loemenaktie „BI ij hof* gaf evige start aan Bouwfonds egentig zwemmers regen diploma MAVO-school heeft de aandacht van college Zwemwater in prov. Utrecht: Geen reden voor alarm Ons. Genoegen INBRAAK IN AUTO Tegen boom gereden In beslag genomen DE SCHOLENBOUW IN UEUSDEN SPLITSING 2e SCHOOL GROENHOUTEN TIJDELIJK iERDAG 5 JULI 1973 LEI SI)EI< Kl( IV/ USDEN/C. - De verkoop van plan- doemen en tuinplanten die vorige in Leusden huis-aan-huis werd jaoiseerd door Speel- en Rekrea- •eniging ..Blijhof" heeft een batig opgeleverd van f 1.104,82. Een dat met voldoening zal worden rt op de kortgeleden geopende 11Dg bij de RABO-bank in Leus- Bouwfonds Blijhof", nummer 13800. bouwfonds is bestemd voor de ,sle uitbreiding van het klubge- de vereniging op het speel- •rein aan de Ansfriduslaan. De voor deze uitbreiding werden j 1972 voorgelegd aan een bij - ledenvergadering, die gelij- werd gekonfronteerd met een jtruktieplan voor de speeltuin Blijhof" en de noodzaak van het van een tweede peuterspeel ens de verkoopaktie van vorige die werd uitgevoerd door de irsleden, is gebleken dat bij de leose bevolking toch wel ver- D? bestaat over de aktiviteiten ionen van de Speel- en Rekrea- eoiging „Blijhof". Een persbe- over een subsidie van het Natio- jeugd Fonds ten bedrage van i_. heeft deze verwarring wel- rergroot. rekonstruktie SPEELTUIN de speeltuin van ..Blijhof', ge- aan de Ansfriduslaan nr. 49, werd 1972 door de NUSO, Landelijke satie voor Speeltuinwerk en ekreatie, een rekonstruktie-ont- emaakt dat door leden en bestuur rgenomen. De gemeenteraad van eo besloot in haar vergadering maart j.l. dat de uitvoering van rekonstruktie gesteund moest door de gemeente en stelde een van f 17.000.- als renteloze le- eschikbaar. Daarnaast zal voor nk bedrag hand- en spandiensten je technische afdelingen van de nte Leusden worden verleend, honaal Jeugd Fonds heeft voor dit tde genoemde f2.000,- beschik- ïsteld, zodat de vereniging het gemeente te lenen bedrag kan irengen tot f 15.000.-, waarmee lijkse aflossingskostenaanzien- jrminderd worden. ■tweede peuterspeelzaal ;t klubgebouw van Blijhof' is maart 1971 een peuterspeelzaal est op maandag t/m vrijdag- Dit onderdeel van het „Blij- itiviteitenpakket bleek aan een grote behoefte tegemoet te dat het aantal aanvragen de jsmogelijkheden verre over- let verzoek om medewerking bij Dden van ekstra akkomodatie aan ïeente Leusden resulteerde in het van een gebouwtje aan de Ba- e»eg. waarin „Blijhof" een peuterspeelzaal zal kunnen on- In principe wordt deze oïatie na de zomervakantie in genomen en voor dit onderdeel verenigingsaktiviteiten, werd dagen een beroep gedaan op alle en sympatisanten om steun in rm van giften en medewerking uitbreiding GEBOUWENAKKOMODAT1E ;de toekomstplannen van Speel- reatievereniging „Blijhof" heb- iOEN/CENTRUM - In tegenstel- vorige maand, toen er onder er- ijke omstandigheden afgezwom- oest worden, was het weer af- zaterdag stralend, keer waren ei 70 kandidaten ft A-diploma en 20 voor het 'ma. Helaas moesten voor het "na 3 kinderen het bad vroeg- verlaten, voor het B-diploma r éen afgewezen. De overige ten konden met het fel begeer de naar huis gaan. ter Grit wees erop dat tijdens Me 's morgens voor het vol- 'iploma geoefend kan worden dt geen echt lessen, maar wel tie kinderen, als het niet te een half uur beziggehouden. hoeft hiervoor niet apart te worden, zodat alle voor- aanwezig zijn, om hieraan deel diploma obert van der Doe, Cloudia Jan Willem Munnikhuizen, weikamp, Esther Marijke Pie- onnie Houtveen, Carole Wiert- Michiel Rorhman, Anne Marie