegenstand was namelijk ver te zoeken De eerste set werd zonder veel moeite gewonnen met 15-2. De bal werd door de tegenpartij nauwelijks of zeer slecht opgevangen. De tweede set ging net zo. Ook weer een vrij saaie set met een eindstand van 15-3. Bij de derde set kwam er iets meer spanning in, want Impala 2 dacht al helemaal gewonnen te hebben na de eerste twee sets. De stand ging aanvankelijk gelijk op, al thans tot 5 punten, toen had Impala 2 zich weer hersteld en maakte de set uit met 15-6

Leusder Krant | 1972 | | pagina 7