Plan Rozendaal en de Groenstichting Gezellige paasdagen met de Jeugdbeweging SPORT Or an j e-cr ossen in Leusden en Amersfoort GESLAAGDE PAAS- ZWEMWEDSTRIJDEl VAN DE HAAIEN mmmsM ENDA EMEENTE LEUSDEN Statenlid Allard stelde vragen aan G.S. over Ingezonden: Nieuws van de Derde Wereldwinkel 3 LEUSDER KRANT Ons Genoegen s.v. Achterveld Roda'46 RADIO NOORDZEE- VOETBALTEAM IN LEUSDEN Schaakclub Leusden ÏOO JAAR KNSB atelier enco oortfiJ I let sterrenhoekje VRIJDAG 4 MEI 1973 LEVSDER KK.AYI' ACHTERVELD Zaterdag 28 april: Oud-ijzer aktie K.P J Terrein R.K. Basisschool 19 00 uur. Opstellen voor lam- pionnenoptocht. Zondag 29 april: ,,Ons Gebouw" 14.00 uur: Disco-dancing Harry Visser Kerstens Sportpark 14.30 uur. Achterveld-Faja Lobi. Maandag 30 april: 7.00 uur: Reveille. 8.45 uur Muzikale rondgang D.W.S Kerstens Sportpark 10.00 uur. Kinderspelen o.l.v. Dienst Sport en Spel, Amsterdam Hotel De Roskam 14.00 uur, puz- selrit voor auto's, motoren en bromfietsen. ,,Ons Gebouw" 20 00 uur. Dans avond m.m.v beatband Barrel Organ". Woensdag 9 mei: Bakkerij Schouten, Hessenweg ..open dag" voor ie dereen. Zaterdag 12 mei: ..Ons Gebouw" 20.00 uur Isidorusfeest A.B.T.B en K.P.J. LEUSDEN/CENTRUM Vrijdag 27 april: Gekostumeerde lam- pionnenoptocht. Opstellen om 19.30 uur op het plein voor de ,.Til". Hamersveldseweg 30. Vertrek om 20 00 uur m.m.v. ..Lisiduna" Zaterdag 28 april: Pongebouw 20.15 uur. ..Mijn Lieve Schim" Toneel voorstelling door de toneelgroep van Pon onder auspiciën van Blij- hof. Zaterdag 28 april: ,,De Til" 20 00 uur Discodansavond 15 jaar en ouder. Zaterdag 28 april: ..Hervormd Centrum" ..Popcorn", voor 12- tot 16-jangen. Aanvang 20.00 uur. Maandag 30 april: 6.45 uur: Reveille Koninginnedag Verzamelen op het plein voor de RABO-bank aan de Biezenkamp met alles wat herrie maakt. 8.15 uur: Aubade voor het gemeentehuis. Opstelling om 7.45 op het plein van het voormalige EPU komplex aan de Zwarteweg. 9.00 uur Kindercircus. ..Jacona" uit Helmond Voor kinderen van de 2e t/m 6e klas van de basisscholen en van de Hokorst. Gebouw open om 8 45 uur. 10.45 uur Het kinder circus voor de kinderen van de kleuterscholen en de le klas van de basisscholen Gebouw open om 10.30 uur 's middags 13.00 uur Autocross aan de Bavoortseweg tegenover het sportpark. 20.00 uur ..de Til" Gezellig samenzijn met discjockey ..Rijk Rijnders" 20.00 uur ,,'t Ros Beyaart" Ge zellige avond m.m.v Eddy van de Brink. LEUSDEN/ZUID Vrijdag 27 april: Bibliotheek ..De Boe kenmolen" Uitlening van 19 00 tot 20.00 uur Arnhemseweg 83. Vrijdag 27 april: Jaarfeest van de jeugdverenigingen Samuel" en Edelweiss" in café-restaurant ,,De Mof", aanvang 19.30uur Zaal open om 19.00 uur. Zaterdag 28 april: Gekostumeerde lam- pionne-optocht. Opstelling om 19.30 uur op het plein van de Chr. Basisschool aan de Prinses Bea- trixlaan 15. Vertrek 20 00 uur. Muzikale begeleiding door Lisi duna". Maandag 30 april: Koninginnedag: Reveille tussen 6.45 uur en 7 20 uur. Verzamelen om 6 45 uur op het plein van de Chr. Basis school aan de Prinses Beatrix- laan 15 Te voet. per rijwiel of bromfiets met rammelende voor werpen. 