rnst of luim eestvierend Lockhorst (pende seizoen met iet Bel-toernooi Het sterrenhoekje LEUSDER KRANT Ingezonden: Speelveldjes voor kinderen in de Wetering iii *m:i{ t\r ouden klomp komt bijeen Zaterdag: ktie Opa Oud ijzer- uk tie KPJ L, AGENDA EMEENTE LEUSDEN Hoera, het is vakantie Gastgezinnen gezoeht Indfrtiai". 12 APRIL 1972 ZORG I LeUSDEN/ZUID - Feestvierend .OCkhorst hield vrijdagavond ter ge legenheid van het 10-jarig bestaan een druk bezochte receptie in het kluphuis. Ooder de vele aanwezigen bevonden rich burgemeester mr. A. H. van der posi vergezeld van zijn vrouw. Ook Hl wethouders en bestuursleden van (Van de redaktie) OlEUSDEN - De carnavalsvereniging Dl Gouden Klomp houdt op vnjdag- f avond 13 april a s een gezellige fees telijke bijeenkomst in het Roda-Club- huis De avond begint om half negen Hzikale medewerking wordt ver- leend door het duo Minderhoudt De I atond wordt begonnen met een algeme ne korte ledenvergadering ■lEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag morgen 14 april zal weer een Oud- ■pier-actie worden gehouden. Opa ®mt dan in de kern van Leusden- feotrum (grenzen: Asschatterweg tot Jlleikanaal, dus ook plan de Wete- B. de Beaufortweg, Zwarteweg t/m Esso Service station, Hamers- yeldseweg vanaf het kruispunt bij het Gemeentehuis tot het kruispunt met de Noorderinslag). ^Blocht u deze zaterdagmorgen niet luis zijn, dan kunt u uw oud papier wijt bij de fam D. Broekema, B. de laufortweg 2 of bij de fam G. W fcsterbroek, Hohorstlaan 39. |14 April kunt u eventueel ook oud ipier brengen bij de Openbare kleu- Jrschool. |De opbrengst wordt nadelig be-invloed Jor glas, blikken, tuinafval enz Be- Erk u dus enkel tot oud-papier. bevriende verenigingen bevonden zich onder de aanwezigen. Onder leiding van Jan Hoogendijk werden er diverse cadeau's aangeboden, waarbij de jeugd zich niet onbetuigd liet. Deze boden het bestuur een fraai zelfgemaakt wand kleed en een prachtige tekening aan. Tevens werd het geschenk overhan digd bijeengebracht door de leden, wat bestond uit een prachtige geluidsin stallatie. In zijn slotwoord sprak voor zitter Noordkamp zijn dank uit aan de 3-B's in de vereniging, te weten Jan Bannink, Wim Bloemendal en Hans van Buuren, die zoveel de laatste ja ren aan de opbouw van de vereniging hebben bijgedragen. Het hoogtepunt van de avond was de demonstratiewedstrijd bij kunstlicht door de heren Jaap Beijer en Sander Rutgers, die ondanks het slechte weer fraai tennis lieten zien Zaterdag en zondag waren gereser veerd voor het gebruikelijke openings- beltournooi. Terwijl zaterdag de regen nog wel eens tussenbeide kwam, kon zondag onafgebroken getennist worden. Ook dit tournooi verliep vlekkeloos, wat georganiseerd was door Ed Vos en Wim van Lingen. Na afloop werden de leden, die zich verdienstelijk had den gemaakt voor de vereniging, door voorzitter Noordkamp in de bloeme- LEUSDEN - Op zaterdag 14 april organiseert de KPJ Leusden weer haar jaarlijkse oudijzeraktie. Op die dag zullen er vele leden van de KPJ met tractoren bij de boerderijen en bedrij ven aangaan die langs de hoofdwegen van Leusden/Centrum en omgeving lig gen. Niet alleen oudijzer maar ook pa pier is welkom. Woont u niet aan een doorgaande weg en heeft u toch wat dat u mee zou willen geven dan kunt u dat telefonisch doorgeven: nr.03425- 489 het wordt dan de 14e opgehaald Vanzelfsprekend kan men het ook op zaterdag 14 april zelf naar de con tainers brengen. Deze staan de gehele dag op de zijweg aan de noorderinslag, achter graanhandel v. d. Berg of u rijdt de tractors achterna dan vindt u het wel. tjes gezet, maar ook het bestuur werd niet vergeten. De deelnemers