d Toorren, Klaas Visser, Westerbeke, Melanie Hulsen- jrcel Kippesluis, Marijke Her- NIQUE Snijders, Anita Voorburg aul Rosenboom, Gerard Rijn- afry Zwarts, Martine Pronk, Bekkum Rik Heijdennjk. Ruitenbeek, Jacqueline Griep, °ets, Marie Christine Delf- lra Hagenaars, Karin de Geer, J de Man, Dineke Hofland, Dergsma, Jan Karei Lange- r®n Petra v. d. Boomgaard, Geer, Evert Jan Glis- J-rik Noordman, Henk van de Paulien Janssen, Derk Jan °°ingaard, Clemens R. a. m. Wichers, Andor de Geer, Janneke de Rijk, Rogier de Rijk, Inge Kleiss, René de Graaf, Nicolette Lucienne v d Horst, Wilhelmina Voskuilen, Willem Snellen. M. G. C. Brouwer- Bokkers, G. T. van't Klooster, Truus van de Pol-Tijmensen. G. A. M. Roe- sink-ten Brink, Sjors Mosterman, Koen Tijssen, Tonny Wesseloo, Machiel Hop man, Christine de Vries, Ellen Bod, Allard Johan Wijnands, René Pieterse, Willemijn Rijnsburger, Hermanus Hen- drikus Kreikamp. Margot Verschoor, Maya van Schagen, Henrique Den Ot ter, J. M C. Tilleman-van der Voo- ren. B-DIPLOMA Monica M. Wichers. Jolanda Erica Kooistra, Ronald Kooistra, Wilma de Jong, Edwin Opstelten, Eveline Ver sluis, Marc van Lint, Ad van de Hoef. Victor Arnoldy, Walter Reijen. Cees Wijnands. Karin Pot. Mark Bol. Anke de Vries, Peter Willem de Graaff, Lida van Tiel, Cynthia Kremer, Dick Drees Willem Aalten, George Emil Peperzak ACHTERVELD - Door een zeer goede serie van 97 punten te schie ten, heeft J. van Rossum zijn positie in het totaalklassement van de schiet wedstrijd met geweer van „Ons Ge noegen", verbeterd. Hij heeft nu 14 punten voorspron op zijn concurrent, P. van Nimwesen. Uitslag vierde ronde: 1. J van Rossum 97 pnt. 2. P van Nimwegen 93 pnt 3. W. van de Kletersteeg 88 pnt. 4 M. Pothof 86 pnt 5. H van de Spa 85 pnt. 6. C. van Dort 85 pnt 7. D van Doornik 85 pnt 8. W. Voskuilen 83 pnt 9. J van Nimwegen 82 pnt. 10. J. van Hamersveld 82 pnt. 11. H. van Nimwegen 79 pnt. 12 Joh. van de Hengel 74 pnt 13. G. Tolboom 67 pnt. 14. Henk Hols 65 pnt. 15. Hans Hols 30 pnt Totaalklasseraent na vier ronden: J. van Rossum 365 pnt. P van Nimwegen 351 pnt. C van Dort J van Nimwegen M. Pothof W. van de Kletersteeg Joh van de Hengel van Nimwegen Voskuilen van Hamersveld van de Spa van Doornik Tolboom 347 pnt. 343 pnt. 341 pnt. 335 pnt. 332 pnt. 326 pnt. 324 pnt 323 pnt. 314 pnt. 312 pnt. 312 pnt. LEUSDEN - De auto van K. W. uit Amersfoort, die zijn auto gepar keerd had aan de Zuidweg, kwam met zijn moeder na drie kwartier terug De wagen bleek toen opengebroken te zijn met een schroevendraaier, die tussen een raampje gewrikt was Uit de auto was de portefeuille en de portemonee verdwenen van A W. uit Appingedam, de moeder van K. W. In de portemonee zat ongeveer 25 gulden. ben vooral centraal gestaan de ideeen over het spelende kind, zoals die de laatste jaren worden geformuleerd door deskundigen als met name pro fessor Bladergroen, dr Stades- Veth en anderen. In de op genomen speelelementen in de tuin werd bewust ruimte gelaten voor de fantasie en eigen inbreng van de kinderen die er komen spelen. Om de kreativiteit van de jeugd optimaal te stimuleren, zou naast de buiten- akkomodatie ook gelegenheid aanwe zig moeten zijn om binnenshuis bezig te kunnen zijn met alle mogelijke han- denarbeidmatenalen. Het huidige klub gebouw is hiervoor in alle opzichten klein en een logische gevolgtrekking was dan ook, plannen te ontwikkelen voor uitbreiding van dit gebouw. De bouwkundige in het „Blijhof'-bestuur is dan ook, samen met een aantal vrij willigers, hard aan het werk om de filosofische eisen om te zetten in een konkreet