'roblemen van agrariërs in een groei-gemeente SGP is vóór een eventuele samenwerking Originele straatnamen voor Alandsbeek en Groenhouten voor Prot. Christelijk Onderwijs Stichting van nieuwe openbare kleuter en basisschool Voorlichtingsavond landbouworganisaties i Eerste scholencomplex Groenhouten Auto werd doorzocht BELANGRIJKE RAADSVOORSTELLEN ONDERWIJS Gemeenteraadsverkiezingen Raad Leusden komt bijeen Snelheids controle 22 zondaars MIML HOOFDLEIDSTER IN VASTE DIENST INDERDAG 22 FEBRIAR! 1973 LtLSUbK KKAINT 3 r LEUSDEN/CENT^UM - Woensdag 14 tbruari hielden degezamenlijke land- fouworganisaties, de A.B.T.B. Ha- fersveld. de A.B.f.B. Achterveld, het U L G. Leusden i.o. en de C.B.T.B. persfoort e.o weer een voorlich- Ogsavond voor tun leden. Op deze avonl sprak de heer A.J. suVtewaal van het Landbouwschap over de aspecten die terband houden met de ffibreidingsplamen. I De heer Uylewaal begon zijn rede let de opmerting dat zo langzamer- fand alle boeren in Leusden in deze latene belaugstellend zijn Er was ook een grote opkomst van de soen Toen Leusden de bestemming kreeg L groeigemeente gingen de eerste ftbreidingen erg langzaam ]De bouwplannen kwamen toen over een met de grondaankoop. Nu de bouw n grote vlucht neemt, wordt de grond hngekocht voordat er een definitief jjsteinmingsplan is [Alleen een goedgekeurd bestem- iingsplan (goedgekeurd door het Ge- ïeente Bestuur en Gedeputeerde Sta- maakt onteigening van de grond [ogelijk Vrijwel alle aankopen ge- èuren hier zonder zo'n goedgekeurd estemmingsplan Dit kan omdat er veel gebruik geméakt wordt van het z.g n ..Vlekkenplan", wat lang niet zo gedetailleerd is als een bestemmings plan De heer Uytewaal benadrukt hierbij dat het een zeer zware taak is voor een gemeente om een groeiplan uit te voeren. Dit alles kost erg veel geld door de bijkomende voorzieningen (scholen, sportakkommodatie, groen stroken en recreatieve voorzieningen). Dit alles neemt niet weg, dat met een plan van 200 a 300 woningen 10 tot 20 eigenaren - verbruikers, pach ters en eigenaren-verpachters te ma ken krijgen. Men moet daarom proberen een goede prijs te vragen, waarbij dan wel ge bruik zou moeten worden gemaakt van een prijsvaststellingssysteem. De ligging van het bedrijf ten op zichte van wegen e d is erg belang rijk. Ook een gespecialiseerd bedrijl zou meer moeten ontvangen, omdat hierbij ook de bijkomende schades groter zijn. Op het ogenblik betaalt de gemeente de agrariërs f4,-- voor de grond. De heer Uytewaal wijst erop, dat bij ver hoging van de grondprijs de prijs voor bijkomende schades geringer zou wor den, wat niet altijd i". het voordeel werkt. Hij waarschuwt de boeren voor de druk op de markt van degrondverkoop. Veel verkopers kopen voor hun oude bedrijf een nieuw. Zij zijn vaak ge neigd hiervoor een hogere prijs te betalen. De landbouw wordt hiermee een slechte dienst bewezen. De boeren zijn echter gewend met een bedrijf (vee) te werken en niet met beleggingsgeiden. Men moet daar om uitkijken niet teveel per ha te betalen, omdat dan de rentabiliteit onmogelijk wordt Het staat wel vast, dat bij grond aankoop de pachters het slechtst erai komen. De pachters krijgen n 1. geen geld om iets nieuws te kopen, maar om in ca 12 jaar een nieuw bestaan op te bouwen. Zij krijgen gedurende 9 keer hun netto jaarinkomen, wat echter ook als inkomen belast wordt De eigenaren-gebruikers krijgen de grondprijs en die is belastingvrij De vader die zijn zoon als pachter heeft zou hiervoor een speciale rege ling moeten treffen. De andere kinde ren lopen immers geen risico voor hun werkkring. De zoon die op het bedrijf wou blijven zou hiervoor dus een vergoeding moeten krijgen Ook de belastingvraagstukken werden deze avond uitvoerig