Lockhorst-toernooi uitstekend geslaagd skamp luidt nieuwe etbalseizoen in DE MAN UIT CHICAGO É*1*AGENDA GEMEENTE LEUSDEN Burgerlijke stand Gemeente Leusden MEDISCHE DIENSTEN Kerkdiensten Programma Achterveld DE EERSTE MAAND GRATIS LEZEN óda - VYZA oetbaltoto chterveld jjDERDAG 9 AUGUSTUS 1973 LEUSDER kl!A\T 7 maak meer gebruik van onze uitgebreide service LEUSDEN/ZUID Seniorensoos van twee tot half vijf. Gezellige middag voor de oudere inwoners van Leusden/Zuid onder auspiciën van de U.V.V. LEUSDEN - Geboren: 29 juli Niels Gerhard, z v. H Vreugdenhil en S A. Bos, van Hardenbroek van Ammerstol- laan 54 Overleden: D v d. Vis. oud 76 jaar Gehuwd: E. J M. van Kuiken en E. Bokhorst; R. L. van de Pol en G Dekker; H. J. J Bokkers en G. G. van Roomen. Ondertrouwd Cornelis Johannes van Vulpen. Boelenhoefseweg 5. Hoogland en Maria Petronella Smink. Kon Julia- naweg 35, Leusden; Jaap Beukenkamp. Weidëhof 113, Bussum en Marina Jantje Maria Vonk. Prunuslaan 17. Leusden. Lukas Barteld Kwant. Dalrnatië 46. Leusden en Ferial Runge. Dalrnatië 46. Leusden. Cornells Wilhelmus Jo hannes van Bemmel. Leemkolkweg 14, Bunnik en Cynthia Hortence Lobo. Ar dennen 23. Leusden; Nelis Drost, Nas- saulaan 19. Leusden en Maria Wil- helmina Hoefsloot, Lindenlaan 1, Leus- den Weekend: 11 en 12 augustus 1973. (Alleen voor spoedgevallen). LEUSDEN Voor de praktijken van de artsen Boersema, Den Toom. Binkhorst en Lantink zal a s. weekend waarne men: dr Binkhorst, Gironde 1, Leus den/C., tel 03496-2667 (Dienst van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur). De wijkverpleging wordt waargeno men door: zr Rosa. Hamersveld- seweg 57. Leusden/C., tel. 03496- 1271. Apotheek. Openingstijden Apotheek Leusden. werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur en van 19.30 tot 20.00 uur. In de weekenden waarin de artsen Binkhorst en Lantink dienst hebben: Zaterdag en zondag van 14.00 tot 14.30 uur en van 17.30 tot 18.00 uur Wanneer de artsen Boersema en Den Toom dienst hebben, is de apotheek zaterdags en zondags gesloten Datum: 12 augustus 1973. LEUSDEN/CENTRUM sen, Amersfoort; 19.00 u.: ds. Th. sen, Amersfoort; 19.00 u.: ds. Th. M. Loran, Leusden/Z., jeugd dienst. R.K.K.: zat. 19.00 u m.m v dames koor; zo 7.45 u.. vroegdienst; 9.00 u.: Hoogmis; 10.00 u. gezins- dienst; 11.00 u.: gemeenschaps dienst; 18.30 u.: Lof. LEUSDEN/ZUID N.H K 10.00 u ds. J Swijnenburg, Amersfoort; 18.30 u geen dienst. R.K K Huize ..Don Bosco" za 19.15 u zo. 10.00 u Hoogmis, 11.30 uur. ACHTERVELD N.H.K.: 9.30 u. eerw. heer Lief- ting, Voorthuizen. R K.K De gehele week om 8.00 uur H Mis (uitgez. woe zat. 19 00 u.: Avondmis, zo. 8.00 en 10 30 u H Mis. wo 19.30 u Avondmis. VERLOREN EN GEVONDEN VERLOREN: Spaarbankboekje, zwarte herenfiets, merk Gazelle, portefeuille met pas poort en monsterboekje, lila-kleurige step, legerjack, heren leesbril GEVONDEN: Donkerrood truitje met bloes, grijs jack, maat 44. motor-koplamp WEGGELOPEN: Siamese poes, heeft halsband r.iet belletje om. AAN KOMEN LOPEN: 3 a 4 maanden oude terrier van supporters (ouders) Deelnemer- tjes moeten zich zo spoedig mogelijk opgeven bij de heer B. Rijnders, H. van Viandenstraat 17 of bij de heer A. Wessels, van Oldenbarneveltstraat IHTERVELD - Het voetbalseizoen de jeugd van de Sportvereniging irveld begint dit jaar met een imp. Deze Zeskamp wordt ge- op zondag 19 augustus a.s. Het jaar een Zeskamp nieuwe stijl, de verbeterde