„Ik zou er graag met een' volle auto heenrijden" TTCL-4 mist kampioenschap Aktie: winterkleren voor Joegoslavische zigeuners, doet U ook mee „Als u een extra pak hebt, breng dat dan terug voor anderen" Zwaar bevochten gelijkspel van de heren-senioren Goede opkomst van bridgeclub Leusden Puzzelwandeltocht SY A-pupillen werd een groot succes Mevrouw I. S. van Larwiek MEDISCHE DIENSTEN Kerkdiensten VUILNISZAKKEN PERIKELEN: Opbrengst verkoopdag Tryfosa f7500,- ADVENTS- WUDING NCVB Oproep tot solidariteit door mevr. S. G. Hilberts Oud-papier aktie SCHAATS- UITSTAPJE KPJ Kaartavond O.V.L. BINGO- AVOND DE TIL Cursus zwanger- schapsgym KLAP KOST KWAAD- GEWORDEN CHAUFFEUR 200 GULDEN MET SINT EN BINGO NA AFLOOP IMPALA-HANDBAL VOLLEYBAL Belangrijke wedstrijd voor Impala Heren Geen voorrang aan fietser verleend „Winterstop" pupillen DONDERDAG 6 DECEMBER 1973 LEUSDER KRANT LEUSDEN - De groep zigeuners uit Joego-Slavie, die vele landen werden uitgezet, en die onlangs in Assen een voorlopige verblijfsvergunning voor een half jaar kreeg hebben het koud. Er barmelijk koud. In hun dunne kleren zijn zij overvallen door de sneeuw en de vroegtijdige koude, die ons land op het ogenblik in de greep hebben Daar wil mevrouw 1. S van Lawick uit Leusden-zuid snel iets aandoen. „Toen ik de televisieuitzending over die dertig gezinnen zag, kwam er een gevoel van triestheid over me", ver telt mevrouw Van Lawick. „Triest heid, omdat het in deze moderne wereld telkens nog maar weer moge lijk is, dat groepen mensen worden opgejaagd. Dat groepen mensen ner gens asyl kunnen verkrijgen. In één onzer buurlanden werden hun etens potten moedwillig omvergeschopt. Hoe is het mogelijk, dat medemensen zo iets doen! Die mensen werden tenslotte na vele omzwervingen door de bemoeienis van enkele Nederlanders in een kerk te Assen ondergebracht. Het televisie beeld van een zigeunermeisje met een zusje in de armen onder een Ma riabeeld liet me niet los. Iedere donderdag heb ik een hand- werkochtend, en ik vroeg mijn vrien dinnen de afgelopen donderdag om wat warme kleren voor deze zigeunerge zinnen. Ik kreeg het een en ander. Maar het is nog niet genoeg. Daarom zou ik erg graag via de krant een be roep willen doen op de inwoners van Leusden. Het gaat hier om warme winterkle ren voor volwassenen, en voorkinderen in de leeftijd van 16, 14, 12,10,9, 8, 7, 4 en 3 jaar. Och, eigenlijk alle leef tijden. Er is één doofstomme jongen van 21 jaar bij de groep. En er is zelfs een couveusekindje. Een geval van een couveusekindje is mij uit mijn naaste omgeving be kend. Als ik me realiseer hoe zo'n couveusekindje hier met veel warmte en oneindige zorg wordt omringt, dan is het me droef te moede als ik denk aan de moeilijke omstandigheden, waar in zo'n zigeuner-couveusekindje moet worden groot gebracht. Ik heb met de Rijkspolitie in Assen gebeld, en de politie zegt dat het zeer goedwillende mensen zijn, die beslist verdienen dat er iets voor hen wordt gedaan. „Als ze zich goed gedragen, zei de politie, ziet het er wel naar uit, dat ze in Nederland zullen mogen blij ven". Ze vormen een gesloten ge meenschap, en staan in hun wagens even buiten Assen geheel apart van andere woonwagenbewoners. Waarmee ik overigens niets ten nadele van deze mensen wil zeggen". Mevrouw Van Lawick vraagt u al len om voor deze mensen warme sok ken, schoenen, wollen truien, warme wintermantels af te staan, die bij voorbeeld uw kinderen te klein zijn geworden Dekens zijn ook zeer wel kom. Vrijdag 7, zaterdag 8, zondag 