Bijna 900 kinderen kregen dit jaar een zwemdiploma Hoe werkt de Milieuwerkgróep Gelderse Vallei V erkiezingsbij eenkomsten GEVARIEERDE AVOND VAN FEESTCOMTTEE Barkeeper reed tegen boom: f 150.- boete Gezellig feest van K.P.J. IN ACHTERVELD: JAARFEEST P.J.G.U. LEUSDEN Uitslagen Fancy Fair K.P.J.- Leusden Burgerlijke stand Gemeente Leusden Kerkdiensten AGENDA Leusden/Centrum: Leusden/Zuid: Oppascentrale Leusden DONDERDAG 7 DECEMBER 1972 LEUSDER KRANT 5 Er was een bijzonder gezellige bij eenkomst van de politieke partijen in Cafe-restaurant „Nieuw Leusden". Zo'n avond is zeker voor herhaling vat baar. Men zou dan echter vroeger af spraken moeten maken, zodat er van alle politieke partijen mensen aanwezig zijn. Dat zou de gesprekken en discus sies alleen maar ten goede komen. Het punt, dat de prograssieven veruit in de meerderheid waren, deed aan de gezel ligheid van deze avond echter totaal geen afbreuk. Er waren veel raadsleden aanwezig en de uitslagen werden nauw keurig gevolgd, hoewel al vrij vlug vaststond wat de uitslag zou zijn Er heerste een vrolijke stemming, wat met de winst voor de PvdA en dePPRwelte verklaren valt. Alleen de mensen van D'66 zaten met een klein katertje" Al met al was het een bijzonder ge animeerde avond. Vooral voor mensen Voorzitter, de'heer J. Wagenaar, toonde zich uitermate tevreden met zowel de landelijke als de plaatselijke uitslag Hij noemde de plaatselijke uit slag mede te danken aan de vele activi teiten die de VVD Leusden het afgelopen jaar binnen de gemeente had georgani seerd. Tevens dankte hij de scheidende VVD-wethouder, de heer Bijleveld, voor al het werk wat hij had verricht voor de gemeente en voor de afdeling De heer Bijleveld ontving een aanden ken uit handen van de voorzitter. Het raadslid, de heer G G vanTiel, sprak de hoop uit dat de heer Bijleveld zich in de gemeente Houten net zo zou thuisvoelen als in Leusden het geval was geweest en hij memoreerde de prettige verstandhouding die altijd had bestaan. Tot in de vroege uurtjes werd er feest gevierd en de sociëteitscommis sie kon terug zien op een bijzonder ge slaagd evenement, waar bijna 200 be langstellenden, ook politiek andersden kenden, aanwezig waren. LEUSDEN - Vorige week woensdag avond werden in Leusden twee verkie- ringsavonden gehouden. De VVD combi neerde haar maandelijkse soos met een gezellige avond in restaurant De Mof, terwijl o.m. P.v.d.A., D'66, PPR en KVP de uitslagen volgden in café restaurant Nieuw Leusden te Leus den-C. In De Mof was de stemming opper best. De VVD was uiteraard bijzonder gelukkig met de uitslagen die reeds vroeg op de avond een forse winst voor deze partij voorspelden. Via zwart-wit Een vertrouwd beeld op de avond van de verkiezingen, met spanning be kijken de politiek geïnteresseerden de jongste resultaten. Zo ook bij de VVD io Leusden, die op deze avond in ,,De Mof" verenigd waren. De beer Van Spaendonck met de heren Kuipers en Polak, tijdens de bijeenkomst in Nieuw Leusden. Foto Janus Visser. en kleuren TV's konden de aanwezigen de uitslagen en commentaren goed volgen en onder het genot van een drank je werd de bijeenkomst steeds feestelij ker. Raadslid Van Tiel kwam tenslotte met de uitslagen van de gemeente Leus den en daaruit bleek, dat de VVD in de gemeente de grootste partij was ge worden. Dubbel feest!' De televisie-toestellen werden zowel in Nieuw-Leusden als in De Mof tijdelijk ter beschikking gesteld door de firma Coen van de Berg. Foto