SPORT Roda (za) nog steeds ongeslagen Antilopen junioren de eerste kampioenen Winst voor dames- en herenteams LEUSDER KRANT Achterveld overspeelde Maluku Muda na de pauze OVERZICHT ACTIVITEITEN I GROENE KRUIS 4e ronde kaartconcours geslaagd Lensden II wint van Laren D TTCL leed opnieuw nederlaag IMPALA HANDBAL De Haaien onder „dokters behandeling Open soos van VVD Uitslagen Ons Genoegen Geen voorrang verleend Instruktie- avond voor klaar-overs Open Deur- dienst Tegen boom DONDERDAG 17 FEBRUARI s.v. Achterveld Johan van Bekkum, links, ziet ver baasd toe hoe hij door een Ambonese speler wordt omspeeld waarna een hard schot op het doel volgde goed in handen en met behulp van een der verdedigers belandde de bal toch in het doel. (1-1) Niet alleen de doelpunten waren nu gelijk, ook de kwaliteit ervan. Dit sensationele moment vormde het besluit van de eerste helft. Wat er in de rust in de Achterveldse kleedkamer is besproken is niet be kend, maar het is waarschijnlijk geen carnavalstoespraak geweest van trai ner Ober Het Achterveldse team kwam herboren in het veld, direct na de aan vang nam zij het spel geheel in han den Onophoudelijk en zwaar werd de Maluku Muda-veste bestookt. De ver dediging had er handen vol werk aan en raakte nogal eens in paniek Onder deze druk moest Maluku Muda wel bezwijken In de 13e minuut zette Herman Kerk hof voor de zoveelste keer goed voor en op een even goede wijze maakte Jan Kerkhof hieruit 2-1 Achterveld had haar zelfvertrouwen nu weer volle dig terug, het spelpeil was nu aanmer kelijk beter dan in de eerste helft. Toen Jan Kerkhof drie minuten na zijn eerste goal de tweede op zijn naam bracht en hierdoor de stand op 3-1 kwam was dat voor Maluku Muda het sein om de zaken wat forser te gaan aanpakken, gs Daar werd Frans Kerkhof het eerste slachtoffer van. Met een voetblessure moest hij het veld verlaten Hij werd vervangen door Herman van Ruiten beek Het tweede slachtoffer werd Ger- brand Boersen en dat gebeurde op een zo grove wijze dat de scheidsrechter de dader onverbiddelijk naar de kleedka mer stuurde. Deze handelwijze maakte toch wel indruk op de resterende spe lers van Maluka Muda, het werd nu wat rustiger in hun gelederen Achterveld zette zijn opmars gestadig voort en toen tien minuten voor het einde Jan Kerkhof een lange rush met een kei hard doelpunt afrondde was de zege voor Achterveld veilig gesteld. Maluku Muda, met tien man, bleef echter door voetballen en zij zagen ook nog kans Achterveld in de verdediging te druk ken. De verdediging gaf echter geen krimp Ook een laatste Achterveldse aanval werd nog met een doelpunt be kroond De vrijstaande Jan Boersen kreeg vanuit de verdediging de bal toegespeeld, hij plaatste deze over de snel teruggekomen tegenstanders heen voor de voeten van Jan Kerkhof die prompt het vierde doelpunt in deze wedstrijd maakte en de stand op 5-1 bracht Een minuut later floot de goed leidende en schijnbaar voor deze wed strijd geprepareerde arbiter Van de Pol het eindsignaal. In deze wedstrijd debuteerde de 19-jarige Johan van Dalen. Hij deed dat op een wijze die doet vermoeden dat er - na een korte onderbreking - binnenkort weerdefini- tief een Van Dalen in het Achterveldse team geplaatst zal zijn. Achterveld 3 behaalde in Voorthui zen een 1-5 overwinning