Antilopen-I kampioen r SENSATIONEEL GELUKSPEL TEGEN F.C. HORST: 2-2 DOELPUNTENSLAG Roda (zaterdag) unieke winnaar van twee B.D.U. bekers LOCKHORST SPEELDE Roda '46 (zo.) nain GELUK IN NW. VENNEP afscheid van de le klasse met nederlaag t I 'SS Roda '46 (za.) forceert tweede beslissingswedstrijd Haaien zwommen in Veenendaal b! Parachutisten kregen geen voet aan de grond Afscheid van Achterveldse voetballers Puzzelrit van WD Leusden Ons Genoegen NIET DAG 5 MEI 1972 LEUSDER KRANT LEUSDEN/ZUID - Het eerste zondag team heeft in een zeer spannende wed strijd en onder zeer slechte weersom standigheden in Nieuw Vennep een ge lijkspel uit het vuur gesleept. Het was jammer dat ze een 4-2 voorsprong niet konden vasthouden en de tegenstanders moesten toestaan ge lijk te komen. Roland Dijkgraaf verloor de eerste single met 6-2 en 8-6, maar Hans van Mourik Broekman bracht de stand weer in evenwicht door zijn par tij met 8-10 en 2-6 te winnen Door Eg- gelien van Keulen nam Lockhorst een voorsprong, want zij won haar single met 3-6 en 3-6, maar Silvia Hassing kwam niet tot winst. Zij verloor met SF-Eiiropa- cupwedstrijden op 6 mei te Achterveld (OR FBAL Het eerste korfbalteam van Antilo pen met hun trainer de heer H. Wij nen dat het kampioenschap behaalde. Foto Janus Visser. ADtilopen I - Meeuwen I 3-2 mEUSDEN - Voor het 2deachtereen- I figeode jaar is het de geroutineerde ilHtilopeoploeg gelukt kampioen te wor den Vorig jaar ongeslagen kampioen ft de 2e kl afd. en dit jaar notabene 1 lis debutant kampioen worden van de j M kl afd De hele ploeg heeft een Jftstalie van formaat geleverd, na i'ftle belft van de competitie afgesloten - hebben met een achterstand van 2 punten op koploper Meeuwen. I Antilopen dat van alle concurrenten bet zwaarste programma had te wikke len eo vaarvan niemand eigenlijk dacht dit zij kampioen zouden worden, heeft en grandioze 2e helft van de competi tie gedraaid zonder ook maar één steek te laten vallen. M®it alles hield in dat Antilopen I belopen zaterdag moest aantreden Iffl een beslissingswedstrijd tegen Jfteuwen I, onze eeuwige rivaal, die ons 3 ïaar geleden afhield van het kam - Jfcnsctap van de 2e kl afdeline ook ""Vf" van 4 «jin een beslissingswedstrijd. scheidsrechter werd met gejuich be- ntilopen had geloof in eigen capa •iten, want Meeuwen was dit jaar 2 maal uitkomend in Antilopes topploeg, maakte uit een prachtig aangegeven bal, terwijl Ada op haar beurt prach tig langs haar tegenstandster glipte 3-1, dit brak de weerstand totaal van Meeuwen en deze stand bleef gehand haafd tot aan de rust In de rust bleef de hele ploeg rustig bij elkaar en er werden de nodige aanwijzigingen gegeven om deze stand te kunnen consolideren Antilopen wetend dat deze stand nog lang geen winst betekende ging via vertragend spel, de wedstrijd een to taal ander aanzien geven. Minder at tractief voor het talrijke publiek, maar wel tactisch goed uitgevoerd Meeuwen kon nog eenmaal via een strafworp terugkomen, maar had de moed reeds lang opgegeven. De laatste aanval van Antilopen ging keurig bal- oezit spelen en er kwamen, doordat Meeuwen risico ging nemen, een aan tal voortreffelijke kansen, maar het af ronden ging moeizaam Het laatste fluitsignaal