FOTO-PUZZEL-TOCHT I u W MM VOORWAARDEN EN AANWIJZINGEN lbonnees kunnen een extra prijs winnen DERDAG 19 APRIL 1973 LEI Sl)i:i< K /MV7 Vraag 1: Aan welke weg staat dit gebouw? Vraag 5: Hoe heet deze weg7 Vraag 4: Aan welke weg staat deze schuur? Vraag 2Hoe noemt men ae ai|K op deze foto? U mag de foto-route rijden wan neer u wilt U mag zelf kiezen wanneer u wilt vertrekken U mag er zo lang over doen als u wilt Voorwaarde is echter, dat uw op lossing uiterlijk woensdag 2 mei 12 uur 's middags in ons bezit is De oplossing en de uitslag publiceren wij dan in de krant van 10 mei a.s. U mag net zoveel oplossingen in zenden als u wilt Voorwaarde is echter, dat u elke oplossing in een aparte envelop doet. dui delijk voorzien van naam en adres en woonplaats, met de vermel ding of u abonnee bent of niet Wilt u vooral aangeven wat u wenst te ontvangen mocht u een hoofdprijs winnen boeken- of pla- tenbon. Geeft u niets aan. dan ontvangt u - als u de prijs wint - automatisch een boekenbon. Vergeet niet het door u geschat te aantal kilometers dat de route lang is in te vullen. Een afwij king van min 3 kilometer of plus 3 kilometer wordt goedgekeurd. Extra exemplaren van deze krant zijn tegen een bedrag van 25 cent op ons kantoor verkrijgbaar, (uit sluitend tijdens kantooruren van 10 tot 12 en van 2 tot 4 uur van maandag tot en met vrijdag De routekaart is globaal getekend, dus niet op schaal De kaart is in de eerste plaats bedoeld om u een indikatie te geven. Aan de hand van de foto's moet u er uit zien te komen. De meeste bochten en zijweggetjes staan niet op de kaart De aangegeven gefotografeerde punten op de kaart zijn ook bij benadering aangegeven. Afwij kingen zijn mogelijk. De gefotografeerde objekten be vinden zich zowel links als rechts van de weg Het verdient aan beveling uw vrouw of kinderen (of andere inzittenden) de kaart te laten lezen Beperk u in hoofd zaak tot het verkeer op de weg, ook al voert de route u niet door de drukste plaatsen en over drukke verkeerswegen (enkele uitzonde ringen daargelaten) De route voert u over enkele kilometers door een aangrenzende gemeente. De gefotografeerde punten op de kaart zijn met een cijfer aange geven. in volgorde vanaf 1 tot en met 40 De foto's zijn aangegeven met letters, beginnend met een A Punt 1 behoort bij een bepaal de foto met desbetreffende letter Op uw deelname formulier vult u in (voorbeeld). A 6. B 10 etc. 10 Onder verschillende foto's staan vragen U dient die exact te beantwoorden op het deelname- formulier 11. Voor elke juist gesitueerde foto krijgt u een punt. Voor elk goed beantwoorde vraag krijgt u ook 1 punt Bij goed schatten van aan tal km ontvangt men 5 punten. In totaal zijn 50 punten te behalen! De deelnemer, die het hoogst aan tal punten behaalt is winnaar. Bij meerdere gelijke oplossingen wordt geloot. 12 Over de voorwaarden en aanwij zingen in deze puzzel kan niet worden gecorrespondeerd tijdens de periode, dat de puzzel kan wor den verreden. Opmerkingen kunt u bij uw oplossing voegen. LET OP IN HET VERKEER! Als u deze puzzelrit gaat rijden, denk dan altijd om uw mede-verkeers- gebruikers. Stop niet plotseling om op de kaart te kijken Geef duidelijk aan wat u van plan bent te gaan doen. Stap niet onverwacht uit de auto. kijk eerst naar achteropkomend of tege moetkomend verkeer. Rij niet te hard, maar bedenk wel, dat niet iedereen deze puzzeltocht rijdt. Geef anderen wel een kans om te passeren U rijdt niet op tijd, anderen misschien wel PLEZIERIGE TOCHT Als het weer een beetje mee wil werken (en u hebt nog even de tijd om een geschikte dag ervoor uit te zoeken), dan kan het een bijzonder plezierige tocht worden. De rust van het Leusdense natuurlandschap kunt u zonder bezwaar in u opnemen, door on derweg eens te pauzeren Maak er een ontspannende tocht van Leusden biedt een rijke schakering aan na tuur en landschapsschoon Sommige plekjes zullen over tientallen jaren misschien opgeofferd zijn aan de ste- debouw, sommige door een oprukkende recreatie-behoefte. Geniet ervan, nu het nog kan! Wij van de redaktie wen sen u een heel fijne tocht en veel succes toe! Redaktie Leusder Krant

Leusder Krant | 1973 | | pagina 5