voor Midden en Oost Nederland Met ingang van 22 januari zal ons hulpkantoor aan de Torenakkerweg 4 te Leusden dagelijks zijn geopend v; 9.00 -12.30 en van 13.30 -16.30 uur. Bovendien vrijdagsavonds van 18.30 - 20.00 uur. De beheerder van dit kal toor is de heer D. M. Weber. Het kantoor is telefonisch bereikbaar onder nummer 03496 -1611. i Inderdaad, Leusden breidt zich sterk uit, groeit uit tot een grote satelietstad van Amersfai Grote projecten nieuwe aantrekkelijke woningen zijn er al, of worden gerealiseerd. Een trekkelijk nieuw winkelcentrum hiervoor is in voorbereiding. Immers de nieuwgevestigsi willen in hun directe omgeving de mogelijkheid hebben in hun dagelijkse consumptl kunnen voorzien. Het is een logische zaak dat ook een spaarbank zich in zulk een cenl presenteert. De Bondsspaarbank voor Midden en Oost Nederland is in Leusden Cent! reeds aanwezig in een tijdelijk onderkomen in de vorm van een stacaravan aan de Tc akkerweg welke tot nu toe slechts 's morgens werd opengesteld. Op grond van de groeiej behoefte aan bankservice en in afwachting van haar definitieve vestiging heeft de Boni spaarbank besloten de openingstijden van het huidige hulpkantoor te verruimen waarcfl zij dan een ruimere service aan het Leusder publiek zal kunnen verlenen nog voorda; definitieve vestiging werkelijkheid is geworden. Voor alle bezoekers hebben wij een fraaie kleurige clownskalender gratis beschikbaar. Aan onze rekeninghouders geven wij een inleg van minimaal f 25,- een leuk mapje correspon- dentiekaarten of een kalkoentje sherry cadeau. Nieuwe rekeninghouders ontvangen een spaarpremie van f 5,- bij een eerste storting van minstens f 10,- f 10,- bij een eerste storting van minstens f 490,- f 25,- bij een eerste storting van minstens f 975,- Deze premieregeling geldt tot en met 31 januari 1973. r* ff LEUSDEN GROEIT Dl BONDSSPAARBAN! GROEIT MEI BMISSPAABBMI

Leusder Krant | 1973 | | pagina 12