ODA '46 OP E VALREEP EKLOPT lol Wessels met ltis op ;cordj acht SP0R1 Achterveldse dames overtuigend wonnen Eindstanden volleybal POLO-AFDELING VAN DE HAAIEN WAS WEER SUCCESVOL Zomeravondcompetitie FRANK LEUSINK NU OOK OP VLINDERSLAG ONDER LIMIET AtUSOtH Y riendschappelij ke wedstrijden en voetbaltoernooien van s.v. Achterveld Clubkampioenschappen van Lockhorst gestart Leusdenaar Ben Tilman loopt zijn le marathon EERSTE HELFT KPJ-VOETBALTOERNOOI BILJARTEN JNDERDAG 8 JUNI 1972 LEUSDER KRANT 9 pannend beslissingduel tegen Neyenrodes: IeüSDEN - Zoals het Roda '46 in T afgelopen kompetitieseizoen heeft Ingezeten met vele blessures en Lme pech, bleef dit zelfs gehand- fd in het belangrijke beslissings- 1 Roda '46 - Neyenrodes van afge- 0 zondag. Ook nu weer liet Vrouwe tuna het afweten. Al binnen één mi jt hadden de rood-zwarten een 0-1 Sterstand opgelopen. Ongekend man- jdig vochten de Leusdenaren en ga- 1 een maximum aan energie. Na een island van 1-1 kregen ze zelfs loon |r werken door in de tweede helft de te nemen. Maar opnieuw zou twe Fortuna anders beslissen. Een Elukkige handsbal veroorzaakte vijf Tuten voor het einde een strafschop, rdoor Neyenrodes gelijk wist te jen. De noodzakelijk geworden ver toog zou Roda'46 op de valreep Elottig worden. In de allerlaatste iut wist Neyenrodes via een schot _jgs de paal, dezelfde doelpaal die i'46 tot tweemaal toevaneendoel- I had afgehouden, de fel bevochten jvinning binnen halen. Geen won- (dat een minuut later elf verbijs- j Roda-spelers van het BVC-ter- J afstapten, na lang geloofd te heb- (eindelijk eens een overwinning te llen. Het mocht niet zo wezen en de fcdense voetbalclub zal na éénjarig Tlijf in de eerste klasse een stapje moeten doen. [als reeds eerder gezegd, scheids- Herkstroter had nog maar lelijks gefloten voor het beginsig- Tof de tweede aftrap stond alweer jet programma. Neyenrodes trok It ten aanval en bij een voorzet 1 de bal van richting veranderd [door de uitstekende doelman Gert (brugge kansloos was, 0-1 Twee Jten later zou 't toch nog bijna gelijk (rden zijn, maar de doelpaal stond i aanvalsaktie van Fred de Sma- jhet doelpunt in de weg. Voetbal- jisch bleken de mannen van trainer I toch meer in hun mars te heb- lan de mannen uit Breukelen, en Jesulteerde dan vaak ook in een (verwicht. Roda'46 sterker, maar Inig kansenbenutter. Roda '46 i tot enkele gevaarlijke corners leef strijden met durf. Wil van de li *as in deze fase de grote Leus- j animator. Van de Boom immers leelal de aanspeelbare man, daar hij pak van veel vrije ruimte kon ge- Aan de andere zijde waren de |ler snelle en niet zonder gevaar Neyenrodesaanvallen dikwijls kofje naar de hand van de bijzon- loed op dreef zijnde Rodadoelman pruggu Twee minuten voor het ïignaal zouden de Leusdenaren ein delijk loon naar werken krijgen, zij het via bemiddeling van de Neyenrodes- doelman Wil van de Boom nam op dertig meter afstand van het vijandelijke doel een toegekende vrije schop, waarna de bal via de handen van de doelman te gen de touwen vloog, 1-1. Na rust ging Roda goed door en de voor Jan Pouw ingevallen Gert van de Water was een verbetering in de vuurlinie. Na een kwartier spelen in deze tweede periode gaf Fred de Smalen, na een prachtige rush langs de zijlijn, een voorzet die ineens door Gert van de Water op zijn schoen werd genomen. En dat betekende 2-1 In deze fase van de spannende strijd hadden de rood-zwarten misschien de zege