HANS OP DEN CAMP KREEG DE WISSELBEKER VAN WAALWIJK Antilopen I pakt knappe overwinning tegen Sparta I Antilopen's jeugdploeg volgend jaar naar Spanje SERVICE T. de Smalen Schaakclub Leusden Kerkdiensten MEDISCHE DIENSTEN ZWANGERSCHAPS- GYM LEUSDEN/C. Geslaagde kaartavond Alg. leden vergadering en soos VVD Zz-Vi gemeente leusden h-. tuinman w voor alle huishoudelijke apparaten H. H. H0FF Nieuw bestuur RK ouder vereniging Uw huishoudtextiel, truien, vesten, kousen, sokken etc. TEXTIELHUIS G. P. J. WIJNTJES HESSENWEG 321 ACHTERVELD Kaartavond De Roskam OPBRENGST COLLECTE Disco-avond Michael Frayne: Een uiterst particulier bestaan Richard Matheson: Ik ben een legende DONDERDAG 26 OKTOBER LEUSDER KRANT 8 Zo stapt Evert Boshuis (winnaar Sla lom-Sprint) uit zijn crosswagen. LEUSDEN-CENTRUM - De laatste W. R. A. C.- Rallycross was 25e wed strijd in dit seizoen van deze overkoe pelende organisatie. Deze jubileum- cross werd wederom een groot succes voor de Leusdense deelnemers. Met de regelmaat van een Zwitsers uurwerk gingen de Leusdenaren, na een rit-zege, op de schouders van hun supporters. In niet minder dan zes van de acht vóórronden gingen de bloemen mee naar Leusden. Bovendien werden een halve finale, het punten klassement en de Slalom-Sprint ge wonnen. Deze Slalom-Sprint over één grote ronde, met halverwege hierin de no dige hindernissen, werd een complete Leusdense aangelegenheid. Met 40 deelnemers werd de uitslag: 1 Evert Boshuis (Buitenhuis) 55 sec 2 Sep Venrooy (Crossteam Leusden) 56 sec., 3. Kees Kruisbergen (Buitenhuis) 58 sec. Met de Rallycross (60 renners) ging het feest verder. Kees Kruisbergen (team Buitenhuis) bleef deze middag van domme pech verschoond en won op zijn sloffen de eerste manche Hij werd 2e in de vijfde rit, 3e in de halve finale en 6e in de eindstrijd Buitenhuis-man Evert Boshuis had minder geluk. In zijn eerste rit ging hij in gewonnen positie over de kop. Hij won zijn 2e reeks, maar maakte in de halve eindstrijd wederom een dak landing, waardoor hij zijn plaats in de Jjnale verspeelde De pechvogel van de 2e seizoen helft, Sep Venrooy van het Crossteam Leusden, wilde zich nog eens waar maken en verscheen met twee wagens op het circuit Hij begon zijn eerste vóórronde met zijn Morris al met pech. Zijn 2e serie verliep beter, hij werd derde De halve finale (met VW no. 15) bracht Sep op de 2e plaats, maar in de eindstrijd was het weer mis Crossclown Peter v d Vlugt (team Leusden) won breeduit lachend zijn beide vóórronden op magistrale wijze. Hij werd 4e in de halve finale en 5e LEUSDEN - Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst zegt men vaak. Zo is het ook met de Leusdense schaak club Onder leiding van de heer De Jager, die zich laat assisteren door Allard Tonneman en Rogier van San ten, is het iedere dinsdagavond van kwart voor zeven tot kwart voor acht een plezier om deze schaakjeugd te zien spelen Het spel wordt met zoveel inzet gespeeld, alsof het een Neder lands kampioenschap waard is De leukste reacties komen altijd na een zgn. domme" zet, die dan met veel commentaar uiteindelijk toch maar gedaan wordt, want ook bij de jeugd geldt de spelregel „aanraken is zet' ten". De jongelui hebben de volgende resul taten geboekt- Stand groep 2A: 1 Remco Küh 10 7 2 Tonny Arbon 12 8 3 Maarten Jansen 10 8,5 4 Frank Stoorvogel 9 5 5. Niels Jansen 11 4 6. Eko Bousema 8 2,5 7 Richard Ober 8 2 8. Ruud Drager 10 2 Stand groep 2B: 1 Walter Jansen 6 5 2. Gernt J. v Leersum 