van het beltournooi boden als kleine tegenpres tatie de bestuursleden een fles van hun lievelingsdrank aan, wat doordedames Bos en Bloemendal en de heren Noord- kamp. Rekkers Bolk. van Lingen en Spekle zeer op prijs werd gesteld. Al met al een zonnig begin vaneen vreug devol seizoen voor Lockhorst We willen nog even de fraaie pres tatie memoreren van het Lockhorst- team, dat in de Trimexhal inde win tercompetitie heeft gespeeld In nun poule behaalden de dames Joop Vos en Brunhilde van Vuuren en de heren Henk Noordkamp en Roland Dijkgraaf de eerste plaats, waarvoor onze ge lukwensen. ALS PIETJE EEN BROERTJE OF ZUSJE GEKREGEN HEEFT Dan kan de familie en dan kunnen alle kennissen snel op de hoogte zijn van het heugli|ke feit want nu kunt u uw geboortekaartjes snel en gemakkelijk bestellen bij de FINNMARK 3 LEUSDEN/CENTRUM TEL. 03496 1495 (Kom alvast eens neuzen in onze prachtige nieuwe kollektie!) ADVERTEREN KOST GELD NIET ADVERTEREN KOST MEER Vraag onze advertentietarieven De Leusder Krant bereikt het grootste deel van inwoners van de gemeente Leusden. De hier bijstaande foto is van de bolvormige sterrenhoop M13, die in het sterrenbeeld Herculus te zien is. Als u zich precies in het middelpunt van de bol zou bevinden dan ziet u ,,'s nachts" duizenden sterren die zo helder zijn als volle maan. Evert Jan Hooyer ACHTERVELD Donderdag 12 april: Schietzaal Ons Genoegen: Finala om de Vallei- cup, aanvang 20.00 uur. Vrijdag 13 april. Kantine Kerstens Sportpark 20.00 uur. Kaartwedstrijd s.v. Achterveld - Mijdrecht Zaterdag 14 april: Kerstens Sportpark 14 00 uur Opening Tenniscom- plex L.T.V ,.De Eemelaar". Zondag 15 april: ,,Ons Gebouw", 14 00 uur Disco-dancing Harry Visser. LEUSDEN/CENTRUM Vrijdag 13 april: Roda klubhuis, 20.30 uur: feestelijke bijeenkomst. De Gouden Klub met ledenvergadering Zaterdag 14 april: ,,De Til", 20.00 uur. Disco-dansavond voor 15 jaar en ouder. Hervormd Centrum" 20.00 uur. Jongerenavond .Popcorn". Van 12 tot 16 jaar 'sMorgens Actie OPA in de kern van Leusden/Centrum Zondag 15 april: ,,De Til" 14 30 uur. Disco-dansmiddag voor jongeren van 11 t/m 15 jaar. Maandag 16 april: Aanvang cursus sie raden maken. 14 00 uur- Wouden berg Donderdag 19 april: Café-restaurant Nieuw Leusden, 20.30 uur. Film avond schietvereniging Leusden LEUSDEN/ZUID Donderdag 12 april: Bibliotheek ,,De Boekenmolen" Uitlening van 14.00 tot 16.30 uur Arnhemse- weg 83. Vrijdag 13 april: .Bibliotheek ,,De Boekenmolen" Uitlening van 14.00 tot 16 30 uur. Arnhemse- weg 83 Zaterdag 14 april: P.J.G.U. puzzel- rit, verzorgd door de heer en me vrouw H W Bruins-Slot. Inschrij ving vanaf 19 00 uur bij ..DeMof" Na afloop dansen in ,,De Mof" met het orkest S O Four uit Utrecht Dinsdag 17 april: U V V. Seniorenso- ciëteit. Gezellige middag voor de oudere inwoners van Leusden-zuid in het clubgebouw van Roda, van 14.00 tot 16.30 uur Woensdag 18 april: Wijkavond Neder landse Hervormde kerk in één der zalen van Pon aan de Ba- voortseweg. Aanvang 20.00 uur Tot en met zaterdag 21 april: Paas- aktie van de ondernemersvereni ging Leusden-zuid OPPASDIENST LEUSDEN Voor een oppas bellen naar mevrouw C. Deenik, Kon. Julianalaan 35, Leus den-Zuid, tel. 03490-18134. HOU HET FIJN: HONDEN AAN DE LIJN! ••1 april 1973 viel op een zondag, een goede dag voor bespiegelingen: In eeü gemeente als Leusden keuze té over daarom enkele kantteke ningen. 