Oudere inwoners hadden een fijne kerstmiddag Jeugd vierde een sfeervolle kerst in Achterveld Kerstviering de NCVB van Coöperatieve Handelsvereniging Leusden had een gunstig boekjaar 1971/72 Onbevangen toneel stuk in „Achterveldse schouwburg** SFEERVOLLE TWEEDE OECUMENISCHE KERST VIERING IN LEUSDEN/Z. Nieuwe vestiging makelaarskantoor Rijpstra en Partners Raad Leusden komt bijeen Tegen brug leuning en boom Botsing op Noorderinslag Fietser aan gereden en gewond Ons Genoegen -iwat Nieuwjaars- instuif van Roda '46 U wilt de LEUSDER KRANT BETALEN VRIJDAG 29 DECEMBER 1912 LEUSDLR KRANT 7 (Van de redaktie) LEUSDEN - De Coöperatieve Han- de'svereniging „Leusden en omge ving" te Leusden hield op woensdag 20 december in 't Ros Beyaart haar algemene ledenvergadering. De ver eniging heeft een gunstig jaar achter de rug, zo blijkt uit het keurig ver zorgde jaarverslag. Het bestuur en raad van toezicht hebben deze zomer besloten om een nieuwe perserij met toebehoren aan te schaffen. Ook werd besloten om bunkers te plaatsen ten behoeve van de pers om de korrels in voorraad te maken. We hadden maar één op slagruimte voor 4 ton korrels, dit werd uitgebreid tot ruim 30 ton. De oude perserij had een capaciteit van ongeveer 2% ton per uur, terwijl de nieuwe installatie een capaciteit heeft van 6 a 7 ton per uur, zodat alles bij elkaar een reuze verbetering De totale investering bedraagt onge veer f200.000,--. Of dit voorlopig de laatste investering zal zijn, is nog te betwijfelen, want vooraldelaatstepaar maanden stijgt de omzet nog forser. Als dit nog even door gaat, zal er nog meer moeten gebeuren, want dan wordt de installatie voor de aanvoer van grondstoffen ook te klein, trouwens ook de mengketel kan het in de normale werktijd al niet meer aan. Wel is intussen nog besloten om een boven- afzuiging op de hamermolen te zet ten, wat een hogere capaciteit geeft van 20 a 30 Dit was al direct nodig daar de hamermolen het niet voor kan malen Al met al natuurlijk verheugende feiten, aldus het bestuur Wat het financiële resultaat betreft, ook dat was in het afgelopen boek jaar zeer gunstig Men heeft weer vol doende kunnen afschrijven, terwiil te vens nog een overschot van f105.300,- Op de ledenvergadering werd vast gesteld dat 2 1/4% van de afname het afgelopen boekjaar aan de le den terug zal worden betaald. Hier is een bedrag mee gemoeid van onge veer f103 000,--. De rest van onge veer ruim f2.000,-- toe te voegen aan het reservefonds. Wat het ledental betreft, dat is nu 275 Vorig jaar was dit 298 Er zijn verschillende leden afgeboekt wegens vertrek naar elders, terwijl er ook enige zijn overleden Het ledental zal in de toekomst nog wel verder dalen, want er zijn nog verschillende mensen die alleen nog maar op papier lid zijn In het rap port van de accountant zien we, dat er nog 45 leden zijn die door ophef fing van hun bedrijf of om andere re denen niet meer van hun vereniging betrekken. De verkoop van voerartikelen is met bijna 1.000 000 kg gestegen, kunst meststoffen zijn bijna gelijk gebleven De brandstoffen zijn, zoals was te ver wachten, nog verder in omzet gedaald en wel met 148 000 kg Het aardgas verdingt steeds verder de vaste brand stoffen weg Zaai- en pootgoed was ook te verwachten dat het lager zou zijn, want er worden steeds minder granen en aardappels verbouwd Ruw- voeders zijn nogal wat gestegen, voor al door de hogere omzet in voeraard- appelen en bietenbladDiverse arti kelen zijn ook wat omhoog gegaan Ten aanzien van de mengvoeders heeft de vereniging een grote sprong omhoog gemaakt En wel met ruim 1.000 ton of 12,8% Dit alles tegen de verwach ting in. Sinds augustus 1971 kwam er echter verandering in een zekere te ruggang en ging de verkoop in spron gen vooruit Van de 8955 ton mengvoe ders was 5276 ton in meelvorm of wel 58,9% en 3526 ton in