ludste inwoner van Leusden werd bijna 102 Ir. G. van Bezooyen nummer 1 op groslijst van de SGP Jeugd van Leusden/Zuid vindt weinig vertier in eigen plaats Lisiduna-hof krijgt Gelderse vleugel met dertig bedden Veel belangstelling voor Open huis Lisidunahof ■fcJÈÈt EVERT SCHREUDER OVERLEDEN liscussie-avond Herv.-Geref. Jeugdraad |.?j mm 'w Ingezonden: SAMENWERKING SCHOOL VLIEGTUIG- LAWAAI Goed voorbeeld _Lb"LCU-'.CLL'.C IDERDAG 21 MAART 1974 LEUSDER KRANT for- (Van de redaktie) I LEUSDEN/CENTRUM - Leus- den's oudste inwoner, Evert Jan Schreuder, is donderdag 14 maart overleden. Hij werd 101 jaar. Op 29 maart a.s. zou hij zijn 102e verjaardag hebben gevierd. De heer Schreuder is maandagmid dag op de Hervormde Begraaf plaats te Oud-Leusden bijgezet in het familiegraf. Er was veel 'iffelangstelling van de zijde van de Leusdense inwoners die de heer Schreuder tijdens zijn lange leven hebben meegemaakt en heb ben gekend. Evert Jan Schreuder vierde in 1972 op uitbundige wijze zijn .'ïoDderdste verjaardag. In het Ros Beyaart werd toen een recep tie gehouden, waar ook het ge meentebestuur aanwezig was om „eusdens oudste te huldigen. De jeer Schreuder heeft het toen akoniek over zich heen laten kan. Hij bleef kalm onder het •estgedruis, dat toen extra werd pgeluisterd door de Leusdense luziekvereniging Lisiduna, die ^armee één van haar oprich ters hulde bracht. De heer Schreuder is aanne mer van zijn beroep geweest en dat hij het ook op oudere leeftijd niet was verleerd, bewees hij, toeo hij de eerste steen legde van de bejaardenwoningen aan deAs- schatterweg. De heer Schreuder was een bekend en gezien figuur in Leusden. Op zijn honderdste verjaardag hadden wij een inter view met hem en toen bleek, dat hij nog steeds trouw het wereldgebeuren volgde. De be langstelling voor wat om hem heen gebeurde is steeds geble ven, ondanks zijn hoge ouderdom. Tal van woningen in Leusden zijn door zijn aannemersbedrijf gebouwd. Het geslacht Schreuder schijnt overigens de traditie te hebben de oudste inwoners van Lvusden voort te brengen, want nu is broer Joh. („Hannes")Schreuder Leus- dens oudste. Hij hoopt in oktober 99 te worden. Evert Jan Schreuder woonde aan de burgemeester de Beaufort- weg naast de woning van het VVD- raadslid G. G. van Tiel, die met een kleindochter van de heer Schreuder is getrouwd. OP DE FOTO: Evert Jan Schreuder met drie van zijn achter-kleinkinderen. De foto werd genomen ter gelegen heid van zijn honderdste ver jaardag. (Foto Janus Visser) REUSDEN - Maandag elf maart hield iesvereniging van de S.G.P. afde- Leusden haar jaarvergadering in ''eztfle vergaderzaal van het Nederlands a Fonds te Leusden -C. Gezien lang van deze vergadering, waren leden aanwezig. pp deze avond werd n 1 afscheid RMtnen van de voorzitter van de boDfciesvereniging de heer H Blankestijn. iie deze vergadering voor de laatste i v'-keer in deze functie leidde. tgaqDéj heer Blankestijn is de initiatief nemer geweest om in 1962 een kies vereniging op te richten. In het be- votstuur, dat toen gekozen werd begon *'etchij tfij'1 politieke lóopbaan als secre taris Spoedig daarna werd hij tweede tr^voorzitter en vanaf 1965 voorzitter nroOok' heeft hij nog enige tijd voor de r S.G.P in de gemeenteraad van Leusden gezeten itro: In zijn inleidend woord merkte de chtvoorzitter op dat wij ook in eventuele wec'pplitieke functies de Bijbel als richt- e^snoer in ons leven moeten nemen en it testeeds dienen te vragen: ..Wat wilt 3ij, dat ik doen zal" Vervolgens werden enkele gebruike- agendapunten afgehandeld, zoals veiootulen, ingekomen stukken en jaar- g, ^verslagen wit Eén van de belangrijkste agenda- in van deze avond was het samen- visi stellen van de groslijst De voorzitter memoreerde nog, dat er met enkele politieke partijen contact geweest was t.a.v. een lijstverbinding bij de a.s gemeenteraadsverkiezingen. Het over leg, dat er in eerste instantie met het G.P.V. was, is evenwel op niets uitge lopen Van het G.P.V.