5 4 3. Kees bBokhorst 7 4 4. Laurens v. Santen 5 3 5. Jaap 2Zweinenberg 6 3 6 Coen Fischer 4 1 7 Theo Jansen 6 1 8 Roland Speklé 3 0 Stand groep 4A: 1 Sander v.d. Tang 10 9 2 Henk Fischer 8 5,5 3 Herman Kreuler 8 4,5 4. Frank Arbon 10 6 5. Albert v. Leersum 9 3,5 6 Wim Horst 9 2.5 7. Steven Biesterveld 1- 4,5 8. Sjoerd Cohen 10 1,5 Stand groep 4B: 1. Dick van Lingen 7 6,5 2 Marijke Horst 6 4 3 Jan Hein Verduyn 2 1,5 4 Albert Noordkamp 2 1 5 Michiel Spek 3 1 6. Erik Goedhart 1 0 7. Bastiaan Drewers 2 0 8 André van Harten 5 0 Datum: 29 oktober 1972. LEUSDEN/CENTRUM N.H.K 10 u.: ds. v d. Knft, Erme- lo, 19 u.: ds J. Brommet, Nun- speet (Jeugddienst). R K.K za. 7 u. m m.v. dameskoor; zo. 7 30 u., 9 u.. Hoogmis; 11 u.: dienst met samenzang; 16.30 uur. LEUSDEN/ZUID N H.K 10 u ds. Sirag; dankuur 18. 30 u.: ds Kolijn, Kootwijker broek. ACHTERVELD N.H K. zo. 9.30 u kand. Sliedrecht, Bilthoven. RKK.: ma. t/m za. 8 u. (uitgez. wo.); wo. 19.30 u.. avondmis; za 19 u avondmis; zo. 8 en 10 30 u H. Mis; 18 u Lof. Weekend: 28 en 29 oktober 1972. (Alleen voor spoedgevallen) LEUSDEN Voor de praktijken van de artsen Boersema, Den Toom en Lantink zal a s. weekend waarnemen: dr. Boersema, Julianaweg 5, Achterveld, tel 03425-222. Dinsdagmiddag en dinsdagavond dr. Lantink, Burg. de Beaufortweg 61, tel. 03496-1210. (Dienst van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur). De wijkverpleging wordt waargeno men door: zr. Rosa, Hafhersveldse- weg 57. tel. 03496-1271. Groene Kruis, De Roo v. Alderwe- reltlaan 11, tel. 03490-15818. Bejaardengymnastiek wordt gegeven iedere donderdagmorgen van 11 00- 12.00 uur in het Groene Kruisgebouw. Zwangerschapsgymnastiek is ver plaatst naar de woensdagavond van 20 30-21.30 uur in het Groene Kruis gebouw Inlichtingen: zr. Laudy, tel. 03496 - 2081. zr Van Kalkert, tel 03490-15818; mevr. Tuin, tel 03490- 15818. LEUSDEN/C - Op dinsdag 31 oktober begint er in het Wit Gele Kruisgebouw een nieuwe kursus voor zwangerschap- gymnastiek Aanvang van de kursus is 10.30 uur Allen die daaraan willen deelnemen kunnen 's morgens 31 okto ber zich meteen opgeven. De kursus bestaat uit 10 lessen Elke les is van 10 30 tot 11 30 uur. in de finale. Hans Op den Camp greep met beide handen zijn laatste kans op de wisselbeker, vooral nu mede-kans hebber Jaap Boon, wegens ziekte thuis, in Leusden moest blijven Om zijn wagen te sparen had hij verstek laten eaan in de Slalom. In de Cross won hij zijn beide vóórronden en de halve finale In de eindstrijd werd hij vierde. Met 51 punten won hij inderdaad het puntenklassement. Omdat dit zijn derde ,,punten"-zege was, kreeg hij de grote wisselbeker definitief in zijn bezit Kees Kruisbergen en Peter v. d. Vlugt eindigden in het puntenklassement van de dag op een gedeelde 5e plaats met 46 punten. Het totaal-puntenklasse ment van de 25 W R A C.-crossen werd gewonnen door Piet van Esch (Was pik) met 605 punten Jaap Boon werd 2e met 553 punten en Evert Boshuis 4e met 455 punten. LEUSDEN/CENTRUM - De eerste kaartavond, welke door de jeugdbewe ging in ,,'t Ros Beyaart" werd georga niseerd, mocht zich op een goede be langstelling verheugen. Er waren 44 belangstellenden, die een bijzonder ge zellige en sportieve avond hebben be leefd De spanning bleef er tot het laatste in. In tegenstelling tot vorige jaren toen er alleen geschutjast werd, was er nu ook gelegenheid voor de klaverjassers Ook dit jaar zullen er weer 7 avonden worden gehouden en de deelnemers welke er