9 en maandag 10 december kunt u mevrouw Van Lawick thuis treffen voor de in zameling. Haar adres is. Mevrouw I. S. van Lawick, Lockhorsterweg 1, Leusden-Zuid, telefoon 03490-14860. Zij is ook bereid om de kleding bij u thuis te komen ophalen. Mevrouw Van Lawick wil dinsdag 11 december met haar wollen kleren- last naar Assen rijden. Deze reis naar Assen moet uiteraard op zo korte ter mijn gebeuren omdat de koude de zi geuners nu reeds in moeilijkheden heeft gebracht, en omdat mevrouw van Lawick momenteel, nu er nog benzine is voor het vervoer van de kleren, gebruik kan maken van haar auto Stelt u haar niet teleur. Kijkt uw gardarobe en die van de kinderen eens na op bruikbare warme winter kleren. Die zigeuners kunt u niet in de kou laten staan! „Er zijn vele kleine kinderen in de zigeunerfamilies. Misschien kunnen onze kinderen voor hen ook nog wat stukjes speelgoed afstaan. Dat zou natuurlijk leuk zijn", aarzelt mevrouw Van Lawick. „Maar het voornaamste is natuurlijk het wollen wintergoed. En dekens. Veel mensen gaan te genwoordig over op donsbedden. Mis schien kunnen die wel een wollen de ken missen. Weet u, ik zou er zo zielsgraag met een volle auto heen rijden!". A.M. Datum: zondag 9 december 1973. LEUSDEN/CENTRUM N.H.K.: 9 15 u.. ds. J. J. Kooman; 10 45 u.. ds. J. J Kooman, H. Avondmaal; 19 00 u. ds. T. Spilker, Amersfoort. R.K K za. 19.00 u.. Avondmis, m.m.v. dameskoor; zo. 7.45 u.: Vroegmis; 9.00 u.: Hoogmis, 10.00 u.Gezinsmis; 11.00 u.: Lof; di. t/m za. 8.00 u en ma. t/m wo. 19.30 u. LEUSDEN/ZUID N.H.K.: 9.15 u.: ds. J. Wennekers, H. Avondmaal (Herv.); 10 45 u.: ds. J. v. d Linden (Ger.); 18.30u.: ds P. Bouw, Woudenberg. R.K.K. Huize Don Bosco: za. 19.15 u zo. 10.00 u.: Hoogmis; 11.30 u. ACHTERVELD N.H.K.: zo. 9.00 u eerw. heerLief- ting, Voorthuizen. R.K.K.de gehele week 8 30 u.. H. Mis (uitgez. wo.); vr. 19.30 u. Avondmis; za 19.00 u.: Avondmis; zo. 8.30 en 10.30 u.: H. Mis; 18.00 u Lof. LEUSDEN - Mevrouw S. G. Hilberts uit Leusden-zuid wil graag het vol gende voorstel onder uw aandacht bren gen. Zij hoopt dat de betreffende inwo ners van Leusden hieraan gevolg zul len geven. Zij is ervan overtuigd, dat solidariteit juist in moeilijke om standigheden getoond moet worden. „In een kleine gemeenschap als Leusden moeten wij deze solidariteit zeker met elkaar kunnen opbrengen", zegt ze. Wat is namelijk het geval? Vorige week bleken opeens allerlei inwoners van Leusden in een soort paniekstemming - en uitgaande van de LEUSDEN - De verkoping die onze vereniging op 16 november j.l. heeft gehouden ten behoeve van de G.Z.B. en de J.Z B heeft met de voorverkoop mee, het prachtige bruto-bedrag van f7500,- opgebracht. Het bestuur kan terugzien op een geslaagde en gezellige verkoopmiddag en -avond. Met denk aan allen die met woord en daad blijk gaven van hun liefde en medeleven met de zendig en haar arbeiders. LEUSDEN/ZUID - De Nederlandse Christen Vrouwen Bond, afdeling Leus- Jen-Zuid, houdt op maandag 10 decern- Der haar eerste bijeenkomst in het lieuwe wijkcentrum ,,'t Trefpunt". Zij /erwacht hiervoor een grote opkomst /an haar leden en nodigt tevens alle >elangstellenden uit deze advents- vijding te komen meebeleven. Zij ver- ;oekt haar leden buren en bekenden, lie eens willen kennis maken met het /erk van de N.C.V.B., mee te nemen aar deze avond Aan de adventswijding wordt mede- 'erking verleend door het Christelijk emengd koor uitLeusden-Zuid „Kunst eredelt". De bijeenkomst begint om 19.45 uur gedachte: „Als ik ze maar heb, dan