1. OVER DE UITBREIDING VAN [Lïusden- In de Raadsvergadering van 29 maart 1973 citeerde het raadslid Mandemaker een advertentie die door de gemeente Bijgeplaatst in het tijdschrift voor ho gere en leidinggevende functionarissen Beta" van 2 maart 1973, waarin rond 1985 een inwonertal wordt verwacht van 40.000 voor deze gemeente burgemeester Van der Post rea- rde onder meer ,.lk kan de adver- itie als zodanig niet, omdat ik het blad niet lees" en "Ik meen dat in het structuurplan sprake is van 35 000 inwoners in 1985. Het getal 40.000 is daar niet zo ver van af Ter informatie het volgende: 3- Op pag. 5 van de nota herziening en aanvulling ten behoeve van het structuurplan, dd. januari 1969 staat .Bij een toekomstig inwoner tal, niet van de gemeente, maar van Hamersveld van 46.000, zal de beroepsbevolking ongeveer 15.500 bedragen" in het jaar 2000 J Op pag. 30 van het streekplan Utrechtse Vallei en Eemland. dd. 25 februari 1970 staat, dat in 1985 voor de gemeente Leusden 28 500 inwoners worden verwacht, terwijl op pag. 69 van diezelfde nota ..voor Hamersveld maximaal circa 40.000 inwoners" worden verwacht in het jaar 2000. In het maart 1973 nummer van het maandblad ,,Plan" is echter een advertentie van de gemeente Leus- den opgenomen, waarvan de begin tekst luidt: ,Op de afdeling Plan- ontwikkeling van deze gemeente, die in korte tijd zal uitgroeien f van 13.000 inwoners tot ong. 50.000 inwoners, wordt gevraagd een. Een opvallend verschil in aantal len in beide advertenties! !.dj£hKd" U1,l"0gelijk zoveel opgemaaxi eens0"' Wan* zovee* verdien je niet d. Op pag 1 van een nota van Gede puteerde Staten van Utrecht, dd 28 februari 1973 staat: De ge meente Leusden heeft thans ca. 11.000 inwoners en zal bij rea lisering van bovenbedoelde bestem ming kunnen uitgroeien tot ca 20 000 inwoners in 1980 en ca. 40.000 inwoners in het jaar 2000 e. De redactieraad van het blad Be ta bestaat uit de heren prof. ir N A de Boer, Den Haag, Direc teur P. P. D Zuid-Holland, dr G. Diemer, Eindhoven, ir. Th. Scharten, Best, drs. Hueting, Den Haag en prof dr J. Kommandeur. Groningen, voldoende kwaliteit dachten we. 2. OVER SALES PROMOTION GE SPROKEN: In dezelfde raadsvergadering is on der meer ook aandacht gevraagd voor de door Eurowoningen uitgegeven bro chure ter stimulering van de verkoop van door haar te bouwen woningen in het bestemmingsplan ..Rozendaal", waarop door burgemeester Van der Post o.a. is gereageerd als volgt: ,,De sales promotion van Eurowonin gen komt volledig voor rekening van deze ontwikkelingsmaatschappij Ter aanvulling hiervan wordt er aan herinnerd, dat deze brochure is voor zien van een inleidend woord getiteld Overweegt u inwoner van Leusden te worden9" geschreven en onderte kend door ene mr f. J. H. Schnei ders, burgemeester van Leusden 3. OVER BEJAARDEN EN HUN 32 BEJAARDENWONINGEN AAN DE ASSCHATTERWEG: In het noordelijk gedeelte van het reeds rechtskracht verkregen hebben de bestemmingsplan Rozenboom zijn 32 bejaardenwoningen gesitueerd. Deze woningen zijn eigendom van de Stich ting Bejaardenzorg Leusden, welke stichting over een verantwoordelijk bestuur beschikt. De huurprijs be draagt f275,-- per maand, de woon kamers zijn op het zuiden gelegen, uitkijkend over het eigen tuintje in de verte Wie echter gedacht zou hebben dat de bejaarde bewoners, waaraan de huidige generatie zoveel is verschul digd, van een ongestoord vrij uitzicht vanuit hun woonkamers kunnen genie ten, vergist zich deerlijk Op vier meter vanuit hun tuin gemeten verrijst een zijmuur van een bungalow; weg is het uitzicht voor enkele bewoners, waarvan er zelfs één invalide is en derhalve is gedoemd de gehele dag tegen een muur aan te moeten kijken Het is niet duidelijk hoe dit is te rijmen met de zorg voor bejaarden Het bestemmingsplan heeft ter visie gelegen; omdat geen bezwaren zijn in gediend. - ook niet van de zijde van het bestuur van de Stichting Bejaarden- (buiten de