SPORT SVA incasseert opnieuw nederlaag ODI '58 3-1 vanaf 71% ANTILOPEN I SLEEPT GELIJKSPEL WEG BIJ AMSTERDAMSE AMSTEL I Geslaagd pony festijn Nimmerdor Roda '46 oefende tegen EUSDER KRANT OOP Y.D. HENGEL WINT OP IAGISTRALE WIJZE (oda-d allies erslaan IVY'31 Kampioenscross in Nijkerk Uitslagen kaartconcours s.v. Achterveld Impala volleybal Tweemaal winst voor Avanti JNDERDAG 2 NOVEMBtK 1972 LEUSDER KRANT ?TJM!luJMwieaeep In de finale, met een onverantwoord groot aantal van 15 deelnemers, brak de hel los. Het werd een complete pant serslag. Tussen diverse min of meer total loss gereden wagens door laveer de Joop v.d. Hengel zich naar de eerste plaats. Het feest werd voor hem compleet, toen na het optrekken van de kruit damp bleek, dat hij met 66 punten ook nog beslag gelegd had op de eerste plaats in het puntenklassement! AMSTEL I - ANTILOPEN I 7-7 LEUSDEN - Een zwaar gehavende Antilopen-ploeg zonder Hetty Sloot, Wim Sloot, Bert Hop en Theo van Duinkerken heeft zonder illusies de reis naar Amstelveen met succes vol bracht en toch nog een gelijkspel weten te pakken Antilopen I heeft terug moeten gaan naar de juniorenploeg, om met een paar spelers hieruit de ploeg te com pleteren, want het huidige 2e twaalftal moet dit jaar compleet blijven draaien om het kwalitatieve gat met het eerste te dichten. Dat Antilopen voldoende talent heeft LEUSDEN/CENTRUM - Vanwege Hij t mooie najaarsweer werd zondag, ?wel het seizoen in feite al geëin- was, in Haarsteeg (Gem. Vlijmen leJjjr). door de W.R.A.C. nog een auto- oss verreden. Jammer dat het die I niet helemaal klopte in de organisa- Het kleine circuit en de vele deel- mers (bijna 70 coureurs), plus aller- cde wijzigingen in de wedstrijdman- m es eD vooral het onsportieve rijden us 3 enkele renners, resulteerde in een nmelig geheel. Praktisch het hele Buitenhuis lag nog in de vernieling als ge- van de daags tevoren in Nijkerk louden cross. Alleen Evert Boshuis agde er in, na uren nachtarbeid, zijn 21 weer voldoende aan de praat te ijgenom een kans te wagen. Evenwel weinig succes. Voor zijn wagen met voorwielaan- ijving, bleek het circuit ten enen ma- hi ongeschikt. Als er een prijs voor bf: opje duikelen" geweest was, zou deze tic getwijfeld voor Boshuis zijn. Deson- jej eks werd Evert nog 4e in zijn eerste nche en vijfde in zijn 2e rit. Inde l^Jve finale liep het helemaal fout: wagen staakte de strijd met de ilen in de lucht! SepVenrooy(cross- laijm Leusden) had het al gauw gezien. bracht zijn wagen, ook met voor- t^laandrijving, niet eens aan de start, ra lagistraal echter was hetgeen Joop i Hengel vertoonde. Deze coureur crossteam Leusden was net terug weggeweest. Als dienstplichtig sol- II verbleef hij de laatste vier weken Duitsland, waar hij kennelijk flink *fend heeft met tanks of ander zwaar ichut. Joop ontweek als een grote ateeg alle kuilen en bulten in het tuit èn zijn concurrenten. sleurde zijn Volkswagen in zijn fste vóórronde grandioos als winnaar I-r de finish. In zijn 2e manche be fte hij als derde de eindstreep, ar hij nam wraak in de halve finale, hij gemakkelijk won. -EUSDEN - Ook de afdeling dames widen een oefenwedstrijd en wel eo ^etBlaricumseBVV '31. De rood- Irte dames brachten het er stukken t af dan de mannelijke vertegen- rdigers van hun klup, want die le- tegen dezelfde vereniging een sma lle 3-0 nederlaag RODA'46 op- w met enkele invalsters, waarbij >ral Paulien Seegers opviel, speelde ral voor rust een goede wedstrijd, chij a van £yden was deze middag dui- ijk de ster van het veld. En zij 5 bet ook die RODA '46 aan een 1-0 rsprong hielp. Vlak hiervoor miste da Hilhorst een