akkommodatie kun- wat andere nummers ingelast i. Het programma is als volgt: "75 meter hardlopen; irspringen; cerpschieten; «ie Draad; Kgspnngen; mrloop. Rode Draad is een nummer vol verrassingen De duurloop wordt st einde van de 5 nummers ver- De Zeskamp begint om 10.00 irecies en zal om 16.00 uur ge- zijn. Om 12.00 uur zal het ■anima worden onderbroken voor [ezamenlijke lunch bij de fam J drijver. Deze lunch wordt door ereniging verzorgd Deelnemer- tjes behoeven dus géén brood mee te nemen! De Zeskamp is ingedeeld in een aan tal leeftijdsgroepen. Voor iedere groep zijn diverse mooie prijzen beschik baar. Bovendien ontvangt iedere deel nemer een blijvende herinnering. Dit jaar zijn er 3 wisselbekers extra ter beschikking gesteld, één voor de beste pupil (8 t/m 11 jaar), één voor de beste junior (12 t/m 14 jaar) en één voor de beste senior (15 jaar en ouder). De uitslag en prijsuitreiking zal plaatsvin den in .Buitenkist". Aanvang 18 30uur precies. De avond zal worden opgeluis terd met een fikse Wild Westfilm. Einde 21.30 uur. Helaas is de zaal te klein om ook de ouders te kunnen uit nodigen. Aan deze Zeskamp, die veel voorbereidend organisatiewerk vraagt, wordt door 40 mensen medewerking verleend. De organisatoren rekenen er op dat alle jeugdleden - 148 in getal - aan deze dag zullen deelnemen. Ook rekenen zij op een goede opkomst Hebt u iets te verkopen9 Plaats een LEUSDERHEITJE! ACHTERVELD - Programma s v Achterveld. Zondag 12 augustus: Achterveld 1 neemt deel aan het Unitas- toernooi te Veenendaal Thuiswedstrijden: Achterveld 4 - Junioren A Achterveld 12.00 u Achterveld 3 - Unitas 3 14.30 u Woensdag 15 augustus; Veense Boys 1 - Achterveld 1 18 30 u. Achterveld 2 - Veense Boys 2 18 30 u EIGENLIJK IS HET ALTUD FEEST ALS ER WEER EEN LEUSDENAAR ONTDEKT, DAT DE LEUSDER KRANT HEM IETS HEEFT TE ZEGGEN Om dat nu eens extra te accentueren ontvangt iedere nieuwe abonnee een STRIP-SET TER WAARDE VAN 3.90 Leuk voor de kinderen: drie volledige strips (Paulus de Boskabouter, Prins Valiant en Sjors) in eèn pakket. Bovendien: Wacht niet te lang. Doe als zoveel anderen voor u gedaan hebben, vul de bon in, doe hem in een ongefrankeerde enveloppe en stuur 'm naar: administratie Leusder Krant Antwoordnummer 211, Leusden/C. JA, ook ik wil elke week de Leusder Krant van u ontvangen voor f 13,- per jaar. Mijn naam is: adres: plaats: Gironr.: Ik krijg de krant de eerste maand gratis en ontvang een strip-set t.w.v f 3,90 cadeau. Handtekening: Kwart finale: Rekkers-Lohof/Bloemendal-Bunnik 7-9 4-6 V. Lunteren-Velker/Veth-Dubbeld 2-6 7-5 2-6 Roodbeen-Nummerdor/Du Buy-Tolsma 7-9 1-6 Verwoert-Volbeda/Verschoor- Schipper 1-6 9-8 2-6 Derde ronde: Van Dongen-Slooff/Veth-Dubbeld 3-6 5-7 V. Lunteren-Velker/Hulst-Gelijsteen 6-1 6-1 Rekkers-Lohof/De Hair-Goorkate WO R-L Dames - Dubbel - C: T. van Dijk-P Schothorst/E. Drieber- gen-H. Stekelenburg 6-3 6-2 T. van Dijk-P. Schothorst (Alta) lste pl E Driebergen-H. Stekelenburg 2de pl Halve finale: E Driebergen-H. StekeLenburg/Hehen- kamp-Koot 6-0 8-6 T van Dijk-P. Schothorst/E Steke- lenburg-I Weysenfeld 6-2 3-6 6-1 Heren - Dubbel - B. H. v. d Linden - F. de Graaf lste pl L. Renalda-R. van Lockhuyzen 2de pl Finale: L. Renalda-R. v. Lockhuyzen/H. v. d. Linden-F. de Graaf 3-6 2-6 Gemengd - Dubbel -T)l: Vos-Scholten/V. d Molen-V. d. Brink 3-6 6-3 6-4 Vos-Scholten (Lockh lste pl V. d Molen-V d Brink 2de pl Halve finale: Slooff-Van