verantwoordelijkheid van de redaktie) zorg Leusden, - heelt het bestemmings plan rechtskracht verkregen zodat for meel juridisch aan deze situatie niets meer kan veranderen, temeer omdat de fundering van bedoelde bungalow reeds is gelegd. De overige woningen hebben voorlopig nog een goed uitzicht, hoewel volgens het bestemmingsplan op het huidige groene veld bebouwing voor bij zondere doeleinden is gereserveerd, waardoor het vrije uitzicht kan worden belemmerd. Het ware te wensen, dat degenen, die beperkt worden in het in vooruit zicht gestelde woongenot en huurcom- pensatie wordt verstrekt van minstens 50% door waardedaling van het woonge not 4. VOORSCHRIFTEN VOOR BESTEM MINGSPLANNEN: De Wet op de Ruimtelijke Ordening regelt het tot stand komen van streek plannen, structuurplannen en bestem mingsplannen, het Besluit op de Ruim telijke Ordening regelt de uitvoering van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. de Woningwet regelt de bouw van objecten die in de genoemde plan nen passen de bouwverordening bevat de regels en voorschriften die vooral betrekking hebben op het ontwerp en de bouw van het object. Een streekplan of een structuurplan bindt de burger niet, een bestemmings plan is WET en bindt de burger art 7 lid 3 van het Besluitopde Ruim telijke Ordening luidt .Bij de voorbereiding van een ontwerp voor een bestemmingsplan heeft het onderzoek bovendien betrekking op de economische uitvoerbaarheid van het plan voorzover het bestemmingen be treft, die in de naaste toekomst zullen worden gerealiseerd Een planopzet geschiedt voorts met inachtneming van hetgeen vermeld staat in ..Grondkosten woningbouw en ,,Grondkosten bestemmingsplannen' gezamelijke uitgaven van de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten en van het Ministerie van Volkshuisves ting en Ruimtelijke Ordening, respec tievelijk vermeldend de maatstaven voor het beoordelen van het grondge bruik in bestemmingsplannen voor woongebieden en richtlijnen voor het opstellen van plan- en kostengegevens en het daaruit bepalen van grond prijzen en voorts de bijzondere kos tenelementen en dekking van kosten uit hoofde van bijzondere omstandig heden. Niemand zal kunnen ontkennen, dat de overheid hoedster is van de Wet en voorschriften, daarbij nauwgezet de Wet en voorschriften toepassend, ten overvloede bijgestaan en gecontroleerd door de vertegenwoordigers van de be volking - daartoe periodiek gekozen - op grond van eerder daartoe gedane beloften De vereiste economische uitvoer baarheid zal pas worden bereikt, in dien de kosten en ontvangsten in even wicht zijn, dit houdt in, dat eerst dan tot realisatie van het plan kan worden overgegaan indien onder meer aan deze voorwaarde is voldaan Omdat een goedgekeurd bestemmingsplan de bur ger bindt, zijn waarborgen in de Wet opgenomen, die de burger beschermt, een bestemmingsplan heeft pas rechts kracht, indien in hoogste instantie (de Kroon) goedgunstig heeft beslist, ont breekt de goedkeuring, dan heeft het bestemmingsplan geen vereiste rechts grond en kan niet worden gebouwd; wordt of is echter wél gebouwd zon der de vereiste goedkeuring dan ont breekt de rechtsgrond en is de bouv> onwettig, met alle gevolgen van dien 5. WAAROM NOGGEENGOEDGEKEURD BESTEMMINGSPLAN ROZENDAAL?: In de discussienota le fase, dd juli 1970 is op pag. 23 vermeld, dat het ontwerp bestemmingsplan Rozen- daal - 1094 woningen op 51,2 ha bruto terreinoppervlakte - gereed is, terwijl pag. 24 melding maakt, dat in het plan 16,0 ha groen aanwezig zal zijn. In de Toelichting op het bestemmingsplan Rozenboom dd. dec 1971(goedgekeurd) staat op blz 5 te lezen ,,In de Toe lichting bestemmingsplan