vei lig kunnen stellen, maar te weinig stootkracht in de voorste linie en te weinig ruimers in de achterste linie zorgden ervoor dat de tegenstander zelf meer aandacht aan de aanval kon wijden. In de 69e min. kreeg Neyenrodes 'n vrije trap te nemen op de rand van het straf schopgebied, die tot schrik van de ge hele achterhoede in de verste hoek verdween. Maar opnieuw wist de Ro- da-doelman met een enorme snoekduik redding te brengen. Roda '46 kwam met het verstrijken van de tijd steeds meer met de rug tegen de muur en balan ceerde soms op de rand van de af grond Nog zes minuten en dan zou het eerste klasserschap behouden zijn. En opnieuw sloeg het noodlot toe. Op bijzonder ongelukkige wijze kwam de bal 9innen de bewuste lijnen tegen een van Gerard Hooglands handen, waarna de strak leidende arbiter zonder par don naar de witte stip wees Neyenro des liet deze aangeboden kans niet lig gen en de strijd was weer helemaal open. Negentig minuten voetbal bracht geen beslissing, zodat een verlenging van twee maal een kwartier noodzake lijk werd. Het pleit voor Roda '46 dat zij niet bij de pakken bleef neerzitten. Regelmatig togen zij ten aanval, maar de Neyenrodesdefensie had er nu be ter oog in Opnieuw kroop in deze eerste verlenging Neyenrodes door het oog van de naald, toen een door Wil van de Boom genomen vrije trap via binnenkant paal uit het doel ketste In de tweede verlenging gingen de gedane krachtsinspanningen een woordje mee spreken Toen velen zich al met een ge lijk spel hadden verzoend en diverse mensen al richting uitgang gingen sloeg opnieuw het noodlot toe. Bij een aanval ontving de Neyenrodesaanvoerder op 16 meter afstand de hal, liet deze een maal stuiten en nam hem toen vol op de wreef Tot verbazing van iedereen verdween «te hal keihard vlak langs binnenkant paal, onhoudbaar voor doel man Osnabrugge in het doel. 2-3 e redaktie) fSDEN/ACHTERVELD - Tijdens ndag in Weert gehouden Atle- (edstrijden in het kader van de ftitie, heeft de Achtervelder Nol llagen van i Genoegen ITERVELD - De schutters van IGenoegen" hielden weer een on- p wedstrijd op hun banen in (Gebouw Jutslag was als volgt: |E van Hamersveld 49 pnt. 1 van Dort 47 pnt |J Lagerwey 46 pnt. Ivan Ruitenbeek 45 pnt. |van Rossum 45 pnt J Wittebrood 45 pnt. 1 van Hamersveld 44 pnt |van de Kletersteeg 42 pnt. 1- van de Koedijk 41 pnt IKohlmann 40 pnt. [Rijnders 38 pnt •balwedstrijd i Genoegen"- k Achterveld ERVELD - Zondag 11 juni feo een elftal van de schiet- .,Ons Genoegen" en van de olor- en Bromfietsclub „Ach- op het Kerstens Sportpark 'balwedstrijd spelen. Voor de leniging zullen de navolgende binnen de lijnen verschijnen: Nimwegen, P. van Nimwegen, toto. W. van de Kletersteeg, T. van Daatselaar, Th. van fjl. K. Jonkman, W. Witte- l Schimmel en C van Dort. de A.M.B.C. „Achterveld" lD: W. Meinten, C. van de, Renkema, K. Lorist, !Q. J. Blotenburg, H. Lemaire, "'to, G. van Marwijk, Staal en fö- De wedstrijd begint om Wessels weer voor enige goede pres taties gezorgd. Het was zondag de twee de competitiedag voor de ongeveer veertig atletiek-ploegen die uitkomen in de derde klasse KNAU. Na de eerste dag (veertien dagen geleden), stond Altis op de tweede plaats. Nu togen zo'n twaalf wêdstrijdatle- ten plus coach en masseur vergezeld van zo'n 25 supporters en dat is heel wat), naar Weert om de strijd aan te binden met koploper Kronos, SOS uit Soest, Thor uit Rosendaal, de A.V Schoonhoven Het eerste