van de Ook vele ouders omringden gelukkig het veld Na de wedstrijd werd er tot in de late uurtjes feest gevierd samen met het combo van Aad op 't Hof, die er een gezellige avond van maakte Ook de voorzitter Heimen van Duinkerken en aanvoerder van de ploeg, zette de ploeg nogmaals in de bloemen en wel geschonken door de voetbalvereniging Rhoda, ook kwamen er vanwege het kampioenschap een paar giften binnen, totaal f103,-. De voorzitter bracht in zijn speech naar voren dat de ploeg ondanks het kampioenschap niet moest denken al bij voorbaat gepromoveerd te zijn, want dan zouden ze de kous nog wel eens op de kop kunnen krijgen Er komen nog twee zware promotie wedstrijden, eén maal tegen Juko I uit Jutphaas en één wedstrijd tegen de win naar van de beslissingswedstrijd SC VI- Fiducia 1 Twee van de drie ploegen promove ren, a s zaterdagavond om half zeven speelt Antilopen I zijn eerste promotie wedstrijd tegen Juko I op het Tovers- terrein in Zeist. Vele mensen hebben reeds toegezegd de ploeg de nodige morele steun te ge ven. Voor de ,,stad" Leusden zou het een grandioze prestatie zijn een K.N.K.B.-ploeg in hun midden te heb ben. Wij wensen de Antilopen 1 zeer veel succes toe. ACHTERVELD - Op zaterdag 6 mei a.s zal door SF Lucht- en Warmte- techniek N.V. een voetbaltournooi wor den gehouden op internationaal niveau. SF Lucht- en Warmtetechniek te Amersfoort is een van de vele dochter ondernemingen van het Zweedse be drijf AB Svenska Flaktfabriek te Stock holm. De vestigingen rond Nederland te weten Denemarken, Duitsland, Bel gië en Frankrijk hebben elftallen afge vaardigd om zaterdag a.s. te strijden om de mini-Europacup. 6-1 en 6-1, zodat de stand weer gelijk was 2-2 Het heren dubbel van Roland Dijkgraaf en Peter Wanrooy bracht LOckhorst weer een voorsprong, want zij wonnen hun partij met 4-6, 6-2 en 4-6 en ook het dames dubbel van Eg- gelien van Keulen en Silvia Hassing werd een overwinning, zodat de voor sprong, zelfs vergroot werd tot 2-4' Helaas konden de resterende twee par tijen niet in winst worden omge zet, want zowel Eggelien van Keu- Jen met Hans van Mourik Broek man als Silvia Hassing met Peter Wanrooy verloren hun wedstrijden met resp 7-5, 6-3, en 3-6, 6-2 6-3 Het tweede team speelds thuis tegen US uit Amsterdam Het werd een kleine nederlaag voor Lockhorst, want de uit slag was 3-5 voor US. Aan de beide da mes Joop Vos en Marijke Bunnink heeft het zondag beslist niet gelegen, want zij wonnen hun beide singels en ook hun dubbel Helaas konden hun beide teamgenoten niet tot winst komen, al moet gezegd worden dat de heren van de tegenpartij formidabel waren OP 7 MEI: Springwed- strijden op Leusderhei groet en Antilopen sleepte hiermee een dikverdiende overwinning uit het vuur Plezierig was het dat er zeer veel supporters de Antilopen-ploeg stonden aan te moedigen, onder hen wethouder Bijleveld, die de ploeg feliciteerde met de overwinning Uit de kampioenswedstrijd Meeu wen - Antilopen. HeimeD van Duin kerken in duel met zijn tegenstander. Foto Janus Visser. De wedstrijden (halve competitie) zullen worden gespeeld op het ,,Ker- stens Sportpark" te Achterveld en be ginnen om 10.20 uur met de officiële aftrap door mevr. Van der Schaaf, echtgenote