Raad verheugd over huurprijs van f 199.- H. L. PUNT „ZILVEREN WINNAAR PAARD" Oversteekdienst door ouders in Leusden/Z. Ouder avond Treek- lopertjes Achterveld bereidt tot zelfwerkzaamheid Geslaagd schoolfeest op „Don Bosco" Raadslid van Maanen in bestuur Woning stichting Leusden 100 WONINGWETWONINGEN IN DE WETERING: Telegram aan b. en w.: T ennisverenigiiig D "66: Waas van mystiek OP 1 MAART VAN START: Oud papier aktie in Leusden/Z. nu zaterdag 5 febr. a.s. JAARVER GADERING BLIJHOF Dropping Jeugdbeweging DONDERDAG 3 FEBRUARI 1972 (Van de redaktie). LEUSDEN - De sociale woningbouw zal binnenkort in Leusden daadwer kelijk op gang komen met de bouw van de eerste vijftig woningwetwonin gen in het plan De Wetering, spoedig gevolgd door de volgende vijftig. De raad besloot tot het bouwen van de eerste vijftig woningen, ontworpen door het architectenbureau W. Hopmans en W. Olthoff te 's-Hertogenbosch. De bouw werd door de raad onderhands aanbesteed aan het aannemingsbedrijf Florie en Van den Heuvel NV te Nieu- wegijn. Het aannemingsbedrijf zal ook de volgende vijftig woningwetwonin gen in het plan De Wetering bouwen voor dezelfde prijs als de eerste bouw- stroom. Naast de kritische opmerkingen had den de raadsleden donderdagavond ook ruimte voor komplimenten aan b en w De heer Van Spaendonck (D'66) komplimenteerde het college met het feit. dat de huurprijs voor deze wonin gen wordt gehandhaafd op f199,- ,,Ik ben nooit zo kwistig met komplimen ten, maar m dit geval heeft het col lege het wel verdiend", was zijn me ning. omdat deze huurprijs, tijdens de diskussie in de raad over de so ciale woningbouw genoemd, mij wat ongeloofwaardig voorkwam". Hij noemde het plan voor de Wetering een belangrijke stap voor de gemeente De heer Van Maanen (AR) was ver heugd, dat deze vijftig en later nog eens vijftig woningwetwoningen gerealiseerd zullen worden Hij vroeg zich overigens af of de tweede serie van vijftig wo- ningen door de onrustbarende stijging van kosten en prijzen niet in een hogere prijsklasse zullen komen te liggen .Ik ben wat angstig voor de huurprijs. Kan men nog een hogere prijs verwachten, of kunnen we er op rekenen, dat de huurprijs van f199,- gehandhaafd zal worden"' Wat de tweede reeks betreft vind ik dat toch twijfelachtig" Burgemeester Van der Post ,,Deze serie van honderd woningwetwoningen zullen vooi" dezelfde prijs worden ge bouwd Op dit ogenblik vindt nauwelijks of geen stijging van de prijzen en kos ten plaats Onvoorziene omstandighe den voorbehouden mogen we rekenen, 'dat ze gemiddeld niet boven de I 199.- ikomen Mocht het loon en pii|speil jouvet hoopt toch stijgen, dan is liet en logische /aak. dat de liiiui pri|/cii jvaii dez.e woningen ook omhoog gaan Daal I*. niet aan Ie ontkomen, maai ungiii.ial'. we doen oir. llllel ste lie.sl' lie heel Van Maanen wilde gi aag we eli wilt vooi koir.ek well! les liet li.nl. Illi Burgemeester Van der Post moest de heer Van Woudenberg teleurstel len „Omdat de minister pas na afloop van de bouw vast stelt of de huren van de woningen verhoogd dienen te wor den of niet en wij als college het ook niet eerder zullen weten, is het onmo gelijk de raad eerder van een eventuele verhoging op de hoogte te stellen" De heer Van Tiel (VVD) merkte nog op, dat de rijksbijdrage wellicht geba seerd is op basis van 1971 ,,Dat bete kent, dat deze eerste vijftig woningen nog niet hebben geprofiteerd van de ver hoogde rijksbijdrage in verband met de bevordering van de gemeente Leusden tot klasse 1 Dat kan dan ook betekenen, dat de tweede bouwstroom goedkoper zal kunnen zijn" De voorzitter bevestigde, dat de premie in 1971 iets lager zal zijn als in 1972, maar dat dezelfde huurprijs zal worden