bouwplan De bestem ming van het terrein, t.w. jeugd- en rekreatiewerk met aangepaste bebou wing, laat hiertoe alle mogelijkheden open. De financiering van een derge lijke uitbreiding zal het uiterste vra gen van leden en bestuur Het ligt voor de hand dat „Blijhof" niet alle genoemde projekten tegelij kertijd kan uitvoeren Er is dan ook een meerjarenplan opgesteld om de noodzakelijke fasering te kunnen aan brengen. In dit plan is ook tijd uitge trokken om een bouwfonds te vormen voor de uitbreiding van het gebouw en voor dit fonds werd als eerste aktie de genoemde plantenverkoop gevoerd. ANDERE MOGELIJKHEDEN Als andere fondsenakties voor dit bouwfonds werden reeds eerder ge noemd: een loterij, een tuinfeest, een rommelmarkt en een zegeltjesspaar- aktie. Ten aanzien van de zegeltjes- aktie denkt het bestuur aan het inza melen van alle mogelijke bonnen en zegels, die in veel gezinnen binnen komen maar eigenlijk niet de moeite van het sparen waard zijn. Bijvoor beeld: zegels uit Amersfoort (Con tant, De Gruyter, Animo e.d.); bon nen van Blue Band, Zeeuws meisje, Era en andere kado-akties van kon- sumptie-artikelen; D.E.-punten; Die- selpunten; Persil-emmertjes, Castel- la-kopjes enz. enz. Iedereen, die hieraan zijn bon of zegel wil bijdragen kan zonder meer de ge sorteerde of ongesorteerde materialen inleveren bij het sekretariaat van „Blijhof", Wilgenlaan 70, Leusden- Centrum. Waar wél en waar niet zwemmen? UTRECHT - Nu Nederland hóóg- zomer viert en dagelijks meer recrean ten in, op of bij het water verkoeling zoeken, is het goed weten waar zwem men in het oppervlaktewater (kanalen, rivieren en polderwatergangen) ver antwoord mogelijk is. Dikwijls immers is de watervervuiling zodanig dat zwemmen in open water allerminst behoort te worden aangemoedigd. Soms is het ook bij politieverordening ver boden. Waar kan, vanuit hygiënisch oogpunt, in de provincie Utrecht, in open water worden gezwommen? Aan de hand van het onderzoek dat in mei en juni door het laboratorium van de pro vinciale waterstaat is ingesteld, blijkt dat men nog op verscheidene plaat sen terecht kan. Er zal echter wel zorgvuldig gekozen moeten worden! Uit het onderzoek blijkt dat de waterkwali teit in hygiënisch opzicht in het alge meen niet slechter was dan vorig jaar. Reden voor alarm is er dus niet aanwe zig. De Maarsseveense plassen geven ook dit jaar geen aanleiding tot het maken van opmerkingen Het water is, voor ge woon plassenwater, bijzonder helder In het recreatiecentrum kunnen veel vakantiegangers terecht. Het water van de Maarsseveense plassen behoort be slist tot het allerbeste dat de provin cie Urecht binnen haar grenzen heeft. De Loosdrechtse plassen staan sterk in de belangstelling. Het lozen van af valwater uit de verspreide bebouwing langs de Oud-Loosdrechtse en de Nieuw-Loosdrechtsedijk is nog niet beëindigd, hoewel veel werk wordt ver zet met betrekking tot het aanleggen van riolering Dat heeft tot gevolg dat een deel van het plassenwater duidelijk met faecaliën (en darmbacterien dus) is verontreinigd. De eerste plas (na bij de Oud-Loosdrechtse dijk is er bac teriologisch gezien evenals vorig jaar het slechtst aan toe. Zwemmen moet daar dan ook worden afgeraden. Véél beter is het gesteld met het water inde 5e plas, de plas bij de recreatiestrook langs het Tienhovense kanaal. De onderzoekingen geven voor dit water meestal goede resultaten te zien In het algemeen moet worden ontraden te zwemmen in open water waarlangs een intensieve bebouwing voorkomt Het is met deze maatstaf duidelijk dat het wa ter nabij de