De Haaien zwommen in verschillende wedstrijden A Ia Roda'46 verdient punt volkomen ■ii A s.v. Achterveld kon het niet bolwerken tegen ODIN loda(za) behaalde kostbaar punt bij Jlulshorst (1-1) Weer twee flinke overwinningen voor Impala-handballers MICRO-TOURNOOI PUPILLEN ANTILOPEN Roda-dames behaalden een fraaie 4-0 zege /Ma M 4 (K V -T Ons Genoegen Jan Vrijhoef winnaar 5e ronde DONDERDAG 8 FEBRUARI 1973 LEUSDER KRANT 9 NEUSDEN - Tegen het hoger ge- Igtste en sterker geachte Olympia HODA'46 tot een alleszins aan- trdbare puntenverdeling gekomen. Een 1-1 uitslag die vooral voor de Hilversummers aanvaardbaar was, daar de Leusdenaren uiteindelijk de beste papieren hebben gehad voor een overwinning. In de eerste helft was het vooral RODA'46 dat in deze sportie ve! en leuke wedstrijd de toon aangaf en bet spel bepaalde met levendige acties en goed opgezette aanvallen. Helaas liepen de rood-zwarten nog aleens in de buitenspelval, waardoor deze aanvallen vroegtijdig werden af gestopt. Na rust was het geheel iets minder, alhoewel RODA'46 na de op- ^-pen 1-0 achterstand goed terug irekt na de aftrap bleek dat de •ersummers offensieve bedoelin- gei hadden, maar gesteund door het je verdedigingswerk van de RODA- defensie. Wim Morkin, Jaap de Haan. "Tdin Visser en Cor Hoogland, kon men dit kortstondig offensief afslaan Izelf aan opbouwende acties begin- Al vrij spoedig hierna kreeg 'Drost een schitterende kans toen alleen voor de Olympiadoelman Scheen, maar helaas voor het ge- supporterslegioen liet hij deze onbenut. RODA'46 nam duidelijk 1 heft in handen, maar liep even- Olympia dikwijls in de buitenspel- -elpunten bleven echter uit. Na zette trainer Witte Charles Krijgs- voor Gert van de Water in de wat toch wel een verbetering In de 51e minuut kwam Olympia 'euw goed weg toen Jan Drost zijn e trap rakelings naast schoot. Even na mocht ook RODA'46 niet over k klagen Jaap de Haan raakte uit Éns en viel, maar de attent uitge- zaterdag heeft al te moeilijk NEUSDEN - RODA in Hulshorst niet lad, maar werd met slechts één ptje eigenlijk te karig beloond. Met meer geluk had RODA de thuis- al in de eerste helft op een ach- 'stand van enkele doelpunten kun- zetten. Nu werd het in deze he nrijke wedstrijd een puntenverde- daar de einduitslag 1-1 werd. belangrijke wedstrijd dus voor ploegen, daar Hulshorst tot de iradatiekandidaten behoorden en DA '46 zelfs theoretisch in moei- heden zou kunnen komen. Met het fhalen van dit ene punt hebben de "isdenaren zich in ieder geval veilig inen stellen. anvankelijk bepaalde RODA het De voorste linie werd voorzien bruikbare passes, waaruit dan diverse hachelijke situaties voor t Hulshorstdoel ontstonden. Een uit- lende kans kreeg Johan Kolthof, _Jb zijn lobbal over de Hulshorst- oelman rolde juist naast het doel. De ^vallende acties van de thuisclub rerden bekwaam door de Leusdense ifensie, met aan het hoofd weer de tstekende André Snoek, opgevangen. de 30e minuut zou de eveneens >ed spelende Henk Ruler scoren Een ieptepass van Harm Prophitius ving Ier aan de rand van het strafschop gebied op, omspeelde in een vloeiende 'ging zijn permanente bewaker en Ide hierna raak. 0-1. l^Na dit doelpunt lieten de rood-zwar- jj de teugels wat vieren, waardoor ghorst meer in de aanval kwam. lopen doelman Gert üsnabrugge kon juist op tijd e bal voor de aanstormen de Olympia-speler wegtrappen De steeds aanspeelbare en hardwerkende Cor Hoogland onderschepte even later een Olympia-aanval en bracht Wil Boom in het bezit van de bal. Deze speler bracht met een uitstekende pass Jan Drost opnieuw in stelling, doch ook dit schot van hem ging naast. Bij een van die gevaarlijke Olympia-aanvallen, stopte een der RODA-spelers de bal door hierbij zijn voet te hoog op te beuren. De goedleidende arbiter van de Made kende aan Olympia een vrije trap toe. Het te kleine opgestelde muurtje van drie spelers en doelman Gert Osna- brugge was kansloos tegen de lage schuiver in de linkerbenedenhoek. Aan voerder Jaap de Haan en grensrechter Kees Leyenaar protesteerden nog wel voor vermeend buitenspel, doch van de Made bleef bij zijn beslissing. 