ilÊIk U°op>b£ WAT U MOET WETEN - öarneveldse Drukkerij Uitgeverij N.v. verzorgt, in samei menwerking met het Reisbureau Van der Woerd te Barneveld, vov de abonnees van al haar uitgaven (Barneveldse Krant, De Wouden berger/Scherpenzeelse Krant, De Leusder Krant, een Prachti6e vakantie-reis naar het zonnige Mallorca. Dat deze extra service van de B.D.U. alleen voor de abonnees is, is dui- delijk. Dankzij de abonnees kunnen wij dat doen. Het geoeurt vaak, dat mensen 's zomers - om wat voor reden dan ook- niet op vakantie kunnen gaan. Ook zijn er mensen, die in dit vPPÜB drukke aardse tranendal graag nog eens een weekje er tussen uit willen trekken om eventjes volledig op adem te komen. Sommigen I v gaan dan naar de wintersportoorden, maar voor de tal van zon- aanbidders is het warme, zonnige zuiden toch wel te prefereren, r Voor hen is deze reis bedoeld. Een volledig verzorgde vakantie- reis naar een streek, waar vrijwel altijd de warme zon schijnt: Mallorca. Is er iets heerlijkers, dan te gaan zonnebaden aan het strand met de gedachte, dat je vrienden, kennissen, collega's en familie in dat .verre" Nederland huiveren van de kou en met dik ke jassen aan door een striemende herfststorm moeten gaan9 hebt in dezelfde tijd ,,een stukje extra zomer" gekregen niets eens voor zoveel geld. Ook al denken velen. of wintervakantie in het zuiden voor de „rijk"-" der waar. Voor relatief weinig geld kun' vakantie hebben. In het warme Z"'-* land Mallorca met z'n exot»" en haar gastvrije bev" En dat geheel otel, vlak v' ar Een unieke en goedkope mogelijkheid voor een geheel verzorgde 8-daagse vakantie naar het prachtige en zonnige eiland in de Mid dellandse Zee: Mallorca. Om een indruk te geven van wat onder geheel verzorgd" wordt verstaan, volgt hier een opsomming van alles wat bij de reissom is inbegrepen: Vliegreis per modern verkeersvliegtuig, een DC 9 van Martinair Holland, van Schiphol naar Palma de Mallorca en terug. Op de heen- en terugreis een maaltijd aan boord. De vliegreis duurt ongeveer 2 uur en 20 minuten. Er wordt ge vlogen op een „geriefelijke" hoogte, zodat u rustig vliegt. Zeer gunstig vliegschema. Geen nachtvluchten. De luchthavenbelasting te Schiphol en Palma. De douanebelasting te Palma. Het busvervoer van het vliegveld naar het hotel op Ma llorca en terug. Deelname aan de onvergetelijke, avondvullende „barbacoa-fiesta" op de oude hacienda Son Amar met o.a. champagne, sangria, rum een aan het spit geroosterd speenvarken en kip. Mogelijkheid tot deelname aan diverse excursies naar interessante punten van het eiland. Begeleiding (uit en thuis vanaf Schiphol) door twee deskundige gidsen, die ook in hetzelfde hotel logeren en op ieder gewenst moment te raadplegen zijn. Dus geen zorg over taalmoeilijkheden, geld wisselen enz. Verblijf van zeven nachten in een uitstekend hotel. Ontbijt en twee warme maaltijden per dag. Iedere kamer met eigen terras en eigen volledig sanitair In het hotel is een ruime salon en een gezellige bar. Er is ook een verwarmd zwembad. Een mild klimaat, dat u de herfst en winter thuis doet vergeten! denk vooral dig paspoor (enkaar t!'.

Leusder Krant | 1972 | | pagina 10