-bestuur is een zeer uitvoerig en gemotiveerd schrij ven ontvangen, waarin uiteengezet werd waarom geen lijstverbinding kon wor den aangegaan. Deze mogelijkheid was er echter wel bij de A R zodat A R en S.G.P samen de verkiezingen in zullen gaan. Ook in de jaren '60 heb ben A R C.H.U. en SGP construc tief samengewerkt A.R en S G P. zullen beide een gros lijst opstellen, die dan samengevoegd zal worden. Na 'stemming werd de volgende gros lijst voor de S.G.P opgesteld: 1. Ir G van Bezooyen. 2. P J Blok 3 J J. Geluk. Ir G. van Bezooyen. geboren te Amersfoort woont sinds 1971 in Leus den - C Hij is 28 jaar, gehuwd en heeft twee kinderen De heer Van Bezooyen is als ingenieur werkzaam bij de Stichting Verwijdering Afvalstoffen te Amersfoort. Deze Stichting is het adviesorgaan van de centrale overheid betreffende het transport, de verwerking en het moge lijk hergebruik van afvalstoffen Zijn opleiding tot werktuigbouwkundig ingenieur genoot de heer Van Bezooyen te Delft van 1966 -1971 Het volgende belangrijke agendapunt was de bestuursverkiezing. De heer H Blankestijn was aftredend en stelde zich niet meer herkiesbaar. In zijn toelichting merkte de heer Blankestijn op, dat hij dit besluit na rijp beraad heeft moeten nemen en zegde toe ook in de toekomst de vereni ging met raad en daad te willen bij staan. In het bestuur werden vervolgens de heren P. J. Blok en J. J. Geluk gekozen. De heer Blok zal de voor zittershamer van de heer Blankestijn overnemen en de heer Geluk zal als tweede secretaris fungeren. Aan het einde van de vergadering dankte de heer H. Blankestijn allen voor de constructieve wijze van ver gaderen en voor de goede verstand houding. Hij wenste hen het goede toe en hoopte, dat de onderlinge liefde zal blijven Vervolgens sprak de penningmeester de heer C. de Kruif als bestuurslid - met wie de heer Blankestijn het langst heeft samengewerkt - een dankwoord uit aan het adres van de scheidende voorzitter. Uit de lovende woorden van de heer De Kruifbleek.dat van een bekwaam en gewaardeerd voorzitter afscheid genomen werd. De heer Blankestijn eindigde tenslotte met dankgebed. LEUSDEN - De discussie-avond, die 17 maart was georganiseerd de Hervormde en Gereformeer Jeugdraad in wijkcentrum ,,'t Tref- punt" werd goed bezocht. Door Johan van Oostrum en zijn groepje waren verscheidene onderwerpen aangedra- 1 gen. Gediscussieerd werden hoofdza- 6ar kelijk over: Defensie eD ontwikke- l 'lingsbulp en 2. De scheiding tussen ma- LeusdeD-zuid en Leusden-centrum. Over het algemeen was men van mening. dat het geld, dat aan defen- sie wordt besteed, nuttiger zou zijn besteed, indien het voor ontwikke- !ia*»shulP zou zijn aangewend. De mees- Iu te jongeren voelden de ontwikkelings- 'vpr=rP als van de meest urgente af Chten Van de riJke landen ten °P~ r. zichte van de arme gebieden in de we- fre re^d Dat de defensie helemaal zou .moeten worden afgeschaft, werd in de huidige wereldconstellatie niet reëel 2RM Aan onze Nederlandse ver- plichtingen in Nato verband moesten wij blijven voldoen. 