van de direkteur van SF Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit Officiële aftrap door mevr Van der Schaaf 10.20 uur SF Denemarken - SF België 10.30 uur SF Frankrijk-SF Duitsland 11 05 uur SF Belgie - SF Holland 11 40 uur SF Frankrijk-SF Denemarken 12 15 uur SF Duitsland-SF Holland 13 00 uur SF Belgie-SF Frankrijk 13.35 uur SF Holland-SF Denemarken 14 10 uur SF Duitsland-SF België 14.50 uur SF Holland-SF Frankrijk 15 25 uur SF Denemarken-SF Duitsland 16 00 uur Als scheidsrechters treden op de heren Koezen, Landman en Te Loo Mede door het internationale karak ter van het tournooi verwachten de organisatoren van SF een grote pu blieke belangstelling op het gratis toe gankelijke ..Kerstens Sportpark" in Achterveld op aanstaande zaterdag LEUSDEN/ZUID -DeStichtseRij-en Jachtvereniging organiseert zondag 7 mei a.s. dressuur-sprlngwedstrijden in het kader van de N.B.V.R. promotie regeling en N.H.S. met en zonder ver gunning op het terrein te Waterloo te Oud-Leusden. De aanvang is 10 uur en de wedstrij den bestaan uit de volgende onderde len: Rubriek A: Prix Caprilli Rubriek B Oefenspringconcours met een max. hoogte van 1 meter, uitslui tend voor leden van de Stichtse Rij en Jachtvereniging. Rubriek C: Springconcours L met een max hoogte van 1.10 meter lal verslagen in de Microcompetitie en ook 2 maal in het veld ■Toch begon de wedstrijd het eerste I mrtier met een bijzonder zenuwach- 1 lig Antilopen, er moet hier wel bij ge- ugd worden dat het door het slechte teer bijzonder moeilijk was de bal onder controle te houden Er was in liB eerste kwartier dan ook weinig krachtsverschil Maar naarmate de I tredstrijd vorderde werd Antilopen ook veel sterker en kwam nu zeer zeker acceptabel korfbal. Een paar door- f fiópballen werden op een haar na ge mist Met de afstandsschoten was men jÖukkiser MKeës Hendrikse maakte mtet een fc ftitterend afstandsschot en ondèr^ Q groot gejuich van zijn medespelers (siers) 1-0 Antilopen bleef aandrin- Jiften en bleef zeer gevaarlijk voor de i\--_ korl en de verdediging hield het knap dicht Men rook dat de Meeuwen-verdedi ging op wankelen stond en hieruit maakte Kees Hendrikse op bijna iden tieke wijze 2-0 Antilopen bleef ster ker, maar kreeg hen onrechte een strafworp tegen, die gelukkig ook niet benut werd Toch kon Meeuwen tegen- SCOren, dwars door de handen van Nel BSD Loepen heen werd het 2-1. «^Protesteren tegen dit doelpunt hielp niets Antilopen werd door dit tegen- ppunl echter niet van zijn stuk ge- Icbt en bleef goed spelend door gaan, Ada de Haan pas voor de 4e Impala handbal afgelast LEUSDEN-ZUID - Door het slech- te weer van afgelopen zondag zijn alle vastgestelde wedstrijden afgelast Het programma van a.s. zondag luidt als volgt: dames senioren RHC - Impala, om 2 uur in Rhenen. heren senioren: Impala - BDC 2, om 2 uur alhier meisjes pupillen Impala - Amersfoort, om 1 uur alhier. RNEVELD - Het zaterdagteam van de voetbalvereniging Roda uit Leusden is de grote winnaar geworden van de Barneveldse Krant wisselbeker Het is wr het eerst in de geschiedenis van de doelpuntenslag dat beide bekers, doelpunten voor en doelpunten tegen,-door éèn club gewonnen zijn. De untenslag is een strijd tussen alle