gehandhaafd voor zowel de eerste en de tweede bouwstroom. De eerste serie zal voornamelijk eerder gereed komen dan de tweede serie van vijftig, die door intussen onvermijde lijke kleine prijsstijgingen duurder uit zullen vallen De hr Huurdeman (KVP) vond het ver heugend, dat ook de andere frakties eindelijk het college komplimenteerden met haar sociaal woningbouwbeleid en wilde graag zijn complimenten hieraan toevoegen Zijn fraktiegenoot de heer Van Dijk \vas het hiermee eens. De heer Van Spaendonck tenslotte vond het jammer, dat de bevolking niet wat betere voorlichting heeft verkregen over het uiterlijk van de woningen. ..Van de zijde van het gemeentebestuur dient meer aandacht te worden besteed aan deze factor in haar voorlichtings taak". aldus de heer Van Spaendonck. De PvdA gaf bij monde van de heer Mandemaker nog een stemmotivenng aan het slot van de diskussie. „Ondanks het feit, dat wij principieel van mening verschillen met b en w. ten aanzien van het grondbedrijf (o.a over de grondkostprijsberekening - red zul len wij toch vóór dit voorstel stem men" Zonder hoofdelijke stemming werd besloten tot de bouw van vijftig woning wetwoningen in De Wetering Totale stichtingskosten (inclusief 14% BTW) worden geraamd op f2 544.673,-. Per woning is dat f50 893.- In de mini- mumhuur van f199,- zijn de stookkos ten niet opgenomen, aangezien deze kosten rechtstreeks door de bewoners worden betaald. É*1*AGENPA •gemeente De jaarlijkse wedstrijden om het Zilve ren paard werden weer eens door een jeugdige ruiter gewonnen, wachtmees ter Punt mocht de fraaie wisselprijs voor een jaar meenemen Voorzitter de heer H Brouwer feliciteert de win naar Foto Janus Visser. De heer Van Spaendonck (D '66): Kom- pliment aan b. en w. voor sociaal wo ningbouwbeleid... OUD LEUSDEN -Inde Binnenmanege aan de Vlooswijkseweg te Leusden hield de Zuid-Veluwse Kachtvereniging za terdag j.l. een samengestelde wedstrijd om de wisselprijs ,,Het Zilveren Paard". Deze wisselprijs is in de plaats geko men van de bekende wedstrijd om de Amersfoortse Kei, welke laatste trofee in 1963 definitief in bezit is gekomen van de heer L. van de Slikke. Ook de r L'i-iiM'i iill.cir.dcii in klnv.i-J K,in hIim'IiI flSSJBf&Od 9S9D (ld T9J etrlq llurgi'iiii'i'stiT Villi <l« i Post „l);il [lippfl uilci jianl gillist igo fiiiiim Iele kun sokwenties Doordat de bijdrage van het rijk voor de bouw van woningwetwonin gen hoger is geworden, komt dit tot ui ting in de huurprijs, die eveneens lager kan worden In het algemeen maakt dat een verschil uit van ongeveer f30,- per maand Ook voor de premiesektor geldt, dat de bijdrage van het rijk hoger zal zijn, zodat de lasten van de koper lager zullen worden." Ten aanzien van de gemiddelde huurprijs van f 199,- [voor de Wetering, merkte de voorzit- jjter nog op, dat de minimale huurprijs voorlopig f186,- zal zijn en de maxi mum huurprijs f216,- De heer Van Woudenberg (CHU)vond et bedrag van f199,- per maand heel ooi, maar als onvoorziene factoren eze huurprijs omhoog gaan jagen, dan ouden wij het wel bijzonder op prijs tellen hier tijdig van op de hoogte te orden gebracht. Het moet niet weer o zijn, dat de raad er na afloop van de uw mee wordt geconfronteerd, zoals bij het plan Rossenberg is gebeurd. Ik hoop. dat de Leusdensejvoningzoe- enden vooral met deze woningen ge- aat zullen zijn en er ruimschoots ge- ruik van zullen kunnen maken" oob.n I.KUSDI-N/ZtllI) R.J; IVosco worilt ieder Jaar op grootse wijze gevierd op de technische school, en ook dit jaar waren er weer heel wat aktiviteiten op deze dag. 