minstens 5 be zoeken zullen in aanmerking komen voor een extra prijs op de slotavond De puntentelling werd gekombineerd, zodat er geen aparte prijzen meer voor schutjassen of klaverjassen ge geven werden. De uitslag van deze avond werd 1. Gerda de Ridder 6357 pnt., 2. Arie v d. Berg 3620 pnt 3. Hans v d. Groo- theveen 6274 pnt., 4. mevr Hilhorst 6218 ont 5. Wim Herder Cc., 6128 pnt 6. mevr. v d. Wetering 6105pnt., 7 Wout v Roomen 6088 pnt., 8. André Smal 5983 pnt., 10 Henry v. d Tweel 5889 pnt., 11. en 12. Mevr Pouw en Wim Herder 5874 pnt De volgende avond zal worden gehou den op donderdag 9 november wederom in ,,'t Ros Beyaart". LEUSDEN/CENTRUM - De V.V.D houdt haar algemene ledenvergadering maandag 30 oktober in het restau rant ,,De Mof" Aanvang 20.00 uur precies In het kader van de tweede- kamerverkiezingen zullen in de komen de weken binnen de kamercentrale Utrecht, een aantal prominente spre kers te beluisteren zijn. Op 15 no vember spreekt de heer Wiegel in Amersfoort in „Amecitia" om 20.00 uur. De sociéteitsavond op 29 november zal geheel in het teken van de verkie zingen en eventuele voetbalwedstrijd staan competitie zijn Groep 1: Elentge - Van Santen Struwig - v Egdom Veenendaal - Boogaard 0-1 Harlaar - Mosterd 0-1 Groep II: v.d. Steeg - de Graaf 0-1 Boschman - v.d. Tang 1-0 Tonneman - Schram 1-0 Daatselaar - Wisman 1-0 Groep III: Agterberg - Huis in 't Veld 1-0 v.d. Vliet - de Boer 0-1 Boersma - v Doorn 1-0 Arbon - Leeuwenhoek 0-1 Jantzen - Hooijer 0-1 Groep IV: Kuyper - Visser jr. 1-0 Marsman - Pijlman 0-1 v. Velzen - De Putter 1-0 Kunneman - Rijnfrank 1-0 Ladder: Sukel - Horst 1-0. LEUSDEN - Het bestuur van Anti lopen blijkt dit jaar zeer actief en dit blijkt duidelijk uit de grote leden- aanwas van de laatste 2 jaren. Ook de opmars van het le twaalftal naar de landelijke K.N.K.B. heeft hiertoe ze ker bijgedragen. De grote stunt voor volgend jaar is dat er vorige week definitief is beslo ten, dat er een jeugdploeg naar Spanje gaat. De vlucht naar Spanje is viaNecker- mann per charter reeds geboekt, ook het onderkomen in een hotel in Malaga is reeds rond Antilopen gaat van 30 juni t/m 14 juli 1973 in Spanje zijn krachten meten met o.a. een aantal Spaanse ploegen. Antilopen vertrekt samen metRohda, Amsterdam - Castrop Rancel, Duits land en A.K.C., Antwerpen, Bel gië naar Spanje De resp. jeugdleden zijn reeds voor uitzending aangewezen en zijn druk aan het sparen, waarvoor Antilopen een aparte rekening heeft geopend. Ook alle gesprekken met de ouders zijn inmiddels rond. 't Is duidelijk dat iedereen zich ver heugt op dit grote avontuur Dat dit niet allemaal betaald kan worden door de leden zelf en K C Antilopen, betekent dat Antilopen reeds ver is gevorderd in het zoeken naar een sponsor. Zo gauw deze zaken rond zijn, zal Antilopen met veel tam tam hier meer bekendheid aan geven. Bij de sectie Plantsoenen van de afde ling Openbare Werken kan worden ge plaatst een Het bezit van het diploma Vakbe kwaamheid Hovenier is vereist. Sollicitanten dienen ervaring te heb ben in het uitvoeren van alle voorko mende werkzaamheden die verband houden met de aanleg en het onder houd van plantsoenen Aanstelling zal geschieden in de rang van gemeente-ambtenaar IV Salarisgrenzen 862,tot ƒ1201, per maand Een ééngezinswoning voorzien van centrale verwarming is beschikbaar De gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Sollicitaties met vermelding van op leiding. staat van dienst, referenties