13 00 uur grote autocross aan de Bavoortseweg nabij Pon, tegenover het sportpark. Medewerking van Lisiduna" Dinsdag 1 mei: U.V.V. Senioren-socië- teit. Gezellige middag voor de oudere inwoners van Leusden-zuid in het klubgebouw van Roda, van 14.00 tot 16.30 uur. Vrijdag 4 mei: Herdenkingsplechtighe den op de begraafplaats ..Rusthof' en stille tocht naar het voormalig concentratiekamp Zaterdag 5 mei: Tot 12 uur inzameling van papier in de container bij Supermarkt Luitjens in winkelcen trum ,,De Bieshaar". OPPASDIENST LEUSDEN Voor een oppas bellen naar mevrouw C. Deenik, Kon. Julianalaan 35, Leusden-zuid. telefoon 03490 - 18134. LEUSDEN - In maar liefst 10 vragen confronteerde de heer K. P. B Allard (D'66) het college van Gedeputeerde Staten van Utrecht schriftelijk met een aantal zaken Leusden en zijn inwoners be treffende. Op onderstaande vragen, gaf de heer Allard een toelichting, welke wij aan het slot der vragen vermelden DE VRAGEN: 1 Is het college op de hoogte van de inhoud en strekking van de in de Leusder krant van 7 oktober 1971 en van 12 april 1973 inge zonden artikelen met betrekking tot het bestemmingsplan ..Rozen- daal" te Leusden0 2. Is bij uw college bekend, dat er een ontwerp - bestemmingsplan ..Rozendaal" heeft bestaan0 Zo ja, wat is de reden dat hiervan geen ter visie legging heeft plaats gehad, ook niet ten aanzien van de tranches? Zo neen. op welke gronden is de bouw van de le tranche gerealiseerd? 3. Acht u de rechtsbescherming van de burger ten deze niet veront- achtzaamd? 4. Indien op grond van art. 19 WRO. juncto art 50 WW lid 8 zou zijn gebouwd, op welke data en onder welke nummers zijn de verklarin gen van geen bezwaar verstrekt? 5. Is nadrukkelijk rekening gehouden met het vereiste in art. 7 lid 3 van het besluit op de RO ten aan zien van de economische uitvoer baarheid van het in uitvoering te brengen gedeelte van het to taalplan. zodat ook in het uit te voeren gedeelte evenwicht bestaat tussen de planonkosten en plan ontvangsten? 6. Bent u niet met mij van mening, dat indien een openbaar gemaakt totaalplan niet wordt gerealiseerd, de kopers van het gerealiseerde gedeelte in die zin reeds tekort wordt gedaan, dat er een waar devermindering van het door hen gekochte onroerend goed is ont staan? 7 Bent u niet met mij van mening, dat additionele heffingen op de grond bij een grotere, dan ge plande bebouwingsdichtheid, - in het kader van de eis van eco nomische haalbaarheid, - alsook heffingen t.a.v. het openbaar groenonderhoud, achterwege dien den te blijven en derhalve de Groenstichting" dient te worden opgeheven? 8. Is de door b. en w van Leusden in het openbaar opgegeven reden van stopzetting van deze bouw een weergave van de juiste toedracht geweest0 Zo neen, wat is de werkelijke reden geweest? (Voorstelbaar zou zijn een ingrijpen van hogerhand bij te grote afwijkingen van de ingediende planopzet). 9. Bent u niet met mij van mening, dat indien er geen goedge keurd bestemmingsplan „Roozen- daal" aanwezig is, de wettelijke basis aan het huidige (gereali seerde) ..Roozendaal"-ontbreekt en er dus sprake kan zijn van een (nog) niet goedgekeurd bestem mingsplan0 Zou u deze vraag in bevestigende zin kunnen beantwoorden, bent u dan met mij van mening, dat hef fingen. van welke aard dan ook op deze onwettige situatie achter wege dienden te blijven, dan wel, zo ze toch door de Gemeente wor den geheven deze terstond onge daan behoren te worden gemaakt en als onrechtmatig verkregene LEUSDEN/CENTRUM - Het Paas weekend heeft voor de Jeugdbeweging weer een grote drukte gegeven. Op de beide