1-0. Ongeveer tien minuten voor het eind signaal zette Wil Boom en Jan Drost een aardige één-twee combinatie op. De hieruit voortgekomen voorzet werd door de gehele Olympiadefensie ge mist. waarna Fred de Smalen de bal voor het intikken had. 1-1. RODA'46 zette nog alles op alles en midden velder Hank van 't Klooster, alsmede achterspelers Hoogland en Morkin, rukten vaak ver op. Maar ook de snelle Olympia-aanvallen waren niet zonder gevaar. En toch zouden de Leusdena ren opnieuw de beste kans voor de eindzege krijgen. Een snelle tegen actie van RODA'46 had in de laat ste minuten nog bijna een doelpunt tot gevolg. Een snelle rust op de linkerflank van Jan Drost bracht hem alleen voor de Olympia-goalie, doch hij zag zijn inzet op de doelman af ketsen. Het bleef aldus 1-1, waarme de vooral Olympia tevreden mocht zijn. Vlak voor rust werd het zelfs nog bij na gelijk Een ogenschijnlijk ongevaar lijk schot belandde via een uitgestoken been juist tegen de lat. Na rust pro beerde RODA weer het spel te dicte ren, doch dit lukte minder dan voor rust. Dit kwam ook doordat Hulshorst zich niet zonder slag of stoot gewon nen wilde geven. In de 20e minuut kreeg de thuisclub loon naar werken, toen het via hun middenvoor Schip horst scoorde 1-1. Het doelpunt je op zich was echter een presentje van de RODA-defensie. Schiphorst kwam na melijk met de bal voor een leeg doel te staan toen de overigens goed spe lende Theus de Kruyff en doelman Marius Gernts elkaar niet begrepen en beiden de bal lieten lopen. Dit was overigens eigenlijk het ergste foutje in de goed op dreef zijnde RODA-de fensie, waarin Aalt Bokhorst ook een uitstekende partij speelde. Doelman Gernts rehabiliteerde zich een kwar tiertje later toen hij een keiharde kopbal op schitterende wijze uit zijn doel ranselde. Ook de Leusdenaren probeerden nog wel de volle winst te behalen, maar verder dan een kopbal van Kolthof tegen de lat kwam men niet Naarmate het einde der wedstrijd naderde, ver dween de geestdrift bij beide teams en het was dan ook niet zo verwonder lijk dat er in de stand geen wijziging meer kwam. Beide teams waren te vreden met deze puntenverdeling. Hulshorst omdat het eigenlijk meer kreeg dan dat het verdiende, terwijl RODA '46 aan dit puntje voldoende had om ook in het volgende seizoen in de derde klasse uit te kunnen komen. ACHTERVELD - Achterveld heeft het tegen het Utrechtse ODIN niet kunnen bolwerken. In de le helft heeft zij duidelijk verzuimd een veilige voor sprong te nemen. De kansen daartoe waren ruimschoots aanwezig. De voor hoede miste een afwerker. In de 2e helft heeft de verdediging gefaald. Hier door kon ODIN tot 0-3 uitlopen. Het was geen beste wedstrijd, vooral van Achterveldse zijde niet. Achterveld startte hoopvol Snelle aanvallen werden .herhaaldelijk op de ODIN-veste uitgevoerd. Maar de voor hoede wist geen raad met goede kansen die hen werd gegeven. Er werd onzuiver geschoten en ook door misverstanden werden enige kansen om zeep gehol pen. ODIN wist zich in deze periode maar nauwelijks staande te houden. Driekwart van de le helft speelde zich