's Morgens werd de dag geopend met een sfeervolle Eucharistieviering die werd opgeluisterd door zang en gitaar spel. ook het leven van Don Bosco werd daarbij nog eens nader belicht. Vooral zijn inzet voor de jeugd was het grote herkenningsteken van deze grote op voeder. Vervolgens was er een binnenhuis competitie, waaraan door alle leerlin gen werd deelgenomen. Er werd ge damd, geschaakt, tafeltennis gespeeld en zelfs het Grieks-Romeins worstelen was een van de vele mogelijkheden die er waren om zijn krachten met andere klasgenoten te meten Ook ver halen schrijven en sneltekenen waren weer bijzonder populair. P Kalver- boer, de eerste prijswinnaar van het sneltekenen had dan ook grote moeite om zijn titel van vorig jaar te prolon geren. Maar het is hem gelukt om de eerste prijs weer in de wacht te slepen met zijn bijzonder mooie tekeningen Ook het tafelvoetbalspel had veel be langstelling Bij de hogere klassen werd na een spannende finale het team J Rikken-B. Klink winnaar, terwijl liet feest van klii^ën b«'l ItSiaii II Donkers II Wienlsin.t slechts met grote moeite kon winnen van liet team S v il Heuvel-N Ruitenbeek, waar door ze toch nog de eerste prijs in de wacht konden slepen Het biljarten was ook geen kleinig heid. reeds weken van tevoren was men met voorronden begonnen, zodat de werkelijk grote meesters elkaar op deze feestdag zouden ontmoeten Het was dan ook een spannende titelstrijd, waarbij uiteindelijk A. Boekelaar win naar werd bij de hoogste klassen, ter wijl F d'Hessele na een lange serie caramboles J. Stapelbroek wist te ver slaan De lunch waarbij alle leraren en leer lingen aanwezig waren bestond uit een grote pannekoek-fuif. De koks waren er niet voor teruggeschrokken om zo n kleine zevenhonderd pannekoeken te bakken, die eenmaal op tafel, in een oogwenk verdwenen waren. De erwten soep die er aan vooraf ging smaakte blijkbaar ook goed, want ruim twee honderd liter snert verdween als sneeuw voor de zon. Als sluitstuk van deze feestdag werd de kleurenfilm ,,De Val" gedraaid, die voor de allerjongsten wel wat erg spannend was, maar die door de grote ren des te meer gewaardeerd werd. ACHTERVELD - In een op 25 janu ari gehouden ledenvergadering is de tennisvereniging Achterveld, door de bekrachtiging van de Statuten en het huishoudelijk reglement door de le den, nu officieel een feit Op rtezt! vergilde11ug wen! beslo ten ile Vereniging een andere naam Ie geven, vimm de(£eko-/.cu naam dient echter eerst .toasïeiiiming te worden-. gevraagd aan de daartoe bevoegde in slant ie r Ter realisering van hanen in Ach terveld werd besloten een bouwcom missie te benoemen Deze zal bestaan uit de heren C de Bruin. J Bosma en W Groenewegen Aan het eind vandeze werkzame ver gadering werd door de leden een tele gram verzonden aan b en w van Leusden waarin werd gevraagd de rea lisering van tennisbanen in Achterveld te bespoedigen en waarin men zijn be reidheid toont tot zelfwerkzaamheid De vergadering werd na midder nacht door voorzitter J. Ochse beslo ten. wisselprijs „Het Zilveren Paard" werd aangeboden door de heer H. J. A. Hent- zen te Voorschoten. Om deze prijs defi nitief in bezit te krijgen moet deze drie maal achter elkaar of vijf maal in totaal gewonnen worden. De vorige winnaars waren: in 1964 Mevr. M. Koster met Ocean, in 1965 D. Groenewoud met Picador, in 1966 Tj. Veldstra met Good Luck, in 1967 mej. E. Visser met Beautiful Woman, in 1968 en 1969 H. Wouters v. d.Oude- wijer met Rameau, in 1970 majoor J. B. vam Krugten met Diamond, in 1971 E. Merkx met Sabonino De wedstrijd bestond uit een dres- suurproef en een springconcours over twee ronden met een hoogte van 1,10 en 1,20 meter. De jurering was in handen van de heren K J Schummelketel en A. J. F V Egter van Wissekerke. Als wedstrijdsecretaris trad op de heer J B van Krugten, de winnaaar van het Zilveren