kan mij niets overkomen" - Gozou- vuilniszakken met tien pakken tege lijk te hebben ingeslagen. Het gevolg is, dat er nu in geheel Leusden geen Gozou-vuilniszak meer te koop is. Dat is heel vervelend. Er zijn zeer veel mensen, die aan hun laatste vuil niszak toe zijn, en die niet weten wat ze nu met de vuilnis aan moeten. De gemeente heeft hiertoe nog geen sug gesties gedaan De meeste mensen zijn ook op de een of andere wijze hun vuilnisbak kwijt geraakt, toen de gemeente het gebruik van Gozou-vuil- niszakken verplicht stelde. In de fabrieken is een voldoende voorraad plastic vuilniszakken. Over een paar weken komt er zeker weer een nieuwe hoeveelheid vuilniszakken uit de fabrieken naar de winkeliers in Leusden. Het is de vuilniszakhamster- woede van sommige Leusdenaren, die de huidige moeilijkheden voor anderen veroorzaakt. En als er een nieuwe hoe veelheid zakken naar Leusden komt, en sommige mensen slaan die weer met tien pakken tegelijk in, komt er geen einde aan de moeilijkheden. „Wij moeten juist", zegt mevrouw Hilberts, „door zuinig en sober te leven en onze eigen neiging tot hebzucht te beperken, met elkaar door de huidige moeilijkhe den komen". Mevrouw Hilberts doet nu het voor stel aan de mensen, die zo veel pak- LEUSDEN/CENTRUM - Als de stapels papier in uw schuur of op zolder u gaan vervelen, kunt u dit zaterdag 8 december opruimen. Op het parkeerterrein achter de bejaarden- woningen aan de Asschatterweg kunt u van 8 tot 12 uur terecht om kranten, tijdschriften, telefoonboeken e.d. te lozen. LEUSDEN - Op verzoek van zeer velen gaat de sportkommissie van de K.P.J., afdeling Leusden, ook m de maand december een schaatsuitstapje organiseren naar de kunstijsbaan te Utrecht De laatste maal dat men naar Utrecht ging was 16 november j 1. en dat werd ondanks zeer slechte en beslist geen schaats weersomstandigheden een enorm succes, vandaar deze herhaling. Het uitstapje wordt deze maal op vrijdag 14 december a.s. gehouden. Het vertrek is om 19.00 uur vanaf de par keerplaats bij de jeugdsociëteit „De Til" aan de Hamersveldseweg te Leus den-Centrum. Bekend zal ook wel zijn dat de prijzen niet hoog zijn, want K P.J.-leden betalen f4,- p.p. en niet- leden, welke ook van harte welkom zijn, betalen slechts f6,- p.p. Hier zit alles bij inbegrepen: de reis in een kom- fortabele bus en het toegangskaartje Daar de belangstelling voor dit schaatsuitstapje naar de gezellige Utrechtse kunstijsbaan erg groot is, wordt jullie aangeraden je zo snel mogelijk op te geven bij de sportkom missie, dit om teleurstelling te voor komen. De adressen zijn: Ida van de Bremer, Hamersveldseweg 82, Bertus Kok, Schoolsteeg 3 en Kees Leyenaar, Ansfriduslaan 42, allen te Leusden- Centrum. Weekend: 8-9 december 1973. (Alleen voor spoedgevallen) LEUSDEN Voor de praktijken van de artsen Boersema, Den Toom, Binkhorst en Lantink zal het a.s. weekend waar nemen dr Den Toom. Maria Stuart- laan 5, Leusden/z.,tel. 03490-18881. Dienst van vrijdagavond 18.00 tot maandagmorgen 8 00 uur. De wijkverpleging wordt waarge nomen door zr Van Dignum, Wal ter v. Amersfoortstr. 