op de ODIN-helft af. maar zoals gezegd. Achterveld miste een afwerker. Toen na ruim een half uur ODIN de score open de was dat een bittere pil voor Achter veld. De thuisclub zette hierna wel alles op alles om met de rust de balans weer in evenwicht te hebben, maar ook nu geen resultaat. De 0-1 achterstand had voor Achter veld geen onoverkomenlijke hindernis mogen zijn. Maar hoe onbegrijpe lijk ook, nu wilde het helemaal niet meer vlotten. ODIN nam in deze periode het heft geheel in handen. Achterveld kreeg het moeilijk. En toen na ruim een kwartier een fout in de verdediging door ODIN genadeloos werd afgestraft (0-2) was het gebeurd met de Achter veldse illusies. Het spel bereikte nu een absoluut dieptepunt. Individueel werden nog wel pogingen onderno men om de score in gunstige zin om te buigen, maar zij waren gedoemd te mislukken door de nu zware verdedi ging van ODIN Tien minuten voor het einde werd een snelle uitval van ODIN met een doelpunt bekroond (0-3). Ach terveld was verslagen en zij kon zelfs geen slotoffensief meer ontketenen. hieraan - speelden een rol Vlak voor de rust kreeg Herman van Ruitenbeek nog een goede kans Hij onderschepte een uittrap van de Kieviten-keeper, maar het harde schot ging juist naast De le helft bleef doelpuntloos. Na de rust vlotte het beter inde Ach terveldse gelederen. Het spel was rustiger en beheerster en er ontston den al snel goede kansen In de 5e minuut belandde een schot van Herman van Ruitenbeek tegen de lat, de in het veld terugkerende bal kwam voor de voeten van Albert van Bekkum, die geen moment aarzelde en zeer hard inschoot (0-1). Dat was het sein voor Achter veld om door te drukken. Kieviten werd nu met de rug tegen de muur ge drongen. Vanuit het middenveld werden gave passes afgegeven en éen hiervan kalmer aan. maar juist daardoor zag Kieviten, vijf minuten voor het einde, kans een tegendoelpunt te scoren. Van af de 16-meter lijn werd een schot op het doel gelost. De verdediging liet deze gaan. maar daar had keeper Tol boom helemaal niet op gerekend. Hij greep dan ook mis (1-4). Uitslagen s.v. Senioren: Achterveld: Achterveld Kieviten 2 Roda 4 - KVVA 6 - Junioren: Achterveld Achterveld Achterveld Pupillen: Achterveld Achterveld APWC lb 1 - ODIN 1 - Achterveld Achterveld 3 Achterveld 4 - Roda A Scherpenzeel A Achterveld b 0-3 1-4 6-2 5-1 1-0 1-3 4-0 1 - Amsvorde 1 0-3 2 - SEC 3 2-3 Achterveld lb 1-0 Achterveld 2b - Roda 2b 3-0 Programma voor het a.s. weekeinde: Senioren (zondag): NSC 1 - Achterveld 1 14 30 u. Achterveld 2 - Lelystad 2 12.00 u Achterveld 3 - KVVA 5 12 00 u. Achterveld 4 - Veense Boys 4 14.30 u. Uit de wedstrijd s.v. Achterveld Odin. Manus Kerkhof kijkt ver baast toe wanneer Hans Brom tussen twee Odin-spelers een bal probeert te koppen. Foto Janus Visser. KIEVITEN 2 (1-4) ACHTERVELD 2 Achterveld heeft de rush naar het kampioenschap voortgezet met een 1-4 zege op Kieviten 2. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat een ruime zege zou worden behaald Kieviten toonde zich helemaal niet gedeprimeerd tegen over de kampioenskandidaat. Met stevig spel, maar beslist niet onsportief gaven zij goed partij. Achterveld kreeg wel kansen, maar er werd slordig mee omgesprongen. Ook de zenuwen - geen enkele kampioenskandidaat ontkomt Uit de wedstrijd s.v. Achterveld Odin. De Odin-doelman stompt de bal weg boven het hoofd van Hans Brom. werd door Gerrit van Bekkum fraai in een doelpunt omgezet. Hij dwong de keeper tot uitlopen en tikte de bal toen over hem heen in het net (0-2) Halverwege de 2e helft werd een pass van Gerrit van Bekkum door Herman van Ruitenbeek