besproken en het bleek wel dat er heel wat haken en ogen op dit gebied te vinden zijn. Een goede informatie is dus heel be langrijk Uit de gesprekken later op de avond bleek wel, dat het voor de agrariërs niet zo zwaar weegt dat ze een nieuw bedrijf op touw moeten zetten, maar wel het feit, dat ze uit de omgeving, waar ze vaak al als kind opgegroeid zijn, wegmoeten. Dit is geen finan cieel probleem, maar een menselijken ook hier wordt weer op het laatste de nadruk gelegd. Waar 1111 nijver wordt gebouwd, graasden vroeger de koeien och blijft er nog veel landsehapssehoon over zoals oals hier in Stouten burg. LEUSDEN/ZUID - Dinsdag 13 febru ari parkeerde mevrouw D. uit Veenen- daal haar auto op de Paradijsweg Bij terugkomst vond zij de zijruit van de auto stukgeslagen en bleek de auto te zijn doorzocht. Mevrouw D vermiste echter niets LEUSDEN/CENTRUM -Vandecom missie naamgeving ontvingen b en w het advies inzake de naamgeving van de wegen in de plannen Alandsbeek- west en Groenhouten ALANDSBEEK-WEST De commissie stelt voor aan de straten in dit plan namen te geven van minaralen en gesteenten. B. en w. kunnen zich hiermee verenigen en stellen de raad voor de volgende na men te geven: Albast, Amiant, Azu- net, Dioriet, Metafier, Porfier, Tra- vertijn. GROENHOUTEN Voorgesteld wordt nu de boerderij, gelegen midden in het plan wordt ge spaard en zal gaan fungeren als cul tureel centrum, de straten namen te geven welke betrekking hebben op zaken betreffende ,,in en om de boerderij' De commissie heeft het gezocht in agrarische produkten en gebruiksvoor werpen B en w. kunnen zich ook hiermede verenigen en stellen de raad voor de volgende namen te geven a Aan de 11 pleinen namen van agra rische produkten, te weten: Rogge land. Haverland. Gersteland, Tar- weland, Vlasland, Boekweitland. Koolzaadland, Maisland, Hooiland, Klaverland. Grasland b Aan de vijf straten gelegen in de Zuid-Oosthoek van het plan namen te geven van gebruiksvoorwerpen te weten. Ploegschaar, Wanmolen, Dissel, Weesboom, Lamoen c. Aan het plein gelegen aan de oost kant de naam te geven Korenschoof d Aan de in het plan gelegen ringweg de naam te geven Landweg e Aan de noordelijke en zuidelijke toegangsweg tot het plan, respec tievelijk de namen te geven Groen houten-noord en Groenhouten-zuid (hier zijn geen woningen aan gele gen). f. Aan de midden in het plan gele gen open ruimte de naam te geven. De Meent Wanneer de raad met deze namen ak koord gaat. zullen de wegen gelegen in het plan Alandsbeek-west de volgende namen krijgen: 1. De weg lopend vanaf de Middenweg in noordelijke richting en afbuigend naar het oosten. Azuriet 2. De weg, zijnde een zijweg van de onder 1 omschreven weg, en lopend in zuidelijke richting. Albast. 3. De weg, lopend vanaf de Middenweg in zuidelijke richting en afbuigend naar het oosten Travertijn. 4. De weg. zijnde een zijweg van de on der 3 omschreven weg en lopend in noordelijke richting: Porfier 5. De weg. zijnde een zijweg van de onder 3 omschreven weg en lopend in oostelijke richting Metafier. 6. De weg, zijnde een zijweg van de onder 5 omschreven weg, lopend in noordelijke richting Amiant. 7. De weg. zijnde een zijweg van de onder 5 omschreven weg, lopend in zuidelijke richting Dioriet. LEUSDEN /C - In de raadsvergade ring van 27 maart 1972 werd naaraan- eiding van een tweetal verzoeken van iet bestuur van de Vereniging tot Stich ting en Instandhouding van Scholen met Ie Bijbel te Leusden, medewerking ver eend voor de stichting van een tweede 'rotestant Christelijke School voor ge woon lager onderwijs en een tweede kleuterschool te Leusden-centrum. De ;roei van het aantal leerlingen bij het 'rot. Chr. Onderwijs maakte het nood zakelijk dat werd