Oud-Loosdrechtsedijkzich minder voor een goede zwemwaterkwa- liteit leent, al zal die binnenkort wat kunnen verbeteren door het in bedrijf komen van de vuilwater-riolering langs de dijk. Overigens is verontrustend dat bij aanhoudend droog weer veel vervuild Vechtwater moet worden ingelaten voor het handhaven van het peil van de plassen. Het zwemmen in de Neder-Rijn, de Lek of de zij-armen moet niet worden aangemoedigd. De bacteriologische toestand van het water in de afgesne den stukken van de rivier tussen Wijk bij Duurstede en Amerongen is welis waar veel beter te noemen dan dat van de rivier zelf, niettemin is het goed acht te slaan op de waarschuwingsbor den in dit gebied van het Recreatie schap Rijn- en Lekoevers. In geen geval kan worden aangera den in de Eem of in de buurt van Eem- monding aan het Eemmeer te zwem men. Hier worden al jaren lang ho ge „kiemgetallen" gevonden, een ge volg van het feit, dat het Valleikanaal en de Eem ook de functie hebben van het afvoer- en van al of niet gezuiverd alvalwater uit een groot geoiea. Er zijn inde provincie eenaantal zwem baden, die het karakter van een „na tuurbad" hebben Dit soort baden heeft in recreatief opzicht - vaak door lig ging - een aanmerkelijke bekoring. Sommige kleine baden van dit type kunnen echter geen grote „recrea tiedruk" verdragen! Veelal is de bac teriologische toestand van het water sterk afhankelijk van het aantal bezoe kers Wat dit type baden aangaat werd vorig jaar de slechtste waterkwaliteit aangetroffen voor het zwembad te Ab coude. Dit in het Abcoudemeer gele gen bad wordt helaas nog geïnfecteerd door afvalwaterlozingen uit de kern van Abcoude Het water voldeed echter bij de onderzoekingen van deze zomer beter aan de tegenwoordig te stellen normen dan vorig jaar Voor het zwembad in de Vinkeveen- se plassen geldt ook, dat het water bacteriologisch soms enigszins wordt geïnfecteerd door afvalwaterlozing uit de verspreide bebouwing. De wa terkwaliteit is echter tot nu toe be trekkelijk goed Maar ook voor deze plassen geldt: ga niet te water in de plassen vlakbij de bebouwing Het laboratorium van de provincia le waterstaat heeft ook een aantal „echte" zwembaden onderzocht De kwaliteit van het zwemwater liet de bacteriologisch opzicht nergens te wensen over. In de meeste gevallen betroffen het hier baden die dagelijks door desinfectie en zuivering in vrijwel constante staat van „goed zwemwa ter" worden gehouden. Een gedeelte van het plan Henscho- termeer is inmiddels gerealiseerd. Dit recreatiecentrum van de Vereniging de Utrechtse Heuvelrug werd vorig jaar zomer geopend voor dat doel, althans een deel van het totale project De ook dit jaar weer voorkomende lage grondwaterstanden hebben tot ge volg gehad, dat ook het waterpeil van dit meertje weer „beneden peil" is. De betrekkelijk kleine hoeveelheid water - momenteel een laag van nauwelijks 60 cm. - is onvoldoende om nu al een groot aantal recreanten een kans te gevente spelen in onder alle omstan digheden goed zwemwater. De kwaliteit was in bacteriologisch opzicht tot nu toe goed, maar bij grote aantallen be zoekers, tijdens warme en drukke va kantiedagen mag dat niet worden ver wacht. Dan dient de voorkeur te wor den gegeven aan een recreatiegebied als dat van de Maarsseveense plassen. Water: Kwaliteit: „echte zwembaden" zeer goed Maarsseveense plassen zeer goed zwembad Vinkeveen goed Vinkeveense plassen goed, maar vlakbij bebouwing ver dacht Loosdrechtse plassen redelijk tot goed (de le en 2e plas zeer matig) Abcoudemeer vrij goed Nieuwersluis vrij goed Breukelen (Meent) vrij goed tot goed Rijn-Lek (rivier- water) matig tot slecht Rijn-Lek (zij arm) matig Rijn-Lek (cam ping De Uiter waard) matig tot slecht Eemmeer nabij monding van Eem zeer slecht LEUSDEN-ZUID - Woensdag de 27ste juni vond op de Zuiderweg nabij Aart Jansen een verkeersongeval plaats, waarbij een auto eijige bomen raakte. Er was materiële schade. Er kwamen geen persoonlijke ongelukken voor. LEUSDEN - Woensdag 27 juni moest op de Hessenwe;, een bromfiets in be slag worden genomen. Een bromfiets, die afgesloten stond bij het zwembad, eigenaar M. v. H uit Scherpenzeel, werd gestolen FILMAGENDA AMERSFOORT Voor de speelweek van donderdag 5 juli tot en met woensdag 11 juli 1973. GRAND THEATRE Donderdag t/'m woensdag „Een vuist vol karate" 18 jr. 2e week. CINEMA AMICITIA Donderdag t/m woensdag West Side Story. Zaterdagmiddag 2.00 uur, zondagmiddag 1.30 uur. Speciaal jeugdprogramma, Woensdagmiddag 2.00 uur; „Circus op Stelten" a.l CITY THEATER Alleen donderdag „Girl Happy" 14 jr. Vrijdag t/m Woensdag „Adios Sabata14 jr. Zaterdagavond aan vang 23.45 uur: nachtvoorstelling, „Een lange rij kruizen" 18 jr. REMBRANDT THETER Donderdag t/m woensdag „Sexcon- tacten gezocht' 18 jr. AANVANGSTIJDEN: Grand Theatre: Dagelijks 2.00 en 8.00 uur - zaterdag: 2.00-6.45en9.15uur zondag 2.00-4.15-6 45 en 9.15 uur. Cinema Amicitia: Dagelijks 2.00 en 8.00 uur Zaterdag alleen 8.00 uur: Zondag 4.00 en 8.00 uur. City TheatenDagelijks 2.00 en 8.00 uur; Zaterdag 2 00-6.45 en 9 15 uur. Zondag- 2 00-4.15-6 45 en 9 15 uur Rembrandt Theater: Dagelijks alleen 8 00 uur Zaterdag en Zondag 2.00- 6.45 en 9 15 uur. (Van de redaktie) LEUSDEN - De raad heeft niets dan lof voor de wijze, waarop het college de scholenbouw in de gemeen te ter hand neemt en er steeds weer in slaagt om „bij te blijven". Niet temin ontlokte een drietal onderwijs- voorstellen aan het raadslid Mande- maker enkele vragen, die hij graag beantwoord zag. Zo wilde hij van de voorzitter graag vernemen, wat het gemeentebestuur onder „geintegreerd onderwijs" verstaat, waarom de tweede geïntegreerde school in Groenhouten gesplitst zal worden en of er een her ziene scholennota is te verwachten. Burgemeester van der Post: „Met een geintegreerde school bedoelen wij een school, waarin de overgang van het kleuteronderwijs naar het basison derwijs volledig geintegreerd is en daardoor veel soepeler kan ver lopen. De begeleiding van het kind is hierdoor optimaal" Hoewel deze onderwijsvorm nog niet wettelijk is geregeld, lopen verschillende gemeen ten (w o. Leusden) reeds op deze wet vooruit door nu reeds mogelijkheden tot dit geïntegreerde onderwijs te scheppen. Met de bouw wordt reeds rekening gehouden met deze nieuwe vorm van onderwijs. Ten aanzien van de door de heer Mandemaker bedoelde splitsing van de tweede geïntegreerde school in Groen houten in een school voor openbaar en voor R.K. onderwijs, antwoordde de heer van der Post „Het is een tijdelijke situatie, ook al moet ik toe geven, dat de integratie hierdoor min der volmaakt is. Maar die is niet uit gesloten en gezien het tijdelijke ka rakter van deze splitsing is het geen onoverkomelijk probleem. Wat betreft het scholenbeleid, al dus de burgemeester, is de zaak dui delijk genoeg. Het college heeft bij herhaling gezegd te zullen streven naar de bouw van geintegreerde scho len. De raad staat hier ook achter Zolang deze opvatting geldt, dacht ik dat verdere toelichting niet noodzake lijk was Wat betreft de beleidsnota Scholenbouw kunnen we voorlopig nog vooruit. Zodra de opvattingen en de omstandigheden zich wijzigen, zullen