op Kieviten 3. Achterveld beheerste deze wedstrijd geheel. Hans van de Goes opende de score voor Achterveld in de eerste helft. Jan Kerkhof (de Tweede) had eni ge keren erg pech, anders zou de score in deze eerste helft aanmerkelijk ho ger zijn geweest Na rust wist Hans van de Goes nog drie keer te scoren. (1-4). Gerrit van Bekkum bracht het laatste doelpunt op zijn naam (5-1). Dat was tevens de eindstand van een prettige en sportieve wedstrijd. ACHTERVELD - Ook de wedstrijd Achterveld Maluku Muda werd in de Achterveldse carnavalssfeer betrok ken. In vol ornaat schreden Prins Puup de Eerste en zijn gevolg, de Raad van Elf, voor de aanvang van de wedstrijd naar het voetbalveld. Zij werden voor afgegaan door de carnavalsband van „Door Wilskracht Sterk" en de Ach terveldse dansmariekes. Ondanks het zeer drukke programma van het carna valscollege werd toch nog even tijd gevonden voor een bezoek aan hetKer- stens-sportpark. Dat bezoek werd zeer op prijs gesteld. En al was het dan de derde zware dag van de regeringsperio de van Prins Carnaval, zijn conditie had er nog niet onder geleden, met een formidabel schot verrichtte hij de af trap voor de wedstrijd Puppekoppen- land-Maluku Muda. De beide aanvoer ders der elftallen, de oudste supporter van Achterveld, de heer J. Zieltjes en Piet Smink, de aktieve sekretaris van de Sportvereniging Achterveld werden op het veld onderscheiden met de ver sierselen van de Orde van de Eerste Puup. Nog onder de indruk van dit carna- valsgebeuren kon het Achterveldse team in de beginperiode haar draai niet vinden Maluku Muda ging fel van start, er duidelijk op uit zo snel mogelijk een beslissing te forceren. Achterveld kon daar in eerste instantie niet zo snel een antwoord op vinden De verdedi ging werd zwaar op de proef gesteld maar wist toch stand te houden tegen het geweld van Maluku Muda Tijdens een goede uitval in de 10e minuut kreeg Piet Vos de eerste serieuze kans voor Achterveld Het duurde allemaal ech ter te lang, hij liet zich de goede schietkans ontnemen Maluku Muda bleef de toon aangeven en het is aan de goed op dreef zijnde verdediging te dan ken dat Achterveld toen nog niet tegen een achterstand behoefde aan te kijken Halverwege de eerste helft kwam er wat meer evenwicht in het spel Jan Boer sen kreeg kort achter elkaar twee goe de kansen doch hij wist ze niet te be nutten Uit een vrije trap schoot Frans Kerkhof ook juist naast. Achterveld kreeg nu meer en betere kansen dan de tegenstander maar er kwam geen enkel doelpunt uit. Ook een fraaie voorzet van Herman Kerkhof leverde geen winst op, via het hoofd van Jan Kerkhof ging de bal juist over de lat. Tien minuten voor het einde van de eerste helft ontstonden er enige moeilijkheden. Scheidsrechter Van de Pol zag zich genoodzaakt een speler van Maluku Muda te noteren we gens grove behandeling" vaneen Ach terveldse speler Meerdere spelers van Maluku Muda raakten geprikkeld en dat kwam hun spel beslist niet ten goe de. Dat peil zakte zienderogen. Maar de voortreffelijk leidende scheidsrech ter wist erger te voorkomen. Hij hield de teugels strak in handen. Vlak voorde rust kwam Achterveld op een wel zeer onfortuinlijke wijze op een achter stand. Henk Rutte onderschepte met zijn hoofd een op het Achterveldse doel gericht