Dongen/Vos-Scholten 3-6 2-6 Van Keulen-Van Keulen/V d. Molen- V d Brinlf 3-6 3-6 Derde ronde: Sloof-Van Dongen/Van Putten-«Horsman 6-8-6-2 6-2 Casander-Noordkamp/V. d. Molen- V de Brink 0-6 3-6 Mulder-Mulder/Vos-Scholten 1-6 5-7 Van Keulen-Van Keulen/Rekkers-Rek kers 6^-8 6-1 6-4 Gemengd - Dubbel - D2: Bruggeman-Roelofszen/Herfst-Brug- geman 2-6 6-3 6-4 Bnuggeman-Roelofsen(Lockh) lstepl Herfst-Briiggemann 2de pl Halve finale: Dee-Dee/Herfst-Brüggemann 8-6 5-7 3-6 Gemengd - Dubbel - C: Swierstra-Noordkamp/Felix-Geyten- beek 6-2 2-6 6-3 Swierstra-Noordkamp (Lockh lstepl. Felix - Geytenbeek 2de pl. 2de ronde: Swierstra - Noordkamp/Stekelenburg - Bremer 6-4 5-7 12-10 Felix-Geytenbeek/Dnebergen-Drie- bergen 6-1 6-3 Heren - Dubbel - C; Segaar-Verhoef/Dnebergen-Dneber- gen 2-6 5-7 Driebergen-Driebergen (ALTA)lste pl. Segaar-Verhoef 2de pl. Halve finale De Graaf-Liefferink/Segaar-Verhoef 3-6 3-6 Hehenkamp-Kuiper/Dnebergen-Drie- bergen 3-6 2-6 De geinviteerde B-spelers bestonden uit: J Beyer. L. Renalda; F de Graaf; B Lemstra; G Keyzer; R. van Lonck- Zondagmiddag omstreeks vijf uur kon de voorzitter de heer Ab Noordkamp overgaan tot het uitreiken van de prij zen aan de finalisten. Buitengewoon prettig was het. dat zoveel Lockhor- siers de eerste plaatsen hadden bereikt bij het grote aantal deelnemers, dat de vierhonderd had overschreden Een bijzonder woord van dank aan de Wed strijdleiding, bestaande uit. de heren Karl LohofWim van Linden. Burger Oskamp, Hans van Lingen. mej Marion Elsackers. welke met vaardige hand meer dan driehonderd partijen afge werkt hadden Niet alleen is aandacht besteed aan de wedstrijden, ook de gezelligheid heelt op dit Open Toenmoi een belang rijke plaats ingenomen Door de Feest commissie en de Lustrumcommissie werd veel werk verzet om tijdens het Toernooi de deelnemers iets bijzonders te bieden De Barbecue-avond op woensdag werd een groot succes en het was een ONS FEUILLETON: door TOM LODEWUK Kruiderink en zijn kliek zouden, via hun handlanger in de gemeenteraad, vde opposant Kareisen, de vuilste verdacht makingen aan het adres van het hoofd der gemeente lanceren. Dat hij, De Gooyer, zelf ook in het geval betrokken was, begreep hij wel, maar dat leek hem niet het voornaamste. Hij was vrijgezel, met zijn kennis en relaties kon hij ergens anders wel een baan vinden, desnoods in het buitenland Maar voor Dikkenburg betekende het de genadeslag. Het was stil, toen Corrie haar hart had gelucht. De Gooyer keek star voor zich uit, de gedachten vlogen hem door het hoofd. ..Dat ziet er niet zo mooi uit voor de burgemeester," zuchtte hij. ,,Ja," zei Corrie, ,,en voor u ook niet, meneer De Gooyer Dat schijnt u gemakshalve maar te vergeten, maar u bent de man, die het plannetje heeft bedacht en uitgevoerd met behulp van van uw vriend. Als het u voor mijn vader niet schelen kan. denk erom dat uw eigen nek ook gevaar loopt!" ,,U kunt me geloven of niet, juf frouw," antwoordde Jan moeilijk, ,,maar het laatste is voor mij niet het ergste. Ik heb dit plan opgezet ook niet in de eerste plaats om mezelf uit een moeilijke situatie te redden, maar ook daarbij heb ik wel degelijk aan uw vader gedacht!" Verklaar u nader," verzocht Cor rie „Wanneer Clarenbough niet gekomen was. zou dat voor uw vader helemaal niet leuk geweest zijn. Ik weet toeval lig, dat ze in Kwardam op de loer lig gen om er munt uit te slaan. En Krui- derink en mevrouw Boom