Janus Visser. Vele VVD-ers verdringen zich om de heer Van Teil om heet van de naald de officiële verkiezings-uitslag van de gemeente Leusden te vernemen. Foto Janus Visser. die politiek erg geïnteresseerd zijn en naar zo'n avond toeleven, zal deze avond erg prettig geweest zijn Maar ook men sen die niet zo politiek denken, zouden hier eens heen moeten gaan. Waar schijnlijk zouden ze tot de ontdekking komen, dat politiek niet zo'n saai on derwerp is, als door velen nog gedacht wordt In vergelijking met de kamerverkie zingen van 1971 won de VVD in Leusden met maar liefst 1000 stemmen, hetgeen een niet te verwachten uitslag was. De zaal van restaurant ,,De Mof" kon nau welijks het grote aantal bezoekers ber gen, en het was een gedrang van jewel ste voor de verschillende TV-toestel- len, die geplaatst waren, om de uitsla gen te volgen. ACHTERVELD - Het feestcomité „Achterveld" biedt alle inwoners van Achterveld een gevarieerde avond in de grote zaal van ,,Buitenlust" van-de beer J. Voorburg. Deze avond wordt ge houden op dinsdag 12 december a.s., aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis en namens het feestcomité zal een kopje koffie worden aangeboden. Het pro gramma vermeldt o.a. vertoning van kleurendia's van de optocht ,,25 jaar geleden bevrijd" door de heer J. M. Schouten. Ook zullen ruim 100 dia's over .Achterveld in vroeger tijden" worden vertoond. Voor de nieuwe" Achtervelders dus een unieke kans om kennis te nemen van een stukje historie van hun nieuwe woonplaats Het feestcomité hoopt in januari 1973 wederom een dergelijke avond aan te bieden, dan met andere onderwerpen, o.a. de oor logsjaren 1940-1945 in Achterveld en omgeving. Het feestcomité Achterveld is een organisatie die bij vele Achter velders niet zo bekend is. Daarom vol gen hier namen en adressen van de bestuursleden: H B Ossendrijver, Hessenweg 341, tel 351, voorzitter; W Hilverts, Walter van Amersfoort- straat 2, sekretaris; J L van Dalen-Born, Hessenweg 365, penningmeester; H J. Baaiman, Hessenweg 327, tel 435; C. J. Groenewegen-de Jongh, Van 01- denbarneveldstraat 17, tel 646, C P Kooloos, Helweg 23, tel. 273; M Schouten-Verhoef, Hessenweg 317, tel 216. LEUSDEN - Burgerlijke stand Leus den t/m 28 november 1972. Geboren: Manska Wilhelmina Mar- garetha, d.v. G. W. van Zanten en W. M. Temming, Prunuslaan 29; Chris tel Gerarda Martha, d.v, L. G. A. van den Hengel en G. H van het Erve, Ha- mersveldseweg 131. Ondertrouwd: B. H. A. M. van Oor schot, oud 24 jaar, wonende te Amers foort, Aldegondestraat 28 en R. D. van der Veen, oud 22 jaar, wonende te Leusden, Hessenweg 14; A. J. Groenen dijk, oud 24 jaar, wonende te Leusden, Burg de Beaufortweg 59 en P. M. van Ginkel, oud 18 jaar, wonende te Leus den, Ansfriduslaan 33; F. T. Vahlkamp oud 21 jaar, wonende te Leusden, Arn- hemseweg 91 en E. W Kraal, oud 19 jaar, wonende te Wageningen, Suriname; G. Gerritsen, oud 30 jaar, wonende te Bameveld, Platanenstraat 78 en G. ter Maaten, oud 30 jaar, wonende te Leus den, Moorsterweg 2. Datum: 10 december 1972. IEUSDEN-CENTRUM N.H.K.: 10 u.: ds. W. Sirag; 19 u.: ds. A. O. Zijlstra, Amersfoort. R.K.K.: za. 7 u m.m v dameskoor; zo. 7.30 uur; 9 u.: Lat. Hoogmis; 11 u.: dienst met samenzang; 16 30 uur. LEUSDEN-ZUID N.H.K.