korrelvorm of wel 39,4% Het gemengde graan was 153 ton of wel 1.7% Ten aanzien van de mengvoeders werd een iets lager resultaat bereikt, zo lezen wij in het jaarverslag De oorzaak hiervan is, dat men in dit boekjaar begonnen is met het zelf persen van babybiggenkorrels en start- korrels. Dit bij elkaar geteld brengt daarom wel een meeropbrengst op, namelijk van 890 ton mengvoeder of wel 9,9% Hoe het resultaat in het lopende boekjaar zal zijn, is, aldus de direk- teur de heer G van Loenen, nog erg twijfelachtig De prijzen van de grond stoffen van de mengvoeders (vooral de plantaardige en dierlijke eiwitten) zijn op een onvoorstelbare manier ge stegen Het sojaschroot springt hier helemaal bovenuit Betaalde men voor dit produkt kort geleden nog f38,-- per 100 kg, nu worden prijzen gevraagd van f70,-- per 100 kg Als oorzaak van deze enorme op waartse druk op de prijzen noemde de heer Van Loenen de slechte vis vangsten in de Zuid-Amerikaanse wa teren, de Russische aankopen in de VS, het slechte weer tijdens de oogst op vele plaatsen en de speculatieve aankopen Gelukkig, aldus de spreker, zijn er momenteel hier endaaraanwijzigingen dat de top is bereikt en dat er zich, zij het nog een kleine, dalende ten dens gaat aftekenen. De heer J. v. d. Hengel uit Leus den/C werd herkozen tot lid van de Raad van Toezicht van de CHV, even als de heer J. P. v. d. Bremer uit Leusden/C in het bestuur. De opkomst was goed. Tot slot van de bijeenkomst werden diverse landbouwgereedschap pen onder de aanwezigen verloot. LEUSDEN - De raad van de gemeen te Leusden komt op donderdag 28 de cember 1972 om 19.30 uur bijeen in het gemeentehuis te Leusden-centrum. Op de agenda staande volgende voor stellen: 15. LEUSDEN - De Hervormde Vrou wen Dienst der afdelingen van Leusden-centrum en Leusden-zuid hadden op dinsdagmiddag 19 december een Kerstbijeenkomst georganiseerd voor de oudere inwoners van Leusden. Het ene jaar vindt deze Kerstsamen komst in Leusden-zuid, het andere jaar in Leusden-centrum plaats. De oudere inwoners werden door vrij willige bereidwillige autorijders opge haald en thuisgebracht. Het Hervormd Centrum leent zich als ruimte bijzon der goed voor een dergelijke bijeen komst. Er waren maar liefst honderd bejaarden bijeen. Ds. W. Sirag en ds. W. Willemse gingen voor in de Kerst- wijding. De beide echtgenotes van de dominees waren eveneens aanwezig. Na de opening door ds. Sirag zong het kinderkoor onder leiding van me vrouw Tang Organist was de jonge Ton van Oosterum De Kerstwijding was sfeervol en vredig, en de oude re inwoners van Leusden waren dank baar voor deze feestelijke mogelijk heid van samenzijn Na de liturgie gebruikte men de broodmaaltijd. De tafels waren keurig gedekt. De kaarsen op tafel en in de kerstboom brandden, en de maaltijd had een plezierig en gezellig verloop De sfeer was zó ongedwongen, dat de beide dominees de dames van de Hervormde Vrouwen Dienst, die zo druk met alles in de weer waren ge weest beduidden om er rustig bij te gaan zitten en zich te laten bedienen De beide dominees gingen daarop met de koffiekan rond, en schonken voor de oudere inwoners van Leusden het tweede kopje koffie in Alle aanwezigen ontvingen een maandkalender, en de heer J. van ACHTERVELD - Met een vol ledige overgave, fantasie en blij heid, met door kinderen echt su bliem spel, werd in de grote zaal van ,,Ons Gebouw" opgevoerd het toneelstuk van Godfried Bomans ,,De nieuwe kerststal van de Pas toor." De kinderen van de Sint Jozef school die dit spel opvoerden, hebben enige honderden belang stellenden enorm geboeid. Wat al heel belangrijk is met kinderto neel, de tekst was duidelijk hoor baar en dat was in deze uitvoe ring een sterk hoofddeel. Voeg daarbij goede articulatie, nog maals, dan kan er gesproken wor den van heel goed spel door piep jonge toneelspelers. Het