DONDERDAG 30 MAART 1972 Wim van Ruitenbeek, boekenbon f7,50. Hein Ries v. d. Hengel, 9 jaar, boekenhon f7.50. Philip Samson, 11 jaar. Boeken bon f 10,--. Ingrid van Hamersveld, 9 jaar. retjes met eieren, ogen als klokken en in de oren ook weer eieren. Leuk gedaan. Ook een boekenbon! vanf 5,-- Overigens wil het bovenstaande niet zeggen, dat de andere teke ningen nu zoveel minder van kwa liteit waren Integendeel. Daarom was het voor de jury ook zo bij zonder moeilijk om een keus te doen. Naast de prijswinnaars pu bliceren wij ook enkele tekenin gen, waarvan de jury vond, dat ze óók heel goed waren. Deze teke ningen waren van: Theo Jansen, Gallicie 4, Leus den-C 11 jaar, Rossenberg- school. Peter Nobels, Ardennen 7, Leusden-C.. 10 jaar, Rossen- bergschool. Rogier Bruggeman. Berken laan 15, Leusden-C.12 jaar, Rossenbergschool ari<fh Doove, Stadhouders laan 6. Leusden-Zuid, 11 jaar, Rossenbergschool Hein-Ries v. d. Hengel, Wal ter v. Amersfoortstraat 12 Ach terveld, 9 jaar, St. Jozefschool. Boekenbon f7,50. Gert-Jan van Valkengoed, Pa ter Stormstraat 8, Achterveld, 10 jaar, St. Jozefschool. Marleen Kleinveld, Asschat- terweg 70, Leusden, 9 jaar, St. Jozefschool. Yvonne Kerkhof, Kon. Juliana- weg 24, Achterveld, 10 jaar, St. Jozefschool. Ingrid van Hamersveld, Hen drik v. Viandenstraat 23, Ach terveld, 9 jaar, St. Jozefschool. Truus Kooyman, Hessenweg 96, Stoutenburg, 12 jaar, Berna- detteschool. Bovenstaande kinderen ontvangen ieder een troost- prijsje, met uitzondering van Hein Ries v. d. Hengel uit Achterveld, die eveneens een boekenbon van f7,50 krijgt, omdat hij, volgens de jury voor zijn leeftijd een fijne tekening maakte, met niet alleen de paashaas en het feestelijk spandoek, maar ook het kruis niet vergat en die op het ei schilder de...v. Dat was het dan. Iedereen die meedeed van harte bedankt en., tot de volgende keer. Ook dan rekenen we weer op jullie! Redaktie. LEUSDEN - Onze Paas-teken- wedstrijd is een groot succes ge worden! Een verrassend aantal kinderen hebben tekenpotlood en kleurkrijt ter hand genomen om zich eens lekker kreatief te uiten. Fijn! Vooral verschillende scho len uit de gemeenten hebben hun beste beentje voorgezet en hebben collectief deelgenomen. De re- aktie - jury moest een keus maken uit meer dan honderd tekeningen en dat is geen kleinigheid ge weest. We hebben besloten om voor de beste vier tekeningen een boekenbon beschikbaar te stel len. Naast die vier tekeningen hebben we nog enkele tekeningen uitgezocht, die er ook uitstaken, maar niet voor een prijs in aan merking kwamen. Deze tekenin gen publiceren wij ook. Als troostprijs. Jongelui: hartelijk dank voor jullie medewerking! Het was fantastisch! Wellicht dat wij deze wedstrijden gaan konti- nueren met Pinksteren, vakantie, St. Nikolaas en Kerst. Nu de prijswinnaars: le prijs Philip Samson, Stadhouderslaan 8, Leusden- Zuid, 11 jaar, R.K. Rossen bergschool. Philip was één van de wei nigen, die nu eens niet de Paashaas of de paaseieren als hoofdmotief koos, maar de opstanding van Christus Komt daarbij nog dë uitste kende uitwerking van zijn idee Alles bij elkaar een eerste prijs waard. Een boe kenbon van f10,--. 2e prijs: Wim van Ruiten beek, Ruifweg 7, Stouten burg. 11 jaar, Rossenberg school Een boekenbon van f7,50. Hij tekende wel een paas haas, maar ging op de hu moristische toer, door er een karikatuur van te maken een paashaas met een ka pot geslagen ei (compleet met eierstruif) op zijn hoofdEen boekenbon waard! 3e prijs: Edward v. d. Zan- de, Finnmark 7, Leusden- Centrum, 11 jaar Rossen bergschool. Edward tekende een, vol gens de jury, byzonder aar dige kop van een paashaas, met daarin verwerkt enkele paas-symbolen, zoals kar- Marion Dove, 11 jaar. Yvonne Kerkhof, 10 jaar. Gert-Jan Valkengoed, 10 jaar. Rogier Bruggeman, 12 jaar. Marleen Kleinveld, 9 jaar. Edward v.d. Zande, 11 jaar, boekenbon f5, Theo Jansen, 11 jaar. Truus Kooyman, 12 jaar Peter Nobels, 10 jaar.

Leusder Krant | 1972 | | pagina 5