overgegaan tot de stichting van een tweede school voor jewoon lager onderwijs en een tweede Peuterschool. De beide scholen zijn hans nog ondergebracht in noodlokalen. "ie Chr, Basisschool „Groenhorst" is ;edeeltelijk gehuisvest in twee nood- lokalen aan de Asschatterweg en in het "ed. Hervormd Centrum. De Chr. Kleu terschool Klein Groenhorst" is ge- luisvest in mobiele lokalen aan de Torenakkerweg. Door de toename van het aantal leer ingen en de omstandigheid dat de Chr. basisschool ..Hamersveld" zal worden eruggebracht tot een zesklassige •chool, zal ook de Chr. Basisschool Groenhorst" binnen zeer korte tijd 'itgroeien tot een zesklassige school. )eze school heeft derhalve op korte ter- mjn behoefte aan meer lokalen, aange ven men thans nog slechts over drie okalen beschikt, aldus een voorstel van en w. aan de raad. Inmiddels is ook een aanvang ge- omen met de bouw van het eerste cholencomplex in het bestemmings- lan Groenhouten" Onvoorziene om standigheden voorbehouden zal dit jcholencomplex op 1 augustus a.s. ge- eed komen. Het is derhalve thans oodzakelijk aan dit complex, hetwelk estaat uit zes lokalen, voor het lager nderwijs en twee werklokalen alsmede en speellokaal voor het kleuteronder wijs, een bestemming wordt gegeven Gelet op een eerder aangeduide situa te met betrekking tot het Protestants Christelijk Onderwijs te Leusden- ||centrum, zijn b. en w. van mening Jat het noodzakelijk is Groenhouten" te bestemmen voor de huisvesting van ae Chr. Basisschool „Groenhorst" en Qe Chr. Kleuterschool „Klein Groen- irst", waarbij dan tevens uitvoering 'ordt gegeven aan het destijds genomert "adsbesluit De vrijgemaakte noodlokalen kunnen gebruikt worden voor de voorlopige huisvesting van de te stichten tweede openbare lagere school en de tweede openbare kleuterschool te Leusden- centrum. STICHTING OPENBARE LAGERE SCHOOL TE LEUSDEN-CENTRUM In de gemeente zijn thans drie open bare lagere scholen gevestigd, waarvan één, namelijk de openbare lagere school „De Wegwijzer", te Leusden-centrum De behoefte aan openbaar lager onder wijs te Leusden-centrum kan derhalve vrij nauwkeurig gepeild worden aan het verloop van het aantal leerlingen aan voornoemde school. Dat de behoefte aan openbaar lager onderwijs aanwezig is, valt af te leiden uit de toename van het aantal leerlingen aan deze school. Sedert 1 januari 1971 heeft zich het aantal leerlingen aan deze school meer dan verdubbeld Voor het nieuwe schooljaar 1973/1974 kan de volgende prognose worden gemaakt Aantal leerlingen per 16 februari 1973 235 Aanmeldingen tot medio februari 5 Leerlingen welke per 1 augustus a.s. de school verlaten Nieuwe aanmeldingen per 1 aug Aantal nieuwe leerlingen m.i.v. het nieuwe schooljaar 240 32 208 50 258 gen. Tevens merken b. en w op, dat bij schoolstichtingen in deze gemeente wordt uitgegaan van een zesklassige lagere school en eventueel een bijbe horende tweeklassige kleuterschool Gelet op het vorenstaande en mede in aanmerking genomen de verwachting dat het aantal leerlingen voor openbaar onderwijs in dezelfde omvang zal blij ven groeien, achten b. en w. het thans reeds wenselijk, dat door de raad wordt overwogen om tot stichting van een tweede openbare lagere school te Leusden-centrum over te gaan, aldus een voorstel aan de raad. Uit eerdervermelde prognose met betrekking tot het aantal leerlingen aan de openbare lagere school „De Wegwijzer" blijkt, dat de school met ingang van 1 augustus a.s bezocht zal worden door 257 leerlingen. Indien deze school wordt teruggebracht tot een zesklassige school, resulteert dit in een aantal leerlingen van 176 Dit betekent dat de nieuw te stichten open bare lagere school te Leusden-centrum zal starten met een aantal leerlingen van