36, Achter veld, tel. 03425-333. Apotheek: Openingstijden apotheek Leusden- werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur en van 19.30 tot 20.00 uur. In de weekeinden waarin de artsen Binkhorst en Lantink dienst hebben: zaterdag en zondag van 14 00 tot 14.30 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Wanneer de artsen Boersema en Den Toom dienst hebben is de apotheek zaterdags en zondags gesloten. Dierenarts: Dr Tijmensen (voor kleine huis dieren), v. B. v Oosterhoutlaan 40, Leusden/Z.. Dierenartsenpraktijk Amersfoort: Autom. antwoordapparaat met ver melding welke arts dienst heeft. Tel. 03490-21827. LEUSDEN - Op dinsdag 11 december a.s. organiseert de Oranje Vereniging haar jaarlijkse kaartavond in ,,'t Ros Beyaart" Er zal deze avond weer de gelegenheid zijn tot schutjassen en klaverjassen. Deelname staat open voor iedere belangstellende inwoner van Leusden. Inschrijving staat open vanaf 19.30 uur en de wedstrijden beginnen om 20.00 uur. Zoals voorheen zullen er weer mooie prijzen te winnen zijn. LEUSDEN - Op donderdag 13 decem ber organiseert de Jeugdbeweging in het jongerencentrum „De Til" een bingo-avond. Deze avond staat open voor iedere belangstellende en begint om 20 00 uur. ken vuilniszakken insloegen, om zelf twee pakken, voldoende voor enkele maanden, in bezit te houden. Zij ver zoekt deze mensen de rest van de pak ken terug te geven, zodat anderen die niets meer hebben, ook een aantal zakken kunnen krijgen. Zij vraagt de mensen dringend bij het arriveren van een nieuwe hoeveelheid zakken in de Leusdense winkels, één pak zakken te kopen, zodat alle inwoners een pak kun nen kopen. Het gaat er niet om bij moeilijkhe den deze nog groter te maken, maar om met elkaar op eerlijke en open wijze deze moeilijkheden het hoofd te bieden. Wij kunnen als volk daarbij een voorbeeld nemen aan de Engelsen, wie zelfs in de laatste Wereldoorlog het hamsteren ten ene male vreemd was! A. M. ACHTERVELD - Op woensdag 19 december om 19.30 uur begint er een kursus zwangerschapsgymnastiek In lichtingen kunt u verkrijgen bij het Wit-Gele Kruis, Walter van Amers- foortstraat 36, tel. 333. LEUSDEN - Op 19 juni van dit jaar maakte een 55-jarige Leusdenaar zich erg kwaad in zijn woonplaats. Hij reed per auto door het fraaie Leusden en meisjes, die tamelijk kort voor zijn wagen de weg overstaken. Dat soort dingen kunnen gebeuren en die kunnen dan ook een schrikreactie teweeg brengen Ook kan je er boos om worden, maar als je dan ook nog wordt uit gelachen en ze maken een „lange neus" tegen je, dan kan de woede wel eens snel tot een kookpunt komen. Hoe dan ook, de Leusdenaar was niet van plan zich ongestraft te laten uitlachen. Maar wat hij deed, nadat hij de auto was uitgestapt was toch op zijn minst erg onverstandig te noemen. Een van de meisjes gaf hij een klap. Die kwam dan misschien niet zo geweldig hard aan, maar toch genoeg om het meisje pijn lijk te treffen en hem, de klap-uitdeler in conflict te brengen met de justitie. Zo werd het een zaak voor de Utrechtse politierechter, mr. K. S. Bieger, die voor wel een zeker begrip kon opbrengen - „het is nu eenmaal niet leuk als je ze eerst in gevaar brengen en daarna nog uitlachen ook" - maar die toch ook vond, dat verdachte met zijn onbeheerste handelswijze te ver was gegaan. Ook de officier van justitie, mr J. c. van den Berg, was niet te spreken over deze Leusdense daad van geweld, maar hij wilde wel in aanmerking nemen, dat het gedrag van de meisjes ook niet helemaal in orde was geweest. Alles tegen elkaar afwegende kwam de officier tot het e.sen van een geld boete van f75,- of drie dagen Maar de politierechter bleek er toch wel iets zwaarder aan te tillen. Hij was van oordeel, dat verdachte nog duidelijker moest voelen, dat hij hele maal fout was geweest. En in een dergelijk geval pleegt de politierechter ook het inkomen van verdachte in aan merking te nemen als hij de straf