dagen was het in de voormiddag in het jongerencentrum ,,De Til" een drukke en gezellige boel. In de avond van de Eerste Paasdag werd ergens aan de Asschatterweg bij het kanaal een groot Paasvuur ontstoken wat naar schatting 1000 bezoekers trok, die ge durende een groot uur dit schouwspel konden volgen, wat met passende mu ziek werd omlijst. Op Tweede Paasdag werd in de na middag in ,,De Til" een disco dans- middag gegeven voor de jongeren van 15 jaar en ouder wat een 50-tal belang stellenden trok Het was er bijzonder gezellig. Voorts werd zowel in ,,Het Ros Beyaart" als in de voormalige kleuter school naast De Til een spelmiddag ge houden voor de kinderen van 7 t/m 13 jaar Aan deze middag namen 150 kinde ren deel Op beide plaatsen konden de organisatoren de kinderen 3 spelrondes laten doen. Het werden voor de kinderen en organisatoe weer heel geslaagde evenementen Aan ieder kind werd door de organisatoren nog een sinaasappel en krentebrood uitgereikt wat bijzon der in de smaak viel. Mede dankzij de medeweking op deze middag van ruim 30 personen konden op deze manier, zowel dansmiddag als spelmiddag aan ruim 200 jongeren een gezellige middag worden geboden Prijswinnaars van deze spelmiddag werden o a 5 t/m 7 jaar: Corina Schothorst; Annet Herder, Linche Vrijhoef. Linche van 't Klooster, Peter Lam, Anjika Schuring, Ester Versteeg. Marijke Herder, Marge Zwart. Tony Tijmen- (buiten de verantwoordelijkheid van de redaktie) Reeds vorig jaar is de Wereldwin kel Leusden met een rijdende bak fiets verschillende wijken van de ge meente Leusden aangegaan Na lang werk verricht te hebben aan een ont heffing van ventvergunning bij de ge meente kunnen wij weer iets van ons laten horen. A.s. vrijdagavond 7 april van 7 uur tot 9 uur en a.s. zaterdag 28 april van 's middags 2 uur tot 4 uur kunt u ons verwachten bij het Winkelcentrum. De bedoeling is met elkaar van ge dachten te wisselen Het feit blijft, dat kennis van zaken nog al eens te kort schiet, voldoende informatie is daarom aanwezig. Misschien komt de „Bogaat Aktie Outspan" (outspan is de sinasappel die uit Zuid-Afrika ons land wordt ingevoerd) wel ter sprake. We moeten ons voor ogen halen dat deze sinasappels uit een land komen waar een apartheidspolitiek wordt gevoerd; waar zwart en blank gedwongen wor den gescheiden te leven. Weet u hoe het geld verdeeld wordt dat betaald wordt van de Outspan sinasappel? Kunt u zich voorstellen dat mensen dit mensen aandoen? Zuid Afrika is niet los te zien van Nederland. Wat is er b v gebeurd na de invoer van de machine in Euro pa? Vele mensen kwamen zonder werk te zitten. De goedkoopste arbeiders konden nog werk krijgen, dit waren dan voornamelijk vrouwen en kinderen, die ze voor 14 uur per dag verkoch ten aan de industrie De lonen waren door de industrieel gemakkelijk laag te houden op deze manier. De arbei ders stompten af. door het eentonige werk. Terwille van de zuinigheid en de produkten tegen een zo laag mogelijke prijs te kunnen verkopen was een hygiënische en veilige inrichting van de fabriek ver te zoeken. Door de trek van de plattelandsbe volking naar de steden moesten op korte termijn huizen worden gebouwd, waar van de huren laag moesten zijn. Dit leidde tot kazerne-woningen in el lendige woonwijken. Het sterftecijfer was zeer hoog, de gemiddelde leef tijd bedroeg in 1840 voor de