3-1 overwinning voor fel vechtend Roda "46 iHTKKVKLI) EN BARNEVELD JELDEN DE PUNTEN: 1-1 Sep Venrooy winnaar rallycross Dongen Succesvol debuut voor Wim Schakel ondag opening ockliorst-seizoen RODA (ZAT) VERLOOR LAATSTE WEDSTRIJD Tweede helft veldeompetitie door Impala handbal goed gestart Zesde ronde Hessen kar- conooiirs Roda 4 (zo) kan zondag kampioen v/orden [G 29 MAART 1973 LEUSDKR KRANT dat met succes bekroond De onoplet tende Achterveldse verdediging werd gemakkelijk gepasseerd (1-1) Barne- veld zette nu alles op alles maar vond Henk Rutte nu goed op zijn post Hij wist de laatste Barneveldse stormlo pen af te slaan Achterveld 2 dat reeds kampioen is heeft ook de laatste wedstrijd gewon nen Met grote cijfers, 2-10, werd op het terrein in De Biezenkamp te Bar- neveld, Maluka Muda verslagen Hier mede is het team. onder leiding van Anton van Dalen, de gehele competi tie ongeslagen gebleven Slechts twee maal moesten zij een punt laten wegens gelijke spelen De Achterveldse dames hebben in Utrecht tegen het sterke DWSV een 2-3 overwinning behaald Het eerste kwartier was de strijd gelijkopgaand Aan beide zijden werd goed en aan vallend gespeeld maar de verdedigin gen waren goed op dreef Bij één van de DWSV-aanvallen werd de Achter veldse keepster Tiny van Westerlaak aan het hoofd geraakt en zij moest zich laten vervangen door MientjeBou- tens Gelukkig bleek de blessure la ter niet ernstig te zijn Kort na dit ongeval nam Achterveld de leiding door Lia de Vette Uit een goede voorzet van Mieke Gudde schoot zij onhoudbaar in (0-1). Direct daarna liet Cilia van Dijk bijna 2-0 aantekenen, maar haar harde schot ging juist over Kort voor rust werd een fout in de Achterveldse verdediging afgestraft door de attente DWSV-midvoor (1-1). Na de rust was Achterveld de betere ploeg Bovendien hadden zij nu voor deel van de strakke wind in de rug Achterveld stond toen al snel. weder om door Lia de Vette, op 1-2 Het spel werd toen wel wat al te enthou siast en zij kregen een penalty tegen. Dat bracht de balans weer in even wicht Twee minuten voor het einde was het voor de derde keer dat Lia de Vette Achterveld aan de leiding bracht (2-3) Toch stond de zege nog niet vast, want in de laatste mi nuut kreeg Achterveld voor de tweede keer een penalty tegen. Maar deze werd door keepster Boutens keurig gestopt Een welverdiende zege voor de Achterveldse ploeg Uitslagen s v Achterveld Senioren: Achterveld 1 - Barneveld 1 1-1 Maluka Muda 2 - Achterveld 2 2-10 VVOG 4 - Achterveld 3 0-1 Hooglanderveen 4 - Achterveld 4 2-2 Junioren: SEC B - Achterveld A 0-6 Achterveld B - A'foortse Boys B 3-0 Hooglanderveen a - Achterveld a 2-0 Achterveld b - Scherpenzeel a 0-5 Achterveld c - Hoogland d 6-0 Pupillen: Hees 1 - Achterveld 1 2-7 Achterveld 2 - Quick 4 0-3 Achterveld lb - Hees lb 3-0 Hoevelaken 3b - Achterveld 2b 1-5 Achterveld 3b - Quick 6b 4-3 Programma voor het a.s. weekeinde- Senioren: DVSA 1 - Achterveld 1 Achterveld 3 - Lelystad 3 Achterveld 4 - Soest 7 Dames: Hooglanderveen - Achterveld LEUSDEN/CENTRUM - Zondag j.l werd ook het rallycross seizoen ge opend. Onder auspiciënvandeK.N.A C en van de N.R.V werd door de Auto- special Club Brabant in Dongen, keu rig volgens de strenge reglementen, de eerste rallycross georganiseerd. Dit soort crossen, waar het vooral om de tijden gaat, kreeg vooral be kendheid door de T.V - uitzendingen UT"ECHlB SEP VENROOY Dit w»s bet ..schatje" van Schakel LEUSDEN/CENTRUM - In Boekei (N -Br.) werd zondag het cross-sei zoen van de W.R.A.C. geopend. Het lag oorspronkelijk in de bedoeling ral lycross te gaan rijden, doch de zaak liep danig uit de