- 10 u.. majoor Bergsma, Amersfoort. Leger des Heils. Open Deurdienst; 18.30 u ds G. Koerselman, Wageningen. R.K K. Huize ,,Dons Bosco" za. 19.15 uur; zo. 10 u.: Hoogmis, 11.30 uur. ACHTERVELD N.H. Kerk. zondag 14.30 uur: Kandi daat Sliedrecht, Bilthoven R.K. Kerk: maandag t/m zaterdag 8.30 uur(uitgez woensdag); woens dag 19.30 uur: Avondmis; zater dag 19 00 uur: Avondmis; zondag 8 30 en 10.30 uur: H.Mis; 18 00 uur: Lof. LEUSDEN - De 39-jarige barkeeper C. C. H. uit Deventer werd door de Utrechtse rechtbank veroordeeld tot een boete van f150,- subs, zes dagen, wegens het begaan van een verkeers overtreding in Leusden op 1 oktober vorig jaar. Op de Asschatterweg was H. omstreeks 6 uur in de namiddag tegen een boom gereden; het aanvan kelijke vermoeden bestond, dat drank in het spel was geweest, doch hiervoor, was geen bewijs op tafel gekomen. Door de kantonrechter was de bar keeper indertijd veroordeeld tot een geldboete van f 100,-, nadat door de officier van justitie een boete van f 150,- was geëist. Tijdens de behandeling veertien da gen geleden in hoger beroep, wilde de officier van justitie, mr. J M. Arps, ook zeer bewust de drankbuiten spel" houden. Hij had wel vermoedens, maar geen enkel bewijs Wel meende hij, dat verdachte door zijn wijze van rijden het verkeer in gevaar had gebracht. Nu nog was de barkeeper tegen een boom gebotst; hij had net zo goed met een tegenligger in aanraking kunnen komen De officier wenste ook nu weer een boete te vorderen van f150,- subs zes dagen De raadsman van verdachte had er op gewezen, dat de weg ter plaatse zeer onoverzichtelijk was, en dat in middels - na het ongeval - voorzie ningen waren getroffen om verbete ring te brengen in die situatie Ove rigens kon hij zich wel verenigen met het requisitoir van de officier, want de verkeersovertreding stond, hoe dan ook, als een paal boven water en de daarvoor gevraagde boete achtte de raadsman aan de abnormale hoge kant LEUSDEN/ZUID - Het programma van het jaarfeest van de P.J.G U afde ling Leusden luidt als volgt- 1. Zaterdag 9 december 1972: Opening door de voorzitter, Jaarverslag door de sekretaris, Opvoering van het blijspel ,,Een gast op de boerderij" door P L van Prooyen-Bogaerds le bedrijf Optreden van de accordeonist J van Loo Opvoering 2e bedrijf. Pauze, waarin lootjes worden verkocht Optreden van de accordeonist, J. van Loo. Opvoering van het 3e en laatste bedrijf Trekking van de verloting Sluiting. 2. Vrijdag 15 december 1972: Welkomstwoord door Bertus Jansen Opvoering van het blijspel, ,,Een gast op de boerderij". Na het tweede bedrijf een korte pauze Na afloop dansen onder leiding van STRS uit Schoonhoven. De regie van het blijspel is in han den van mevrouw W. Bruins Slot- Aalbers Voorverkoop der kaarten: Johnie van Loenen, Arnhemseweg 84, Leusden-Zuid, tel 03498-14:3 Donderdag 7 dec.: Schietbanen ..Ons Gebouw". 20 00 uur; Schietwed strijd ,,Ons Genoegen" - „Scher- penzeel" Zondag 10 dec.: ,,0nG Gebouw", 14.00 uur Disco-da'hcing o.l v. Harry Visser Dinsdag 12 dec.: Café Bar ..Buitenlust" 20 00 uur Gevarieerde avond Feestcomité Achterveld. Maandag 18 dec.- Kantine Kerstens Sportpark, 20 00 uur. Derde ronde kaartconcours s v. Achterveld Iedere zaterdag: Kleine zaal Ros Be vaart van 14.00 tot 15 00 uur Uitleenuur van deR K bibliotheek Iedere zondag: Kleine zaal Ros Be- yaart van 10 00 tot 11 00 uur: Uit leenuur van de R.K bibliotheek. Donderdag, 14 december Raadzaal, 19 30 uur Wethoudersverkiezing Raad Leusden. Donderdag, 28 november: Raadzaal, 19 30 uur Raad Leusden Donderdag 7 december: Bibliotheek ,,De Boekenmolen" Uitlening van 14.00-16 30 uur. Arnhemseweg83. Vrijdag 8 december: Bibliotheek ,,De Boekenmolen". Uitlening van 19.00-20 00 uur Arnhemseweg83. Zaterdag 9 december: 20 uur Jaarfeest P J.G.U in Café-Restaurant ,,De Mof" Opvoering van ,,Een gast op de boerderij" Dinsdag 12 december: Seniorensocië- teit U V V 14.00-16 30 uur. Ge zellige middag voor de oudere inwoners van Leusden-Zuid in het klubgebouw van Roda. Vrijdag 15 december: 19 30 uur. Jaar feest P.J.G.U in Café-Restaurant ,,De Mof" Na afloop dansen o.l.v. STRS uit Schoonhoven Maandag 18 december: 19 45 uur Kerstviering van de NCVB in het Jeugdgebouw aan de Ooievaars- horsterweg Voor een oppas bellen naar: me vrouw C Deenik, Kon. Julianalaan 35, Leusden-Z. tel. 03490-18134 MEDISCHE DIENSTEN (Alleen voor spoedgevallen) LEUSDEN. Voor de praktijken van de artsen Boersma, Den Toom en Lantink zal a.s. weekend waarnemen dr Boer- sema, Julianaweg 5, Achterveld, tel. 222. Dinsdagmiddag en dinsdag avond dr. Den Toom, Maria Stuartlaan 5, tel. 03490-18881. (Dienst van vrij dagavond 18.00 uur tot-maandagmor gen 8.00 uur). De wijkverpleging wordt waargenomen door zr. Van Kalkert, De Roo van Oldewereltlaan 4. tel. 15818 LEUSDEN/CENTRUM - De kinderen uit Leusden hebben zondag 3 december diploma gezwommen in het Sport- fondsenbad te Amersfoort. Er waren totaal 117 kandidaten, 102 voor het A-diploma en 15 voor het B-diploma. Alle kandidaten zijn geslaagd. De beoordelingscommissie bestond uit de heren A. A. Kraaikamp en D. Hemel- tjen. Als K.N.Z.B. official was de heer Zwets aanwezig. De heer A. Grit, chef-badmeester van het Leusder bad was erg blij met de goede prestatie van de kinderen en zijn personeel. Tijdens het diploma uitreiken stimuleerde hij de kinderen nu direkt door te gaan voor het B- diploma. Hiervoor wordt in het Leus- der bad eveneens de gelegenheid gege ven Vooral in de wintermaanden is het noodzakelijk dat de kleuters blijven doorzwemmen. Totaal werd dit jaar aan 475 kinderen een diploma uitgereikt. En nog eens 400 aan de schoolkinderen Na afloop van dit geslaagde afzwemmen, trok het personeel met vrouw of ver loofdes naar café-restaurant Ba- voort", waar een heerlijk gedekte fon duetafel gereed stond. Dit was de aan zet, tot een fantastisch geslaagde per- soneelsavond De uitslagen van het diploma zwemmen zijn: B-diploma: Mirjam de Rijk, Ursela Nicole Pekker, Evalina Resink, Sidney Boumans, Jan de Lange, Hemmie van Reenen, Willem Jacobus Resink, Robert Cleton, Esther Maria Renkers, Ingrid M. Exterkate, Tammo Alexander Goudsmit, Frank Frederik Goudsmit, Vincent Verhoeven, Anette Rijks, Barbara Jansen. Marisa Voren- kamp kon helaas niet afzwemmen om dat ze ziek was. Kandidaten voor het A-diploma allen Joost den Burger, Sasja Fijen, Benno Smit, Ronald Hak, Jeroen van Stigt, Sjoerd Noorijk, Rob de Keyser, Michel van Vuuren, Ene Buisman, Willemine Jacqueline Franken, Eddy Kemperman, Nicole Marion Mochêl, José Tijhuis, Cécile Oorthuis, Nicolette Hendriks, Annemarie de Jager, Peter Borgers, Jeroen Staal, Piëta Voute, Heieen Brandt, Stefan Sennema, Petra Olgers, Freddie Brouwer, Marina Noordhof, Peter Brons, Jurgen Lucas, Mandy Wagemakers, Saskia Verhoeven, Sa bine Pouleijn, Marisa De Munck Kei- LEUSDEN-CENTRUM - Vorige week konden we helaas de uitslagen van de Fancy Fair" niet meer plaatsen. Hier volgen nu de uitslagen van de diverse attracties: Het krentebrood woog 9.150 gram en deze prijs is gewonnen door de heer J. v. d. Velde, Asschatterweg 83. Door het aantal slangetjes" in een zak te raden kon men een olifant win nen. Het waren 553 „slangetjes" en de olifant is gewonnen door de heer R H. v d. Hengel, Hamersveldseweg 13. De beer is gewonnen door Janine Rutten, Calabrie 10. 