maat bepaalt. „Anders is het geen straf of wordt het niet als zodanig gevoeld", is altijd zijn stelregel. „We hebben hier te maken met een man met een vrij hoog inkomen. Ik zal de boete daaraan aanpassen", aldus mr Bieger, die de Leusdenaar veroor deelde tot tweehonderd gulden boete of vier dagen hechtenis ACHTERVELD - Al waren de velden op het Kerstens Sportpark zaterdag jl. dik ondergesneeuwd, de pupillen hebben de middag heus niet bij de kachel doorgebracht. Velen van hen hebben deelgenomen aan de puzzel wandeltocht die voor hen door het jeugdbestuur was georganiseerd. Zij hebben zich niets aangetrokken van de kou en de zware sneeuwval en enthou siast de juiste weg gezocht en onderweg spijlen en bomen geteld. Ook moesten zij vragen beantwoorden over gebouwen en dergelijke in Achterveld. Uiteraard werd ook hun kennis over voetbal, hun eigen vereniging e.d. getest. De uitslag van de wandelpuzzeltocht was als volgt: 1 Piet van de Heuvel, Hans Greef- horst, Ben Voorburg 75 p. 2. Robbie van Dijk, Marinus van Burgsteden, Bennie Traa 74 p. 3. Leo Teunissen, Frans van de Berg, Dennis von Bergh 73 p. 4. Adrie Marwijk, Theo Steenbeek, Peter Middelaar 72 p. 5. Freddy Enters, Jos Voorburg, Ronnie Vlaswinkel 71 p 6 Wim Schimmel, Gerard van de Bedum, Freddy van Hamersveld, Edwin en Bert de Ridder, Theo Ossendrijver 70 p. 7. Jeroen Hamersveld, Andy Bou- tens, Gerard van de Breemer, Cornel en Ronnie Noordman, Jeroen Vos 69 p. 8. Joost Baumeester, Wim Schouten, André Steenbeek 66 p. 9. André de Jong, Gerard Vos, Marcel Boonen, René Tolboom. Kees Jonk man, Gerard van ae hengel bo p 10. André Hak, Bert Wouters, Rudi van de Hoef 64 p. 11. Bertie Valkengoed, Rens Wouters Freddy van Dort 61 p. 12. René Burgwal, Arno Kok, Robbie Ruitenbeek 50 p. 13. Aart Tolboom, Arnold de Jong Henk van de Heuvel 49 p 14. Marcel Wessels, Harold van Dijk Jan Sieuw^ 48 p 15. Paul Ossendrijver, Woüfer Keja Maarten Keja 45 p. 16. Johan van de Hengel, Freddy van de Pol, Wim Steenbeek, Ronald de Vette, Bertie van Druten, Evert Blotenburg 35 p. 17. André van Dijk, Bennie Huppel- schoten, Herman van Burgsteden 30 p. 18. Karei Vos, Bart Keja, Henry Kok 15 p. Bij hun aankomst i»i het clubgebouw troffen zij daar St. Nicolaas aan. En die zorgde voor een heel gezellig besluit van de puzzeltocht. 's Avonds was St. Nicolaas wederom present in het clubhuis, nu voor de junioren van s.v. Achterveld. De Sint bleek heel veel af te weten van de voetbalprestaties van deze junioren. Toen hij zich hierover met hen onder hield moest hij een toenemende mate van „afvalligheid" onder zijn gehoor konstateren. Het geloof in de Goedheiligman was niet zo rotsvast meer. Met een spelletje bingo als afwisseling werd de avond met de Sint een bijzonder gezellig feest. Ook met de cadeautjes was hij niet karig, zij het dat deze wel met bingo „verdiend" moesten worden. LEUSDEN - Opnieuw op 'n zeer vroeg uur traden de heren van Im pala aan tegen het voor deze gelegen heid versterkte AAV 4 uit Amersfoort. Men kwam tegenover 'n team te staan, dat van wanten wist, want verschil lende van hen hadden in het recente verleden nog in het eerste van AAV gestaan, dus wel 'n tegenpartij waar het oppassen geblazen was. Al spoedig bleek dat ook wel, want AAV nam de leiding 1-0 en bleef komen. Doch Impala, in het geheel niet geintimideerd, probeerde ze op te vangen, en viel zelf ook aan zo gauw daar maar even de gelegenheid voor was Toch bleef AAV tot aan de rust aan de leiding 6-4 Doch nadien kwam Impala op gelijke