hand. Het begon al met de keuring van de deelnemende wa gens De kat zat al direct in de gor dijnen! Op de beide Leusdense wa gens na, werd de hele handel afge keurd. Dit hield in, dat niet gereden mocht worden, althans niet onder aus piciën van de Nederlandse Rallycross Vereniging. Organisator Van Hout zou Van Hout niet zijn als hij zich hierdoor liet ontmoedigen Arie Groeneveld zou gaan staken, als hij zijn zin niet kreeg* Niet echter Van Hout Hij liet de afkeuring door de N R V voor wat die was en ging ..zwart" verder Met alle ge volgen van dien Weliswaar werden de bokken van de schapen gescheiden en moesten de z.g „specials" (allerhande bouwsels van doorgewinterde sleutelaars) en de van buitenaf als standaardwagens te herkennen vehikels afzonderlijk rijden Toch zaten er in de laatstgenoemde categorie nog diverse angstaanjagende pantserwagens De beide Leusdense wagens kwamen in de „nette" afdeling Vooral de VW van Wim Schakel, keurig strak en fris metallic blauw gespoten, was in showroom-conditie Het was werkelijk een schatje' De nadruk dient hierbij te liggen op het woordje „was" Evert Bakker heeft veel geluk gehad, door al in de eerste manche uit te vallen Koppelingsmoeilijkheden heb ben hem veel ergenis en geld bespaard De wagen van „the butcher of Leusden", zoals Schakel aangekondigd werd. ver scheen in prima conditie Deze VW met HC-motor was verreweg de snel ste wagen uit het deelnemersveld In de beide voorronden kwam dit nog niet helemaal uit de verf Schakel werd beide malen derde Leusdense Willem deed voor de eerste maal mee aan dit grof geweld en moet nog heel wat handigheidjes overnemen van zijn meer professionele tegenstan ders Knap werk was daarom ook zijn 3e plaats in de halve finale In de finale werd zijn wagen - in gewonnen positie - met opzet vrijwel volledig in de vernieling gereden door S Da- men uit Waspik Die kreeg dan ook prompt de gele kaart (in casu de gele vlag ernstige waarschuwing') van de wedstrijdleider Damen reed door en kwam als eerste over de eindstreep, gevolgd door Schakel met het restant van zijn wagen Het schade-rapport vermeldde spat bord rechtsachter finaal verdwenen en de drie overige volledig in de kreukels, beide portieren en het kofferdeksel goed ingedeukt en de spaghetti-uitlaat naar de Filistijnen' Terecht heeft Schakel protest aange tekend tegen het brutale en onspor tieve rijden van Damen. In afwach ting van de uitspraak van de jury werd Schakel voorlopig 2e in de cross-fi nale en ook 2e in het puntenklassement. Op zichzelf reeds een groot succes voor een eerste cross. P. C. van de wedstrijden in Valkenswaard in Dongen waren twee al uit vorige jaren bekende Leusdense crossers on der de deelnemers. In keurige Monroe- race-overall's gestoken was Sep Venrooy er met zijn machtige Audi S 90 en Joop van den Hengel met zijn NSU 1200 TI. Terwijl Venrooy zijn wagen keurig op tijd in optimale wedstrijdconditie gereed had voor het nieuwe avontuur, kwam Joop met het klaar maken van zijn wagen maar net met de hakken over de sloot De nacht van zaterdag op zondag heeft hij vrijwel slapeloos doorgebracht Tot ver in de kleine uurtjes heeft hij, terdege bijgestaan door een viertal clubmakkers aan zijn wagen moeten sleutelen om die nog aan de start te krijgen „Mars geeft direct weer nieuwe energie wordt weieens beweerd, maar hier moesten enige kratjes pils zorgen voor de nodige super-energie Zondagmorgen van 6 tot 8 werd nog proefgedraaid en om 9 uur ging de Leusdense cross-karavaan op weg naar het Brabantse Dongen Jp moet er wel wat voor over hebben De keuring van de wagens vormde geen problemen, evenmin als de trai ningsronden