schot, hij dacht over te kop pen maar dat mislukte, de bal ging juist onder de lat in eigen doel. on grijpbaar voor keeper Tolboom. (0-1). In dezelfde minuut kwam de stand ech ter weer in evenwicht Jan Boersen loste een hard schot op het Maluku Muda doel De keeper kreeg de bal niet De razendsnelle Maluku Muda spelers kregen tegen Achterveld vrijwel geen ruimte waardoor zij slechts eenmaal tot scoren kwamen. Hier ruimt Rut ten resoluut op. ACHTERVELD - Ook de vierde ron de van het kaartconcours van de Sport vereniging Achterveld trok weer een groot aantal deelnemers. De kantine op het Kerstens Sportpark was tot in de uithoeken bezet. Onder leiding van Piet Smink werd er geanimeerd ge kaart. J. Houtveen behaalde in deze ronde het hoogste aantal punten. De koplopers in het toaalklassement wisten zich goed te handhaven. Uitslag vierde ronde: 1. J Houtveen 4860 pnt. 2. J. van Rossum 4849 pnt. 3 Mevr. Rozendal 4846 pnt. 4 B Beekhoven 4787 pnt. 5. A. de Loor 4748 pnt. 6 J van Laar 4720 pnt 7 Mevr. Turan 4713 pnt 8 G. Voskuilen 4692 pnt 9 Mevr Van Bekkum- Kerstens 4676 pnt. 10. J. Ossendrijver 4660 pnt 11. W de Jong 4655 pnt 12. Mevr. Van Marwijk- Blom 4614 pnt 13 E. de Wijs 4609 pnt. 14 H. Turan 4596 pnt 15 Mevr. Vos-Voskuilen 4593 pnt 16 B. Rijnders 4580 pnt. 17 H. Schimmel 4568 pnt. 18 B Ruitenbeek 4555 pnt 19. R van de Belt 4543 pnt. 20. J. de Jong 4509 pnt Totaalklassement na vier ronden: 1 A de Loor 19231 pnt. 2. Mevr. Van Marwijk- Blom 18823 pnt. 3. W de Jong 18480 pnt 4. B van Ruitenbeek 18176 pnt. 5. J Rijnsoever 17931 pnt 6 J Houtveen 17632 pnt. 7. H Turan 17597 pnt 8 G Boutens 17585 pnt 9 R. van de Belt 17546 pnt 10 A de Jong 17493 pnt 11. Mevr. Turan 17341 pnt. 12 W. Tolboom 17270 pnt 13. T. Larnmers 17128 pnt. 14. E. de Wijs 17002 pnt 15 C. van Marwijk 16866 pnt 16. H. Schimmel 16807 pnt 17. H Smit 16725 pnt. 18 Mevr. Teunissen- Kerkhof 16676 pnt 19. L. Teunissen 16663 pnt. 20 H. Herder 16660 pnt. 21. K. Bakker 16655 pnt. De volgende ronde is op maandag 6 maart a s.; aanvang 20.20 uur. LEUSDEN - Na een zwakke start gaat het nu beter met het tweede tien tal van de schaakvereniging Leusden in de vierde klasse B vandebondscompe- titie S.G.S. Op 8 februari werd Laren II in een thuiswedstrijd met de overtui gende cijfers 7-3 verslagen Leusden u heeft nu zes punten uit vijf wedstrij den Dit is een score van 60% met nog twee matches te spelen (tegen En Pas sant II en Amersfoort IV) Tegen Laren II werd het volle punt gehaald door Van Egdom, Wisman, Flentge, Tonneman, Horst en de Rid der. Mevr Graafland en Van der Tang zorgden samen voor het zevende punt. Huiscompetitie groep 1. Boogaard-van Santen sr Z2-l/2 Veenendaal - Mosterd afgebr. Huiscompetitie groep II. Dijkstra - Kuyper 0-1 Broeder - v. d. Steeg /2-/2 Gert Graafland - Van Doorn l-Ö Ladderwedstrijd: Lagerweij - de Jager 1-0 LEUSDEN/ZUID - TTCL 1 leed een - naar onze mening - onnodige neder laag tegen het bezoekende SVE 4 Weliswaar speelde SVE 4 vorig jaar nog in de selectie lc klasse, maar ge zien het wedstrijdverloop had er voor TTCL meer ingezeten. Helaas had PaJl Plasmeijer niet zijn „avond", terwijl George Diettrich en Aart van Klompenburg ieder tweemaal konden winnen. Het dubbel ging met ge ing verschil naar de Utrechters TTCL 2 leed eveneens een krappe ne