hoogte, en nam de leiding zelfs over, 9-7. Via enige strafworpen kwam AAV echter weer langs zij, en werden de punten eerlijk verdeeld, wat de ver houding in sterkte nauwiceung weeigai. Was uit dit duel toch 'n overwinnaar te voorschijn gekomen, dan was dit alleen maar de gelukkigste geweest, en niet de sterkste. Met deze stand konden beiden dan ook tevreden zijn. De dames senioren behaalden in Utrecht opnieuw 'n verdiende overwin ning. Het gaat de laatste weken goed met de dames, men raakt op elkander ingespeeld. Kortom het groeit. Tegen UHV 3 liep het vlot en bij de rust was de stand reeds 4-0, doch na rust kwam UHV nog terug, maar verder dan 6-3 liet Impala het toch niet komen. De meisjes adspiranten tenslotte won nen met 7-2, ruststand 5-0, van Fide- litas 2, en staan in hun klasse weer dik bovenaan. Programma voor zondag 9 december: Dames junioren: Takt - Impala om 14.25 uur te De Bilt. LEUSDEN - Vanavond om half u speelt het eerste berenteam van k pala volleybal de uiterst belangrij wedstrijd tegen het 3e team van Spi uit Amersfoort. Deze wedstrijd is dan om zo belangrijk omdat de kansrij tweede plaats van Impala in het g ding komt. Spirit bezet n.l. moment? de derde plaats in de competitie m slechts een verliespunt meer dan ln pala. Noodzaak voor Impala dus deze voorsprong te behouden, teneim de race om het kampioenschap m Uni Cornus uit Bunschoten, dat op eerste plaats staat vol te houden. H eerste herenteam van Impala roeptd; ook alle supporters op om vanavond m Sporthal de Koppel in Amersfoort komen om dit team aan te moedige Het verdere programma voor i komende week omvat de volgende wed strijden: Donderdag 6 december: Heren 2e klasse: Impala 1 - Spirit 3 A 21.30 Zaterdag 8 december: Dames 4e klasse: WA 6 - Impala 5 A 14.00 Heren 3e klasse: Impala 2 - VIOS 6 A 16.00 Donderdag 13 december: Dames 2e klasse: Impala 2 - Wilhelmina A 20.45 Heren 4e klasse: Impala 3 - Montagnards A 19.00 Alle wedstrijden worden gespeeld ind Sporthal aan de Boogschutter te Amers foort. VERLOREN GEVONDEN Verloren Lichtbeige jas, blokfluit, bruin portemonnee, blauwe tas. Gevonden Rieten poppenwagen, blauwe plasti regenjas. Aan komen lopen Jonge koe, 4 maanden oude zwart* kater met wit befje. Inlichtingen worden gaarne verstrek door de Riiksoolitie i.eusden-Zuid AAN KOMEN LOPEN Jonge zwarte poes (witte neus witte teentjes). Mevrouw Pouli, Cala brië 1, Leusden-Centrum, tel. 2261 LEUSDEN/C - Maandag 26 novem ber vond op de kruising van de Noorder inslag met de Rossenberglaan een aan rijding plaats. De personenauto, bestuurd door de heer B. v. D uit Leusden-Centrum verleende bij de kruising Rossen berglaan met het fietspad op de Noorderinslag geen voorrang aan de bromfietser H. B. uit Leusden. Een botsing was het gevolg. Persoonlijk letsel kwam niet voor. De auto en de bromfiets werden licht beschadigd LEUSDEN - In een dramatische wed strijd heeft TTCL 4 de kans op het kampioenschap verspeeld. Hoevelaken 1, dat slechts 1 punt voorsprong had, was de tegenstander die overwonnen moest worden om het kampioenschap biDnen handbereik te hebben. Echter, M. Besseling, normaal goed voor min stens 2 gewonnen wedstrijden, wist ditmaal geen enkel punt te scoren. Ook B. Brinkman kon het niet bol werken tegen deze tegenstander, zodat alleen W. Verhoeven voor 3 punten kon zorgen. Door deze 3-7 nederlaag is Hoevelaken 1 met 14 punten aan de leiding gebleven op 3 punten afstand gevolgd door TTCL 4 en O 't Net. Met nog 2 wedstrijden te spelen be tekent dit praktisch