in de voormiddag Joop maakte met de Tilburger Peter Ot termans de snelste ronde in 34 sec direct gevolgd door Sep met 36 sec Rallycross wordt gereden in man ches van vijf ronden Telkens rijdende vier snelste coureurs tegen elkaar en tegen de stopwatch. Om in de eindrangschikking geklasseerd te kun nen worden moet een renner tenminste twee manches uitgereden hebben Joop van den Hengel begon niet slecht Hij werd 2e in zijn eerste manche )it jaar 10 jarig bestaan ^■«EUSDEN-ZUID - Veel jeugdige war ook oudere tennisliefhebbers heb ben het afgelopen weekend van het «Ooie weer geprofiteerd, door met ■tkr mottenballen riekende tenniskle- ren de eerste schreden van het jaar op ■Irtgravel te zetten 'it seizoen wordt het 10 jarig be- n gevierd en vele festiviteiten en viteiten zullen dit lustrum verge len Zo zal het bestuur vrijdag 6 {ril receptieren in verband met dit •trom. terwijl tevens de baanver- |hting officieel in gebruik gesteld zal Als hoogtepunt vindt er een onstratiepartij plaats aar de opening van het seizoen iat a.s zondag te gebeuren. Dan len de twee sterkste heren van Lockhorst, te weten Henk Noordkamp en Roland Dijkgraaf een dubbel tegen twee zeer sterke en zeer bekende Ne derlandse dames. Van het bestuur kre gen wij helaas geen namen te horen, daar dit een verrassing moet blijven Wilt u dus van een goede en spannende wedstrijd genieten raden wij u allen aan a.s zondag om 11 uur op Lockhorst aanwezig te zijn 1 Gliod Unicum ist - Vuur# phele wedstrijd voelen Achterveld I in de eerste helft overwegend in jneerderheid Na ruim tien minu- Btond Barneveld zwaar onder druk f goed open spel was Achterveld larlijk Maar ook aan de zijde van jhuisclub ontbrak een schutter. De van Jan Kerkhof waren wel maar misten zuiverheid In de Uit de wedstrijd Achterveld-Barneveld. Rond de Nederlandse voetbalvelden zijn de „Knietjes" hevig in opspraak. Ook Achtervelder Piet v. Nimwegen werd op vrij onfortuinlijke wijze geconfronteerd met deze blessure. Per ambulance werd hij naar het ziekenhuis vervoerd. Foto Janus Visser. 0*** belandde echter tegen de lat. Na ruim een kwartier was het Barneveldse of fensief ten einde Achterveld bouwde enige goede aanvallen op Uit één daar van kreeg Hans van de Brom een unie ke kans de stand op 2-0 te brengen, maar eenmaal oog in oog met de ver uitgelopen keeper, faalde hij Hij schoot zacht in de handen van de doelman. En dat terwijl iedereen het doelpunt had geteld, juist omdat de geroutineerde Van de Brom deze kans kreeg Bar neveld scheen door deze meevaller nieuwe energie te hebben gekregen Twaalf minuten voor het einde werd Uit de wedstrijd s.v. Achterveld-Bar neveld. Een van de weinig hachelijke momenten voor het Achterveldse-doel. Foto Janus Visser. - Achterveld enBar- punten broederlijk Dit was ook in de het geval De 1-1 «as ook wel de juiste. Het geweldige wedstrijd, maar het spel van Achterveld, ver met beide voorgaande wed- aanmerkelijk beter, zeker helft. Toch werd ver een ruimere voorsprong Kansen waren er wel. Voor Nimwegen was het een zwarte Na een harde botsing met een blijf hij liggen en moest het veld verlaten. Hij het ziekenhuis vervoerd en gescheurde spie- weer thuis, maar tijd uitgeschakeld zijn. kreeg de eerste goede al snel na de aanvang, schutter ontbrak. Dat gemis schutter deed zich overigens laatste 10 minuten van de eerste helft zwakte de Achterveldse aanvallen af Barneveld drukte toen onmiddellijk ste vig door, maar verder dan twee cor ners kwam men toch niet Drie mi nuten voor rust viel Achterveld ver rassend uit en de Barneveldse verde ding bleef voor vermeend buitenspel staan Nu benutte Jan Kerhof