hoofd der school, de heer L Weimar, opende en sloot deze mooie Kerstbijeenkomst, waarin o m. duidelijk tot uiting kwam dat een goed samenspel tussen het onderwijzend personeel, de ou ders en het kind zal scheppen een goed blijde schooltijd voor de jeugd. Pater J v d Ven bracht op eigentijdse wijze het kerstge beuren naar voren Rita van Burgsteden en Sjef Snel vertel den een lang verhaal en behou dens de microfooninstelling de den ze het op leuke onbevangen wijze Enkele kerstliederen wer den door allen heel leuk ge zongen en de zesde klassers kwa men zowaar op de planken met een tweestemmig lied GODFRIED EN MARIE EN DE KERSTGROEP Het hoogtepunt was wel het to neelstuk, geschreven door God fried Bomans. ,,De nieuwe kerst stal van de Pastoor." Er ging een luid gejoel op van de jeugd toen meester Snijders, eerbied waardig gekleed, hardop peinzend zijn zegje deed over de kerst groep en zijn pastoorsspel op voerde in manhartige gesprekken met zijn huishoudster Marie, juf frouw Oudejan. Ondanks de zuinige huishoud ster. die de oude kapotte kerst- beelden wilde uitstellen, zette de zeereerwaarde heer Pastoor Godfried Snijders door en de nieuwe kerstbeelden kwamen er Toen het dan zover was, liet zelfs huishoudster Marie Oude- jans de piepers droogkoken om de nieuwe beelden in de kerststal te plaatsen. Stokstijf en stil ston den er de herders Ben Voor brug en Rens Wouters maar zo dra de pastoor en de huishoud ster weg waren om andere beel den te halen, voerden ze duide lijke gesprekken over hun bele venissen Een statig wit engeltje, Steef- je Voorburg, kwam het Gloria in Excelsior Deo aankondigen De Drie Koningen, Janet Voorburg, Margret Voorburg en Gerda Beekhoven bleken ook goed te kunnen zingen Ondertussen wa ren pastoor Snijders en zijn huis houdster Maria Oudejans druk doende met het opstellen van de kerstgroep en het goed in han den houden van het toneelspel, de kinderen bleken echter onbe vangen rolvast te spelen Maria en Jozef - Hilda Steen beek en Johan van den Hengel - stonden ingetogen te kijken toen het kindje Jezus - de blonde krullebol Leo van Ruitenbeek met hoogrode koontjes - zich heer lijk nestelde in het stro. De re gie van dit mooie gebeuren was in deskundige handen van de heer G Berkhout Zoals men al jaren gewend is in Achterveld, de moe ders hadden zorggedragen voor treffende kleding der jeugdige toneelspelers en ook de echte Pastoor W Jansen had hierin zijn aandeel geschonken De eerste en tweede klassers wensten in één grote groep met 30 kleurrijke letters een ieder Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar de Lagemaat, oud-wethouder van Leus den, bedankte namens de bejaarden de Hervormde Vrouwen Dienst voor al haar goede Kerstzorgen, en sprak er tevens over hoezeer het hem be treurde dat zij binnenkort afscheid moesten nemen van ds Sirag. Hij dankte ds Sirag voor al het goede dat hij en zijn vrouw de gemeente hadden gebracht. Ds Willemse zegde tenslotte het dankwoord aoooooooooooooooooooooooooooooooooooocoooooooooooooooc LEUSDEN - Donderdagmiddag 21 december vond in de openbare basis school ,,'t Palet" aan de Willem de Zwijgerlaan te Leusden-Zuid de twee de oecumenische Kerstviering plaats In de met Kerststerren versierde hal vierden alle leerlingen van de school ongeacht hun religie of levensbeschou wing, gezamenlijk het Kerstfeest. De lichtjes van de kerstboom brand den en ds Th. Loran opende de bij eenkomst met een vertelling over het op 21 december in vroeger dagen gehouden joelfeest. Hij liet de kinde ren een canon zingen in het Hebreeuws en verweefde in zijn vertelling de be tekenis van de lichtjes in de kerst boom die voor de christen het licht van de geboorte van Jezus Christus symboliseren Humanistisch verzorgster mevrouw A M Troost vertelde het Kerstver haal van de kathond, het wezen dat nergens bij hoorde, omdat