arbeiders niet meer na 15 jaar. Dit door het hoge sterftecijfer van de kinderen Kunt u zich voorstellen dat het misbruik van alcohol hoog was? De romans van Charles Dickens heb ben ons de kinderarbeid, alcoholmis bruik etc. heel duidelijk laten zien Deze situatie is vrijwel terug te ver talen naar Zuid Afrika Dit kunnen wij onmogelijk de zwarte bevolking aa - doen. Laat de ..Outspan" sinasappel bij president Vorsler liggen, als wij deze mensen niet aan willen doen, wat de industriëlen Europa in 1840 hebben aangedaan. Wereldwinkel Leusden afd. Achterveld, Verjaagde Reykerweg 9a, afd. Leusden-Centrum, Krakhorst 25. De hier bijstaande foto is van de spiraalnevel M 33 in het sterrenbeeld de driehoek. U moet eens tellen hoe veel sterren u ziet!!! Evert Jan Hooyer. IN ACHTERVELD GEBOREN „NAAMLOOS" EEN FLINKE GEZONDE BABY Om maar meteen uitmuntend te schrijven over een nieuw jeugdblad te Achterveld zou de jongelui geen goed doen, laat ze er maar voor vech ten: door strijd wordt men sterk Op mijn schrijftafel ligt een nieuw blad, „Naamloos" genoemd, een uit gave van de K P.J. te Achterveld K.P J. zou moeten betekenen Kreja- tieve progressieve jeugdjawel Uitmunten is zonder meer het schut blad met de indringende tekening. Ik haal eruit een gevangenisdeur „Naam loos" een bijzonder goed gekozen naam Anja Boumans pakt het meteen goed behoren te worden geretourneerd aan de betrokkenen? 10 Zijn GS bereid nadere informatie over deze aangelegenheid te ver schaffen, dan wel stappen te doen ondernemen, die de rechten van de burger (koper) waarborgt en ge leden en nog te lijden schade herstelt o.m. door de ontbinding van de „Groenstichting",onrecht matig verklaring van de extra heffingen en terugbetaling van de ze laatste? TOELICHTING a. Op woensdag 3 juni 1969, om 15.00 uur, onthulde oud-minister van volkshuisvesting en ruimtelijke or dening, ïr. W. F. Schut, in aanwe zigheid van vele autoriteiten in het Hervormd Centrum in Leusden- Centrum een oogverblindende ma quette van 1094 z.g. dnve-in-wo- ningen, beter bekend geworden als „Eurowoningen", te bouwen als één geheel in Leusden-Centrum, te rea liseren in drie fasen, respectie velijk 398. 476 en 220 woningen b Op donderdag 29 juli 1971, deel den zowel het college van de bur gemeester en wethouders van Leus den, als projectontwikkelings maatschappij Eurowoningen o.m. mede. dat besloten was de con tractueel voorgenomen verkoop van de 476 kavels voor de tweede tran che niet door te laten gaan en ter voltooiing van het plan nog slechts 78 kavels zouden worden verkocht en gebouwd. In feite zijn van de, met veel tam-tam (via radio en tv) aangekondigde, bouw van de 1094 drive-in-woningen in het bestemmingsplan „Roozendaal", slechts 476 gerealiseerd, waar door aan de planopzet met name óók t.a.v. de economische haalbaar heid (onkosten en ontvangsteneven- wicht) ernstig geweld is aangedaan. sen, Irma Herder, Anita Voorburg. 8 en 9 jaar: Wim Blom, F. Leyeveld, Marjet Zwart, RudieTolboom, Laurens Boschman. I. Hofmeester, Arnold Schimmel, Cor Tolboom. 10 en 11 jaar: Jan v. Eijden, Jonny Tiggelhaven, Laurens Brouwer. Harry Tolboom, Ronald Boschman, Jan Traa, Maurits Herder, Wim Herder, Pieter Miedema, Martin Smal, Jaap Zwijneke, Hetty Traa. André Rutten. NicoSchim- mel, Jolanda Versteeg. 