kans om dit eer- doelpunt op haar naam te brengen, rust werd de betrouwbare Lia Vis- vervangen, wat eigenlijk een ver ding werd Ondanks dit alles hield thuisklup stand Het 2e doelpunt op naam van BW zelf, daar een meisjes in eigen doel schoot. Bij 2-0 stand bleef het in deze nut- oefenwedstrijd, waarin Agnes van dooster ook zeker tot de betere dsters behoorde. >lsb it n-G unes-voetbal Roda '46 - B.V.V. '31. v. d. Eijden scoort voor Roda eerste doelpunt. Foto Janus Visser. LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag werd in Nijkerk een autocross om het kampioenschap van de Nijkerkse Cross Club gehouden. Jaap Boon, Evert Bos huis en Kees Kruisbergen van het crossteam Buitenhuis uit Leusden-Zuid waren op de één of andere wijze lid geworden van de N.C.C. en mochten derhalve meedoen. Ze hebben er overi gens weinig plezier aan beleefd. De vele kuilen in het ruige circuit zaten vol water en modder en ook op de rest van de baan zou je best een slipcursus kunnen houden. Pechvogel nr. 1 was Boshuis. Al in de eerste manche ging hij slinge rend, alsof hij meer dan één glaasje op had, de afrasteringsgreppel in. Hier door kennelijk weer nuchter gewor den won hij zijn 2e heat, doch in de volgende rit ging hij definitief de grond in. Met een gebroken aandrijfas ging het eenvoudig niet mer Ook de wagen van Jaap Boon werd rijp voor de sloper. Na twee maal een 3e plaats te hebben behaald (hoe is nog een raadsel!) betekende een afgeknapte draagarm ook voor hem het einde. De Buitenhuis-mannen dachten slim te zijn geweest. Ruitenwissers zouden de voorruit toch niet moddervrij kun nen houden. Daarom werd maar zonder voorruit gereden. Nu, ze hebben het ge weten! Kruiwagens vol slijk en andere troep kwam onbelemmerd binnen. Voor de toeschouwers een extra attractie, maar voor de respectievelijke echtge notes maandag een extra greep in het vaatje waspoeder! Kees Kruisbergen wilde voor zijn teamgenoten in pech niet onderdoen. Het begon al met een lekker binnen brandje in het vooronder. Hoewel vol doende blusmodder voorhanden was, moest toch een flink deel van de bedra ding vernieuwd worden om in de vol gende manche nog een kans te maken. Nu bleek, dat het toch wel tijd wordt om aan de inruil van de wagen te gaan denken Kreunend uit een diepe modder poel komend, bleef de hele uitlaat- installatie daarin achter. Ook Kruis bergen kon de douche gaan opzoeken Ja, je kon blijven lachen in Nijkerk! ACHTERVELD - De eerste ronde van het Roskamkaartconcours heeft geen duidelijke uitschieters opgeleverd. Geen der deelnemers is er in geslaagd alle drie de partijen te winnen. Het ver schil tussen de hoogst en laagst geklas- seerden is daardoor kleiner dan ge woonlijk. Uitslag eerste ronde: 1. H. Turan 77 pnt. 2. H. van Dijk 77 pnt. 3. P. van Uhm 75 pnt. 4 W. Veerbeek 74 pnt. 5. W. Rijnders 66 pnt. 6. E. de Wijs 65 pnt. 7. A. de Ridder 65 pnt. 8 J. J. van Hamersveld 63 pnt. 9. J. Zieltjes 61 pnt. 10. E. Heilijgers 60 pnt. 11. J. E. van Hamersveld 58 pnt. 12. J. van Laar 57 pnt. hebben deze jongens deze middag dui delijk bewezen. 't Was jammer dat het geen totaal succes werd, want Antilopen stond één minuut voor het einde met 7-6 voor en door een afstandsschot kon Amstel de stand nog in evenwicht brengen. Antilopen begon zeer goed spelend, zijn visitekaartje af te geven, 't aan- valsvak had veel pech met hun door- loopballen en schoten. Geheel tegen de veldverhouding in kwam Amstel voor met 1-0. Nel van Loenen echter maakte met een zeer handige doorloopbal gelijk 1-1. Hei- men van Duinkerken die weinig vat kon krijgen op zijn tegenstander deze middag werd uit positie gespeeld en met een doorloopbal, waarbij toch wel een stapje te veel werd gelopen, het geen de scheidsrechter duidelijk ont ging, kwam Amstel voor met 2-1. Verdere uitslagen: A'veld 3 - Hoogl. veen2(vriendsch.)0-l Dames: Achterveld - S.O. Soest (vriendsch.) 