nummer, de 110 meter horden, werd meteen het eerste rekord dat sneuvelde. Ton van Veen snelde in 16 seconden precies naar een nieuw clubrekordvoor jongens A en heren. Daarna was het de beurt aan Frits Schuurman, die de 400 meter in 52,4 sec. aflegde, een persoonlijk rekord Henk de Roller maakte weer een uitstekende vertesprong van 6 .24 meter Ben Echten stootte de kogel 10 72 m Evert Pijpers liep een fantastische 3000 meter in de goede tijd van 9 15 6 (ongetraind). Daarna was het de beurt aan de Achtervelder Nol Wessels. Hij roffelde de 100 meter af in 11,3 sec. Een nieuw persoonlijk rekord. Herman van Amerongen liep de 1500 meter in de goede tijd van 4.20.9 Voorzitter Werner Mohr wierp de dis kus 33.40 meter en de speer 46.15 m Ton van Veen maakte bij het hoog springen weer een uitstekende indruk. Met een sprong van 1.80 m. verover de hij weer veel punten. Maar voor de uitsmijter van de dag zorgde de 4 x 100 meter estafette ploeg, die bestond uit de heren Nol Wessels, Jan Willem Craenen.Frits Schuurman en Henk te Roller Zij werden eerste in 44,6 seconden Een prachtig nieuw clubrecord. Al deze stuk voor stuk uitstekende prestaties leverde Altis een eerste plaats op mz een puntentotaal van 8052. Coach Joop Verwey en trainer Ferry Serhalawan toonden zich na af loop bijzonder tevreden en hopen, dat door deze prestaties de jeugd - want daar moet 't van komen - de weg naar ,de atletiekvereniging Altis zal kunnen 'vinden. LEUSDEN/ZUID - De tweede compe titiewedstrijd van de Haaien dames werd wederom met een overwinning af gesloten. Deze keer werd van de re serve dames van AZPC gewonnen met de cijfers 4-2. Het was vooral aan het betere taktische spel en de grotere schotkracht te danken, dat deze uitslag behaald werd. In de eerste periode werd door AZPC de score geopend. Het ant woord van de Haaien liet niet lang op zich wachten. Door A. v. 't Ende werd de bal geraffineerd doorgetikt wat de partijen weer op gelijke voet bracht. Hierna was het initiatief weer voor AZPC hetgeen resulteerde in de stand 1-2, met direct hierna een afstands schot van A. v. 't Ende, 2-2, wat ook de ruststand was. In de tweede periode namen de dames van de Haaien direkt het heft in handen door een sterk offen sief. Hierin werden doelpunten gemaakt door J. Wijnberg en weer A. v. 'tEnde. Hierna werd door de dames van de Haaien de strijd geconsolideerd. De heren wilden het goede resultaat van de dames overtreffen, wat ook ruimschoots lukte. De Meent werd met 7-0 verslagen. De ploeg uit Breukelen bestaande uit routiniers, had tot nu toe goede resultaten in de competitie be haald en werd door de Haaien zeer ge vreesd. De enige manier om te winnen was de tegenstanders moe te zwemmen, hetgeen uitstekend gelukt is. Direkt na het beginsignaal werderdoordeHaaien fanatiek aangevallen en werd de tegen standers geen moment rust gegund. Hierdoor kon de Meent niet in zijn spel De Leusdenaar Ben Tilman nam voor de eerste maal deel aan een ech te marathon en wel aan de 4e inter nationale Westland marathon. Deze in Maassluis georganiseerde marathon moest door de deelnemers onder barre weersomstandigheden worden gelopen Zware regen, storm en zelfs hagel begeleidde de deelnemers op het ruim tweeënveertig kilometer lang zijn de parcours En om dan zoals Ben Tilman onder deze omstandigheden je eerste marathon uit te lopen is voor waar een prestatie Het is tenslotte een overwinning van jezelf op het zwaarste onderdeel