ploegen uit ons verschijningsgebied fcbeel gewaardeerd wordt. Een topscorei is wel een mooie titel die de speler •"BPfknjgt die de meeste doelpunten maakt, maar deze doelpunten kan hij nooit DG'ittken zonder de hulp van zijn ploegmakkers en daarom hebben wij de topscorer Wocht in het team die de meeste treffers plaatst; maar omdat de defensie wolf aan de beurt zou komen hebben wij ook een wedstrijd waarin de meest ^Kcble defensie gewaardeerd wordt wide resultaten zijn nu van Roda het best gebleken Roda maakte precies 50 gpten in 18 wedstrijden en moest in leze wedstrijden slechts 10 maal bal uit haar eigen doel halen. Ook de voetbalvereniging Woudenberg heeft uitstekend gedaan en met een tweede en derde plaats mogen zij toch wel eervolle vermelding hebben Roda heeft lange tijd strijd moeten leveren Ijjt het Barneveldse SDVB, maar toen deze ploeg kampioen was hebben zij !*'Cr verder, wat de verdediging betreft, een beetje bij laten zitten zodat zij doelpunten tegen kregen in de laatste drie wedstrijden '1)1 eindstanden luiden- ilpnnten voor: toda (za) Woudenberg Ichterveld ;i| therpenzeel (zo) Glind Hterlo DCP Scherpenzeel (za) Aaluku Muda larskamp )e Kieviten torneveld (zo) Ldvendo li SDVB 5' Stroe ®ameveld (za) 18-50 20-45 20-44 22-42 18-38 20-38 22-33 16-32 20-32 20-31 20-31 19-30 16-29 20-29 18-27 18-26 20-26 22-26 22-26 20-25 22-25 18-25 22-25 22-21 18-11 Doelpunten tegen: 1. Roda (za) 2 SDVB 3 Woudenberg 4 Rood Wit 5. Achterveld 6 De Kieviten 7. Veluwse boys 8. Barneveld (zo) 9. Valleivogels 10. Otterlo 11 Lunteren 12. Stroe 13 Advendo 14. Maluku Muda 15. Renswoude 16. Barneveld (za) 17. Scherpenzeel (zo) 18. Scherpenzeel (za) 19. SDCP 20. De Glind 21. Roda (zo) 22. Terschuurse boys 23. WOP 24. SDS ,25. Harskamp 18-10 20-15 20-17 18-18 20-21 20-21 22-22 19-22 18-22 20-23 22-26 18-26 16-26 20-28 20-31 18-34 22-36 16-36 22-38 18-38 22-39 22-40 22-43 20-47 20-52 LEUSDEN - De 27-jarige parachu- tist-in-spé J. Tersteeg uit Utrecht heeft maandag weinig vreugde aan zijn eerste sprong beleefd. Boven de Leus- der hei werd hij de prooi van de nogal sterke wind en landde tot zijn grote schrik In een hoge boom. Met geeü mogelijkheid zag hij kans om zich te ontdoen van zijn parachute, die over drie bomen hing. De heer Tersteeg zat bovendien zo hoog. en vast, dat ook de gewaarschuw de brandweer van Soesterberg alle bergingspogingen" spoedig moestop- geven Men heeft de onfortuinlijke pa rachutist uiteindelijk alleen maar naar beneden kunnen krijgen door de boom, waarin hij hing, om te zagen Een en ander is verder zonder ongelukken ge beurd, maar voor de heer Tersteeg, lid van de Paraclub ..learus" uit Hil versum, is het plezier van het springen er voorlopig af Hetzelfde lot onderging overigens oe 20-jarige Roy Lubbers uit Den Haag, die ook in een boom in het bos bij Soesterberg terecht kwam. Hij bleek echter voor de brandweer wat gemak kelijker bereikbaar en een derde para chutist, die ook al in een boom bleef steken, kon zichzelf uit zijn isolement verlossen. De laatste jaren zijn bij het para chutespringen boven de Leusderhei verschillende ongevallen van ernstige en minder ernstige aard voorgekomen Ruim een week geleden viel een para chutist uit Amsterdam