SUCCESSEN VOOR K.C. ANTILOPEN ida-zaterdag geeft oorsprong uit handen Roda-zo. haalt punt uit bikkelhard duel SYA hield halve winst in handen ondanks slecht spel 18 Alleen TTCL 4 wist te winnen Bondscompetitie schaken ging weer van start IMPALA HANDBAL Eerste minivolleybal- middag werd succes ngezonden: TIE NTJE TON Opening van nieuwe biljart zaal s.v. Achterveld Ouderavond Roda-pupillen Impala dames wacht moeilijke wedstrijd LG 8 NOVEMBER 1973 LEUSDER KRANT )EN - Het is de laatste tijd jsel, met de zaterdagmannen Door onachtzaamheden moe eer aan de tegenstander jdgehemden mannen uit Leus- in ook dit keer niet van plan zomaar naar de slachtbank lijden door het sterke Uni- n meet af aan was het toch rat de klok sloeg. Roda moest :hterste gelederen alle zeilen en doelman Ruud Dekker alles uit zijn doel wat er wou vliegen. Na een kwartier oda meer vat op het Unicum de bakens werden verzet, invoering van de uitblinken- Lagerwey, werd het midden- nomen. Regelmatig en goed passes door en de zeer Roda-spits. Bert Wallet was tdurend gevaar. Deze speler dan ook de leiding. Uit een [,p van Chris Advocaat schoot ird in, 0-1. De thuisclub zak- als een pudding en als door Ier bleef de stand 0-1 De rust or Unicum als een verlossing yst ,,liep" Roda wat stroever erd een probleem om de voor- je verdedigen. Men zet zich ware zelf onder druk en dan ien zichzelf in de weg te lo- dit gebeurde deze middag er vielen „levensgrote" ga- minuten ontving de vol- EDSTRIJDPROGRAMMA I0DA ZATERDAG NOVEMBER V V.Z.A. 1 12.00 u. Hees 1 12 00 u. ■Soest 4 11.00 u Roda 4 12 00 u. lb - Roda lb 13.00 u lb - Roda 2b 12 00 u. yrg 2b - Roda 3b 12.00 u i - Hoogland 2b 11.00 u. de 2b - Roda 5b 12 00 u 1- Quick 6b 11.00 u ren: 1 B - Roda A 15.30 u. -Quick D 15 30 u -V V Z. C 14.15 u. - Spakenburg a 13 00 u. de b - Roda b 15.30 u. 1 b - Roda c 14.15 u. d c - Roda d 14 15 u. iurg e - Roda e 14 15 u. de d - Roda f 14 15 u, - Roda g 14.15. u ren: - Lelystad 2 14.15 u. -SEC 4 12 45 u zondag 11 november 1973: ren: r«le 4 - Roda 4 12.00 u. S: - Hoogland 1 10.00 u. (buiten de srantwoordelijkheid van de redaktie) nov. a.s. komen vrijstaande M Vlug de bal uit een ingooi'! Passeerde Henk Morren en doelman Ruud Dekker was kans loos 1-1 In de 25e minuut eenzelfde situatie, nu aan de andere zijde van het veld. Het slappe schot van E. Kok werd door de Roda doelman verkeerd beoordeeld 2-1. Roda was nu volko men de kluts kwijt en toonde hierme de dat het op het kritieke moment het karakter mist om over tegenslag heen te komen Zodat de kans op een gelijkspel ook verkeken was Unicum gaf de voorsprong niet meer weg en zo bleef het 2-1 (Van de redaktie) LEUSDEN/CENTRUM - De Biljart vereniging Leusden krijgt binnenkort de beschikking over een nieuwe bil jartzaal, die zal voldoen aan alle ei sen. Daarvoor is een gedeelte van de gebouwen aan de Zwarteweg ver bouwd. Op zaterdagmiddag 10 november zal deze nieuwe zaal oflicieel worden geopend ACHTERVELD terveld: Senioren: PVC - Achterveld 1 Junioren Achtei veld A - Quick B Achterveld B - Hoogland C Achterveld C - Quick G Achterveld a - Scherpenzeel a Spakenburg d - Achterveld b Pupillen: IJselineervogels 2 - Achterveld 1 5-0 Achterveld 2 - Quick 5 Achterveld 3 - Soest 7 Quick 2b - Achterveld lb Achterveld 2b - Quick 3b Programma s.v Achterveld voor het a.s. weekeinde: Junioren: Soest A-Achterveld A 15.30 u (zaterdag) Quick E - Achterveld B 15 30 u Achterveld C - Hoogland D 15.30 u. Spakenburg b - Achterveld a 15.30 u Achterveld b - Hoevelaken c 14 15 u. Pupillen. Achterveld 1-Amersf Boys B 13 00 u (zaterdag) Amersl