hadden ook al plannetjes om in de Raad vragen te stellen over het lichtvaardig omsprin gen met gemeentegelden. Tenslotte zou het hele geval de gemeente Meeldam en ook uw vader weinig goeds hebben gedaan ,,En uzelf ook niet, want als ik het goed begrijp, ging het plan van u uit." ..Mijzelf ook niet Maar dat kon me minder schelen. Ik kan solliciteren en me van Meeldam niets meer aantrek ken! Eerlijk juffrouw, toen ik naar Rot terdam ging, had ik geen flauw idee dat het zo zou aflopen. De ontmoeting met mijn vriend Jongejans „Mooie vriend." „Hij is een beste kerel en hij redde me spontaan uit de nood. Zo is hij. Al tijd bereid zijn vrienden uit de penarie te helpen. Hij is niet dom ook en alles zou prachtig gegaan zijn. Ik weet niet wat hem bezield heeft de zaak zó te ver knoeien. „U komt nog voor hem op ook, zie ik!" „Ja, dat doe ik ook. Ik laat m'n vrien den nooit in de steek „Dat heeft hij u anders welgedaan „Dat is zijn zaak. En voor zover ik hem ken, zit hij momenteel in zak enas. Hij is gewoon gevlucht, omdat hij de ge volgen niet kon overzien en omdat hij gedemoraliseerd was door de slemp partij van de vorige avond, die dat ge spuis op touw had gezet en door de harde ontnuchtering, die er op volgde." „Welk gespuis bedoelt u9" „Kruiderink en Boom, moeder en zoon. Het zijn verachtelijke minder waardige lui. Ze hebben uw vader altijd tegengewerkt en omdat ik vierkant naast hem stond, kunnen ze mij ook niet luch ten of zien. Daarom moeten we nu alle bei onmogelijk gemaakt worden. Hij zweeg en staarde in gedachten uit het raam Corrie stond op De Gooyer wendde zijn blik naar het meisje, zoals ze daar stond, groot en slank, blond en nog heel jong, al had ze iets onverzettelijks inde trek om haar mond, dat weer werd weg genomen door de geestige wipneus. Een hoogmoedig nest, had hij haar genoemd Nu, zoals ze daar stond, viel ze zeker niet te onderschatten, hoe jong ze ook was. Corrie dacht na over wat haar te doen stond. Ze was van plan geweest deze man de volle laag te geven en hem dan mooi gezicht iedereen te zien bar becuen in het schijnsel van de flak kerende toortsen. Jammer dat de pin dasaus zo gauw op was en de scherpte van de saus zal wel iets met de drank- opzet van de bar te maken hebben Zaterdagavond, de grote Kaas- en Wijnavond was een hoogtepunt. On geveer 130 deelnemers waren in het feestelijk ingerichte clubgebouw bijeen en keken er verbaasd vanop, welke ver andering de bar had ondergaan door het noestig versieren van de Feest/ Lustrumcommissie Tot in de kleine uurtjes werd er gefeest en werden, naast sportieve banden ook vriend schapsbanden gelegd. Zondagmorgen elf uur was alles weer schoon en konden de spelers en kij kers ontvangen worden in de oude ver trouwde sfeer. Het was een goed Lustrum-Toernooi, dank aan allen die ertoe meegewerkt heelt, dank aan de organisatoren, de versierders, de bloemenschikster. de schoonmakers, de opknappers, de voor proevers, de inschenkers, de kaas- snijders, de vleesstukjesrijgers, de afwassers, de umpire (geweldig, jon gens hoe jullie er op zaten!), de baan vegers, de waterhalers, en aan diege nen die ik vergeten heb. Het was een goed toernooi. de deur uit te sturen met de opdracht: je zorgt maar dat het in orde komt! Ze begreep nu opeens, dat dit niet zo eenvoudig was, zijn houding en zijn ge drag leken haar plotseling niet zo ver achtelijk meer. Ze begon te begrijpen, welke motieven hem