voor de ogen van zijn vrouw te pletter omdat zijn parachute niet openging Ook vorige ja ren zijn enkele dodelijke ongelukken gebeurd, maar het is de laatste jaren ook herhaaldelijk voorgekomen, dat parachutisten in bomen en op daken van woningen in Soesterberg belandden Eenmaal is een parachutist zelfs door een dak gevallen LEUSDEN - RODA '46 heeft zon dagmiddag met de thuiswedstrijd tegen Amersfoortse Boys afscheid genomen van de le klasse KNVB afd. Utrecht. Ondanks het feit dat er voor beide ploegen eigenlijk niets meer op het spel stond, werd er evenwel fel voor de overwinningseer gevochten. De tbuisklup had bij de rustperiode een verrassende 1-0 voorsprong, doch moest ln de tweede helft toezien hoe het tenslotte een 1-2 nederlaag werd tegen de Iets beter draaiende Boys- ploeg. ACHTERVELD - Op zondag 7 mei a.s. nemen twee voetballers vaD de Sportvereniging Achterveld definitief afscheid van hun elftal. Anton van Dalen, die nu 25 Jaar lang de oranje- witte kleuren van Achterveld heeft verdedigd, hangt zijn voetbalschoe nen aan de wilgen Hetzelfde doet Herman Legdeur die evenzovele jaren de voetbalsport be oefende, de laatste 7 jaren hiervan in Achterveld Beide spelers slaan zon dag a.s. in het veteranenelftal van Achterveld dat op het Kerstens-sport- park een wedstrijd speelt tegen de vete ranen van APWC uit Amersfoort Huer- na blijven zowel de heer Legdeur als de heer Van Dalen in aktieve dienst van de Sportvereniging Achterveld, de heer Legdeur als voorzitter en de heer Van Dalen als tweede penning meester. De samenstelling van het Achter veldse veteranenelftal is als volgt doel Frans Dalen, P Smink, Jan van de Heuvel, Anton van Dalen, Gerard Vos, Wim Vos, Herman Legdeur, Hans van de Goes, Hans Smaal, Nol Wessels en Gerrit van Bekkum Aanvang der wedstrijd 14.00 uur Al spoedig na het eerste fluitsignaal van de lankmoedig opererende scheids rechter Wirds bleek dat de Leusdena- ren offensieve bedoelingen hadden en aanvankelijk leek het er soms op dat de wit-blauw gehemde Amersfoorters hier niet op hadden gerekend. Toch zouden de Boys het eerst tot scoren komen toen een Boyssjseler de bal vanuit de handen van doelman Gert Osanbrugge in het doel kopte Dit doelpunt werd evenwel door arbiter Wirds afgekeurd Gesteund door het goede en vele werk van Fred de Smalen en Martin Visser trok RODA '46 vele malen ten aanval En in de 14e minuut viel de bekro ning van deze aanvalsdrift. De vrij staande Jan Pouw gaf Boysdoeman Gerth met een harde en lage schuiver het nakijken, 1-0. In de resterende tijd kwam de Boys iets vaker aan de bal zonder hiervoor het de rood-zwar- ten bijzonder moeilijk te maken De tweede helft begon met een sterk aanvallende Amersfoortse Boys, dat hiermede probeerde RODA te over rompelen En dit gelukte hen ook won derbaarlijk wel. Reeds in de 47e minuut wist Ramselaar, nadat Evert Schoon- derbeek de bal niet goed onder kon- trole kon krijgen, de bal achter de RODA-doelman te deponeren. Na dit sukses bleef Amersfoortse Boys het initiatief behouden, mede doordat het positie verkiezen en het plaatsen in hun gelederen beter was dat bij de thuis- klup. Mede hierdoor werden de aan vallen van de gasten gevaarlijker en de RODA-defensie moest