Rozendaal werd reeds opgemerkt doch de opgewekte interesse werd de bodem in geslagen door het niet voorhanden zijn van bedoeld bestemmingsplan Naspeuringen naar data van de ver eiste ter visie legging, van de goed keuring door de Raad, van de goedkeu ring van G S. leverde niets op. Informatie ten departemente met be trekking tot mogelijk verleende subsi dies in verband met gesuggereerde experimentele bouw leverde niets op. omdat het Ministerie subsidie op deze gronden niet toepasselijk achtte In punt 4 van dit artikel zijn de bron nen aangegeven, die mogelijk de sleu tel van het uitblijven van de wettelijke goedkeuring van het bestemmingsplan Rozendaal bevatten. Bij de planopzet is uiteraard re kening gehouden met de eis van eco nomische haalbaarheid, d.u.z de plan- kosten en -opbrengsten behoren in evenwicht te zijn Wordt pag 25 van Grondkosten Woningbouw gevolgd, dat de maatstaven aangeeft voor de ver deling van de bruto terreinoppervlakte voor eensgezinsnjen huizen, dan krijgt men de volgende verdeling voor de 1094 woningen in Rozendaal: onverkoopbaar zouden zijn en dus een alternatieve woning zou worden ge bouwd beneden deze grens In feite kan zo'n alternatief huis worden ge kocht vanaf f 86 400,-- Terloops is vermeldenswaard, dat bij een proportionele toedeling van het aangekondigde openbaar groen (zie eerste regel van dat gedeelte) voor 476 woningen voor 6,9616 ha openbaar groen aanwezig diende te zijn. Bijlage 9 van de discussienota le fase bevat ook een interessant detail, met name dat de woondiepte - van raam tot raam - 11.80 meter zou bedragen, terwijl in werkelijkheid is geleverd 10.56 meter woondiepte; dit is 1 24 meter woondiepte te weinig, bij een gemidde breedte van 5.50 meter aan netto gronduitgifte (woning), aan openbaar groen aan verhardingen Totaal aan bruto terreinoppervlakte 53% 27,1360 ha; per kavel. 248,0 m2 20% 10.2400 ha; per kavel. 93,6 m2 27% 13,8240 ha; per kavel: 126,4 m2 100% 51,2000 ha per kavel: 468,0 m2 Dit is de planopzet op grondwaarvan de verkoopprijs van de grond móet zijn bepaald Wordt in gedeelten gere aliseerd, dan wijzigt zich de plan aan netto gronduitgifte (woning met tuin): aan openbaar groen aan verhardingen 100% 22,2768 ha; Op basis van de verdeling is de grondprijs bepaald, derhalve de kopers in rekening gebracht In werkelijkheid is de kopers gele vers aan netto gronduitgifte gemiddeld 476 x 150 m2 7,1400 ha voor tuin en woning, in plaats van 11,8048 ha; dit is 4,6648 ha ..tekort" gedaan, maar wél betaald. Aan openbaar groen is in de koopprijs gecalculeerd - door kopers voldaan - 4,4554 ha, terwijl aan verhardingen is gecalculeerd 6,0166 ha Aangezien het totale .te kort-gedane" groen het gecalculeer de groen dekt, lijkt de conclusie ge wettigd, dat het openbare groen zeker tweemaal is betaald. Waarom hier voor nog eens dient te worden be taald, alsmede voor het onderhoud is een raadsel, bovendien in strijd met de richtlijnen Het blijkt voorts dat de werkelijke bruto terreinoppervlakte 17% minder is, dan die van de opzet, zodat in geld omgerekend f2.550,-- aan grond kosten teveel is betaald, terwijl het eveneens duidelijk is dat de bebou wingsdichtheid is toegenomen, (het zelfde aantal huizen op mindere bruto, terreinoppervlakte). Dit zou wel eens ertoe geleid kunnen hebben, dat het plan niet verder uitgevoerd is. Er kan eraan worden herinnerd, dat des tijds de bouw zou zijn stopgezet, omdat de huizen bij prijzen boven f80.000,-- LEUSDER KRANT, verschijnt elke donderdag, in de gem Leusden. Abonnementsprijs f3,50 per kwartaal, f 13. - - per jaar Losse nrs. 25 ct Adv. tar op aanvraag verkr ..Wanneer ben ik nu zover, dat