hij anders was dan de anderen Het was een ver haal, dat de verdrietelijkheden uit beeldde van de diskriminatie. Maar eens in de Kersttijd werd allen goed de andere dieren kwamen tot bezin ning en de kathond werd geaccepteerd en werd gelukkig Enige leerlingen van mevrouw Troost hadden hun eigen inbreng en motivatie en speelden lie- derfen op de harp, de gitaar en de fluit, liederen die door alle leerlingen werden meegezongen De leerlingen van pater G. N As- ma voerden rond de Kerststal, onder leiding van één der moeders, een kerstspel op, dat gezegd en gezongen werd Zij beeldden de geboorte van het Christuskind uit. Er waren twee voorlezeressen en een koortje omlijst te het geheel met kerstliederen Twee onderwijzers begeleidden de kinderen op de gitaar. Ds. Loran vertelde op de kern eigen suggestieve wijze een kerstverhaal God had eens gesteld dat hij de men sen niet in de steek zou laten en met het Kerstfeest maakt God alle mense lijke leed weer goed De sfeervolle bijeenkomst werd ge sloten met het zingen van de canon Bidden en zingen" door alle aanwe zigen 21 25. 26 Opening Mededelingen Ingekomen stukken Notulen: a vergadering 3 augustus 1972 (reeds toegezonden), b vergadering 28 september 1972, c vergadering 2 november 1972, d vergadering 30 november 1972 Voorrangsregeling Asschatterweg. Voorrangsregeling Burg. deBeau- fortweg/Ursulineweg Voetgangersoversteekplaats Noor derinslag. Aanleg voetgangersoversteekplaat sen. Subsidiëring Nederlandsche Blin denbibliotheek Rijkslening en -bijdrage t b v. de 52 woningwetwoningen in plan ,,de Wetering-noord" Uitneming grond uit het grondbe drijf t b v de bouw van de R K. basisschool inplan de Wetering" Uitneming grond uit het grondbe drijf t b v de uitbreiding van de Chr kleuterschool ,,De Spring plank" te Leusden-centrum Uitneming grond uit het grondbe drijf t b v de geintegreerde kleu ter- en basisschool en sportzaal in plan Groenhouten" Aanbesteding bouw 52 woningwet woningen in plan ,,de Wetering- noord" Uitneming grond uit het grondbe drijf t b v. de bouw van 52 woning wetwoningen in plan de Wetering- noord". Garantie geldlening ad f 1.250.000,- t.b.v. uitbreiding zwemaccomoda- tie. Verhoging subsidie vereniging ,,Het Groene Kruis' afd Hoeve laken over 1972 en 1973. Ramingen diverse grondaan- en -verkopen: a. 27e begrotingswijziging 1972 grondbedrijf; b. begrotingswijziging 1972, 6e begrotingswijziging 1973, ra ming krediet tekenen en ontwerpen bestemmingsplannen. 76e begrotingswijziging 1972 en 7e, 8e en 9e begrotingswijziging 1973, intrekking diverse wijzigingen be groting 1972 en nieuwe ramingen van deze wijzigingen voor 1973 Vestiging zakelijk recht t b v het leggen van een hoogspanningskabel door de P U.E.M N.V.. Voorstel inzake verpachting van grond aan de heer D. A. Verbeek Voorstel tot het nemen van voorbe- reidingsbesluiten. Verkoop van kavels bouwterrein in Achterveld aan de heren J. A. Smal en G. M Horst. Verkoop van 2 garagekavels aan de Wilgenlaan aan de heren P van Zomeren en H. P van Beers. Ruiling van grond nabij de Hamers- veldseweg met de heer H van de Hoven. Schadeloosstelling J. C. van Kooy. Rondvraag. Sluiting. LEUSDEN - De achtste vestiging van het makelaars kantoor Rijpstra Partners is op donderdagmiddag 14 december 1972 in gebruik genomen Naast Zeist, Drie bergen, Doorn, Leersum, Woudenberg, Scherpenzeel en Rhenen komt nu ook Leusden op de lijst van plaatsen voor waarin men bij een RP-kantoor terecht kan om gebruik te maken van een van de vele diensten welke men van een makelaarskantoor kan verwachten. Het kantoor is gunstig gesitueerd in een hoekwoning van het Euro-wo- ningen-complex. Gironde 2, hoek As schatterweg te Leusden Centrum, juist in het draaipunt van de zich snel ont wikkelende New-town De stelling, dat de client graag informatie krijgt van een makelaar