enz. binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken. Ge meentehuis te Leusden-Centrum. TECHN. BUREAU Eikenlaan 51 Leusden-C. Tel. 03066-2189 TANDARTS AFWEZIG VAN ZATERDAG 28 OKT. T/M WOENSDAG 1 NOVEMBER Amersfoor^se tand artsen nemen waar. ACHTERVELD - Sinds kort was er een vacature ontstaan in het bestuur van de Oudervereniging van de R.K. Basisscholen in Achterveld, door het aftreden van de heer C. P. Kooloos die vanaf de oprichting als voorzit ter heeft gefungeerd. Zijn plaats is thans ingenomen door mevr. Nabuurs, Jan van Arkelweg. Het dagelijks bestuur ziet er nu als volgt uit: Mevrouw Nabuurs, voorzitster; Mevrouw Van de Hengel-van Burg steden, sekretaresse, De heer J. C. de Jong, penningmees ter. Verdere bestuursleden: A. W Smit, 2e voorzitter, Mevrouw Ossendrijver-van de Boom, 2e sekretaresse; J. Traa, 2e penningmeester; Mevrouw Boersema, lid; Mevrouw Van de Tweel, lid, De heer J Wouters, lid. Voor al naar Groot in het kleinvak. ACHTERVELD - Op vrijdag 27 okto ber a s vindt de eerste kaartavond van het ..Roskam - schutjasconcours" plaats Dit is het enige kaartconcours in Achterveld waar nog uitsluitend geschutjast wordt. Het klaverjassen raakt ook in Achterveld steeds meer „in" Niettemin zullen er altijd een aantal kaarters zijn die schutjassen hun favoriete kaartspel blijven vinden. Zij zijn vrijdag van harte welkom in ,,De Roskam' Aanvang 20.00 uur. LEUSDEN - De collecte van de Ne derlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren heeft in de gemeente Leus den een totaal (netto) bedrag van f579,- opgebracht. ACHTERVELD - Op zaterdag 28 ok tober wordt een diseo-avond gehouden voor jongeren boven 16 jaar in Ons Gebouw te Achterveld Disc-jockey is Rijk Rijnders. ANTILOPEN I - SPARTA I 6-5 LEUSDEN - Na vorige week geschre ven te hebben dat Antilopen I totaal van slag af was en het (Je ploeg ontbrak aan geest en inzet, moet gezegd wor den dat het alarmerende stukje van de voorzitter in het clubblad de „prik kel" misschien positief heeft gewerkt voor deze wedstrijd. Antilopen wilde de slechte resul taten van de laatste weken volkomen uitwissen, met veel inzet en zonder gemopper tegen elkaar werd er direct fris van de lever gespeeld De ploeg was op een paar plaatsen gewijzigd in haar opstelling en er moet gezegd worden dat de vakken combinerend zeer goed voor de dag kwamen. Ook was Corrie de Ridder na 7 wedstrijden weer vervangen door haar zus Tinie de Ridder, die vorige week met een goede wedstrijd al direct liet zien er weer helemaal bij te horen Toch vraagt men zich af of nu juist Corrie de Ridder, die een aantal zeer goede wedstrijden speelde, vooral ver dedigend en steeds knokkend voor haar plaats, al laat haar balbehandeling nog wat te wensen over, vervangen moest worden. Letty Koot bleek deze middag duide lijk routine te kort te komen en was verdedigend zwak en werd keer op keer uit positie gespeeld, zij is de jongste van de ploeg, maar zal toch veel aandacht aan haar verdedigende taak moeten gaan besteden Kees Hendrikse, deze middag eindelijk weer eens in zijn normale vorm spe lend, maakte met een zeer snelle doorloopbal 1-0 Het tegendoelpunt, ondanks het ach teruitlopen en omtrekken van de tegen stander, werd helaas goedgekeurd en Antijopen stond weer snel gelijk, 1-1 Door niet al te geconcentreerd verdedi gen nam Sparta zelfs het heft in handen en Scoorde met 2 mooie doelpunten resp. 1-2 en 1-3. Bij een achterstand wordt Antilopen altijd pas wakker en Nel v