Paard in 1970 De vele toeschouwers, waaronder zich ook mevr Gruppelaar bevond, konden genieten van een dag vol fraaie ruiter sport De prijsuitreiking vond om ca. 5 30 uur plaats in café-restaurant Alberts Corner De hoogstgeklasseerden in de dres- suurproef waren 6. M P Toering op Axel 187 1/4 ptn MP Toering op Axel 187 1/4 ptn C. P Andriesse op N. N 186 1/4 ptn H L. Punt op Zonne koning 177 1/4 ptn. E. Merkx op Sabonino 177 1/4 ptn M Gardenbroek op Rik de Kikker 173 3/4 ptn. C. Heybroek op Pinter 166 3/4 ptn Maar na de twee spnngronden was de rangorde als volgt 1 H. L, Punt op Zonne koning 342 1/4 ptn 2 E Merkx op Sabonino 332 1/4 ptn 3 M, P Toering op Axel 327 1/4 ptn 4 A G. Ilcken op Feu Sacré 309 3/4 ptn 5. P DiksopN.N 302 ptn 6 Mej M. Lakke op Brigitte 301 3/4 ptn. Wachtmeester Punt reed tweemaal een foutloos parcours, zodat hij van de derde plaats na de dressuurproef naar de bovenste klom. De gelukkige winnaar won met een verschil van 10 punten van de winnaar van vorig Jaar E Merkx, die dus ,,Het Zilveren Paard" moest afstaan aan de winnaar van 1972, de heer H. L, Punt. Mi 'JSd (Van de redaktie) LEUSDEN - De heer H. R. van Maa nen (AR) is door de raad benoemd tot lid van het Algemeen bestuur van de Woningstichting Leusden. Dit in af wachting van de toelating van de Wo ningstichting door de minister voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Orde ning, waarover het college van b.enw. de minister reeds gunstig advies heeft uitgebracht. In het Dagelijks Bestuur der Woningstichting is door b. en w. LEUSDEN-ZUID - Op maandag 7fe- ruari 1972 om 20.30 uur houdt de ichting Speelzaal „De Treekloper- jes" zijn ouderavond in het nieuwe lubhuis van „Roda", Burgemeester uiningpark te Leusden. bij het zwem bad Het ligt in de bedoeling op deze uderavond het Stichtingsbestuur aan e ouders voor te stellen en de ouders p de hoogte te brengen van de nieuwe stuursvorm van de Speelzaal. Ter wer informatie laten wij hieronder Ue agenda voor deze ouderavond volgen Agenda: Openingswoord Informaties van de voorzitter van het Stichtingsbestuur: a Het hoe en waarom van de Stich ting, b. Voorstellen van het Stichtingsbe stuur, c. Voorstellen van de voorlopige Oudercommissie. Informaties over het doel van een a Oudercommissie. 4. Mededelingen. 5 Rondvraag lPauze Zuster A C. M. Vos de Wael, Dis trictsverpleegster, kinderhygiëne. Ml met medewerking van de leid sters van de Speelzaal met de in groepen verdeelde ouders spreken over het speelgoed voor het kind van 2 tot 4 jaar. Sluiting LEUSDEN-ZUID - Maandagavond 31 januari 1972 kwamen in de Paletschool aan de Willem de Zwijgerlaao te Leus den-Zuid ongeveer tachtig ouders bij een om te spreken over de aanpak van het oversteekprobleem voor hun schoolgaande kinderen. Het waren de ouders van de beide kleuterscholen en de beide basisscholen in Leusden-Zuid. Hoewel er gedurende de meer dan LEUSDEN-ZUID - De organisatie van de oudpapieraktie voor een nieuw wijkgebouw in Leusden-Zuid bieden u door middel van deze publikatie hun verontschuldigingen aan voor het niet doorgaan van de aktie van zater dag jl. Door omstandigheden heeft het geen doorgang kunnen vinden Bij goede weersomstandigheden zal de aktie nu zaterdag 5 februari a s gehouden wor den In tegenstelling tot de eerdere pu blikatie zullen de containers nu ach ter de Jeugdsociëteit „De Grote Kuip" aan de Ooievaarshorsterweg staan. De organisatoren hopen dat de aktie door uw medewerking succes zal heb ben 15 jaar, dat dit oversteekprobleem speelt, tot grote dankbaarheid van ie dereen nog nooit een ongeluk is ge beurd, Doopt de huidige intensiteit van het verkeer over te gaan tot verant woorde maatregelen om de veiligheid van de kinderen te