3 personen raad den de naam van de beer. het was „Brom" Tot slot de netto-opbrengst van de loterij. Deze heeft f180,-- opgebracht ACHTERVELD - Al was de Sint niet aanwezig, de K.P.J.-ers hebben er toch een gezellige avond van gemaakt. Ruim 60 van hen waren in de zaal van „Bui tenlust" bijeen. Het grootste deel van de avond werd in beslag genomen door di verse spelen. Enkele uitslagen hiervan: Tafeltennis: 1. John Baaiman 2. Jos van de Burgwal 3 Wim van de Hengel De dames zijn er bij het tafeltennis niet aan te pas gekomen. Bij de voor ronden werden zij uitgeschakeld. Bij het voetballen hadden zij meer succes. Hiervan was de uitslag als volgt: Heren: 1 John Baaiman 2 Kees Hilhorst. Dames: 1 Elly Smink 2 Lia de Vette 3. Truus Kooloos. Ook voor het dammen bestond veel animo Hiervan eindigde Evert Hout veen als eerste Verder was er gelegen heid om te sjoelen, pijlwerpen, stratego e.d Dat waren vaak persoonlijke duels met als inzet een pilsje of dergelijke. Al met al een geslaagde avond waar de organisatoren tevreden over kunnen zijn. LEUSDEN/CENTRUM - De KPJ- bijeenkomst van de afdeling Leusden, die op donderdag 14 december was ge pland in De Til, gaat niet door. Deze avond is nu verzet naar dinsdag 12 december a.s., eveneens in De Til. zer, Rick Sterk, Maarten Jonges, Bri- git Maureen Klok, Monique van Daat- selaar, Terry Steven van Wettum, Hinke Susanna van Staveren, Irja Zeper, Han- neke Vial, Esther Pienk, Marieke van Nimwegen, Madeleine Holland, Koen van der Post, Steven Hubert, Remco de Groot, Hendrik J. J Bouse- ma, Jasper Steffens, Mare Willem Mathies. Reeuward G v Bousema, Sandra Bruil, Nico John de Vaal, Jo sé Hendriksz, Olivier Marcus, Victor de Bie, Hans Peter Toutenhoofd, Aard Veevliet, Edu van Schalk, Adriana G C. Rietveld, Ronald Franz van de Vegte, Jan Willem Hoevers, Wessel van Dolder, Michiel Holterman, Edwin van Andel, Janine Wateier, Eefje Jordans, Peter Meyers, F rits van Kempen, Lies- beth Sanders, Henk Jan van Maanen, Rob Pietersen, Sandra van Katwijk, Frans Carel van Spenler, Annemieke Witteveen, Rudie Schoonderbeek, Cor nells F. J. van den Berg, Alexander Olgers, Raymond Victor van Beek, Anneke Rol. Monique Hulsman, Linda Traa, Colette van Dooren, Daniël Aron- stein, Mirjam K Ruitenbeek, Henny van Bloemendaal, Paul Meyer, Ilse Meyer, AgeethTrechsel, Liesbeth Ver schuur, Monique Pasker, Peter J. E Mulder, Wilhelmus J C Krijnen, W van Kerkvoorden-Olthoff, G van de Glind-Veenendaal, mevr E Beekman (Eibertje), G M. Voorburg-de Ridder, H. van Bohemen-Vanaarle, Ernst Jan van de Wal, Ronny C T J Snijders, Claudia Felt, Eric Velthuizen, Trudy v d Hoek, Angelique Weerstra, hr Bokkers Enige tijd geleden heeft u in dit blad kennis kunnen nemen van de oprich ting van de Milieuwerkgroep Gelderse Vallei. Het is verheugend dat wij als reactie op dat artikel vele nieuwe leden mochten inschrijven Het werk gebied bestaat uit de volgende gemeenten, althans voor zover deze in het landschap van de Gelderse Vallei liggen Nljkerk, Putten, Barneveld, Hoe velaken, Hoogland, Amersfoort, Leusden, Woudenberg, Renswoude enScher- penzeel. In Leusden, Amersfoort en Putten bestaan reeds lokale werkgroe pen en wel K.N.A L.