van de atletiek, zo niet de zwaarste van allo sporten Ben Tilman wist tenslotte in een tijd van 3 uur 6 minuten en 23 sec het 42.195 m lang zijnde parcours te belopen Voor hem liggen de mogelijkheden open om in de toekomst deze afstand binnen de drie uur te beeindigen. LEUSDEN - Op 24 april 1972 is de biljartvereniging gestart met een huis kompetitie, waaraan 17 spelers deel nemen. Er zijn thans 8 partijen gespeeld, dus op de helft van de kompetitie en de stand ziet er als volgt uit- (resp. klas sering, naam. aantal partijen, wed- strijdpunten en het moyenne) 1. E. H. Hogenbijl, 6-10-1.04; 2. W. Delwei, 8-10-1 19; 3 L F van Dijk, 7-9-1 12; 4 C. T. A Kalleveen. 5-8- 0 58; 5. J v. d. Pol, 8-8-2.07; 6 L. Punt (wedstrijdleider), 8-8-1.24; 7 A H. v. d Berg. 8-8-1.19; 8 C.Korstan- je, 6-7-0.76; 9 P. A. Grootendorst, 5-6-0.89; 10 G. Q. M. v. Rooyen, 6-6-1.82; 11. W J Tijmensen. 7-6- I.21; 12. P. A. Waals, 5-4-1 32; 13. J. Abercrombie, 5-4-1 16; 14 F H. Korzelius, 8-4-1 94, 15. P A. M Wendel, 8-2-2.20, 16. Van Aken, 2-2- 0.92; 17 T Tessels, 4-2-0 75 Het moyenne wordt bepaald door het aantal beurten te delen op het aantal caramboles. De te maken caramboles wordt aan de hand van het moyenne gesteld op 40 beurten (b v. een wed strijd tussen de heren Korzelius en Van Dijk de heer Korzelius moet dan 78 caramboles maken tegen Van Dijk 45). Op 5 juni wordt met de tweede helft van de kompetitie begonnen aandehand van bovenstaand moyenne. komen De verdediging van de gasten kon geen vat krijgen op de beweeglijke voorhoede van de Haaien Hierdoor kwamen er steeds weer kansen voorde Haaien, die met de regelmaat van de klok werden benut. Met de uitslag van 7-0 was ieder na afloop tevreden en kunnen de Haaien de toekomst weer met optimisme tegemoet zien. AMERSFOORT - Eindelijk trof men het goed met de zomeravondcompetitie Het weer werkte mee en de renners hadden er zin in. Gijs Brouwer toon de zich in de amateurklasse bijzonder aktief. Vrij kort na de start ging hij reeds op de loop met Adrie Spelt Adrie zou later terug vallen terwijl Jan Sandbrink de plaats van hem op kwam vullen Joop van Beek kreeg met pech te kampen en zo bleven er slechts drie achtervolgers over, te weten Johan Ossendrijver, Kees Boogaard en Adrie Spelt Dit trio bezat niet voldoende kracht om de op de vlucht gegane Gijs LEUSDEN/ZUID - Zaterdag j.l. trok een zwemploeg van De Haaien naar Soest om in het Soester Natuurbad deel te nemen aan een zwemvierkamp georganiseerd door de SZV ,,De Duin- kikkers". De deelnemende verenigin gen waren: ZC „Zeist", De Duinkikkers, Flevo en De Haaien met een A- en een B- ploeg. Sigrist Bontebal bewees met haar 50,7 sec. op de 50 meter schoolslag meis jes onder 10 jaar, dat zij serieus op weg is zich te plaatsen voor de a s Nationale Kampioenschappen. Dat het Frank Leusink dit jaar ernst is zich verder te bekwamen inde zwem - sport bewees hij, door zich op de 50 meter vlinderslag jongens onder 10 jaar met 48,3 sec. te plaatsen voor de Nationale Kampioenschappen, na vo rige week in Huizen reeds de limiet op de vrije slag gehaald te hebben. Op de 200 meter wisselslag bleef Nicolette v.d. Heiden in dezelfde serie zuster Marina de baas met 0,5 sec. Nicolette liet 3 110 voor zich afdrukken en Ma nna 3.11 5 sec De tijd van 1 30.5 sec. voor Peter Brendsen op de 100 meter schoolslag mocht er ook zijn. Hij liet in zijn serie de overige deelnemers verachter zich. Datzelfde deed Hanneke