derlaag tegen MTTV 1. maar hier hebben de TTCL-ers zich niets te ver wijten. TTCL 3 behaalde een nuttige overwin ning op CJC 3, waarin Piet de Brep De uitslagen. TTCL 1 - MTTV 1 - TTCL 3 - BARNA 2 LEUSDEN - Het is met het zaterdag- standaardteam van RODA '46 eigenlijk een beetje vreemd gesteld De verde diging heeft praktisch met geen enkele tegenstander veel moeite, zodat de zaak vrijwel steeds gesloten blijft. De groot ste moeilijkheid is het maken van het eerste doelpunt Lukt dat op een gege ven moment, dan pas wordt RODA een soepel lopend elftal datdanooknogeens meestal doelpunten aan de lopende band maakt Zo was het ook zaterdag j.l. in de thuiswedstrijd tegen Unicum. De mannen uit Lelystad zijn voor het RODA-doel praktisch niet gevaarlijk geweest Doelman Henk de Vries kreeg alleen maar wat terugspeelballen te verwerken Vanaf het begin hadden de rood-zwarten een groot veldoverwicht met diverse doelrijpe kansen. Doordat de verdediging van de bezoekers haar kalmte behield en mede doordat de Uni cumdoelman tot de uitblinkers behoor de, bleef het aantal reële scoringskan sen toch gering Enkele goede schoten van Harm Prophitius en Henk Dekker werden door eerder genoemde goalie uitsteking gestopt De beste kans voor de thuisclub kwam in de 33e minuut Frans Baan gaf een uitstekende pass langs de zijlijn, die door de sprintende Johan Klothof werd opgevangen. Défce trok de bal vanaf de doellijn voor tot op de zestienmeterlijn, waar de aan stormende Dekker de bal ineensïnknal- de. Het zat RODA '46 niet mee, want terwijl de Unicumdoelman ditmaal reeds geslagen was, schampte de bal via een voet toch nog langs de verkeerde kant van de doelpaal. Na rust aanvanke lijk eenzelfde beeld Trainer Leander zette zijn stempel op de wedstrijd door in deze periode stormram KodeKruyff naar voren te dirigeren en degoedspe- lende, doch de zwak schietende Willem Arends te vervangen door Henk Ruler RODA '46 werd steeds sterker en ge vaarlijker. In de 68e minuut werd Uni cum alvast gewaarschuwd door een schot van Frans Baan tegen de paal. Even daarna lepelde Henk Dekker de bal over de ver voor zijn doelstaande Unicumdoelman, doch de bal ging ook juist over de doellat. Het plaatsen van de Kruyff in de voorste linie, bleek op nieuw een goede zet te zijn, want in de 74e minuut kopte hij op schitterende wijze, vanuit een voorzet van Aalt Bok horst, in. 1-0. Voor KodeKruyff. lid van de raad van elf, was het karnaval nu helemaal begonnen. Nog geen vijf minuten later was het 2-0. Zwoegende Harm Prophitius. speelde zich op rechts knap vrij, waarna hij keihard in de touwen knalde. Zoals reeds ver meld, RODA kon nu weer alles, doch de tijd was hierna tekort om nog tot een hogere score te komen. Scheidsrechter Landman leidde deze wedstrijd, de enigste die doorgang vond op het Burg Buiningpark, uitstekend. Verdere uitslagen VVOG 5 - RODA 6 3-0 UNITAS - RODA (dames) 2-0 Alle overige wedstrijden werden af gelast LEUSDEN/ZUID - Het afgelopen week end was zter belangrijk vooralle Anti lopen-teams. Alle ploegen hebben aan de hoge verwachtingen voldaan, want verlies zou uitschakeling betekenen voor het eerste, tweede en derde acht tal. Antilopen I - Woudenberg I 5-3. In de sporthal „Schuilenburg" heeft het eerste achttal kans gezien Wouden berg koploper af