alle zeilen gaan bijzetten. In de 52e minuut nam Amers foortse Boys de leiding Een op links genomen corner werd hoog in de doel- mond voorgezet en mede doordat een RODA-speler zijn eigen doelman voor de voeten liep kon Richard fraai in koppen. Tien minuten later mocht RODA '46 opnieuw van geluk spreken toen een Amersfoorter buiten bereik van de doeman tegen de paal schoot Hier na geloofde men het wel en de ver richtingen op de groene mat werden minder, waarna RODA '46, na het laat ste fluitsignaal van scheidsrechter Wirds, het doek van het eerste klas- serschap naar beneden kon laten zak ken LEUSDEN/CENTRUM - De V.V.D. afdeling Leusden organiseert op maan dag 8 mei een korte gezellige puzzel- rit voor haar leden en ook belang stellenden zijn van harte welkom. De puzzelrit van ±25 kilometer, die onge veer een uur duurt, gaat vooraf aan de sociëteitsavond, die Iedere tweede maandagavond van de maand gehouden wordt. De start en finish vindt plaats in café-restaurant ,,De Mof" te Leus den De starttafel is geopend van 19.30 tot 20 15 uur De rit voert door de mooiste gedeelten van onze gemeen te en men zal beslist op wegen ko men waarvan men het bestaan niet vermoedde. De rit wordt verreden vol gens een speciaal samengesteld een voudig reglement en is uitgezet door de heer A J de Wijze De deelnemers, die laat starten, lopen de kans dat het laatste gedeel te van de rit in donker wordt gere den en in dat geval is het raadzaam een zaklantaarn mee te nemen ACHTERVELD - Tijdens de laatst gehouden wedstrijdavond van de schiet vereniging ,,Ons Genoegen" was J E van Hamersveld met 49 punten de bes te schutter De verdere uitslag was als volgt 2. J van Rossum 47 pnt 3. P. van Nimwegen 46 pnt 4 B Voskuilen 46 pnl 5. C. van Dort 45 pnt 6 J. J. van Hamersveld 45 pnt 7. H. van Ruitenbeek 45 pnt 8. K Jonkman 44 pnt 9. M. Pothof 44 pnt 10. Th van de Koedijk 43 pnt 11. W van de Kletersteeg 41 pnt 12. Th. Vos 39 pnt. ADVERTEREN KOSTGELD.»* ADVERTEREN KOST MEER N1JKERK - Zaterdagmiddag om klok slag half drie betraden ophetNSC-ter- reln te Nijkerk twee kampioensgegadig- den voor de 4e klasse A zaterdagvoetbal het veld, om vla een beslissingswed strijd uit te maken wie uiteindelijk de sterkste zou zijn. Voor de derde maal ln het kompetitiejaar '71/'72 kwamen FC Horst en RODA'46 tegen elkander uit. Eenmaal had RODA'46 reeds ge zegevierd, en de andere maal was het op een puntenverdeling uitgelopen. Geen wonder dat de papleren voor de Leusde- naren het beste waren. Doch het pakte ln Nijkerk anders uit. Na de normale speeltijd van negentig minuten was de stand opnlenw gelijk, 1-1. Hierdoor was een verlenging van tweemaal vijftien minuten noodzakelijk geworden. In de eerste verlenging vielen er geen doel punten, wel ln de tweede. In de 8e mi nuut van deze tweede verlenging nam FC. Horst nogal verrassend de leiding, doch na een sensationele strijd wist Harm Prophitlus via een kopbal RODA '46 opnieuw naast Horst te brengen. 