den Herder op het nummer 100 meter vlinderslag meisjes onder 14 jaar met haar tijd van 1 29.1 sec Het was jammer dat Frank v.d Hurk met het nemen van het keerpunt zoveel seconden verloor dat hij net niet onder de limiet kwam op het onderdeel 100 meter vrije slag De einduitslag bewees, datde feesten van de afgelopen dagen de conditie van de jubilerende Haaien niet of nauwe lijks had aangetast. Deze was: 1 Haaien A 109 punten 2. Flevo 95 punten 3. Haaien B 68 punten 4 Zeist 48 punten 5. Duinkikkers 45 punten Zaterdag a.s worden de Lustrum- wedstrijden voortgezet in het Leusder- zwembad. waaraan de volgende vereni gingen meedoen- AZ PC. Amersfoort; 't Gooi. Bus- sum; Zeist, Zeist. Flevo. Nijkerk; Duinkikkers, Soest; De Haaien, Leus den Dit belooft een boeiend zwemfestijn te worden. De aanvang is 18.00 uur en niet om 19.00 uur zoals eerder vermeld. ACHTERVELD - Al is de compe titie ten einde, de elftallen van de Sportvereniging Achterveld blijven ak tief. Achterveld 1 speelde donderdag j.l. een vriendschappelijke wedstrijd tegen SVMM in Maarn. In een spor tieve wedstrijd versloeg Achterveld Maarn met 1-6. Met de rust was de stand reeds 0-3 in het voordeel van Achterveld. De doelpunten werden ge scoord door Herman Kerkhof (3x),Ger- rit van Bekkum, Hans van de Goes en Piet Vos. Achterveld 2 nam deel aan een toer nooi van de sportvereniging van de R. K Universiteit te Nijmegen Voor Achterveld waren de uitslagen als volgt: Achterveld 2 - Zwaluwen 1-1 Achterveld 2 - Brakkenstein 2-0 Achterveld 2 - R. K. Uni v.v 0-0 Achterveld haalde door deze goede uitslagen de halve finale. Zij speel de toen tegen het universiteitselftal. Eindstand 0-0. Achterveld was de minst fortuinlijke met strafschoppen nemen en verloor de wedstrijd. Om de derde en vierde plaats speelde Achterveld tegen Zwaluwen. De Utrechtenaren wonnen met 0-2, zodat Achterveld met de vierde plaats genoegen moest ne men. De wedstrijden werden gespeeld op het sportcomplex van de universi teit en waren perfect georganiseerd Programma voor zondag 11 juni a.s 9.30 - 10.10 uur Heren Achterveld B - Eemnes B 10.10 - 10 50 uur Heren Hoogland B - Leusden B 10.50 - 11 30 uur: Heren Leusden C - Achterveld C 11 30 - 12 10 uur Eemnes Heren C - Hooglanderv. C 12.20 - 12.50 uur Finale om le en 2e plaats B- en C- teams 12.50 - 1 30 uur: Finale om 3e en 4e plaats B - en C-teams Het voetbaltoernooi wordt besloten met een dansavond in „Ons Gebouw" te Achterveld met medewerking van „Coby Collar" Aanvang 20.00 uur Dan zal tevens de prijsuitreiking van het voetbaltoernooi plaatsvinden ACHTERVELD - Zondag jl. werd op het Kerstens Sportpark de eerste helft van het voetbaltournooi van de K.P.J., kring Amersfoort gehouden. Deze eer ste helft was een week daarvoor uit gesteld wegens de slechte weersom standigheden. Er werd aan deelgeno men door een groot aantal teams van de afdelingen Eemnes, Leusden, Hoog land, Hooglanderveen en Achterveld, dat tevens het tournooi organiseerde. Het tournooi is voor de heren A-teams en de dames afgewerkt. De afdeling Eemnes werd winnaar bij de heren. De Achterveldse dames wonnen over tuigend al hun wedstrijden en werden eerste. De wedstrijduitslagen waren als volgt- Heren: Leusden A - Hooglanderveen A 2-1 Eemnes A - Achteneld A 3-2 Hooglanderveen A - Eemnes A 0-1 Leusden A - Achteneld A 1-0 Achterveld A - Hooglanderv A 1-0 Eemnes A - Leusder A 1-0 Hoogland B - Achterveld B 0-1 Eemnes B - Leusder B 0-4 