12 en 13 jaar: René v. d Weyden, José Traa. Ton Arler, Theo Tolboom. Marjan Doove, Wilma Smal, Gerard Schoonderbeek, Anja Bransen, Lucia Schoonderbeek. Marion Doove. Het aantal eieren in een zakje werd geraden door Dick de Kruiff en Herman Vrijhoef. aan met een gelukkig kort voorwoord en verder blijkt eruit dat de K.P J - ers aan het werk moeten gaan wil „Naamloos" niet naamloos worden. Als de toekomende nummers ook zo goed worden dan zal „Naamloos" zeker gelezen worden. Interessant is het geen staat onder het kopje „Meer dan 1000 km per uur" maar het is niet juist dan Henk v. Middelaar er zijn naam onder gezet heeft aangezien er sprake is van overgenomen wetens waardigheden. Het ..Wist U dat" doet afgezaagd aan en kan in gezelliger trant worden geschreven Uit het hart gegrepen zoals „Ali" schrijft over Kerstmis, een keiharde werkelijkheid een stukje realisme dat herhaald zal moeten worden. De aanval op de bur gemeester van Leusden zal ik maar toeschrijven aan een stukje onvolwas senheid van Johnny maar daar komt hij later wel achter. Gelukkig revancheert hij zichzelf door samen met Timo van de Burgwal en het allerjongste redactielid Pieter Bokkers een heel goed geformuleerd vraaggesprek op schrift te hebben gesteld over Jan Voorburg waaruit duidelijk blijkt dat „kroegbaas" zijn wel financiëel voor deel oplevert maar overigens. ach leest U zelf eens het uitstekende ver haal van de drie interviewers. Con ditietrainer Ferry Serhalawan wenst ieder- „Vreugde in sport en spel, welk nauw parallel loopt met de prestatie" Net als „1000 km. per uur" had Timo niet zijn naam dienen te stellen onder het wel interessante artikeltje „Kran tenpapier". Als de woorden van Riet Tijmensen opgevolgd mogen worden dan zal het K P.J. wereldje nog meer sterke inhoud krijgen, het is uit het leven gegrepen! Nog enkele inzendin- kjes die het goed hebben gedaan. De strijdvaardige Anja Boumans geeft niets om botten en graad en wijst op enkele „vergeten" evenementjes. Het inbinden van het vrij dikke blad is slordig verzorgd, het typewerk en de tekeningen zijn keurig. „Naamloos" is één van de betere clubbladen mits het zo blijft als het eerste nummer met het streven „Naamloos" nog be ter te maken. Succes K P.J. redactie J. M Schouten, Achterveld. r ACHTERVELD - De schutters van „Ons Genoegen" hielden op de banen in „Ons Gebouw" weer een onderlinge wedstrijd. De heer M. Pothof was met een serie van 47 punten de beste schut ter van de avond. Verdere uitslag: van Nimwegen van Daatselaar van Ruitenbeek van Dort van Nimwegen E. van Hamersveld van de Koedijk J. van Hamersveld 9 10 H Hols 11 W. Voskuilen 12 Th Vos 13. K Jonkman 46 pnt 45 pnt. 44 pnt. 43 pnt. 43 pnt 42 pnt 42 pnt. 41 pnt. 41 pnt. 39 pnt. 39 pnt 34 pnt. ACHTERVELD - Programma S.V. Achterveld: Zondag 29 april: Senioren: Achterveld 1 - Faja Lobi 1 14.30 u. Dames: Roda - Achterveld 10.30 u. Zaterdag 28 april: Junioren: KVVA B - Achterveld B 16.15 u. CJVV a - Achterveld a 15.00 u. Achterveld b - Spakenburg c 15.00 u. Pupillen: Amsvorde 1 - Achterveld 1 13.00 u. SEC 3 - Achterveld 3 13.00 u. Quick 2b - Achterveld lb 13 00 u Roda 2b - Achterveld 2b 10.00 u. Achterveld 3b - Hoevelaken 13 00 u Roda '46, uitslagen en programma. Senioren (zondag) Roda 6 - Soest 8 1-2 Alle overige wedstrijden werden afge last Zaterdag 28 april a.s. Junioren Roda C-Hoevelaken B IJsselm v a - Roda a Roda b - Quick e Quick f - Roda c Roda