daartoe geleid had den, ze zag in. dat hij, méér wellicht nog dan haar vader, de dupe was van een laaghartig complot en de onvergeeflijke lichtzinnigheid en domheid van zijn vriend, waarvoor hij notabene nog een goed woord wist te vinden „Meneer De Gooyer," begon ze. Verrast keek Jan op. Hoe was haar stem veranderd. Van een verongelijkte verontwaardigde jonge vrouw was ze nu opeens een hulpzoekend kind. Was ze ook niet pas negentien9 peinsde Jan, die zichzelf met zijn zevenentwintig jaren, bij haar vergeleken, een grijs aard achtte. „Meneer De Gooyer, hoe komen we hier uit? Hoe besparen we vader al deze ellende?" Beiden zwegen en staarden elkander aan En in die ogenblikken ging Jan de Gooyer in de geest terug naar de tijd, toen hij als jongeman romans verslond, waarin edele ridders hulpbehoevende jonkvrouwen met levensgevaar uit allerlei perikelen redde. Hier was een jonkvrouw in nood en al was het geen tijd meer van geharnaste ridders, dacht Jan, ridderlijkheid mocht niet uitster ven. Voor hij zichzelf ervan bewust was, sprak hij: „Ik heb dit plan gemaakt, juffrouw Corrie." De vormelijkheid versmolt in dit ogenblik Ik ben verant woordelijk. En ik neem de verantwoor delijkheid. Ik alléén. Laat ze schelden, die schurken daarginds ECONOMISCH KORT China heeft contact gezocht met in ternationale, vooral Europese, lucht vaartmaatschappijen om het toerisme in China te bevorderen. Peking heeft 22 vertegenwoordigers van 7 maat schappijen uitgenodigd voor bespre kingen over vluchten op China. China zou luchtvaartverdragen met Europe se landen willen sluiten, aldus net dagblad Honkong Standard In de Verenigde Staten heeft de werk loosheid het laagste peil van de af gelopen drie jaar bereikt, 4,7 pro cent (juni 4,8 procent). De werk loosheid onder negers en andere min derheidsgroepen is in juli echter van 8,5 tot 9,3 procent toegenomen, de werkloosheid onder tieners van 13,3 tot 14,5 procent. Het totale aantal werklozen bedroeg eind vorige maand 4,2 miljoen Op de lopende rekening van de West- duitse betalingsbalans is in juni een tekort van 314 miljoen mark versche nen. In mei was er een overschot van 920 miljoen mark (herzien) en in juni vorig jaar een batig saldo van 54 miljoen. Lopende rekening en kapitaalsrekening samen wezen in juni een overschot van 407 miljoen mark aan tegen een herzie surplus van aan tegen een herzien surplus van 1,33 miljard in mei en een batig sal do van 3,38 miljard in juni 1972. De regering van Argentinië heeft de verscheping van tarwe waarvoor al exportcontracten waren gesloten op geschort en de Nationale Graanraad gemachtigd tarwe aan te kopen in het buitenland om zowel aan de bin nenlandse vraag als aan lopende ex- portverplichtingen te kunnen voldoen. Nigeria is van plan zijn olieindus trie volledig over te nemen zodra er voldoende geschoold personeel be schikbaar is. aldus minister van mijn bouw en energie Ali Moengo. Op het ogenblik heeft het land belangen van 35 tot 51 procent in de buitenland se oliemaatschappijen die de Nige- naanse reserves exploiteren. Marathon Petroleum heeft bij een boring voor de zuidkust van Ierland een „belangrijke" hoeveelheid aard gas aangetroffen. De put bevindt zich 29 mijl uit de kust. Er is al vaker gas in de bodem van de Keltische Zee aangeboord maar tot dusver ging het om onbelangrijke hoeveelheden. Een aantal Amerikaanse banken heeft zijn basis rente („prime rate") maan dag verhoogd