Leusden C - Eemnes C 0-1 Hooglanderv. C - Aciterveld C 4-1 Eemnes B - Hooglani B 0-6 Achterveld B - Leusien B 0-1 Leusden C - Hooglanderveen C 0-4 Eemnes C - Achterveld C 0-2 Dames: Achterveld A - Achterveld B 3-0 Eemnes A - Eemnes B 4-0 Eemnes B - Hoogland 0-2 Eemnes A - Achterveld A Achterveld A - Hoogland Eemnes B - Achterveld B Achterveld B - Hoogland Eemnes B - Achterveld A Achterveld B - Eemnes B Hoogland - Eemnes A Eindstand heren A: Eemnes Leusden Achterveld Hooglanderveen Eindstand dames: Achterveld A Hoogland Eemnes A Achterveld B Eemnes B 0-6 4-0 1-1 0-3 0-7 1-1 0-0 3-6 3-4 3-2 3-0 4-8 4-5 4-4 4-2 4-1 Brouwer en Jan Sandbrink te bedreigen Jan Sandbrink wist via de eindspurt ook nu weer Gijs Brouwer terug te wijzen Uitslag amateurs: 1 Jan Sand brink, Amersfoort. 2. Gijs Brouwer, Hoogland. 3. Adrie Spelt. Lunteren. 4. Kees Boogaard, Veenendaal. 5. Johan Ossendrijver, Achterveld De aanwezigheid van Dick van Wil- ligenburg betekende ook direkt zijn zoveelste overwinning in deze club competities. Hans Badenbroek wist nog het dichst in de buurt te blijven, zij het dat de afstand groot genoeg was Uitslag nieuwelingen 1 Dick van Wil- ligenburg. Leusden 2. Hans Baden broek, Amersfoort 3 Harry Kok, Hoogland. Loet van Amersveld was ook nu dui delijk de sterkste in de adspiranten- klasse Jeroen Groenestein en Wout Lansing hadden het nakijken Jeroen wist zowaar voor Wout Lan sing te eindigen Uitslag adspiranten. 1 Loet van Ha mersveld, Achterveld. 2. Jeroen Groe nestein, Leusden. 3. Wout Lansing, Scherpenzeel. 4 Wim Dekker, Amers foort 5. Peter Horst, Leusden Veteraan Wim Dekker klopte Paul Al- mekinders terwijl A-jeugdrenner Frits Gerhardt als eenling fietste. In de Ronde van Arnhem reed Kees Berkhof uit Barneveld bijzonder sterk Hij behoorde tot de vijf man sterke kopgroep die enkele ronden voor het einde door zeven achtervolgers wer den ingelopen. Kees werd in de eind stand zevende Dick van Willigenburg, die samen met Wout Lansing en Loet van Hamersveld deelnam aan een adspi- rantentoernooi van de „Bollenstreek" te Noordwijkerhout, kwam door zijn uit slag in de serie in de grote finale uit, waar hij een prachtige tweede plaats haalde. Wout Lansing en Loet van hamersveld konden niet tot de fi nale doordringen. In de Ronde van Soest behaalde Dick van Willigenburg na zijn prachtige zege in de Ronde van Maartensdijk zijn tweede bloementuil binnen. AMERSFOORT - Ondanks het prach tige fietsweer waren er slechts twintig deelnemers aan de start voor de za terdagmiddagcompetitie Het seizoen is in volle gang en het feit dat vele renners in nationale wielerronden zit ten, is wel debet aan deze niet al te grote belangstelling. Loet van Hamersveld die toch weer terugkeerde naar de adspirantenklasse liet in deze klasse zien dat hij de sterkste is Wim Dekker en Wout Lan sing moesten Loet laten gaan die na een solo de zege greep. Via de eind spurt klopte Wout Lansing Wim Dekker. Uitslag adspiranten: 1 Loet van Ha mersveld, Achterveld. 2 Wout Lan sing, Scherpenzeel. 3 Wim Dekker. Amersfoort Wim Dekker Sr was de enige vete raan, hetzelfde overkwam Evert van 't Hazeveld bij de A-jeugd. Dick Willigen burg, de sterke adspirant. die de club competitie bij de nieuwelingen rijdt, nestelde zich tussen de gelijk van start gegane amateurs, een staaltje dat aan vankelijk ook uitgehaald werd door Hans Badenbroek, die halverwege de strijd, echter moest lossen Jan Sandbrink en Gijs Brouwer ont snapten uit deze groep der amateurs en zelfs dit duo was niet in staat om Dick Willigenburg los te rijden Dick bleef bij hen Hans Badenbroek wist zich wel in gezelschap van Jan Vlas- tuin en Gerrit Heuveling te handhaven Achter deze twee sterke nieuwelingen zou Leo Roeloffs op de derde plaats beslag leggen. Uitslag- 1 Dick van Willigenburg, Leusden 2. Hans Baden broek, Amersfoort. 