te maken en Antilopen staat nu fier aan de kop met nog twee belangrijke wedstrijden voor de boeg, n.l tegen Meeuwen en DOS, waarvan alleen Meeuwen nog kans heeft op pro motie en DOS moet knokken om degra datie te ontlopen Antilopen begon wat zenuwachtig en liet zich in het begin wat intimideren door het luidruchtige Woudenberg pu bliek en kwam in deze periode snel op een achterstand van 0-1. Daarna werd het een zeer aantrekkelijke wedstrijd voor het publiek, met vooral van Wou denberg zijde een zeer harde inzet Dit keer liep er echter een scheidsrechter die dit duidelijk niet toeliet. DeAntilo- penploeg had dit goed in de gaten en bleef keurig korfballen en Woudenberg moest konstant aan de noodrem trekken Kees Hendrikse miste tweemaal de con centratie om een strafworp te benutten en Theo van Duinkerken deed het al niet beter. De vierde strafworp was echter eindelijk raak en Kees Hendrikse maak te gelijk 1-1, zodat de strijd weer hele maal open was. Antilopen bleef komen en het spel beheersen, waar Wouden berg duidelijk geen verweer tegen had, De score liep nu snel op tot 4-1 door doelpunten van Bert Hop, Gert Nieu- wenhuizen en Kees Hendrikse, waarbij het doelpunt van Bert Hop een ju weeltje was. Met deze stand ging ook de rust in Deze stand mocht na de rust niet meer uit handen gegeven worden en er moest nu op zekerheid gespeeld wor den. Een beetje te vroeg begon men balbezit te spelen na de rust, zonder dat men van kleine kansjes gebruik maakte. Woudenberg profiteerde hier van door risico's te nemen Eerst kreeg Woudenberg een strafworp toebedeeld 4-2 en daarna ca. 5 minuten voor het eindsignaal kwam er ook nog een beet je paniek in de Antilopen gelederen, want Woudenberg kwam door een af standschot terug op 4-3. Toen werd Antilopen goed wakker geschut en men ging het spel keurig vertragen, maar bleef op kansen loeren. Dit resulteerde in een doorbraak waarbij Woudenberg niet anders kon doen dan een straf worp riskeren. Gert benutte deze straf worp vakkundig De overwinning was zeker verdiend en men mocht vele felicitaties van supporters ontvangen. Antilopen 2 - Doorn 2 4-3. Antilopen 2 ook al strijdend voor even tuele promotie, speelde deze middag ronduit slecht en men mag de handen in elkaar knijpen dat er toch nog 2 punten binnengesleept zijn Antilopen 3 - Woudenberg 2 3-2. Met veel supporters langs de lijn heeft ook Antilopen 3 datgene gedaan wat van hen verwacht werd. Antilopen 3 - Sparta 2 1-2. Met in het achterhoofd het verlies van Sparta 2 tegen Mia 2 en bij winst in deze wedstrijd een Antilopen ploeg op kop met 2 punten voorsprong, bracht een krampachtig spelend Antilopen bin nen de lijnen. Sommige spelers en speelsters hadden deze middag reeds 3 wedstrijden gespeeld en dat zag men duidelijk aan het spel. Verdere uitslagen- Antilopen 4 - Fiducia 1-2 Antilopen 4 - Sparta 3 2-5 Antilopen jun. I - KVO jun. I 6-2 Antilopen jun. I-Sparta jun.l 8-2 De Antilopen junioren trokken naar Utrecht. In de Bernhardhal twee wed strijden winnen betekende het eerste kampioenschap voor de Antilopen Wie de sterkste in deze afdeling was, hier over is geen twijfel. Ook nu weer twee regelmatige overwinningen. Voor de tweede maal in het Antilopen be staan, is men weer een juniorenkam pioen rijker. De inzet en opkomst van training, de