2-1 Junioren: Roda A - Achterveld A 5-1 KVVA E - Achterveld B 3-1 Achterveld a - Amsvorde a 2-2 Achterveld b - Hoevelaken b 2-0 Achterveld c - Quick i 4-0 Pupillen: Hooglanderveen 1 - Achterveld 1 0-7 Achterveld 2 - Amsvorde 2 2-6 Achterveld 2b - Hoevelaken 3b 0-1 Programma van de s.v. Achterveld voor het a.s. weekeinde: Senioren (zondag 5 nov.): H.D.S. 1 - Achterveld 1 14.20 u. Lelystad 2 - Achterveld 2 12.00 u. Achterveld 3 - VVOG 4 12.00 u. Achterveld 4 - Hooglanderveen 12.00 u. Dames (zondag 5 nov.): Vreeswijk - Achterveld 10.30 u. Junioren (zaterdag 4 nov.): Achterveld A - C.J.V.V. B 15.30 u. Scherpenzeel A - Achterveld B 15.00 u. Achterveld a - Quick b 14.15 u. A'foortse Boys b - Achterv. b 13.45 u. Achterveld c - Soest f 13.00 u. IMPALA I - SPIRIT 3 Met een beheerste strafworp maakte Rob van Duinkerken een paar minuten later gelijk 2-2. Met veel omzet spe lend ging Antilopen verder. Rob van Duinkerken zag vanuit het middenvak Gert Nieuwenhuis vrijstaan onder de korf, door vasthouden werd hem het score belet, om onduidelijke reden kreeg hij zelfs de bal tegen. Even later kon hij echter met een schitterende doorloopbal 2-3 scoren Vlak voor de rust via een afstandschot was het al weer gelijk 3-3 Na de rust een toch wel sterker Antilopen. Al na twee minuten maakte Kees Hendrikse vanuit een strafworp 3-4. Amstel bleef echter goed volgen en kwam weer op gelijke hoogte. Amstel kwam zelfs voor 5-4. Rob van Duin kerken dit jaar duidelijk uitgegroeid tot strafworpspecialist maakte zeer beheerst 5-5 10 minuten voor het einde maakte Jeanet v. d. Lagemaat met een bekeken balletje 6-5. Een paar minuten later was het al weer gelijk 6-6. Kees Hendrikse mocht deze middag voor de 2e maal een strafworp nemen en raak 7-6. In de laatste minuut kwam Amstel met een zeer ver schot op 7-7. Antilopen was met deze stand toch wel tevreden en keerde in een goeie stemming huiswaarts Antilopen II - Telstar I 5-4 Antilopen III - Unitas II 4-11 Antilopen asp. A - A'foort asp. A 0-5 Antilopen asp. B - Sparta asp B 0-3 Antilopen pup. I - Meeuwen pup. I 0-2 UITSLAGEN EN PROGRAMMA Pupillen: Scherpenzeel 2 - Roda 3 2-0 Hoevelaken 4 - Roda 4 4-0 Quick 4b - Roda 4b 6-0 Junioren: Roda A - Achterveld A 5-1 VVZ B - Roda B 5-0 Hoevelaken C - Roda C 0-3 VVZA a - Roda a 9-0 Roda b - CJVV b 1-8 VVZ d - Roda d 0-2 Spakenburg e - Roda e 2-2 Senioren (Zondag): Roda (dames) - BVV '31 2-0 Roda - Odi '58 3-1 Roda 2 - Odi 2 13-0 ZATERDAG 4 NOVEMBER 3-0 Pupillen: 1.00 uur: 11.00 uur: 12.00 uur 12.00 uur: 12.00 uur: 12.00 uur- li.00 uur: 1.00 uur- Junioren: 1.45 uur: 3.00 uur: 2.15 uur: 1.00 uur: 1.00 uur: Senioren: 3.00 uur: 3.00 uur: 3.00 uur: Soest 1 - Roda 1 CJVV 2 - Roda 2 Roda 3 - SEC 3 Roda 4 - Hoogland 4 KVVA lb - Roda lb Hoogland 2b - Roda 2b Roda 3b - KVVA 4b Amsvorde 2b - Roda 4b APWC a - Roda a SEC c - Roda b Roda c - Hooglanderveen b Roda d - Spakenburg d SEC f - Roda c Roda - Lelystad Cobu Boys 3 - Roda 3 Hoevelaken 4 - Roda 4 LEUSDEN - Woensdag 25 oktober heeft het eerste dames team van Impala haar vierde competitiewedstrijd ge speeld tegen het derde dames team van Spirit. Impala won deze wedstrijd met 3-0. Een geweldige prestatie, daar Spirit tot dusver geen enkele wedstrijd verloren had. Het begin van de eerste set verliep nogal paniekerig. Het leek of Impala het hoge tempo van de Spirit dames niet bij kon houden. Maar