1 vai^™ Het tweede discussiepunt was de scheiding tussen Leusden-zuid en- cen trum, en alles wat daarmee samen hangt In het algemeen werd de af stand tussen Leusden-zuid en- cen trum te groot geacht, wat vooral als een bezwaar werd gevoeld bij slecht weer In Leusden-zuid, dat zich niet meer uitbreidt, is volgens de jonge ren weinig of niets te beleven. In Leusden-centrum is er wel wat méér aan de hand, maar toch ook weer niet zó veel en op zo'n niveau, dat de grote zijkracht, die de jongeren naar Amers foort trekt, wordt uitgeschakeld In Amersfoort vinden de jongeren toch gezelliger en geanimeerder ontmoe tingscentra en mogelijkheden tot ont spanning en vermaak. Dat de jeugd van Leusden nog zó verdeeld is, dat Rooms-Katholieke jon geren moeilijkheden veroorzaken, Jongeren bijeen in het Trefpunt tij dens de discussie. p0j0 janus visser h als de Protestantse jeugd eens in de veertien dagen een avond in ,,De Til" organiseert, werd zeer betreurd. Er gingen verscheidene stemmen op om tot samenwerking te komen Oudere stemmen echter zeiden, dat het niet zo goed was als Rooms-Katholieke en Protestantse jeugd elkaar voortdurend zouden ontmoeten. Eventuele huwelij ken tussen partners met verschillen de geloven werden door sommige jon geren toch nog echtNals een bezwaar gezien. Zondag 24 maart wordt in wijkcen trum ,,'t Trefpunt" weer een spel- avond gehouden. Er wordt op de komst van vele jongeren gerekend, want men kan er biljarten, tafelvoetbalspelen, sjoelbakken, tafeltennissen, er kan ge damd en geschaakt worden, er kan ge zellig een kopje koffie worden gedron ken Vanaf zondag 24 maart wordt eens in de veertien dagen een ontspannings middag georganiseerd door de Her vormde en Gereformeerde Jeugdraad in wijkcentrum ,,'t Trefpunt". En wel voor de 12 tot 16 jarigen van 15 tot 17 uur Wees zo vrij en kom eens kij ken. Je zult het beslist erg leuk en ge zellig vinden! Zaterdag 30 maart komt „Popcorn" in ,,De Til" te Leusden-centrum, en wel voor de jeugd van 8 tot 15 jaar, van 20 tot 22 uur. Eens in de veertien dagen komt „Popcorn", en zijn jullie van harte welkom. 's Woensdagsavonds is er voorde 16- plussers een gezellige avond in het Her vormd Centrum. Tenslotte deelt de Hervormde en Gereformeerde Jeugdraad mee, dat zondag 24 maart voor de jeugd van 12 tot 16 jaar een ontspanningsmiddag wordt georganiseerd in wijkcentrum 't Trefpunt". Eens in de 14 dagen zal deze gezellige bijeenkomst worden her haald. (buiten de verantwoordelijkheid van de redaktie) Graag wil ik mijn instemming be tuigen met de ingezonden brief d d 14 maart j.l. van mevrouw van Heijgen- Zijp betreffende de samenwerkings school. Aan de heer J. Swank zou ik willen vragen of hij bereid is op bo venvermelde brief te reageren. D. van Dorp-Wentink, W de Zwijgerlaan 2, Leusden-zuid. Mag ik u verzoeken in een naschrift op het ingezonden van mevrouw Van Dorp-Wentink mee te delen, dat ik me vrouw Van Dorp schriftelijk heb mee gedeeld, dat ik bereid ben te reageren op het eerste ingezonden schrijven van mevrouw Van Heijgen-Zijp Dat ik evenwel de Leusder Krant niet de aan gewezen plaats acht voor een polemiek over de samenwerkingsschool J. Swank, Leusden/zuid. Open brief Aan de heer J. Swank, De Roo Van Alderwereltlaan 5, Leusden-zuid. Geachte heer Swank, Uw antwoord aan mij op de vraag of u wilt reageren op de brief van mevrouw Van Heijgen-Zijp is voor mij aanleiding tot de volgende opmerkingen. Ik stel het op prijs, dat u een on derhoud wenst met mevrouw Van Heijgen-Zijp en mij. U schrijft verder, dat de Leusder krant niet de aangewezen plaats is voor een polemiek over de samen werkingsschool, omdat de probleem stelling volgens u te complex is om via een krant daarover te discussieren. Het verbaast mij echter, dat u niet temin in dezelfde Leusder Krant van 7 maart j 1. wel een „neen" uitspreekt tegen de samenwerkingsschool en nu deze krant niet de aangewezen plaats vindt voor een gedachtenwisselingover de samenwerkingsschool De vorming en begeleiding van onze kinderen gaat ons allen, ouders en leerkrachten aan Voor wat betreft de godsdienstige vorming heeft ook de kerk hierin een taak. Het is daarom, mijns