van 8,75 tot 9 procent, onder meer Chase Manhatten Bank. Morgan Guaranty Trust, Irving Trust, Bank of New York en Bank of Ameri ca Verwacht wordt dat vrijwel alle Amerikaanse banken zullen volgen £ÜSDEN - Roda '46 speelde woens- ivond 1 augustus zijn eerste oefen- Istrijd tegen het Amersfoortse ZA. Doelman Gert Osnabrugge had in deze wedstrijd zwaar te ver en. tot viermaal toe moest hij de =- naar het net maken. Op de foto. ij-doelman Gert Osnabrugge redt, ïijl André Snoek (8) en Fred de ilen (7) toekijken. CHTERVELD - Het nieuwe voet- euoen staat voor de deur en dit kent uiteraard ook dat de voet- loto weer gaat draaien. Via de ibalvereniging Achterveld kan reen hieraan meedoen. Er zijn dit jaar weer 2 inleveringsadres- dere donderdagavond te beginnen 5 augustus, hedenavond dus, kan de formulieren inleveren bij bak- W. Schouten en in het clubhuis de s.v. Achterveld op het Ker- 5 Sportpark. aders van oude toto-kaarten kunnen der meer meespelen, anderen kun- zich op bovengenoemde totokanto- ïn laten schrijven. Speel mee, bt kans op forse prijzen en u steunt oetbalclub. !EN ADVERTENTIE IN ONZE [RANT BEREIKT EEN GROTE EZERSKRING. 'ROBEER HET EENS' LEUSDEN - Het Open Toernooi van de tennisvereniging LOCKHORST werd het afgelopen weekend besloten met een aantal finale-partijen, die er niet om logen' Op de drukbezochte banen in het Burg Buiningpark was de spanning soms te snijden en menigmaal daverde het ap plaus, wanneer een punt op een spec taculaire wijze werd behaald Voor elke „game" werd gevochten en naast een enkel „sproeibuitjeop zon dag, waren het de zweetdruppels, die het gravel donkerder kleurden De uitslagen over de verschillende categoriën zijn als volgt geworden: Enkelspelen: Dames - Enkel - D: Marlies Rekkers - Anja Zeekaf 6-4 6-3 Marlies Rekkers (Lockh lste plaats Anja Zeekaf 2de plaats Heren - Enkel - D: J de Hair - J Lipjes 3-6 4-6 J. Lipjes (Lockh.) lste plaats J. de Hair 2de plaats Halve finale: D. Adrichem - J Lipjes 3-6 5-7 J de Hair - R van Goor 6-3 6-1 Kwart finale: J. de Hair - H. Vahstal 6-2 1-6 6-2 R. van Goor - G Mulder 4-6 6-3 6-3 D. Adrichem - J Knevel 6-2 6-0 C. Veth - J. Lipjes 3-6 5-7 Derde ronde: A. Hulst - D. Adrichem 2-6 2-6 J. Knevel - J. Wevers 3-6 6-4 6-4 J. Lipjes - H Rijnders 6-0 6-2 Dames - Enkel - C: Tonnie van Dijk - Ellen Driebergen 5-7 8-10 Ellen Driebergen (Alta) lste plaats Tonnie van Dijk 2de plaats Halve finale: T van Dijk - C Felix 6-3 8-6 P Schothorst - E Driebergen 3-6 2-6 Heren - Enkel - C: A. van de Werf - G Verhoef 3-6 2-6 G. Verhoef (Volta) lste plaats A v d Werf 2de plaats Halve finale: H. Noordkamp - A. v. d. Werf 3-6 6-1 2-6 F. Kuiper - R. de Vos 3-6 6-4 9-7 G. Verhoef - F. Kuiper 6-2 6-4 Derde ronde: H. Noordkamp - T Geurtsen 6-4 2-6 8-6 G. Verhoef - H de Graaf 8-9 6-2 6-4 Heren - Enkel - B: F de Graaf lste plaats J Beyer 2de plaats Finale: J Beyer - F. de Graaf 5-7 4-6 Dubbelspelen: Dames - Dubbel - D: Smink-Heerlien/Eleveld-De Fluiter 5-7 6-4 Eleveld-De Fluiter (Randebr.) lste pl. Smink-Heerlien 2de pl. Halve finale: Casander-V d Brink/Sinink-Heerlien 2-6 5-7 6-4 Heren - Dubbel - D: Du Buy-Tolsma/Bloemendal-Bunnik 6-2 7-5 Du Buy-Tolsma (Flehite) lste pl. Bloemendal-Bunnik 2de pl. Halve finale: Du Buy-Tolsma/Verschoor-Schipper 6-1 6-0 Bloemendal-Bunnik/Veth-Dubbeld 9-7 11-9 Foto Janus Visser Fred de Smalen probeert zijn tegen stander te passeren.

Leusder Krant | 1973 | | pagina 7