Boys 2-Achterveld 2 13 00 u. Hoevelaken 4 - Achterveld 3 12.00 u IJselineervogels lb-Achterv. Ibl3.00u VVZA 3b - Achterveld 2b 13.00 u Uitslagen s v Ach- 1-1 3-1 2-0 1-0 0-7 5-1 6-1 1-0 1-5 2-4 ACHTERVELD - Het heeft er op het Utrechtse sportpark „Hogeweide" eni ge tijd naar uitgezien alsof Achter veld nu eindelijk eens de volle winst zou binnenhalen tegen tegenstander PVC. Het duurde weliswaar een half uur voor dat Jan Kerkhof Achterveld de lei ding gaf, maar het spel van deze eer ste helft gaf toch het nodige vertrou wen. Dat vertrouwen was er ook nog na de fout in de Achterveldse verdedi ging waardoor PVC kort voor de rust kon gelijk maken. Maar na de rust werd deze hoop volledig de bodem ïn- steriel en stuntelig team dat aan de nederlaag ontkwam, dank zij het even eens erbarmelijk spel van de tegen stander. Er stonden in de eerste helft twee gelijkwaardige ploegen tegenover el kaar die een heel acceptabel spel speelden. Achterveld kreeg al na vijl minuten een gevaarlijk moment maar keeper Tolboom wist resoluut in te grijpen Na een kwartier nam Achter veld door Frans Kerkhof bijna de lei ding Hij wist vanuit een welhaast onmogelijke positie hard op het doel te schieten maar het schot belandde tegen de paal. Achterveld bleef vanaf dat moment sterk aandringen. Zij had in deze periode beslist het beste van het spel In de 30e minuut wist Jan Kerk hof dat te bekronen met zijn eerste doelpunt in deze competitie Vreugde in het team en bij de schaarse sup porters die vanwege de autoloze zon dag aanwezig waren. Jan kon weer doelpunten maken. Achterveld bleef Uit de wedstrijd Roda'46 - Kievi ten. Jacky de Smalen haalt uit, Jan Pouw bekijkt zijn actie. Foto Janus Visser. streek de tijd en het was nog steeds 0-1 Toen na 25 minuten Wil Boom even buiten de 16 meterlijn weer eens was ..omgekegeld' kreeg Roda daarvoor een vrije schop te nemen. Een klein "hakballetje en de vernietigende uit haal van Wil Boom trof het hart van de Roos en de stand was gelijk, 1-1 Wat zich toen voor een taferelen af speelden had niets met voetbal te maken Het was vooral in deze tijd. dat de scheidsrechter zeer zwak optrad Zo verstreek de tijd en op een paar grove overtredingen na, gebeur de er verder niets meer. Ln bij het laatste fluitsignaal, barstte de hel los De Kievitendoelman vond liet nodig om de scheidsrechter te bedanken en te beloven hem nog wel even te vatten De Roda-mannen vormden echter een cordon zodat er verder niets gebeurde Uit de wedstrijd Roda'46 - Kievi ten. Uit een vrije trap knalt Wil v. d Boom de gelijkmaker in de touwen. Foto Janus Visser. enkort komen er weer mensen net een intekenlijst of collecte- i geld op te halen voor Jantje van het Nationaal Jeugdfonds. Nationaal Jeugdfonds werd in opgericht vanuit het club- en iiswerk, maar heeft door deel- anuit de Nederlandse Jeugd Ge- chap nadien een bredere basis N.J F tracht door het stimu li experimentele activiteiten en aancieel helpen van jeugd- en enwerk in nood een bijdrage te a op het gebied van de verbete- an de leef- en speelruimte voor |d. Niet als een superorganisa- nu eens zal laten zien hoe het maar als een stimulerende or- tie op de achtergrond, die finan- laar helpt waar eigen initiatie- ontplooiing komen en steun ver niet alleen om wat ze ter betekenen, maar ook om als sld te dienen voor andere plaat- te problematiek hiervoor komt tste tijd steeds meer in de be- elling te staan en begint men er in te doen. Soms zijn het ouders, 1 gedeelte van hun flat voor de «n inrichten, zodat er werkelijk mmte komt en zij zich kunnen uit zonder angst