inziens, een zinvolle zaak, dat er o.a. in de Leus- der Krant een gedachtenwisseling op gang komt, die tot bezinning en me ningsvorming leidt. Hoogachtend, D van Dorp-Wentink, W. de Zwijgerlaan 2, Leusden-zuid Leusden ligt in het verlengde van de landingsbaan van het vliegveld Soes- terberg. Niet verder vertellen: het is militair geheim. De landingsbaan staat niet op de kaart. Toch is het wel interessant, vooral voor de werkgroep Bestemmingsplannen van het Comité Milieuzorg Leusden, om te weten dat de aanvliegroute ongeveer Oost-West over Munnikhove loopt. Het lijkt niet verstandig om uitgerekend op die route een school te bouwen. Misschien moet daar maar helemaal niet gebouwd wor den. Gewoon groen laten. Overigens houden de vliegers zich niet zo erg nauwkeurig aan de aan vliegroute. Als inwoner van de wijk Rozendaal heb ik sterk het gevoel dat de vliegers de cirkelvormige blokken van Rozendaal als gemakkelijk oriën tatiepunt gebruiken en daar pal over heen vliegen. Dat is vervelend, als je denkt een huis in een rustige wijk gekocht te hebben en het blijkt een vliegbaken te zijn/! Ook heb ik sterk het gevoel dat de vliegers te laag overkomen. Ze zouden best wat hoger boven Leusden kunnen vliegen, maar dan moeten ze steiler dalen en dat is een beetje lastig. Als u ook wel eens zulke gevoelens heeft, maak die dan kenbaar Aan: Pro vinciale Griffie, t.a.v. mr. R J. den Hartog, Oude Gracht 403, Utrecht, tel. 333144 De mensen op Soesterberg zijn waarschijnlijk best bereid de ge luidshinder tot het noodzakelijk mini mum te beperken, maar dan moeten ze wel weten dat er veel mensen zijn die hinder ondervinden. Ik heb ook nog overwogen met een SAM raketje uit de Egytische of Isra ëlische dump een vlieger naar beneden te halen om hem te vragen wat hij boven mijn huis deed. Ik heb er vanaf gezien. Het zou Prins Bernhard kunnen zijn. R W. B. Best Aragon 1 - Leusden/C. tel. 2050. In diverse gemeenteplantsoenen staan de laatste weken verkiezingsborden. Op gezette tijden worden door een ge meentewerkman nieuwe aanplakbiljet ten geplakt. Dat gaat aldus: er komt een man met een vrij zware matenaalwagen, hij rijdt met deze auto het plantsoen in tot vlak bij het aanplakbord, haalt zijn kwast, emmertje met plaksel en een aluminium leer uit de auto en plakt zijn biljet op het bord. Daarna ruimt hij de zaak op en rijdt het plansoen weer uit Is vanzelfsprekend te vermoeiend voor hem om de auto op de rijweg te parkeren en 10 meter te lopen. B. van Praag Leusden/Zuid. LEUSDEN - Het bestuur van de stichting Verpleegtehuizen Nederland, te Utrecht, heeft verzocht om pro vinciale garantie op een door deze stichting aan te gane geldlening ten behoeve van de uitbreiding van haar verpleegtehuis voor psychisch gestoor de bejaarden „Lisidunahof", te Leus den, met 30 bedden voor Gelderse pa tiënten. Aangezien door de betreffende uitbreiding in belangrijke mate zal worden voorzien in het tekort aan bedden voor psychisch gestoorde be jaarden uit de Gelderse gemeenten Barneveld, Hoevelaken en Nijkerk, komt verlening van provinciale garantie ver antwoord voor. Derhalve wordt voor gesteld de gevraagde garantie onder de gebruikelijke voorwaarden te ver lenen en wel tot een bedrag van maxi maal f 1.750.000,00, aldus een voor stel van G.S. van Gelderland. Op 24 april zullen de Gelderse Staten hier over beslissen. De capaciteit van lisidunahof, dat eerst in juni 1973 in gebruik werd genomen, zal daarmee op 170 bedden komen De geldleningen ad. f 13.500 000,00, welke voor de finan ciering van de kosten van de bouw en inrichting van dit verpleegtehuis met zijn oorspronkelijke capaciteit van 140 bedden werden opgenomen, wer den volledig door de provincie Utrecht gegarandeerd. Keeds