d - KVVA f Pupillen: Hoogland 1 - Roda 1 KVVA 3 - Roda 2 Roda 3-IJsselm. v. 3 Amf boys 3-Roda 4 SEC lb-Roda lb aanv aanv. aanv. aanv. aanv. 4.15 u. 3.00 u. 1.45 u. 3 00 u 1 45 u. „Ja, Ja, ik weet best dat jouw vader lekkerder kookt aanv. aanv aanv. aanv aanv. Roda 2b-Achterveld 2b aanv. Roda 3b-SEC 4b aanv. SEC 5b - Roda 4b aanv Roda 5b-Quick 7b aanv. Roda 6b-S'zeel 3b aanv. Zondag 29 april a.s. Bilthoven - Roda aanv 1 00 u 1.00 u 12.00 u 1.00 u 1.00 u. 12 00 u. 1.00 u. 1.00 u. 12.00 u 11 00 u. 2.30 u. LEUSDEN-CENTRUM - De hoofdscho tel van de Oranjefeesten in Leusden wordt wederom gevormd door een grote autocross. Voor de derde maal in successie organiseert de Leusden- se Oranjevereniging a.s. maandag - Ko ninginnedag - dit feest van kracht en macht. Het wordt weer een echte en ouder wetse cross. Terdege gepantserde, uit het normale verkeer verbannen, vehi kels zullen zwoegend hun rondjes rij den op het nieuwe circuit, aangelegd op een ruig terrein aan de Bavoortse weg, tegenover het sportpark. Dit buitengebeuren begint om 13.00 uur. In groepen van acht renners gaat men er „wham, recht voor zijn raap" op af. Succes (voor het publiek) is ver zekerd, vooral nadat er in de bochten de (on)nodige kuilen zijn ontstaan. Ruim de heift van de 32 ingeschreven cou reurs komt uit Leusden, zodat er een goede kans is, dat de hoofdprijzen in Leusden zullen blijven. Het tippen van een winnaar in een autocross is altijd een hachelijke onderneming. Een klein mankement en weg is de kans! Als we toch een gokje gaan maken, zouden wij de winnaar zoeken onder de Leus- denaren Boshuis en Schakel, met als outsiders Huurdeman (Stoutenburg) en Schreuder (Amersfoort). CROSS-EXPERIMENT IN AMERSFOORT Op Koninginnedag wordt ook in Amersfoort gecrosst. En wel op een zeer bijzondere manier. Er worden op een baan van ongeveer 1 kilometer lang in de Bokkeduinen, drie crossen na elkaar verreden! LEUSDEN - Zaterdag a s 28 april, zal des morgens om 11 uur het voet balteam van Radio-Noordzee op het Burg. Buiningpark aan de Bavoortse weg te Leusden een voetbalwedstrijd spelen, waarvan de baten in zijn ge heel ten goede komen aan de Roda'46 jeugd. In het team van Radio-Noord- zee zullen diverse bekende radio-om roepers en technici meespelen. Dit alles zal te aanschouwen zijn voor de entreeprijs van slechts één gul den. Hier begint het autofeest om 13 uur met een cross voor stockcars specials. 12 geweldenaren komenai start. Daarna komen 24 speciaalj handelde wagens aan de start. Dit zijn normale wagens, voort van allerlei meer of minder noodzti lijke versterkingen! Deze catefc zorgt gewoonlijk voor de meestest satie. Tenslotte volgt nog een rallycn voor wagens, die er van de buitenu uitzien als standaard-automobiel- HierOoet het inwendige het do& Het gaat om zuivere snelheid en moeten de zwaar opgevoerde VW'fy en hun concurrenten voor zorgen. In de rallycross rijden Op den Cu en Bakker uit Leusden mee. Be maken een goede kans op de hoofdpri; LEUSDEN - Dit jaar gedenke schakers het feit, dat reeds 100 „georganiseerd" slag op de64n den geleverd wordt. Ook de schjj vereniging Leusden wil dit niel c gemerkt voorbij laten gaan Heli moesten we echter na ampele otê wegingen en wel om budgettaire: denen afzien om het schaakfenory Ficher in Leusden te laten aan;: den. Velen van ons zullen dit beta ren, maar misschien zal