3. Leo Roeloffs, Amersfoort. 4. Kees van de Ploeg, Amersfoort. 5. Harry Kok, Hoogland. Overgangsklasse V dames Activia 22-34 Dynamo V 22-34 Uravo 24-34 Heyendaal 24-34 Orion 2 22-26 Vollan '65 22-22 Dynamo A 2 22-20 Union MC 2 22-20 SSS 22-16 EAVV 2 22-14 WVC 22-12 Hanza CM CM CM le klas dames Vios 5 18-34 Spirit 2 18-24 Vios 3 18-24 SSS 2 18-24 Spirit 3 18-21 Olympia 2 18-21 Vios 4 18-19 Spirit 4 18- 9 DEVU 1 18- 3 SVH 2 18- 2 2e klas dames Impala 1 18-44 UNI Cornus 1 18-40 VIOS 6 18-38 Wilhelmina 1 18-37 SSS 3 18-37 NVC 1 18-23 SKF 1 18-20 WA 3 18-14 WA 4 18-10 DOS 1 18- 4 3e klas dames Set Up 69 18-48 Impala 2 18-45 Avanti 18-38 Spirit 5 18-31 Spirit 6 18-27 Lichtenberg 18-22 SVH 3 18-22 Uni Cornus 2 18-19 SKF 2 18-13 Impala 3 18- 5 4e klas dames ,,A' VIOS 7 18-47 SSS 4 18-38 Set Up 69-2 18-34 VIOS 8 18-34 SVH 4 18-32 Woudenberg 18-29 Spirit 7 18-25 Vios 9 18-13 WA 5 18-11 Avanti 2 18- 6 4e klas dames ,,B' Set Up 69 12-28 VIOS 10 12-19 VIOS 11 12-15 Spirit 8 12- 7 Meisjes JEUGD VIOS a 16-32 SSS a 16-26 VIOS b 16-24 VIOS e 16-14 VIOS c 16-14 SVH b 16-12 SVH a 16-10 VIOS I 16- 6 le klas heren SVV 2* 18-28 Spirit 3 18-26 BGSV 2 18-20 SSS 2 18-19 AGAVS 1 18-19 Olympia 3 18-19 Spirit 2 18-16 SVH 1 18-14 VIOS 3 18-14 Impala 1 18- 7 2e klas heren SSS 3* 18-42 Uni Cornus 1 18-38 DOS 1 18-31 WA 3 18-29 VIOS 4 18-25 SVH 2 18-25 Spirit 4 18-25 WA 4 18-24 Wilhelmina 1 Advendo 1 4e klas heren Set Up '69 SSS 4 VIOS 7 Uni Cornus 2 Impala 2 Set Up 69 2 Spirit 6 Montagnards 4e klas heren SSS 5 SSS 5* WA 7 Woudenberg Uni Cornus 3 SVH 5 Set Up 69 3 Spint 7 WA 8 Impala 3 VIOS 6 18-24 18- 7 ,A" 14-37 14-29 14-28 14-23 14-17 14-16 14-15 14- 3 ,B" 18-35 18-35 18-32 18-32 18-28 18-26 18-26 18-26 18-25 18-23 18-16 4e klas heren ,,C" Spirit 8 12-31 Set Up 69-5 12-30 Spirit 9 12-19 Set Up 69-4 12-10 VIOS 8 12- 1 kampioen onder de streep de graderen LEUSDEN/ZUID - Onder ideale weersomstandigheden zijn zaterdag morgen om 9 uur de clubkampioen schappen gestart, waar organisator Ed Vos de nodige uurtjes aan voor bereiding heeft moeten besteden. Maar alles loopt op rolletjes en de stem-^ ming is zoals gewoonlijk opperbest. In de diverse spelsoorten zijn al ver woede gevechten geleverd en we zijn benieuwd wie a.s. weekend de finales hebben gehaald. Verder stond het de vorige week bij Lockhorst in het arbitrale teken De oproep van het bestuur voor de scheidsrechterscursus is een groot succes geworden. Niet minder dan 60 leden, waarbij de jeugd wel de overhand had, hadden hieraan gehoor gegeven. Onder leiding van trainer Ruis, werden maandag- en donderdag avond de spelregels doorgenomen en de nodige voetangels en klemmen in de tennisrechtspraak uitvoerig behan deld Aldus voorbereid werd vrij dagavond in aanwezigheid van twee officials van de KNLTB het schrifte lijk examen afgenomen en wij nemen aan dat menigeen binnen zeer korte tijd de titel van .C-scheidsrechter van de KNLTB achter zijn naam mag plaat sen. Dus bij Lockhorst in de toekomst geen legescheidsrechtersstoelen meer

Leusder Krant | 1972 | | pagina 9