sfeer in de ploeg en de goede begeleiding van Kees van Buren heeft duidelijk vruchten afgeworpen. Het Antilopenbestuur is dan ook dui delijk in zijn nopjes met dit kampi oenschap. asp. Antilopen b - Amersfoort c 1-12 Antilopen a - Amersfoort b 2-4 Mia a - Antilopen b 0-0 Programma voor a.s. week sporthal Koppel, Amersfoort: 19 februari 20.30 uur: Antilopen jun. I - Soesterkwartier jun. I sporthal Soest: 19 februari 14.00 uur: Antilopen 4 - Mia 3; 15.30 uur: Woudenberg 2 - Antilopen 3. met drie gewonnen partijen wel een zeer groot aandeel had TTCL 4 wist tegen BARNA 2 een ver diend geliiksDel te behalen SVE 4 TTCL 2 CJC 3 TTCL 4 4-6 6-4 6-4 5-5 LEUSDEN - heren senioren Laren 2 - Impala 11-13. Ofschoon niet van grote allure, was er als kijkspel wel het een en ander te beleven. Impala nam de leiding, stond even later met 2-1 achter en kreeg toen een hevige in zinking wat een 5-2 achterstand ople verde Maar plotseling lukte het weer, verdedigend had men een beetje geluk nodig en de aanval liep weer gesmeerd. Met enorme inzet werd er gespeeld en al was het allemaal niet zo erg tech nisch, het was wel doeltreffend en de ruststand was 6-6. Na de rust een gelijk opgaande strijd met beide teams beurtelings aan de leiding tot 9-9. Toen liep Impala defi nitief weg en won tenslotte verdiend Een wedstrijd, die door Impala op con ditie, snelheid en inzet werd gewonnen, want balvaardigheid, inzicht en tech niek waren niet bijzonder deze keer. Einduitslag dus 11-13. De doelpunten werden gemaakt door. Ron Hartogs- veld 4x, Henk Uneken 5x, Theo Prin sen 3x. Henny Eliveld lx. dames junioren: Impala - Olympia 6-1 Om een eventueel kampioenschap te kunnen behalen moesten de junioren hun een na laatste zaalwedstrijd winnen. Op overtuigende wijze werd deze wedstrijd in winst omgezet. Na een moeilijke en rommelige start ging Impala rustiger spelen en dat werd direkt in doelpunten uitgedrukt, terwijl de verdediging van geen wijken wist. Het was geweldig zoals er geblokt werd en als de bal de verdediging gepasseerd werd, was er altijd nog Engelien Lagerwey, die weer geweldig keepte. Zo werd de ruststand 4-0 in het voordeel van Impala. Na rust eenzelfde spelbeeld: een goed spelend Impala. De stand werd 4-1 door een gelukkig doelpunt van Olym pia. Impala bleef goed aanvallen Er werd leuk op de cirkel gespeeld en er werd leuk gesperd Jammer dat de af werking na rust minder goed was. Er werd te veel recht op de keepster geschoten en je kunt nu eenmaal niet door iemand heen gooien De eindstand werd dus 6-1 Evenals BHC moet Impala nog een wedstrijd spelen Beide teams hebben evenveel punten. Winnen beide ploegen hun laatste wedstrijd dan zal een be slissingswedstrijd nodig zijn om te bepalen wie kampioen wordt in deze afdeling. Programma voor zondag 20 februari a.s.: heren senioren Impala - BHC 4 om 10.45 uur in sporthal De Koppel, A- mersfoort Dames senioren: HIOS - Impala om 18.10 uur in Expohal, Hilversum. LEUSDEN/ZUID - Op de laatstge houden ledenvergadering in 'tRosBey- aart te Leusden van de Leusdense zwem- en poloclub „DE HAAIEN" is de heer Jac. Dokter gekozen tot voorzit ter, hiermede de heer W. J. Vrolijk opvolgend, die twee jaar de voorzit tershamer heeft gehanteerd, en zich niet meer herkiesbaar stelde. Tevens zijn vice voorzitter