Loenen maakte met een hoog afstandsschot 2-3, dezelfde speelster maakte uit een doorloopbal 3-3. Antilopen ging het spel dicteren en speelde vooral sneller dan de tegen standers Kees Hendrikse maakte dank baar gebruik van zijn snelheid en zijn 2de prachtige doorloopbal was een feit, 4-3 en Antilopen had hiermee de achterstand van 1-3 teruggebracht naar een voorsprong van 4-3. Met deze stand ging tevens de rust stand in. Uit de thee had de ploeg kennelijk inspiratie geput Robv. Duin kerken maakte van zeer grote afstand. met een plat schot, maar haarzuiver, 5-3. Gert Nieuwenhuis maakte in de sprong prachtig 6-3 en hiermee dacht Antilo pen de winst binnen te hebben. Sparta dacht hier echter anders over en kwam terug tot 6-4 en 20 minuten voor het einde met een gaaf afstandsschot zelfs op 6-5. Antilopen-verdediging kreeg het zeer zwaar en de gelijkmaker zat er af en toe dik in. Sparta ging echter de fout maken dat de lange Koos Kwakkernaat van Sparta zich ging opofferen en bijna uitsluitend kansen voor zijn me- despelers(sters) probeerde te schep pen. Dit alles was duidelijk een kolfje naar de hand van Heime van Duinkerken, die hem onder de korf geen schin van kans gaf en constant met zijn lange armen tussen de aangegeven ballen zat. Wel moest hij jammer genoeg nog eenmaal het scoren van een dame beletten (er zat niets anders op), maar de toegewezen strafworp kon niet in een doelpunt omgezet worden Ook Antilopen kreeg nog 2 kansen, maar beide strafworpen werden slecht ge nomen door Wim Koot Met deze overwinning is Antilopen weer helemaal terug en staat met 10 punten uit 8 wedstrijden 4 punten TOEKOMST EN TECHNIEK IN DE LITERATUUR VAN VANDAAG achter op de koploper Kameo en deze 4 puntpn zijn zeker niet onoverbrug baar. Maar deze 10 punten betekenen wel, al verliest Antilopen al zijn wedstrij den, dat het 3e kl. schap indeK N K B voor het eerste jaar is veilig gesteld en daar speelt de ploeg dit jaar toch in eerste instantie om. Het eerste twaalftal offert zich n.l. voor het tweede twaalftal op dit jaar en er komen dan ook geen reserves uit dit team voor het eerste twaalftal of het tweede moet natuurlijk vrij zijn van wedstrijden Verdere uitslagen: Telstar 1 - Antilopen II 3-7 Adspiranten: RDZ a - Antilopen a 2-0 Pupillen: Soesterkwartier - Antilopen 0-2 Junioren: Samos II - Antilopen I afg Uit de wedstrijd Antilopen - Sparta. Twee speelsters in een duel om de bal hetgeen het meisje van Sparta wint. (Foto Janus Visser). In 1968 schreef de Britse schrijver Michael Frayne zijn boek „A verj private life", door Engelse recensen ten gerekend tot de moderne klassieken naast bijvoorbeeld Orwell's „Boerderi der Dieren". Ef Leonard vertaaldedez< SF-roman voor Bruna, die het kortge leden uitgaf inde Bruna SF-reeksonder de titel „Een uiterst particulier be staan". Frayne schreef een juweeltje vaneen boek. Eerder nog een modern sprookje Zijn taalgebruik is uiterst simpel ge- houden, wat de indruk versterkt mei een sprookje te doen te hebben, zij hel dan wel een sprookje voor volwassenen. In „Een uiterst particulier bestaan' schetst Michael Frayne het leven vande mens in een verre toekomst. Hij ver telt, hoe de wereld vroeger was: „li die tijd moest iedereen naar buiten- zelfs de binnenklassen! De mensei woonden niet indezelfde plaats als waai ze werkten. En om van het huis waarii ze woonden bij het huis te komen waai ze werkten, moesten ze de buitenluch in - duizenden, miljoenen mensen die elkaar in de weg