voor de dunne van de buren en zonder angst e vaste vloerbedekking. Soms zijn seen van peuterspeelplaatsen die ^nlijkt moeten worden en soms bet een veelbelovend plan van tugdvereniging of een jongeren- dat de moeite waard is om méér dan alleen maar een kortston- Periment. in alle gevallen is daarvoor D°dig. Geld, dat het Nationaal Fonds op de meest doelmatige beschikbaar wil stellen door i helpen waar het werkelijk nodig LEUSDEN - Op deze autoloze zondag heeft Roda weer gelijkgespeeld. Het was bijna eenzelfde wedstrijd als vorige week zondag in Barneveld. Roda kwam in de eerste helft net weer iets tekort. Vanaf het eerste fluitsignaal was de strijd gelijk opgaand. Kieviten was echter een beetje feller dan de Roda- ploeg Kansen deden zich haast niet voor en het zag er naar uit dat het een gemoedelijk partijtje zou worden, maar het lot bleek iets anders uitgedacht te hebben Na enkele Roda-aanvallen wel ke het doel misten, sloeg het noodlot weer eens toe. Bij een onschuldig uit ziende Kieviten-aanval, werd er in de Roda-achterhoede de haast bekende traditionele fout gemaakt. Eén der Kieviten-aanvallers werd weer eens niet afgedekt en met een lage schuiver verdween de bal in het Roda- doel. zo keken de Roodhemden na 20 minuten tegen een 0-1 achterstand aan Het beeld van de wedstrijd veranderde toen totaal Kieviten pakte de zaak direct harder aan Roda kreeg de ene na de andere vrije schop te nemen, maar geen enkele leverde iets op In deze periode blesseerde de Kieviten doelman zichzelf, door er onverant woordelijk in te gaan. De man echter gaf ieder de schuld en trapte en sloeg naar alles wat bewoog. Een gele kaart had hier wel op zijn plaats geweest Roda kreeg dus in de eerste helft de kous op zijn kop en ging de rust in met een 0-1 achterstand Na de rust startte Roda met een offensief, welke zowat de hele tweede helft duurde De stemming werd er door de gooi en smijtpartijen van een paar Kieviten- spelers niet beter op En het is on begrijpelijk dat er in deze periode niet een waarschuwing werd gegeven De Kieviten-doelman was wel de groot ste amok-maker. En bij hoekschoppen legde hij de Roda-mannen op het veld neer of het kegels waren. Zo ver- LEUSDEN - De strijd om de 3e en 4e plaats in de le klasse B tafel tennis is voorlopig in het voordeel van VSS1 beslist. Kansloos ging TTCL1 met 9-1 ten onder, waardoor zij naar de 4e plaats zakten. Op kop staat CJC1 met 8 punten uit 4 wedstrijden, gevolgd door TTVM1 met 6 en VSS1 met 5 punten. Geheel onderaan staat Iduna 5 dat nog steeds zonder winst punten is gebleven. Ook TTCL2 zakte een plaats op de ranglijst van de 3e klasse B door de 3-7 nederlaag tegen het zeer sterke CJC 3. Jaffa 2 gaat hier met 8 punten uit 4 wedstrijden aan de leiding met CJC 3 opde2eplaats Rega2en URVA2 zijn beide nog zonder winstpunten Be ter verging het TTCL3 de afgelopen week. Met 7-3 werd gewonnen van Hoevelaken 2, zodat dit team momen teel met 6 punten de 2e plaats bezet in de 5e klasse C Op de le plaats staat hier Rega 7 met 8 punten. Hoe velaken 2 en TVP 5 wisten nog geen punten te vergaren en sluiten de rij TTCL 4 tenslotte behaalde een re gelmatige 8-2 overwinning op het bijna onderaan staande Hoogland 6 Hoeve laken 1 voert samen met O't Net 8 de ranglijst aan in de 5e klasse B Beide teams behaalden tot nu toe 6 punten TTCL4 bezet met 5 punten de 3e plaats achter deze twee koplo pers De junioren hebben zich gelukkig niet laten ontmoedigen door de onver wachte nederlagen van de vorige week Deze week wonnen beide teams weer met 5-0 tegen WVTC en TTVNC hard werken om deze