H. P Kreulen en mevr Van Klompunburg eveneens uit het bestuur getreden. De nieuwe bestuursleden die hiervoor in de plaats gekozen zijn, zijn de heren A. J. Leusink, S. A. van der Hurk en D. Hemeltjen. De heer J P van der Heiden werd als opvolger van de heer Dokter de nieuwe penningmees ter. Een positief geluid liet de sec retaresse, mevr. A. van Lmgen horen en maakte melding van een steeds groeiend aantal nieuwe leden, hoofd zakelijk jeugdige. Ook ex-penning- meester Dokter kon 1971 afsluiten met een batig saldo De heer Diettrich werd benoemd tot ere-lid van de vereniging. Door het aannemen van de functie als bedrijfs leider van het bosbad te Leersum, moest hij Leusden verlaten Ook me vrouw Diettrich deelde in de feest vreugde, daar haar huis altijd open stond voor de Haaien Het dames-polozevental kreeg voor 1971 de mevr. Diettnch-beker, gezien de resultaten die door dit team zijn behaald. In 1971 zijn er 132 clubrecords ge sneuveld, waarvan Hanneke de Herder met 38 en Jan Wanrooy met 34 de topscorers waren LEUSDEN-ZUID - De V V D afde ling Leusden hield op maandagavond 14 februari haar open sociëteitsavond in Café-restaurant „De Mof" Het was een gezellige praatavond, waaraan zo'n 40 tot 45~~personen deelnamen Men ten begroeten Voor de nieuwkomers dat de V.V.D afdeling Leusden op maandagavond 13 maart a.s. haar eerstvolgende politieke instuif-avond houdt Men kan er de gehele avond, op welk uur ook, binnenkomen De bijeenkomst begin om 20.00 uur. op welk uur u ook het bestuur zult kun nen aantreffen De bijeenkomst vindt weer plaats in café-restaurant „De Mof". ACHTERVELD - De schutters van „Ons Genoegen" hebben te Veenendaal deelgenomen aan de winterwedstrijden van de schietkring „Gelderse Vallei". Van de Achterveldse deelnemers was H. van Ruitenbeek met 94 punten de beste korpsschutter De resultaten van de korpsen was als volgt: Korps B 1 447 pnt. Korps BL 1 407 pnt Korps C 1 359 pnt. Korps C 2 348 pnt Het Korps BL stond na deze 5e dag van de wedstrijd met 447 punten aan de kop. Donderdag 24 februari a.s. neemt „Ons Genoegen" met 5 korp sen deel aan de wedstrijden van de Rijkspolitie Sportvereniging Amers foort Deze wedstrijden worden geor ganiseerd ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van deze vereniging. verloren en gevonden (Van de redaktie) LEUSDEN - Bij de rijkspolitie te Leusden/Zuid zijn de volgende gevon den en verloren voorwerpen aangege ven: GEVONDEN Blauw nylon kinderwantje, zilveren kinderringetje met zilveren knop, leren tas met o.a. kleren, ketting met ster- rebeeld leeuw, bankbiljet en gouden ring met amethist-steen. VERLOREN Plastic rood zwarte kinderscooter, zwart etui met gereedschap WEGGELOPEN Cocker Spaniel, roepnaam Wanda. Herder, roepnaam Wodan. Inlichtingen verstrekt de rijkspolitie, tel. 03490-17673 (Van de redaktie) LEUSDEN/CENTRUM - De bestuur ster van een personenwagen, M. v. d. L uit Leusden, liep een hoofdwonde op na een botsing met de bromfietser G. H v d B. uit Leusden Het ongeval ge beurde vorige week woensdag, op het kruispunt Hamersveldseweg bij het ge meentehuis, doordat de personenwa gen geen voorrang verleende aan de bromfiets De bestuurster van de auto belandde in het ziekenhuis met een hoofdwond. Haar wagen werd licht be schadigd, de bromfiets werd totaal