ongeveer 82. Gelet op dit aantal is de stichting van een tweede open bare lagere school te Leusden-centrum alleszins gerechtvaardigd Wat betreft de huisvesting van de tweede openbare lagere school merken b en w het volgende op Inmiddels is begonnen met de bouw van het eerste scholencomplex in het bestem mingsplan „Groenhouten". Het ligt in de bedoeling om dit scholencomplex te bestemmen voor het Protestants Christelijk Onderwijs Hierdoor zullen de Chr Basisschool „Groenhorst" als mede de Chr Kleuterschool „Klein Groenhorst" overgaan naar dit nieuwe scholencomplex Tevens zullen de Chr Basisschool „Hamersveld" en de open bare lagere school „De Wegwijzer" worden teruggebracht tot normale zes klassige scholen Hierdoor zullen drie mobiele lokalen aan de Torenakkerweg vrijkomen De nieuw te stichten open bare lagere school kan derhalve onder gebracht worden in de mobiele lokalen aan de Torenakkerweg. STICHTING OPENBARE KLEUTERSCHOOL TE LEUSDEN-CENTRUM De situatie met betrekking tot het openbaar kleuteronderwijs is verge lijkbaar met die van het openbaar lager onderwijs. In Leusden-centrum kan ook een groei worden geconstateerd naar de behoefte aan openbaar kleuteronder wijs. Dit valt af te leiden uit de toe name van het aantal kleuters aan de openbare kleuterschool „De Wip- Wap" Ook hier heeft zich het aantal kleuters gedurende de laatste twee jaren meer dan verdubbeld Voor 1 juli aanstaande kan de volgende prognose worden opgesteld Aantal kleuters per 1 jan 1973 100 1 februari 1973 114 1 maart 1973 117 1 april 1973 123 1 mei- 1973 128 1 juni 1973 131 1 juli 1973 132 LEUSDEN - Maandag 12 febr. kwam de kiesvereniging van de SGP bijeen om haar jaarvergadering te houden. Na opening, notulen en ingekomen stuk ken, werden de jaarverslagen gelezen. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek, dat n.a.v. de gehouden verkie zingen, de SGP de toekomst met enig optimisme tegemoet mag zien. Daarna kwam het punt van de bestuursver kiezing aan de orde. Door verhuizingen waren er in het bestuur 2 vacatures ontstaan Met grote meerderheid van stemmen werden de heren G de Kruijff en E Barten ge kozen Het bestuur ziet er nu als volgt uit: H. Blankestijn voorzitter, M. van Maanen: secretaris, C. de Kruif pen ningmeester, G de Kruijff en E. Bar ten Bij de rondvraag kwamen nog enkele belangrijke punten aan de orde De heer C Barten zou het op prijs stellen, dat bij verhuizing van een lid van de k.v het nieuwe adres van betrokkene door de secretaris aan de kiesvereniging aldaar doorgegeven werd Na uitvoerige bespreking werd besloten dit althans voor de eigen kiesvereniging als regel te aanvaarden, terwijl de secretaris zorg zal dragen, dat dit eventueel als voorstel op de algemene vergadering behandeld zal worden, daar de algemene opinie van de k.v Leusden is, dat dit belangrijk is voor het ledenbestand van de hele partij. Het tweede belangrijke discussiepunt dat de rondvraag opleverde betrof de a.s. gemeenteraadsverkiezingen, in de gemeente Leusden De heer De Kruijff informeerde of samenwerking met andere confessionele partijen bij de a.s gemeenteraadsverkiezingen aan beveling verdient De voorzitter me moreerde, dat ook in het verleden wel nuttig en positief is samengewerkt. Het algemene gevoelen is dan ook, dat ook t.a v de a.s. gemeenteraadsver kiezing naar een goede samenwerking op redelijke basis gestreefd moet wor den. De vergadering machtigde het bestuur om dienaangaande eventueel contacten te leggen met respectievelijk GPV, ARP en CHU Op de najaars vergadering zal aan de leden over een en ander verslag worden uitgebracht. Tenslotte eindigde de voorzitter met dankgebed. LEUSDEN - Vrijdag 16 februari voerde de politie te Leusden in de na middag een