voorsprong ver der uit te bouwen maar PVC gal goed partij Vijf minuten voor de rust werd Achterveld een erg nonchalant verdedigen noodlottig. Keeper Tolboom was hierdoor genoodzaakt uit te lopen en do bal verdween over hem heen in het net, 1-1 Een slecht besluit van een overigens goede eerste hellt De tweede hellt kenmerkte zich al spoedig dooi een aanmerkelijk lager spel peil. Het was opvallend hoe beide teams in deze malaise gelijk opgingen De goede combinaties die in de eerste helft toch veelvuldig voorkwamen, wa ren nu op de vingers van één hand te tellen De enige goede kans voor Ach terveld kreeg invaller Cor van Mar wijk eem kwartier voor het einde. Hi was na een goede solo ver opgedron gen maar schoot toen eenmaal oog in oog met de keeper stond, naast. Hier mede was de kans om alsnog tot winst te komen voorgoed verkeken Want PVC zette in deze laatste minuten alles op alles om het gedesorganiseerde Ach terveld te verslaan Hoewel hun spel weinig indrukwekkend was kreeg Ach terveld het in de laatste minuten toch enige keren heel benauwd Maar met lukraak wegwerken wist men de halve winst toch te behouden LEUSDEN - Naar wij vernomen hebben, organiseert het bestuur van de pupillen afdeling van Roda'46 een OUDERAVOND, welke wordt gehouden op woensdag 14 november in het Roda klupgebouw. Het bestuur wil deze avond de ouders inlichten omtrent diverse aktiviteiten welke t.b.v. de pupillen worden ondernomen o a. de werking van het puntenklassement, de trai ning, vervoer naar de uitwedstrijden, over leiders, pupillen 7b en de win terstop. Het bestuur hoopt dat de ouders in grote getale opkomen, zij krijgen dan enig idee wat er zo allemaal komt kijken voor hun telgen. Het be stuur hoopt tevens dat er suggesties van de ouders naar voren komen, waarvan het bestuur eventueel dank baar gebruik zal maken Het kan na tuurlijk een zeer levendige en inte ressante diskussie worden Verder vraagt het bestuur aan de ouders of degene die van de Sportdag 1973 foto's hebben gemaakt, zich in ver binding te stellen met het bestuur van de pupillen afdeling, waarvoor ze u bijvoorbaat hartelijk dank zeg gen. LEUSDEN - Het stukje van de An tilopen voorzitter H A. v Duinker ken begin van het seizoen in het club blad. waarin hij zijn leden wees op een jaar met waarschijnlijk minder successen vanwege alle promoties in het seizoen 71/72 heelt de spelers en speelsters waarschijnlijk gemaand tot nog meer inzet, want nu de helft van de competitie erop zit, hebben alle ploegen prachtige plaatsen Antilopen 1 aan kop samen met Odik 1 uit Barneveld in de 3e klasse KNKV Antilopen 2 vorig jaar notabene ge promoveerd uit de 3e klasse van de afdeling, staat nu al 4 punten los van alle concurenten en stevent waarschijn lijk recht op de titel al, om volgend jaar in de le klasse te gaan strijden Antilopen 3 staat op de 2-de plaats met nog steeds alle kans. Antilopen junioren 1 ookal bovenaan VIOD 1 - ANTILOPEN 1 2-7 Gezamenlijk trok Antilopen langs water en kronkelwegen naar het plaatsje Tienhoven, om de vereniging van die naam te bestrijden Om kanshebber te blijven, moest deze wedstrijd in winst worden omgezet. Antilopen begon op een veld. meer gelijkend op een modderpoel endaar- door uiterst zwaar spelend, meteen snel en fel van leer te trekken. Gert Nieuwenhuis keurig langs zijn tegen stander gekomen, kon men alleen nog maar vastpakken De stip van destraf- worp bracht uitkomst en beheerst werd deze bal door dezelfde speler in een doelpunt omgezet Nog geen 5 minuten later zorgde weer Gert Nieuwenhuis uit een door braak voor zijn 2-de