in de plaats waar men zich wil gaan vestigen, heeft de firmanten alle aan leiding gegeven om ook Leusden als standplaats van een hunner kantoren te kiezen. Het modern ingerichte kan toor geeft alle gelegenheid tot een rustig gesprek Voor gastvrije ont vangst staan de heer G H Reimus, die met de dagelijkse leiding van het kantoor belast wordt en zeer binnen kort zijn (nu nog charmante bruid) echtgenote borg. De heer Reimus, tot nu toe beheer der van het kantoor te Scherpenzeel werkt in Leusden direct samen met LEUSDEN/C - Maandag 18 decem ber vond om 4 uur in de ochtend een verkeersongeval plaats op de Lock- horsterweg De automobilist F J. D der Kwaak. een der firmanten, de heer L. v. d. Kwaak, terwijl uiteraard ook ruim contact bestaat met de heer A. P Rijpstra. Beiden mochten gedurende de receptie in de gezellige woonruim te van de familie Reimus veel ge lukwensen in ontvangst nemen Door deze nieuwste vestiging be strijkt Rijpstra Partners nu ge heel Midden Nederland. Met zeven beedigde makelaars, drie studerende assistent makelaars, drie assuradeu ren, acht secretaresses en andere administratieve krachten staat RP klaar voor de client LEUSDEN/C - Woensdag 20 decem ber vond op de splitsing van de Noor- dennslag-Bavoortseweg een verkeers ongeval plaats Vanaf de Bavoortse- weg reed de heer F. de K uit Leusden met zijn Volkswagen naar rechts de Noorderinslag op Hij nam de bocht echter te ruim en kwam op het linker- weghelftgedeelte terecht Op dit mo ment naderde een Opel, bestuurd door de heer A K. K. uit Leusden, komende vanuit Leusden-centrum in de richting Amersfoort. Een botsing was onver mijdelijk. De Volkswagen van de heer F. de K. werd aan de linkerzijde vrij uit Stoutenburg reed tegen de leuning de gehele lengte beschadigd van het Lockhorsterbruggetje aan, en Opel van de heer A K K werd aan kwam tot stilstand tegen een boom De linkervoorzijde ernstig beschadigd auto werd zwaar beschadigd. De be stuurder moest naar een ziekenhuis worden vervoerd. Vrijdag 22 december vond op de Hessenweg te Achterveld een verkeers ongeval plaats. Op de Hessenweg reed de fietser G. v. H. uit Leusden In zijn auto naderde op de Hessenweg de heer J M V uit Amersfoort Ter hoogte van perceel 142 stak de fietser G. v. H plotseling de weg over om aan de andere zijde op het fietspad te gaan rijden Helaas zag de fietser de auto niet naderen. G. v H werd door de auto geschept. Zijn fiets werd totaal ver nield. De auto werd aan de voorzijde beschadigd. De fietser moest met her senletsel worden overgebracht naar het ziekenhuis ,,De Lichtenberg" ACHTERVELD - De schutters van ,,Ons Genoegen" schijnen op het ein de van het jaar hun kruit voor een groot deel al verschoten te hebben Er kwamen althans geen hoge kaarten uit de bus tijuens hun laatste onder linge wedstrijd De beste schutter van de avond was de heer Th. van de Koedijk met 45 punten Verdere uitslag: M Pothof E. van Hamersveld van Nimwegen Voorburg Gzn Tolboom J van Hamersveld Jonkman J Lagerwey Schimmel Vos van Nimwegen Gries van Dijk 44 pnt. 44 pnt 43 pnt. 43 pnt 43 pnt 42 pnt. 41 pnt 40 pnt 40 pnt 38 pnt 36 pnt 32 pnt 31 pnt. ACHTERVELD - De Achterveldse jeugd heeft met de Kerstdagen goed van zich laten horen. Er vonden di verse uitvoeringen plaats met toneel, muziek en zang waarbij uiteraard het Kerstgebeuren centraal stond. De kinderen van de R K. Basis school ,,St Jozef" beten de spits af op dinsdag vóór Kerstmis. In ,,Ons Gebouw" brachtten zij onder leiding van de heer L. Weimer, het hoofd der school en het onderwijzend per soneel, een gevarieerd programma. De ouders van de kinderen toonden veel belangstelling De grote zaal was geheel gevuld. Hoofdschotel van het programma vormde het toneelstuk ,,De nieuwe Kerststal van de pastoor" van Godfried Bomans. Dit viel bijzonder in de smaak bij het publiek. Pastoor