wel de kans Met een onhoudbaar schot bracht hij zijn club op een 1-0 voorsprong Een voorsprong die binnen dezelfde mi nuut in gevaar kwam, maar keeper Van Putten wist het gevaar te be zweren Toch luidde dit moment een moeilijke periode in voor Achterveld, maar het was slechts kort, het ini tiatief werd snel hernomen Maar er werd gedurende de resterende tijd van de eerste helft niet meer gescoord, hoewel de kansen er waren Na de rust kwam Barneveld sterker opzetten en al snel werd bijna de gelijkmaker gescoord Het schot LEUSDEN - In de rust van de voet balwedstrijd Gooise Boys - RODA '46 keken de RODA-spelers vrolijk De vol energie spelende Leusdenaren had den zojuist een 0-1 voorsprong be reikt. En zo was het ook Enkele minuten voor het rustsignaal leek de bal over de zijlijn te verdwijnen De goed doorzettende Rijk Rijnders rea geerde bliksemsnel en kon de bal nog juist binnen houden en was hiermede zijn verbouwereerde tegenspeler te snel af. Gaf hierna een gave pass en stelde zodoende Jan Drost in staat het eerste doelpunt te scoren. Na rust ging RODA '46 op dezelfde wijze door en behaalde zodoende een verdiende 3-1 overwinning. En daarvan was ook de meest fervente Gooise Boys-suppor ter doordrongen. RODA '46 was met offensieve be doelingen naar Hilversum gekomen Iets wat de Boys-doelman aan snel aan de weet kwam Maar Gooise Boys zou Gooise Boys niet zijn door zich zo maar gewonnen te geven en vocht ver beten terug Via hun snelle voorwaart- sen trachtte de Hilversumse ploeg RODA te verrassen Na een half uur spelen hadden zij bijna sukses, doch doelman Gert Osnabrugge kon juist voor de lijn redden. De laatste acht mi nuten van deze eerste periode waren duidelijk voor de vol inzet vechtende RODA-ploeg Andnes Veenendaal kwam juist iets lengte tekort om een corner te kunnen afronden Een ineens ingeschoten corner van Rijk Rijnders belandde op de vuisten van de Boys doelman Een doelpunt hing in de lucht En die kwam dan ook vlak voor rust, zoals hierboven is beschreven. 0-1 De tweede helft was nog maar nauwe lijks van start gegaan of Veenendaal forceerde een corner De genomen cor ner werd in eerste instantie afgesla gen, doch weinig later belandde de bal bij Cor Hoogland Vanaf zo n dertig meter afstand knalde hij ineens raak 0-2 RODA '46 speelde intelligenter voetbal Gooise Boys faalde vooral in taktisch opzicht Na deze 2-0 achter stand verkleinde de Boys-ploeg het toch al kleine veld nog meer en liepen er soms zoveel spelers op weinig vier kante meters dat er geen doorkomen aan was De wedstrijd werd soms grim miger, doch de arbiter liet er geen twijfel over bestaan wie de baas was in het veld Voor elke vermeende over treding floot hij en hield het spel zo strak in handen RODA moest aan vankelijk meer en meer de defensie stelling opzoeken De uitvallen waren hierdoor des te gevaarlijker In de 64e minuut passte Cor Hoogland prach tig door naar Jan Drost, die na een rush zijn ploeg aan een verdiende 3-0 voorsprong kon helpen Hierna kreeg hij in ideale positie staande nog een tweetal kansen, doch het juis te schot ontbrak. Ook de zwoegende Jos van Kooy had geen geluk toen hij doorgebroken was Tien minuten voor tijd moest de RODA-defensie voor de eerste en tevens laatste maal buigen Een defensie waarin de ope rerende Fred de Smalen helemaal geen gek figuur sloeg en op de voor hem vreemde plaats goed voldeed In de 35e minuut kon de RODA-defensie een Boys aanval niet tijdig afstoppen De bal bleef maar ir< de doelmend tussen een kluwen van spelers liggen en het was tenslotte Lantinga van Gooyse Boys, die raak kon schieten Wat Gooise Boys ook probeerde het