doelpunt: 0-2. Het 2-de aanvalsvak, al een paar we ken tobbend om het goede aanvalspa- troon te vinden, liet weinig gras over de modder groeien Kees Hendrikse schoot van afstand haarzuiver en dit betekende 0-3 Hetty v. d. Sande, nieuw ste aanwinst dit jaar voor Antilopen, bewees ook de korf te kunnen vinden, haar doelpunt 0-4 werd met groot ge juich ontvangen, daar zij hiermee over de dremjiel was en haar eerste doelpunt scoorde dit jaar Antilopen rook een grote winst en ging gemakkelijk ver der, eerst draaide Heimen van Duin kerken zich listig vrij van zijn tegen stander en scoorde achter de paal 0-5 Zijn vakgenoot George Nooy scoor de van afstand 0-6. Vlak voor de rust scoorde Viod van grote alstand nog te gen. 1-6. Hiermee ging de rust in Dl- LEUSDEN - Op 23 oktober is voor de schaakvereniging .Leusden" de bondskompetitie weer van start ge gaan Inmiddels zijn reeds drie wed strijden gespeeld Op 23-10-1973 heeft het tweede tien tal van ..Leusden uit met 8-2 gewon nen van Barneveld Het derde tiental speelde op 30-10-1973 tegen Hoevelaken 11 uit. waarbij het verloren heeft met 5,/,-4!^ De uitslagen waren als volgt Hoevelaken II - Leusden III R J. v. Loon -JAM Boemaars 0-1 J Ringeling - D de Buck 0-1 J. de Wijn - H van Egdom 1-0 H Kuipers - R A Sieswerda 1-0 D Snel - R. v Santen 0-1 J. de Vries - J N' Agterberg 1-0 A Bakkerus - H. Rijnlrank 1-0 P van Duinkerken - A v. d. Steeg M van Hunen - A Kuiper 0-1 F Brakele Sr. - Mevr Hooyer-Bakke- nes 1-0 Tenslotte speelde Leusden I op 2-11-1973 uit tegen Baarn 11, waarbij het met 6-4 verloor Uitslagen huiskompetitie 23-10-1973: Groep I: Sieswerda - Flengte 1-0 De Jager - Karis Vz'Yz Visser - Harlaar l-Ö v d Weijden - Boogaard Vz'Yi Groep II Kuiter - v. d. Steeg Y2-l/z Kuiper - v Doorn 1-0 mevr. Graafland - Hooyer 0-1 Grit - Agterberg 0-1 v Santen Jr. - v. d. Tang 1-0 mevr Hooyer - v Dokkum 0-1 Groep III: Leeuwenkamp - Uneken algebr Küh - Arbon 1-0 Keijzer - Visser 1-0 Nieborg - Sukel Yz~xYz De Graaf - v. Leersum 1-0 v. Loon - Stoorvogel 0-1 Ladder: Brouwer - Pijlman 0-1 Uitslagen jeugd 23-10-1973: Groep 1: Erik Goedhart - Jos Holtslag 1-1 Jaap Zweinenberg - Eco Bousema 1-1 Niels Jansen - Kees Bokhorst 2-0 Roland Speklé - Pè Diedereiv 2-0 Richard Ober - Ronald de Vries 0-2 Ruud Drager - Theo Jansen 1-0 Groep II: Jan Kees v. d. Woerd - Herman Kreulen l-l Albert v. Leersum - André v. Harten 1-0 Sander v d Tang - Bas Drewes 2-0 Jan Bentum - Steven Biesterveld 0-2 Thyo Woudstra - Kees Both 1-1 Uitslagen huiskompetitie 30-10-1973 Groep I: Karis - v. d. Weyden 0-1 Harlaar - Den Boer Yz'Yz Lagerwey - Mosterd 1-0 De Jager - Wisman afgebr v d Laaken - Tigchelaar afgebr Flengte - Bloemendal 1-0 Groep 11: Veenendaal - Horst 1-0 v Leersum - Marsman 0-1 Struiwig - v. Dokkum 1-0 Kuiter - Boschman 1-0 v Doorn - mevr Graafland Yz~ln Groep III: Uneken - Liefland afgebr Pijlman - Stoorvogel 0-1 Keijzer - De Graaf 0-1 De Ridder - Leeuwenkamp V2-l/2 Sukel - v Loon algebr. Ladder: Brouwer - v Leersum 0-1 Uitslagen Jeugd 30-10-1973 Groep I Jos Holtslag - Theo Jans?n 2-0 Ronald de Vries - Ruud Drager 0-2 Kees Bokhorst - Roland Speklé 0-2 Eko Bousema - Niels Jansen 0-2 Pé Dieren - Jaap Zweinenberg 0-2 reet na de rust scoorde weer Gert Nieuwenhuis, die kennelijk zijn schot weer helemaal terug heelt, 1-7 Via een strafworp kwam Viod nog terug tot 2-7. Er werden door Antilopen nog 2 strafworpen gemist, maar verder kwam men niet en de verdediging hield keurig stand. Thuisgekomen hoorde Antilopen de nederlaag van koploper Odik. waardoor Antilopen zich weer aan de kop van de ranglijst nestelde A.s zaterdag wacht Antilopen de zwa re thuiswedstrijd tegen Mia SKF 3 - Antilopen 2 3-13 Meeuwen 3 - Antilopen 3 1-5. LEUSDEN - Voor de zaalcompetitie werden twee wedstrijden gespeeld. Per fiets, trein en bus trokken de dames senioren naar Utrecht-Overvecht, om in sporthal de Dreef tegen H.M.S. 5 aan te treden. Na eerst even met 1-0 achter te komen, nam Impala het heft in handen en leidde met de rust reeds met 4-2, waarna de stand in snel tem po opgevoerd werd tot de eindstand van 12-2. 