ik mijn vrouw tegenspreken kan?' LEUSDEN - Voor heel veel school kinderen gaat deze jubelkreet op, wan neer eind juni de schooldeuren dicht gaan. Echter niet voor alle kinderen. Helaas zijn er nog altijd velen, voor wie de grote schoolvakantie niet zo aanlokkend is. Deze kinderen wonen bijvoorbeeld in stadswijken, waar niet gespeeld kan worden vanwege het druk ke verkeer en hun ouders zijn niet in staat er met hen op uit te trekken. Redenen hiervoor kunnen zijn ziekte financiën, huwelijksproblemen, alleen staande ouders Ook te kleine behui zing kan een lange vakantieperiode tot een grote opgave maken. Voor deze kinderen, (in de leeftijd van 5 tot 15 jaat) zoekt de Provin ciale Federatie voor Vrouwelijke Vrij willige Hulpverlening gastgezinnen, waar een of twee van deze kinderen een week, veertien dagen of langer mogen logeren Maar ook jeugdklubs, die op een kamp gaan en een week of langer een gast mee willen nemen, zijn zeer welkom. Vorig jaar was deze aktie in de ge meente Leusden een groot sukses Een record-aantal gezinnen bleek bereid te zijn een minder bedeeld kind een prettige vakantie te bezorgen. De Pro vinciale Federatie voor Vrouwelijke Hulpverlening hoopt dat. ook dit jaar weer vele gastgezinnen zich zullen opgeven. Voor inlichtingen en opgave kunt u zich in verbinding stellen met mevrouw AIM van der Post, van Diepenheim Scheltuslaan. Leusden-Zuid, telefoon 03490-19561. mevrouw W L G. Groenewegen, van Oldenbarneveldsestraat 17. Achterveld, telefoon 03425-646 opzet niet, doch er ontstaat een pro portionele toedeling, d.w z. voor de eerste fase van 476 woningen, het 476/1094 gedeelte, te weten Totaal aan bruto terreinoppervlakte 53% 11,8048 ha; 20% 4,4554 ha, 27% 6,0166 ha; en een hoogte van 7 80 meter levert dit ca. 53 m3 te weinig geleverde woninginhoud, of in geld uitgedrukt f7.950,--, hetgeen eveneens teveel is betaald door koper. Alles bijeen is door de koper f 10.500,-- teveel betaald, wegens niet levering van grond en m3 inhoud De vraag blijft overeind: „Waarom nog geen goedgekeurd bestemmings plan Rozendaal?" Waarom wordt de burger - koper - in Rozendaal de rechtsbescherming, verbonden aan een goedgekeurd bestemmingsplan, onthou den? Waarom zwijgen de raadsleden? Wie of wat vertegenwoordigen zij? Wellicht is het voor de burger een schrale troost te weten, dat er nog een College van Gedeputeerde Staten bestaat en een Algemene rekenkamer. K Grool, Galicië 7, Leusden-Centrum, tel. 03496-2125. Mijne heren, Met belangstelling heb ik uw artikel over ,,tal van klachten komen bij de politie binnen over" in de krant d.d 29-3 j.l gelezen. Ik ben het volkomen met u eens wat betreft loslopende honden en vuilnis zakken, ellende, maar met uw kreet over het voetballen slaat u volkomen de plank mis, gezien hier in het plan de Wetering. Ik weet zeker dat ik als spreekbuis van de buurtbewoners de kreet mag slaken. Waar mogen ze (bij ons in de Wetering) dan wel voetballen? Noem mij de plaats waar onze kin deren, vooral de jongens, zich kunnen uitleven, maar dat de ouders ze in het oog kunnen houden. In onze directe omgeving is zoiets niet te vinden, het schijnt dat de gemeente dit belangrijke punt voor on ze jeugd volkomen vergeten heeft Maar waarom wel een sportveld bij de Eurowoningen en verdere plaatsen in het dorp, maar bij ons niet. Hoe zou u het vinden als er telkens klachten van autobezitters binnenkomen, het trachten van voetballen in beslag nemen etc. plaats heeft9 Het is zowel voor de ouders als eigenaren een aller beroerdste zaak met zo'n vergissing van de gemeente te moeten leven Naam en adres afzender l)ij de redaktie liekend.

Leusder Krant | 1973 | | pagina 7