bleef vruchten- loos en vooral doordat de Leusdena ren maar bleven storen en de tegen partij zodoende geen gelegenheid gaf een aanval goed op te kunnen zetten RODA '46 won zodoende verdiend met 3-1 wat hoopvol is voor het verdere verloop van deze competitie LEUSDEN - Het was aan de wed strijd Lelystad - RODA zaterdag dui delijk te merken dat het voor beide teams de laatste wedstrijd van deze competitie betrof Voor beide teams was het behalen van punten, afgezien van het sportief genoegen, geen vereis te meer daar zij inmiddels veilig stonden geklasseerd Lelystad won deze wedstrijd met 1-0, wat gezien het aan tal kansen in de tweede helft, wel verdiend was. Voor de rust was het een gelijk matige wedstrijd RODA '46 startte met de wind de rug en dit had het ge volg dat vooral in het begin van deze wedstrijd de Lelystadgoalie nog aleens harde schoten kreeg te verwerken Zoals zo vaak, had ook ditmaal het windvoordeel weer een groot nadeel De dieptepasses kregen ook nu teveel vaart, zodat vele passes voor de RODA- voorwaartsen niet te achterhalen waren Lelystad kwam ook regelmatig tot goede aanvallen, die echter be kwaam door de Leusdense defensie werden opgevangen Toch kregen de Leusdenaren in deze eerste helft de mooiste kans op een doelpunt Door Aalt Bokhorst werd Chris Advocaat op rechts de vrije ruimte ingestuurd Hij kon met de bal aan de voet op rukken tot aan de doellijn, terwijl LEUSDEN - Uitslagen en programma Pupillen: VVZ 1 - Roda 1 1-2 APWC 2 - Roda 2 3-1 VVZA 3 - Roda 3 5-0 APWC 4 - Roda 4 3-0 Roda lb - Soest lb 2-2 KVVA 3b - Roda 2b 0-5 KVVA 4b - Roda 3b 3-1 Roda 4b - Quick 5b 3-1 Roda 5b - APWC 4b 2-0 Roda 6b - Soest 6b 0-2 Junioren: KVVA B - Roda A 0-1 Roda B - IJsselm vogels 2-1 CJVV D - Roda C 1-1 Roda a - VVZA a 0-1 Roda c - SEC d 4-2 CJVV d - Roda d 4-2 Roda e - Quick j 5-2 Senioren (zaterdag) Lelystad - Roda 1-0 SVM Boys 3 - Roda 2 2-1 Roda 3 - Cobu Boys 3 0-5 Hees 4 - Roda 4 1-1 Senioren (zondag) Gooise Boys - Roda 1-2 Roda 2 - KVVA 3 3-0 Roda 4 - Soesterberg 4 5-0 Amf Boys 5 - Roda 5 1-7 Roda 6 - VVOG 5 0-1 twee medespelers in vrije positie voor het vijandelijke doel stonden opgesteld Advocaat talmde echter te lang met afspelen, Zodat de Lelystad defensie juist op tijd kon ingrijpen Toen de tweede periode een kwartier oud was, kwam er een kentering in deze wed strijd Beide teams werden opeens strijdvaardiger en probeerden met vol le energie toch nog een overwinning in de wacht te slepen De vol in casseringsvermogen bezittende André Snoek werd toch geveld door een knie blessure en moest zodoende de strijd staken Zijn plaats werd ingenomen door Henk Ruler en diens plaats werd ingenomen door Frans Baan Baan, die precies een jaar geleden een ge broken been opliep, bleek het voetbal len nog niet verleerd te zijn In de 71e minuut was hij zelfs dicht bij een doelpunt, doch zijn daverende knal werd uitstekend gestopt Aan de andere zijde kreeg doelman Marius Gerrits af en toe handen vol werk Hij leek deze middag onpasseerbaar Zelfs een lenorm hard schot van vijf meter afstand wist hij met een prachtige re actie tot corner te verwerken Toch zou hij eenmaal moeten zwichten En wel enkele minuten voor tijd wist de linksbuiten van Lelystad de uitlopende Gerrits te passeren 1-0 VVZA 5 - Roda 7 4 1-1 Programma 31 maart a.s. Pupillen: Scherpenzeel 1-Roda 1 aanv 12.00 u Roda 2 - VVZA 2 aanv 11.00 u Roda 3 - Soest 3 aanv 1 00 u. Roda 4 - Amsvorde 3 aanv. 12.00 u Quick lb-Roda lb aanv 12 00 u VVZA 3b - Roda 2b aanv 12 00 u Roda 3b - VVZA 4b aanv. 12 00 u Roda 4b - Soest 5b aanv. 1.00 u. Roda 5b-IJsselm v 3b aanv. 11.00 u Quick 7b - Roda 6b aanv 12.00 