'n Zeer royale overwinning dus tegen 'n echter niet al te sterke tegenstander De dames junioren brachten het er minder goed af en moesten in Soest tegen B.D.C. het loodje leggen In 'n felle en tamelijk harde wedstrijd ble ven de dames uit Soest toch wel het beste van het spel behouden, vooral in de eerste helft, die besloten werd met de stand 5-1. Na rust kwam Impala er iets beter in en haalde nog op tot 7-4, wat de eindstand werd Programma voor zondag 11 novem ber a.s.: Dames Senioren: Impala - S.D.O 3 11.35 u. Heren Senioren: Impala - U H V 3 15.20 u Dames Junioren- Impala - Laren 11.00 u. Allen in Sporthal De Koppen te Amersfoort. LEUSDEN - Vanavond treedt het eerste damesteam van Impala Vol leybal aan tegen het derde dames team van de Amersfoortse vereni ging Spirit, een team dat de dames van Impala zich nog wel herinneren van vorig seizoen. Dit team was het nl. dat Impala op het eind van de kompe titie de voet zodanig dwars zette, dat het kampioenschap, en daarmee de promotie baar de promotieklasse niet door ging Omdat Spirit meerdere teams in de le klasse had, promoveer de niet het derde team (dat wel kam pioen werd) maar het tweede, zodat de dames van Impala vanavond dezelfde tegenstander vinden als vorig jaar De kans is nu volop aanwezig dat de op revanche beluste Impala-dames er volop tegenaan gaan en alles is dus aanwezig, dat er vanavond om kwart over negen een spannende strijd ont brandt tussen twee tegenstanders, die weinig voor elkaar onder doen. De wed strijd wordt gespeeld in de sporthal aan de Boogschutter te Amersfoort. Het volleybalprogramma voor deze week omvat verder: Vandaag, donderdag 8 november 19.00 uur. Heren 4e klasse Impala 3 - Avan- ti 1 (Een Leusdense derby). Donderdag 15 november: Dames 2e klasse. 20 30 uur Impala 2 - Spirit 5 Dames 3e klasse 19.15 uur Impala 3 - Impala 4 Heren 2e klasse, 19.45 uur. Impala 1 - WA 4 Alle wedstrijden worden zoals altijd gespeeld in de Sporthal aan de Boog schutter in Amersfoort. LEUSDEN - De eerste middag, welke de volleybalafdeling van Impala had ge organiseerd om de jongere Leusden se jeugd het minivolleybal te laten be oefenen is een groot succes geworden. Zo'n 100 jongens en meisjes hadden zich, dank zij o.a. de enthousiaste me dewerking van de leerkrachten van de Leusdense basisscholen afgelopen don derdag na schooltijd verzameld in de nieuwe sportzaal aan de Meent. Ondanks enige ongemakken met betrekking tot de licht- en warmtevoorziening werd er onder leiding van een viertal dames geweldig gespeeld. Het grote aanbod van deze jeugdige volleyballers heeft het bestuur van Im pala alweer gedwongen meer tijd en zaalruimte bij de gemeente aan te vra gen Natuurlijk kunnen de jongens en meisjes die nog niet mee doen zich nog aanmelden. Het adres is: mevr G. Struiwig, tel 03496-1786 De recreatieafdeling van Impala vol leybal start volgende week donderdag Iedereen die wil volleyballen uit oog punt van gezondheid en gezelligheid kan zich aanmelden bij de heer P Roosendaal, Wilgenlaan 40, tel. 03496- 1698

Leusder Krant | 1973 | | pagina 11