eerder, en wel bij gezamen lijke brief d.d. 28 juni 1971, nr. D/ 1749, hadden de geneeskundige inspec teur voor de Geestelijke Volksgezond heid en de'directeur-arts van de Pro vinciale Raad voor de Volksgezond heid in Gelderland zich met de onder havige uitbreidingsplannen akkoord ver klaard r' c L i f De directeur-arts van de Provin ciale Raad voor de Volksgezondheid in de provincie Utrecht heeft het be stuur van Lisidunahof onlangs medege deeld dat blijkens gegevens van de Pro vinciale Raad voor de gemeenten Bar neveld, Hoevelaken en Nijkerk nog een aanvullende behoefte bestaat aan 30 a 40 bedden voor geestelijk gestoorde bejaarden Aangezien deze Gelderse gemeenten op het terrein van de ge zondheidszorg in belangrijke mate zijn georiënteerd op voorzieningen in de regio Amersfoort, mag worden ver wacht dat ook voor de verpleging en behandeling van geestelijk gestoorde bejaarden een beroep zal worden ge daan op de verpleegtehuis-accommo-, datie in de gemeente Amersfoort en' omgeving. De kosten van de bouw en inrichting van het betreffende paviljoen werden medio oktober 1973 op f 1.446.000,00 geraamd (inclusief omzetbelasting). Uitgaande van deze raming en rekening houdende met de tot het tijdstip van op levering nog te verwachten loon- en prijsstijgingen, alsmede met onder- bezettingsverliezen in de aanlooppe riode, kan de totale investeringsbe hoefte op f 1.736.000,00 of rond f 1.750.000,00 worden geraamd Aangezien - zoals hiervoor reeds is opgemerkt - door de uitbreiding van het verpleegtehuis „Lisidunahof" met 30 bedden in belangrijke mate zal worden voorzien in het tekort aan bed den voor psychisch gestoorde bejaar den uit de Gelderse gemeenten Barne veld, Hoevelaken en Nijkerk, ligt het naar de mening van het college in de rede dat de provincie Gelderland zich terzake garant stelt. G.S. stellen de staten daarom voor deze garantie te verlenen, en wel tot een bedrag, maximaal groot: f1.750.000,00. van de technische dienst, geleid door de heer Starre Alle buizen, ketels, leidingen kranen enz waren onder leiding van de heer Starre door het personeel zelf geschilderd en van kleur voorzien. Een meesterlijke prestatie van een ultra-moderne technische ruim te. Er werden veel vragen door de be zoekers gesteld, en tenslotte dronk men gezamenlijk een kopje koffie in de kantine Dokter Woortman en zuster Stet kunnen terugzien op een voldoening gevende ontmoeting met de Leusdense bevolking. LEUSDEN/C. - Zoals wij in onze editie van 7 maart aankondigden hield „Lisidunahof" vrijdagavond 15 maart open huis. Naar schatting 220 Leusde- naren maakten gebruik van de gele genheid om het complex van binnen te bezien en te vernemen hoe de geestelijk gestoorde oudere men sen worden verzorgd, en welke so ciale voorzieningen voor hen worden getroffen. Geneesheer-directeur P J Woort man legde aan de hand van een plat tegrond de structuur van het complex aan de bezoekers uit. Direktrice zr M J. Th. Stet had voor een vlot lopende rondgang in groepjes van ongeveer tien mensen gezorgd onder leiding van één van haar deskundige medewerksters. Zo zagen wij onder leiding van hoofd verpleegster zr. M. Post de vleugel Asschat, die zojuist gereed is geko men en die aanstaande week in gebruik zal worden genomen door een groep bewoners, afkomstig lilt het grensge bied van Gelderland. Dit gebied ligt zo dichtbij (en de Gelderse gemeen ten in kwestie dragen bij aan de sub sidie voor „Lisidunahof"), dat het voor familieleden ook 's avonds mo gelijk is een bezoek aan „Lisidunahof" te brengen. Van deze gelegenheid om 's avonds de familieleden in „Lisi dunahof" nog even te bezoeken wordt in het algemeen druk gebruik gemaakt We kwamen door keurige kamers en dagverblijven, die