2-2. Door dit alles is een twvede be slissingswedstrijd noodzakelijk gewor den. Na het fluitsignaal van scheidsrech ter Pasche<lag, moest RODA'46 blijk baar eerst aan de vette grasmat en de druilerige regen wennen. Hierdoor wa ren vooral de eerste vijf en veertig mi nuten de mannen van de FC Horst bet meest aan de bal. Na een wat aarzelend begin met aan belde zijden veel foutieve passes wist Horst als eerste gevaarlijk te worden. In de 10e minuut liep Theus de Kruif onder een messcherpe pass van Horst door, doch Horst wist hiervan niet te profiteren. Dit alles bracht misschien niet de nodige rust in de rood-zwarte ploeg, wat vooral ln RODA'b defensie was te merken, daar dit sterkste deel maar steeds haar draai niet kon vinden. Wanner RODA'46 een maal ln het offensief was bracht ditdl- rekt gevaar. Zo ging een schot van Kees Snel maar rakelings over en kon Horst- doelman Lnbbersen maar met de groot ste moeite een schot van Henk Ruler on der kontrole krijgen. Vijf minuten voor het rustsignaal zou een defenslefout aanleiding zijn tot het eerste doelpunt. Aaanvoerder Andre Snoek speelde nonch&lant terug op zijn doelman, die zonder Inspanning de bal tot corner liet gaan. Uit deze corner wist tenslotte Van Panhuis fraai in te koppen. 0-1. Enkele minuten later was het toch nog bijna gelijk, doch Johan Kolthof had het geluk Dij dit kleine kans- Je niet aan zijn zijde. Hetzelfde kan van hem gezegd worden toen ln de eerste minuut na de theepauze vlak voor het Horstdoel de gladde bal van zijn schoen afwipte. De nu in een blauw shirt gesto ken Leusdenaren begonnen aan een overdonderende start. Op elke bal werd Ingelopen, vooral door de nu ln de spits opererende Ko de Kruyf. In de 60e mi nuut mocht Horst niet over geluk klagen toen een vrije schop van Kolthof op de buitenkant van de paal afketste. Horst trachtte na deze meevaller weer het ini tiatief over te nemen en wist zelfs in de ze periode te scoren. Dit doelpunt werd echter door de strak leidende arbiter wegens buitenspel afgekeurd. In de 67e minuut kreeg de bijzonder hard zwoegende Ko de Kruyff loon naar werken, door de bal, na fraai aangeven van Ruler, achter de Horstdoelman te plaatsen Wie gedacht had dat RODA'46 nu door zou drukken kwam bedrogen uit. RODA'46 begon het wat rustiger aan te doen en ondanks dat zich nog enkele kansen voordeden kwam er vooralsnog geen wijziging inde score. Na deze nor male speeltijd bleef het bij deze 1-1 stand, waardoor verlenging noodzake lijk werd. De eerste verlenging gaf het zelfde spelbeeld te zien als de tweede belft van deze toch wel spannende wed strijd. Nadat de tweede verlenging reeds acht minuten was verstreken zou op nieuw een fout ln RODA's defensie nood lottig worden. Op dertig meter afstand van de RODA-veste kreeg de FC. Horst een vrije schop toegewezen. Horstspe ler van Delen plaatste zich achter de bal, en doordat RODA'46 vergat een muurtje op te stellen eD doelmaD de Vries tenslotte wijfelde tussen van gen of stompen ketste de bal via onder kant lat ln bet doel. 1-2. Diverse toe schouwers geloofden het nu wel en gin gen Inmiddels huiswaarts. En opnieuw zou blijken dat de strijd nooit gestreden Is voor het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter gevallen is. Opnieuw bleek dat RODA'46 na een opgelopen achterstand wakker werd geschud. Het pleitte voor het moreel van de Leusde naren dat het bleef vechten voor een beter resultaat. Hun manmoedig vol houden werd tenslotte beloond toen zij in