liepen en in elkaar' gezichten ademden! En ze zaten bi elkaar gepakt in gemeenschappelijk! reishuizen - schouder aan schouder borst aan borst! Ze deden bijna alle, gemeenschappelijk." Een echt privé-leven was er bijn niet meer. Je was een deel van d massa. Je werd door de toen vee hetere zon verbrand of je werd nat dooi de regen. Je ademde verontreinigd lucht in, die veel ziektekiemen bevatte Als je dat zo leest, klinkt het inder daad als een sprookje, ook al is het voo ons mensen uit de 20e eeuw de reali teit. Frayne vegelt dan verder. Hij ver telt over de grote verandering die ziel voltrok: de mensen trokken zich steed meer terug in hun beveiligde woninge om een privé-bestaan te kunnen leiden Die tendens werd steeds heviger. „Ni woont iedereen in afgesloten huizen zonder ramen." De huizen zijn met el kaar verbonden door kommunikatie kanalen. Men kan met elkaar prate via de holovisie-kamer, waardoor ee soort materialisatie van mensen moge lijk is. Door een nummer te bellen kom de opgeroepen persoon op bezoek. Nie werkelijk lichamelijk, maar wel „ne echt". Kortom: de mensen behoefde het huis niet meer te verlaten. Een ideale wereld? Eigenlijk gevangenis van een elite. Want - endi kan bijna niet anders - er zijn andere mensen, de zogenaamde buiten mensen. Dat zijn de mensen, die d afgesloten woningen onderhouden, di de kommunikatie-lijnen in stand hou den, die voedsel en gebruiksvoorwerpe produceren en die er ook voor zorgeï dat er steeds voldoende pillen voo allerlei doeleinden in huis zijn. In feit is dat de echte wereld, een vervuild wereld, met verouderde raketten e satelieten rond de aarde, die hun afv» in de aardse dampkring storten, waar door de zon een vuil-rode schijf is ge worden. In „Een uiterst particulie bestaan" probeert een jonge vroa zich het saaie bestaan van de bin nenmensen te ontworstelen. Ze ont vlucht haar huis en komt terecht in d verwarrende wereld van debuitenmeo sen. Frayne schreef een bijzonder boel het lezen en overdenken waan Bruna SF-reeks nummer 19. ledereen weet wat een vampier is Het is een legendarisch verschijnse waaraan al heel wat verhalen en boeke zijn gewijd. „Dracula" was bijvooi beeld zo'n vampier, die zich in lev hield met het bloed van levende mensr die na besmetting eveneens in vampiei veranderden. Richard Matheson scbre in 1954 zijn - op de vampier - leger gebaseerde SF-roman „lamalegend na verschijnen reeds twee keer ve: filmd, eerst-onder de titel: „Delaats mens" en enige jaren geleden onder! oorspronkelijke titel met Charlton He: ton in de hoofdrol. Bij de uitgever maatschappij Bruna te Utrecht ve scheen kortgeleden in de Bruna S reeks (nummer 17) een Nederland vertaling van F. Lancel: „Ik ben e legende". Het is het verhaal van Robert Nevil die anno 1986 de laatstebarrikadeteg de vampiers verdedigde. Want bloe dorstige vampiers hebben de wen van Robert Neville veranderd in e gevaarlijke hel. Een besmetten] ziekte maakte van de mensheid e menigte vampiers, die elkaar naarl leven stonden. Neville weet zich n hand en tand te verdedigen tegen bloeddorst van zijn zieke medemens* Toch lijkt het een vergeefse strijd worden, want Neville is één vaD1 laatste „gezonde" mensen. Matheson's verhaal zit knap i?' kaar. Het is een boeiende geschiet nis geworden, waarbij hij er niet vo terugdeinsde om tot in de finesses lugubere strijd tegen de vampiers beschrijven. Een goede raad: dit boek niet ie vlak voor het slapen gaan Bert V

Leusder Krant | 1972 | | pagina 8