J van de Ven en de heer Weimer spraken de kinderen en hun ouders toe. De kinderen der laagste klas sen wensten allen op originele wijze een Zalig Kerstfeest en een gelukkig Nieuwjaar Donderdagavond 21 december hield de Christelijke school te Achterveld haar Kerstfeest. De hal van het school gebouw was om zeven uur tot de laatste plaats bezet door een grote schare ouders en belangstellenden. De Kerstgeschiedenis werd verteld door de heer E. Kamphorst, het hoofd der school. Daarna namen de kinderen een groot deel van het programma voor hun rekening. De diverse onderdelen werden -afgewisseld met samenzang Vooral een meisjeskoor dat werd bege leid door blokfluiten oogstte veel bijval Na een Kerstverhaal van de heer Malkenhorst, ontvingen de kinderen hun Kerstgeschenken, die met glun derende snuitjes in ontvangst werden genomen Nadat de avond met dank gebed werd besloten keerden allen voldaan huiswaarts. Het Achterveldse Kinderkoor onder leiding van mevr. Snel en haar zoon Simon voerden op zondag 24 decem ber de kindermusical ,,Een onver wachte Kerst-in" c~ Dit vond plaats in de R.K Kerk Oo; hier was de belangstelling groot. Het verhaal van de belevenissen van de familie Koes rond de Kerstdagen was een charmant gegeven, dat door de kinderen leuk werd vertolkt. Het kinderkoor heeft zich ook nog op andere wijze ver dienstelijk gemaakt tijdens het Kerst- weekeinde Op Kerstavond verzorgden zij de gezangen tijdens de nachtmis van 21.30 uur. Tijdens deze dienst was de kerk tot de laatste plaats be zet. Op le Kerstdag heeft het koor in het St. Elisabeth ziekenhuis te Amersfoort kerstliederen gezon gen voor de aldaar verblijvende pa- tienten. Deze geste werd wel heel bijzonder op prijs gesteld. OOOOOOOCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCOOOOO Ons kantoor te Leusden/C is op werkdagen geopend van 10-12 en van 14 tot 16 u Kamer met bad? U wast zich toch voor u van huis gaat'" LEUSDEN - Zaterdagavond 6 janu ari aanstaande organiseert de voet balvereniging Roda'46 een nieuwjaars- instuif. Roda'46 hoopt met deze eerste nieuwjaarsinstuif in de geschiedenis van de vereniging alle leden en dona teurs een grandioze gezellige avond te bezorgen. Geen wonder dan ook dat de gastheren rekenen op de komst van alle seniorenleden, donatuers en A-junioren om met echtgenote of ver loofde deel te nemen aan deze bij zondere avond. Voorts zal op deze avond de splinternieuwe muziekinstallatie van de vereniging verzorgd worden door het beroemde duo Koko. Aanvang 8.30 uur. LEUSDEN/CENTRUM - Dewoensdag voor Kerstmis, hield de Nederlands Christen Vrouwenbond een sfeervolle kerstbijeenkomst in het Hervormd- Centrum. Er werd gebruik gemaakt van de kerstliturgie, die door de N.C.V.B. uitgegeven is. De daarin voorkomende declamaties werden voorgedragendoor mevr. Pilkes en mevr. Van de Lust- graaf. De presidente, mevr A J Pothoven-Brakman las de bijbelteksten voor. Het was jammer dat het nieuwe orgel nog niet gereed was. Mevr. De Vries wist echter op het oude orgeltje, de lie deren die gezongen werden, goed te begeleiden. Na deze liturgie en de daaropvolgen de koffiepauze zongen enkele leden onder leiding van mevr De Vries een viertal minder bekende Kerstliederen Door deze Kerstavond kwam men al helemaal in Kerststemming De versieringen in de zaal van het Hervormd Centrum droegen hier ook toe bij Er waren mooie Kerststukjes op de tafels geplaatst en de kerstboom was mooi versierd Het is jammer dat niet wat meerda- mes aanwezig waren om met deze ge zellige en sfeervolle avond het Kerst feest in te luiden Met de door ons aan u gezonden accept-girokaart kunt u dat gemakkelijk doen op ons kantoor te Leusden-Centrum. Flnnmark 3. Het bespaart u bovendien nog extra kosten. Ons kantoor is dagelijks geopend van 10-12 uur en van 14 tot 16 uur

Leusder Krant | 1972 | | pagina 7