snelheidscontrole uit. 22 Automobilisten moesten worden be keurd wegens het overtreden van de maximum snelheid. Er werden snel heden genoteerd van 68 tot 85 km, waar slechts 50 km was toegestaan. De openbare kleuterschool „De Wip- Wap' is thans reeds met één klas ondergebracht in een mobiel lokaal aan de Torenakkerweg Inmiddels is ook een verzoek ingediend bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen om rijksvergoeding in het vooruitzicht te stellen voor het salaris van een vierde leidster In dien dit verzoek wordt ingewilligd, waarop overigens gegronde hoop be staat, zal zelfs nog een tweede klas in een dependance moeten worden onder gebracht Dit is een ongewenste situa tie, aangezien de openbare kleuter school „De Wip-Wap' oorspronkelijk bestemd was als een tweeklassige kleuterschool Volgens eerdergemaakte prognose zal het aantal kleuters aan de openbare kleuterschool „De Wip-Wap" per 1 juli a.s. 132 bedragen. Indien deze kleuter school wordt teruggebracht naar een tweeklassige kleuterschool resulteert dit in een aantal kleuters van ongeveer 74. Voor een nieuw te stichten openbare kleuterschool blijven er derhalve ±58 kleuters over. Dit aantal is voldoende voor de stichting van een tweeklassige kleuterschool. B. en w. stellen de raad ook voor om te besluiten tot de stichting van een tweede openbare kleuterschool te Leus den-centrum. Omtrent de huisvesting van deze kleuterschool wordt meege deeld, dat deze ondergebracht kan wor den in de vrijkomende mobiele lokalen aan de Torenakkerweg. De raad van de gemeente Leusden komt op donderdag 22 februari 1973 om 19 30 uur in het gemeentehuis te Leusden-centrum bijeen ter afhande ling van de volgende voorstellen: 1. Opening 2 Mededelingen 3. Ingekomen stukken 4 Notulen 5. Naamgeving wegen in de plannen „Alandsbeek-west" en „Groen houten" 6. Goedkeuring begroting 1973 van de Sportstichting. 7. Wijziging bestuur van de Sport stichting. 8 Toepassing artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 t b v de R.K. basisschool „St. Jozef" te Achter veld. 9 Toepassing artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 betreffende aankoop ondergrond R K basis school „St Jozef" te Achterveld 10 Vaststelling exploitatievergoeding lager onderwijs 1972 11 Toepassing artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 t.b.v de R.K. basisschool „Rossenberg" en „Klim-op" 12 Toepassing artikel 50 der Kleu teronderwijswet t.b.v de R K kleuterschool te Achterveld. Aankoop schoollokaal aan de Ba- voortseweg Toepassing artikel 50 der Kleuter- onderwijswet t.b.v de R.K. kleuterschool in „De Wetering". Toepassing artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 t.b.v. de Chr. basisscholen te Leusden. Aanstelling in vaste dienst van de hoofdleidster aan de openbare kleuterschool „De Blokkendoos" te Leusden-zuid. Toepassing artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 t.b.v de R.K. basisschool „St. Jozef" te Achter veld. Bestemming eerste scholencom plex in plan „Groenhouten" voor het protestants-christelijk onder wijs. Stichting openbare basisschool in Leusden-centrum Stichting openbare kleuterschool in Leusden-centrum Onderhandse aanbesteding bouw tweede scholencomplex in plan „Groenhouten". Subsidie Ned Katholieke ouder vereniging Achterveld Wijziging Algemeen Ambtenaren reglement Wijziging Arbeidsovereenkom stenverordening 25. Wijziging Wachtgeldverordening. 26. Wijziging Uitkeringsverordening. 