-Groen, De Milieuraad Amersfoort en de Vereniging voor Milieu en Natuurbehoud Putten e.o Met deze drie werkgroepen be staat een goed contact. ORGANISA TIEVORM Als vooriuplge organisatievorm werd gekozen „werkgroep". Het voor deel van een dergelijke organisatievorm is, dat geen tijd verspild behoeft te worden aan een uitgebreide reglementering en administratie, zoals een „vereniging" met zich meebrengt. Voor een werkgroep als deze zal het optimaal operationeel zijn echter steeds voorop moeten staan Het be stuur zal slechts als centrale groep fungeren, die zonodig het werk koördl- neert en stimuleert Het bestaat uit een voorzitter, een secretaris voor het Utrechtse deel van de Vallei, ëen secretaris voor het Gelderse deel van de Vallei en een penningmeester AFDELINGEN OF SUBWERKGROEPEN Aangezien het werk dat verricht moet worden van velerlei soort is, zijn er naar de aard van de milieubedreigingen enige subwerkgroepen gevormd. Planologie. De taak van deze groep is het nagaan van de plannen die er voor ons gebied bestaan of worden voorbereid (bijv van doorgaande wegen), het bestuderen van deze plannen en het voorstellen tot wijzigingen in of het indienen van eventuele bezwaren tegen deze plannen. Ruilverkaveling HeiligenbergerbeekDeze ruilverkaveling is de enige in ons gebied geplande en bovendien reeds in uitvoering Tegen bepaalde werkzaamheden zoals bijv het ophogen van moerasjes en het asfalteren van zandpaden, kan bezwaar worden gemaakt Natuurgebieden en botanie. Per gemeente zal worden nagegaan of alle aanwezige natuurgebieden wel een juiste bestemming hebben gekregen in het betreffende „bestemmingsplan buitengebied" Voorts zal voor sommige terreinen, na een inventarisatie op natuurwetenschappelijke en landschap pelijke waarde, een „beheersplan" moeten worden opgesteld en m m v. eigenaar, gemeente of anderen worden uitgevoerd (bedoeld worden het kappen van opslag in heideveldjes, het maaien van schrale graslanden, het knotten van wilgen e.d.) Zoölogie en vogelsDe bedoeling van deze groep is, gegevens te ver zamelen die kunnen dienen om de waarde van bepaalde gebieden op ge nuanceerde wijze aan te geven. KuituurhistorieDeze groep inventariseert landschapselementen als oudheidkundige objekten, oude boerderijen, tolhuizen, nederzettingsvor- men, waterputten, enz., vooral ook om de karakteristieke autropogene invloed op de Vallei in ere te doen houden. GEMEENTEN Een groot deel van de zich voordoende „Milieuproblemen" is van lokale aard. Om deze reden is er in elke gemeente of combinatie van ge meenten een actieve groep werkzaam. Deze groepen gaan na welke be stemmingsplannen, voorbereidingsbeslulten en dergelijke, inde plaatselijke bladen worden aangekondigd, opdat - indien nodig - snel gereageerd kan worden. In elke gemeente is ook een „contactpersoon" die de plaatselijke groep draaiende houdt. PROVINCIALE ORGANISATIES De Milieuwerkgroep Gelderse Vallei is aangesloten bij de „Stichting Stichtse Milieufederatie" en bij de „Gelderse Milieuraad". MEDEWERKERS GEVRAAGD Een ieder die zich nuttig wil maken op het gebied van het Milieubeheer en mee wil helpen denken over de problemen die zich afspelen in de Gel derse Vallei kan zich opgeven bij het secretariaat: Graalpad 11 te Amers foort of Livingstonelaan 1022 te Utrecht. U kunt ook lid worden van de Milieuwerkgroep Gelderse Vallei zonder verdere actieve medewerking door storting van f7,50 op giro 2779067 t.n.v. penningmeester, Vliegersvelderlaan 30, Barneveld. U blijft dan op de hoogte van de activiteiten

Leusder Krant | 1972 | | pagina 5