lang zamerhand keerde de rust en de set werd gewonnen met 15-3. In de tweede set liep alles gewoon gesmeerd en Spirit kwam er niet aan te pas. Deze set won Impala met 15-2. Zoals in iedere wedstrijd ook in deze wedstrijd een terugslag. In de derde set raakte Impala steeds verder achter op Spirit, die in deze set veel beter speelde. Impala was veel te traag, waardoor er vele ballen gemist werden De stad was op een gegeven moment zelfs 2-8 in het nadeel van Impala. De achterstand werd opgehaald tot6-8. Nog een keer sloeg Spirit terug wat de stand bracht op 6-11. Maar Impala bleef volhouden en mede door de coach, 'die het team geweldig stimuleerde, won Impala ook deze set en wel met 15-11. Dit was de tweede keer dat Impala won met 3-0. De eerste twee keren eindigden in een gelijk spel. De volgende wedstrijd wordt gespeeld op zaterdag 11 november om 17.00 uur. Impala zal dan haar krachten moeten meten met Olympia 2 in de sporthal ,,De Koppel" aan het Boog schuttersplein te Amersfoort. LEUSDEN - Het is Impala in de ze wedstrijd niet gelukt de vierde overwinning in successie te behalen Ondanks een enorme inzet werd de eerste set een duidelijke overwin ning voor Uni-Cornus. In de tweede set werd de inzet nog beter, om elke bal werd gevoch ten en het was dan ook niet verwon- derlijk dat Impala deze set wist te winnen Stand was nu 1-1. In de be slissende set bleek dat tol betaald werd voor de inspanning in de vori ge set en zo kon Uni Cornus de Im pala boys de eerste nederlaag toe brengen. VOLLEYBAL DAMES IMPALA 3 - VIOS 7 De wedstrijd begon met veel in zet van de tegenpartij, het zou dan ook wel resultaten gaan opleveren, maar de dames van Impala bleven niet achter. Helaas was de achter stand reeds te ver om er voor Im pala winst uit te halen (setstand 8-15). De vechtlust was er échter, dat ge- kombmeert met het technisch toch iets beter spelen Impala resulteer de dat in deze 2e set dan ook in een overwinning van Impala (15-13) In de derde set wilden geen van bei de ploegen het er bij laten zitten. De strijd ging dan prachtig gelijk op Impala kreeg in deze set de steun van supporters, het dames eerste team dat later moest spelen Enthousiast aangemoedigd door deze dames ging het Impala goed, te goed. De punten voorsprong werd steeds kleiner door nerveus en ongecontroleerd spel van Impala Toen dan ook bij de laatste punten de opslag werd verspeeld, was het voor Vios een kleine moeite de achterstand om te zetten in een klei ne winst. 13-15. (Van de redaktie) LEUSDEN - Vorige week zaterdag werd in Den Treek door de ponyver eniging Nimmerdor een wedstrijd voor ponyruiters gehouden. Dit evenement was bijzonder geslaagd, temeer daar ongeveer 150 ruitertjes acte de pre sence gaven. Naast samengestelde wed strijden (licht en zwaar) werd ook een cross verreden. De wedstrijd om het teamkampioenschap van de provincie Utrecht werd gewonnen door de ver eniging De IJsselsprong. Nimmerdor werd derde. Van Nimmerdor zege vierde Dorien Spoel in de klasse sa mengesteld licht. De uitslagen zijn: 1. Dorien Spoel (Nimmerdor); 2. Jan Huigen (Waaghalsjes); 6. Moniek Bir- nie (Nimmerdor). Samengesteld zwaar: 1 Hedwig Blok (NOP); 2. Jan Groeneweg (J. W Friso), 3. Rita van de Kok (Borne). Terreinnt 1 Henk van de Veen (Toekomst), 2 Arie de Jongh (J W Friso); 3. Jenneke Bouman (J W Friso). OP DE FOTO: Pony-Cross van Nimmerdor in Den Treek. Eén van de jeugdige ruiters neemt met veel bravour een van de moeilijke hindernissen. Foto Janus Visser. LEUSDEN - Wegens een inhaalpro gramma was de gehele afdeling zon dag van de voetbalvereniging RODA '46 zondag j.l vrijgesteld van