27 Uitnemen van opstallen en grond van het voormalig pluimveefokbe- drijf E.P U uit het grondbedrijf Aanvraag lening en jaarlijkse bij drage t b v de 128 woningwetwo ningen in plan „Groenhouten" Uitname van de ondergrond van 128 woningwetwoningen in plan „Groenhouten" Uitname van de ondergrond van 128 woningwetwoningen in plan „Groenhouten" uit het grondbe drijf Raming kosten uitname opstallen en grond van de voormalige N V 13 14 15 16 17 18 19 24 28 29 29 30 De verwachting bestaat derhalve dat de openbare lagere school „De Weg wijzer" vóór 1 augustus 1973 zal uit groeien tot een achtklassige school. Een school met een dergelijke omvang is vaak bezwaarlijk, mede doordat het noodzakelijk is om elders een depen dance van de school te vestigen. Dit geldt ook voor de openbare lagere school „De Wegwijzer", welke thans reeds over zeven klassen beschikt en waarvan een klas gevestigd is in een mobiel lokaal aan de Torenakkerweg. In de nabije toekomst zou het dan nood zakelijk zijn om nog meer klassen in een dependance elders onder te bren- Geintegreerde school in het plan Groen houten. voorgevel E.P.U. uit het grondbedrijf, a. 28e begrotingswijziging 1972 grondbedrijf; b 79e begrotingswijziging 1972 algemene dienst. 31 Raming diverse grondverkopen grondbedrijf- a 4e begrotingswijziging 1973 grondbedrijf; b 14e begrotingswijziging 1972 algemene dienst. 32. Raming stichtingskosten 128 wo ningwetwoningen in plan „Groen houten"- a. 2e begrotingswijziging 1973 woningbedrijf; b. 15e begrotingswijziging 1973 algemene dienst. 33. Raming kosten gronduitname 128 woningwetwoningen in plan „Groenhouten": a. 5e begrotingswijziging 1973 grondbedrijf; b. 16e begrotingswijziging 1973 algemene dienst 34. 17e begrotingswijziging 1973 al gemene dienst: diverse ramingen in verband met uitname opstallen en grond voor malig E.P U. uit het grondbedrijf 35. 18e begrotingswijziging 1973 al gemene dienst: verbouwing gedeelte opstallen ge bouwen aan de Zwarteweg 36. 19e begrotingswijziging 1973 al gemene dienst: raming aanschafkosten mobiel noodlokaal ten behoeve van open baar kleuteronderwijs te Achter veld 37. Vestiging zakelijk recht t.b.v. het leggen van een hoogspanningska bel in plan „De Wetering" doorde P.U.E M. N V 38 Verkoop van 16 kavels bouwterrein in plan „De Wetering" aan Bouw en Aannemingsmaatschappij Heil- ïjgers B V. te Amersfoort 39 Verkoop van 43 kavels bouwter rein in plan „De Wetering" aan het pensioenfonds van ingenieurs bureau Dwars, Heederik en Ver- hey te Amersfoort. 40 Verkoop kavel bouwterrein aan de heer G J. L Vink te Amers foort. 41 Aankoop onroerend goed aan de Hamersveldseweg van de heer A J. W van de Berg 42. Aankoop onroerend goed van de heer J van Deuveren. 43. Verkoop grond voor de bouw van het tweede woongebouwtje in plan „De Wetering" aan Bouw-en Aan nemingsmaatschappij Heilijgers B V. te Amersfoort. 44 Voorbereidingsbesluiten. 45. Vestiging zakelijk recht t b v het leggen van hoogspanningskabels door de P.U.E.M N V. in de plannen „De Biezenkamp" en „Ro- zenboom" 46. Vestiging zakelijk recht t.b.v het leggen van een hoogspanningska bel door de P U.E M. N V langs de Lapeerseweg 47. Rondvraag 48 Sluiting LEUSDEN/ZUID - „Sedert 1 maart 1972 is aan de Openbare Kleuterschool „De Blokkendoos" te Leusden-zuid als hoofdleidster in tijdelijke dienst werkzaam- mevrouw Wilhelmijna Jo hanna van den Berg-Kapelle, geboren 13 september 1948 Mevrouw Van den Berg vervulde in de periode van 15 november 1971 tot en met 29 februari 1972 reeds de functie van leidster in tijdelijke dienst aan voormelde school In overleg met en na goedkeurend ad vies van de Inspecteur van het Rijks- schooltoezicht Kleuteronderwijs d d. 25 januari 1973, menen wij u thans te moeten voorstellen om mevrouw W J. van den Berg-Kapelle met ingang van 1 maart 1973 te benoemen tot hoofdleidster in vaste dienst", aldus b en w. in een voorstel aan de raad EEN ADVERTENTIE IN ONZE KRANT BEREIKT EEN GROTE LEZERSKRING. PROBEER HET EENS!

Leusder Krant | 1973 | | pagina 3