garanderen. Wachtmeester W Lodders zette uit voerig uiteen hoe het beste kan wor den overgestoken Na zijn inleiding kwamen er verschillende vragen naar voren, die door hem op deskundige wijze werden beantwoord Men kwam tot de volgende besluiten De Christelijk Basisschool Loysden gaat het oversteken van de kinderen verzorgen bij de gevaarlijke kruising Ooievaarshorsterweg-Irenelaan. De Paletschool zal de nieuwe oversteek plaats op de Arnhemseweg voor zijn rekening nemen. Deze oversteekplaats komt bij het voetpad, iets verder dan het gebouw van de Rijkspolitie, iets voor bij de bushalte richting Amersfoort Er zal een rooster worden vastgesteld, waaraan in het totaal 160 ouders hun medewerking hebben toegezegd. Ver schillende ouders hebben zich zelfs be reid verklaard om één week achter el kaar gedurende één schooljaarditwerk te zullen verrichten Verscheidene re serves zijn aanwezig voor eventuele ziektegevallen. Besloten werd even eens dat op elke „post" twee dames tegelijkertijd zullen opereren De kin deren zullen in de toekomst alleen mogen oversteken op een fluitsignaal van de moeders Het ligt in de bedoe ling dat elke moeder een eigen over- steek-fluit tot haar beschikking krijgt De ouders hopen op 1 maart a.s te kunnen starten met het veilig over steken. Men hoopt dat op die datum het roos ter zal gereed zijn gekomen, en men hoopt dat men op die datum zal kun- nen beschikken over de oranje-rode lichtgevende jassen en de klaarover- bordjes. wethouder mr W. H. Bijleveld afge vaardigd. De heer Van Spaendonck (D'66) vond, dat er nog steeds een geheimzinnige waas rond deze nieuwe woningstichting hangt. „Niemand weet wie er in zit, wat het gaat worden, hoe het gaat funktio- neren etc Er is een krediet beschik baar gesteld, er zijn informele ge sprekken geweest tussen de woning- stichting-oprichters en b. en w en het bleek dat er nogal wat verschil van inzichten bestonden, bestuurlijk gezien Nu komt dan ineens het voorstel op tafel om de heer Van Maanen te be noemen in het Algemeen Bestuur, met daarbij de toevoeging, dat de heer Van Maanen als persoon zitting zal nemen en niet als vertegenwoordiger van de raad. Ook wethouder Bijleveld wordt benoemd tot lid van de Woningstichting, in het Dagelijks Bestuur Er is alle maal veel gepraat, maar in feite weten we nog helemaal niets. Informatie is. dacht ik. broodnodig". Voorzitter Van der Post: „Die waas van mystiek, zoals u het noemt, be staat ons insziens niet. Het initiatief voor een woningstichting kwam oor spronkelijk van het gemeentebestuur en dat initiatief is door anderen in onze gemeente doorgezet. Er waren inderdaad wat punten, waar we het over eens moesten worden, zoals de coördinatie en de samenwerking op het gebied van de bouw van woningwetwo ningen. Er dienen namelijk voldoende waarborgen te zijn, dat dit zich ten volle kan ontplooien Dan is er nog de kwestie van een demokratische verant woordingsplicht. Een stichting als deze hoeft namelijk wettelijk geen verant woording af te leggen. Het is nodig voor de zijde van het gemeentebestuur om voldoende voeling te hebben met alles wat over de benoeming van wet houder Bijleveld in het Dagelijks Be stuur en een raadslid in het Algemeen Bestuur Aangezien de heer Van Maanen reeds in dit bestuur zat, hebben wij hem hiervoor voorgedragen. De Stich ting moet door de minister worden toegelaten als instelling op het gebied van de woningbouw. Deze toelating is binnenkort te verwachten Op dat moment zal de Woningstichting Leus den in werking treden. De Stichting zal worden betrokken bij de bouw van woningwetwoningen in het plan De We tering en ook in Groenhouten Zodra alles rond is zal door middel van een perskommunikee alles worden