de orgams tie van het schaakfestein dat weta aan alle schakers - dus ook de te schakers - aanbieden, vereenvou* afgewikkeld kunnen worden, We hebben gekozen voor een c$ snelschaak tournooi, welke gehoed zal worden op vrijdag 25 mei i in de cantine op het Burg Buie Sportpark. Aanvang 19.00 uur preci- Er zal gespeeld worden in 3 klasa een hoofdklas, eerste klas en derde klas. Hierbij zijn interesse prijzen te winnen, b.v. een eerstepr van f 100, - - en vele andere pnjt- Om organisatorische redenen zullesi het op prijs stellen als u vroegtiji op onderstaand adres, telefonisch schriftelijk uw deelname aanmeldt f terlijk tot 18 mei is uw aanmeld: mogelijk. Het inschrijfgeld f3,50in voldoen door overschrijving op pol giro no. 288884 t.n.v J. v SséJ te Leusden of voor de aanvang opf mei a.s. Uw opgave graag voor f mei bij J. van Santen, WilgenlaaDl Leusden, tel. 03496-1332. LEUSDEN - De traditionele recrea tieve Paas-zwemwedstrijden, georga niseerd door de Haaien te Leusden, trokken zaterdagavond 21 april vele belangstellende familieleden naar het Sportfondsenbad te Amersfoort. De zwemmers en zwemsters van de zeven deelnemende verenigingen waren in zes poules met acht num mers ingedeeld. Dankzij de goede or ganisatie met als voorzitter-kamp rechter. de heer C. van Oosten, wer den de 25 en 50 meter school- en vrije slagnummers zo vlot afgewerkt, dat de kinderen nog enige tijd vrij konden zwemmen. Het enthousiasme was zeer groot en alle kinderen gin gen voldaan met een zakje paaseieren naar huis. De Haaien waren met drie A- en B-ploegen opgekomen, waar door zij in alle 48 nummers meezwom- men De tweede B-ploeg deed het erg goed en veroverde één van de zes ter beschikking gestelde medailles voor de eerste plaats. De resultaten van de Haaien waren als volgt: 25 meter schoolslag meisjes onder 8 j.: Gonnie Snijder 32.2 Ingrid Exterkate 32 7 Wenna Noordijk 29.8 25 meter schoolslag meisjes onder 10 j. Linda v. d. Bos 24.5 Annelies van Beek 22.7 Maaike Snijder 24.4 25 meter vrije slag meisjes onder 8j.: Lisette van Dijk 32.3 Renate de Wit 32.6 Marriette Leusink 19.8 25 meter vrije slag meisjes onder 10 j. Yvonne Louw 29.0 Annelies van Beek 27.4 Astrid van Ginkel 23.9 50 m. schoolslag meisjes onder 12 j.: Josieneke Wisse 1 00.1 Ada Louw 53 4 Topi Valkenburg 55.4 50 m. schoolslag meisjes onder 14 j.: Anneke de Kruif 58.9 Valérie van As 46 8 Rix Wisse 51.7 50 m. vrije slag meisjes onder 12 j.: Marian Grootendorst 44.8 Wilma Kreikamp 47.4 Ada Louw 50 m. vrije slag meisjes onder II Anita v. d. Bos Anneke de Kruif Valérie van As 25 m. schoolslag jongens onder I Jeroen Kelder Rick Mobach Charles Pallandt 25 m. schoolslag jongens onder 11 Jan Faasen Jeroen Kelder Remco Kelder 5 25 m. vrije slag jongens onder 1 Bram Duetz Frans Fontein Hemmie van Reenen 25 m. vrije slag jongens onder II Jan Faassen Rolf Bolk Hans Birnie 50 m. schoolslag jongens onder 1 Erik van Dijk Thijs Woudstra Piet Vos 50 m. schoolslag jongens onder I Willem Nico Wisse Gerard van Egmond Harry Klok 50 m. vrije slag jongens onder 11 Richard Breedt Bruyn l'l Jelle Bruyn Kees Wolswinkel 50 m. vrije slag jongens onder H Wim Burger Arthur Kappers Ton van Klooster Blankhouten keukengerei als vleesplanken, borden, lepels, scheppen, boter- vormen en schalen. Treekerweg 44, Leusden Telefoon 03498-1905

Leusder Krant | 1973 | | pagina 8