de allerlaatste minuten een vrije scbop mochten nemen en de door Aalt Bokhorst voorgezette bal, via een ach terwaartse kopbal van Harm Prophi tlus, ln bet Horstdoel zagen verdwijnen 2-2. Door deze gelijk geeindlgde stand zal een tweede beslissingswedstrijd nodig zijn. LEUSDEN - Nadat zaterdagmiddag jlna een sensationeel duel, de be slissingswedstrijd F.C Horst - Roda'46 in een gelijke 2-2 stand was geëindigd, zal een tweede treffen de beslissing moeten brengen in de 4e klasse A zaterdagvoetbal Deze twee de wedstrijd tussen de kampioens kandidaten F C Horst en Roda'46 zal zaterdag a.s. plaatsvinden te Voort huizen en wel op het terrein van de v v Kieviten Aanvang 2.30 uur Mocht zaterdagmiddag a s na een eventuele verlenging de stand nog gelijk zijn dan zal het in de kompetitie behaalde doel- gemiddelde de beslissing brengen. Is dit ook gelijk, dan moeten volgens de KNVB-reglementen strafschoppen worden genomen Om zoveel mogelijk supporters in Voorthuizen aanwezig te doen zijn, zal Roda'46 voor voldoende vervoer zorgdragen, dat om 1 30 uur vanaf het kluphuis zal vertrekken Bij een eventuele overwinning zal een fees telijke inticht plaatsvinden, waarna 's avonds open huis in het kluphuis zal worden gehouden Uit de wedstrijd F.C. Horst - Roda '44 (za.). De doelman van F.C. Horst geeft Roda-speler Johan Kolthof geen enkele kans Foto Janus Visser. Uit de wedstrijd F.C. Horst - Roda '46 (za.). Ko de Kruyff scoort het enige doelpunt van Roda. Foto Janus Visser. LEUSDEN/ZUID - Zaterdag j 1. was de L.Z P.C.De Haaien vertegen woordigd bij dekringwedstrijden van de kring Midden Van Nederland in het Val- leibad te Veenendaal. De volgende prestaties werden door de Haaien zwemmers en zwemsters be haald: meisjes onder 10 jaar. Olga jagers op 50 mtr. vrije slag in 51 sec jongens onder 10 jaar: Gerard van Gils op 50 mtr vrije slag in 41,1 sec. Carel Venema op 50 mtr vrije slag in 37,8 sec. t jongens onder 12 jaar Thijs Noorderwier op 100 mtr vlinder slag 1 44.9 sec. meisjes onder 12 jaar Wilma de Wild op 100 mtr vlinderslag in 1.52.7 sec. jongens onder 14 jaar: Gerard Pasker op 100 mtr, rugslag in 1.25.2 sec. jongens onder 16 jaar Peter Rob Bloemendaal op 100 mtr schoolslag in 1 28 1 sec dames: Gerda Roest op 100 mtr. vrije slag in 1.18 sec Gerard van Gils bleef met zijn tijd 0,9 sec. onder de limiettijd van42sec., welke in 1971 gold voor dit nummer. Dus een heel goede prestatie De limiet- tijd hiervoor dit jaar is 40 sec Carel Venema veroverde de derde prijs, maar zwom 0,3 sec. te lang om het clubre- kord van 37,5 sec. te breken, maar dat zal in zeer nabije toekomst dan wel gebeuren. De Haaien wacht de komende maand een druk programma voor zowel de re creatieve groep als de wedstrijdgroep, dus voor hen met startnummers. Op 6 mei vinden er recreatieve wed strijden plaats in het zwembad ,,De Dijnselburg" in Zeist ter ere van het jubileum van de zwemclub .Zeist" Vervolgens is er op 13 mei een vier kamp in Leusden Hierna op 14 mei bij de zwemclub Neptunus te Amers foort recreatieve wedstrijden, welke worden gehouden in het zwembad ,,De Liendert" Tenslotte op 21 mei recre- atievewedstnjden van ,,Laga" in de ..Dijnsellburg te zeist

Leusder Krant | 1972 | | pagina 9