tussen de benen van de keeper door ingeschoten (0-3). Ach terveld beheerste het spel volkomenen Kieviten had zich verzoend met de nederlaag. Een kwartier voor het eind benutte Henk Rutte een penalty, ver oorzaakt door hands. De stand was nu 0-4 Achterveld deed het nu wat Junioren (zaterdag): Achterveld A - Spakenburg B 16.15 u Achterv. B - A'foortse B. A 15 00 u. HVC f - Achterveld C 13.45 u. Pupillen (zaterdag): Hoevelaken 1 - Achterveld 1 13.00 u KVVA 4 - Achterveld 2 13.00 u. Achterveld lb - Quick 2b 12.00 u Achterveld 2b - Soest 3b 13.00 u. Foto Janus Visser. CHTERVELD - Op de onderlinge ïtrijdavond van de schietvereni- ..Ons Genoegen" schoot P. van wegen de hoogste serie. Hij be ne 46 punten. De verdere uitslag als volgt: Joh. van de Hengel J- E v. Hamersveld J. van Rossum Jonkman 3* H. van Nimwegen G Tolboom W. v, d. Kletersteeg J. van Nimwegen J. Lagerwey C van Dort Th van de Koedijk M Pothof Th Vos J- J. van Hamersveld 45 pnt. 44 pnt 44 pnt. 43 pnt. 43 pnt 43 pnt. 42 pnt 42 pnt. 41 pnt. 40 pnt. 39 pnt. 35 pnt. 33 pnt 25 pnt. LEUSDEN - Het was een gezellige drukte in het Leusder-zwembad afge lopen zaterdagmiddag 3 februari. De Haaien organiseerden onderlinge zwemwedstrijden voor de recreatieve zwemmers/sters (dat zijn zij, die geen startnummer hebben). Door het kleine bad konden slechts drie deelnemers tegelijk starten en moest de baan van 18 meter drie maal worden af gelegd. Er werd verwoed gestreden, vele persoonlijke tijden werden ver beterd en iedereen kreeg een prijs. 's Avonds vond in ,,de Geiser" te Zeist de tweede landelijk Jaargang- wedstrijd van de K.N Z.B. plaats De Haaien namen deel met jongens en meisjes, geboren in de jaren 1961, 1962 en 1963 In het nummer 100 m rugslag jongens van 1963 maakte Mat- thijs ten Seldam de beste tijd met 1.43.6 Chris Walet maakte een goede indruk en werd tweede in 1.47.5 doch werd helaas gediskwalificeerd Voor hem. Lex van Dijk en Wim Burgstede was dit de eerste echte" wedstrijd In het nummer 100 m schoolslag jongens van 1962 liet Carel Venema zijn clubgenoten ver achter zich in 1.46.2 Doordat hij bij de start twee slagen onder water zwom werd ook hij gediskwalificeerd Bij de jongens van 1961 brak Thijs Noordewier in het nummer 100 m rug- slag het clubrecord van 1.27.9 en bracht het op 1.25.9. De richttijd voor de Nationale Kampioenschappen ligt zeker in zijn bereik bij wat meer oefenen op de keerpunten. De tijden van de overigen waren 100 m rugslag 1963 jongens: Lex van Dijk 2 24.3 Wim van Burgsteden 2.24.6 Bertus Stegeman 100 m vrije slag 1962 Sigrid Bontebal Tineke Hak 100 m. schoolslag 1962 Gerard van Gils Cees Kuipers Erik Japenga Frank Leusink 100 m rugslag 1961 jongens: Hans van Gils 1 34.9 Disk. Verbeterde zijn persoonlijke tijd met ca 6 sec. De belangstelling was bijzonder groot op de tribune was geen plaats onbezet Het is te hopen voor Leus den, dat het nog steeds niet in aan bouw zijnde nieuwe zwembad, minstens dezelfde accommodatie voor zwem mers en publiek zal bieden als ,.de Geiser" in Zeist. ACHTERVELD - Het tweede team van de Sportvereniging Achterveld kan zondag a s reeds kampioen zijn in haar afdeling. Zij moet dan de wedstrijd tegen het bezoekende Lelystad, die om 12.00 uur op het Kerstens Sport park begint, winnen. En gezien de uitstekende vorm waarin het elftal verkeert, moet dat mogelijk zijn. On getwijfeld zullen velen getuigen willen zijn van deze wedstrijd en de spelers aanmoedigen Mocht het kampioenschap worden behaald dan zal het er op het sportpark en in de kantine zeer zeker feestelijk aan toe gaan N LEUSDEN/ZUID - Ofschoon pas in de tweede