zeker promotie voor Hoevelaken 1. Ook TTCL 2, dat de 2e plaats in de 3e klasse B deelde met O 't Net 1, verloor z'n wedstrijd tegen dit zelfde O 't Net 1. Doordat CJC 3 wel tot winst kwam tegen het zwakke Rega 2 zakte TTCL naar de 4e plaats. Wel iswaar is er eeen degradatiegevaar, maar de eervolle <se piaats lijkt niet meer haalbaar. TTCL 1 handhaafde zijn positie in de le klasse B door een regelmatige 6-4 overwinning op het in degradatie- gevaar verkerende Quick 2. In de uitwedstrijd tegen TVP 5 uit Putten wist TTCL 3 zich te hand haven op de 2e plaats in de 5e klasse C door een 4-6 zege. Leider in deze klasse is Rega 7 dat 2 punten voor sprong heeft. De junioren tenslotte verloren kans loos deze week. TTCL a ging in Put- ten met 4-1 onder tegen TVP a. Door deze overwinning zijn de junioren van TVP kampioen van de 2e klasse A geworden. Ook TTCL b verloor van TVP b, met 0-5 deze keer, waardoor ook in de 3e klasse de junioren uit Putten kampioen zijn geworden. De beide jeugdteams van TTCL be zitten een zeer eervolle 2e plaats op de ranglijst, een niet geringe presta tie voor jongens die voor de le maal meespelen in de kompetitie. Ht giscl (allo volg te a onde aan Achl diep wezi (ilm twei Ams opg' slee kom wel gete ken slaf seni ten geb De E was twe „Pt wit' Het kantoor van de LEUSDER KRANT (Finnmark 3, Leusden-C. Tel. 03496-1495) is op. werkdagen geopend van 10-12 uur en van 14-16 uur voor het opgeven van advertenties, berichten, het doen van betalingen en het bestellen van alle soorten drukwerk. Sluitingstermijn voor advertenties en berichten: dinsdagmiddag 12 uur. LEUDSEN - Voor de Roda-pupillen is een „winterstop" afgekondigd. Na 7 januari moeten zij weer opletten, want dan komt er weer een program ma De trainingen vinden normaal door gang om de konditie op peil te houden. LEUSDEN - Inverband met bijzon dere omstandigheden werd de club avond van de bridgeclub Leusden van donderdag 29 november jl. gehouden in restaurant „Waterloo" aan de Doornseweg. Niettegenstaande het witte winterse weer was er een zeer goede opkomst n.l. 22 paren. Op deze clubavond werd de 5e onder linge competitie-wedstrijd voor paren gespeeld met een top-integrale telling. Mede door de gezellige omgeving was er een uitstekende stemming en werd er zeer geanimeerd gespeeld. De uitslag van deze wedstrijd gaf het volgende resultaat voor de eerste 8 plaatsen te zien; 1 dhr. en mevr. G. v. Rooijen67,143% 2. dhr. en mevr. v. d. Heul 66,190% 3. dhr. en mevr. v. Hinsbergen 61,667% 3. dhr en mevr. Verheij 61,667% 5. dames v. d. Post-Stasse 60,476% 6. dames Frederikse-Witte n9,286% 7. dhr en mevr. Vos 57,857% 8. mevr. v. d. Kallen-dhr. v. d. Poll 56,905% Na 5 wedstrijden is de stand voor de eerste 10 plaatsen nu als volgt; 1. dhr. en mevr. G 2. dhr. en mevr. v i. Rooijen 330.357% Hinsbergen 314,663% 3. dhr. en mevr. De Roode a08,094% 4. dhr. en mevr. Verheij 302,976 5. dames v. d. Post-Stasse 300,773% 6. dames Frederikse -Witte 294,346% 7 mevr. v. d. Kallen-dhr. v. d. Poll 291,191% 8. mevr. Dekker-dhr. Kroon 288,869% 9. mevr. v. Wegen-dhr. Molenaar 277,658% 10. de heren Dijkgraaf 270,337% Voor de goede gang van zaken worden de leden op het volgende attent ge maakt; In december worden geen onderlinge competitie-wedstrijden gehouden Op 13 december wordt voor de leden een kerstdrive georganiseerd in Restaurant „De Mof" Op 20 december wordt in Restau rant „De Mof" een viertallen-wed strijd gespeeld tegen de bridge- vereniging, Barneveld.

Leusder Krant | 1973 | | pagina 10