kompetie- wedstrijden. Slechts het eerste en twee de team kwam binnen de lijnen voor het spelen van oefenwedstrijden. Als sparringpartner fungeerde ditmaal het Amersfoortse ODI '58. Trainer Witte had Jacky de Smalen en Evert Schoon- derbeek buiten de ploeg gehouden. Hun plaatsen werden thans ingenomen door Theo Corbee en Roel Snoek De toe schouwers die gekomen waren om Roda '46 nu eindelijk eens aan het scoren te zien, moesten wel erg lang opdeLeus- dense doelpunten wachten. Na een opge lopen 0-1 ruststand, kwam de machine uiteindelijk toch op gang en wel met drie doelpunten. Eigenlijk had Roda '46 voor rust ook reeds gedoelpunt en wel in de 15e minuut toen Jan Pouw bikkel hard via de binnenkant van de paal in- knalde. Om onbegrijpelijke redenen keurde de scheidsrechter, op advies van de grensrechter, dit doelpunt af. Dit was eigenlijk ook RODA 's enigste wapenfeit voor rust. ODI wist echter diverse malen verrassend aan te vallen en bezorgde de defensie soms handen vol werk. Enkele minuten voor het rustsignaal wisten de Amersfoorters met een hoge bal verrassend de lei ding te nemen. 0-1. Na rust werd RODA'46 enigszins sterker en trachtte op allerlei manieren de smadelijke achterstand tegen een derde klasser weg te werken. In de 61e minuut bracht Wil van de Boom met een lage schuiver via bin nenkant paal de stand in evenwicht. Verdediger Gerard van de Belt werd verwisseld voor aanvaller Charles Krijgsman Toen in de 74e minuut een ODI-corner tegen de paal belandde, volgde een snelle RODA-uitval die ten slotte door Rijk Rijnders werd afge rond 2-1 Nauwelijks vijf minuten la ter was het opnieuw raak. Een hoge voorzet van Rijnders kon de ODI-doelman niet onder kontrole krijgen, waarna de attente Jan Drost deze fout afstrafte. 3-1. Enkele minu ten voor tijd zou Drost opnieuw ge scoord hebben, ware het niet dat de doelpaal in de baan van het schot stond De toeschouwers die voor doel punten waren gekomen, hadden langs het lijntje bij Roda 2 - ODI 2 moeten staan De tegenstanders werden door de rood zwarten onder voet gelopen, zodat de korfbaluitslag van 12-0 niet vreemd was. De doelpuntenmakers waren hier Wim Morkin (4x), Andnes Veenendaal (4x), Jos van Kooy (3x) en Henk van 't Klooster (2x) ZONDAG 5 NOVEMBER 10.30 uur: Roda (dames) - Scherpenzeel 2.30 uur: Roda 1 - Actif 11.30 uur: KVVA 3 - Roda 2 12.00 uur: Soesterberg 4 - Roda 4 12.00 uur- Roda 5 - Amf Boys 5 2.30 uur: Amsvorde 5 - Roda 6 2.30 uur: Amf. Boys 7 - Roda 7 ACHTERVELD - Volleybalnieuws van Avanti: Meisjes-jeugd: Avanti - Vios f 2-0. Ie Set. Vios f begon sterk Na de eerste punten prijs gegeven te hebben, kwam Avanti goed op dreef. Er werden 12 punten achter elkaar gescoord. De set werd gewonnen met 15-4 De 2e set ging gelijk op. Telkens kwam Sios f iets voor te staan. Met een stand van 11-10 in het voordeel van Vios werd door Avanti een time-out aangevraagd. Hierna kon Avanti de set nog winnen 15-13. Heren: Avanti - V.V.A. 9 2-1. Avanti kwam moeilijk op gang en moest in de le set de winst aan V.V.A 9 geven met 15-10. In de 2e set lukte al les beter en Avanti won deze set moei teloos met 15-3. De derde set moest de beslissing brengen. De eerste 6 punten waren voor Avanti. Maar V V A. 9 kwam goed terug, en stond zelfs voor met 12-10, zodat Avanti er alles aan moest doen om de set nog met 15-13 te winnen. Avanti is na 3 wedstrijden nog ongesla gen in de 4e klasse BONDSSPAARBANK I voor Midden en Oost Nederland ACHTERVELD - Achterveld heeft wederom een nederlaag moeten incas seren, nu tegen het Utrechtse Rivier- wijkers. Achterveld - zonder Jan en Frans Kerkhof - vanwege blessures heeft het op ,,Lage Weide" tegen het toch bepaald niet imponerende Rivier- wijkers niet kunnen bolwerken. In de eerste helft wogen beide partijen goed tegen elkaar op en de 1-1 stand was er een goede afspiegeling van. Maar in de tweede helft voltrok Rivierwij- kers het vonnis over Achterveld, dat toen over de gehele linie de minde re was. De eerste aanvallen kwamen van Rivierwijkerszijde, maar leverden nog geen gevaar op Maar de gastheren namen spoedig het iniatief over Reeds in de 4e minuut ontstond er een ge vaarlijke situatie voor het Achterveld- se doel. Keeper van Putten was reeds gepasseerd, maar John van de Burg wal wist nog juist - zij het ten koste van éen corner - te redden. Onmid dellijk daarna ondernam Achterveld een goede tegenaanval. De voorzet van Herman Kerkhof was goed, maar geen der Achterveldse spelers reageerde erop en zo werd een der spaarzame kansen om hals gebracht. Na 20 mi nuten ontsprong Achterveld ternauwer nood voor de tweede keer aan een achterstand De situatie was vrijwel gelijk als die in de 4e minuut, maar nu redde Henk Rutte op het nipper tje De Achterveldse verdediging was zwak in bijna de gehele wedstrijd. Achterveld was nu al 'n paar keer erg goed weggekomen. Direct daarop kwam er weer een goede Achterveldse aan val en daaruit wist Piet Vos met een hard schot in de uiterste link se hoek te scoren (o-l). Met deze kostbare voorsprong werd echter door de verdediging slordig omgesprongen Nauwelijks 3 minuten later strafte Rivierwijkers deze nonchalanche af met de gelijkmaker (1-1). In de laat ste kwartier van de eerste helft kwam Achterveld wat beter in haar spel, maar toch niet zo dat het voor de gast heren direct gevaar opleverde. De gelijke stand bleef tot het rustsig naal van de goed leidende scheids rechter De talrijke Achterveldse sup porters hadden toch goede hoop op de 2e helft Achterveld kreeg toen immers de wind en de hinderlijke lage zon in de rug. En inderdaad leek het er even op of die hoop gerechtvaardigd was. Maar het was slechts van kor te duur. Toen in de 7e minuut uit een chaotische situatie voor het Ach- tervelddoel door een eigen speler werd ingeschoten kreeg deze hoop een ge duchte knauw. (2-1) Toch ontstond een minuut later een kans om gelijk te maken Het schot van Piet Vos ging echter over de lat. Daarna kwam Ach terveld weer zwaar in de verdrukking. Met kunst- en vliegwerk werd er ver dedigd. De schaarse Achterveldse uit vallen leverden voor de nu goed op dreef zijnde Rivierwijkersverdediging nauwelijks problemen op. In de 18e minuut kwam Achterveld nog een keer goed weg Het harde schot vond de paal op haar weg. Van Achterveldse zijde zakte het spelpeil nu ziender ogen. De verdediging nam steeds meer een afwachtende houding aan Het kon niet uitblijven de Rivierwijkers dat zou afstraffen. Dat gebeurde dan ook ruim een kwartier voor het einde De Utrechtse aanval was ten koste van een corner afgeslagen. Maar juist die corner, goed genomen, bracht Ach terveld de genadeslag toe. De deze middag bij lage ballen niet zo goed op dreef zijnde keeper van Putten greep voor de derde keer mis (3-1). Het laatste kwartier gaf geen specta culaire spelmomenten te zien. Rivier wijkers beperkte zich tot verdedigen en Achterveld speelde plichtsgetrouw naar het einde, geheel zonder illus- sies. Het eindsignaal kwam dan ook als een bevrijding Achterveld moest voor de tweede keer in de compe titie met gebogen hoofd het strijd perk verlaten Na de uitstekende start in de tweede klasse is het duidelijk dat Achterveld nu met problemen kampt. De talrijke blessures is hier van zeker de grootste

Leusder Krant | 1972 | | pagina 9