vernield. LEUSDEN/CENTRUM - Op donder dag 24 februari zal in het Hervorm, Centrum een instruktie-avond worded gehouden voor de volwassen klaar-, overs, die op maandag 28 februan a.s. de klaar-over dienst van dv scho lieren zullen gaan overnemen. Dei instruktie-avond zal worden gehoude in het Hervormd Centrum en begit om acht uur. Dan zal tevens een voorl lopig dienstrooster worden bekend gemaakt en nadere bijzonderheden ove de organisatie. Opperwachtmeeste Eggens van de rijkspolitie zal bovec dien nuttige aanwijzingen geven. Geslaagd voor doctoraal (Van de redaktie) LEUSDEN/CENTRUM - De heer cl J. Poortman slaagde op 31 januarS aan de rijksuniversiteit te GroningJ] voor zijn doktoraal examen in de eco nomie (cum laude) LEUSDEN/CENTRUM - Op zondag! februari zal een Open Deurdienst wor den gehouden in het Hervormd Ceo trum, Asschatterweg 23 te Leusdec Centrum Aanvang 10.00 uur. Spreke is ds W. Willemse uit Amersfoort. Me dewerking zal verlenen organist C van Nimwegen en het bekende VEJ combo uit Apeldoorn onder leiding vi de heer M. Steffers. Voor een gestencild programma worden gezorgd. Tijdens de dienst kindercrèche. Iedereen is van ha welkom. a z-3 ïsJ ïarïl KERKDIENSTEN LEUSDEN/CENTRUM N.H.K.: 10 u.: ds Willemse. Op Deurdienst, m.m.v. Vejo-corr^ uit Apeldoorn; 19 u.tdsVanBov^ Amersfoort. R.K Kerk: za. 7 u.: m.m.v. darm koor; zo 7 30 u.: 9 u Lat Hi mis; 11 u.: Dienst met sami zang; 16.30 u. LEUSDEN/ZUID N.H.K.: 10 u.. ds Kuipers, Leu: 18.30 u. ds Roetman, Ermi R.K Kerk: Huize Don Bosco 19.15, zo. 10 u.- Hoogmis; 11 30| ACHTERVELD N.H.K.: 14.30 u.: ds. Haverkai R.K Kerk: ma. t/m za. 8.30 u.; 19.30 u.: Avondmis; do.: 11 I Huwelijksmis; vr 14.30 u Hl welijksmis; 20 u.: Volwassen tachese. Ons Gebouw. 20 00 za 19 u.: Avondmis; zo. Om 10.30 u.: Hoogmis (Latijl 18 u.: Lof. (Van de redaktie) LEUSDEN/ZUID - Zondagmorf omstreeks half acht kwam bij de rijn politie de melding binnen, dat erl auto tegen een boom was aangetrl fen op de Trekerweg. Na onderzd door de politie bleek de wagen toel behoren aan G v. d. M. uit WoudeT berg, die intussen zelf in het zieke! huis was beland De man was 's naci omstreeks drie uur van het verjaiJ dagsfeestje van zijn moeder vertrok! en had nog een rondje door den Tre) gereden voordat hij naar huis zou g Dat rondje werd hem noodlottig LEUSDEN/ZUID Groene Kruisgebouw. De Roo v.. derwereltlaan 13. tel 03490-1!" Zuigelingenbureau: le en 3e woei v d. maand. 14-15 uur Gezins-bejaardenhulp: iedere n dag 14-15 uur Kleuterbureau (Na afspraak): 4e dJ dag v d. maand 14-16 uur. Kraamspreekuur: le en 3e dinsdag' maand 14-14.30 uur. Diëtiste: 4e maandag v. d. maand. 11 uur (met toestemming huisar Zwangerschapgymnastiek: iedere derdag 10-11 uur (met toestemn van de huisarts). Bejaardengymnastiek: iedere doi dag 11-12 uur (met toestemming de huisarts). Maatschappelijk werker: iedere dag 14-15 uur. Uitlenen verpleegartikelen: ma. vr van 18.30-19.30 uur. Cursussen: „Tuin en tuinverzorging", woensdag 1 maart 6 lessen fl 9.15 uur ('s morgens). „Karweitjes thuis". Vanaf 22 19.30 uur 6 lessen f17.50. Huisvrouwengymnastiek: iedere do 9-10 uur f 10,- per maand U kunt zich voor de cursussen 1 ven bij: Mevr. Tuin tel. 15181 Zr v. Kalkert, tel. 15181. [LE Zr. Laudie tel. 10628. Oom

Leusder Krant | 1972 | | pagina 6