u. Roda 7b - Roda 8b aanv 13 00 u. Junioren: Roda A - Amf boys A aanv. 4.14 u HVC d - Roda b aanv O O u Cobu Boys a - Roda c aanv 1 45 u Roda d - SEC e aanv 3 00 u Roda e - Spakenburg f aanv 1.45 u Senioren Valleivogels 3-Roda 3 aanv 4.15 u FC Horst 3 - Roda 4 aanv. 4 15 u Zondag 1 april a.s.: Roda - BW aanv 2 30 u HVC 4 - Roda 2 aanv. 12 00 u. Roda 3 - Quick 5 aanv 12 00 u Soest 6 - Roda 4 aanv 12 00 u Lelystad 4 - Roda 5 aanv 12 00 u. Roda 7 - VVOG 6 aanv 12.00 u. Dames: Roda - Kieviten aanv 10 30 u. LEUSDEN - Het enige elftal van de voetbalvereniging RODA '46 dat nog kans heeft op een kampioenschap is het vierde elftal van de zondagafde ling Zondag a s. staat de belangrijke wedstrijd tegen Soest 6 op het pro gramma en wanneer er door de rood zwarten gewonnen wordt is het kam pioenschap voor de Leusdenaren bin nen Zondag j.l. werd een andere be langrijke kanshebber door de Leusde naren uitgeschakeld. In de thuiswed strijd werd Soesterberg met een ver pletterende 5-0 nederlaag naar huis gestuurd Aanvankelijk 7ag het hier helemaal niet naar uit. In een matige eerste helft wisten de rood-zwarten slechts een 1-0 voor sprong te nemen In de 35e min wist Wil Snoek met een zwak schot ooel te treffen Hierna kreeg Soesterberg he zwaar te verduren Eerst moest eeri speler met blessure aan zijn knie schijf naar het ziekenhuis vervoerd worden Hierna begon RODA '46 pas goed te draaien en vielen er met de regelmaat van de klok doelpunten In de 53e min wist Bert van Ginkel er 2-0 van te maken Twaalf minuten later begon Danny Smink aan eenenor- me rush. passeerde drie spelers en wist tenslotte met zijn zwakke linker voet te doelpunten 3-0 RODA 46 had de smaak te pakken en bleef heer en meester Wil Snoek en Gert Veer wisten dit tenslotte met een doelpunt uit te drukken, waardoor een verdien de 5-0 zege werd bereikt. in precies 3 mm. De eerste reeks van Venrooy eindigde hij winnend in een tijd van 3,01 min De volgende kracht proef was wederom voor Sep (3 min Ottermans werd 2e in 3,01 min en v d Hengel 3e in 3.05 min Joop (of liever gezegd zijn wagen) kreeg toen moeilijkheden met de ont steking Blijkbaar was het bier van gisterenavond toch niet zo best. althans als je alle aandacht voor je motor nodig hebt Joop moest afhaken en met lede ogen aanzien, dat zijn twee groot ste concurrenten telkens hun tijden met enkele seconden verbeterden De spannign bleef stijgen In de 4e manche werd Venrooy niet verslagen en in de 5e serie kreeg hij het hele maal moeilijk Een voor hem in de weg staande pilon werd omgereden, het geen hem vijf strafseconden kostte Nu werd het alles of niets Plankgas stoof hij over de baan, in de bochten nauwelijks vaart minderend Hier door won Sep zijn beide laatste man ches en kon hij nog juist zijn achter stand wegwerken De eindstand werd 1 Sep Venrooy 2,53 min 2 Peter Ottermans 2 53 min 3 Joop van de Hengel 3.-- min P C. KORT CROS-NIEUWS UIT LEUSDEN De coureurs van de Crossvereni- ging Leusden zijn door de schok- demperfabriek „Monroe" keurig in een rennerspak gestoken Ze hebben allen een mooie blauwe race-overall gekregen De autocross, door de Leusdense Oranjevereniging te organiseren op Koninginnedag aan de Bavoortseweg. gaat door Eventuele aanmeldingen kunnen nog geschieden bij R G Schoonderbeek. Asschatterweg 56, Leusden (tel 03425-271). De Crossvereniging Leusden gaat dit jaar in Leusden nog twee rally crossen organiseren en wel op 17 juni en op 15 september a s LEUSDEN-ZU'D - Op overtuigen de wijze begonnen de dames junioren weer aan het buitengebeuren Tegen het niet zo sterke DSO uit Utrecht kreeg Impala volop gelegenheid te spe len en dat