helft goed op dreef, be haalden de dames junioren weer een verdiende overwinning. Reeds om 10 uur moest er zondag tegen Amers foort worden aangetreden en zoals reeds gezegd, het wilde aanvankelijk niet erg lukken. Wel werd de lei ding genomen, doch bij de rust was de strijd nog volkomen open 2-2. Langzaam aan begon het toen be ter te gaan en liep Impala van haar tegenstander weg tot 4-2, waarbij zelfs nog een strafworp werd gemist. Bij een verre uitworp van de Impala doel- verdedigster reageerde Yvonne de Valk zeer snel, liep zich mooi vrij en zou de bal in prachtige positie ontvangen hebben, ware het niet dat ze door de keepster van de tegenpartij volgens het bekende principe ..eerst de man en dan de bal" onderuit gehaald werd, op een manier die in hun afdeling vol komen vreemd is. Ofschoon het op het eerste gezicht er nog al lelijk uitzag, viel het geluukig allemaal nog wel mee en met een lichte hoofd wond kwam Yvonne er af. De toege kende strafworp werd na een korte onderbreking feilloos benut, wat te vens het einde van de wedstrijd be tekende 5-2 Er rest nu nog een zware wedstrijd tegen SDO, een van de sterkere. Wordt deze wedstrijd gewonnen dan kan het kampioenschap gevierd worden. Bij een gelijkspel eveneens, terwijl bij ver lies een beslissingswedstrijd nodig is Dus wat aanmoediging kunnen de da mes in Hilversum best gebruiken. De meisjes pupillen deden wat van ze verwacht werd. Ruim winnen zon der zich al te veel in te spannen, wat tegen de veel kleinere tegenstander- tjes ook niet zo erg nodig was. Het werd deze keer 8-0 en de eerste we ken mag er gerust worden, waarna op 4 en 11 maart de laatste wedstrijden volgen. Zondag a.s zijn beide teams vrij. Zondag 18 februari spelen de dames junioren tegen SDO om 17.55 uur in de Expohal te Hilversum. LEUSDEN - Zaterdagmorgen j.l. gin gen de pupilleD van K. C. Antilopen naar Utrecht om in de Bernhardhal de laatste serie wedstrijden te spelen uit hun afdeling. Er waren reeds 2 wed strijd-dagen achter de rug en stonden de pupillen heel gunstig met een ver moedelijke le plaats. Opgewekt ging de ploeg op reis, versterkt door een aantal belangstellende ouders, die hun kinderen aanmoedigden en een paar koude voeten er voor over hadden. De le wedstrijd ging tegen S.V M M. uit Maarn, geen makkelijke tegenstan der. Ze begonnen wat zenuwachtig toch nam Antilopen het initiatief Aanvoer der Bert Blotenburg gaf zijn vak- genote Karin Osnabrugge op maat de bal aan, die zij dan ook keurig om zette in een doelpunt 1-0. S V.M.M. zette alles op alles, en hoewel Anti lopen goed verdedigde, besliste de scheidsrechter anders en werd het gelijk 1-1 De 2e wedstrijd trof men medekan didaat Samos De ploeg van Antilopen, die rouleerde van speelsters en spe lers, om iedereen een kans te geven om te spelen, kwam in zijn sterkste formatie in het veld Dit was goed gepland door de trainsters, want al gauw stond Antilopen voor, door 2 gave doelpunten alweer van Karin Osnabrug ge en dus weer winst De laatste wedstrijd en ogenschijn lijk de makkelijkste was Zwaluwen de tegenstander, maar het ging wat moei zamer. Toch nam Antilopen de kop door een mooi schot van Bert Blotenburg. Dit was echter van korte duur en maak te Zwaluwen gelijk. Gelukkig voor de ploeg was Elbert van Buuren goed op schot en maakte hij het winnende goal- tje. Door het gelijk spel tegen S.V M M was de kans op de eerste plaats ver keken. Toch was dit een prima resul taat voor de ploeg, die dit micro-sei zoen voor het eerst in de zaal stond en zijn grote broers en zusters liet zien. het voor hen echt niet onder te doen. Dankzij de medewerking