we deze nota opnieuw moeten bekij ken". De heer Mandemaker. „Is dit de laatste scholenbouw in de eerste fase? Mocht dat zo zijn, dan is het nood zakelijk voor de tweede fase een nieu we nota op te stellen, waarin niet al leen aandacht zal worden besteed aan de kwantiteit, maar ook aan de kwa liteit van de scholenbouw" Burgemeester van der Post: „Dit is nog niet het laatste voorstel wat betreft de eerste fase. Alandsbeek komt nog. In de nota tweede fase zal de beleidsvisie ten aanzien van de scholenbouw in de toekomst zeer ze ker tot uiting komen. De aspectgroep Onderwijs zal hierover dan gaan dis cussieren. Uitgewerkte voorstel len zullen u pas bereiken, als de nota tweede fase is vastgesteld". De heer Meinema (CHU) pleit te voor de stichting van voort gezet onderwijs in Leusden. „Ik word regelmatig benaderd door mensen, die zich afvragen, waar om Leusden nog geen Mavo rijk is. Die mensen voelen de nood zakelijkheid van een Mavo, om dat hun kinderen nu naar de gro te stad (Amersfoort) moeten om dit onderwijs te kunnen volgen. Men begrijpt niet, waarom in Leus den nog geen Mavo- kan worden gesticht" De heer Meinema wil de weten of er al plannen zijn voor de oprichting van een der gelijke school. Burgemeester van der Post: „Dit punt heeft de aandacht in het samen werkingsorgaan Eemland. Het is ge bleken, dat Amersfoort niet voldoen de bouwruimte heeft voor scholen op het gebied van voortgezet onderwijs om de regio-kinderen onder dak te brengen Er zal nu gezocht moeten worden naar andere plaatsen en het is niet ondenkbaar, dat Leusden daarvoor in aanmerking zal komen" De heer Meinema stelde voor om dan maar meteen met een scholen gemeenschap te beginnen Burgemeester van der Post: „Een scholengemeenschap vraagt een be hoorlijk verzorgingsgebied Als je wat wilt doen, zul je een bepaald aantal leerlingen moeten hebben. Met 14.000 inwoners is dat nog geen eenvoudige zaak" De heer Meinema- „We zouden met een Mavo kunnen beginnen" Burgemeester van der Post: „Dat is inderdaad een mogelijkheid" Verder pleitte de heer Huurdeman namens de KVP-fractie voor een zo- De heer Meinema: Aandacht voor de realisering van een Mavo-school in Leusden! j veel mogelijk beperken van noodvoor zieningen. maar te streven naar per manente scholen Hij vroeg hoe het met de scholenbouw in Alandsbeek is gesteld Burgemeester van der Post: „Als het mogelijk is, zullen' we direkt met I een definitieve scholenbouw komen. I In Alandsbeek ligt de situatie anders. Er is daar nog geen overeenstemming bereikt met de grondeigenaar. Over enkele weken kunt u een tervisie leg ging van het plan Alandsbeek verwach- ten met daaraan gekoppeld een ont eigeningsplan om de school in Alands beek te kunnen realiseren". De heer van Tiel.(VVD) drong er op aan de tweede geïntegreerde school in Groenhouten binnen de kortst moge lijke tijd helemaal ter beschikking te stellen aan het openbaar onderwijs. Hij vond, dat de R K school dan wel kon worden ondergebracht in nood- lokalen „Ik ben van mening, dat het R K onderwijs niet moet rekenen op een definitieve school binnen af zienbare tijd. Wethouder van Zandbrink: „We kun nen dat alleen maar bepalen op grond van het aanbod van leerlingen voor een bepaalde school. Daar kunnen we nu nog niets over zeggen of beslis sen". De heer van Woudenberg (CHU) drong er op aan mobiele lokalen zo weinig mogelijk te verplaatsen, hetgeen door het college werd toegezegd. De raad ging overigens zonder hoof delijke stemming akkoord met de ver schillende onderwijs-voorstellen van b. en w.

Leusder Krant | 1973 | | pagina 5