bekend gemaakt." Op de vraag van de heer Van Spaen donck, wie zitting hebben in het be stuur der woningstichting, antwoordde burgemeester Van der Post „Dat is mevrouw Noordenbos en dat zijn de heren V d Weide, Van Wieringen, Voormolen, Van Berg, Van Maanen en Bijleveld" Met algemene stemmen werd de heer Van Maanen door de raad be noemd tot lid van het Algemeen Be stuur der woningstichting. ACHTERVELD Donderdag 3 febr. Ons Gebouw; 20 uur, Jongerenavond Jeugdraad: kreatieve J avond Vrijdag 4 febr. Ons Gebouw: 20 uur Jongerenavond Jeugdraad: diskussie en puzzeltocht Zaterdag 5 febr. Ons Gebouw 20 uur Jongerenavond Jeugdraad: Quiz op het gebied van dorps- en streekgebeurte- nissen en bingo. Na afloop dansen. Zaterdag 5 febr. Oud Papier Aktie Leusden/Z. De Grote Kuip - Ooie vaarshorsterweg. 11. 12, 13 februari Carnaval in Achterveld LEUSDEN/CENTRUM Donderdag 3 februari: „De Til" Drop ping jeugdbeweging. 4 februari Drde ronde Roda-kaart- concours, clubgebouw Burg. Bui- ningpark, 8 uur. 9 februari Ros Beyaart, 8 uur Jaarvergadering Bedrijfsverzor- I gingsdienst Hamersveld e o Donderdag 10 februari: Algemene le- i denvergadering speeltuinvereni ging en peuterspeelzaal „Blijhof" in het clubgebouw Ansfriduslaan. 1 Aanvang 20 00 uur Zaterdag 12 februari: 't Ros Beyaart, j Carnaval. Woensdag 16 februari: Bijeenkomst I N B.P. Hervormd-centrum. Aan vang 20.00 uur Spreker de heer J Rosenboom, hoofdinspecteur van i politie LEUSDEN/ZUID 7 februari: Ouderavond Stichting Peu- 1 terspeelzaal „De Treekloper- J tjes", 20.30 uur in Clubhuis Roda, Burgem. Buiningpark (bij het' Zwembad) 11 februari: Vogelbescherming Afd. Leusden, 19 45 uur, Dia-avond in Café-Restaurant „De Mof" 13 februari: Ledenavond Plattelands Jongeren Gemeenschap Utrecht Afd Leusden, 20 uur, in het Jeugd- gebiiuw aan de Ooievaarshorster weg Dia-quiz mei leuke prijzen Maandag 14 februari: Open sociêtcits- avond VVD afd Leusden Café- restaurant ,,JUc Mof" Aanvang '20 00 uur" 15 februari: Bijeenkomst Ned Chr Vrouwen Bond Afd Leusden-Zuid, 19 45 uur in het Jeugdgebouw aan de Ooievaarshorsterweg. De hrW in 't Veld uit Apeldoorn spreekt over „Welvaart en Welzijn". AMERSFOORT 15 februari: Rest. V D massale simultaan-schaakseance voor ge handicapte kind, aanvang 8 uur LEUSDEN/CENTRUM - Op donder dag 10 februari houdt de speeltuin vereniging en peuterspeelzaal „Blij hof" haar jaarlijkse algemene leden vergadering in het clubgebouw in de Ansfriduslaan te Leusden-Centrum. Aanvang 20.00 uur. De agenda is als volgt- 1. Opening 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen vorige vergadering 4. Jaarverslag secretaris. 5 Jaarverslag penningmeester 6. Verslag kascontrole commissie en benoemingskascontrolecommissie 1973 7 Royement niet betalende leden en bestuurslid 8 Bestuursverkiezing; Aftredend en niet herkiesbaar is de heer L Punt, voorzitter, en de heer W van de Heuvel bestuurslid. De heer A. van de Steeg, secre taris, is aftredend en wel herkies baar 9. Instelling kommissie onderhoud speeltuin 10 Rondvraag 11. Sluiting LEUSDEN-CENTRUM - Zoals be kend wordt op donderdag 3 februari a.s. door de Jeugdbeweging een „ech te" dropping gehouden voor personen van 16 jaar en ouder, en dan voor iedere belangstellende Men verwacht de deelnemers om 19 00 uur in het Jon gerencentrum „De Til". Daar zullen eventueel de groepjes worden gevormd en ontvangt men nog nadere medede lingen. Het vertrek is onherroepelijk om 19.30 uur Deze dropping gaat on- herroepelijk NIET door als het strenge vorst is, er sneeuw ligt en ofopandere wijze een glad wefgdek wordt verwacht. Men behoeft dan echt niet naar de start te komen. Het telefoon nummer van de Til is 03496-1826.

Leusder Krant | 1972 | | pagina 5