was een kolfje naar hun hand Gretig werd dit aangegrepen om op het veld weer eens een forse over winning te boeken Iets wat geen over bodige luxe is trouwens, want sinds men gepromoveerd is naar de le klas se was dit pas de tweede overwinning, dus de punten waren hard nodig. Wel licht zijn de aanpassingmoeilijkheden iets voorbij en zijn ze nu gewend aan het spelpeil. Althans deze zondag ging het gesmeerd en al was bij de rust de stand 4-1, daarna liep Impala totaal weg van de tegenstanders en de eindstand van 16-2 was nog geenszins geflatteerd ook. Verdedigend klopte het weer goed al dient gezegd te worden dat DSO slechtst zelden tot een goede aanval kwam Daarvoor miste dit team ge woon de kracht en 'routine, terwijl men bij Impala, drijvend op de er varing in zulke gevallen het hoofd koel houdt Alles bij elkaar een goede prestatie van een soejiel draaiend ge heel. dat in de komende wedstrijden tegen heel sterke tegenstanders mis- AÜVERTEREN KOST GELD. NIET ADVERTEREN KOST MEER Vraag onze advertentietarieven De Leusder Krant bereikt het grootste deel van inwoners van de gemeente Leusden ACHTERVELD - De zesde ronde van het Hessenkar-klaverjasconcours is gewonnen door de heer H. Appel doorn Hij behaalde 4804 punten Het totaalklassement wordt aangevoerd door W de Jong met 26358 punten. 6. W 7.G. 8 H Uitslag zesde ronde 1 H Apeldoorn 2. W Eggenkamp 3. Mevr. Janssen 4. H van de Goes 5 W van Wieringen de Jong Janssen de Jong 9. Th Vos 10. G Voskuilen 11 H Janssen 12 K van 't Klooster 13 H van Ruitenbeek 14 D. van de Burgwal 15 T Born 16 J. Zieltjes 17 G. van Hamersveld 18 J. Voorneveld 19 J van Bergen 20 J van Rossum 21. T. van Bergen 22 W. van de Breemer 23 P Smink 24. K van Wieringen Totaalklassement 1 W de Jong 2 K van 't Klooster 3 W Houtveen 4. Th Vos 5 H. de Jong 6 W van Wieringen 7 H van Ruitenbeek 8 J van Bergen 9 H Eggenkamp 4804 punten 4794 punten 4718 punten 4651 punten 4643 punten 4642 punten 4524 punten 4422 punten 4364 punten 4341 punten 4247 punten 4204 punten 4159 punten 4155 punten 4153 punten 4103 punten 4046 punten 4023 punten 3995 punten 3983 punten 3914 punten 3863 punten 3816 punten 3779 punten 26358 punten 26128 punten 25980 punten 25974 punten 25794 punten 25322 punten 25228 punten 24786 punten 24440 punten Uit de wedstrijd Impala - D.S.O. Dit Impala-meisje was wel erg on fortuinlijk met haar schoten, voor de derde maal wordt haar schot gekeerd door een van de doelpalen. Foto Janus Visser. schien nog wel enkele punten zal moe ten prijs geven, maar zich in de le klasse wel zal weten te handhaven De meisjes pupillen speelden tegen BDC Ofschoon er bij de tegenpartij nu eens wat grotere meisjes meededen, viel de tegenstand erg tegen De Im pala meisjes beschikken over zeker drie schutsters, de één iets beter dan de ander, een kans vlot kunnen benut ten en zo werd BDC weer volkomen weggeveegd Met 11-0 wonnen de meis jes en in deze veldeompetitie is geen tegenstand van betekenis meer te ver wachten. wat zeer gevaarlijk is. want zodoende groeit er zo langzamerhan een gevoel van „er kan ons niets gebeuren' en komt men volgend sei zoen bij de adspiranten en kan men geen nederlaag meer accepteren Wel licht is er voor hen in een toernooi op Hemelvaartsdag wat te leren Dan gaat Impala weer met vier teams, dus ook dames en heren senioren naar Zwolle, waar deelgenomen wordt aan het grote toernooi van de vereniging Zwolle Programma voor zondag 1 april dames junioren DSO - Impala (te Utrecht) 10.00 u. Uit de wedstrijd Impala - D.S.O Een van de Impala-speelsters scoort met een prachtig schot Foto Janus Visser.

Leusder Krant | 1973 | | pagina 7