door de bewo ners met platen aan de wand en bloe men in de vensterbank zelf nog wat zullen worden aangekleed, ter ver hoging van de gezelligheid. In alle gangen en in bepaalde andere ruimten loopt langs de gehele wand een stang waaraan de bewoners zich kunnen vast houden. In de binnenkamer zwaaien de dames Efhof en Weber de scepter Het linnengoed wordt door een wasserij Belangstellenden tijdens het open huis van Lisidunahof. aan „Lisidunahof" verhuurd, hetgeen een efficiente regeling is Het bedde- goed van verschillende bewoners moet soms zelfs enkele malen per nacht verwisseld worden. Zodra er slijta ge aan het linnengoed optreedt wordt dit door de wasserij vervangen Chefkok F Letschert toonde ons met enige trots zijn modern geoutil leerde keuken met vrieskamers, voor raadkamers, en prachtige kookappa- raten, een schitterend afwassysteem en een handige methode om alle dieten uit elkaar te houden. Van zeer veel belang is hetwerk.dat de bezigheidstherapeut, de heer K. Bel en de oefentherapeut, de heer M Feis, voor de bewoners verrichten met hun assistenten Niemand hoeft deel te nemen aan de therapieen, maar ieder een is welkom. Vaak is een kleine aan moediging voldoende om de bewoner zo ver te krijgen, dat hij gaat mee doen Er is bijzonder aardig materiaal voorhanden voor de bezigheidsthera pie en het is frappant om te zien wat vele bewoners zelf kunnen maken. In de zaal voor de bewegingsthera pie zijn de meest moderne toestellen aanwezig ter oefening van de spieren en gewrichten. Er is een trapje, waar op men kan leren lopen. Er is een binnenplaatsje met trapsgewijze be strating, waarop ook geoefend kan worden Zuster Post vertelt dat één bepaalde meneer elke ochtend op een bepaald tijdstip op de in de zaal aan wezige fiets stapt, en verwoed begint te fietsen Elke ochtend stapt hij, transpirerend, op hetzelfde tijdstip af, en voelt zich zeer voldaan na deze trimpartij. Onze (persoonlijke) grootste be wondering ging uit naar de ruimte LEUSDEN Artsen: Voor de praktijken van de artsen Boersema, Den Toom, Bink horst en Lantink zal het aanstaande weekeinde waarnemen dr Boersema, Julianaweg 5, Achterveld, tel. 03425-222. Spreekuren: Zaterdag- en zondag middag 14.00 uur. Aanvragen voor visites gaarne voor 10 00 uur 's och tends. Dienst van vrijdag 18.00 uur tot maandagmorgen 8 00 uur Wijkverpleging De wijkverpleging wordt waargenomen door: zr Van Kalkert, de Roo van Aldewereltlaan 11, Leusden/Zuid, fel 03490-1588 Apotheek: Openingstijden apotheek Leusden: Werkdagen van 8 00 tot 18 00 uur en van 19 30 tot 20.00 uur. In de weekeinden waarin de artsen Binkhorst en Lantink dienst hebben. Zaterdag en zondag van 14.00 tot 14.30 uur en van 17.30 tot 18.00 uur Wanneer de artsen Boersema en Den Toom dienst hebben is de apotheek zaterdags en zondags gesloten Dierenartsen Dr Tijmensen (voor kleine huisdieren), Van Oosterhout- laan 40, Leusdeii-Zuid, tel 03490- 10761 Voor de dependance Henegouwen 11, Leusden-Centrum Van de dierenartsenpraktijk Amers foort is de dienstdoende dierenarts te bereiken onder tel. nr. 03490- 21827 „AKT1E MOEDERS VOOR MOEDERS" Voor Achterveld, Leusden-centrum en Leusden-zuid mevrouw M L. Roozendaal-Doucet, D. van Weede- straat 4, Achterveld, tel. 03425-853. SOCIALE DIENSTVERLENING Prot. Sociaal Centrum te Amers foort. tel 03490-10441 Maatschappelijk Werk, Gezinsver zorging en Bejaardenhulp, Afd. Maatschappelijk Werk. Spreekuur voor Leusden: Iedere woensdag van 9-10 uur in het Groene Kruisgebouw, de Roo van Aldewereltlaan, Leusden-Z., tel 03490-15818 Afdeling Gezinsverzorging en Be jaardenhulp Contaktadres voor Leusden: Mevr. J M Snijder-Huisman, W. de Zwijgerlaan 4, Leusden-Z., tel. 03490-10294.

Leusder Krant | 1974 | | pagina 5