van enkele ouders, die het vervoer op zich namen kon men aan dit toernooi deelnemen. Als herinnering kregen de speelsters een vaantje en al was men dan geen kampioen geworden, toch nog bloemen. LEUSDEN - Het damesteam van RDA'46 heeft zondagmorgen een ein de gemaakt aan de indrukwekkende reeks van overwinningen van het Rhe- nense Candia. De geladen equipe van RODA'46 maakte Candia, nog wel op eigen terrein, de eerste punten afhan dig. Candia-RODA'46 werd een echte topper. Kwalitatief goed voetbal, veel strijdlust en vele aanvallen in een hoog tempo. Een interessante confrontatie tussen twee technisch vaardige ploegen en waarin het fysiek duidelijk sterkere RODA-team een schitterende 4-0 zege behaalde. Dat de RODA-dames niet bevreest waren voor het bijzonder sterk spe lende Candia. ontdekten de Rhenense- dames al na enkele minuten Dit was al te laat voor hen om het vege lijf nog te redden De knock-out was toen al uitgedeeld door Gina van Eyden De RODA-ster knalde van af dertig meter de bal onhoudbaar in de boven hoek. 0-1. RODA'46 vond er onmidde- lijk de rust door die nodig was om als een stoomwals over Candia heen te daveren Dat leek ook inderdaad te gebeuren toen in de 6e minuut Evelien van de Kletersteeg een voorzet van rechts van dichtbij kon afronden. 0-2. De hele ploeg groeide tot grootse hoog te en Candia was met stomheid gesla gen Temeer toen na een kwartier spelen de goed in vorm zijnde Agnes van 't Klooster, na een geweldige rush een gave voorzet afgaf en zodoende Gerda Hilhorst in staat stelde. RODA's derde doelpunt te scoren 0-3. En nog was het niet genoeg De rood-zwarte dames, met o.a de uitblinksters Ma- riet Horst en Dorry Evers, bleven ko men. En met succes. Want vijf minu ten voor het rustsignaal was het op nieuw Gina van Eyden die de Candia- doelvrouwe wist te passeren 0-4. Na rust zou RODA'46 op dezelfde voet doorgaan, zij het iets meer op safe. Maar ook Candia had plannen en begon met een geweldig offensief De ge vaarlijke spitsspeelsters werd echter bekwaam door het duo Joke van de Belt en Lia Visser aan banden gelegd, waardoor Roda-doelvrouwe Ria Horst weinig te doen kreeg Maar ook RODA bleef in deze Deriode komen, en naar mate de tijd verstreek wera de wed- strijd harder en feller. RODA'46 vond de 4-0 voorsprong welletjes en gaf Candia geen kans om wat aan deze achterstand te veranderen, waarna de Leusdense dames tenslotte, volkomen verdiend, juichend het Candia terrein konden verlaten. LEUSDEN - Nog één kaartavond en wel op vrijdag 23 februari a.s., en dan kan de organisatie van het kaartkampioenschap '72/'73 van RODA'46 aan het tellen slaan. Dan zijn al de zes kaartavonden voor dit toernooi georganiseerd en kan de balans worden opgemaakt om te zien wie de nieuwe kaartkampioen(e) zal zijn. Op de vrijdag jl. gespeelde vijfde avond, kwamen de kanshebbers voor dit kam pioenschap er niet aan te pas. Ko Hof land, alsmede Peel van de Hengel en Woortmeyer konden zich niet bij de eerste vijf en twintig klasseren, waar door het allemaal nog spannender wordt. Deze vijfde avond werd gewonnen door Jan Vrijhoef, die met Gert Veer de enigste waren die deze avond meer dan 4900 punten konden vergaren. De uitslag was als volgt 1. J Vrijhoef 4930 pnt 2 G Veer 4901 pnt. 3. W Tijmensen 4843 pnt 4 B Wittenberg 4792 pnt. 5. J Kaspers 4760 pnt. 6 H W. Bransen 4760 pnt. 7 J Prinsen 4726 pnt. 8 B Schoonderbeek 4694 pnt. 9. P. Wendel 4675 pnt. 10 W Snoek 4663 pnt. 11. H. v. Egdom 4624 pnt 12 H v. d. Boom 4615 pnt. 13 H v d. Tweel 4601 pnt. 14. L. Punt 4584 pnt. 15. A v d. Braak 4513 pnt

Leusder Krant | 1973 | | pagina 9